ClamTk-5.25 - en to hu translation catalogue (140 entries)

en: Analysis
hu: Vizsgálat

en: File Analysis
hu: Fájl vizsgálata

en: Results
hu: Eredmények

en: Vendor
hu: Gyártó

en: Date
hu: Dátum

en: Result
hu: Eredmény

en: Save results
hu: Eredmények mentése

en: Check or recheck a file's reputation
hu: Fájl hírnevének ellenőrzése vagy újraellenőrzése

en: Select a file
hu: Válasszon egy fájlt

en: Submit file for analysis
hu: Fájl elemzésre küldése

en: Uploaded files must be smaller than 32MB
hu: A feltöltendő fájlnak kisebbnek kell lennie mint 32MB

en: No information exists for this file. Press OK to submit this file for analysis.
hu: Nincs információ erről a fájlról. Nyomja meg az OK gombot a fájl elküldéséhez elemzésre.

en: Unable to submit file: try again later
hu: Nem sikerült elküldeni a fájlt: Próbálja újra később.

en: View or delete previous results
hu: Előző elemzési eredmények megtekintése vagy törlése

en: View file results
hu: Elemzési eredmények megtekintése

en: Delete file results
hu: Elemzési eredmények törlése

en: Please wait...
hu: Kis türelmet…

en: File successfully submitted for analysis.
hu: Sikeresen beküldte a fájlt elemzésre.

en: Unable to save file
hu: A fájl nem menthető

en: File has been saved
hu: A fájl elmentve

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Never
hu: Soha

en: Scan for threats...
hu: Vírusok keresése...

en: Advanced
hu: Speciális

en: Scan a file
hu: Egy fájl vizsgálata

en: Scan a directory
hu: Könyvtár vizsgálata

en: ClamTk is a graphical front-end for Clam Antivirus
hu: A ClamTk egy grafikus felület a Clam Antivirushoz

en: Please choose how you will update your antivirus signatures
hu: Válassza ki, hogyan szeretné frissíteni az adatbázist

en: My computer automatically receives updates
hu: A számítógépem automatikusan kapjon frissítéseket

en: I would like to update signatures myself
hu: Manuálisan szeretném frissíteni az adatbázist

en: Press Apply to save changes
hu: Kattintson az Alkalmazás gombra a módosítások mentéséhez

en: Your changes were saved.
hu: A módosítások elmentve.

en: Error updating: try again later
hu: Sikertelen frissítés: próbálja újra később

en: Virus Scanner
hu: Víruskereső

en: ClamTk Virus Scanner
hu: ClamTk víruskereső

en: Help
hu: Súgó

en: About
hu: Névjegy

en: Quit
hu: Kilépés

en: Updates are available
hu: Frissítések érhetők el

en: The antivirus signatures are outdated
hu: Az antivírus szabályok elavultak

en: An update is available
hu: Frissítés érhető el

en: Settings
hu: Beállítások

en: View and set your preferences
hu: Személyes beállítások megtekintése és módosítása

en: Whitelist
hu: Fehérlista

en: View or update scanning whitelist
hu: Fehérlista megtekintése vagy frissítése

en: Network
hu: Hálózat

en: Edit proxy settings
hu: Proxy beállítások módosítása

en: Scheduler
hu: Ütemező

en: Schedule a scan or signature update
hu: Vizsgálat vagy adatbázis-frissítés ütemezés

en: Update
hu: Frissítés

en: Update antivirus signatures
hu: Adatbázis frissítése

en: Update Assistant
hu: Frissítésvarázsló

en: Signature update preferences
hu: Adatbázis-frissítési beállítások

en: History
hu: Előzmények

en: View previous scans
hu: Előző vizsgálatok megtekintése

en: Quarantine
hu: Karantén

en: Manage quarantined files
hu: Karanténba zárt elemek kezelése

en: View a file's reputation
hu: Fájl hírnevének megjelenítése

en: You do not have permissions to scan that file or directory
hu: Nincs jogosultsága a fájl vagy könyvtár vizsgálatához

en: Select a directory
hu: Válasszon egy könyvtárat

en: Configuration
hu: Beállítások

en: Updates
hu: Frissítések

en: Please install yelp to view documentation
hu: Telepítse a "yelp"-et a dokumentáció megjelenítéséhez

en: Homepage
hu: Honlap

en: View
hu: Nézet

en: Viewing %s
hu: %s megjelenítése

en: Problems opening %s...
hu: Hiba %s megnyitásakor...

