clamtk - en to lt translation catalogue (201 entries)

en: Unable to create startup directories!
lt: Nepavyko sukurti paleisties aplankų!

en: Unable to create graphical interface!
lt: Negalima sukurti grafinės sąsajos!

en: Never
lt: Niekada

en: Scan for viruses...
lt: Ieškoti virusų...

en: Virus Scanner
lt: Virusų suradimo programa

en: USB device
lt: USB įrenginys

en: Floppy disk
lt: Diskelis

en: No devices were found.
lt: Įrenginių nerasta.

en: If you have connected a device, you may need to mount it first.
lt: Jei jau pajungėte laikmeną, jums gali reikti pirmiausia ją prijungti (mount).

en: Devices available
lt: Įrenginiai pasiekiami

en: Select a device or press Cancel
lt: Pasirinkite įrenginį arba spauskite Atšaukti.

en: _Scan
lt: _Tikrinimas

en: _View
lt: _Rodymas

en: _Options
lt: _Parinktys

en: _Quarantine
lt: _Karantinas

en: _Advanced
lt: Į_rankiai

en: _Help
lt: _Pagalba

en: A _File
lt: _Failas

en: Home (_Quick)
lt: Asmeninis aplankas (_Greitas)

en: Home (Recursive)
lt: Asmeninis aplankas (rekursyviai)

en: A _Directory
lt: _Aplankai

en: _Recursive Scan
lt: _Pilnas aplanko tikrinimas

en: A Device
lt: Įrenginys

en: E_xit
lt: I_šeiti

en: _History
lt: Ž_urnalas

en: _Last Scan Information
lt: _Paskutinio tikrinimo informacija

en: Clear _Output
lt: Išvalyti _rezultatus

en: _Status
lt: _Būsena

en: _Maintenance
lt: _Priežiūra

en: _Empty Quarantine Folder
lt: _Išvalyti karantino aplanką

en: _Check for updates
lt: _Tikrinti ar yra atnaujinimų

en: _About
lt: _Apie

en: _Scheduler
lt: _Planuoklė

en: Rerun antivirus setup _wizard
lt: Perleisti antivirusinės nustatymų _vediklį

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Submit a file for analysis
lt: Pateikti failą analizei

en: Home
lt: Asmeninis aplankas

en: Scan your home directory
lt: Tikrinti asmeniniame aplanke esančius failus

en: History
lt: Žurnalas

en: View your previous scans
lt: Peržiūrėti ankstesnių tikrinimų žurnalą

en: Set or view your preferences
lt: Keisti ar pažiūrėti nustatymus

en: Exit
lt: Išeiti

en: Exit this program
lt: Išėjimas iš šios programos

en: GUI version
lt: GUI versija

en: Antivirus definitions
lt: Antivirusinės apibrėžimas

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Antivirus engine
lt: Antivirusinės varikliukas

en: Indicates the version of the antivirus engine
lt: Rodo virusų aptikimo programos (clamav) versiją

en: Stop scanning now
lt: Stabdyti tikrinimą

en: Files Scanned:
lt: Patikrinta failų:

en: Threats Found:
lt: Aptiktos grėsmės:

en: Could not scan (permissions)
lt: Nepavyko patikrinti (nesuteikti leidimai)

en: None
lt: Nieko

en: Directory excluded from scan
lt: Aplankas neįtrauktas į tikrinimą

en: Unable to check
lt: Negalima patikrinti

en: A newer version is available
lt: Naujesnė versija yra prieinama

en: None found
lt: Nieko nerasta

en: Outdated
lt: Pasenęs

en: The antivirus signatures are out-of-date
lt: Virusų duomenų bazė yra pasenusi

en: Current
lt: Dabartinis

en: Select File
lt: Pasirinkite failą

en: Select a Directory (directory scan)
lt: Pasirinkite aplanką (aplanko failų tikrinimas)

en: Select a Directory (recursive scan)
lt: Pasirinkite aplanką (visų aplanko ir poaplankių failų tikrinimas)

en: Will not scan that directory
lt: Šis aplankas nebus tikrinamas

en: Scanning %s...
lt: Tikrinama %s...

en: <b>Threats Found: %d</b>
lt: <b>Aptiktos grėsmės: %d</b>

en: Threats Found: %d
lt: Aptiktos grėsmės: %d

en: Files Scanned: %d
lt: Patikrinta failų: %d

en: Close window
lt: Užverti langą

en: No files were scanned.
lt: Joks failas nebuvo patikrintas.

en: ClamAV Signatures: %d
lt: ClamAV virusų parašai: %d

en: Directories Scanned:
lt: Patikrinti aplankai:

en: 
    Found %d possible %s (%d %s scanned).
lt: 
    Rasta %d įtartinų %s (%d %s patikrinta).

en: threat
lt: grėsmė

en: threats
lt: grėsmės

en: file
lt: failas

en: files
lt: failai

en: Could not write to logfile. Check permissions.
lt: Nepavyko įrašyti į registracijos žurnalą. Patikrinkite leidimus.

