clapper - en to ca_ES translation catalogue (14 entries)

en: Video
ca_ES: Vídeo

en: Audio
ca_ES: Àudio

en: Subtitles
ca_ES: Subtítols

en: Show Subtitles
ca_ES: Mostra els subtítols

en: Open…
ca_ES: Obre…

en: Mute
ca_ES: Silencia

en: Reset
ca_ES: Reinicia

en: Unplayable Content
ca_ES: No es pot reproduir aquest contingut

note: TRANSLATORS: Please do not try to translate "GStreamer" (it is a library name).
en: Your GStreamer installation is missing a plugin: %s
ca_ES: La teva instal·lació del Gstreamer li manca un connector: %s

en: Missing Plugin
ca_ES: Manca un connector

en: Undetermined
ca_ES: Sense determinar

en: Channels
ca_ES: Canals

en: No media
ca_ES: Sense contingut multimèdia

en: Unknown title
ca_ES: Títol desconegut
