Clementine Music Player - en to af translation catalogue (1129 entries)

en: 
    
    You can favorite playlists by clicking the star icon next to a playlist name
    
    Favorited playlists will be saved here
af: 
    
    Jy kan 'n speellys as 'n gunsteling merk deur op die ster ikoon langs die speellysnaam te klik
    
    Gunsteling speellyste sal hier gestoor word

en:  days
af: dae

en:  pt
af: pte

en:  seconds
af: sekondes

en:  songs
af: liedjies

en: %1 days
af: %1 dae

en: %1 days ago
af: %1 dae terug

en: %1 on %2
af: %1 op %2

en: %1 playlists (%2)
af: %1 speellys (%2)

en: %1 song
af: %1 liedjie

en: %1 songs
af: %1 liedjies

en: %1 songs found
af: %1 liedjies gevind

en: %1 songs found (showing %2)
af: %1 liedjies gevind (%2 word getoon)

en: %1 tracks
af: %1 snitte

en: %1 transferred
af: %1 oorgedra

en: %L1 other listeners
af: %L1 ander luisteraars

en: %L1 total plays
af: %L1 keer gespeel

en: %n failed
af: %n onsuksesvol

en: %n finished
af: %n voltooi

en: %n remaining
af: %n oorblywend

en: &Align text
af: &Lyn teks op

en: &Center
af: &Sentreer

en: &Custom
af: &Eie keuse

en: &Extras
af: &Ekstras

en: &Help
af: &Hulp

en: &Hide %1
af: &Steek %1 weg

en: &Hide...
af: &Steek weg...

en: &Left
af: &Links

en: &Music
af: &Musiek

en: &None
af: &Geen

en: &Playlist
af: &Speellys

en: &Quit
af: &Maak toe

en: &Repeat mode
af: &Herhaal modus

en: &Right
af: &Regs

en: &Shuffle mode
af: &Skommel modus

en: &Stretch columns to fit window
af: &Rek kolomme om in venster te pas

en: &Tools
af: &Gereedskap

en: (different across multiple songs)
af: (verskillend tussen meervuldige liedjies)

en: ...and all the Amarok contributors
af: ...en almal wat bygedra het tot Amarok

en: 1 day
af: 1 dag

en: 1 track
af: 1 snit

en: 50 random tracks
af: 50 lukraake snitte

en: <a href="http://www.di.fm/premium/">Upgrade to Premium now</a>
af: <a href="http://www.di.fm/premium/">Gradeer nou op na Premium</a>

en: <html><head/><body><p>If not checked, Clementine will  try to save your ratings and other statistics only in a separate database and don't modify your files.</p><p>If checked, it will save statistics both in database and directly into the file each time they changed.</p><p>Please note it might not work for every format and, as there is no standard for doing so, other music players might not be able to read them.</p></body></html>
af: <html><head/><body><p>Indien nie geselekteer nie, sal Clementine poog om jou graderings en ander statistiek slegs in 'n aparte databasis te stoor en nie jou lêers modifiseer nie.</p><p>Indien geselekteer, sal dit statistiek beide in die databasis en direk in die lêers stoor indien daar veranderinge aangebring word.</p><p>Let asseblief dat dit nie noodwendig vir alle formate sal werk nie, aangesien daar geen standaard daarvoor is nie.  Ander musiek spelers mag dalk nie die inligting kan lees nie.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>This will write songs' ratings and statistics into files tags for all your library's songs.</p><p>This is not needed if the &quot;Save ratings and statistics in file tags&quot; option has always been activated.</p></body></html>
af: <html><head/><body><p>Dit sal die liedjie se gradering en ander statistiek binne-in die etikette van die lêers skryf vir al die liedjies in jou biblioteek.</p><p>Dit is onnodig indien die &quot;Save gradering en die statistiek in die lêer etiket &quot; opsie altyd aan was.</p></body></html>

en: <p>Tokens start with %, for example: %artist %album %title </p>
    
    <p>If you surround sections of text that contain a token with curly-braces, that section will be hidden if the token is empty.</p>
af: <p>Etikette begin met %, byvoorbeeld: %artist %album %title </p>
    
    <p>Indien 'n stuk teks wat 'n etiket bevat deur krulhakies omring word, sal daardie stuk teks weggesteek word as die etiket leeg is.</p>

en: A client can connect only, if the correct code was entered.
af: 'n Kliënt kan slegs verbind indien die regte kode ingevoer is.

en: A smart playlist is a dynamic list of songs that come from your library.  There are different types of smart playlist that offer different ways of selecting songs.
af: 'n Slimspeellys is 'n dinamiese lys liedjies uit jou eie versameling.  Daar is verskeie soorte slimspeellyste wat verskillende maniere bied om jou musiek te kies.

en: A song will be included in the playlist if it matches these conditions.
af: 'n Liedjie sal ingesluit word in die speellys as dit aan hierdie vereisdes voldoen.

en: ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD
af: Alle glorie aan die HYPNOTOAD

en: Abort
af: Staak

en: About %1
af: Meer oor %1

en: About Clementine...
af: Meer oor Clementine...

en: About Qt...
af: Meer oor Qt...

en: Absolute
af: Absoluut

en: Account details
af: Rekening besonderhede

en: Account details (Premium)
af: Rekening besonderhede (Premium)

en: Action
af: Aksie

[ctx: Category label]
en: Action
af: Aksie

en: Add Podcast
af: Voeg potgooi by

en: Add Stream
af: Voeg Stroom by

en: Add a new line if supported by the notification type
af: Voeg 'n nuwelyn by as die kennisgewer dit ondersteun

en: Add action
af: Voeg aksie by

en: Add all tracks from a directory and all its subdirectories
af: Voeg alle snitte by vanuit 'n gids en al sy subgidse

en: Add another stream...
af: Voeg nog 'n stroom by...

en: Add directory...
af: Voeg gids by...

en: Add file
af: Voeg lêer by

en: Add file to transcoder
af: Voeg die lêer by die transkodeerder by

en: Add file(s) to transcoder
af: Voeg lêer(s) by die transkodeerder by

en: Add file...
af: Voeg lêer by...

en: Add files to transcode
af: Voeg lêers by om te transkodeer

en: Add folder
af: Voeg gids by

en: Add folder...
af: Voeg gids by...

en: Add new folder...
af: Voeg nuwe gids by...

en: Add podcast
af: Voeg potgooi by

en: Add podcast...
af: Voeg potgooi by...

en: Add search term
af: Voeg soekterm by

en: Add song album tag
af: Voeg album-etiket by liedjie

en: Add song albumartist tag
af: Voeg albumkunstenaar-etiket by liedjie

en: Add song artist tag
af: Voeg kunstenaar-etiket by liedjie

en: Add song auto score
af: Voeg outo-graad by die liedjie

en: Add song composer tag
af: Voeg komponis-etiket by liedjie

en: Add song disc tag
af: Voeg plaat-etiket by liedjie

en: Add song filename
af: Voeg liedjie se lêernaam by

en: Add song genre tag
af: Voeg genre-etiket by liedjie

en: Add song grouping tag
af: Voeg liedjie-groepering etiket by

en: Add song length tag
af: Voeg liedjie se lengte as 'n etiket by

en: Add song performer tag
af: Voeg sanger etiket by

en: Add song play count
af: Voeg aantal keer gespeel by

en: Add song rating
af: Voeg liedjie gradering by

en: Add song skip count
af: Voeg aantal keer oorgeslaan by

en: Add song title tag
af: Voeg liedjienaam-etiket by

en: Add song track tag
af: Voeg liedjie se snitnommer as 'n etiket by

en: Add song year tag
af: Voeg liedjie se jaar by as 'n etiket

en: Add stream...
af: Voeg stroom by...

en: Add to another playlist
af: Voeg tot 'n ander speellys by

en: Add to playlist
af: Voeg tot 'n speellys by

en: Add to the queue
af: Voeg aan die einde van die tou by

en: Add wiimotedev action
af: Voeg wiimotedev-aksie by

en: Added this month
af: Hierdie maand bygevoeg

en: Added this week
af: Hierdie week bygevoeg

en: Added this year
af: Hierdie jaar bygevoeg

en: Added today
af: Vandag bygevoeg

en: Added within three months
af: Afgelope 3 maande bygevoeg

en: Advanced grouping...
af: Gevorderde groeperings...

en: After
af: Na

en: After copying...
af: Na kopiëring...

en: Album (ideal loudness for all tracks)
af: Album (ideale hardheid vir alle snitte)

en: Album artist
af: Albumkunstenaar

en: Album cover
af: Album omslag

en: Album info on jamendo.com...
af: Album se inligting op jamendo.com...

en: Albums with covers
af: Albums met omslae

en: Albums without covers
af: Albums sonder omslae

en: All
af: Alle

en: All Files (*)
af: Alle lêers (*)

[ctx: Label for button to enable/disable Hypnotoad background sound.]
en: All Glory to the Hypnotoad!
af: Alle heil aan die Hypnotoad!

en: All albums
af: Alle albums

en: All artists
af: Alle kunstenaars

en: All files (*)
af: Alle lêers (*)

en: All playlists (%1)
af: Alle speellyste (%1)

en: All the translators
af: Al die vertalers

en: All tracks
af: Alle snitte

en: Allow a client to download music from this computer.
af: Laat 'n kliënt toe om musiek van die rekenaar af te laai.

en: Allow downloads
af: Laat aflaaie toe

en: Allow mid/side encoding
af: Laat "mid/side"-enkodering toe.

