clapper - en to ar_SA translation catalogue (16 entries)

en: Video
ar_SA: الفيديو

en: Audio
ar_SA: الصوت

en: Subtitles
ar_SA: الترجَمة

en: Show Subtitles
ar_SA: اعرض الترجَمة

en: Open…
ar_SA: افتح…

en: Mute
ar_SA: اكتم

en: Reset
ar_SA: صفِّر

en: External video output
ar_SA: مخرج الفيديو الخارجي

en: Used video sink cannot be embedded within application window
ar_SA: لا يمكن تضمين بالوعة الفيديو المستخدمة في نافذة التطبيق

en: Unplayable Content
ar_SA: محتوى غير قابل للتشغيل

note: TRANSLATORS: Please do not try to translate "GStreamer" (it is a library name).
en: Your GStreamer installation is missing a plugin: %s
ar_SA: يفتقد تنصيبك لـGStreamer ملحقًا: %s

en: Missing Plugin
ar_SA: ملحق مفقود

en: Undetermined
ar_SA: غير محدَّد

en: Channels
ar_SA: قنوات

en: No media
ar_SA: لا وسائط

en: Unknown title
ar_SA: عنوان مجهول
