clawsker 1.4.1 - en to nl_NL translation catalogue (291 entries)

en: Clawsker :: A Claws Mail Tweaker
nl_NL: Clawsker :: Een Claws Mail tweaker

en: Use detached address book edit dialogue
nl_NL: Gebruik losstaand dialoogvenster om het adresboek te bewerken

en: If true use a separate dialogue to edit a person's details. Otherwise will use a form embedded in the address book's main window.
nl_NL: Indien ja, gebruik een losstaand dialoogvenster om de details van iemand te bewerken. Anders wordt er een formulier verwerkt in het hoofdvenster van het adresboek.

en: Maximum memory for message cache
nl_NL: Maximum geheugengebruik voor berichtencache

en: The maximum amount of memory to use to cache messages, in kilobytes.
nl_NL: De maximum hoeveelheid geheugen om berichten te cachen, in kilobytes.

en: Minimun time for cache elements
nl_NL: Minimum tijd voor cache-elementen

en: minutes
nl_NL: minuten

en: The minimum time in minutes to keep a cache in memory. Caches more recent than this time will not be freed, even if the memory usage is too high.
nl_NL: De minimum tijd in minuten om een cache in geheugen te houden. Caches die meer recent zijn dan deze tijd worden vastgehouden, zelfs als het geheugengebruik te hoog is.

en: Use NetworkManager
nl_NL: Gebruik NetworkManager

en: Use NetworkManager to switch offline automatically.
nl_NL: Gebruik NetworkManager om automatisch naar offline te schakelen.

en: Rounds for PBKDF2 function
nl_NL: Rondes voor PBKDF2-functie

en: Specify the number of iterations the key derivation function will be applied on master passphrase computation. Does not modify currently stored passphrase, only master passphrases computed after changing this value are affected.
nl_NL: Geef het aantal iteraties op voor de sleutelberekening van het hoofdwachtwoord. Dit wijzigt niet het bestaande wachtwoord, dit gaat alleen om hoofdwachtwoorden die zijn aangemaakt na het wijzigen van deze waarde.

en: Maximum depth scanning folders
nl_NL: Maximum diepte bij scannen mappen

en: Maximum number of nested folders to be scanned on your configured IMAP servers.
nl_NL: Maximum diepte van mappen die gescand worden op de ingestelde IMAP-servers.

en: Show unread messages with bold font
nl_NL: Toon ongelezen berichten met vette letters

en: Show unread messages in the Message List using a bold font.
nl_NL: Toon ongelezen berichten in de berichtenlijst met vette letters.

en: Show marked messages with bold font
nl_NL: Toon gemarkeerde berichten met vette letters

en: Show marked messages in the Message List using a bold font.
nl_NL: Toon gemarkeerde berichten in de berichtenlijst met vette letters.

en: Don't use markup
nl_NL: Gebruik geen opmaak

en: Don't use bold and italic text in Compose dialogue's account selector.
nl_NL: Gebruik geen vette en cursieve tekst in de accountkeuze van de opsteldialoog.

en: Use dotted lines in tree view components
nl_NL: Gebruik een stippellijn in componenten van de boomweergave

en: Use the old dotted line look in the main window tree views (Folder, Message and other lists) instead of the modern lineless look.
nl_NL: Gebruik de oude stippellijn in de boomweergave van het hoofdvenster (Map, Bericht en andere lijsten) in plaats van het moderne uiterlijk zonder lijnen.

en: Enable horizontal scrollbar
nl_NL: Gebruik horizontale schuifbalk

en: Enable the horizontal scrollbar in the Message List.
nl_NL: Gebruik de horizontale schuifbalk in de berichtenlijst.

en: Display To column instead From column in Sent folder
nl_NL: Geef de kolom Aan weer in de map Verzonden in plaats van de kolom Van

en: Display the recipient's email address in a To column of the Sent folder instead of the originator's one in a From column.
nl_NL: Geef het e-mailadres van de ontvanger weer in de kolom Aan van de map Verzonden in plaats van e-mailadres van de afzender in de kolom Van.

en: Folder List scrollbar behaviour
nl_NL: Mappenlijst schuifbalk gedrag

en: Specify the policy of vertical scrollbar of Folder List: show always, automatic or hide always.
nl_NL: Geef het gedrag op van de verticale schuifbalk van de Mappenlijst: toon altijd, automatisch of verberg altijd.

