clamtk - en to uk translation catalogue (137 entries)

en: Analysis
uk: Аналіз

en: ClamTk Virus Scanner
uk: Антивірусний сканер ClamTk

en: This section allows you to check the status of a file from Virustotal. If a file has been previously submitted, you will see the results of the scans from dozens of antivirus and security vendors. This allows you to make a more informed decision about the safety of a file.
    
    If the file has never been submitted to Virustotal, you can submit it yourself. When you resubmit the file minutes later, you should see the results.
    
    Please note you should never submit sensitive files to Virustotal.  Any uploaded file can be viewed by Virustotal customers. Do not submit anything with personal information or passwords.
    
    https://www.virustotal.com/gui/home/search
uk: За допомогою цього розділу ви можете перевірити стан файла у Virustotal. Якщо файл вже було надіслано на перевірку, ви побачите результати сканування за допомогою десятків антивірусів та продуктів безпекових компаній. Отримані дані нададуть вам змоги прийняти виваженіше рішення щодо безпечності файла.
    
    Якщо файл ще ніколи не було надіслано до Virustotal, ви можете самі надіслати його. Коли за декілька хвилин ви знову надішлете файл, вам буде показано результати.
    
    Будь ласка, ніколи не надсилайте до Virustotal конфіденційні дані. Усі вивантаженні дані може бути переглянуто будь-яким користувачем  Virustotal. Не надсилайте нічого, що містить особисті дані або паролі.
    
    https://www.virustotal.com/gui/home/search

en: Help
uk: Довідка

en: What is this?
uk: Що це?

en: File Analysis
uk: Аналіз файлів

en: Results
uk: Результати

en: Close
uk: Закрити

en: Vendor
uk: Постачальник

en: Date
uk: Дата

en: Result
uk: Результат

en: Save results
uk: Зберегти результати

en: Check or recheck a file's reputation
uk: Перевірити або повторно перевірити репутацію файла

en: Select a file
uk: Виберіть файл

en: Submit file for analysis
uk: Надсилання файла для аналізу

en: Uploaded files must be smaller than 32MB
uk: Розмір вивантажених файлів не повинен перевищувати 32 МБ

en: No information exists for this file. Press OK to submit this file for analysis.
uk: Щодо цього файла даних немає. Натисніть кнопку «Гаразд», щоб надіслати цей файл для аналізу.

en: Unable to submit file: try again later
uk: Не вдалося надіслати файл: повторіть спробу пізніше

en: View or delete previous results
uk: Переглянути або вилучити попередні результати

en: View file results
uk: Переглянути результати щодо файла

en: Delete file results
uk: Вилучити результати щодо файла

en: Please wait...
uk: Будь ласка, зачекайте...

en: File successfully submitted for analysis.
uk: Файл успішно надіслано для аналізу.

en: Unable to save file
uk: Не вдалося зберегти файл

en: File has been saved
uk: Файл було збережено

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Never
uk: Ніколи

en: Scan for threats...
uk: Шукати загрози…

en: Advanced
uk: Додатково

en: Scan a file
uk: Перевірити файл

en: Scan a directory
uk: Перевірити каталог

en: ClamTk is a graphical front-end for Clam Antivirus
uk: ClamTk — графічна оболонка до антивірусу Clam

en: Please choose how you will update your antivirus signatures
uk: Будь ласка, виберіть спосіб оновлення антивірусних сигнатур

en: My computer automatically receives updates
uk: Ваш комп’ютер отримує оновлення автоматично

en: I would like to update signatures myself
uk: Ви будете оновлювати сигнатури власноруч

en: Press Apply to save changes
uk: Натисніть кнопку «Застосувати», щоб зберегти зміни

en: Your changes were saved.
uk: Внесені вами зміни було збережено.

en: Error updating: try again later
uk: Помилка під час спроби оновлення: повторіть спробу пізніше

en: Virus Scanner
uk: Антивірусний сканер

en: About
uk: Про програму

en: Updates are available
uk: Доступні оновлення

en: The antivirus signatures are outdated
uk: Сигнатури антивіруса застаріли

en: An update is available
uk: Доступне оновлення

en: Settings
uk: Параметри

en: View and set your preferences
uk: Переглянути і змінити параметри

en: Whitelist
uk: Білий список

en: View or update scanning whitelist
uk: Переглянути або оновити «білий» список сканування

en: Network
uk: Мережа

en: Edit proxy settings
uk: Змінити параметри роботи з проксі-сервером

en: Scheduler
uk: Планувальник

en: Schedule a scan or signature update
uk: Планування перевірки або оновлення сигнатур

en: Update
uk: Оновити

en: Update antivirus signatures
uk: Оновити антивірусні сигнатури

en: Update Assistant
uk: Допоміжний засіб оновлення

en: Signature update preferences
uk: Параметри оновлення сигнатур

en: History
uk: Журнал

en: View previous scans
uk: Переглянути дані щодо попередніх сканувань

en: Quarantine
uk: Карантин

en: Manage quarantined files
uk: Керування файлами на карантині

en: View a file's reputation
uk: Переглянути репутацію файла

en: You do not have permissions to scan that file or directory
uk: У вас немає прав доступу до сканування цього файла або каталогу

en: Select a directory
uk: Вкажіть каталог

en: Configuration
uk: Налаштування

en: Updates
uk: Оновлення

en: Homepage
uk: Домашня сторінка

en: View
uk: Перегляд

en: Print
uk: Надрукувати

en: Delete
uk: Вилучити

en: Viewing %s
uk: Перегляд %s

en: Problems opening %s...
uk: Проблеми при відкритті %s...

