clapper - en to he_IL translation catalogue (102 entries)

en: Open Files…
he_IL: פתיחת קבצים…

en: Open URI…
he_IL: פתיחת כתובת…

en: Preferences
he_IL: העדפות

en: Shortcuts
he_IL: צירופי מקשים

en: About Clapper
he_IL: על אודות Clapper

en: Speed
he_IL: מהירות

en: Normal
he_IL: רגילה

en: General
he_IL: כללי

en: Show shortcuts
he_IL: הצגת צירופי מקשים

en: Toggle fullscreen
he_IL: שינוי מצב מסך מלא

en: Double tap | Double click
he_IL: נגיעה כפולה | לחיצה כפולה

en: Leave fullscreen
he_IL: יציאה ממסך מלא

en: Reveal OSD (fullscreen only)
he_IL: הצגת מידע וכפתורים (מסך מלא בלבד)

en: Tap
he_IL: נגיעה

en: Quit
he_IL: יציאה

en: Media
he_IL: מדיה

en: Open files
he_IL: פתיחת קבצים

en: Open URI
he_IL: פתיחת כתובת

en: Playlist
he_IL: רשימת השמעה

en: Next item
he_IL: פריט הבא

en: Double tap (right side)
he_IL: נגיעה כפולה (צד ימין)

en: Previous item
he_IL: פריט קודם

en: Double tap (left side)
he_IL: נגיעה כפולה (צד שמאל)

en: Change repeat mode
he_IL: שינוי מצב חזרה

en: Export to file
he_IL: ייצוא לקובץ

en: Playback
he_IL: השמעה

en: Toggle play
he_IL: הפעלה/השהיה

en: Long press | Right click
he_IL: לחיצה ארוכה | לחצן ימני

en: Seek forward
he_IL: דילוג קדימה

en: Swipe right | Scroll right
he_IL: החלקה ימינה | גלילה ימינה

en: Seek backward
he_IL: דילוג לאחור

en: Swipe left | Scroll left
he_IL: החלקה שמאלה | גלילה שמאלה

en: Volume up
he_IL: הגברת עצמת השמע

en: Swipe up | Scroll up
he_IL: החלקה למעלה | גלילה למעלה

en: Volume down
he_IL: הנמכת עצמת השמע

en: Swipe down | Scroll down
he_IL: החלקה למעלה | גלילה למעלה

en: Toggle mute
he_IL: השתקה/ביטול השתקה

en: Next chapter
he_IL: פרק הבא

en: Previous chapter
he_IL: פרק קודם

en: Decoders
he_IL: מפענחים

en: Return to the preferences
he_IL: חזרה להגדרות

en: Behavior
he_IL: התנהגות

en: Auto fullscreen
he_IL: מסך מלא אוטומטי

en: Enter fullscreen when playlist is replaced except floating mode
he_IL: כניסה למצב מסך מלא עם החלפת רשימת השמעה מלבד במצב ציפה

en: Ask to resume recent media
he_IL: לשאול אם להפעיל מחדש את המדיה האחרונה

en: Float on all workspaces
he_IL: ציפה בכל מרחבי העבודה

en: This option only works on GNOME
he_IL: אפשרות זו פועלת רק ב־GNOME

en: After playback
he_IL: בסיום צפייה

en: Do nothing
he_IL: לא לעשות דבר

en: Freeze last frame
he_IL: הקפאת התמונה האחרונה

en: Close the app
he_IL: סגירת היישום

en: Volume
he_IL: עצמת שמע

en: Custom initial value
he_IL: התאמת ערך התחלתי

en: Set custom volume at startup instead of restoring it
he_IL: הגדרת עצמת השמע עם ההפעלה במקום שחזור

en: Volume percentage
he_IL: עצמת שמע באחוזים

en: Seeking
he_IL: דילוג

en: Mode
he_IL: מצב

en: Accurate
he_IL: מדויק

en: Fast
he_IL: מהיר

en: Unit
he_IL: יחידה

en: Second
he_IL: שניה

en: Minute
he_IL: דקה

en: Percentage
he_IL: אחוז

en: Value
he_IL: ערך

en: Audio
he_IL: שמע

en: Offset in milliseconds
he_IL: היסט במילי־שניות

en: Only native audio formats
he_IL: תבניות שמע רגילות בלבד

en: Subtitles
he_IL: כתוביות

en: Default font
he_IL: גופן ברירת מחדל

en: Network
he_IL: רשת

en: Client
he_IL: לקוח

en: Progressive download buffering
he_IL: שימוש בחוצץ הורדה

en: Server
he_IL: שרת

en: Control player remotely
he_IL: שליטה בנגן מרחוק

en: Listening port
he_IL: פתחת האזנה

en: Tweaks
he_IL: התאמות

en: Appearance
he_IL: מראה

en: Dark theme
he_IL: מראה כהה

en: Render window shadows
he_IL: עיבוד צל לחלון

en: Disable to increase performance when windowed
he_IL: השבתה לצמצום צריכת החלונות

en: Plugin ranking
he_IL: דרגות תוספים

en: Alter default ranks of GStreamer plugins
he_IL: שינוי דירוג ברירת המחדל של תוספי GStreamer

en: Use playbin3
he_IL: שימוש ב־playbin3

en: Requires player restart
he_IL: דורש הפעלה מחדש של הנגן

en: Experimental
he_IL: ניסיוני

en: Use PipeWire for audio output
he_IL: שימוש ב־PipeWire לפלט השמע

en: Decoder: %s
he_IL: מפענח: %s

en: Enter or drop URI here
he_IL: יש להזין או להשליך כתובת לכאן

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Open
he_IL: פתיחה

en: Title
he_IL: כותרת

en: Completed
he_IL: הושלם

en: Resume playback?
he_IL: להמשיך בצפייה?

en: GTK version: %s
he_IL: גרסת GTK: ‏%s

en: Adwaita version: %s
he_IL: גרסת Adwaita: ‏%s

en: GStreamer version: %s
he_IL: גרסת GStreamer: ‏%s

en: GJS version: %s
he_IL: גרסת GJS: ‏%s

en: A GNOME media player powered by GStreamer
he_IL: נגן מדיה עבור GNOME המופעל על ידי GStreamer

en: Ends at: %s
he_IL: שעת סיום: ‏%s

en: Undetermined
he_IL: לא מוגדר

en: Channels
he_IL: ערוצים

en: Disabled
he_IL: מושבת
