ClamTk 6.04 - en to nl translation catalogue (134 entries)

en: Schedule
nl: Planning

en: ClamTk Virus Scanner
nl: ClamTk-virusscanner

en: File Analysis
nl: Bestandsanalyse

en: Results
nl: Resultaten

en: Vendor
nl: Leverancier

en: Date
nl: Datum

en: Result
nl: Resultaat

en: Save results
nl: Resultaten opslaan

en: Check or recheck a file's reputation
nl: De reputatie van een bestand (her)controleren

en: Select a file
nl: Bestand selecteren

en: Submit file for analysis
nl: Bestand indienen voor analyse

en: Uploaded files must be smaller than 32MB
nl: Geüploade bestanden moeten kleiner zijn dan 32MB

en: No information exists for this file. Press OK to submit this file for analysis.
nl: Er bestaat geen informatie over dit bestand. Druk op OK om het bestand in te dienen voor analyse.

en: Unable to submit file: try again later
nl: Het indienen van het bestand is mislukt: probeer het later opnieuw

en: View or delete previous results
nl: Vorige resultaten bekijken of verwijderen

en: View file results
nl: Bestandsresultaten bekijken

en: Delete file results
nl: Bestandsresultaten verwijderen

en: Please wait...
nl: Een moment geduld…

en: File successfully submitted for analysis.
nl: Bestand is succesvol ingediend voor analyse.

en: Unable to save file
nl: Kon bestand niet opslaan

en: File has been saved
nl: Bestand is opgeslagen

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Never
nl: Nooit

en: Scan for threats...
nl: Scannen op virussen…

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Scan a file
nl: Een bestand scannen

en: Scan a directory
nl: Een map scannen

en: ClamTk is a graphical front-end for Clam Antivirus
nl: ClamTk is een grafische gebruikersinterface voor Clam Antivirus

en: Please choose how you will update your antivirus signatures
nl: Selecteer hoe u uw virusdefinities wilt bijwerken.

en: My computer automatically receives updates
nl: Mijn computer wordt automatisch bijgewerkt

en: I would like to update signatures myself
nl: Ik wil zelf de virusdefinities bijwerken

en: Press Apply to save changes
nl: Druk op Toepassen om de wijzigingen op te slaan

en: Your changes were saved.
nl: Uw wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Error updating: try again later
nl: Fout opgetreden tijdens het bijwerken: probeer het later opnieuw

en: Virus Scanner
nl: Virusscanner

en: Quit
nl: Afsluiten

en: About
nl: Info

en: Updates are available
nl: Er zijn updates beschikbaar

en: The antivirus signatures are outdated
nl: De virusdefinities zijn verouderd

en: An update is available
nl: Er is een update beschikbaar

en: Settings
nl: Instellingen

en: View and set your preferences
nl: Uw voorkeuren bekijken en instellen

en: Whitelist
nl: Witte lijst

en: View or update scanning whitelist
nl: Witte lijst bekijken of bijwerken

en: Network
nl: Netwerk

en: Edit proxy settings
nl: Proxy-instellingen bewerken

en: Scheduler
nl: Planner

en: Schedule a scan or signature update
nl: Plan een scan of het bijwerken van uw virusdefinities

en: Update antivirus signatures
nl: Virusdefinities bijwerken

en: Update Assistant
nl: Updateassistent

en: Signature update preferences
nl: Virusdefinitiesbijwerkvoorkeuren

en: History
nl: Geschiedenis

en: View previous scans
nl: Vorige scans bekijken

en: Quarantine
nl: Quarantaine

en: Manage quarantined files
nl: Quarantaine-beheer

en: Analysis
nl: Analyse

en: View a file's reputation
nl: De reputatie van een bestand bekijken

en: You do not have permissions to scan that file or directory
nl: U heeft onvoldoende rechten om dit bestand of deze map te scannen

en: Select a directory
nl: Selecteer een map

en: Configuration
nl: Configuratie

en: Homepage
nl: Website

en: View
nl: Bekijken

en: Viewing %s
nl: Bezig met bekijken van %s

en: Problems opening %s...
nl: Problemen met het openen van %s…

en: No proxy
nl: Geen proxy

en: Environment settings
nl: Omgevingsinstellingen

en: Set manually
nl: Handmatig instellen

en: IP address or host
nl: IP-adres of host

en: Port
nl: Poort

en: Settings saved
nl: Instellingen opgeslagen

en: Error
nl: Fout

en: Number
nl: Aantal

en: File
nl: Bestand

en: Restore
nl: Herstellen

en: Really delete this file (%s) ?
nl: Wilt u het bestand (%s) echt verwijderen ?

