Clementine Music Player - en to br translation catalogue (1163 entries)

en: 
    
    You can favorite playlists by clicking the star icon next to a playlist name
    
    Favorited playlists will be saved here
br: 
    
    Gallout a rit merkañ rolloù seniñ en ur glikañ war ar steredennig e-kichen anv ar roll seniñ
    
    Ar rolloù seniñ merket a vo enrollet aze

en:  days
br:  devez

en:  kbps
br:  kbde

en:  ms
br:  me

en:  pt
br:  pik

en:  seconds
br:  eilenn

en:  songs
br:  ton

en: %1 albums
br: %1 albom

en: %1 days
br: %1 a zevezhioù

en: %1 days ago
br: %1 a zevezhioù 'zo

en: %1 on %2
br: %1 war %2

en: %1 playlists (%2)
br: %1 roll seniñ (%2)

en: %1 song
br: %1 ton

en: %1 songs
br: %1 a donioù

en: %1 songs found
br: %1 a donioù kavet

en: %1 songs found (showing %2)
br: %1 a donioù kavet (%2 diskouezet)

en: %1 tracks
br: %1 a roudoù

en: %1 transferred
br: %1 kaset

en: %1: Wiimotedev module
br: %1 : enlugellad wiimotedev

en: %L1 other listeners
br: %L1 selaouer all

en: %L1 total plays
br: bet selaouet %L1 a wechoù

en: %n failed
br: %n c'hwitet

en: %n finished
br: %n echuet

en: %n remaining
br: %n a chom

en: &Align text
br: &Steudañ an destenn

en: &Center
br: E K&reiz

en: &Custom
br: &Personelaat

en: &Extras
br: &Ouzhpenn

en: &Help
br: &Skoazell

en: &Hide %1
br: K&uzhat %1

en: &Hide...
br: K&uzhat...

en: &Left
br: &Kleiz

en: &Lock Rating
br: Notenn &prennañ

en: &Lyrics
br: &Komzoù

en: &Music
br: &Sonerezh

en: &None
br: &Hini ebet

en: &Playlist
br: &Roll Seniñ

en: &Quit
br: &Kuitaat

en: &Repeat mode
br: Doare &adlenn

en: &Right
br: &Dehou

en: &Shuffle mode
br: Doare &meskañ

en: &Stretch columns to fit window
br: &Astenn ar bannoù evit klotañ gant ar prenestr

en: &Tools
br: &Ostilhoù

en: &Year
br: &Bloaz

en: (different across multiple songs)
br: (disheñvel a-dreuz kanaouennoù liesseurt)

en: ...and all the Amarok contributors
br: ... Ha holl kenlabourerien Amarok

en: 1 day
br: 1 devezh

en: 1 track
br: 1 ton

en: 128k MP3
br: MP3 128k

en: 50 random tracks
br: 50 ton dre zegouezh

en: <a href="http://www.di.fm/premium/">Upgrade to Premium now</a>
br: <a href="http://www.di.fm/premium/">Hizivaat da bPremium bremañ</a>

en: <html><head/><body><p>If not checked, Clementine will  try to save your ratings and other statistics only in a separate database and don't modify your files.</p><p>If checked, it will save statistics both in database and directly into the file each time they changed.</p><p>Please note it might not work for every format and, as there is no standard for doing so, other music players might not be able to read them.</p></body></html>
br: <html><head/><body><p>Ma n'eo ket diuzet, Clementine a glasko enrollañ ho notennoù hag ho stadegoù all en un diaz roadennoù disheñvel hep cheñch ho restroù.</p><p>Ma 'z eo diuzet, enrollañ a raio ho stadegoù en diaz roadennoù hag er restroù bep tro ma vo cheñchet.</p><p>N'ez a ket en-dro evit pep mentrezh ha dre ma n'eus reolenn ebet evit en ober, posupl eo ne vefe ket gouest d'al lennerien sonerezh all lenn ar restroù ken.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>This will write songs' ratings and statistics into files tags for all your library's songs.</p><p>This is not needed if the &quot;Save ratings and statistics in file tags&quot; option has always been activated.</p></body></html>
br: <html><head/><body><p>Skriv a raio an dra-se notennoù ha stadegoù an ton er c'hlav evit kement ton en ho sonaoueg. </p><p> N'eus ket ezhomm m'eo an arventenn &quot;Enrollañ an notennoù hag ar stadegoù e klav ar restr&quot; atav bet gweredekaet.</p></body></html>