en: Alongside the originals
af: Naas die oorspronlikes

en: Always start playing
af: Begin altyd dadelik speel

en: An error occurred loading the iTunes database
af: 'n Fout het plaasgevind tydens die laai van die iTunes-databasis

en: An error occurred writing metadata to '%1'
af: 'n Fout het plaasgevind tydens die skryf van metadata na '%1'

en: An unspecified error occurred.
af: 'n Onbekende fout het voorgekom

en: And:
af: En:

en: Angry
af: Kwaai

en: Appearance
af: Voorkoms

en: Append files/URLs to the playlist
af: Voeg lêers/URLs by die speellys by

en: Append to current playlist
af: Voeg by huidige speellys by

en: Append to the playlist
af: Voeg by speellys by

en: Apply compression to prevent clipping
af: Doen kompressie om afkapping te voorkom

en: Are you sure you want to delete the "%1" preset?
af: Is jy seker jy wil die "%1" opstellingspatroon verwyder?

en: Are you sure you want to reset this song's statistics?
af: Is jy seker jy wil die liedjie se statistiek herstel?

en: Are you sure you want to write song's statistics into song's file for all the songs of your library?
af: Is jy seker dat jy die liedjie se statestiek in die liedjie se lêer wil skryf vir al die liedjies in jou biblioteek?

en: Artist
af: Kunstenaar

en: Artist info
af: Kunstenaar informasie

en: Artist's initial
af: Kunstenaar se voorletters

en: Audio format
af: Oudioformaat

en: Audio output
af: Oudio uitset

en: Authentication failed
af: Aanteken onsuksesvol

en: Author
af: Outeur

en: Authors
af: Outeurs

en: Auto
af: Outomaties

en: Automatic
af: Outomaties

en: Automatic updating
af: Outomatiese opdatering

en: Automatically open single categories in the library tree
af: Maak outomaties kortspeelalbum-kategorië oop in jou versamelingboom

en: Available
af: Beskikbaar

en: Average bitrate
af: Gemiddelde bistempo

en: Average image size
af: Gemiddelde beeldgrootte

en: BBC Podcasts
af: BBC potgooi

en: BPM
af: SPM

en: Background Streams
af: Agtergrond strome

en: Background color
af: Agtergrondkleur

en: Background image
af: Agtergrond prentjie

en: Background opacity
af: Agtergrond deurskynendheid

en: Backing up database
af: Databasis word gerugsteun

en: Balance
af: Balans

en: Bar analyzer
af: Balk-analiseerder

en: Basic Blue
af: Eenvoudig Blou

en: Basic audio type
af: Basies oudio tipe

en: Behavior
af: Gedrag

en: Best
af: Beste

en: Bit rate
af: Bistempo

en: Bitrate
af: Bistempo

[ctx: Refers to bitrate in file organise dialog.]
en: Bitrate
af: Bistempo

en: Block analyzer
af: Blokanaliseerder

en: Block type
af: Blok tipe

en: Blur amount
af: Hoeveelheid vervaging

en: Body
af: Liggaam

en: Boom analyzer
af: Boem!-analiseerder

en: Box
af: Boks

en: Browse...
af: Gaan soek...

en: Buffer duration
af: Buffer tydsduur

en: Buffering
af: Aan die buffer

en: Building Seafile index...
af: Besig om Seafile indeks te bou...

en: But these sources are disabled:
af: Maar hierdie bronne is afgeskakel:

en: Buttons
af: Knoppies

en: CUE sheet support
af: Seinlys ondersteuning

en: Cancel download
af: Kanselleer aflaai

en: Change cover art
af: Verander omslag

en: Change font size...
af: Verander lettergrootte

en: Change repeat mode
af: Verander herhalingsmodus

en: Change shortcut...
af: Verander kortskakel

en: Change shuffle mode
af: Verander skommel modus

en: Change the currently playing song
af: Kies 'n nuwe liedjie

en: Change the language
af: Verander die taal

en: Changes will take place when the next song starts playing
af: Verandering sal gebeur sodra die volgende liedjie begin speel

en: Changing mono playback preference will be effective for the next playing songs
af: Verandering in Mono-speel instellings sal eers aktief wees by die speel van die volgende snit

en: Check for new episodes
af: Soek vir nuwe episodes

en: Check for updates
af: Kyk vir nuwer weergawes

en: Check for updates...
af: Kyk vir nuwer weergawes...

en: Choose a name for your smart playlist
af: Kies 'n naam vir jou slimspeellys

en: Choose automatically
af: Kies outomaties

en: Choose color...
af: Kies kleur...

en: Choose font...
af: Kies lettertipe...

en: Choose from the list
af: Kies uit die lys

en: Choose how the playlist is sorted and how many songs it will contain.
af: Kies hoe die speellys gesorteer word en hoeveel liedjies dit moet bevat.

en: Choose podcast download directory
af: Kies potgooi aflaaigids

en: Choose the internet services you want to show.
af: Kies die Internet dienste wat jy wil vertoon.

en: Choose the websites you want Clementine to use when searching for lyrics.
af: Titel

en: Classical
af: Klassiek

en: Cleaning up
af: Daar word skoongemaak

en: Clear
af: Wis

en: Clear playlist
af: Wis speellys

en: Clementine Error
af: Clementine Fout

en: Clementine Orange
af: Clementine oranje

en: Clementine Visualization
af: Clementine Visualisering

en: Clementine can automatically convert the music you copy to this device into a format that it can play.
af: Clementine kan outomaties die musiek na 'n formaat omskakel wat die toestel waarheen dit gekopiëer word sal kan terugspeel.

en: Clementine can play music that you have uploaded to Box
af: Clementine kan musiek speel wat jy op Box geplaas het.

en: Clementine can play music that you have uploaded to Dropbox
af: Clementine kan musiek speel wat jy op Dropbox geplaas het.

en: Clementine can play music that you have uploaded to Google Drive
af: Clementine kan musiek speel wat jy op Google Drive geplaas het.

en: Clementine can play music that you have uploaded to OneDrive
af: Clementine kan musiek speel wat jy op OneDrive geplaas het.

en: Clementine can show a message when the track changes.
af: Clementine kan 'n boodskap toon wanneer die snit verander.

en: Clementine can synchronize your subscription list with your other computers and podcast applications.  <a href="https://gpodder.net/register/">Create an account</a>.
af: Clementine kan jou lidmaatskappe sinkroniseer tussen jou rekenaars. <a href="https://gpodder.net/register/">Skep 'n rekening hier</a>.

en: Clementine could not load any projectM visualisations.  Check that you have installed Clementine properly.
af: Clementine kan nie enige projectM-visualisasies laai nie.  Maak seker jy het Clementine korrek geïnstalleer.

en: Clementine image viewer
af: Clementine prentjiekyker

en: Clementine was unable to find results for this file
af: Clementine kon nie enige resultate vir hierdie lêer vind nie.

en: Clementine will find music in:
af: Clementine sal musiek vind in:

en: Click here to add some music
af: Kliek hier om musiek by te voeg

en: Click here to favorite this playlist so it will be saved and remain accessible through the "Playlists" panel on the left side bar
af: Kliek hier om die speellys as gunsteling te stoor en teganklik sal bly in die "Speellys" paneel in die linker systaaf

en: Click to toggle between remaining time and total time
af: Kliek hier om te wissel tussen oorblywende en totale tyd

en: Clicking the Login button will open a web browser.  You should return to Clementine after you have logged in.
af: As jy op die Login knoppie kliek sal 'n webblaaier oopmaak. Jy moet terugkeer na Clementine nadat jy aangeteken het.

en: Close
af: Maak toe

en: Close playlist
af: Maak snitlys toe

en: Close visualization
af: Maak visualisasie toe

en: Closing this window will cancel the download.
af: Die aflaai sal stop as hierdie venster toegemaak word.

en: Closing this window will stop searching for album covers.
af: Die soek vir album-omslae sal stop as hierdie venster toegemaak word.

en: Club
af: Klub

en: Colors
af: Kleure

en: Comma separated list of class:level, level is 0-3
af: Komma geskeide lys van klas:vlak, vlak is 0-3

en: Comment
af: Kommentaar

en: Complete tags automatically
af: Voltooi etikette outomaties

en: Complete tags automatically...
af: Voltooi etikette outomaties...

en: Composer
af: Komponis

en: Configure %1...
af: Stel %1 op...

en: Configure Magnatune...
af: Stel Magnatune op...

en: Configure Shortcuts
af: Stel snelskakels op

en: Configure Subsonic...
af: Stel Subsonic op...

en: Configure global search...
af: Globale soek instellings...

en: Configure library...
af: Stel my versameling op...

en: Configure podcasts...
af: Stel potgooie op...

en: Configure...
af: Stel op

en: Connect Wii Remotes using active/deactive action
af: Verbind Wii-afstandbehere met aktiveer/deaktiveer aksie

en: Connect device
af: Verbind toestel

en: Connection refused by server, check server URL. Example: http://localhost:4040/
af: Konneksie deur die bediener geweier. Beaam die bediener URL.  Byvoorbeeld:  http://localhost:4040

en: Connection timed out, check server URL. Example: http://localhost:4040/
af: Die konneksie se tydlimiet is bereik. Beaam die bediener se URL.  Byvoorbeeld: http://localhost:4040

en: Console
af: Konsole

en: Constant bitrate
af: Konstante bistempo

en: Convert all music
af: Skakel alle musiek om

en: Convert any music that the device can't play
af: Skakel alle musiek wat die toestel nie kan speel nie om

en: Convert lossless audiofiles before sending them to the remote.
af: Omskep verlieslose oudiolêers voordat hulle versend word.

en: Convert lossless files
af: Omskep verlieslose lêers

en: Copy to clipboard
af: Kopiëer na knipbord

en: Copy to device...
af: Kopiëer na die toestel...

