clamtk - en to uz translation catalogue (133 entries)

en: Schedule
uz: Режалаштириш

en: File Analysis
uz: Файл ташхислари

en: Results
uz: Натижалар

en: Vendor
uz: Ишлаб чиқарувчи

en: Date
uz: Сана

en: Result
uz: Натижа

en: Save results
uz: Натижаларни сақлаш

en: Check or recheck a file's reputation
uz: Файллар ҳолатини белгилаш ёки олиб ташлаш

en: Select a file
uz: Файлни танлаш

en: Submit file for analysis
uz: Ташхис учун файлни жўнатиш

en: Uploaded files must be smaller than 32MB
uz: Юкланадиган файллар 32 мб ҳажмидан кичикроқ бўлиши керак

en: No information exists for this file. Press OK to submit this file for analysis.
uz: Ушбу файл учун маълумот мавжуд эмас. Ушбу файлни ташхислаш учун жўнатмоқчи бўлсангиз, "ОК" тугмасини босинг.

en: Unable to submit file: try again later
uz: Файлни жўнатиб бўлмади: кейинроқ уриниб кўринг

en: View or delete previous results
uz: Олдинги натижаларни кўриш ва ўчириш

en: View file results
uz: Файл натижаларини кўриш

en: Delete file results
uz: Файл натижаларини ўчириш

en: Please wait...
uz: Илтимос, кутинг...

en: File successfully submitted for analysis.
uz: Файл муваффақиятли равишда натижа учун жўнатилди.

en: Unable to save file
uz: Файлни сақлаб бўлмади

en: File has been saved
uz: Файл сақланди

en: Unknown
uz: Номаълум

en: Never
uz: Ҳеч қачон

en: Scan for threats...
uz: Хавф учун текшириш...

en: Advanced
uz: Қўшимча

en: Scan a file
uz: Файлни текшириш

en: Scan a directory
uz: Директорияни текшириш

en: ClamTk is a graphical front-end for Clam Antivirus
uz: ClamTk – Clam Antivirusning grafik interfeysli versiyasi

en: Please choose how you will update your antivirus signatures
uz: Антивирус базасининг янгиланиш усулини танланг

en: My computer automatically receives updates
uz: Компьютерим автоматик тарзда янгиланишларни олади

en: I would like to update signatures myself
uz: Антивирус базасини ўзим янгилайман

en: Press Apply to save changes
uz: Ўзгаришларни сақлаш учун "Қўллаш"ни босинг

en: Your changes were saved.
uz: Ўзгаришлар сақланди.

en: Error updating: try again later
uz: Янгилашда хато юз берди: кейинроқ уриниб кўринг

en: Virus Scanner
uz: Вирусларни текшириш

en: Quit
uz: Чиқиш

en: About
uz: Дастур ҳақида

en: Updates are available
uz: Янгиланишлар мавжуд

en: The antivirus signatures are outdated
uz: Антивирув имзоси эскирган

en: An update is available
uz: Янгиланиш - мавжуд

en: Settings
uz: Мосламалар

en: View and set your preferences
uz: Мосламаларни кўриш ва созлаш

en: Whitelist
uz: Оқ рўйхат

en: View or update scanning whitelist
uz: Текширилган ишончли рўйхатдагиларни кўриш ва янгилаш

en: Network
uz: Тармоқ

en: Edit proxy settings
uz: Прокси мосламаларини ўзгартириш

en: Scheduler
uz: Режалаштиргич

en: Schedule a scan or signature update
uz: Текшириш ёки базани янгилашни режалаштириш

en: Update
uz: Янгилаш

en: Update antivirus signatures
uz: Антивирус базасини янгилаш

en: Update Assistant
uz: Асиссентни янгилаш

en: Signature update preferences
uz: Базани янгилаш мосламалари

en: History
uz: Тарих

en: View previous scans
uz: Олдинги текширишларни кўриш

en: Quarantine
uz: Карантин

en: Manage quarantined files
uz: Карантинланган файлларни бошқариш

en: Analysis
uz: Ташхис

en: View a file's reputation
uz: Файлнинг ҳолатини кўриш

en: You do not have permissions to scan that file or directory
uz: Ушбу файл ёки директорияни текшириш учун сизга ҳуқуқ берилмаган

en: Select a directory
uz: Директорияни танлаш

en: Configuration
uz: Мослаш

en: Updates
uz: Янгиланишлар

en: Homepage
uz: Бош саҳифа

en: View
uz: Кўриш

en: Viewing %s
uz: %s кўрилмоқда

en: Problems opening %s...
uz: %s очилаётганда муаммолар...

