clamtk - en to bg translation catalogue (142 entries)

en: Analysis
bg: Анализ

en: File Analysis
bg: Анализ на файла

en: Results
bg: Резултати

en: Vendor
bg: Производител

en: Date
bg: Дата

en: Result
bg: Резултат

en: Save results
bg: Запази резултатите

en: Check or recheck a file's reputation
bg: Провери или промени репутацията на файла

en: Select a file
bg: Изберете файл

en: Submit file for analysis
bg: Изпрати файла за анализ

en: No information exists for this file. Press OK to submit this file for analysis.
bg: За този файл липсва информация. Натиснете «OK» за да изпратите файла за анализ.

en: Unable to submit file: try again later
bg: Грешка при изпращането на файла: опитайте отново

en: View or delete previous results
bg: Преглед или изтриване на предишните резултати

en: View file results
bg: Прегледай резултатите от проверката на файла

en: Error opening file
bg: Грешка при отваряне на файл

en: Delete file results
bg: Изтрий резултатите от проверката на файла

en: Please wait...
bg: Моля, почакайте...

en: No information on this file
bg: Няма информация за файла

en: An unknown error occurred
bg: Възникна неизвестна грешка

en: File successfully submitted for analysis.
bg: Файла е успешно изпратен за анализ.

en: Unable to save file
bg: Файла не може да се съхрани

en: File has been saved
bg: Файлът беше съхранен

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Never
bg: Никога

en: Scan for threats...
bg: Проверка за наличие на заплахи ...

en: Advanced
bg: Допълнително

en: Scan a file
bg: Сканиране на файл

en: Scan a directory
bg: Сканиране на директория

en: Please choose how you will update your antivirus signatures
bg: Изберете способ за получаване на актуализациите за върусните сигнатури

en: My computer automatically receives updates
bg: Компютъра получава автоматично актуализациите

en: I would like to update signatures myself
bg: Ръчно актуализиране на сигнатурите

en: Press Apply to save changes
bg: Натиснете «Приложи» за да запазите промените

en: Your changes were saved.
bg: Промените бяха запазени.

en: Error updating: try again later
bg: Грешка при актуализирането: опитайте отново

en: Virus Scanner
bg: Скенер за вируси

en: ClamTk Virus Scanner
bg: Антивирусен скенер ClamTK

en: Help
bg: Помощ

en: About
bg: Относно

en: Quit
bg: Изход

en: Updates are available
bg: Достъпни актуализации

en: The antivirus signatures are out-of-date
bg: Антивирусните дефиниции са остарели

en: An update is available
bg: Достъпно актуализиране

en: Settings
bg: Натройки

en: View and set your preferences
bg: Преглед и промяна на настройките

en: Whitelist
bg: Бял списък

en: View or update scanning whitelist
bg: Преглед и промяна на «белият» списък

en: Network
bg: Мрежа

en: Edit proxy settings
bg: Параметри на прокси-сървъра

en: Scheduler
bg: Планировчик

en: Schedule a scan or signature update
bg: Планиране на сканиране или актуализация на сигнатури

en: Update
bg: Актуализиране

en: Update antivirus signatures
bg: Обнови вирусните сигнатури

en: Update Assistant
bg: Помощник за актуализирането

en: Signature update preferences
bg: Настройки за актуализиране на сигнатурите

en: History
bg: История

en: View previous scans
bg: Преглед на резултатите от предишните проверки

en: Quarantine
bg: Карантина

en: Manage quarantined files
bg: Управление на карантината

en: View a file's reputation
bg: Преглед на репутацията на файла

en: Select a directory
bg: Избор на директория

en: Configuration
bg: Настройки

en: Updates
bg: Актуализации

en: Please install yelp to view documentation
bg: За да прегледате документацията, инсталирайте пакета yelp

en: Homepage
bg: Домашна страница

en: View
bg: Преглед

en: Viewing %s
bg: Преглед на %s

en: Problems opening %s...
bg: Проблеми с отварянето на %s...

en: No proxy
bg: Без прокси

en: Environment settings
bg: Настройки на средата

en: Set manually
bg: Ръчно задаване

en: IP address or host
bg: IP-адрес или име на хоста

en: Port
bg: Порт

en: Settings saved
bg: Настройките са съхранени

en: Error
bg: Грешка

en: Number
bg: Номер

en: File
bg: Файл

en: Restore
bg: Възстановяване

en: Really delete this file (%s) ?
bg: Наистина ли искате да изтриете файла (%s) ?

