clapper - en to sk_SK translation catalogue (39 entries)

en: Channels
sk_SK: Kanály

en: Preferences
sk_SK: Nastavenia

note: TRANSLATORS: Please do not translate application name
en: About Clapper
sk_SK: O programe Clapper

en: General
sk_SK: Všeobecné

en: Show shortcuts
sk_SK: Zobraziť klávesové skratky

en: Toggle fullscreen
sk_SK: Na celú obrazovku

en: Double tap | Double click
sk_SK: Dvojité ťuknutie | Dvojité kliknutie

en: Quit
sk_SK: Ukončiť

en: Media
sk_SK: Médiá

en: Next item
sk_SK: Ďalšia položka

en: Previous item
sk_SK: Predchádzajúca položka

en: Playback
sk_SK: Prehrávanie

en: Toggle play
sk_SK: Vypnúť/zapnúť prehrávanie

en: Seek forward
sk_SK: Pretočiť dopredu

en: Seek backward
sk_SK: Pretočiť späť

en: Volume up
sk_SK: Zvýšiť hlasitosť

en: Volume down
sk_SK: Znížiť hlasitosť

en: Toggle mute
sk_SK: Vypnúť/zapnúť zvuk

en: Next chapter
sk_SK: Ďalšia kapitola

en: Previous chapter
sk_SK: Predchádzajúca kapitola

en: Title
sk_SK: Názov

en: Audio
sk_SK: Zvuk

en: Subtitles
sk_SK: Titulky

en: Seeking
sk_SK: Pretáčanie

en: Value
sk_SK: Hodnota

en: Unit
sk_SK: Jednotka

en: Second
sk_SK: Sekunda

en: Minute
sk_SK: Minúta

en: Percentage
sk_SK: Percento

en: Control player remotely
sk_SK: Ovládanie prehrávača na diaľku

en: Default font
sk_SK: Predvolené písmo

en: Tweaks
sk_SK: Vyladenia

en: Plugin ranking
sk_SK: Radenie zásuvných modulov

en: Alter default ranks of GStreamer plugins
sk_SK: Zmeniť predvolené radenie zásuvných modulov GStreameru

en: Enter or drop URI here
sk_SK: Sem zadajte alebo potiahnite URI

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: Accurate
sk_SK: Presné

en: Normal
sk_SK: Normálne

en: Fast
sk_SK: Rýchle
