clamtk 5.20 - en to lo translation catalogue (32 entries)

en: Analysis
lo: ການ​ວິ​ເຄາະ

en: File Analysis
lo: ການວິເຄາະເອກະສານ

en: Results
lo: ຜົນ​ການ​ຄົ້ນ​ຫາ

en: Vendor
lo: ສະ​ເພາະ​ຜູ້​ຂາຍ

en: Date
lo: ວັນທີ

en: Result
lo: ຜົນ

en: Save results
lo: ຊ່ວຍ​ປະ​ຢັດຜົນການຄົ້ນຫາ

en: Check or recheck a file's reputation
lo: ໃຫ້ກວດເບິ່ງຊື່​ສຽງຂອງເອກະສານອີກຄັ້ງ

en: Select a file
lo: ເລືອກເອກະສານ

en: Submit file for analysis
lo: ສົ່ງເອກະສານສຳລັບການວິເຄາະ

en: Please wait...
lo: ກະລຸນາລໍຖ້າ...

en: Unknown
lo: ບໍ່ຮູ້

en: Never
lo: ບໍ່ເຄີຍ

en: Advanced
lo: ຂັ້ນສູງ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: About
lo: ກ່ຽວກັບ

en: Quit
lo: ອອກ

en: Settings
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Network
lo: ເຄືອຂ່າຍ

en: Update
lo: ອັບເດດ

en: History
lo: ປະຫວັດ

en: Configuration
lo: ການກຳນົດຄ່າ

en: Updates
lo: ອັບເດດ

en: Homepage
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: View
lo: ເບຶ່ງ

en: Error
lo: ຂໍ້ຜິດພາດ

en: Restore
lo: ກັບຄືນ

en: Status
lo: ສະພາບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Close
lo: ປິດ

en: None
lo: ບໍ່ມີ

en: Cleaning up...
lo: ກຳລັງເກັບກວດ...
