clapper - en to no_NO translation catalogue (13 entries)

en: Audio
no_NO: Lyd

en: Subtitles
no_NO: Undertekstning

en: Show Subtitles
no_NO: Vis undertekster

en: Open…
no_NO: Åpne…

en: Mute
no_NO: Demp

en: Reset
no_NO: Tilbakestill

en: Unplayable Content
no_NO: Uavspillelig innhold

note: TRANSLATORS: Please do not try to translate "GStreamer" (it is a library name).
en: Your GStreamer installation is missing a plugin: %s
no_NO: GStreamer-innstallasjon din mangler et tillegg: %s

en: Missing Plugin
no_NO: Manglende tillegg

en: Undetermined
no_NO: Ubestemt

en: Channels
no_NO: Kanaler

en: No media
no_NO: Ingen medier

en: Unknown title
no_NO: Ukjent tittel