en: Copy to library...
af: Kopiëer na my versameling

en: Copyright
af: Kopiereg

en: Could not connect to Subsonic, check server URL. Example: http://localhost:4040/
af: Kan nie aan Subsonic verbind nie. Kyk op die bediener se URL reg is. Byvoorbeeld: http://localhost:4040/

en: Could not create the GStreamer element "%1" - make sure you have all the required GStreamer plugins installed
af: Kan nie die GStreamer element "%1" skep nie - maak seker jy het alle nodige GStreamer uitbreidings installeer

en: Couldn't create playlist
af: Kon nie speellys skep nie

en: Couldn't find a muxer for %1, check you have the correct GStreamer plugins installed
af: Kan nie 'n multiplekser vir %1 vind nie. Maak seker jy het die korrekte GStreamer uitbreidings installeer.

en: Couldn't find an encoder for %1, check you have the correct GStreamer plugins installed
af: Kan nie 'n enkodeerder vir %1 vind nie. Maak seker jy het die korrekte GStreamer uitbreidings installeer.

en: Couldn't open output file %1
af: Kan nie die uittreelêer %1 oopmaak nie

en: Cover Manager
af: Omslagbestuurder

en: Cover art from embedded image
af: Omslag van ingeslote beeld

en: Cover art loaded automatically from %1
af: Omslag outomaties gelaai vanaf %1

en: Cover art manually unset
af: Omslag per hand onstel

en: Cover art not set
af: Geen omslag

en: Cover art set from %1
af: Omslag gestel vanaf %1

en: Covers from %1
af: Omslae vanaf %1

en: Cross-fade when changing tracks automatically
af: Pas oorgangsdowing toe wanneer snitte outomaties verander word

en: Cross-fade when changing tracks manually
af: Pas oorgangsdowing toe wanneer snitte per hand verander word

en: Ctrl+Up
af: Ctrl+Op

en: Custom
af: Na keuse

en: Custom image:
af: Prentjie na keuse:

en: Custom message settings
af: Eie gekose boodskap

en: Custom...
af: Na keuse...

en: Dance
af: Dans

en: Date created
af: Datum geskep

en: Date modified
af: Datum verander

en: Days
af: Dae

en: De&fault
af: &Verstek

en: Decrease the volume by <value> percent
af: Verlaag die volume met <value>%

en: Decrease volume
af: Verlaag die volume

en: Default background image
af: Standaars agtergrond prentjie

en: Default device on %1
af: Verstek toestel op %1

en: Defaults
af: Verstekstellinge

en: Delay between visualizations
af: Wagperiode tussen visualisasies

en: Delete
af: Skrap

en: Delete downloaded data
af: Vee afgelaaide data uit

en: Delete files
af: Skrap lêers

en: Delete from device...
af: Skrap van toestel...

en: Delete from disk...
af: Skrap van skyf...

en: Delete played episodes
af: Vee gespeelde episodes uit

en: Delete preset
af: Skrap voorafinstelling

en: Delete smart playlist
af: Skrap slimspeellys

en: Delete the original files
af: Skrap die oorspronklike lêers

en: Deleting files
af: Lêers word geskrap

en: Dequeue selected tracks
af: Verwyder gekose snitte uit die tou

en: Dequeue track
af: Verwyder snit uit die tou

en: Destination
af: Bestemming

en: Details...
af: Besonderhede...

en: Device
af: Toestel

en: Device Properties
af: Toestelseienskappe

en: Device name
af: Toestelsnaam

en: Device properties...
af: Toestelseienskappe...

en: Devices
af: Toestelle

en: Dialog
af: Dialoog

en: Did you mean
af: Het jy bedoel

en: Digitally Imported password
af: Digitally Imported wagwoord

en: Digitally Imported username
af: Digitally Imported gebruikersnaam

en: Direct internet connection
af: Direkte internetverbinding

en: Directory
af: Gids

en: Disable duration
af: Steek tydsduur weg

en: Disable moodbar generation
af: Skakel skep van die 'moodbar' af

[ctx: Refers to a disabled notification type in Notification settings.]
en: Disabled
af: Afgeskakel

[ctx: Refers to search provider's status.]
en: Disabled
af: Afgeskakel

en: Disc
af: Skyf

en: Discontinuous transmission
af: Uitsending met onderbrekings

en: Display options
af: Vertoon keuses

en: Display the on-screen-display
af: Toon skermbeeld

en: Do a full library rescan
af: Gaan in geheel my versameling weer na

en: Do a full rescan
af: Gaan in geheel weer na

en: Do a full rescan...
af: Gaan in geheel weer na...

en: Do not convert any music
af: Moenie enige musiek omskakel nie

en: Do not overwrite
af: Moet nie oorskryf nie

en: Don't repeat
af: Moenie herhaal nie

en: Don't show in various artists
af: Moenie onder verskeie kunstenaars wys nie

en: Don't show listened episodes
af: Moenie geluister na episodes wys nie

en: Don't shuffle
af: Moenie skommel nie

en: Don't stop!
af: Moenie stop nie!

en: Donate
af: Maak 'n skenking

en: Double click to open
af: Dubbelkliek om oop te maak

en: Double clicking a song in the playlist will...
af: As jy 'n liedjie in die snitlys tweemaal klik sal...

en: Double clicking a song will...
af: Dubbelkliek op 'n liedjie sal...

en: Download %n episodes
af: Laai %n episodes af

en: Download directory
af: Laai gids af

en: Download episodes to
af: Laai episodes af na

en: Download membership
af: Laai lidmaatskap af

en: Download new episodes automatically
af: Laai nuwe episodes outomaties af

en: Download queued
af: Aflaai tou

en: Download settings
af: Aflaai verstellinge

en: Download this album
af: Laai hierdie album af

en: Download this album...
af: Laai hierdie album af...

en: Download this episode
af: Laai hierdie episode af

en: Downloading (%1%)...
af: Besig met aflaai (%1%)...

en: Downloading Icecast directory
af: Laai icecast gids af

en: Downloading Jamendo catalogue
af: Laai jamendo katalogus af

en: Downloading Magnatune catalogue
af: Laai Magnatune katalogus af

en: Downloading metadata
af: Laai metadata af

en: Drag to reposition
af: Sleep om te skuif

en: Duration
af: Tydsduur

en: Dynamic mode is on
af: Tans in dinamiese modus

en: Dynamic random mix
af: Dinamiese skommeling

en: Edit smart playlist...
af: Verander slimspeellys

en: Edit tag "%1"...
af: Verander etiket "%1"...

en: Edit tag...
af: Verander etiket

en: Edit tags
af: Verander etikette

en: Edit track information
af: Verander snit se inligting

en: Edit track information...
af: Verander snit se inligting...

en: Edit tracks information...
af: Verander snitte se inligting

en: Edit...
af: Verander...

en: Email
af: E-pos

en: Enable Wii Remote support
af: Skakel Wii-afstansbeheer ondersteuning aan

en: Enable equalizer
af: Skakel grafiese effenaar aan

en: Enable shortcuts only when Clementine is focused
af: Laat kortskakels slegs toe wanneer Clementine in fokus is

en: Enable song metadata inline edition with click
af: Skakel liedjie metadata in-lyn uitgawe aan met 'n kliek

en: Enable sources below to include them in search results.  Results will be displayed in this order.
af: Skakel 'n bron hier onder aan om dit in te sluit in die soektog. Resultate sal in hierdie volgorde vertoon word.

en: Enable/disable Last.fm scrobbling
af: Skakel die opteken van geluisterde musiek op Last.fm aan/af

en: Encoding complexity
af: Enkoderingskompleksiteit

en: Encoding engine quality
af: Enkoderingsenjin kwaliteit

en: Encoding mode
af: Enkoderingsmodus

en: Enter a URL
af: Tik 'n URL in

en: Enter a URL to download a cover from the Internet:
af: Sleutel 'n URL in om af te laai as omslag:

en: Enter a filename for exported covers (no extension):
af: Kies 'n lêernaam vir uitgevoerde omslae (geen uitbreiding)

en: Enter a new name for this playlist
af: Kies 'n nuwe naam vir hierdie speellys

en: Enter search terms above to find music on your computer and on the internet
af: Tik soekterme hier bo in om musiek te soek op jou rekenaar en op die internet.

en: Enter search terms below to find podcasts in the iTunes Store
af: Tik soekterme hier onder in om potgooie te soek in die iTunes winkel

en: Enter search terms below to find podcasts on gpodder.net
af: Tik soekterme hier onder in om potgooie te soek op gpodder.net

en: Enter search terms here
af: Tik soekterme hier in

en: Enter the URL of an internet radio stream:
af: Tik die URL van 'n internet-radiostroom in:

en: Enter the name of the folder
af: Voer die gidsnaam in

en: Enter this IP in the App to connect to Clementine.
af: Voer hierdie IP-adres in die programetjie in om met Clementine te verbind.

en: Entire collection
af: Hele versameling

en: Equalizer
af: Grafiese effenaar

en: Equivalent to --log-levels *:1
af: Ekwivalent aan --log-levels *:1

en: Equivalent to --log-levels *:3
af: Ekwivalent aan --log-levels *:3

en: Error
af: Fout

en: Error connecting MTP device
af: Fout tydens verbinding aan MTP-toestel

en: Error copying songs
af: Fout tydens kopiëring van liedjies

en: Error deleting songs
af: Fout tydens verwydering van liedjies

en: Error loading %1
af: Fout tydens laai van %1

en: Error loading di.fm playlist
af: Fout tydens laai van di.fm speellys

en: Error processing %1: %2
af: Fout tydens verwerking van %1:%2

en: Error while loading audio CD
af: Fout tydens laai van musiek CD

en: Ever played
af: Ooit gespeel

en: Every 10 minutes
af: Elke 10 minute

en: Every 12 hours
af: Elke 12 ure

en: Every 2 hours
af: Elke 2 dae

en: Every 20 minutes
af: Elke 20 minute

en: Every 30 minutes
af: Elke 30 minute

en: Every 6 hours
af: Elke 6 ure

en: Every hour
af: Uurliks

en: Except between tracks on the same album or in the same CUE sheet
af: Behalwe tussen snitte van die selfde album of CUE blad

en: Existing covers
af: Bestaande omslae

en: Expand
af: Meer...

