clapper - en to cs_CZ translation catalogue (101 entries)

en: Open Files…
cs_CZ: Otevřít soubory…

en: Open URI…
cs_CZ: Otevřít URI…

en: Preferences
cs_CZ: Předvolby

en: Shortcuts
cs_CZ: Klávesové zkratky

en: About Clapper
cs_CZ: O aplikaci Clapper

en: Speed
cs_CZ: Rychlost

en: Normal
cs_CZ: Normální

en: General
cs_CZ: Obecné

en: Show shortcuts
cs_CZ: Zobrazit klávesové zkratky

en: Toggle fullscreen
cs_CZ: Celá obrazovka

en: Double tap | Double click
cs_CZ: Dvojitým poklepáním | Dvojitým kliknutím

en: Leave fullscreen
cs_CZ: Opustit režim celé obrazovky

en: Reveal OSD (fullscreen only)
cs_CZ: Odhalit OSD (pouze při zobrazení na celou obrazovku)

en: Tap
cs_CZ: Klepnutím

en: Quit
cs_CZ: Ukončit

en: Media
cs_CZ: Média

en: Open files
cs_CZ: Otevřít soubory

en: Open URI
cs_CZ: Otevřít URI

en: Playlist
cs_CZ: Playlisty

en: Next item
cs_CZ: Další položka

en: Double tap (right side)
cs_CZ: Dvojité poklepání (pravá strana)

en: Previous item
cs_CZ: Předchozí položka

en: Double tap (left side)
cs_CZ: Dvojité poklepání (levá strana)

en: Change repeat mode
cs_CZ: Změnit režim opakování

en: Export to file
cs_CZ: Exportovat do souboru

en: Playback
cs_CZ: Přehrávání

en: Toggle play
cs_CZ: Přepnout přehrávání

en: Long press | Right click
cs_CZ: Dlouhým stisknutím | Klepnutím pravým tlačítkem

en: Seek forward
cs_CZ: Přetočit vpřed

en: Swipe right | Scroll right
cs_CZ: Přejetím vpravo | Scrollováním vpravo

en: Seek backward
cs_CZ: Přetočit zpět

en: Swipe left | Scroll left
cs_CZ: Přejetím vlevo | Scrollováním vlevo

en: Volume up
cs_CZ: Zesílit

en: Swipe up | Scroll up
cs_CZ: Přejetím nahoru | Scrollováním nahoru

en: Volume down
cs_CZ: Zeslabit

en: Swipe down | Scroll down
cs_CZ: Přejetím dolů | Scrollováním dolů

en: Toggle mute
cs_CZ: Vypnout/zapnout zvuk

en: Next chapter
cs_CZ: Další kapitola

en: Previous chapter
cs_CZ: Předchozí kapitola

en: Decoders
cs_CZ: Dekodéry

en: Return to the preferences
cs_CZ: Zpět do předvoleb

en: Behavior
cs_CZ: Chování

en: Auto fullscreen
cs_CZ: Automaticky na celou obrazovku

en: Enter fullscreen when playlist is replaced except floating mode
cs_CZ: Přejít do režimu na celou obrazovku při nahrazení seznamu skladeb s výjimkou plovoucího režimu

en: Ask to resume recent media
cs_CZ: Zeptat se na obnovení nedávných médií

en: Float on all workspaces
cs_CZ: Plovoucí režim na všech pracovních plochách

en: This option only works on GNOME
cs_CZ: Tato možnost funguje pouze na GNOME

en: After playback
cs_CZ: Po skončení přehrávání

en: Do nothing
cs_CZ: Nedělat nic

en: Freeze last frame
cs_CZ: Zůstat na posledním snímku

en: Close the app
cs_CZ: Zavřít aplikaci

en: Volume
cs_CZ: Hlasitost

en: Custom initial value
cs_CZ: Vlastní počáteční hodnota

en: Set custom volume at startup instead of restoring it
cs_CZ: Nastavit vlastní hlasitost při spuštění namísto obnovení předchozí hodnoty

en: Volume percentage
cs_CZ: Procento hlasitosti

en: Seeking
cs_CZ: Přetáčení

en: Mode
cs_CZ: Režim

en: Accurate
cs_CZ: Přesný

en: Fast
cs_CZ: Rychlý

en: Unit
cs_CZ: Jednotka

en: Second
cs_CZ: Sekundy

en: Minute
cs_CZ: Minuty

en: Percentage
cs_CZ: Procenta

en: Value
cs_CZ: Hodnota

en: Audio
cs_CZ: Zvuk

en: Offset in milliseconds
cs_CZ: Posunutí v milisekundách

en: Only native audio formats
cs_CZ: Pouze nativní formáty zvuku

en: Subtitles
cs_CZ: Titulky

en: Default font
cs_CZ: Výchozí styl písma

en: Network
cs_CZ: Síť

en: Client
cs_CZ: Klient

en: Progressive download buffering
cs_CZ: Postupné stahování do vyrovnávací paměti

en: Control player remotely
cs_CZ: Vzdáleně ovládat přehrávač

en: Listening port
cs_CZ: Naslouchat na portu

en: Tweaks
cs_CZ: Vylepšení

en: Appearance
cs_CZ: Vzhled

en: Dark theme
cs_CZ: Tmavý motiv

en: Render window shadows
cs_CZ: Vykreslovat stíny okna

en: Disable to increase performance when windowed
cs_CZ: Zakázat pro zvýšení výkonu

en: Plugin ranking
cs_CZ: Pořadí pluginů

en: Alter default ranks of GStreamer plugins
cs_CZ: Změna výchozího pořadí zásuvných modulů GStreameru

en: Use playbin3
cs_CZ: Použít playbin3

en: Requires player restart
cs_CZ: Vyžaduje restart přehrávače

en: Experimental
cs_CZ: Experimentální

en: Use PipeWire for audio output
cs_CZ: Použít PipeWire pro zvukový výstup

en: Decoder: %s
cs_CZ: Dekodér: %s

en: Enter or drop URI here
cs_CZ: Zde zadejte nebo přetáhněte URI

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Open
cs_CZ: Otevřít

en: Title
cs_CZ: Název

en: Completed
cs_CZ: Přehráno

en: Resume playback?
cs_CZ: Pokračovat v přehrávání?

en: GTK version: %s
cs_CZ: Verze GTK: %s

en: Adwaita version: %s
cs_CZ: Verze Adwaita: %s

en: GStreamer version: %s
cs_CZ: Verze GStreameru: %s

en: GJS version: %s
cs_CZ: Verze GJS: %s

en: A GNOME media player powered by GStreamer
cs_CZ: Přehrávač médií pro GNOME postavený na GStreameru

en: Ends at: %s
cs_CZ: Končí v: %s

en: Undetermined
cs_CZ: Neurčeno

en: Channels
cs_CZ: Kanály

en: Disabled
cs_CZ: Vypnuto
