clamtk - en to hr translation catalogue (44 entries)

en: Analysis
hr: Analiza

en: File Analysis
hr: Analiza datoteke

en: Results
hr: Rezultati

en: Vendor
hr: Isporučitelj

en: Date
hr: Datum

en: Result
hr: Rezultat

en: Save results
hr: Spremi razultat

en: Select a file
hr: Odaberite datoteku

en: Please wait...
hr: Molim pričekajte...

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Never
hr: Nikada

en: Virus Scanner
hr: Skener virusa

en: The antivirus signatures are out-of-date
hr: Antivirusni potpisi su zastarjeli

en: Whitelist
hr: Bijela lista

en: History
hr: Povijest

en: Quarantine
hr: Karantena

en: View
hr: Prikaz

en: Viewing %s
hr: Prikazivanje %s

en: Problems opening %s...
hr: Problemi pri otvaranju %s...

en: Environment settings
hr: Postavke okruženja

en: Set manually
hr: Postavi ručno

en: File
hr: Datoteka

en: Restore
hr: Vrati

en: Status
hr: Stanje

en: Action Taken
hr: Poduzete radnje

en: Scanning %s...
hr: Skeniranje %s...

en: None
hr: Ništa

en: ClamAV Signatures: %d
hr: ClamAV potpisi: %d

en: Directories Scanned:
hr: Skenirano direktorija:

en: 
    Found %d possible %s (%d %s scanned).
hr: 
    Pronađeno %d mogućih %s (%d %s skenirano).

en: threat
hr: prijetnja

en: threats
hr: prijetnje

en: file
hr: datoteka

en: files
hr: datoteke

en: No threats found.
hr: Nema pronađenih prijetnji.

en: Detect packed binaries, password recovery tools, and more
hr: Otkrij upakirane binarne datoteke, alate za sanaciju lozinke itd.

en: Scan files beginning with a dot (.*)
hr: Skeniraj datoteke koje počinju točkom (.*)

en: Scan files larger than 20 MB
hr: Skeniraj datoteke veće od 20 MB

en: Scan large files which are typically not examined
hr: Skeniranje velikih datoteka koje obično nisu ispitane

en: Scan directories recursively
hr: Skenirjte direktorije rekurzivno

en: Scan all files and directories within a directory
hr: Pregledaj sve datoteke i poddirektorije u direktoriju

en: Exit
hr: Izlaz

en: Check for updates
hr: Potraži nadopune

en: Directory
hr: Direktorij