en: Scanning complete (%d signatures)
lt: Tikrinimas užbaigtas (%d virusų parašai)

en: No threats found.
lt: Grėsmių nerasta.

en: Quarantine
lt: Karantinas

en: File
lt: Failas

en: Restore
lt: Atkurti

en: Operation failed.
lt: Operacija nepavyko.

en: Restored as %s.
lt: Atkurta kaip %s.

en: No virus directory available.
lt: Virusų aplankas nepasiekiamas.

en: Unable to open the virus directory.
lt: Nepavyko atverti virusų aplanko.

en: No items currently quarantined.
lt: Dabar nėra elementų, esančių karantine.

en: %d item(s) currently quarantined.
lt: %d elementas(ai) šiuo metu karantine.

en: There is no quarantine directory to empty.
lt: Nėra karantino aplanko, kurį galėčiau ištuštinti.

en: Really delete all quarantined files?
lt: Ar tikrai pašalinti visus karantine esančius failus?

en: There are no quarantined items to delete.
lt: Karantine nėra elementų, kuriuos galėtumėt pašalinti

en: Removed %d item(s).
lt: Pašalintas %d elementas(ai).

en: Scanning History
lt: Tikrinimų žurnalas

en: View
lt: Žiūrėti

en: Unable to delete %s!
lt: Negalima pašalinti %s!

en: Viewing %s
lt: Peržiūri %s

en: Problems opening %s...
lt: Problenos su %s atvėrimu...

en: Unable to close FILE %s! %s
lt: Negalima uždaryti FAILO %s! %s

en: Scanning
lt: Tikrinama

en: Scan hidden files
lt: Tikrinti paslėptus failus

en: Scan files beginning with a dot (.*)
lt: Tikrinti failus, prasidedančius tašku (.*)

en: Scan directories recursively
lt: Tikrinti visus aplanko failus ir poaplankius (rekursyviai)

en: Scan all files and directories within a directory
lt: Tikrinti visus aplanke ir jo poaplankiuose esančius failus

en: Scan files larger than 20 MB
lt: Tikrinti failus, didesnius nei 20 MB

en: Scan large files which are typically not examined
lt: Tikrinti labai didelius failus, kurie įprastai nėra tikrinami

en: Scan samba-related directories
lt: Tikrinti tinkle paviešintus aplankus, prijungtus jūsų kompiuteryje

en: Scan samba-related directories %s
lt: Tikrinti tinkle paviešintus aplankus (samba protokolu) %s

en: Check for GUI updates
lt: Tikrinti GUI atnaujinimus

en: Whitelist
lt: Gerasis sąrašas

en: Directory
lt: Aplankai

en: Select a Directory
lt: Pasirinkite aplanką

en: No Proxy
lt: Be proxy

en: Environment settings
lt: Aplinkos nustatymai

en: Set manually
lt: Nustatyti rankiniu būdu

en: IP address or host:
lt: IP adresas arba konpiuteris:

en: Port:
lt: Jungtis:

en: Date of your last scan: %s
lt: Paskutinio tikrinimo data: %s

en: Date of last known threat: %s
lt: Vėliausia grėsmė aptikta: %s

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti...

en: ClamTk is a GUI front-end for the ClamAV antivirus using gtk2-perl.
lt: ClamTk yra ClamAV antivirusinės programos grafinė sąsaja (sukurta su gtk2-perl).

en: Scanning Results
lt: Tikrinimo rezultatai

en: Possible threats have been found.
lt: Buvo surastos galimos grėsmės.

en: Status
lt: Būsena

en: Action Taken
lt: Įvykdytas veiksmas

en: Quarantine this file
lt: Karantinuoti šį failą

en: Delete this file
lt: Šalinti šį failą

en: Save As...
lt: Įrašyti kaip...

en: Could not save that file.
lt: Nepavyko įrašyti šio failo.

en: Moved
lt: Perkelta

en: File saved.
lt: Failas įrašytas.

en: File has been moved or deleted already.
lt: failas jau perkeltas arba pašalintas.

en: File has been quarantined.
lt: Failas įkeltas į karantiną.

en: <b>Quarantined</b>
lt: <b>Karantine</b>

en: File could not be quarantined.
lt: Failo nepavyko įkelti į karantiną.

en: Really delete this file?
lt: Ar tikrai pašalinti šį failą?

en: File has been deleted.
lt: Failas pašalintas.

en: <b>Deleted</b>
lt: <b>Pašalintas</b>

en: File could not be deleted.
lt: Failo nepavyko pašalinti.

en: Quarantine directory does not exist.
lt: Karantino aplankas neegzistuoja.

en: Schedule
lt: Tvarkaraštis

en: Scan options
lt: Tikrinimo nustatymai

en: Scan my ...
lt: Tikrinti mano ...

en: Home (recommended)
lt: Asmeninis aplankas (rekomenduojama)

en: This option will scan your home directory. This is the recommended option.
lt: Pasirinkus šį nustatymą bus tikrinamas asmeninis (namų) aplankas. Tai rekomenduojamas pasirinkimas.

en: entire computer
lt: visas kompiuteris

en: This option will scan your entire computer but will exclude the /proc, /sys and /dev directories.
lt: Pasirinkus šį nustatymą bus tikrinami visi kompiuteryje esantys failai, išskyrus esančius aplankuose /proc, /sys ir /dev

en: at this time ...
lt: šiuo metu ...

en: Set the hour using a 24 hour clock.
lt: Nustatykite valandas naudodami 24 valandų laikrodį.

