clamtk 5.10 - en to sk translation catalogue (144 entries)

en: Analysis
sk: Analýza

en: File Analysis
sk: Analýza súboru

en: Results
sk: Výsledky

en: Vendor
sk: Dodávateľ

en: Date
sk: Dátum

en: Result
sk: Výsledok

en: Save results
sk: Uložiť výsledky

en: Check or recheck a file's reputation
sk: Skontrolovať alebo overiť hodnotenie súboru

en: Select a file
sk: Výber súboru

en: Submit file for analysis
sk: Predložiť súbor na alanýzu

en: No information exists for this file. Press OK to submit this file for analysis.
sk: Neexistujú žiadne informácie o tomto súbore. Stlačte OK na odoslanie súboru na analýzu.

en: Unable to submit file: try again later
sk: Nepodarilo sa odoslať súbor: skúste neskôr

en: View or delete previous results
sk: Zobraziť alebo odstrániť predchádzajúce výsledky

en: View file results
sk: Zobraziť súbor výsledkov

en: Error opening file
sk: Chyba pri otváraní súboru

en: Delete file results
sk: Odstrániť súbor výsledkov

en: Please wait...
sk: Čakajte prosím...

en: No information on this file
sk: Žiadne informácie o tomto súbore

en: File is pending analysis
sk: Súbor čaká na analýzu

en: An unknown error occurred
sk: Stala sa neznáma chyba

en: File successfully submitted for analysis.
sk: Súbor bol úspešne odoslaný na analýzu.

en: Unable to save file
sk: Nepodarilo sa uložiť súbor

en: File has been saved
sk: Súbor pol uložený

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Never
sk: Nikdy

en: Scan for threats...
sk: Skenovanie hrozieb...

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Scan a file
sk: Skenovanie súboru

en: Scan a directory
sk: Skenovanie priečinka

en: Please choose how you will update your antivirus signatures
sk: Vyberte prosím ako budú aktualizované vaše antivírusové signatúry

en: My computer automatically receives updates
sk: Môj počítač automaticky prijíma aktualizácie

en: I would like to update signatures myself
sk: Chcel by som sám aktualizovať podpisy

en: Press Apply to save changes
sk: Stlačením Použiť uložíte zmeny

en: Your changes were saved.
sk: Vaše zmeny boli uložené.

en: Error updating: try again later
sk: Chyba aktualizácie: skúste neskôr

en: Virus Scanner
sk: Antivírus

en: Help
sk: Pomocník

en: About
sk: O programe

en: Quit
sk: Ukončiť

en: Updates are available
sk: Sú dostupné aktualizácie

en: The antivirus signatures are out-of-date
sk: Antivírusové definície sú ne-aktuálne

en: An update is available
sk: Aktualizácia je dostupná

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View and set your preferences
sk: Zobraziť a nastaviť možnosti

en: Whitelist
sk: Biely zoznam

en: View or update scanning whitelist
sk: Zobraziť alebo aktualizovať skenovanie whitelist

en: Network
sk: Sieť

en: Edit proxy settings
sk: Upraviť proxy nastavenia

en: Scheduler
sk: Plánovač

en: Schedule a scan or signature update
sk: Naplánovať skenovanie alebo aktualizáciu signatúr

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Update antivirus signatures
sk: Aktualizácia signatúr antivírusu

en: Update Assistant
sk: Asistent aktualizácií

en: Signature update preferences
sk: Možnosti aktualizacie signatúr

en: History
sk: História

en: View previous scans
sk: Zobraziť predošlé skenovania

en: Quarantine
sk: Karanténa

en: Manage quarantined files
sk: Spravovať súbory v karanténe

en: View a file's reputation
sk: Zobraziť reputáciu súborov

en: Select a directory
sk: Vyberte priečinok

en: Configuration
sk: Nastavenie

en: Updates
sk: Aktualizácie

en: Please install yelp to view documentation
sk: Prosím nainštalujte yelp na zobrazenie dokumentácie

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: View
sk: Zobraziť

en: Viewing %s
sk: Prehliadka %s

en: Problems opening %s...
sk: Problémy s otvorením %s...

en: No proxy
sk: Žiadna proxy

en: Environment settings
sk: Nastavenia prostredia

en: Set manually
sk: Nastaviť ručne

en: IP address or host
sk: IP adresa alebo host

en: Settings saved
sk: Uložené nastavenie

en: Error
sk: Chyba

en: Number
sk: Číslo

en: File
sk: Súbor

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Really delete this file (%s) ?
sk: Naozaj zmazať tento súbor (%s) ?