en: Show always
nl_NL: Altijd tonen

en: Automatic
nl_NL: Automatisch

en: Hide always
nl_NL: Altijd verbergen

en: From column displays
nl_NL: Van kolomweergave

en: Selects the data displayed in the From column of the Message List: name, address or both.
nl_NL: Selecteert de gegevens die weergegeven worden in de kolom Van van de Berichtenlijst: naam, adres of beide.

en: Name only
nl_NL: Naam alleen

en: Address only
nl_NL: Adres alleen

en: Both name and address
nl_NL: En naam en adres

en: Coloured lines contrast
nl_NL: Gekleurde contrastlijnen

en: Specify the value to use when creating alternately coloured lines in tree view components. The smaller the value, the less visible the difference in the alternating colours of the lines.
nl_NL: Geef de waarde op voor het creëren van de wisselend gekleurde lijnen in de componenten van de boomweergave. Hoe kleiner de waarde, hoe minder zichtbaar de verschillen in kleur zijn van de lijnen.

en: Show cursor
nl_NL: Toon cursor

en: Display the cursor in the Message View.
nl_NL: Geef de cursor weer in het Berichtvenster.

en: Detachable toolbars
nl_NL: Werkbalken die los te maken zijn

en: Show handles in the toolbars.
nl_NL: Toon hendels in de werkbalken.

en: Use stripes in all tree view components
nl_NL: Gebruik strepen in alle componenten van de boomweergave

en: Enable alternately coloured lines in all tree view components.
nl_NL: Gebruik wisselend gekleurde lijnen in alle componenten van de boomwergave.

en: Use stripes in Folder List and Message List
nl_NL: Gebruik strepen in Mappenlijst en Berichtenlijst

en: Enable alternately coloured lines in Message List and Folder List.
nl_NL: Gebruik wisselend gekleurde lijnen in Berichtenlijst en Mappenlijst.

en: 2 lines per Message List item in 3-column layout
nl_NL: 2 regels per Berichtenlijstitem in 3-koloms layout

en: Spread Message List information over two lines when using the three column mode.
nl_NL: Verdeel Berichtenlijstinformatie over twee regels wanneer de driekoloms modus gebruikt wordt.

en: Show margin
nl_NL: Toon marge

en: Shows a small margin in the Compose View.
nl_NL: Gebruik een kleine marge in het Opstelvenster.

en: Don't display localized date
nl_NL: Geef geen gelocaliseerde datum weer

en: Toggles localization of date format in Message View.
nl_NL: Wisselt de localisatie van het datumformaat in het Berichtenvenster.

en: Zero replacement character
nl_NL: Vervanging van het nul-karakter

en: Replaces '0' with the given character in Folder List.
nl_NL: Vervangt '0' met het opgegeven karakter in de Mappenlijst.

en: Editable headers
nl_NL: Aanpasbare headers

en: Allows to manually type any value in Compose Window header entries or just select from the available choices in the associated dropdown list.
nl_NL: Maakt het mogelijk handmatig een waarde in te voeren in het header-deel van het opstelvenster of om te een keuze te maken uit de beschikbare opties in het dropdown-menu.

en: Warn when sending to more than
nl_NL: Waarschuwing bij verzenden aan meer dan

en: recipients
nl_NL: ontvangers

en: Show a warning dialogue when sending to more recipients than specified. Use 0 to disable this check.
nl_NL: Toon een waarschuwingsvenster bij verzenden aan meer ontvangers dan opgegeven. Gebruik 0 om deze controle te deactiveren.

en: Select next message on delete
nl_NL: Selecteer volgende bericht na verwijderen

en: When deleting a message, toggles between selecting the next one (newer message) or the previous one (older message).
nl_NL: Wanneer een bericht wordt verwijderd, kan het volgende (nieuwere) bericht worden geselecteerd of het vorige (oudere) bericht.

en: Drag 'n' drop hover timeout
nl_NL: Verslepen zweef-timeout

en: milliseconds
nl_NL: milliseconden

en: Time in milliseconds that will cause a folder tree to expand when the mouse cursor is held over it during drag and drop.
nl_NL: Tijd in millisecondes waarna een mappenboom uitvouwt wanneer de muisaanwijzer er boven wordt gehouden tijdens verslepen.

en: Don't confirm deletions (dangerous!)
nl_NL: Geen bevestiging voor verwijderen (gevaarlijk!)

en: Don't ask for confirmation before definitive deletion of emails.
nl_NL: Vraag niet om bevestiging voor het definitief verwijderen van e-mails.