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Scan my whitelisted directories
lt: Tikrinti „baltame sąraše“ esančių aplankų failus

en: Antivirus signature options
lt: Antivirusinių parašų parinktys

en: Select a time to update your signatures.
lt: Pasirinkti parašų atnaujinimo laiką.

en: A daily scan is scheduled.
lt: Kasdienis tikrinimas yra suplanuotas

en: A daily definitions update is scheduled.
lt: Kasdienis atnaujinimo apibrėžimas yra suplanuotas.

en: A daily scan is not scheduled.
lt: Kasdienis tikrinimas nėra suplanuotas.

en: A daily definitions update is not scheduled.
lt: Kasdienis atnaujinimo apibrėžimas nėra suplanuotas.

en: Name
lt: Vardas

en: Email
lt: El.paštas

en: No file selected
lt: Nėra pasirinkto failo

en: The attached file is
lt: Pridėtas failas yra

en: New malware
lt: Naujas kenkėjas

en: A false positive
lt: Klaidingas teigiamas

en: Description
lt: Aprašas

en: Please do not submit more than two files per day.
lt: Prašome nepateikti daugiau nei dviejų failų per dieną.

en: You are about to submit a file for analysis.
lt: Jūs ruošiatės pateikti failą analizei

en: Press OK to continue, or Cancel to go back.
lt: Paspauskite „Gerai“, kad tęsti arba „Atsisakyti“, kad grįžti.

en: The submission was successful!
lt: Pateikimas buvo sėkmingas!

en: The file you submitted is already recognized
lt: Failas, kuris buvo pateiktas jau yra atpažintas

en: Unable to complete the submission. Please try again later.
lt: Negalima užbaigti pateikimo. Prašome pabandyti dar kartą vėliau.

en: With this form, you can:
lt: Su šia anketa galite:

en: Report new viruses which are not detected
lt: Pranešti apie naujus virusus, kurie neaptikti

en: Report clean files which are incorrectly detected
lt: Pranešti apie švarius failus, kurie yra neteisingai aptikti

en: Indicates a required field
lt: Indikuoti privalomi laukai

en: Check for updates
lt: Tikrinti atnaujinimus

en: Updates
lt: Atnaujinimai

en: Select
lt: Pasirinkti

en: You must be root to enable this.
lt: Tik „root“ vartotojas gali tai įjungti.

en: Signature updates
lt: Virusų parašų atnaujinimai

en: Check for antivirus signature updates
lt: Ieškoti antivirusinių parašų atnaujinimų

en: GUI updates
lt: GUI atnaujinimai

en: Check for updates to the graphical interface
lt: Tikrinti grafikos sąsajos atnaujinimus

en: It is recommended you do not run this application as root.
    Please see http://clamtk.sf.net/faq.html.
lt: Rekomenduojama nepaleisti šios programos, prisijungus kaip „root“.
    Prašome peržiūrėti http://clamtk.sf.net/faq.html.

en: Checking...
lt: Tikrinama...

en: Update failed
lt: Atnaujinimas nepavyko

en: Signatures are current
lt: Virusų parašai yra nauji

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Check failed
lt: Patikrinimas nepavyko

en: Trying to connect...
lt: Bandoma užmegzti ryšį...

en: Downloading updates...
lt: Atsiunčiami atnaujinimai...

en: Cannot connect...
lt: Negalima prisijungti...

en: Daily signatures have been updated
lt: Kasdieniai parašai buvo atnaujinti

en: Checking main virus database version
lt: Tikrinama pagrindinė virusų duomenų bazės versija

en: Main virus database is current
lt: Pagrindinė virusų duomenų bazė yra dabartinė

en: Please choose how you will update your antivirus signatures.
lt: Prašome pasirinkti, kaip atnaujinsite antivirusinių parašų bazę.

en: If you would like to update the signatures yourself, choose Manual.
lt: Jei norite atnaujinti virusų parašus pats, pasirinkite „Rankiniu būdu“.

en: If your computer automatically receives updates, choose Automatic.
lt: Jei norite, kad kompiuteris automatiškai gautų atnaujinimus, pasirinkite Automatiškai.

en: Manual
lt: Rankiniu būdu

en: Automatic
lt: Automatiškai

en: Your preferences were saved.
lt: Jūsų pasirinkimai buvo įrašyti.
