clapper - en to lt_LT translation catalogue (16 entries)

en: Preferences
lt_LT: Nustatymai

note: TRANSLATORS: Please do not translate application name
en: About Clapper
lt_LT: Apie Clapper

en: General
lt_LT: Bendri

en: Toggle fullscreen
lt_LT: Įjungti visame ekrane

en: Quit
lt_LT: Baigti

en: Media
lt_LT: Medija

en: Playback
lt_LT: Atkūrimas

en: Volume up
lt_LT: Pagarsinti

en: Volume down
lt_LT: Patildyti

en: Title
lt_LT: Pavadinimas

en: Subtitles
lt_LT: Titrai

en: Value
lt_LT: Reikšmė

en: Unit
lt_LT: Mat. vienetai

en: Default font
lt_LT: Numatytasis šriftas

en: Cancel
lt_LT: Atsisakyti

en: Normal
lt_LT: Numatyta
