clapper - en to fi_FI translation catalogue (14 entries)

en: Audio
fi_FI: Ääni

en: Subtitles
fi_FI: Tekstitykset

en: Show Subtitles
fi_FI: Näytä tekstitykset

en: Open…
fi_FI: Avaa…

en: Mute
fi_FI: Mykistä

en: Reset
fi_FI: Nollaa

en: External video output
fi_FI: Ulkoinen videon ulostulo

en: Unplayable Content
fi_FI: Sisältöä ei voi toistaa

note: TRANSLATORS: Please do not try to translate "GStreamer" (it is a library name).
en: Your GStreamer installation is missing a plugin: %s
fi_FI: GStreamer-asennuksesta puuttuu liitännäinen: %s

en: Missing Plugin
fi_FI: Puuttuva liitännäinen

en: Undetermined
fi_FI: Määrittelemätön

en: Channels
fi_FI: kanavaa

en: No media
fi_FI: Ei mediaa

en: Unknown title
fi_FI: Tuntematon nimi