en: Save file as...
sk: Uložiť súbor ako...

en: Status
sk: Stav

en: Action Taken
sk: Prijaté opatrenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Quarantined
sk: Karanténa

en: Deleted
sk: Odstránené

en: Preparing...
sk: Pripravujem...

en: Files scanned: %d
sk: Skenované súbory: %d

en: Possible threats: %d
sk: Možné hrozby: %d

en: Scanning %s...
sk: Kontrolujem %s...

en: None
sk: Žiadne

en: Cleaning up...
sk: Čistenie...

en: Scanning complete
sk: Skenovanie je dokončené

en: Possible threats found
sk: Nájdené možné hrozby

en: No threats found
sk: Nenašlo žiadne hrozby

en: ClamAV Signatures: %d
sk: Podpisy ClamAV: %d

en: Directories Scanned:
sk: Kontrolovaných adresárov:

en: 
    Found %d possible %s (%d %s scanned).
sk: 
    Nájdené %d možné %s (%d %s kontrolované).

en: threat
sk: hrozba

en: threats
sk: hrozby

en: file
sk: súbor

en: files
sk: súbory

en: No threats found.
sk: Nenašlo žiadne hrozby.

en: Schedule
sk: Naplánovať

en: Scan
sk: Skenovať

en: Select a time to scan your home directory
sk: Vyberte čas pre skenovanie domovského priečinku

en: Set the scan time using a 24 hour clock
sk: Nastavenie času skenovania z 24 hodín

en: Set the hour using a 24 hour clock
sk: Nastavte váš čas z 24 hodín

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: Antivirus signatures
sk: Antivírusové signatúry

en: Select a time to update your signatures
sk: Vyberte čas na aktualizáciu signatúr

en: A daily scan is scheduled
sk: Plánované každodenné skenovanie

en: A daily definitions update is scheduled
sk: Planovaná každodenná aktualizácia

en: A daily scan is not scheduled
sk: Nenaplánované každodenné skenovanie

en: A daily definitions update is not scheduled
sk: Nenaplánovaná každodenná aktualizácia

en: You are set to automatically receive updates
sk: Aktualizácie budú stiahnuté automaticky

en: Scan for PUAs
sk: Skenovanie PUAs

en: Detect packed binaries, password recovery tools, and more
sk: Detekované binárne balíčky, nástroje na obnovu hesla, atď

en: Scan files beginning with a dot (.*)
sk: Kontrola súborov s bodkou na začiatku (.*)

en: Scan files typically hidden from view
sk: Skenovanie väčšinou skrytých súborov

en: Scan files larger than 20 MB
sk: Kontrolovať súbory väčšie ako 20 MB

en: Scan large files which are typically not examined
sk: Skenovanie väčších súborou ktoré sú väčšinou neskúmané

en: Scan directories recursively
sk: Rekurzívne skenovanie adresárov

en: Scan all files and directories within a directory
sk: Kontrola všetkých súborov a adresárov

en: Check for updates to this program
sk: Kontrola aktualizácií

en: Check online for application and signature updates
sk: Skontrolovať online aplikáciu a aktualizáciu signatúr

en: Double click icons to activate
sk: Dvojklik na ikonu pre aktiváciu

en: Uncheck this box to activate icons with single click
sk: Odznačenie tohto stĺpca aktivujete ikony jedným kliknutím

en: Exit
sk: Koniec

en: Product
sk: Produkt

en: Installed
sk: Nainštalované

en: Available
sk: Dostupné

en: Update Available
sk: Dostupná aktualizácia

en: Graphical interface
sk: Grafické rozhranie

en: Check for updates
sk: Kontrola aktualizácií

en: You are configured to automatically receive updates
sk: Máte nastavený automatický príjem aktualizácií

en: Downloading...
sk: Preberá sa...

en: Complete
sk: Dokončené

en: Signatures are current
sk: Podpisy sú aktuálne

en: Directory
sk: Priečinok

en: Add a directory
sk: Pridať adresár

en: Remove a directory
sk: Odstrániť adresár

en: Scan %s for threats...
sk: Skenovaných %s na možné hrozby...

en: Scan directory for threats...
sk: Skenovať priečinok na možné hrozby...

en: Scan this directory for threats...
sk: Skenovať tento priečinok na možné hrozby...
