clapper - en to hu_HU translation catalogue (102 entries)

en: Open Files…
hu_HU: Fájlok megnyitása…

en: Open URI…
hu_HU: URI megnyitása…

en: Preferences
hu_HU: Beállítások

en: Shortcuts
hu_HU: Gyorsbillentyűk

en: About Clapper
hu_HU: A Clapper -ről

en: Speed
hu_HU: Sebesség

en: Normal
hu_HU: Normál

en: General
hu_HU: Általános beállítások

en: Show shortcuts
hu_HU: Gyorsbillentyűk megjelenítése

en: Toggle fullscreen
hu_HU: Teljes képernyő be/ki

en: Double tap | Double click
hu_HU: Dupla koppintás | Dupla kattintás

en: Leave fullscreen
hu_HU: Teljes képernyő be/ki

en: Reveal OSD (fullscreen only)
hu_HU: Képernyőn megjelenő kijelző (OSD) mutatása (csak teljes képernyős módban)

en: Tap
hu_HU: Koppintás

en: Quit
hu_HU: Kilépés

en: Media
hu_HU: Média

en: Open files
hu_HU: Fájlok megnyitása

en: Open URI
hu_HU: URI megnyitása

en: Playlist
hu_HU: Lejátszólista

en: Next item
hu_HU: Következő listaelem

en: Double tap (right side)
hu_HU: Dupla koppintás (jobb oldalon)

en: Previous item
hu_HU: Előző listaelem

en: Double tap (left side)
hu_HU: Dupla koppintás (bal oldalon)

en: Change repeat mode
hu_HU: Ismétlési típus változtatása

en: Export to file
hu_HU: Exportálás fájlba

en: Playback
hu_HU: Lejátszás

en: Toggle play
hu_HU: Lejátszás indítása/megállítása

en: Long press | Right click
hu_HU: Hosszú nyomás | Jobb kattintás

en: Seek forward
hu_HU: Előretekerés

en: Swipe right | Scroll right
hu_HU: Húzás jobbra | Görgetés jobbra

en: Seek backward
hu_HU: Visszatekerés

en: Swipe left | Scroll left
hu_HU: Húzás balra | Görgetés balra

en: Volume up
hu_HU: Hangerő növelése

en: Swipe up | Scroll up
hu_HU: Húzás felfelé | Görgetés felfelé

en: Volume down
hu_HU: Hangerő csökkentése

en: Swipe down | Scroll down
hu_HU: Húzás lefelé | Görgetés lefelé

en: Toggle mute
hu_HU: Némítás be-/kikapcsolása

en: Next chapter
hu_HU: Következő jelenet

en: Previous chapter
hu_HU: Előző jelenet

en: Decoders
hu_HU: Dekóderek

en: Return to the preferences
hu_HU: Visszatérés a beállításokhoz

en: Behavior
hu_HU: Viselkedés

en: Auto fullscreen
hu_HU: Automatikus teljes képernyős mód

en: Enter fullscreen when playlist is replaced except floating mode
hu_HU: Teljes képernyős módra váltás a lejátszólista megváltoztatásakor (kivétel ha lebegőablakos módban vagyunk)

en: Ask to resume recent media
hu_HU: Rákérdezés a legutóbbi média folytatására

en: Float on all workspaces
hu_HU: Lebegő ablak az összes munkaasztalon

en: This option only works on GNOME
hu_HU: Ez az opció csak GNOME asztali környezettel működik

en: After playback
hu_HU: Lejátszás után

en: Do nothing
hu_HU: Ne csináljon semmit

en: Freeze last frame
hu_HU: Utolsó képkocka mutatása

en: Close the app
hu_HU: Alkalmazás bezárása

en: Volume
hu_HU: Hangerő

en: Custom initial value
hu_HU: Egyedi kezdeti érték

en: Set custom volume at startup instead of restoring it
hu_HU: Induláskor egyedi hangerő az utolsó visszaállítása helyett

en: Volume percentage
hu_HU: Hangerő százalék

en: Seeking
hu_HU: Tekerés

en: Mode
hu_HU: Mód

en: Accurate
hu_HU: Precíz

en: Fast
hu_HU: Gyors

en: Unit
hu_HU: Mértékegység

en: Second
hu_HU: Másodperc

en: Minute
hu_HU: Perc

en: Percentage
hu_HU: Százalék

en: Value
hu_HU: Érték

en: Audio
hu_HU: Hang

en: Offset in milliseconds
hu_HU: Eltolás miliszekundumban

en: Only native audio formats
hu_HU: Csak natív hang formátumok

en: Subtitles
hu_HU: Feliratok

en: Default font
hu_HU: Alapértelmezett betűtípus

en: Network
hu_HU: Hálózat

en: Client
hu_HU: Kliens

en: Progressive download buffering
hu_HU: Progresszív letöltéspufferelés

en: Server
hu_HU: Szerver

en: Control player remotely
hu_HU: Lejátszó távirányítása

en: Listening port
hu_HU: Port figyelése

en: Tweaks
hu_HU: Finomhangolások

en: Appearance
hu_HU: Megjelenés

en: Dark theme
hu_HU: Sötét téma

en: Render window shadows
hu_HU: Ablak árnyékok renderelése

en: Disable to increase performance when windowed
hu_HU: Kikapcsolása javítja a teljesítményt ablakban futtatás esetén

en: Plugin ranking
hu_HU: Bővítményrangsor

en: Alter default ranks of GStreamer plugins
hu_HU: Az alapértelmezett GStreamer bővítményrangsor megváltoztatása

en: Use playbin3
hu_HU: A playbin3 használata

en: Requires player restart
hu_HU: A lejátszó újraindítását igényli

en: Experimental
hu_HU: Kísérleti funkció

en: Use PipeWire for audio output
hu_HU: A PipeWire használata hang kimenetként

en: Decoder: %s
hu_HU: Dekóder: %s

en: Enter or drop URI here
hu_HU: Adjon meg egy URI -t itt, vagy húzza és ejtse ide

en: Cancel
hu_HU: Mégsem

en: Open
hu_HU: Megnyitás

en: Title
hu_HU: Cím

en: Completed
hu_HU: Lejátszva

en: Resume playback?
hu_HU: Lejátszás folytatása?

en: GTK version: %s
hu_HU: GTK verzió: %s

en: Adwaita version: %s
hu_HU: Adwaita verzió: %s

en: GStreamer version: %s
hu_HU: GStreamer verzió: %s

en: GJS version: %s
hu_HU: GJS verzió: %s

en: A GNOME media player powered by GStreamer
hu_HU: GNOME médialejátszó a GStreamer képességeivel

en: Ends at: %s
hu_HU: %s-kor ér véget

en: Undetermined
hu_HU: Meghatározatlan

en: Channels
hu_HU: Csatornák

en: Disabled
hu_HU: Kikapcsolva
