clapper - en to pl_PL translation catalogue (100 entries)

en: Open Files…
pl_PL: Otwórz pliki…

en: Open URI…
pl_PL: Otwórz URI…

en: Preferences
pl_PL: Preferencje

en: Shortcuts
pl_PL: Skróty

en: About Clapper
pl_PL: O programie

en: Speed
pl_PL: Prędkość

en: Normal
pl_PL: Normalny

en: General
pl_PL: Główne

en: Show shortcuts
pl_PL: Pokaż skróty

en: Toggle fullscreen
pl_PL: Przełącz tryb pełnoekranowy

en: Double tap | Double click
pl_PL: Podwójne dotknięcie | Podwójne kliknięcie

en: Leave fullscreen
pl_PL: Opuść pełny ekran

en: Reveal OSD (fullscreen only)
pl_PL: Pokaż OSD (tylko w trybie pełnoekranowym)

en: Tap
pl_PL: Stuknij

en: Quit
pl_PL: Zamknij

en: Open files
pl_PL: Otwórz pliki

en: Open URI
pl_PL: Otwórz URI

en: Playlist
pl_PL: Playlista

en: Next item
pl_PL: Następna pozycja

en: Double tap (right side)
pl_PL: Dwukrotne dotknięcie (po prawej)

en: Previous item
pl_PL: Poprzednia pozycja

en: Double tap (left side)
pl_PL: Podwójne dotknięcie (po lewej stronie)

en: Change repeat mode
pl_PL: Zmień tryb powtarzania

en: Export to file
pl_PL: Eksportuj do pliku

en: Playback
pl_PL: Odtwarzanie

en: Toggle play
pl_PL: Przełącz odtwarzanie

en: Long press | Right click
pl_PL: Długie naciśnięcie | Prawy przycisk

en: Seek forward
pl_PL: Przewiń do przodu

en: Swipe right | Scroll right
pl_PL: Przesuń w prawo | Przewiń w prawo

en: Seek backward
pl_PL: Przewiń do tyłu

en: Swipe left | Scroll left
pl_PL: Przesuń w lewo | Przewiń w lewo

en: Volume up
pl_PL: Zwiększ głośność

en: Swipe up | Scroll up
pl_PL: Przesuń w górę | Przewiń w górę

en: Volume down
pl_PL: Zmniejsz głośność

en: Swipe down | Scroll down
pl_PL: Przesuń w dół | Przewiń w dół

en: Toggle mute
pl_PL: Przełącz wyciszenie

en: Next chapter
pl_PL: Następny rozdział

en: Previous chapter
pl_PL: Poprzedni rozdział

en: Decoders
pl_PL: Dekodery

en: Return to the preferences
pl_PL: Wróć do preferencji

en: Behavior
pl_PL: Zachowanie

en: Auto fullscreen
pl_PL: Automatyczny tryb pełnoekranowy

en: Enter fullscreen when playlist is replaced except floating mode
pl_PL: Wejdź do trybu pełnoekranowego, gdy lista odtwarzania zostanie zastąpiona z wyjątkiem trybu pływającego

en: Ask to resume recent media
pl_PL: Pytaj o wznowienie ostatnich mediów

en: Float on all workspaces
pl_PL: Pływaj na wszystkich obszarach roboczych

en: This option only works on GNOME
pl_PL: Ta opcja działa tylko na GNOME

en: After playback
pl_PL: Po odtwarzaniu

en: Do nothing
pl_PL: Nic nie rób

en: Freeze last frame
pl_PL: Zamroź ostatnią klatkę

en: Close the app
pl_PL: Zamknij aplikację

en: Volume
pl_PL: Głośność

en: Custom initial value
pl_PL: Wartość początkowa

en: Set custom volume at startup instead of restoring it
pl_PL: Ustaw własną głośność początkową zamiast ją przywracać

en: Volume percentage
pl_PL: Procent głośności

en: Seeking
pl_PL: Przewijanie

en: Mode
pl_PL: Tryb

en: Accurate
pl_PL: Dokładny

en: Fast
pl_PL: Szybki

en: Unit
pl_PL: Jednostka

en: Second
pl_PL: Sekunda

en: Minute
pl_PL: Minuta

en: Percentage
pl_PL: Procent

en: Value
pl_PL: Wartość

en: Offset in milliseconds
pl_PL: Przesunięcie w milisekundach

en: Only native audio formats
pl_PL: Tylko natywne formaty audio

en: Subtitles
pl_PL: Napisy

en: Default font
pl_PL: Domyślna czcionka

en: Network
pl_PL: Sieć

en: Client
pl_PL: Klient

en: Progressive download buffering
pl_PL: Buforuj pobierając progresywnie

en: Server
pl_PL: Serwer

en: Control player remotely
pl_PL: Zdalne sterowanie odtwarzaczem

en: Listening port
pl_PL: Port połączeń przychodzących

en: Tweaks
pl_PL: Dostrajanie

en: Appearance
pl_PL: Wygląd

en: Dark theme
pl_PL: Ciemny motyw

en: Render window shadows
pl_PL: Renderuj cienie okna

en: Disable to increase performance when windowed
pl_PL: Wyłącz, aby zwiększyć wydajność w trybie okienkowym

en: Plugin ranking
pl_PL: Ranking pluginów

en: Alter default ranks of GStreamer plugins
pl_PL: Zmień domyślne rangi pluginów GStreamera

en: Use playbin3
pl_PL: Użyj playbin3

en: Requires player restart
pl_PL: Wymaga restartu odtwarzacza

en: Experimental
pl_PL: Eksperyment

en: Use PipeWire for audio output
pl_PL: Użyj PipeWire do wyprowadzenia dźwięku

en: Decoder: %s
pl_PL: Dekoder: %s

en: Enter or drop URI here
pl_PL: Wprowadź lub upuść URI tutaj

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Open
pl_PL: Otwórz

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Completed
pl_PL: Ukończono

en: Resume playback?
pl_PL: Wznowić odtwarzanie?

en: GTK version: %s
pl_PL: Wersja GTK: %s

en: Adwaita version: %s
pl_PL: Wersja Adwaity: %s

en: GStreamer version: %s
pl_PL: Wersja GStreamera: %s

en: GJS version: %s
pl_PL: Wersja GJS: %s

en: A GNOME media player powered by GStreamer
pl_PL: Odtwarzacz multimedialny dla GNOME zasilany przez GStreamer

en: Ends at: %s
pl_PL: Koniec o: %s

en: Undetermined
pl_PL: Nieokreślony

en: Channels
pl_PL: Kanały

en: Disabled
pl_PL: Wyłączony