en: Respect format=flowed in messages
nl_NL: Volg format=flowed in berichten

en: Respect format=flowed on text/plain message parts. This will cause some mails to have long lines, but will fix some URLs that would otherwise be wrapped.
nl_NL: Volg format=flowed in text/plain berichtdelen. Dit zorgt ervoor dat sommige e-mails lange regels hebben, maar zal ook sommige URLs behouden die anders afgebroken worden.

en: Allow writable temporary files
nl_NL: Toestaan van schrijfbare tijdelijke bestanden

en: Saves temporary files when opening attachment with write bit set.
nl_NL: Bewaart tijdelijke bestanden wanneer een bijvoegsel wordt geopend met de schrijfbit aangezet.

en: Don't check SSL certificates
nl_NL: Controleer SSL-certificaten niet

en: Disables the verification of SSL certificates.
nl_NL: Zet het verifiëren van SSL-certificaten uit.

en: Progress bar update step every
nl_NL: Bijwerken van voortgangsbalk iedere

en: items
nl_NL: onderwerpen

en: Update stepping in progress bars.
nl_NL: Bijwerkstappen in voortgangsbalken.

en: Maximum age when threading by subject
nl_NL: Maximum ouderdom wanneer draadjes worden gesorteerd op onderwerp

en: days
nl_NL: dagen

en: Number of days to include a message in a thread when using "Thread using subject in addition to standard headers".
nl_NL: Aantal dagen om een bericht in een draadje te houden wanneer "Draadjes volgens onderwerp sorteren naast de standaard headers" gebruikt wordt.

en: Allow unsafe SSL certificates
nl_NL: Sta onveilige SSL-certificaten toe

en: Allows Claws Mail to remember multiple SSL certificates for a given server/port.
nl_NL: Laat Claws Mail meerdere SSL-certificaten onthouden voor een bepaalde server/poort.

en: Force UTF-8 for broken mails
nl_NL: Forceer UTF-8 voor gebroken e-mails

en: Use UTF-8 encoding for broken mails instead of current locale.
nl_NL: Gebruik UTF-8 tekenset voor gebroken e-mails in plaats van de huidige locale.

en: Warn on drag 'n' drop
nl_NL: Waarschuwen bij verslepen

en: Display a confirmation dialogue on drag 'n' drop of folders.
nl_NL: Geef een bevestigingsdialoog weer bij het verslepen van mappen.

en: Outgoing messages fallback to ASCII
nl_NL: Uitgaande berichten vallen terug op ASCII

en: If allowed by content, ASCII will be used to encode outgoing messages, otherwise the user-defined encoding is always enforced.
nl_NL: Wanneer de inhoud het toestaat zal ASCII gebruikt worden als tekenset voor uitgaande berichten. Anders wordt de tekenset die door de gebruiker gekozen is altijd gebruikt.

en: Primary paste unselects selection
nl_NL: Primair plakken deselecteert de selectie

en: Controls how pasting using middle-click changes the selected text and insertion point.
nl_NL: Bepaalt hoe plakken door de middelste muisknop de geselecteerde tekst en het invoegpunt verandert.

en: Show inline attachments
nl_NL: Toon ingesloten bijvoegsels

en: Allows to hide inline attachments already shown in mail structure view.
nl_NL: Maakt het mogelijk ingesloten bijvoegsels die al in de e-mailstructuur getoond waren te verbergen.

en: Address search in compose window matches any
nl_NL: Adres zoeken in opstelvenster komt overeen met alles

en: On Tab-key completion, address text will match any part of the string or only from the start.
nl_NL: Met Tab-toets aanvullen, moet de adres-tekst overeenkomen met elk deel van de regel of alleen met het begin.

en: Folder search in folder selector matches any
nl_NL: Map zoeken in map selecteren komt overeen met alles

en: On folder name completion text will match any part of the string or only from the start.
nl_NL: Met mapnaam aanvullen, moet de tekst overeenkomen met elk deel van de regel of alleen met het begin.

en: Rewrite first 'From' using QP encoding
nl_NL: Herschrijf eerste 'From' m.b.v. QP encoding

en: Workaround some servers which convert first 'From' to '>From' by using Quoted-Printable transfer encoding instead of 7bit/8bit encoding.
nl_NL: Workaround voor sommige servers die de eerste 'From' omzetten naar '>From' m.b.v. Quoted-Printable transfer encoding in plaats van 7bit/8bit encoding.

