clamtk 5.01 - en to ug translation catalogue (43 entries)

en: Analysis
ug: تەھلىل

en: Results
ug: نەتىجىلەر

en: Vendor
ug: تەمىنلىگۈچى

en: Date
ug: چېسلا

en: Result
ug: نەتىجە

en: Select a file
ug: بىر ھۆججەت تاللاڭ

en: Please wait...
ug: كۈتۈڭ…

en: Unknown
ug: نامەلۇم

en: Never
ug: ھەرگىز

en: Virus Scanner
ug: ۋىرۇس تەكشۈرگۈچ

en: The antivirus signatures are out-of-date
ug: بۇ ۋىرۇسخور ئىمزاسىنىڭ ۋاقتى ئۆتكەن

en: Whitelist
ug: ئاق تىزىم

en: History
ug: تارىخ

en: Quarantine
ug: كارانتىن

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Viewing %s
ug: %s كۆرسىتىۋاتىدۇ

en: Problems opening %s...
ug: %s نى ئېچىۋاتقاندا كاشىلا كۆرۈلدى…

en: Environment settings
ug: مۇھىت تەڭشەك

en: Set manually
ug: قولدا تەڭشەك

en: File
ug: ھۆججەت

en: Restore
ug: ئەسلىگە كەلتۈر

en: Status
ug: ھالەت

en: Action Taken
ug: مەشغۇلات تاللاڭ

en: Scanning %s...
ug: %s نى تەكشۈرۈۋاتىدۇ…

en: None
ug: يوق

en: ClamAV Signatures: %d
ug: ClamAV ۋىرۇس ئامبىرى: %d

en: Directories Scanned:
ug: تەكشۈرۈلگەن مۇندەرىجىلەر:

en: 
    Found %d possible %s (%d %s scanned).
ug: 
    %d بايقالدى مۇمكىنچىلىكى %s (%d %s تەكشۈرۈلدى)

en: threat
ug: تەھدىت

en: threats
ug: تەھدىت

en: file
ug: ھۆججەت

en: files
ug: ھۆججەت

en: No threats found.
ug: تەھدىت بايقالمىدى.

en: Detect packed binaries, password recovery tools, and more
ug: بوغچىلانغان ئىككىلىك ھۆججەتلەر، ئىم ئەسلىگە كەلتۈرۈش قوراللىرى ۋە باشقىلارنى بايقايدۇ

en: Scan files beginning with a dot (.*)
ug: چېكىت (.*) بىلەن باشلانغان ھۆججەتلەرنى تەكشۈر

en: Scan all files and directories within a directory
ug: بىر مۇندەرىجىدىكى ھەممە ھۆججەت ۋە قىسقۇچلارنى تەكشۈر

en: Scan files larger than 20 MB
ug: 20MB دىن چوڭ ھۆججەتلەرنى تەكشۈر

en: Scan large files which are typically not examined
ug: ئادەتتە تەكشۈرۈلمەيدىغان چوڭ ھۆججەتلەرنى تەكشۈر

en: Scan directories recursively
ug: مۇندەرىجىلەرنى قايتىلانما ھالەتتە تەكشۈر

en: Exit
ug: چېكىن

en: Check for updates
ug: يېڭىلاشنى تەكشۈر

en: Signatures are current
ug: ۋىرۇس ئامبىرى ئەڭ يېڭى

en: Directory
ug: مۇندەرىجە