en: No proxy
uk: Без проксі

en: Environment settings
uk: Налаштування оточення

en: Set manually
uk: Встановити вручну

en: IP address or host
uk: IP-адреса або назва вузла

en: Port
uk: Порт

en: Settings saved
uk: Параметри збережено

en: Error
uk: Помилка

en: Number
uk: Номер

en: File
uk: Файл

en: Restore
uk: Відновити

en: Really delete this file (%s) ?
uk: Хочете вилучити цей файл (%s)?

en: Save file as...
uk: Зберегти файл як…

en: Status
uk: Статус

en: Action Taken
uk: Прийняті заходи

en: Quarantined
uk: Спрямовано на карантин

en: Deleted
uk: Вилучено

en: Preparing...
uk: Приготування…

en: Files scanned: %d
uk: Скановано файлів: %d

en: Possible threats: %d
uk: Можливі загрози: %d

en: Scanning %s...
uk: Сканування %s...

en: None
uk: Жодного

en: Cleaning up...
uk: Очищення…

en: Complete
uk: Завершено

en: Scanning complete
uk: Сканування завершено

en: Possible threats found
uk: Виявлено потенційні загрози

en: No threats found
uk: Загроз не виявлено

en: ClamAV Signatures: %d
uk: Сигнатур в ClamAV: %d

en: Directories Scanned:
uk: Перевірено каталогів:

en: 
    Found %d possible %s (%d %s scanned).
uk: 
    Знайдено %d можливо %s (%d %s перевірено).

en: threat
uk: загроза

en: threats
uk: загрози

en: file
uk: файл

en: files
uk: файлів

en: No threats found.
uk: Загроз не знайдено.

en: Scan
uk: Сканування

en: Select a time to scan your home directory
uk: Виберіть час, коли слід виконати перевірку вашої домашньої теки

en: Set the scan time using a 24 hour clock
uk: Встановити час сканування у 24-годинному форматі

en: Set the hour using a 24 hour clock
uk: Встановити годину сканування у 24-годинному форматі

en: Hour
uk: Година

en: Minute
uk: Хвилина

en: Antivirus signatures
uk: Антивірусні сигнатури

en: Select a time to update your signatures
uk: Виберіть час оновлення сигнатур

en: A daily scan is scheduled
uk: Заплановано щоденне сканування

en: A daily definitions update is scheduled
uk: Заплановано щоденне оновлення сигнатур

en: A daily scan is not scheduled
uk: Щоденну перевірку не заплановано

en: A daily definitions update is not scheduled
uk: Щоденне оновлення сигнатур не заплановано

en: You are set to automatically receive updates
uk: Ви налаштували програму на автоматичне отримання оновлень

en: Scan for PUAs
uk: Шукати потенційно небажані програми

en: Detect packed binaries, password recovery tools, and more
uk: Виявляти запаковані виконувані файли, програми для відновлення паролів тощо

en: Use heuristic scanning
uk: Скористатися евристичним скануванням

en: Scan files beginning with a dot (.*)
uk: Сканувати файли, які починаються з крапки (.*)

en: Scan files typically hidden from view
uk: Перевіряти файли, які типово приховано від перегляду

en: Scan files larger than 20 MB
uk: Перевіряти файли, більші за 20 МБ

en: Scan large files which are typically not examined
uk: Сканувати великі файли, які типово не перевіряються

en: Scan directories recursively
uk: Сканувати каталоги рекурсивно

en: Scan all files and directories within a directory
uk: Сканувати всі файли та каталоги всередині каталогу.

en: Check for updates to this program
uk: Перевірити наявність оновлень до цієї програми

en: Check online for application and signature updates
uk: Шукати у мережі оновлення програм та баз даних вірусів

en: Exit
uk: Вийти

en: Product
uk: Продукт

en: Installed
uk: Встановлено

en: You are configured to automatically receive updates
uk: Програму налаштовано на автоматичне надсилання оновлень

en: Check for updates
uk: Перевірити на наявність оновлень

en: Downloading...
uk: Отримуємо…

en: Directory
uk: Каталог

en: Add a directory
uk: Додати каталог

en: Remove a directory
uk: Вилучити каталог
