clamtk - en to my translation catalogue (35 entries)

en: Analysis
my: သ္ၚေဝ်ဂၠိပ်ပါ်ပါဲ

en: ClamTk Virus Scanner
my: စက်ဂၠာဲစၟ CLamTk

en: Help
my: အရီုအဗၚ်

en: What is this?
my: ဣဏအ်ဂှ်မုမုရော။

en: File Analysis
my: သ္ၚေဝ်ဂၠိပ်ပါ်ပါဲ ဝှါၚ်

en: Results
my: သွဟ်ဂမၠိုၚ်

en: Close
my: ကၟာတ်

en: Vendor
my: ညးသွံရာန်

en: Date
my: စၟတ်တ္ၚဲ

en: Result
my: သွဟ်

en: Save results
my: ဂိုၚ်ဒေပ်သွဟ်

en: Select a file
my: ရုဲကေတ်ဝှါၚ်မွဲ

en: Submit file for analysis
my: ပ္တိုန်ဝှါၚ်သွက်ဂွံသ္ၚေဝ်ဂၠိပ်ပါ်ပါဲ

en: Uploaded files must be smaller than 32MB
my: လျိုၚ်ဝှါၚ်ဂွံပ္တိုန်တံဂှ် သ္ဒးဍောတ်နူ ၃၂ MB ရောၚ်

en: No information exists for this file. Press OK to submit this file for analysis.
my: တၚ်နၚ်သွက်ဝှါၚ်ဏံဟွံမွဲရောၚ်၊ သွက်ဂွံပ္တိုန် ဝှါၚ်ဏံဂှ် ဍဵု OK ညိ။

en: Unable to submit file: try again later
my: ဝှၚ်ဏံပ္တိုန်ဟွံဂွံ၊ ဆက်ဂ္စာန်အာပၠန်ညိ

en: View or delete previous results
my: ပံက်ဗဵု (ဝါ) ဇိုတ်ပလီုထောံသွဟ်မတုဲကၠုၚ်တေံညိ

en: View file results
my: ပံက်ဗဵုသွဟ်ဝှါၚ်

en: Delete file results
my: ဇိုတ်ပလီုသွဟ်ဝှါၚ်

en: Please wait...
my: မၚ်မွဲလစုတ်ညိ...

en: File successfully submitted for analysis.
my: ဝှါၚ်သွက်ဂွံသ္ၚေဝ်ဂၠိပ်ပါ်ပါဲ ဂှ် ပ္တိုန်ဏာဗွဲမအံၚ်ဇၞးရ

en: Unable to save file
my: ဂိုၚ်ဒေပ်ဝှါၚ်ဟွံဂွံ

en: File has been saved
my: ဝှါၚ်ဏံသီဂိုၚ်တုဲဒှ်

en: Unknown
my: ဟွံတီ

en: Never
my: ဆလအ်မှ

en: Scan for threats...
my: စိစောတ်ဂၠိုက်ဂၠာဲအန္တရာယ်

en: Advanced
my: ကဆံၚ်သၠုၚ်

en: Scan a file
my: စိစောတ်ဂၠိုက်ဂၠာဲဝှါၚ်မွဲ

en: Scan a directory
my: စိစောတ်ဂၠိုက်ဂၠာဲ ဍာန်ဝှါၚ်

en: Please choose how you will update your antivirus signatures
my: ရုဲကေတ်ဗီုလဵုမၞး ကြက်သ္ဒး သၠုၚ်ပ္တိုန် သၞောတ်စဵုဒၞါစၟ

en: My computer automatically receives updates
my: စက်အဲ ဂွံဒုၚ်သၠုၚ်ပ္တိုန် Updates နအလိုက်ဍေံကုဍေံ

en: I would like to update signatures myself
my: အဲမိက်ဂွံ Update သၞောတ်ကေတ်တ်

en: Your changes were saved.
my: အရာပြံၚ်သၠာဲလဝ်ဂှ် ဂိုၚ်ဒေပ်လဝ်တုဲရ

en: Virus Scanner
my: အရာမဂၠိုက်ဂၠာဲ စၟဳစၟတ်စၟ

en: About
my: ပရုပရာ
