clamtk - en to km translation catalogue (43 entries)

en: Analysis
km: វិភាគ

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Vendor
km: ក្រុម​ហ៊ុន​លក់

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Result
km: លទ្ធផល

en: Select a file
km: ជ្រើស​ឯកសារ

en: Please wait...
km: សូមរង់ចាំ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Never
km: មិន​កំណត់

en: Scan for threats...
km: វិភាគរកការគំរាមកំហៃង...

en: Advanced
km: កម្រិតខ្ពស់

en: Help
km: ជំនួយ

en: About
km: អំពី

en: Quit
km: ចាកចេញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Network
km: បណ្តាញ

en: Scheduler
km: កម្មវិធី​កំណត់​ពេល

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: History
km: ប្រវត្តិវិទ្យា

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ

en: Updates
km: បច្ចុប្បន្នភាព

en: Homepage
km: គេហទំព័រ

en: View
km: មើល

en: No proxy
km: គ្មាន​ប្រូកស៊ី

en: Port
km: ច្រក

en: Error
km: កំហុស

en: Number
km: ចំនួន

en: File
km: ឯកសារ

en: Restore
km: ស្ដារ

en: Save file as...
km: រក្សា​ទុក​ឯកសារ​ជា...

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Close
km: បិទ

en: Deleted
km: បាន​លុប

en: Preparing...
km: កំពុង​រៀបចំ

en: None
km: គ្មាន

en: Cleaning up...
km: ករ​ស​ម្អ​ត​ឡើង ...

en: file
km: ឯកសារ

en: files
km: ឯកសារ

en: Schedule
km: កាលវិភាគ

en: Scan
km: ស្កេន

en: Hour
km: ម៉ោង

en: Minute
km: នាទី