en: Save file as...
nl: Bestand opslaan als…

en: Action Taken
nl: Genomen actie

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Close
nl: Sluiten

en: Quarantined
nl: In quarantaine geplaatst

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Preparing...
nl: Bezig met voorbereiden…

en: Files scanned: %d
nl: Gescande bestanden: %d

en: Possible threats: %d
nl: Mogelijke virussen: %d

en: Scanning %s...
nl: Bezig met scannen van %s…

en: None
nl: Geen

en: Cleaning up...
nl: Bezig met opruimen…

en: Complete
nl: Voltooid

en: Scanning complete
nl: Scannen voltooid

en: Possible threats found
nl: Er zijn mogelijke virussen gevonden

en: No threats found
nl: Geen virussen gevonden

en: ClamAV Signatures: %d
nl: ClamAV-virusdefinities: %d

en: Directories Scanned:
nl: Gescande mappen:

en: 
    Found %d possible %s (%d %s scanned).
nl: 
    Gevonden %d mogelijk %s (%d %s gescand).

en: threat
nl: virus

en: threats
nl: virussen

en: file
nl: bestand

en: files
nl: bestanden

en: No threats found.
nl: Geen virussen gevonden.

en: Scan
nl: Scannen

en: Select a time to scan your home directory
nl: Selecteer een tijd om uw Persoonlijke map te scannen

en: Set the scan time using a 24 hour clock
nl: Stel de starttijd van de scan in met een 24-uurs tijdsaanduiding

en: Set the hour using a 24 hour clock
nl: Gebruik een 24-uurs tijdsaanduiding

en: Hour
nl: Uur

en: Minute
nl: Minuut

en: Antivirus signatures
nl: Virusdefinities

en: Select a time to update your signatures
nl: Selecteer een tijd om uw virusdefinities bij te werken

en: A daily scan is scheduled
nl: Er is een dagelijkse scan ingesteld

en: A daily definitions update is scheduled
nl: Het dagelijkse bijwerken van uw virusdefinities is ingesteld

en: A daily scan is not scheduled
nl: Er is geen dagelijkse scan ingesteld

en: A daily definitions update is not scheduled
nl: Het dagelijkse bijwerken van uw virusdefinities is niet ingesteld

en: You are set to automatically receive updates
nl: U ontvangt automatisch updates

en: Scan for PUAs
nl: Op potentieel ongewenste toepassingen scannen

en: Detect packed binaries, password recovery tools, and more
nl: Ingepakte binairen, wachtwoordherstelgereedschap en meer detecteren

en: Scan files beginning with a dot (.*)
nl: Bestanden scannen waar een punt voor staat (.*)

en: Scan files typically hidden from view
nl: Verborgen bestanden scannen

en: Scan files larger than 20 MB
nl: Bestanden groter dan 20 MB scannen

en: Scan large files which are typically not examined
nl: Grote bestanden scannen die normalerwijze niet gescand worden

en: Scan directories recursively
nl: Mappen recursief scannen

en: Scan all files and directories within a directory
nl: Alle mappen en bestanden in een map scannen

en: Check for updates to this program
nl: Op updates controleren voor deze toepassing

en: Check online for application and signature updates
nl: Online op updates controleren voor deze toepassing en voor virusdefinities

en: Exit
nl: Afsluiten

en: Next
nl: Volgende

en: Show me another tip
nl: Nog een tip laten zien

en: No tips found.
nl: Geen tips gevonden.

en: Helpful information
nl: Behulpzame informatie

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: You are configured to automatically receive updates
nl: U ontvangt automatisch updates

en: Check for updates
nl: Op updates controleren

en: Downloading...
nl: Downloaden…

en: Directory
nl: Map

en: Add a directory
nl: Een map toevoegen

en: Remove a directory
nl: Een map verwijderen