en: <p>Tokens start with %, for example: %artist %album %title </p>
    
    <p>If you surround sections of text that contain a token with curly-braces, that section will be hidden if the token is empty.</p>
br: <p>Ar maeziennoù a grog gant %. Da skouer : %artist %album %title </p>
    <p>Ma lakait briataennoù tro-dro d'ul lodenn testenn gant ur maezienn, ne vo ket diskouezet ma n'eo ket resisaet endalc'had ar maezienn.

en: A client can connect only, if the correct code was entered.
br: Un arval ne c'hell kennaskañ nemet m'eo bet lakaet ar c'hod mat.

en: A premium account is required
br: Ur gont premium a zo azgoulennet

en: A smart playlist is a dynamic list of songs that come from your library.  There are different types of smart playlist that offer different ways of selecting songs.
br: Ur roll seniñ speredek a zo ul listenn dinamek gant tonioù o tont eus ho sonaoueg. Bez ez eus doareoù listennoù speredek disheñvel, a ro an tu da ziuzañ an tonioù gant doareoù disheñvel.

en: A song will be included in the playlist if it matches these conditions.
br: Un ton a vo lakaet er roll seniñ ma glot gant an amplegadoù-mañ :

en: Abort
br: Dilezel

en: About %1
br: A-zivout %1

en: About Clementine...
br: A-zivout Clementine...

en: About Qt...
br: A-zivout Qt...

en: Absolute
br: Absolut

en: Account details
br: Titouroù ar gont

en: Account details (Premium)
br: Titouroù ar gont (Premium)

en: Action
br: Oberiadenn

[ctx: Category label]
en: Action
br: Oberenn

en: Add Podcast
br: Ouzhpennañ ar podkast

en: Add Stream
br: Ouzhpennañ ul lanv

en: Add a new line if supported by the notification type
br: Ouzhpennañ ul linenn nevez, mard eo skoret gant an doare kemenn

en: Add action
br: Ouzhpennañ un oberiadenn

en: Add all tracks from a directory and all its subdirectories
br: Ouzhpennañ an holl roudoù adalek un doser hag an is-doseroù

en: Add another stream...
br: Ouzhpennañ ul lanv all...

en: Add directory...
br: Ouzhpennañ un teuliad...

en: Add file
br: Ouzhpennañ ur restr

en: Add file to transcoder
br: Ouzhpennañ ur restr d'an treuzkemmer

en: Add file(s) to transcoder
br: Ouzhpennañ ur restr pe muioc'h d'an treuzkemmer

en: Add file...
br: Ouzhpennañ ur restr...

en: Add files to transcode
br: Ouzhpennañ restroù da

en: Add folder
br: Ouzhpennañ un teuliad

en: Add folder...
br: Ouzhpennañ un teuliad...

en: Add new folder...
br: Ouzhpennañ un teuliad nevez...

en: Add podcast
br: Ouzhpennañ ar podkast

en: Add podcast...
br: Ouzhpennañ ur podkast...