en: Save file as...
bg: Съхрани файла като...

en: Status
bg: Състояние

en: Action Taken
bg: Предприето действие

en: Delete
bg: Изтрий

en: Close
bg: Затвори

en: Quarantined
bg: Под карантина

en: Deleted
bg: Изтрито

en: Preparing...
bg: Подготовка...

en: Files scanned: %d
bg: Проверява се файла: %d

en: Possible threats: %d
bg: Потенциална заплаха: %d

en: Scanning %s...
bg: Сканиране %s...

en: None
bg: Няма

en: Cleaning up...
bg: Почистване...

en: Scanning complete
bg: Сканирането завърши

en: Possible threats found
bg: Намерени потенциални заплахи

en: No threats found
bg: Не са намерени потенциални заплахи

en: ClamAV Signatures: %d
bg: ClamAV Сигнатури: %d

en: Directories Scanned:
bg: Сканирани Директории:

en: 
    Found %d possible %s (%d %s scanned).
bg: 
    Засечени %d възможни %s (%d %s сканиран(и)).

en: threat
bg: заплаха

en: threats
bg: заплахи

en: file
bg: файл

en: files
bg: файла

en: No threats found.
bg: Не са открити заплахи.

en: Schedule
bg: Разписание

en: Scan
bg: Сканирай

en: Select a time to scan your home directory
bg: Изберете време за сканиране на вашата домашна директория

en: Set the scan time using a 24 hour clock
bg: Настройване на времето за сканиране, като се използва 24 часов часовник

en: Set the hour using a 24 hour clock
bg: Настройване на часа, като се използва 24 часов часовник

en: Hour
bg: Час

en: Minute
bg: Минута

en: Antivirus signatures
bg: Вирусни сигнатури

en: Select a time to update your signatures
bg: Изберете време за актуализиране на вашите сигнатури

en: A daily scan is scheduled
bg: Планирано е ежедневно сканиране

en: A daily definitions update is scheduled
bg: Планирана е ежедневна актуализация на дефинициите

en: A daily scan is not scheduled
bg: Не е планирано ежедневно сканиране

en: A daily definitions update is not scheduled
bg: Не е планирана ежедневна актуализация на дефинициите

en: You are set to automatically receive updates
bg: Избран е метод за автоматично получаване на актуализации

en: Scan for PUAs
bg: Идентифициране на потенциално опасни програми

en: Detect packed binaries, password recovery tools, and more
bg: Откриване на пакетирани двоични файлове, инструменти за възстановяване на пароли и др.

en: Scan files beginning with a dot (.*)
bg: Сканиране на файлове, започващи с точка (.*)

en: Scan files larger than 20 MB
bg: Сканиране на файлове, по-големи от 20 MB

en: Scan large files which are typically not examined
bg: Сканиране на големи файлове, които обикновено не се разглеждат

en: Scan directories recursively
bg: Рекурсивно сканиране на директории

en: Scan all files and directories within a directory
bg: Сканиране на всички файлове и папки в дадена папка

en: Check for updates to this program
bg: Проверка за актуализации за тази програма

en: Double click icons to activate
bg: Двойно кликване върху иконите за активиране

en: Uncheck this box to activate icons with single click
bg: Махнете отметката от това квадратче, за да активирате единичното кликване върху иконите

en: Exit
bg: Изход

en: Product
bg: Продукт

en: Installed
bg: Инсталирани

en: Available
bg: Достъпни

en: Update Available
bg: Налични са актуализации

en: Graphical interface
bg: Графичен интерфейс

en: Check for updates
bg: Проверка за актуализации

en: Downloading...
bg: Изтегляне...

en: Complete
bg: Завършено

en: Signatures are current
bg: Дефинициите са актуални

en: Directory
bg: Папка

en: Add a directory
bg: Добавяне на директория

en: Remove a directory
bg: Премахване на директория

en: Scan %s for threats...
bg: Проверява се %s...

en: Scan directory for threats...
bg: Проверява се директория...

en: Scan this directory for threats...
bg: Провери директорията за наличие на заплахи...