en: Hide time zone information
nl_NL: Verberg informatie over tijdzone

en: On outgoing messages, sets time zone of date headers to the unknown timezone value "-0000", as specified by RFC 5322.
nl_NL: Stelt bij uitgaande berichten de tijdzone van datum-headers voor een onbekende tijdzone in op  "-0000", zoals gespecificeerd in RFC 5322.

en: Quick search type-ahead delay
nl_NL: Vertraging bij aanvullen in snelzoeken

en: When type-ahead mode of Quick search is enabled, this is the delay after key presses in the search entry before starting a new search with the changes made.
nl_NL: Wanneer automatisch aanvullen in snelzoeken is ingeschakeld, dan is dit de vertraging na nieuwe toetsindrukken in het zoekveld voor het starten van een nieuwe zoekopdracht met de gemaakte wijzigingen.

en: Navigation history length
nl_NL: Lengte van navigatiegeschiedenis

en: Maximum number of messages to keep track of when navigating with the “Next opened message” and “Previously opened message” menu actions.
nl_NL: Maximum aantal berichten om te volgen bij het navigeren met de menu-acties "Volgend geopend bericht" en "Vorig geopend bericht".

en: MH compatible mode
nl_NL: MH-compatibel modus

en: Enable creation and updating of the ".mh_sequences" file for compatibility with the MH Message Handling System.
nl_NL: Schakel het aanmaken en bijwerken in van ".mh_sequences"-bestand voor compatibiliteit met het MH Message Handling System.

en: Passphrase message dialog title switch
nl_NL: Wisselen van titel in de berichtdialoog voor wachtwoord

en: Switch title and message placement in passphrase input dialog. Useful when using password managers like KeePassXC.
nl_NL: Wissel plaats van titel en bericht in de invoerdialoog van het wachtwoord. Kan handig zijn bij het gebruik van wachtwoordmanagers als KeePassXC.

en: The colour used for the X-Mailer line when its value is Claws Mail.
nl_NL: De kleur die gebruikt wordt voor de X-Mailer regel wanneer de waarde Claws Mail is.

en: Error messages
nl_NL: Foutmeldingen

en: Colour for error messages in log window.
nl_NL: Kleur voor foutmeldingen in het logvenster.

en: Server messages
nl_NL: Servermeldingen

en: Colour for messages received from servers in log window.
nl_NL: Kleur voor meldingen die ontvangen zijn van servers in het logvenster.

en: Standard messages
nl_NL: Standaard meldingen

en: Colour for messages in log window.
nl_NL: Kleur voor meldingen in het logvenster.

en: Client messages
nl_NL: Cliëntmeldingen

en: Colour for messages sent to servers in log window.
nl_NL: Kleur voor meldingen die naar servers verzonden zijn in logvenster.

en: Warning messages
nl_NL: Waarschuwingsberichten

en: Colour for warning messages in log window.
nl_NL: Kleur voor waarschuwingsmeldingen in het logvenster.

en: Tags background
nl_NL: Achtergrond voor tags

en: Background colour for tags in message view.
nl_NL: Achtergrondkleur voor tags in berichtvenster.

en: Tags text
nl_NL: Tekst voor tags

en: Text colour for tags in message view.
nl_NL: Tekstkleur voor tags in het berichtvenster.

en: Default headers background
nl_NL: Achtergrond voor standaard headers

en: Background colour for default headers in compose window.
nl_NL: Achtergrondkleur voor standaard headers in het opstelvenster.

en: Default headers text
nl_NL: Tekst voor standaard headers

en: Text colour for default headers in compose window.
nl_NL: Tekstkleur voor standaard headers in het opstelvenster.

en: Active quick search background
nl_NL: Achtergrond voor actief snelzoeken

en: Background colour for active quick search.
nl_NL: Achtergrondkleur voor actief snelzoeken.

en: Active quick search text
nl_NL: Tekst voor actief snelzoeken

en: Text colour for active quick search.
nl_NL: Tekstkleur voor actief snelzoeken.

en: Quick search error background
nl_NL: Achtergrond voor foutmelding bij snelzoeken

en: Background colour for quick search error.
nl_NL: Achtergrondkleur voor foutmelding bij snelzoeken.

en: Quick search error text
nl_NL: Tekst foutmelding bij snelzoeken

en: Text colour for quick search error.
nl_NL: Tekstkleur voor foutmelding bij snelzoeken.

