clamtk - en to mr translation catalogue (31 entries)

en: File Analysis
mr: फाईल विश्लेषण

en: Results
mr: गुणपत्रिका

en: Date
mr: दिनांक

en: Result
mr: गुणपत्रिका

en: Save results
mr: गुणपत्रिका साठवून ठेवा

en: Select a file
mr: फाइल निवडा

en: Submit file for analysis
mr: फाईल विश्लेषणसाठी जमा करा

en: No information exists for this file. Press OK to submit this file for analysis.
mr: या फाईल संबधीची माहिती आस्तित्वात नाही. या फाईलच्या विश्लेषणासाठी OK दाबा

en: View or delete previous results
mr: मागील निकाल पहा किंवा काढून टाका

en: Error opening file
mr: फाईल उघडण्यात त्रुटी

en: Delete file results
mr: फाईलचे निकाल काढून टाका

en: Please wait...
mr: कृपया थांबा...

en: No information on this file
mr: या फाईल संबंधी माहिती नाही.

en: File successfully submitted for analysis.
mr: फाईल विश्लेषणासाठी यशस्वीरित्या जमा केली

en: Unable to submit file: try again later
mr: फाईल जमा करू शकत नाही: थोडया वेळाने प्रयत्न करा

en: Unable to save file
mr: फाईल साठवून ठेवू शकत नाही

en: File has been saved
mr: फाइल जतन केली गेली आहे

en: Unknown
mr: अपरिचित

en: Never
mr: कधीच नाही

en: Advanced
mr: प्रगत

en: Your changes were saved.
mr: आपले बदल जतन केले गेले.

en: Help
mr: मदत(_H)

en: About
mr: आमच्या विषयी

en: Quit
mr: बंद करा

en: Settings
mr: सेटिंग्ज

en: Network
mr: नेटवर्क

en: History
mr: इतिहास

en: View
mr: दृष्य

en: Restore
mr: पूर्वस्थितीत आणा

en: file
mr: फाइल

en: Exit
mr: बाहेर पडा
