clapper - en to nl_NL translation catalogue (95 entries)

en: Open Files…
nl_NL: Bestanden openen…

en: Open URI…
nl_NL: URI openen…

en: Preferences
nl_NL: Voorkeuren

en: Shortcuts
nl_NL: Sneltoetsen

en: About Clapper
nl_NL: Over Clapper

en: Speed
nl_NL: Snelheid

en: Normal
nl_NL: Normaal

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Show shortcuts
nl_NL: Sneltoetsen tonen

en: Toggle fullscreen
nl_NL: Beeldvullende modus aan/uit

en: Double tap | Double click
nl_NL: Dubbeltikken/Dubbelklikken

en: Leave fullscreen
nl_NL: Beeldvullende modus verlaten

en: Reveal OSD (fullscreen only)
nl_NL: OSD tonen (alleen in beeldvullende modus)

en: Tap
nl_NL: Tikken

en: Quit
nl_NL: Afsluiten

en: Open files
nl_NL: Bestanden openen

en: Open URI
nl_NL: URI openen

en: Playlist
nl_NL: Afspeellijst

en: Next item
nl_NL: Volgend item

en: Double tap (right side)
nl_NL: Dubbeltikken (rechterkant)

en: Previous item
nl_NL: Vorig item

en: Double tap (left side)
nl_NL: Dubbeltikken (linkerkant)

en: Change repeat mode
nl_NL: Herhaalmodus wijzigen

en: Export to file
nl_NL: Exporteren naar bestand

en: Playback
nl_NL: Afspelen

en: Toggle play
nl_NL: Afspelen/Pauzeren

en: Long press | Right click
nl_NL: Lang ingedrukt houden/Rechtsklikken

en: Seek forward
nl_NL: Vooruitspoelen

en: Swipe right | Scroll right
nl_NL: Naar rechts vegen/scrollen

en: Seek backward
nl_NL: Terugspoelen

en: Swipe left | Scroll left
nl_NL: Naar links vegen/scrollen

en: Volume up
nl_NL: Volume omhoog

en: Swipe up | Scroll up
nl_NL: Omhoog vegen/scrollen

en: Volume down
nl_NL: Volume omlaag

en: Swipe down | Scroll down
nl_NL: Omlaag vegen/scrollen

en: Toggle mute
nl_NL: Geluid dempen

en: Next chapter
nl_NL: Volgend hoofdstuk

en: Previous chapter
nl_NL: Vorig hoofdstuk

en: Decoders
nl_NL: Decodering

en: Return to the preferences
nl_NL: Terug naar voorkeuren

en: Behavior
nl_NL: Gedrag

en: Auto fullscreen
nl_NL: Beeldvullende modus automatisch inschakelen

en: Enter fullscreen when playlist is replaced except floating mode
nl_NL: Schakel de beeldvullende modus automatisch in als de afspeellijst wordt vervangen (behalve in de zwevende modus)

en: Ask to resume recent media
nl_NL: Vragen om onlangs afgespeelde media te hervatten

en: Float on all workspaces
nl_NL: Zweven op alle werkbladen

en: This option only works on GNOME
nl_NL: Deze optie werkt alleen op GNOME

en: After playback
nl_NL: Actie na het afspelen:

en: Do nothing
nl_NL: Niets doen

en: Freeze last frame
nl_NL: Laatste frame bevriezen

en: Close the app
nl_NL: Toepassing afsluiten

en: Custom initial value
nl_NL: Aangepaste initiële waarde

en: Set custom volume at startup instead of restoring it
nl_NL: Stel een aangepast volumeniveau in bij het opstarten in plaats van het vorige te herstellen

en: Volume percentage
nl_NL: Volumeniveau

en: Seeking
nl_NL: Spoelen

en: Mode
nl_NL: Modus

en: Accurate
nl_NL: Nauwkeurig

en: Fast
nl_NL: Snel

en: Unit
nl_NL: Eenheid

en: Second
nl_NL: Seconde

en: Minute
nl_NL: Minuut

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Offset in milliseconds
nl_NL: Verschuiving (in milliseconden)

en: Only native audio formats
nl_NL: Alleen ingebouwde audioformaten

en: Subtitles
nl_NL: Ondertiteling

en: Default font
nl_NL: Standaardlettertype

en: Network
nl_NL: Netwerk

en: Progressive download buffering
nl_NL: Progressieve downloadbuffering

en: Control player remotely
nl_NL: Speler op afstand bedienen

en: Listening port
nl_NL: Luisteren op poort:

en: Tweaks
nl_NL: Aanpassingen

en: Appearance
nl_NL: Vormgeving

en: Dark theme
nl_NL: Donker thema

en: Render window shadows
nl_NL: Vensterschaduwen tonen

en: Disable to increase performance when windowed
nl_NL: Schakel uit om de prestaties te verbeteren in de zwevende modus

en: Plugin ranking
nl_NL: Plug-involgorde

en: Alter default ranks of GStreamer plugins
nl_NL: Pas de standaardvolgorde van GStreamer-plug-ins aan

en: Use playbin3
nl_NL: playbin3 gebruiken

en: Requires player restart
nl_NL: Herstart de speler om de wijziging toe te passen

en: Experimental
nl_NL: Experimenteel

en: Use PipeWire for audio output
nl_NL: PipeWire gebruiken voor audio-uitvoer

en: Enter or drop URI here
nl_NL: Voer een uri in of sleep een uri hierheen

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Open
nl_NL: Openen

en: Title
nl_NL: Titel

en: Completed
nl_NL: Voltooid

en: Resume playback?
nl_NL: Afspelen hervatten?

en: GTK version: %s
nl_NL: GTK versie: %s

en: Adwaita version: %s
nl_NL: Adwaita-versie: %s

en: GStreamer version: %s
nl_NL: GStreamer-versie: %s

en: GJS version: %s
nl_NL: GJS-versie: %s

en: A GNOME media player powered by GStreamer
nl_NL: Een door GStreamer aangedreven GNOME-mediaspeler

en: Ends at: %s
nl_NL: Eindigt op: %s

en: Undetermined
nl_NL: onbekend

en: Channels
nl_NL: Kanalen

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld
