clawsker 1.3.7 - en to pl_PL translation catalogue (282 entries)

en: Clawsker :: A Claws Mail Tweaker
pl_PL: Clawsker :: Od dostrajania Claws Mail

en: Use detached address book edit dialogue
pl_PL: Użyj odłączonego okna do edytowania książki adresowej

en: If true use a separate dialogue to edit a person's details. Otherwise will use a form embedded in the address book's main window.
pl_PL: Po zaznaczeniu użyj osobnego okna do zmiany danych osobowych. W przeciwnym razie użyje formularza osadzonego w głównym oknie książki adresowej.

en: Maximum memory for message cache
pl_PL: Graniczna ilość pamięci dla pamięci podręcznej wiadomości

en: kilobytes
pl_PL: kilobajtów

en: The maximum amount of memory to use to cache messages, in kilobytes.
pl_PL: Graniczna ilość pamięci przeznaczona na pamięć podręczną wiadomości liczona w kilobajtach.

en: Minimun time for cache elements
pl_PL: Najkrótszy czas trwania dla rzeczy w pamięci podręcznej

en: minutes
pl_PL: minuty

en: The minimum time in minutes to keep a cache in memory. Caches more recent than this time will not be freed, even if the memory usage is too high.
pl_PL: Najkrótszy czas w minutach przechowywania pamięci podręcznej w pamięci. Pamięć podręczna nowsza niż ten czas nie zostanie zwolniona nawet wtedy, gdy wykorzystanie pamięci będzie wysokie.

en: Use NetworkManager
pl_PL: Użyj Zarządzania Siecią

en: Use NetworkManager to switch offline automatically.
pl_PL: Używa Zarządzania Siecią, aby samemu przełączyć się w tryb pracy bez sieci.

en: Rounds for PBKDF2 function
pl_PL: Rund dla funkcji PBKDF2

en: Specify the number of iterations the key derivation function will be applied on master passphrase computation. Does not modify currently stored passphrase, only master passphrases computed after changing this value are affected.
pl_PL: Określ liczbę powtórzeń, którą zastosuje funkcja tworząca klucze przy obliczaniu głównego hasła. Nie wpłynie to na obecne hasło, a tylko na przyszłe hasła główne.

en: Maximum depth scanning folders
pl_PL: Największa głębokość przy przeszukiwaniu katalogów

en: Maximum number of nested folders to be scanned on your configured IMAP servers.
pl_PL: Graniczna liczba zagnieżdżonych katalogów przeglądanych w poszukiwaniu ustawionych serwerów IMAP.

en: Show unread messages with bold font
pl_PL: Pisz liczbę nieprzeczytanych wiadomości wytłuszczoną czcionką

en: Show unread messages in the Message List using a bold font.
pl_PL: Pisz liczbę nieprzeczytanych wiadomości wytłuszczoną czcionką w spisie wiadomości.

en: Show marked messages with bold font
pl_PL: Pisz liczbę oznaczonych wiadomości wytłuszczoną czcionką

en: Show marked messages in the Message List using a bold font.
pl_PL: Pisz liczbę oznaczonych wiadomości wytłuszczoną czcionką w spisie wiadomości.

en: Don't use markup
pl_PL: Nie używaj języka opisowego

en: Don't use bold and italic text in Compose dialogue's account selector.
pl_PL: Nie używaj tekstu wytłuczonego i pochylonego w wybieraku konta okna tworzenia wiadomości.

en: Use dotted lines in tree view components
pl_PL: Użyj kropkowanych linii dla składników widoku drzewa

en: Use the old dotted line look in the main window tree views (Folder, Message and other lists) instead of the modern lineless look.
pl_PL: Użyj starego wyglądu kropkowanej linii w widoku drzew głównego okna (katalog, wiadomość i inne listy) zamiast nowoczesnego bezliniowego wyglądu.

en: Enable horizontal scrollbar
pl_PL: Włącz pasek przewijania w poziomie

en: Enable the horizontal scrollbar in the Message List.
pl_PL: Włącz pasek przewijający w poziomie w spisie wiadomości.

en: Display To column instead From column in Sent folder
pl_PL: Wyświetl kolumnę "Do" zamiast "Od" w katalogu wysłanych

en: Display the recipient's email address in a To column of the Sent folder instead of the originator's one in a From column.
pl_PL: Wyświetl adres poczty elektronicznej odbiorcy w kolumnie "Do" w katalogu wysłanych zamiast nadawcy w kolumnie "Od".

en: Folder List scrollbar behaviour
pl_PL: Zachowanie paska przewijania w spisie katalogów

en: Specify the policy of vertical scrollbar of Folder List: show always, automatic or hide always.
pl_PL: Określ zasady działania paska przewijającego w pionie spisu katalogów: zawsze widoczny, samoczynnie lub zawsze ukryty.

en: Show always
pl_PL: Zawsze widoczny

en: Automatic
pl_PL: Zmienny

en: Hide always
pl_PL: Zawsze ukryty

en: From column displays
pl_PL: Wyświetlanie kolumny "Od"

en: Selects the data displayed in the From column of the Message List: name, address or both.
pl_PL: Określa dane wyświetlane w kolumnie "Od" spisu wiadomości: nazwa, adres lub oba.

en: Name only
pl_PL: Tylko nazwy

en: Address only
pl_PL: Tylko adresy

en: Both name and address
pl_PL: Zarówno nazwa jak i adres

en: Coloured lines contrast
pl_PL: Kontrast barwionych wierszy

en: Specify the value to use when creating alternately coloured lines in tree view components. The smaller the value, the less visible the difference in the alternating colours of the lines.
pl_PL: Określ wartość używaną przy tworzeniu naprzemiennie barwionych wierszy w widokach drzewa. Im będzie ona mniejsza, tym mniej widoczna będzie różnica w zmieniających się barwach wierszy.

en: Show cursor
pl_PL: Pokaż wskaźnik

en: Display the cursor in the Message View.
pl_PL: Pokaż wskaźnik w widoku wiadomości.

en: Detachable toolbars
pl_PL: Odłączalne paski narzędzi

en: Show handles in the toolbars.
pl_PL: Pokaż uchwyty na paskach narzędzi.

en: Use stripes in all tree view components
pl_PL: Użyj pasków w składnikach widoku drzewa wszystkiego

en: Enable alternately coloured lines in all tree view components.
pl_PL: Włącz naprzemiennie barwione wiersze we wszystkich składnikach widoku drzewa.

en: Use stripes in Folder List and Message List
pl_PL: Użyj pasków w spisie katalogów i spisie wiadomości

en: Enable alternately coloured lines in Message List and Folder List.
pl_PL: Włącz naprzemiennie barwione wiersze w spisie wiadomości i spisie katalogów.

en: 2 lines per Message List item in 3-column layout
pl_PL: 2 wiersze na wpis w spisie wiadomości w trójkolumnowym układzie

en: Spread Message List information over two lines when using the three column mode.
pl_PL: Rozłóż szczegóły spisu katalogu na dwa wiersze przy używaniu trybu trójkolumnowego.

en: Show margin
pl_PL: Pokaż margines

en: Shows a small margin in the Compose View.
pl_PL: Pokazuje mały margines w widoku tworzenia wiadomości.

en: Don't display localized date
pl_PL: Nie zapisuj daty wg języka ustawionego w systemie

en: Toggles localization of date format in Message View.
pl_PL: Przełącza zapis daty na język systemu w widoku wiadomości.

en: Zero replacement character
pl_PL: Znak zastępujący znak zera

en: Replaces '0' with the given character in Folder List.
pl_PL: Zastępuje '0' danym znakiem w spisie katalogów.

en: Editable headers
pl_PL: Edytowalne nagłówki

en: Allows to manually type any value in Compose Window header entries or just select from the available choices in the associated dropdown list.
pl_PL: Zezwala na ręczne wpisanie dowolnej wartości w nagłówku wiadomości w oknie tworzenia wiadomości lub wybranie z listy rozwijanej.

en: Warn when sending to more than
pl_PL: Ostrzeż, gdy wysyłam do większej liczby adresatów niż

en: recipients
pl_PL: adresaci

en: Show a warning dialogue when sending to more recipients than specified. Use 0 to disable this check.
pl_PL: Pokaż okno z ostrzeżeniem przy wysyłaniu do większej liczby odbiorców niż tu określono. Wpisz 0, aby wyłączyć to sprawdzenie.

en: Select next message on delete
pl_PL: Zaznacz następną wiadomość po usunięciu poprzedniej

en: When deleting a message, toggles between selecting the next one (newer message) or the previous one (older message).
pl_PL: Przy usuwaniu wiadomości, przełącza pomiędzy zaznaczeniem następnej (nowszej wiadomości) lub poprzedniej (starszej wiadomości).

en: Drag 'n' drop hover timeout
pl_PL: Czas oczekiwania po najechaniu przy przeciąganiu i upuszczaniu

en: milliseconds
pl_PL: milisekundy

en: Time in milliseconds that will cause a folder tree to expand when the mouse cursor is held over it during drag and drop.
pl_PL: Czas w milisekundach, po którym drzewo katalogów rozwinie się po najechaniu na niego myszą podczas działania przeciągania i upuszczania.

en: Don't confirm deletions (dangerous!)
pl_PL: Nie proś o potwierdzenie przy usuwaniu (niebezpieczne!)

en: Don't ask for confirmation before definitive deletion of emails.
pl_PL: Nie pytaj o potwierdzenie przez ostatecznym usuwaniem wiadomości.

en: Respect format=flowed in messages
pl_PL: Przestrzegaj format=flowed w wiadomościach

en: Respect format=flowed on text/plain message parts. This will cause some mails to have long lines, but will fix some URLs that would otherwise be wrapped.
pl_PL: Przestrzegaj format=flowed w częściach text/plain wiadomości. Spowoduje to, że niektóre wiadomości będą zawierać długie wiersze, lecz naprawi niektóre adresy URL, które zwyczajnie uległyby zawinięciu.

en: Allow writable temporary files
pl_PL: Zezwól na zapisywalne pliki tymczasowe

en: Saves temporary files when opening attachment with write bit set.
pl_PL: Zapisz pliki tymczasowe przy otwieraniu załączników wraz z ustawionym bitem zapisu.

en: Don't check SSL certificates
pl_PL: Nie sprawdzaj certyfikatów SSL

en: Disables the verification of SSL certificates.
pl_PL: Wyłącza sprawdzanie certyfikatów SSL.

en: Progress bar update step every
pl_PL: Postępuj na pasku postępu co każde

en: items
pl_PL: rzeczy

en: Update stepping in progress bars.
pl_PL: Uaktualnij krok na paskach postępu.

en: Maximum age when threading by subject
pl_PL: Graniczny wiek przy wątkowaniu po temacie

en: days
pl_PL: dni

en: Number of days to include a message in a thread when using "Thread using subject in addition to standard headers".
pl_PL: Liczba dni do uwzględnienia wiadomości w wątku przy użyciu "Wątek używa tematu w dodatku do standardowych nagłówków".

en: Allow unsafe SSL certificates
pl_PL: Zezwól na niebezpieczne certyfikaty SSL

en: Allows Claws Mail to remember multiple SSL certificates for a given server/port.
pl_PL: Umożliwia Claws Mail zapamiętanie wielu certyfikatów SSL dla danego serwera/portu.

en: Force UTF-8 for broken mails
pl_PL: Wymuś UTF-8 w uszkodzonych wiadomościach

en: Use UTF-8 encoding for broken mails instead of current locale.
pl_PL: Użyj kodowania UTF-8 dla uszkodzonych wiadomości zamiast kodowania bieżącego języka.

en: Warn on drag 'n' drop
pl_PL: Ostrzeż przy przeciąganiu i upuszczaniu

en: Display a confirmation dialogue on drag 'n' drop of folders.
pl_PL: Pokaż okno do potwierdzenia przy przenoszeniu i upuszczaniu katalogów.

en: Outgoing messages fallback to ASCII
pl_PL: Wiadomości wychodzące w razie czego są zapisywane w ASCII

en: If allowed by content, ASCII will be used to encode outgoing messages, otherwise the user-defined encoding is always enforced.
pl_PL: Jeśli dozwolone przez treść, to dla wiadomości wychodzących zostanie użyte kodowanie ASCII, w przeciwnym przypadku zawsze będzie wymuszane takie kodowanie, jakie wybierze użytkownik.

en: Primary paste unselects selection
pl_PL: Pierwsze wklejenie odznacza zaznaczenie

en: Controls how pasting using middle-click changes the selected text and insertion point.
pl_PL: Określa sposób w jaki wklejanie na środkowy przycisk zmienia zaznaczony tekst i punkt wstawienia.

en: Show inline attachments
pl_PL: Pokaż wewnętrzne załączniki

en: Allows to hide inline attachments already shown in mail structure view.
pl_PL: Umożliwia ukrywanie załączników w treści, które są już pokazane w widoku struktury wiadomości.

en: Address search in compose window matches any
pl_PL: W oknie tworzenia wiadomości ciąg adres szukany jest w dowolnej części ciągów adresów

en: On Tab-key completion, address text will match any part of the string or only from the start.
pl_PL: Przy uzupełnianiu na klawisz tab, tekst adresu zostanie dopasowany do dowolnej części ciągu znaków lub tylko do jego początku.

en: Folder search in folder selector matches any
pl_PL: W wybieraku katalogu nazwa katalogu szukana jest w dowolnej części ciągu katalogów

en: On folder name completion text will match any part of the string or only from the start.
pl_PL: Przy uzupełnianiu nazwy katalogu, tekst zostanie dopasowany do dowolnej części ciągu znaków lub tylko do jego początku.

en: Rewrite first 'From' using QP encoding
pl_PL: Przepisz pierwsze 'Od', używając kodowania QP

en: Workaround some servers which convert first 'From' to '>From' by using Quoted-Printable transfer encoding instead of 7bit/8bit encoding.
pl_PL: Stosuje obejście na niektórych serwerach, które przekształcają pierwsze 'From' na '>From', bo używają kodowania Quoted-Printable zamiast kodowania 7bit/8bit.

en: Hide time zone information
pl_PL: Ukryj dane o strefie czasowej

en: On outgoing messages, sets time zone of date headers to the unknown timezone value "-0000", as specified by RFC 5322
pl_PL: Dla wiadomości wychodzących, ustawia strefę czasową nagłówków dat na wartość nieznanej strefy czasowej "-0000", tak jak jest to opisane w RFC 5322

en: Quick search type-ahead delay
pl_PL: Opóźnienie wpisywania z wyprzedzeniem w szybkim wyszukiwaniu

en: When type-ahead mode of Quick search is enabled, this is the delay after key presses in the search entry before starting a new search with the changes made.
pl_PL: Gdy włączony jest tryb pisania z wyprzedzeniem w polu szybkiego wyszukiwania, to jest to opóźnienie, po którym nastąpi nowe wyszukiwanie, po wpisaniu czegoś w to pole.

en: X-Mailer header
pl_PL: Nagłówek X-Mailer

en: The colour used for the X-Mailer line when its value is Claws Mail.
pl_PL: Brawa jaką używa wiersz X-Mailer w Claws Mail.

en: Error messages
pl_PL: Błędy

en: Colour for error messages in log window.
pl_PL: Barw błędy w oknie dziennika.

en: Server messages
pl_PL: Wiadomości z serwera

en: Colour for messages received from servers in log window.
pl_PL: Barw wiadomości pobrane z serwerów w oknie dziennika.

en: Standard messages
pl_PL: Wiadomości standardowe

en: Colour for messages in log window.
pl_PL: Barwa wiadomości w oknie dziennika.

en: Client messages
pl_PL: Wiadomości z klienta

en: Colour for messages sent to servers in log window.
pl_PL: Barw wiadomości wysłanych na serwery w oknie dziennika.

en: Warning messages
pl_PL: Ostrzeżenia

en: Colour for warning messages in log window.
pl_PL: Barwa ostrzeżeń w oknie dziennika.

en: Tags background
pl_PL: Tło znaczników

en: Background colour for tags in message view.
pl_PL: Barwa tła dla znaczników w widoku wiadomości.

en: Tags text
pl_PL: Litery znaczników

en: Text colour for tags in message view.
pl_PL: Barwa liter dla znaczników w widoku wiadomości.

en: Default headers background
pl_PL: Tło domyślnych nagłówków

en: Background colour for default headers in compose window.
pl_PL: Barwa tła dla domyślnych nagłówków w oknie pisania wiadomości.

en: Default headers text
pl_PL: Litery domyślnych nagłówków

en: Text colour for default headers in compose window.
pl_PL: Barwa liter dla domyślnych nagłówków w oknie pisania wiadomości.

en: Active quick search background
pl_PL: Tło, gdy używam pola szybkiego wyszukiwania

en: Background colour for active quick search.
pl_PL: Barwa tła gdy jestem w polu szybkiego wyszukiwania.

en: Active quick search text
pl_PL: Litery, gdy używam pola szybkiego wyszukiwania

en: Text colour for active quick search.
pl_PL: Barwa liter gdy jestem w polu szybkiego wyszukiwania.

en: Quick search error background
pl_PL: Tło błędu w polu szybkiego wyszukiwania

en: Background colour for quick search error.
pl_PL: Barwa tła dla błędu w polu szybkiego wyszukiwania.

en: Quick search error text
pl_PL: Litery błędu w polu szybkiego wyszukiwania

en: Text colour for quick search error.
pl_PL: Barwa liter błędu w polu szybkiego wyszukiwania.

en: Added lines
pl_PL: Wiersze dodane

en: Colour for added lines in patches.
pl_PL: Barwa dodanych wierszy w plikach łat.

en: Deleted lines
pl_PL: Wiersze usunięte

en: Colour for deleted lines in patches.
pl_PL: Barwa usuniętych wierszy w plikach łat.

en: Hunk lines
pl_PL: Wiersze kawałków

en: Colour for hunk headers in patches.
pl_PL: Barwa nagłówków kawałków w plikach łat.

en: X position
pl_PL: Współrzędna X

en: X coordinate for window's top-left corner.
pl_PL: Współrzędna X górnego, lewego narożnika okna.

en: Y position
pl_PL: Współrzędna Y

en: Y coordinate for window's top-left corner.
pl_PL: Współrzędna Y górnego, lewego narożnika okna.

en: Width
pl_PL: Szerokość

en: Window's width in pixels.
pl_PL: Szerokość okna w pikselach.

en: Height
pl_PL: Wysokość

en: Window's height in pixels.
pl_PL: Wysokość okna w pikselach.

en: Maximized
pl_PL: Zmaksymalizowane

en: Changes window maximized status.
pl_PL: Zmienia stan zmaksymalizowania okna.

en: Full-screen
pl_PL: Na całym ekranie

en: Changes full screen status.
pl_PL: Zmienia stan pełnego ekranu.

en: Use custom GnuTLS priority
pl_PL: Użyj własnego priorytetu GnuTLS

en: Enables using user provided GnuTLS priority string.
pl_PL: Umożliwia użycie ciągu znaków priorytetu GnuTLS dostarczonego przez użytkownika.

en: GnuTLS priority
pl_PL: Priorytet GnuTLS

en: Value to use as GnuTLS priority string if custom priority check is enabled. Otherwise this value is ignored.
pl_PL: Wartość używana jako ciąg znaków priorytetu GnuTLS, jeśli zaznaczono pole własnego priorytetu. W przeciwnym przypadku wartość ta jest pomijana.

en: Use TLS SNI extension
pl_PL: Użyj rozszerzenia TLS SNI

en: Enables sending your hostname, if available, so the server can select the appropriate certificate for your domain. Useful for servers which host multiple domains on the same IP address.
pl_PL: Włącza wysyłania twojej nazwy gospodarza, jeśli jest dostępna, tak aby serwer mógł dobrać odpowiedni certyfikat dla twojej domeny. Użyteczne dla serwerów, na których znajduje się wiele domen na tym samy adresie IP.

en: Autocompletion limit
pl_PL: Graniczna liczba uzupełnień

en: Limits the number of addresses obtained from keyring through autocompletion. Use 0 to get all matches.
pl_PL: Ogranicza liczbę adresów pobieranych z pęku kluczy poprzez samouzupełnianie. Wpisz 0, aby uzyskać wszystkie pasujące.

en: Base URL
pl_PL: Podstawowy adres URL

en: This is the URL where avatar requests are sent. You can use the one of your own libravatar server, if available.
pl_PL: Jest to adres URL, na który wysyłane są zapytania o awatary. Możesz użyć swojego własnego serwera libravatar, jeśli taki masz.

en: Default redirects
pl_PL: Domyślne przekierowania

en: Maximum default value for HTTP redirects, if enabled
pl_PL: Graniczna wartość domyślna dla przekierowań HTTP, jeśli włączone

en: Mistery man redirects
pl_PL: Przekierowania tajemniczego człowieka

en: Maximum value for HTTP redirects when using "Mistery man" mode.
pl_PL: Graniczna wartość dla przekierowań HTTP przy użyciu trybu "Tajemniczy człowiek".

en: Custom URL redirects
pl_PL: Własny adres URL przekierowuje

en: Maximum value for HTTP redirects when using a custom URL
pl_PL: Graniczna wartość dla przekierowań HTTP przy użyciu własnego adresu URL

en: Log level
pl_PL: Poziom dziennika

en: Verbosity level of log, accumulative.
pl_PL: Poziom szczegółowości dziennika, gromadzący.

en: None
pl_PL: Brak

en: Manual
pl_PL: Ręcznie

en: Actions
pl_PL: Działania

en: Matches
pl_PL: Pasuje

en: Clawsker error
pl_PL: Błąd Clawsker

en: Error: seems Claws Mail is currently running, close it first.
pl_PL: Błąd: wygląda na to, że Claws Mail jest uruchomiony. Zamknij go najpierw.

en: Error: resource file for Claws Mail was not found.
pl_PL: Błąd: nie znaleziono pliku zasobów dla Claws Mail.

en: Addressbook
pl_PL: Książka adresowa

en: Memory
pl_PL: Pamięć

en: NetworkManager
pl_PL: Zarządzanie Siecią

en: Master passphrase
pl_PL: Główne hasło

en: Coloured stripes
pl_PL: Barwne paski

en: Message List
pl_PL: Spis wiadomości

en: Message View
pl_PL: Widok wiadomości

en: Compose window
pl_PL: Okno tworzenia nowej wiadomości

en: Scroll bars
pl_PL: Paski przewijania

en: Other
pl_PL: Inne

en: Drag 'n' drop
pl_PL: Przeciągnij i upuść

en: Secure Sockets Layer
pl_PL: Warstwa zabezpieczonych gniazd (SSL)