en: No proxy
hu: Nincs proxy

en: Environment settings
hu: Környezet beállításai

en: Set manually
hu: Beállítás kézzel

en: IP address or host
hu: IP-cím vagy gépnév

en: Settings saved
hu: Beállítások elmentve

en: Error
hu: Hiba

en: Number
hu: Szám

en: File
hu: Fájl

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Really delete this file (%s) ?
hu: Valóban törli ezt a fájlt (%s) ?

en: Save file as...
hu: Fájl mentése másként…

en: Status
hu: Állapot

en: Action Taken
hu: Felismert művelet

en: Delete
hu: Törlés

en: Close
hu: Bezárás

en: Quarantined
hu: Karanténba helyezve

en: Deleted
hu: Törölve

en: Preparing...
hu: Előkészítés…

en: Files scanned: %d
hu: Ellenőrzött fájlok: %d

en: Possible threats: %d
hu: Talált fertőzések: %d

en: Scanning %s...
hu: %s ellenőrzése...

en: None
hu: Nincs

en: Cleaning up...
hu: Tisztítás…

en: Scanning complete
hu: A vizsgálat befejeződött

en: Possible threats found
hu: Lehetséges fertőzések azonosítva

en: No threats found
hu: Nem található fertőzés

en: ClamAV Signatures: %d
hu: ClamAV Vírusadatbázis: %d

en: Directories Scanned:
hu: Ellenőrzött mappák:

en: 
    Found %d possible %s (%d %s scanned).
hu: 
    %d találat, amiből %s gyanús (%d %s ellenőrizve).

en: threat
hu: fertőzés

en: threats
hu: fertőzés

en: file
hu: fájl

en: files
hu: fájl

en: No threats found.
hu: Nem található fenyegető elem.

en: Schedule
hu: Ütemezés

en: Scan
hu: Vizsgálat

en: Select a time to scan your home directory
hu: Válasszon időpontot a saját mappája ellenőrzéséhez

en: Set the scan time using a 24 hour clock
hu: Idő beállítása 24 órás formátumban (vizsgálathoz)

en: Set the hour using a 24 hour clock
hu: Idő beállítása 24 órás formátumban

en: Hour
hu: Óra

en: Minute
hu: Perc

en: Antivirus signatures
hu: Adatbázis

en: Select a time to update your signatures
hu: Válasszon időpontot az adatbázis frissítéséhez

en: A daily scan is scheduled
hu: Napi vizsgálat ütemezve

en: A daily definitions update is scheduled
hu: Napi adatbázis-frissítés ütemezve

en: A daily scan is not scheduled
hu: Napi vizsgálat nincs ütemezve

en: A daily definitions update is not scheduled
hu: Napi adatbázis-frissítés nincs ütemezve

en: You are set to automatically receive updates
hu: Az adatbázis-frissítés automatikusra van állítva

en: Scan for PUAs
hu: Potenciálisan nemkívánatos alkalmazások keresése

en: Detect packed binaries, password recovery tools, and more
hu: Becsomagolt futtatható fájlok, jelszó-visszaállító eszközök és hasonlók észlelése

en: Scan files beginning with a dot (.*)
hu: A ponttal (.*) kezdődő fájlok ellenőrzése

en: Scan files typically hidden from view
hu: Rejtett fájlok vizsgálata

en: Scan files larger than 20 MB
hu: 20 MB-nál nagyobb fájlok ellenőrzése

en: Scan large files which are typically not examined
hu: Nagy fájlok vizsgálata, amelyek általában nincsenek megvizsgálva

en: Scan directories recursively
hu: Mappák rekurzív vizsgálata

en: Scan all files and directories within a directory
hu: Minden fájl és könyvtár ellenőrzése egy könyvtáron belül

en: Check for updates to this program
hu: Programfrissítések keresése

en: Check online for application and signature updates
hu: Alkalmazás- és adatbázis-frissítések keresése online

en: Double click icons to activate
hu: Dupla kattintás az ikonokra az aktiválásukhoz

en: Uncheck this box to activate icons with single click
hu: Törölje, ha egy kattintással szeretné az ikonokat aktiválni

en: Exit
hu: Kilépés

en: Product
hu: Termék

en: Installed
hu: Telepítve

en: You are configured to automatically receive updates
hu: Automatikus frissítés beállítva

en: Check for updates
hu: Frissítések keresése

en: Downloading...
hu: Letöltés...

en: Complete
hu: Kész

en: Directory
hu: Mappa

en: Add a directory
hu: Könyvtár hozzáadása

en: Remove a directory
hu: Könyvtár eltávolítása

en: Scan %s for threats...
hu: Fertőzések keresése itt: %s...

en: Scan directory for threats...
hu: Fertőzések keresése a könyvtárban...

en: Scan this directory for threats...
hu: Fertőzések keresése ebben a könyvtárban...