en: No proxy
uz: Прокси йўқ

en: Environment settings
uz: Муҳитни мослаш

en: Set manually
uz: Қўлбола ўрнатиш

en: IP address or host
uz: IP манзил ёки ҳост

en: Port
uz: Порт

en: Settings saved
uz: Мослашлар сақланди

en: Error
uz: Хатолик

en: Number
uz: Рақам

en: File
uz: Файл

en: Restore
uz: Тиклаш

en: Really delete this file (%s) ?
uz: Ушбу файл (%s) ростдан ҳам ўчирилсинми?

en: Save file as...
uz: Файлни ушбу форматда сақлаш:

en: Status
uz: Ҳолати

en: Action Taken
uz: Олинган амал

en: Delete
uz: Ўчириш

en: Close
uz: Ёпиш

en: Quarantined
uz: Карантинланган

en: Deleted
uz: Ўчирилган

en: Preparing...
uz: Тайёрланмоқда...

en: Files scanned: %d
uz: Текширилган файллар: %d

en: Possible threats: %d
uz: Мавжуд хавфлар: %d

en: Scanning %s...
uz: %s текширилмоқда...

en: None
uz: Ҳеч қайси

en: Cleaning up...
uz: Тозаланмоқда...

en: Complete
uz: Тугади

en: Scanning complete
uz: Текшириш тугади

en: Possible threats found
uz: Мавжуд хавфлар топилди

en: No threats found
uz: Хавфлар топилмади

en: ClamAV Signatures: %d
uz: ClamAV базаси: %d

en: Directories Scanned:
uz: Текширилган директориялар:

en: 
    Found %d possible %s (%d %s scanned).
uz: 
    Топилди: %d мавжуд: %s (%d %s текширилди).

en: threat
uz: хавф

en: threats
uz: хавфлар

en: file
uz: файл

en: files
uz: файллар

en: No threats found.
uz: Бирорта ҳам хавф топилмади.

en: Scan
uz: Текшириш

en: Select a time to scan your home directory
uz: Уй жилдингизни текшириш вақтини танланг

en: Set the scan time using a 24 hour clock
uz: Текшириш вақтини 24 соатлик усулда ўрнатинг

en: Set the hour using a 24 hour clock
uz: 24 соатлик усулда соатни ўрнатинг

en: Hour
uz: Соат

en: Minute
uz: Дақиқа

en: Antivirus signatures
uz: Антивирус базалари

en: Select a time to update your signatures
uz: Базани янгилаш вақтини танланг

en: A daily scan is scheduled
uz: Кунлик текшириш режалаштирилди

en: A daily definitions update is scheduled
uz: Кунлик янгилашларни аниқлаш режалаштирилди

en: A daily scan is not scheduled
uz: Кунлик текшириш режалаштирилмади

en: A daily definitions update is not scheduled
uz: Кунлик янгилашларни аниқлаш режалаштирилмади

en: You are set to automatically receive updates
uz: Сиз янгиланишларни автоматик олиш усулини танлагансиз

en: Scan for PUAs
uz: PUAs учун текшириш

en: Detect packed binaries, password recovery tools, and more
uz: Сиқилган файлларни, пароль тиклаш асбоблари ва бошқаларни аниқлаш

en: Scan files beginning with a dot (.*)
uz: Текшириладиган файллар нуқта (.*) билан бошланади.

en: Scan files typically hidden from view
uz: Кўришдан яширилган файлларни ҳам текшириш

en: Scan files larger than 20 MB
uz: 20 мб'дан катта бўлган файлларни текшириш

en: Scan large files which are typically not examined
uz: Одатда кўрилмайдиган катта ҳажмдаги файлларни текшир

en: Scan directories recursively
uz: Каталогларни рекурсив текшириш

en: Scan all files and directories within a directory
uz: Директория ичидаги барча файллар ва директорияларни текшириш

en: Check for updates to this program
uz: Ушбу дастурни янгилаш учун текшириш

en: Check online for application and signature updates
uz: База  ва дастур янгиланишлари учун онлайн текшириш

en: Exit
uz: Чиқиш

en: Product
uz: Маҳсулот

en: Installed
uz: Ўрнатилди

en: You are configured to automatically receive updates
uz: Сиз автоматик янгиланишларни олиш учун мослагансиз

en: Check for updates
uz: Янгиланишлар учун текшириш

en: Downloading...
uz: Юклаб олинмоқда...

en: Directory
uz: Директория

en: Add a directory
uz: Директория қўшиш

en: Remove a directory
uz: Директорияни ўчириш