en: Messages
pl_PL: Wiadomości

en: Completion
pl_PL: Uzupełnianie

en: Log window
pl_PL: Okno dziennika

en: Viewing patches
pl_PL: Widok łat

en: Quick search
pl_PL: Szybkie wyszukiwanie

en: Main window
pl_PL: Okno główne

en: Message window
pl_PL: Okno wiadomości

en: Open URLs window
pl_PL: Okno otwierania adresów URL

en: Send window
pl_PL: Okno wysyłania

en: Receive window
pl_PL: Okno pobierania

en: Folder window
pl_PL: Okno katalogu

en: Folder selection window
pl_PL: Okno wyboru katalogu

en: Folder sorting window
pl_PL: Okno szeregowania katalogów

en: Addressbook main window
pl_PL: Okno główne książki adresowej

en: Edit person window
pl_PL: Okno zmiany danych osobowych

en: Edit group window
pl_PL: Okno zmiany grupy

en: Add address window
pl_PL: Okno dodawania adresu

en: Folder select window
pl_PL: Okno wyboru katalogu

en: Accounts window
pl_PL: Okno kont

en: Edit account window
pl_PL: Okno zmiany konta

en: Filtering window
pl_PL: Okno filtrowania

en: Filtering actions window
pl_PL: Okno filtrowanie działań

en: Filtering debug window
pl_PL: Okno filtrowania diagnostyki

en: Matcher window
pl_PL: Okno dopasowywania

en: User Actions prefs window
pl_PL: Okno ustawień Działań Użytkownika

en: User Actions I/O window
pl_PL: Okno Działań Użytkownika WE/WY

en: Preferences window
pl_PL: Okno ustawień

en: Templates window
pl_PL: Okno wzorców

en: Tags window
pl_PL: Okno znaczników

en: Plugins window
pl_PL: Okno wtyczek

en: About window
pl_PL: Okno o programie

en: SSL manager
pl_PL: Zarządzanie SSL

en: Print preview window
pl_PL: Okno podglądu wydruku

en: View source window
pl_PL: Okno podglądu źródła

en: Main
pl_PL: Ogólne

en: Message
pl_PL: Wiadomość

en: Send/Receive
pl_PL: Wysyłanie/Pobieranie

en: Folder
pl_PL: Katalog

en: Accounts
pl_PL: Konta

en: Filtering
pl_PL: Filtrowanie

en: User Actions
pl_PL: Działania użytkownika

en: Preferences
pl_PL: Ustawienia

en: Server Name Indication
pl_PL: Wskazanie nazwy serwera

en: Attachment remover
pl_PL: Usuwanie załączników

en: Sieve manager
pl_PL: Zarządzanie Sieve

en: Python console
pl_PL: Konsola Pythona

en: Menu path
pl_PL: Ścieżka menu

en: Hotkey
pl_PL: Skrót klawiszowy

en: Library versions
pl_PL: Wersje bibliotek

en: GLib runtime
pl_PL: Uruchomiono na bibliotece GLib

en: GLib built
pl_PL: Zbudowano na bibliotece GLib

en: GTK3 runtime
pl_PL: Uruchomiono na bibliotece GTK3

en: GTK3 built
pl_PL: Zbudowano na bibliotece GTK3

en: Claws Mail versions
pl_PL: Wersje Claws Mail

en: Binary
pl_PL: Plik wykonywalny

en: Configuration
pl_PL: Ustawienia

en: Not available
pl_PL: Niedostępne

en: Version:
pl_PL: Wersja:

en: Perl-GLib version {glibv}, built for {glibb}, running with {glibr}.
pl_PL: Wersja Perl-GLib {glibv}, zbudowana dla {glibb}, uruchomiona poprzez {glibr}.

en: Perl-GLib version {glibv}.
pl_PL: Wersja Perl-GLib {glibv}.

en: Perl-GTK3 version {gtkv}, built for {gtkb}, running with {gtkr}.
pl_PL: Wersja Perl-GTK3 {gtkv}, zbudowana dla {gtkb}, uruchomiona poprzez {gtkr}.

en: Perl-GTK3 version {gtkv}.
pl_PL: Wersja Perl-GTK3 {gtkv}.

en: Claws Mail was not found!
pl_PL: Nie odnaleziono Claws Mail!

