clamtk - en to pl translation catalogue (133 entries)

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: ClamTk Virus Scanner
pl: Skaner antywirusowy ClamTK

en: File Analysis
pl: Analiza plików

en: Results
pl: Wyniki

en: Vendor
pl: Dostawca

en: Date
pl: Data

en: Result
pl: Wynik

en: Save results
pl: Zapisz wyniki

en: Check or recheck a file's reputation
pl: Sprawdź (ponownie) reputację pliku

en: Select a file
pl: Wybierz plik

en: Submit file for analysis
pl: Wyślij plik do analizy

en: Uploaded files must be smaller than 32MB
pl: Przesyłane pliki nie mogą być większe niż 32MB

en: No information exists for this file. Press OK to submit this file for analysis.
pl: Brak informacji na temat tego pliku. Wybierz OK, aby wysłać plik do analizy.

en: Unable to submit file: try again later
pl: Nie udało się wysłać pliku: spróbuj ponownie później

en: View or delete previous results
pl: Zobacz lub usuń poprzednie wyniki

en: View file results
pl: Pokaż szczegółowy wynik dla pliku

en: Delete file results
pl: Usuń szczegółowy wynik dla pliku

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: File successfully submitted for analysis.
pl: Plik został pomyślnie wysłany do analizy.

en: Unable to save file
pl: Nie można zapisać pliku

en: File has been saved
pl: Plik został zapisany

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Never
pl: Nigdy

en: Scan for threats...
pl: Szukaj zagrożeń...

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Scan a file
pl: Skanuj plik

en: Scan a directory
pl: Skanuj katalog

en: ClamTk is a graphical front-end for Clam Antivirus
pl: ClamTK jest graficznym interfejsem dla Clam Antivirus

en: Please choose how you will update your antivirus signatures
pl: Wybierz sposób, w jaki mają być aktualizowane sygnatury antywirusowe

en: My computer automatically receives updates
pl: Mój komputer ma automatycznie otrzymywać aktualizacje

en: I would like to update signatures myself
pl: Chcę ręcznie aktualizować sygnatury

en: Press Apply to save changes
pl: Wybierz Zastosuj, aby zachować zmiany

en: Your changes were saved.
pl: Zmiany zostały zachowane.

en: Error updating: try again later
pl: Błąd podczas aktualizacji: spróbuj ponownie później

en: Virus Scanner
pl: Skaner wirusów

en: Quit
pl: Zakończ

en: About
pl: O programie

en: Updates are available
pl: Dostępne aktualizacje

en: The antivirus signatures are outdated
pl: Sygnatury wirusów są nieaktualne

en: An update is available
pl: Dostępna jest aktualizacja

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View and set your preferences
pl: Pokaż i edytuj ustawienia

en: Whitelist
pl: Biała lista

en: View or update scanning whitelist
pl: Pokaż lub zaktualizuj białą listę skanowania

en: Network
pl: Sieć

en: Edit proxy settings
pl: Edytuj ustawienia serwera proxy

en: Scheduler
pl: Harmonogram

en: Schedule a scan or signature update
pl: Zaplanuj skan lub aktualizację sygnatur

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Update antivirus signatures
pl: Aktualizuj sygnatury antywirusowe

en: Update Assistant
pl: Asystent aktualizacji

en: Signature update preferences
pl: Preferencje aktualizacji sygnatur

en: History
pl: Historia

en: View previous scans
pl: Pokaż poprzednie skany

en: Quarantine
pl: Kwarantanna

en: Manage quarantined files
pl: Zarządzaj plikami w kwarantannie

en: Analysis
pl: Analiza

en: View a file's reputation
pl: Pokaż reputację pliku

en: You do not have permissions to scan that file or directory
pl: Nie masz uprawnień, aby przeskanować ten plik lub katalog

en: Select a directory
pl: Wybierz katalog

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Updates
pl: Aktualizacje

en: Homepage
pl: Strona główna

en: View
pl: Widok

en: Viewing %s
pl: Przeglądanie %s

en: Problems opening %s...
pl: Problemy z otworzeniem %s...