en: Added lines
nl_NL: Toegevoegde regels

en: Colour for added lines in patches.
nl_NL: Kleur voor toegevoegde regels in patches.

en: Deleted lines
nl_NL: Verwijderde regels

en: Colour for deleted lines in patches.
nl_NL: Kleur voor verwijderde regels in patches.

en: Hunk lines
nl_NL: Omliggende regels

en: Colour for hunk headers in patches.
nl_NL: Kleur voor omliggende regels in patches.

en: X position
nl_NL: X-positie

en: X coordinate for window's top-left corner.
nl_NL: X-coördinaat voor de linksboven hoek van het venster.

en: Y position
nl_NL: Y-positie

en: Y coordinate for window's top-left corner.
nl_NL: Y-coördinaat voor de linksboven hoek van het venster.

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Window's width in pixels.
nl_NL: Breedte van het venster in pixels.

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: Window's height in pixels.
nl_NL: Hoogte van het venster in pixels.

en: Maximized
nl_NL: Gemaximaliseerd

en: Changes window maximized status.
nl_NL: Verandert de gemaximaliseerd-status van het venster.

en: Full-screen
nl_NL: Volledig scherm

en: Changes full screen status.
nl_NL: Verandert de volledigscherm-status van het venster.

en: Use custom GnuTLS priority
nl_NL: Gebruik aangepaste GnuTLS prioriteit

en: Enables using user provided GnuTLS priority string.
nl_NL: Activeert de door de gebruiker ingestelde GnuTLS prioriteit.

en: GnuTLS priority
nl_NL: GnuTLS prioriteit

en: Value to use as GnuTLS priority string if custom priority check is enabled. Otherwise this value is ignored.
nl_NL: Waarde om als GnuTLS prioriteit te gebruiken als de aangepaste prioriteitscheck is geactiveerd. Anders wordt deze waarde genegeerd.

en: Use TLS SNI extension
nl_NL: Gebruik TLS SNI extensie

en: Enables sending your hostname, if available, so the server can select the appropriate certificate for your domain. Useful for servers which host multiple domains on the same IP address.
nl_NL: Dit schakelt het verzenden van je hostnaam in, wanneer beschikbaar. Op deze manier kan de server het juiste certificaat selecteren voor je domein. Dit is bruikbaar voor servers die meerdere domeinen hosten op hetzelfde IP-adres.

en: Autocompletion limit
nl_NL: Aanvul-limiet

en: Limits the number of addresses obtained from keyring through autocompletion. Use 0 to get all matches.
nl_NL: Beperkt het aantal adressen dat van de sleutelring wordt verkregen voor het automatisch aanvullen. Gebruik 0 om alle overeenkomsten te verkrijgen.

en: Base URL
nl_NL: Basis-URL

en: This is the URL where avatar requests are sent. You can use the one of your own libravatar server, if available.
nl_NL: Dit is de URL waar de aanvragen voor avatars worden verzonden. Je kunt ook de URL van je eigen libravatar server gebruiken, als deze beschikbaar is.

en: Default redirects
nl_NL: Standaard herverwijzingen

en: Maximum default value for HTTP redirects, if enabled.
nl_NL: Maximum waarde voor HTTP herverwijzingen, indien ingeschakeld.

en: Mistery man redirects
nl_NL: "Mistery man"-herverwijzingen

en: Maximum value for HTTP redirects when using "Mistery man" mode.
nl_NL: Maximum waarde voor HTTP herverwijzingen bij een "Mistery man"-modus.

en: Custom URL redirects
nl_NL: Eigen URL herverwijzing

en: Maximum value for HTTP redirects when using a custom URL.
nl_NL: Maximum waarde voor HTTP herverwijzingen bij een eigen URL.

en: Log level
nl_NL: Logniveau

en: Verbosity level of log, accumulative.
nl_NL: Niveau van loggen, cumulatief.

en: None
nl_NL: Geen

en: Manual
nl_NL: Handmatig

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Matches
nl_NL: Overeenkomsten

en: Not available
nl_NL: Niet beschikbaar

en: Commands
nl_NL: Opdrachten

en: Compose
nl_NL: Opstellen

en: Message search
nl_NL: Berichten zoeken

en: Quick search
nl_NL: Snelzoeken

en: Quick search (advanced)
nl_NL: Snelzoeken (geavanceerd)

en: Summary (body)
nl_NL: Samenvatting (inhoud)

en: Summary (from)
nl_NL: Samenvatting (van)

en: Summary (subject)
nl_NL: Samenvatting (onderwerp)

en: Summary (to)
nl_NL: Samenvatting (aan)

en: Clawsker error
nl_NL: Clawsker-fout

en: Error: seems Claws Mail is currently running, close it first.
nl_NL: Fout: het lijkt dat Claws Mail draait, sluit het eerst.

