clapper - en to es_ES translation catalogue (15 entries)

en: Video
es_ES: Vídeo

en: Subtitles
es_ES: Subtítulos

en: Show Subtitles
es_ES: Mostrar subtítulos

en: Open…
es_ES: Abrir…

en: Mute
es_ES: Silenciar

en: Reset
es_ES: Restablecer

en: External video output
es_ES: Salida de vídeo externa

en: Used video sink cannot be embedded within application window
es_ES: La salida de vídeo utilizada no se puede mostrar en la ventana de la aplicación

en: Unplayable Content
es_ES: Contenido no reproducible

note: TRANSLATORS: Please do not try to translate "GStreamer" (it is a library name).
en: Your GStreamer installation is missing a plugin: %s
es_ES: A tu instalación de GStreamer le falta un complemento: %s

en: Missing Plugin
es_ES: Complemento no disponible

en: Undetermined
es_ES: Indeterminado

en: Channels
es_ES: Canales

en: No media
es_ES: No hay medios

en: Unknown title
es_ES: Título desconocido