en: Expires on %1
af: Verval op %1

en: Export Covers
af: Voer omslae uit

en: Export covers
af: Voer omslae uit

en: Export downloaded covers
af: Voer afgelaaide omslae uit

en: Export embedded covers
af: Voer ingeslote omslae uit

en: Export finished
af: Uitvoer voltooid

en: Exported %1 covers out of %2 (%3 skipped)
af: %1 omslae uit %2 uitgevoer (%3 gespring)

en: Fade out on pause / fade in on resume
af: Doof uit met vries / doof in met hervatting

en: Fade out when stopping a track
af: Doof klank uit as snit gestop word

en: Fading
af: Uitdowing

en: Fading duration
af: Duur van uitdowing

en: Failed reading CD drive
af: Kan nie van die CD-dryf lees nie

en: Failed to fetch directory
af: Gids kon nie gehaal word nie

en: Failed to fetch podcasts
af: Kan nie die potgooi gaan haal nie

en: Failed to load podcast
af: Die potgooi kan nie gelaai word nie

en: Failed to parse the XML for this RSS feed
af: Onsuksesvol met die analisering van die XML vir hierdie RSS voer

en: Fast
af: Vinnig

en: Favourite tracks
af: Gunsteling snitte

en: Fetch Missing Covers
af: Gaan haal uitstaande omslae

en: Fetch automatically
af: Gaan haal outomaties

en: Fetch completed
af: Klaar met haal

en: Fetching Subsonic library
af: Laai die Subsonic-biblioteek

en: Fetching cover error
af: Fout met haal van omslae

en: File extension
af: Lêeruitsbreiding

en: File formats
af: Lêer formate

en: File name
af: Lêernaam

en: File name (without path)
af: Lêernaam (sonder pad)

en: File paths
af: Lêer roetes

en: File size
af: Lêergrootte

en: File type
af: Lêertipe

en: Filename
af: Lêernaam

en: Files
af: Lêers

en: Files to transcode
af: Lêers om te transkodeer

en: Find songs in your library that match the criteria you specify.
af: Vind liedjies in jou versameling wat aan hierdie eise voldoen.

en: Fingerprinting song
af: Bereken liedjie se vingerafdruk

en: Finish
af: Maak klaar

en: First level
af: Eerste vlak

en: Fit cover to width
af: Pas die omslag in die breedte

en: Font size
af: Teks grootte

en: Force mono encoding
af: Dwing mono-enkodering

en: Forget device
af: Vergeet van toestel

en: Forgetting a device will remove it from this list and Clementine will have to rescan all the songs again next time you connect it.
af: Deur van 'n toestel te vergeet sal dit uit hierdie lys verwyder word. Clementine sal dit van voor af moet deursoek vir liedjies as dit weer verbind word.

en: Form
af: Vorm

en: Format
af: Formaat

en: Framerate
af: Beeldduur

en: Frames per buffer
af: Beelde per buffer

en: Frozen
af: Bevrore

en: Full Bass
af: Volle bas

en: Full Bass + Treble
af: Volle bas + hoëtoon

en: Full Treble
af: Volle hoëtoon

en: General
af: Algemeen

en: General settings
af: Algemene instellings

en: Getting channels
af: Kanale word verkry

en: Getting streams
af: Strome word verkry

en: Give it a name:
af: Gee dit 'n naam:

en: Go
af: Gaan

en: Go to next playlist tab
af: Gaan na volgende speellys oortjie

en: Go to previous playlist tab
af: Gaan na vorige speellys oortjie

en: Got %1 covers out of %2 (%3 failed)
af: %1 van %2 omslae is verky (%3 onsuksesvol)

en: Grey out non existent songs in my playlists
af: Maak lidejies in my speellys wat nie bestaan nie grys

en: Group Library by...
af: Groeppeer versameling volgens...

en: Group by
af: Groeppeer volgens

en: Group by Album
af: Groeppeer volgens Album

en: Group by Artist
af: Groeppeer volgens Kunstenaar

en: Group by Artist/Album
af: Groeppeer volgens Kunstenaar/Album

en: Group by Artist/Year - Album
af: Groeppeer volgens Kunstenaar/Jaar - Album

en: Group by Genre/Album
af: Groeppeer volgens Genre/Album

en: Group by Genre/Artist/Album
af: Groeppeer volgens Genre/Kunstenaar/Album

en: Grouping
af: Groepering

en: HTML page did not contain any RSS feeds
af: HTML bladsy bevat nie enige RSS voer nie

en: HTTP 3xx status code received without URL, verify server configuration.
af: HTTP 3xx status kode ontvang sonder URL. Beaam bediener konfigurasie.

en: HTTP proxy
af: HTTP instaanbediener

en: Happy
af: Gelukkig

en: Hardware information
af: Hardeware inligting

en: Hardware information is only available while the device is connected.
af: Hardeware inligting is slegs beskikbaar as die toestel verbind is

en: High
af: Hoog

en: High (%1 fps)
af: Hoog (%1 fps)

en: High (1024x1024)
af: Hoog (1024x1024)

en: Host not found, check server URL. Example: http://localhost:4040/
af: Gasheer nie gevind nie.  Beaam die bediener URL.  Byvoorbeeld:  http://localhost:4040/

en: Hours
af: Ure

en: I don't have a Magnatune account
af: Ek het nie 'n Magnatune rekening nie

en: Icon
af: Ikoon

en: Icons on top
af: Ikone bo

en: Identifying song
af: Liedjies word geïdentifiseer

en: If activated, clicking a selected song in the playlist view will let you edit the tag value directly
af: Indien aangeskakel, sal die kliek van 'n liedjie in die speellys direkte redigering van die etiket toelaat.

en: If you continue, this device will work slowly and songs copied to it may not work.
af: As jy voortgaan sal hierdie toestel stadig wees en liedjies wat daarheen gekopiëer word mag dalk nei werk nie.

en: If you know the URL of a podcast, enter it below and press Go.
af: As jy die URL van 'n potgooi ken, tik dit hier onder in en druk dan op Gaan.

en: Ignore "The" in artist names
af: Ignoreer "The" in kunstenaars se name

en: Images (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.gif *.xpm *.pbm *.pgm *.ppm *.xbm)
af: Beelde (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.gif *.xpm *.pbm *.pgm *.ppm *.xbm)

en: Images (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.xpm *.pbm *.ppm *.xbm)
af: Beelde (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.xpm *.pbm *.ppm *.xbm)

en: In %1 days
af: Oor %1 dae

en: In %1 weeks
af: Oor %1 weke

en: In dynamic mode new tracks will be chosen and added to the playlist every time a song finishes.
af: In dinamiese modus sal nuwe snitte gekies en bygevoeg word by die speellys elke keer as 'n liedjie klaarmaak.

en: Include album art in the notification
af: Sluit omslag in die kennisgewing in

en: Include all songs
af: Sluit alle liedjies in

en: Incompatible Subsonic REST protocol version. Client must upgrade.
af: Onversoenbare Subsonic REST protokol weergawe.  Die kliënt moet opgradeer.

en: Incompatible Subsonic REST protocol version. Server must upgrade.
af: Onversoenbare Subsonic REST protokol weergawe.  Die bediener moet opgradeer.

en: Incomplete configuration, please ensure all fields are populated.
af: Onvoltooide konfigurasie.  Verseker asseblief dat al die velde ingevul is.

en: Increase the volume by <value> percent
af: Verhoog die volume met <value>%

en: Increase volume
af: Verhoog die volume

en: Indexing %1
af: %1 word geïndeks

en: Information
af: Inligting

en: Input options
af: Inset opsies

en: Insert...
af: Voeg in...

en: Integrity check
af: Integriteitstoets

[ctx: Global search settings dialog title.]
en: Internet services
af: Internet dienste

en: Invalid API key
af: Ongeldige API sleutel

en: Invalid format
af: Ongeldige formaat

en: Invalid method
af: Ongeldige metode

en: Invalid parameters
af: Ongeldige parameters

en: Invalid resource specified
af: Ongeldige bron gespesifiseer

en: Invalid service
af: Ongeldige diens

en: Invalid session key
af: Ongeldige sessiesleutel

en: Invert Selection
af: Inverse van seleksie

en: Jamendo Most Listened Tracks
af: Mees geluisterde Jamendo snitte

en: Jamendo Top Tracks
af: Jamendo top snitte

en: Jamendo Top Tracks of the Month
af: Jamendo se top snitte vir die maand

en: Jamendo Top Tracks of the Week
af: Jamendo se top snitte vir die week

en: Jamendo database
af: Jamendo databasis

en: Jump to previous song right away
af: Spring dadelik na vorige lied

en: Jump to the currently playing track
af: Spring na die snit wat tans speel

en: Keep buttons for %1 second...
af: Hou knoppies vir %1 sekonde vas

en: Keep buttons for %1 seconds...
af: Hou knoppies vir %1 sekondes vas

en: Keep running in the background when the window is closed
af: Hou aan uitvoer in die agtergrond al word die venster gesluit

en: Keep the original files
af: Hou die oorspronklike lêers

[ctx: Label for buton to enable/disable kittens in the now playing widget]
en: Kittens
af: Katjies

en: Language
af: Taal

en: Laptop/Headphones
af: Laptop/Oorfone

en: Large Hall
af: Groot saal

en: Large album cover
af: Groot album omslag

en: Large album cover (details below)
af: Groot album omslag (besonderhede benede)

en: Large album cover (no details)
af: Groot album omslag (geen besonderhede)

en: Large sidebar
af: Groot kantlyn-kieslys

en: Last played
af: Laaste gespeel

[ctx: A playlist's tag.]
en: Last played
af: Laaste gespeel

en: Last.fm is currently busy, please try again in a few minutes
af: Last.fm is tans besig. Probeer asseblief later weer.