en: Claws Mail returned version {cmv}.
pl_PL: Claws Mail zwrócił wersję {cmv}.

en: Syntax:
pl_PL: Składnia:

en:   clawsker [options]
pl_PL:   clawsker [ustawienia]

en: Options:
pl_PL: Ustawienia:

en:   -a|--alternate-config-dir <dir>  Uses <dir> as Claws Mail configuration.
pl_PL:   -a|--alternate-config-dir <dir>  Pobiera ustawienia Claws Mail <dir>.

en:   -b|--verbose                     More messages on standard output.
pl_PL:   -b|--verbose                     Więcej wiadomości na wyjście standardowe.

en:   -c|--clawsrc <file>              Uses <file> as full resource name.
pl_PL:   -c|--clawsrc <file>              Używa <file> jako nazwy zasobu.

en:   -h|--help                        Prints this help screen and exits.
pl_PL:   -h|--help                        Wyświetla ten ekran pomocy i kończy działanie.

en:   -i|--ignore-versions             Allows setting almost everything.
pl_PL:   -i|--ignore-versions             Umożliwia ustawienie prawie wszystkiego.

en:   -k|--hide-disabled-keys          Hides unassigned hotkeys in key columns.
pl_PL:   -k|--hide-disabled-keys          Ukrywa przypisane skróty klawiszowe w kolumnach klawiszy.

en:   -r|--read-only                   Disables writing changes to disk.
pl_PL:   -r|--read-only                   Wyłącza zapisywanie zmian na dysk.

en:   -s|--small-screen                Forces low resolution UI adjustments.
pl_PL:   -s|--small-screen                Wymusza dostrojenia interfejsu do niskiej rozdzielczości.

en:   -u|--use-claws-version <ver>     Uses <ver> instead of detected version.
pl_PL:   -u|--use-claws-version <ver>     Używa <ver> zamiast wykrytej wersji.

en:   -v|--version                     Prints version information and exits.
pl_PL:   -v|--version                     Wyświetla dane o wersji i kończy działanie.

en: try -h or --help for syntax.
pl_PL: wpisz -h lub --help aby dowiedzieć się o składni.

en: Error in options: {msg}
pl_PL: Błąd w ustawieniach: {msg}

en: Error: {opt} requires a dotted numeric value argument
pl_PL: Błąd: {opt} wymaga wartości numerycznej z kropką jako argumentu

en: Error: '{dir}' is not a directory or does not exist
pl_PL: Błąd: '{dir}' nie jest katalogiem lub nie istnieje

en: Error: '{value}' is not a file or does not exist
pl_PL: Błąd: '{value}' nie jest plikiem lub nie istnieje

en: Error: opening '{file}' for reading
pl_PL: Błąd: otwieranie '{file}' do odczytu

en: Error: duplicate section '{sect}' in resource file '{file}'
pl_PL: Błąd: powielony dział '{sect}' w pliku zasobu '{file}'

en: Error: opening '{file}' for writing
pl_PL: Błąd: otwieranie '{file}' do zapisu

en: Unable to create backup file '{name}'
pl_PL: Nie udało się utworzyć pliku kopii zapasowej '{name}'

en: Behaviour
pl_PL: Zachowanie

en: Colours
pl_PL: Barwy

en: GUI
pl_PL: Interfejs użytkownika

en: Windows
pl_PL: Okna

en: Plugins
pl_PL: Wtyczki

en: Hotkeys
pl_PL: Skróty klawiszowe

en: Info
pl_PL: Szczegóły

en: Visit Clawsker's web page
pl_PL: Odwiedź stronę Clawsker'a w sieci

en: There are unapplied modifications.
pl_PL: Istnieją niezapisane zmiany.

en: Do you really want to quit?
pl_PL: Czy na pewno chcesz zakończyć działanie?

en: Clawsker warning
pl_PL: Ostrzeżenie Clawsker

en: Claws Mail Hidden Preferences
pl_PL: Ukryte ustawienia Claws Mail