en: Error: resource file for Claws Mail was not found.
nl_NL: Fout: bronbestand voor Claws Mail was niet gevonden.

en: Addressbook
nl_NL: Adresboek

en: Memory
nl_NL: Geheugen

en: Master passphrase
nl_NL: Hoofdwachtwoord

en: Coloured stripes
nl_NL: Gekleurde strepen

en: Message List
nl_NL: Berichtenlijst

en: Message View
nl_NL: Berichtvenster

en: Compose window
nl_NL: Opstelvenster

en: Scroll bars
nl_NL: Schuifbalken

en: Other
nl_NL: Overig

en: Drag 'n' drop
nl_NL: Verslepen

en: Secure Sockets Layer
nl_NL: Beveiligde verbinding

en: Messages
nl_NL: Berichten

en: Completion
nl_NL: Aanvullen

en: Log window
nl_NL: Logvenster

en: Viewing patches
nl_NL: Patches bekijken

en: Main window
nl_NL: Hoofdvenster

en: Message window
nl_NL: Berichtvenster

en: Open URLs window
nl_NL: "Open URLs"-venster

en: Send window
nl_NL: Verzendvenster

en: Receive window
nl_NL: Ontvangstvenster

en: Folder window
nl_NL: Mapvenster

en: Folder selection window
nl_NL: Map-selecteren venster

en: Folder sorting window
nl_NL: Map-sorteren venster

en: Addressbook main window
nl_NL: Adresboek hoofdvenster

en: Edit person window
nl_NL: Bewerken persoonvenster

en: Edit group window
nl_NL: Bewerken groepvenster

en: Add address window
nl_NL: Adres toevoegvenster

en: Folder select window
nl_NL: Mapselectievenster

en: Accounts window
nl_NL: Accountsvenster

en: Edit account window
nl_NL: Account bewerkvenster

en: Filtering window
nl_NL: Filtervenster

en: Filtering actions window
nl_NL: Filter actievenster

en: Filtering debug window
nl_NL: Filter debugvenster

en: Matcher window
nl_NL: Matches-venster

en: User Actions prefs window
nl_NL: Voorkeurenvenster van gebruikersacties

en: User Actions I/O window
nl_NL: I/O-venster gebruikersacties

en: Preferences window
nl_NL: Voorkeurenvenster

en: Templates window
nl_NL: Sjablonenvenster

en: Tags window
nl_NL: Tagsvenster

en: Plugins window
nl_NL: Pluginsvenster

en: About window
nl_NL: Over-venster

en: SSL manager
nl_NL: SSL-manager

en: Print preview window
nl_NL: Afdrukvoorbeeldvenster

en: View source window
nl_NL: Bron bekijken venster

en: Main
nl_NL: Hoofd

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Send/Receive
nl_NL: Verzenden/Ontvangen

en: Folder
nl_NL: Map

en: Filtering
nl_NL: Filteren

en: User Actions
nl_NL: Gebruiikersacties

en: Preferences
nl_NL: Voorkeuren

en: Attachment remover
nl_NL: Bijlage verwijderaar

en: Sieve manager
nl_NL: Sieve-manager

en: Python console
nl_NL: Python-console

en: Menu path
nl_NL: Menupad

en: Hotkey
nl_NL: Sneltoets

en: Library versions
nl_NL: Bibliotheek-versies

en: GLib runtime
nl_NL: GLib-omgeving

en: GLib built
nl_NL: GLib-gecompileerd

en: GTK3 runtime
nl_NL: GTK3-omgeving

en: GTK3 built
nl_NL: GTK3-gecompileerd

en: Claws Mail versions
nl_NL: Claws Mail Versies

en: Binary
nl_NL: Programma

en: Configuration
nl_NL: Instellingen

en: Version:
nl_NL: Versie:

en: Perl-GLib version {glibv}, built for {glibb}, running with {glibr}.
nl_NL: Perl-GLib versie {glibv}, gecompileerd met {glibb}, draait met {glibr}.