en: Last.fm play counts
af: Last.fm tellings

en: Last.fm tags
af: Last.fm etikette

en: Least favourite tracks
af: Mins gunsteling snitte

en: Left
af: Links

en: Length
af: Lengte

en: Library
af: Versameling

en: Library advanced grouping
af: Gevorderde groeppering van versameling

en: Library rescan notice
af: Versameling hernagaan kennisgewing

en: Library search
af: Soek deur my versameling

en: Limits
af: Limiete

en: Live
af: Regstreeks

en: Load
af: Laai

en: Load cover from URL
af: Verkry omslag van URL

en: Load cover from URL...
af: Verkry omslag van URL...

en: Load cover from disk
af: Laai omslag vanaf skyf

en: Load cover from disk...
af: Verkry omslag van skyf...

en: Load playlist
af: Laai speellys

en: Load playlist...
af: Laai speellys...

en: Loading MTP device
af: MTP toestel word gelaai

en: Loading iPod database
af: iPod databasis word gelaai

en: Loading smart playlist
af: Slimspeellys word gelaai

en: Loading songs
af: Liedjies word gelaai

en: Loading stream
af: Stroom word gelaai

en: Loading tracks
af: Snitte word gelaai

en: Loading tracks info
af: Snitinligting word gelaai

en: Loading...
af: Besig om te laai...

en: Loads files/URLs, replacing current playlist
af: Laai lêers/URLs en vervang huidige speellys

en: Login
af: Teken aan

en: Login failed
af: Aanteken onsuksesvol

en: Long term prediction profile (LTP)
af: Langtermyn voorspellingsmodel (LTP)

en: Love
af: Bemin

en: Low (%1 fps)
af: Laag (%1 fps)

en: Low (256x256)
af: Laag (256x256)

en: Low complexity profile (LC)
af: Lae kompleksitietsprofiel (LC)

en: Lyrics
af: Lirieke

en: Lyrics from %1
af: Lirieke vanaf %1

en: Magnatune Download
af: Magnatune aflaai

en: Magnatune download finished
af: Klaar afgelaai vanaf Magnatune

en: Main profile (MAIN)
af: Hoofprofiel (MAIN)

en: Make it so!
af: Maak dit so!

[ctx: Label for button to enable/disable Enterprise background sound.]
en: Make it so!
af: Maak dit so!

en: Malformed response
af: Misvormde antwoord

en: Manual proxy configuration
af: Stel instaanbediener per hand in

en: Manually
af: Handmatig

en: Manufacturer
af: Vervaardiger

en: Mark as listened
af: Merk as geluister

en: Mark as new
af: Merk as nuut

en: Match every search term (AND)
af: Voldoen aan alle soekterme (AND)

en: Match one or more search terms (OR)
af: Voldoen aan een of meer soekterme (OR)

en: Maximum bitrate
af: Maksimum bistempo

en: Membership type
af: Lidmaatskapstipe

en: Minimum bitrate
af: Minimum bistempo

en: Minimum buffer fill
af: Minimum toelaatbare buffer

en: Missing projectM presets
af: projectM voorinstellings word vermis

en: Monitor the library for changes
af: Hou my versameling dop vir veranderings

en: Mono playback
af: Speel in Mono af

en: Months
af: Maande

en: Mood
af: Stemming

en: Moodbar style
af: Stemmingsbalk styl

en: Moodbars
af: Stemmingsbalk

en: Most played
af: Meeste gespeel

en: Mount point
af: Monteringsadres

en: Mount points
af: Monteringsadresse

en: Move down
af: Skuid af

en: Move to library...
af: Skuif na my versameling...

en: Move up
af: Skuid op

en: Music
af: Musiek

en: Music Library
af: Musiekversameling

en: Mute
af: Maak stil

en: Name
af: Naam

[ctx: Category label]
en: Name
af: Naam

en: Naming options
af: Benamingsopsies

en: Narrow band (NB)
af: Nouband (NB)

en: Network Proxy
af: Instaanbediener

en: Network Remote
af: Netwerk-afstandbeheer

en: Never
af: Nooit

en: Never played
af: Nooit deurgespeel

en: Never start playing
af: Moet nooit begin speel nie

en: New folder
af: Nuwe gids

en: New playlist
af: Nuwe speellys

en: New smart playlist...
af: Nuwe slimspeellys

en: New songs
af: Nuwe liedjies

en: New tracks will be added automatically.
af: Nuwe snitte sal outomaties toegevoeg word.

en: Newest tracks
af: Nuutste snitte

en: Next
af: Volgende

en: Next track
af: Volgende snit

en: Next week
af: Volgende week

en: No analyzer
af: Geen analiseerder

en: No background image
af: Geen agtergrond prentjie

en: No covers to export.
af: Geen omslae om uit te voer nie

en: No long blocks
af: Geen lang blokke

en: No matches found.  Clear the search box to show the whole playlist again.
af: Geen gevind.  Vee soekveld uit om hele speellys te toon.

en: No short blocks
af: Geen kort blokke

en: None
af: Geen

en: None of the selected songs were suitable for copying to a device
af: Geen van die gekose liedjies is geskik om na die toestel te kopiëer nie.

en: Normal
af: Normaal

en: Normal block type
af: Normale blok tipe

en: Not available while using a dynamic playlist
af: Nie beskibaar gedurende die gebruik van dinamies speellyste nie

en: Not connected
af: Nie verbind

en: Not enough content
af: Nie genoeg inhoud

en: Not enough fans
af: Nie genoeg ondersteuners nie

en: Not enough members
af: Nie genoeg lidmate nie

en: Not enough neighbors
af: Nie genoeg bure nie

en: Not logged in
af: Nie aangeteken nie

en: Not mounted - double click to mount
af: Nie gemonteer - dubbelkliek om te monteer

en: Notification type
af: Kennisgewing tipe

en: Notifications
af: Kennisgewings

en: Now Playing
af: Aan die speel

en: Number of episodes to show
af: Nommer van episodes om te wys

en: OSD Preview
af: Skermbeeld voorskou

en: Off
af: Af

en: On
af: Aan

en: Only accept connections from clients within the ip ranges:
    10.x.x.x
    172.16.0.0 - 172.31.255.255
    192.168.x.x
af: Laat slegs verbindings vanaf die volgende adresreekse toe:
    10.x.x.x
    172.16.0.0 - 172.31.255.255
    192.168.x.x

en: Only allow connections from the local network
af: Laat slegs plaaslike netwerk konneksies toe

en: Only show the first
af: Toon slegs die eerste

en: Opacity
af: Ondeursigtigheid

en: Open %1 in browser
af: Maak %1 in webblaaier oop

en: Open &audio CD...
af: Maak &oudio CD oop...

en: Open OPML file
af: Maak OPML lêer oop

en: Open OPML file...
af: Maak OPML lêer oop...

en: Open a directory to import music from
af: Maak 'n gids oop om musiek van in te trek

en: Open file...
af: Lêer...

en: Open in Google Drive
af: Maak oop in Google Drive.

en: Open in new playlist
af: Maak in nuwe speellys oop

[ctx: Refers to behavior settings in Clementine settings page.]
en: Open in new playlist
af: Open in 'n nuwe speellys

en: Open...
af: Maak oop...

en: Operation failed
af: Aksie gestop

en: Optimize for bitrate
af: Fokus op bistempo

en: Optimize for quality
af: Fokus op kwaliteit

en: Options...
af: Keuses...

en: Organise Files
af: Sorteer Lêers

en: Organise files...
af: Sorteer Lêers...

en: Organising files
af: Lêers word gesorteer

en: Original tags
af: Oorspronklike etikette

en: Other options
af: Ander keuses

en: Output
af: Uitset

en: Output device
af: Uitset toestel

en: Output options
af: Uittree keuses

en: Overwrite all
af: Oorskryf alles

en: Overwrite existing files
af: Oorskryf bestaande lêers

en: Overwrite smaller ones only
af: Oorskryf slegs kleiner enes

en: Owner
af: Eienaar

en: Parsing Jamendo catalogue
af: Verwerk Jamendo katalogus

en: Party
af: Partytjie

en: Password
af: Wagwoord

en: Pause
af: Vries

en: Pause playback
af: Vries terugspel

en: Paused
af: Gevries

en: Performer
af: Kunstenaar

en: Plain sidebar
af: Gewone sykieslys

en: Play
af: Speel

en: Play count
af: Speeltelling

en: Play if stopped, pause if playing
af: Speel indien gestop, vries indien aan die speel

en: Play if there is nothing already playing
af: Speel as daar niks anders tans speel nie

en: Play the <n>th track in the playlist
af: Speel die <n>de snit in die speellys

en: Play/Pause
af: Speel/Vries

en: Playback
af: Terugspeel

en: Player options
af: Speler keuses

en: Playlist
af: Speellys

en: Playlist finished
af: Speellys deurgewerk

en: Playlist options
af: Speellys keuses

en: Playlist type
af: Speellys tipe

en: Playlists
af: Speellys

en: Please close your browser and return to Clementine.
af: Kies jou webblaaier en kom dan terug na Clementine.