en: No proxy
pl: Bez pośrednika

en: Environment settings
pl: Ustawienia środowiskowe

en: Set manually
pl: Ustaw ręcznie

en: IP address or host
pl: Adres IP lub host

en: Settings saved
pl: Ustawienia zapisane

en: Error
pl: Błąd

en: Number
pl: Numer

en: File
pl: Plik

en: Restore
pl: Przywróć

en: Really delete this file (%s) ?
pl: Na pewno usunąć ten plik (%s)?

en: Save file as...
pl: Zapisz plik jako...

en: Status
pl: Stan

en: Action Taken
pl: Podjęte działanie

en: Delete
pl: Usuń

en: Close
pl: Zamknij

en: Quarantined
pl: W kwarantannie

en: Deleted
pl: Usunięte

en: Preparing...
pl: Przygotowywanie...

en: Files scanned: %d
pl: Przeskanowano plików: %d

en: Possible threats: %d
pl: Możliwych zagrożeń: %d

en: Scanning %s...
pl: Skanowanie %s...

en: None
pl: Brak

en: Cleaning up...
pl: Czyszczenie...

en: Complete
pl: Gotowe

en: Scanning complete
pl: Skanowanie zakończone

en: Possible threats found
pl: Znaleziono możliwe zagrożenia

en: No threats found
pl: Nie znaleziono zagrożeń

en: ClamAV Signatures: %d
pl: Sygnatury ClamAV:  %d

en: Directories Scanned:
pl: Przeskanowane katalogi:

en: 
    Found %d possible %s (%d %s scanned).
pl: 
    Znaleziono %d możliwe %s (%d %s sprawdzone).

en: threat
pl: zagrożenie

en: threats
pl: zagrożenia

en: file
pl: plik

en: files
pl: pliki

en: No threats found.
pl: Nie znaleziono zagrożeń.

en: Scan
pl: Skanuj

en: Select a time to scan your home directory
pl: Ustaw czas skanowania katalogu domowego

en: Set the scan time using a 24 hour clock
pl: Ustaw używając zegara 24-godzinnego

en: Set the hour using a 24 hour clock
pl: Ustaw używając zegara 24-godzinnego

en: Hour
pl: Godzina

en: Minute
pl: Minuta

en: Antivirus signatures
pl: Sygnatury antywirusa

en: Select a time to update your signatures
pl: Wybierz czas aktualizacji sygnatur

en: A daily scan is scheduled
pl: Zaplanowano codzienny skan

en: A daily definitions update is scheduled
pl: Zaplanowano codzienną aktualizację

en: A daily scan is not scheduled
pl: Codzienny skan nie ustawiony

en: A daily definitions update is not scheduled
pl: Codzienna aktualizacja nie ustawiona

en: You are set to automatically receive updates
pl: Ustawiono automatyczne aktualizowanie

en: Scan for PUAs
pl: Szukaj zagrożeń typu PUA

en: Detect packed binaries, password recovery tools, and more
pl: Skanuj w poszukiwaniu spakowanych binarów, programów do odzyskiwania haseł i innych

en: Scan files beginning with a dot (.*)
pl: Skanuj pliki rozpoczynające się kropką (.*)

en: Scan files typically hidden from view
pl: Skanuj pliki, które są zazwyczaj ukryte

en: Scan files larger than 20 MB
pl: Skanuj pliki większe niż 20MB

en: Scan large files which are typically not examined
pl: Skanuj duże pliki, które zwykle nie są sprawdzane

en: Scan directories recursively
pl: Skanuj katalogi rekursywnie

en: Scan all files and directories within a directory
pl: Skanuj wszystkie pliki i katalogi wewnątrz katalogu

en: Check for updates to this program
pl: Szukaj aktualizacji dla tego programu

en: Check online for application and signature updates
pl: Sprawdź w sieci aktualizacje programu i sygnatur

en: Exit
pl: Wyjście

en: Product
pl: Produkt

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: You are configured to automatically receive updates
pl: Skonfigurowano tak, aby automatycznie otrzymywać aktualizacje

en: Check for updates
pl: Sprawdź dostępność aktualizacji

en: Downloading...
pl: Pobieranie...

en: Directory
pl: Katalog

en: Add a directory
pl: Dodaj katalog

en: Remove a directory
pl: Usuń katalog
