clamtk - en to pa translation catalogue (25 entries)

en: Results
pa: ਨਤੀਜੇ

en: Vendor
pa: ਵਿਕਰੇਤਾ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Result
pa: ਨਤੀਜਾ

en: Select a file
pa: ਫਾਇਲ ਚੁਣੋ

en: Submit file for analysis
pa: ਫਾਇਲ ਪੜਤਾਲ ਲਈ ਪੇਸ਼ ਕਰੋ

en: Please wait...
pa: ਕਿਰਪਾ ਕਰਕੇ ਇੰਤਜ਼ਾਰ ਕਰੋ...

en: Unknown
pa: ਅਗਿਆਤ

en: Never
pa: ਕਦੇ ਨਹੀਂ

en: Scan for threats...
pa: ਧਮਕਿਯਾੰ ਲਈ ਖੋਜ ਕਰੋ

en: Advanced
pa: ਹੋਰ ਜਾਨਕਾਰੀ

en: Virus Scanner
pa: ਵਿਸ਼ਾਣੂ ਖੋਜੀ

en: ClamTk Virus Scanner
pa: ਕਲੈਮ-ਟੀ-ਕੇ (CalmTk) ਵਿਸ਼ਾਣੂ ਖੋਜੀ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: About
pa: ਇਸ ਬਾਰੇ

en: Quit
pa: ਬਾਹਰ ਜਾਓ

en: Settings
pa: ਸੈਟਿੰਗ

en: Network
pa: ਨੈੱਟਵਰਕ

en: Update
pa: ਨਵੀਨੀਕਰਨ

en: History
pa: ਅਤੀਤ

en: Select a directory
pa: ਡਾਇਰੈਕਟਰੀ ਚੁਣੋ

en: Configuration
pa: ਸੰਰਚਨਾ

en: Homepage
pa: ਮੁੱਖ ਸਫਾ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Port
pa: ਪੋਰਟ