en: Podcasts
af: Potgooie

en: Popup duration
af: Duur van opspringkennisgewing

en: Port
af: Poort

en: Pre-amp
af: Voorversterker

en: Preference
af: Instellings

en: Preferences
af: Instellings

en: Preferences...
af: Instellings...

en: Preferred album art filenames (comma separated)
af: Voorkeur album omslag lêername (skei met 'n komma)

en: Preferred audio format
af: Voorkeur oudioformaat

en: Preferred format
af: Voorkeur formaat

en: Premium audio type
af: Premium oudio tipe

en: Preset:
af: Voorinstelling:

en: Press a button combination to use for
af: Druk 'n sleutelsamestelling om te gebruik vir

en: Press a key
af: Druk 'n knoppie

en: Press a key combination to use for %1...
af: Druk 'n sleutelsametelling om te gebruik vir %1...

en: Pressing "Previous" in player will...
af: Om "Vorige" in die speler te druk sal...

en: Pretty OSD options
af: Mooi skermbeeld keuses

en: Preview
af: Voorskou

en: Previous
af: Vorige

en: Previous track
af: Vorige snit

en: Print out version information
af: Toon weergawe inligting

en: Profile
af: Profiel

en: Progress
af: Vordering

[ctx: Category label]
en: Progress
af: Vordering

en: Push Wiiremote button
af: Druk 'n knoppie op die Wii-afstandsbeheer

en: Put songs in a random order
af: Skommel die liedjies

[ctx: Sound quality]
en: Quality
af: Kwaliteit

[ctx: Visualisation quality]
en: Quality
af: Kwaliteit

en: Querying device...
af: Toestel word ondervra...

en: Queue Manager
af: Tou bestuurder

en: Queue selected tracks
af: Plaas geselekteerde snitte in die tou

en: Queue track
af: Plaas snit in die tou

en: Radio (equal loudness for all tracks)
af: Radio (selfde hardheid vir alle snitte)

en: Rain
af: Reën

[ctx: Label for button to enable/disable rain background sound.]
en: Rain
af: Reën

en: Random visualization
af: Lukrake visualisasie

en: Rate the current song 0 stars
af: Gee die huidige liedjie 0 sterre

en: Rate the current song 1 star
af: Gee die huidige liedjie 1 ster

en: Rate the current song 2 stars
af: Gee die huidige liedjie 2 sterre

en: Rate the current song 3 stars
af: Gee die huidige liedjie 3 sterre

en: Rate the current song 4 stars
af: Gee die huidige liedjie 4 sterre

en: Rate the current song 5 stars
af: Gee die huidige liedjie 5 sterre

en: Rating
af: Aantal sterre

en: Really cancel?
af: Wil jy rêrig opgee?

en: Redirect limit exceeded, verify server configuration.
af: Aanstuur limiet oortref.  Beaam jou bediener se opstellings.

en: Refresh catalogue
af: Verfris katalogus

en: Refresh channels
af: Verfris kanale

en: Refresh station list
af: Verfris lys van stasies

en: Refresh streams
af: Verfris strome

en: Relative
af: Relatief

en: Remember Wii remote swing
af: Onthou die Wii-afstandsbeheer se swaai

en: Remember my choice
af: Ontou my keuse

en: Remove
af: Verwyder

en: Remove action
af: Verwyder aksie

en: Remove duplicates from playlist
af: Verwyder duplikate vanuit die speellys

en: Remove folder
af: Verwyder vouer

en: Remove from playlist
af: Verwyder vanuit speellys

en: Remove playlist
af: Verwyder speellys

en: Remove playlists
af: Verwyder speellyste

en: Remove unavailable tracks from playlist
af: Verwyder onbeskikbare snitte van die speellys

en: Rename playlist
af: Herbenoem speellys

en: Rename playlist...
af: Herbenoem speellys...

en: Renumber tracks in this order...
af: Hernommer snitte in hierdie volgorde...

en: Repeat
af: Herhaal

en: Repeat album
af: Herhaal album

en: Repeat playlist
af: Herhaal speellys

en: Repeat track
af: Herhaal snit

en: Replace current playlist
af: Vervang huidige speellys

en: Replace the playlist
af: Vervang die speellys

en: Replaces spaces with underscores
af: Vervang spasies met onderstrepe

en: Replay Gain
af: Terugspeel aanwins

en: Replay Gain mode
af: Terugspel aanwins modus

en: Repopulate
af: Verfris

en: Require authentication code
af: Benodig verifikasie kode

en: Reset
af: Herstel

en: Reset play counts
af: Herstel afspeeltelling

en: Restart song, then jump to previous if pressed again
af: Herbegin lied, dan spring na vorige as weer gedruk

en: Restart the track, or play the previous track if within 8 seconds of start.
af: Hervat die snit, of speel die vorige snit indien binne 8 sekondes van die opening.

en: Restrict to ASCII characters
af: Beperk tot ASCII karakters

en: Resume playback on start
af: Hervat terugspel met opening

en: Return to Clementine
af: Gaan terug na Clementine.

en: Right
af: Regs

en: Rip
af: "Rip"

en: Rip CD
af: "Rip" CD

en: Rip audio CD
af: "Rip" oudio CD

en: Run
af: Laat loop

en: SOCKS proxy
af: SOCKS instaanbediener

en: SSL handshake error, verify server configuration. SSLv3 option below may workaround some issues.
af: SSL handskud fout. Beaam die bediener se konfigurasie. Die SSLv3 opsie benede mag dalk die probleem omseil.

en: Safely remove device
af: Veilige verwydering van toestel

en: Safely remove the device after copying
af: Verwyder toestel veilig na kopiëring

en: Sample rate
af: Monstertempo

en: Samplerate
af: Monstertempo

en: Save .mood files in your music library
af: Stoor .mood-lêers in jou musiekversameling

en: Save album cover
af: Stoor albumomslag

en: Save cover to disk...
af: Stoor omslag op skyf

en: Save image
af: Stoor beeld

[ctx: Save playlist menu action.]
en: Save playlist
af: Stoor speellys

[ctx: Title of the playlist save dialog.]
en: Save playlist
af: Stoor speellys

en: Save playlist...
af: Stoor speellys...

en: Save preset
af: Stoor voorinstelling

en: Save ratings in file tags when possible
af: Wanneer moontlik, stoor die graad in die lêer se merker

en: Save statistics in file tags when possible
af: Wanneer moontlik, stoor die statistiek in die lêer se merker

en: Save this stream in the Internet tab
af: Stoor hierdie stroom in die internet oortjie

en: Saving songs statistics into songs files
af: Die liedjies se statistiek word in die liedjies se lêer geskryf

en: Saving tracks
af: Snitte word gestoor

en: Scalable sampling rate profile (SSR)
af: Skaleerbare monstertempo profiel (SSR)

en: Scale size
af: Geskaleerde grootte

en: Score
af: Telling

en: Scrobble tracks that I listen to
af: Scrobble snitte wat ek na luister op

en: Search
af: Soek

[ctx: Global search settings dialog title.]
en: Search
af: Soek

en: Search Icecast stations
af: Soek deur Icecast stasies

en: Search Jamendo
af: Soek deur Jamendo

en: Search Magnatune
af: Soek deur Magnatune

en: Search Subsonic
af: Soek deur Subsonic

en: Search automatically
af: Soek outomaties

en: Search for album covers...
af: Soek vir album omslae...

en: Search for anything
af: Soek vir enigiets

en: Search gpodder.net
af: Soek op gpodder.net

en: Search iTunes
af: Soek deur iTunes

en: Search mode
af: Soek modus

en: Search options
af: Soek instellings

en: Search terms
af: Soekterme

en: Second level
af: Tweede vlak

en: Seek backward
af: Streef terugwaarts

en: Seek forward
af: Streef vorentoe

en: Seek the currently playing track by a relative amount
af: Streef 'n relatiewe hoeveelheid deur die huidige snit

en: Seek the currently playing track to an absolute position
af: Streef na 'n spesifieke posisie in die huidige snit

en: Select All
af: Kies Almal

en: Select None
af: Kies geen

en: Select background color:
af: Kies agtergrond kleur:

en: Select background image
af: Kies 'n agtergrond prentjie

en: Select best possible match
af: Kies een wat beste voldoen

en: Select foreground color:
af: Kies voorgrond kleur:

en: Select visualizations
af: Kies visualisasie

en: Select visualizations...
af: Kies visualisasie...

en: Select...
af: Selekteer...

en: Serial number
af: Reeksnommer

en: Server
af: Bediener

en: Server URL
af: URL van Bediener

en: Server details
af: Bedienerbesonderhede

en: Service offline
af: Diens aflyn

en: Set %1 to "%2"...
af: Stel %1 na "%2"...

en: Set the volume to <value> percent
af: Stel die volume na <value> persent

en: Set value for all selected tracks...
af: Stel waarde vir alle geselekteerde snitte

en: Settings
af: Verstellinge

en: Shortcut
af: Kortskakel

en: Shortcut for %1
af: Kortskakel vir %1

en: Shortcut for %1 already exists
af: Kortskakel vir %1 bestaan reeds

en: Show
af: Wys

en: Show OSD
af: Wys skermbeeld

en: Show a glowing animation on the current track
af: Maak die huidige snit gloei

en: Show a moodbar in the track progress bar
af: Wys 'n stemmingsbalk in die snit se vorderingsbalk

en: Show a native desktop notification
af: Gebruik die sisteem se eie kennisgewings

en: Show a notification when I change the repeat/shuffle mode
af: Wys 'n kennisgewing as ek die hehaal/skommel modus verander

en: Show a notification when I change the volume
af: Wys 'n kennisgewing as ek die volume verander

en: Show a notification when I pause playback
af: Wys 'n kennisgewing as ek die terugspel vries

en: Show a popup from the system tray
af: Wys 'n opwipkennisgewing vanaf die stelselbalk

en: Show a pretty OSD
af: Wys 'n mooi skermbeeld

en: Show above status bar
af: Wys bo toestandsbalk

en: Show all songs
af: Wys alle liedjies

en: Show all the songs
af: Wys alle liedjies

en: Show cover art in library
af: Wys omslae in die versameling

en: Show dividers
af: Wys verdelers

en: Show fullsize...
af: Wys volgrootte...