en: Perl-GLib version {glibv}.
nl_NL: Perl-GLib versie {glibv}.

en: Perl-GTK3 version {gtkv}, built for {gtkb}, running with {gtkr}.
nl_NL: Perl-GTK3 versie {gtkv}, gecompileerd met {gtkb}, draait met {gtkr}.

en: Perl-GTK3 version {gtkv}.
nl_NL: Perl-GTK3 versie {gtkv}.

en: Claws Mail was not found!
nl_NL: Claws Mail is niet gevonden.

en: Claws Mail returned version {cmv}.
nl_NL: Claws Mail gaf versie {cmv}

en:   clawsker [options]
nl_NL:   clawsker [opties]

en: Options:
nl_NL: _Opties:

en:   -a|--alternate-config-dir <dir>  Uses <dir> as Claws Mail configuration.
nl_NL:   -a|--alternate-config-dir <map>  Gebruikt <map> als Claws Mail configuratiemap.

en:   -b|--verbose                     More messages on standard output.
nl_NL:   -b|--verbose                     Meer meldingen in de standaard uitvoer.

en:   -c|--clawsrc <file>              Uses <file> as full resource name.
nl_NL:   -c|--clawsrc <bestand>           Gebruikt <bestand> als volledige bronnaam.

en:   -h|--help                        Prints this help screen and exits.
nl_NL:   -h|--help                        Geeft dit helpscherm weer.

en:   -i|--ignore-versions             Allows setting almost everything.
nl_NL:   -i|--ignore-versions             Maakt het mogelijk bijna iedere instelling in te stellen.

en:   -k|--hide-disabled-keys          Hides unassigned hotkeys in key columns.
nl_NL:   -k|--hide-disabled-keys          Verbergt niet-toegewezen sneltoetsen in sleutelkolommen.

en:   -r|--read-only                   Disables writing changes to disk.
nl_NL:   -r|--read-only                   Deactiveert het schrijven van veranderingen naar de harde schijf.

en:   -s|--small-screen                Forces low resolution UI adjustments.
nl_NL:   -s|--small-screen                Forceert aanpassing aan scherm met lage resolutie.

en:   -u|--use-claws-version <ver>     Uses <ver> instead of detected version.
nl_NL:   -u|--use-claws-version <ver>     Gebruikt <ver> i.p.v. de herkende versie.

en:   -v|--version                     Prints version information and exits.
nl_NL:   -v|--version                     Geeft versie-informatie.

en: try -h or --help for syntax.
nl_NL: probeer -h of --help voor syntax.

en: Error in options: {msg}
nl_NL: Fout in opties: {msg}

en: Error: {opt} requires a dotted numeric value argument
nl_NL: Fout: {opt} vereist een argument met een nummerieke waarde

en: Error: '{dir}' is not a directory or does not exist
nl_NL: Fout: '{dir}' is geen map of bestaat niet

en: Error: '{value}' is not a file or does not exist
nl_NL: Fout: '{value}' is geen bestand of bestaat niet

en: Error: opening '{file}' for reading
nl_NL: Fout: openen van '{file}' voor lezen

en: Error: duplicate section '{sect}' in resource file '{file}'
nl_NL: Fout: dubbele sectie '{sect}' in bronbestand '{file}'

en: Error: opening '{file}' for writing
nl_NL: Fout: openen van '{file}' voor schrijven

en: Unable to create backup file '{name}'
nl_NL: Kon geen backup-bestand '{name}' maken

en: Behaviour
nl_NL: Gedrag

en: Colours
nl_NL: Kleuren

en: Windows
nl_NL: Schermen

en: Hotkeys
nl_NL: Sneltoetsen

en: Histories
nl_NL: Geschiedenis

en: Info
nl_NL: Informatie

en: Visit Clawsker's web page
nl_NL: Bezoek de Clawsker website

en: There are unapplied modifications.
nl_NL: Er zijn niet-toegepaste wijzigingen.

en: Do you really want to quit?
nl_NL: Weet je zeker dat je wilt afsluiten?

en: Clawsker warning
nl_NL: Clawsker-waarschuwing

en: Read-only mode
nl_NL: Alleen-lezen-modus

en: This program needs a GUI: no DISPLAY found
nl_NL: Dit programma heeft een GUI nodig: geen DISPLAY gevonden

en: Claws Mail Hidden Preferences
nl_NL: Claws Mail verborgen voorkeuren