en: Show in file browser...
af: Wys in lêerblaaier...

en: Show in library...
af: Wys in die biblioteek...

en: Show in various artists
af: Wys tussen verkeie kunstenaars

en: Show moodbar
af: Wys stemmingsbalk

en: Show only duplicates
af: Wys slegs duplikate

en: Show only untagged
af: Wys slegs sonder etikette

en: Show search suggestions
af: Wys aanbevole soektogte

en: Show the "love" button
af: Vertoon die "bemin" knoppie

en: Show the scrobble button in the main window
af: Wys die scrobble knoppie in die hoofvenster

en: Show tray icon
af: Wys in stelselbalk

en: Show which sources are enabled and disabled
af: Wys watter bronne is aan- en afgeskakel

en: Show/Hide
af: Wys/Steek weg

en: Shuffle
af: Skommel

en: Shuffle albums
af: Skommel albums

en: Shuffle all
af: Skommel alles

en: Shuffle playlist
af: Skommel speellys

en: Shuffle tracks in this album
af: Skommel snitte in hierdie album

en: Sign in
af: Teken aan

en: Sign out
af: Teken uit

en: Signing in...
af: Aan die aanteken...

en: Size
af: Grootte

en: Size:
af: Grootte:

en: Skip backwards in playlist
af: Spring terugwaarts in speellys

en: Skip count
af: Aantal keer oorgeslaan

en: Skip forwards in playlist
af: Spring voorentoe in speellys

en: Skip selected tracks
af: Spring geselekteerde snitte

en: Skip track
af: Spring snit

en: Small album cover
af: Klein omslag

en: Small sidebar
af: Klein kantbalk

en: Smart playlist
af: Slimspeellys

en: Smart playlists
af: Slimspeellyste

en: Soft
af: Sag

en: Soft Rock
af: Sagte Rock

en: Song Information
af: Liedjie Inligting

en: Song info
af: Liedjie

en: Sorry
af: Jammer

en: Sort by genre (alphabetically)
af: Sorteer volgens genre (alfabeties)

en: Sort by genre (by popularity)
af: Sorteer volgens genre (populariteit)

en: Sort by station name
af: Sorteer volgens stasienaam

en: Sort songs by
af: Sorteer liedjies volgens

en: Sorting
af: Sortering

en: Source
af: Bron

en: Sources
af: Bronne

en: Standard
af: Standaard

en: Start ripping
af: Bigin om te "rip"

en: Start the playlist currently playing
af: Begin die huidige speellys speel

en: Start transcoding
af: Begin transkodering

en: Starting %1
af: %1 word begin

en: Starting...
af: In aanvang...

en: Stop after
af: Stop na

en: Stop after each track
af: Stop na elke snit

en: Stop after every track
af: Stop na elke snit

en: Stop after this track
af: Stop na hierdie snit

en: Stop playback
af: Beëindig terugspel

en: Stop playing after current track
af: Hou op speel na die huidige snit

en: Stop playing after track: %1
af: Beëindig die terugspel na snit: %1

en: Stopped
af: Terugspeel is gestop

en: Stream
af: Stroom

en: Streaming from a Subsonic server requires a valid server license after the 30-day trial period.
af: Om vanaf die Subsonic bediener te kan stroom na die 30 dae toets tydperk, het jy 'n geldige lisensie nodig.

en: Streaming membership
af: Stroomlidmaatskap

en: Subscribers
af: Teken in

en: Success!
af: Sukses!

en: Successfully written %1
af: %1 suksesvol geskryf

en: Suggested tags
af: Voorgestelde etikette

en: Summary
af: Opsomming

en: Super high (%1 fps)
af: Siper hoog (%1 fps)

en: Super high (2048x2048)
af: Super hoog (2048x2048)

en: Supported formats
af: Ondersteunde formate

en: Synchronize statistics to files now
af: Sinkroniseer nou die statistiek na die lêers

en: System colors
af: Standaard kleure

en: Tabs on top
af: Oortjies bo

en: Tag fetcher
af: Etiketsoeker

en: Target bitrate
af: Teiken bistempo

en: Text options
af: Teksinstellings

en: Thanks to
af: Dank aan

en: The "%1" command could not be started.
af: Die "%1" bevel kan nie begin word nie.

en: The album cover of the currently playing song
af: Die album omslag van die huidige liedjie

en: The directory %1 is not valid
af: Die gids %1 is nie geldig nie

en: The second value must be greater than the first one!
af: Die tweede waarde moet groter wees as die eerste!

en: The site you requested does not exist!
af: Die blad wat jy aangevra het bestaan nie!

en: The site you requested is not an image!
af: Die blad wat jy aangevra het is nie 'n beeld nie!

en: The trial period for the Subsonic server is over. Please donate to get a license key. Visit subsonic.org for details.
af: Die toetsperiode vir toegang tot die Subsonic bediener is verstreke. Gee asseblief 'n donasie om 'n lisensie sleutel te ontvang. Besoek subsonic.org vir meer inligting.

en: The version of Clementine you've just updated to requires a full library rescan because of the new features listed below:
af: Die weergawe van Clementine waarheen jy sopas opgradeer het benodig 'n volle versameling herindeksering weens hierdie nuwe funksies:

en: There are other songs in this album
af: Daar is ander liedjies in hierdie album

en: There was a problem communicating with gpodder.net
af: Fout tydens kommunikasie met gpodder.net

en: There was a problem fetching the metadata from Magnatune
af: Daar was 'n probleem met die haal van metadata vanaf Magnatune

en: There was a problem parsing the response from the iTunes Store
af: Fout tydens analisering van iTunes winkel se antwoord

en: There were problems copying some songs.  The following files could not be copied:
af: Daar was 'n probleem met die kopiëring van liedjies.  Die volgende lêers kan nie gekopiëer word nie:

en: There were problems deleting some songs.  The following files could not be deleted:
af: Daar was 'n probleem met die verwydering van sommige liedjies.  Die volgende lêers kan nie verwyder word nie:

en: These files will be deleted from the device, are you sure you want to continue?
af: Hierdie lêers sal vanaf die toestel verwyder word. Is jy seker?

en: These files will be permanently deleted from disk, are you sure you want to continue?
af: Die lêers sal permanent van die skyf verwyder word.  Is jy seker jy wil voortgaan?

en: These folders will be scanned for music to make up your library
af: Hierdie vouers sal deursoek word vir musiek om in jou versameling te plaas

en: These settings are used in the "Transcode Music" dialog, and when converting music before copying it to a device.
af: Hierdie instellings word gebruik vir die transkodeer van musiek en ook wanneer musiek na 'n toestel gekopiëer word.

en: Third level
af: Derde vlak

en: This action will create a database which could be as big as 150 MB.
    Do you want to continue anyway?
af: Hierdie aksie skep 'n databasis wat so groot soos 150MB mag wees.
    Is jy seker jy wil voortgaan?

en: This album is not available in the requested format
af: Hierdie album is nie tans in die aangevraagde formaat beskikbaar nie.

en: This can be changed later through the preferences
af: Dit kan later deur die verstellings verander word

en: This device must be connected and opened before Clementine can see what file formats it supports.
af: Hierdie toestel moet eers gekoppel en oopgemaak word voordat Clememntine kan sien watter lêer-tipes dit ondersteun.

en: This device supports the following file formats:
af: Die toestel ondersteun die volgende lêer formate:

en: This device will not work properly
af: Hierdie toestel sal nie goed werk nie

en: This is an MTP device, but you compiled Clementine without libmtp support.
af: Hierdie is 'n MTP toestel, maar jy het Clementine sonder libmtp ondersteuning gekompileer.

en: This is an iPod, but you compiled Clementine without libgpod support.
af: Hierdie is 'n iPos, maar jy het Clementine sonder libgpod ondersteuning gekompileer.

en: This is the first time you have connected this device.  Clementine will now scan the device to find music files - this may take some time.
af: Dit is die eerste keer dat jy hierdie toestel verbind. Clementine gaan dit nou deursoek vir musiek. Dit mak dalk enkele oomblike duur.

en: This option can be changed in the "Behavior" preferences
af: Die opsie kan in die "Gedrag" opstellinge verander word

en: This stream is for paid subscribers only
af: Hierdie stroom is slegs vir betalende lede.

en: This type of device is not supported: %1
af: Hierdie tipe toestel word nie ondersteun nie: %1

en: Title
af: Titel

en: Today
af: Vandag

en: Toggle Pretty OSD
af: Skakel mooi skermbeeld aan/af

en: Toggle fullscreen
af: Skakel volskerm aan/af

en: Toggle queue status
af: Skakel tou-status aan/af

en: Toggle scrobbling
af: Skakel log van geluisterde musiek aanlyn aan/af

en: Toggle visibility for the pretty on-screen-display
af: Skakel mooi skermbeeld aan/af

en: Tomorrow
af: Môre

en: Too many redirects
af: Te veel aansture

en: Total albums:
af: Album totaal:

en: Total bytes transferred
af: Totale aantal grepe oorgedra

en: Total network requests made
af: Totale aantal versoeke oor die netwerk gemaak

en: Track
af: Snit

en: Transcode Music
af: Transkodeer musiek

en: Transcoding
af: Besig met transkodering

en: Transcoding %1 files using %2 threads
af: Lêer %1 word met %2 prosesse getranskodeer

en: Transcoding options
af: Transkodering instellings

en: Turn off
af: Skakel af

en: Ultra wide band (UWB)
af: Ultra wyeband (UWB)

en: Unable to connect
af: Kan nie konnekteer nie

en: Unable to download %1 (%2)
af: Kan nie %1 aflaai nie (%2)

en: Unknown
af: Onbekend

en: Unknown content-type
af: Onbekende inhoudtipe

en: Unknown error
af: Onbekende fout

en: Unset cover
af: Verwyder omslag

en: Unskip selected tracks
af: Moet nie geselekteerde snitte spring nie

en: Unskip track
af: Moet nie snit spring nie

en: Unsubscribe
af: Teken uit

en: Upcoming Concerts
af: Komende opvoerings

en: Update all podcasts
af: Dateer alle potgooie op

en: Update changed library folders
af: Gaan versameling na vir veranderinge

en: Update the library when Clementine starts
af: Gaan die versameling vir veranderings na elke keer as Clementine oopgemaak word

en: Update this podcast
af: Dateer hierdie potgooi op

en: Updating
af: Dateer op...

en: Updating %1
af: %1 word opgedateer

en: Updating %1%...
af: %1% word opgedateer...

en: Updating library
af: Jou versameling word nagegaan

en: Usage
af: Gebruik

en: Use Album Artist tag when available
af: Gebruik Albumkunstenaar etiket as dit beskikbaar is

en: Use Gnome's shortcut keys
af: Gebruik Gnome se kortskakel knoppies

en: Use Replay Gain metadata if it is available
af: Gebruik afspeel-aanwins metadata as dit beskikbaar is

en: Use SSLv3
af: Gebruik SSLv3

en: Use Wii Remote
af: Gebruik Wii Afstandsbeheer

en: Use a custom color set
af: Gebruik 'n ander kleurskema

en: Use a custom message for notifications
af: Gebruik 'n eie gekose boodskap vir kennisgewings

en: Use a network remote control
af: Gebruik 'n netwerk afstandbeheer

en: Use authentication
af: Teken aan

en: Use bitrate management engine
af: Gebruik bistempo beheerstelsel

en: Use dynamic mode
af: Gebruik dinamiese modus

en: Use notifications to report Wii Remote status
af: Gebruik kennisgewings om die Wii-afstandsbeheer se status te toon

en: Use temporal noise shaping
af: Gebruik tydgebasseerde ruis vervorming

en: Use the system default
af: Gebruik die stelsel se standaard waarde

en: Use the system default color set
af: Gebruik die standaard kleurskema

en: Use the system proxy settings
af: Gebruik die stelsel se instaanbediener instellings

en: Used
af: Reeds gebruik

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Username
af: Gebruikersnaam

en: Using the menu to add a song will...
af: Deur van die kieslys gebruik te maak om 'n liedjie by te voeg sal...

en: Variable bit rate
af: Wisselende bistempo

en: Various artists
af: Verskeie kunstenaars

en: Version %1
af: Weergawe %1

en: View
af: Bekyk

en: Visualization mode
af: Visualisasie modus

en: Visualizations
af: Visualisasies

en: Visualizations Settings
af: Visualisasie instellings

en: Voice activity detection
af: Stem deteksie

en: Warn me when closing a playlist tab
af: Waarsku my met die sluit van 'n speellys oortjie

en: Website
af: Webtuiste

en: Weeks
af: Weke

en: When Clementine starts
af: Wanneer Clementine oopgemaak word

en: When looking for album art Clementine will first look for picture files that contain one of these words.
    If there are no matches then it will use the largest image in the directory.
af: Wanneer daar vir album omslae gesoek word, sal Clementine eers soek vir beelde met die volgende woorde in hulle name.
    As daar niks gevind word nie word die grootste beeld gebruik.

en: When saving a playlist, file paths should be
af: Met die stoor van 'n speellys moet die lêer roetes

en: When the list is empty...
af: Wanneer die lys leeg is...

en: Why not try...
af: Probeer ook...

en: Wide band (WB)
af: Wyeband (WB)

en: Wii Remote %1: connected
af: Wii afstandsbeheer %1: verbind

en: Wii Remote %1: critical battery (%2%)
af: Wii afstandsbeheer %1: battery krities laag (%2%)

en: Wii Remote %1: disactived
af: Wii afstandsbeheer %1: deaktiveer

en: Wii Remote %1: disconnected
af: Wii afstandsbeheer %1: ontkoppel

en: Wii Remote %1: low battery (%2%)
af: Wii afstandsbeheer %1: lae battery (%2%)

en: Windows Media audio
af: Windows Media oudio

en: Without cover:
af: Sonder omslag:

en: Would you like to move the other songs in this album to Various Artists as well?
af: Wil jy die ander liedjies in hierdie album ook na Verskeie Kunstenaars skuif?

en: Would you like to run a full rescan right now?
af: Wil jy alles van voor af deursoek?

en: Write all songs statistics into songs' files
af: Skryf al die liedjies se statistiek in die liedjie se lêer.

en: Write metadata
af: Skryf metedata

en: Wrong username or password.
af: Verkeerde gebruikersnaam of wagwoord.

en: Year
af: Jaar

en: Year - Album
af: Jaar -Album

en: Years
af: Jare

en: Yesterday
af: Gister

en: You are about to download the following albums
af: Jy is op die punt om die volgende albums af te laai

en: You are about to remove %1 playlists from your favorites, are you sure?
af: Jy is op die punt daarvan om %1 speellyste uit jou gunstelinge verwyder.  Is jy seker?

en: You are about to remove a playlist which is not part of your favorite playlists: the playlist will be deleted (this action cannot be undone). 
    Are you sure you want to continue?
af: Jy is op die punt om 'n spellys te verwyder wat nie deel van jou gunsteling speellyste is nie.  Die speellys sal uitgevee word (die aksie kan nie ongedaan gemaak word nie).
    Is jy seker jy wil voort gaan?

en: You are not signed in.
af: Jy is nie aangeteken nie.

en: You are signed in as %1.
af: Jy is aangeteken as %1.

en: You are signed in.
af: Jy is aangeteken.

en: You can change the way the songs in the library are organised.
af: Jy kan die manier waarop die liedjies in jou versameling georganiseer word verander.

en: You can listen to Magnatune songs for free without an account.  Purchasing a membership removes the messages at the end of each track.
af: Jy kan gratis sonder lidmaatskap na Magnatune liedjies luister. Betalende lede kry nie die boodskap na elke liedjie nie.

en: You can listen to background streams at the same time as other music.
af: Jy kan na agtergrond strome luister terwyl ander musiek speel.

en: You can use your Wii Remote as a remote control for Clementine.  <a href="http://www.clementine-player.org/wiimote">See the page on the Clementine wiki</a> for more information.
af: Jy kan 'n Wii-afstandsbeheer gebruik om Clementine te beheer.  <a href="http://www.clementine-player.org/wiimote">Hierdie bladsy op die Clementine wiki</a> verduidelik in meer detail hoe.

en: You do not have an active subscription
af: Jy het nie 'n aktiewe lidmaatskap nie

en: You love this track
af: Jy hou van hierdie snit.

en: You need to launch System Preferences and allow Clementine to "<span style="font-style:italic">control your computer</span>" to use global shortcuts in Clementine.
af: Jy moet "System Preferences" oopmaak en Clementine toelaat om "<span style="font-style:italic">control your computer</span>" vir die gebruik van globale kortpaaie.

en: You will need to restart Clementine if you change the language.
af: Jy moet Clementine van voor af oopmaak om die taal te verander.

en: Your IP address:
af: Jou IP-adres:

en: Your Magnatune credentials were incorrect
af: Jou Magnatune aanteken details was verkeerd

en: Your library is empty!
af: Jou versameling is leeg!

en: Your radio streams
af: Jou radiostasies

en: Your scrobbles: %1
af: Jou aanlyn logs: %1

en: Your system is missing OpenGL support, visualizations are unavailable.
af: Jou rekenaar het nie OpenGL ondersteuning nie. Visualiserings is dus onbeskikbaar.

en: add %n songs
af: voeg %n liedjies by

en: after
af: na

en: ago
af: gelede

en: and
af: en

en: automatic
af: outomaties

en: before
af: voor

en: between
af: tussen

en: biggest first
af: grootste eerste

en: contains
af: bevat

en: disabled
af: skakel af

en: disc %1
af: skyf %1

en: does not contain
af: bevat nie

en: ends with
af: eindig met

en: equals
af: gelyk aan

en: gpodder.net directory
af: gpodder.net gids

en: greater than
af: groter as

en: iPods and USB devices currently don't work on Windows.  Sorry!
af: iPods en USB toestelle werk huidiglik nie op Windows nie. Jammer!

en: in the last
af: in die laaste

en: less than
af: minder as

en: longest first
af: langste eerste

en: move %n songs
af: skuif %n liedjies

en: newest first
af: nuutste eerste

en: not equals
af: nie gelyk aan

en: not in the last
af: nie in die laaste

en: not on
af: nie volgens

en: oldest first
af: oudste eerste

en: on
af: volgens

en: options
af: instellings

en: press enter
af: druk Enter

en: remove %n songs
af: verwyder %n liedjies

en: shortest first
af: korste eerste

en: shuffle songs
af: meng liedjies

en: smallest first
af: kleinste eerste

en: sort songs
af: sorteer liedjies

en: starts with
af: begin met

en: track %1
af: snit %1