en: Add search term
br: Ouzhpennañ ur ger klask

en: Add song album tag
br: Ouzhpennañ klav albom an ton

en: Add song albumartist tag
br: Ouzhpennañ klav arzour albom an ton

en: Add song artist tag
br: Ouzhpennañ klav arzour an ton

en: Add song auto score
br: Ouzhpennañ poentoù emgefreek an ton

en: Add song composer tag
br: Ouzhpennañ klav sonaozour an ton

en: Add song disc tag
br: Ouzhpennañ klav pladenn an ton

en: Add song filename
br: Ouzhpennañ anv restr an ton

en: Add song genre tag
br: Ouzhpennañ klav doare an ton

en: Add song grouping tag
br: Ouzhpennañ klav rummad ar sonerezh

en: Add song length tag
br: Ouzhpennañ klav padelezh an ton

en: Add song performer tag
br: Ouzhpennañ klav soner an ton

en: Add song play count
br: Ouzhpennañ an niver a wech ma'z eo bet lennet an ton

en: Add song rating
br: Ouzhpennañ notenn an ton

en: Add song skip count
br: Ouzhpennañ an niver a wech ma 'z eo bet lammet an ton

en: Add song title tag
br: Ouzhpennañ klav titl an ton

en: Add song track tag
br: Ouzhpennañ klav niverenn an ton

en: Add song year tag
br: Ouzhpennañ klav bloavezh an ton

en: Add stream...
br: Ouzhpennan ul lanv...

en: Add to another playlist
br: Ouzhpennañ d'ur roll seniñ all

en: Add to playlist
br: Ouzhpennañ d'ar roll seniñ

en: Add to the queue
br: Ouzhpennañ d'al listenn c'hortoz

en: Add wiimotedev action
br: Ouzhpennañ oberadennoù wiimotedev

en: Added this month
br: Ouzhpennet ar miz-mañ

en: Added this week
br: Ouehpennet ar sizhun-mañ

en: Added this year
br: Ouzhpennet ar bloaz-mañ

en: Added today
br: Ouzhpennet hiziv

en: Added within three months
br: Ouzhpennet e-kerzh an tri miz diwezhañ

en: Advanced grouping...
br: Strolladur kemplez...

en: After
br: Goude

en: After copying...
br: Goude an eiladur...

en: Album
br: Albom

en: Album (ideal loudness for all tracks)
br: Albom (Ampled peurvat evit an holl roud)

en: Album artist
br: Arzour an albom

en: Album cover
br: Golo Albom

en: Album info on jamendo.com...
br: Titouroù an albom war jamendo.com...

en: Albums with covers
br: Albomoù gant ur golo

en: Albums without covers
br: Albomoù hep golo

en: All
br: Pep tra

en: All Files (*)
br: Holl restroù (*)

en: All albums
br: An holl albomoù

en: All artists
br: An holl arzourien

en: All files (*)
br: Holl restroù (*)

en: All playlists (%1)
br: Holl rolloù seniñ (%1)

en: All the translators
br: An holl troerien

en: All tracks
br: An holl roudoù

en: Allow a client to download music from this computer.
br: Aotren un arval da bellgargañ sonerezh adalek an urzhiataer-mañ.

en: Allow downloads
br: Aotren ar pellgargadurioù

en: Allow mid/side encoding
br: Aotren an enkodiñ mid/side

en: Alongside the originals
br: E-kichen ar reoù orin

en: Always start playing
br: Atav kregin da lenn

en: An error occurred loading the iTunes database
br: Ur gudenn a zo savet en ur c'hargañ stlennvon iTunes

en: An error occurred writing metadata to '%1'
br: Ur gudenn a zo savet e-pad enskrivadur ar metaroadennoù e-barzh '%1'

en: An unspecified error occurred.
br: Ur gudenn dianav a zo bet.

en: And:
br: Ha(g) :

en: Angry
br: Fuloret

en: Appearance
br: Neuz

en: Append files/URLs to the playlist
br: Ouzhpennañ restroù pe liammoù internet d'ar roll seniñ

en: Append to current playlist
br: Ouzhpennañ d'ar roll seniñ lennet

en: Append to the playlist
br: Ouzhpennañ d'ar roll seniñ

en: Apply compression to prevent clipping
br: Koazhañ a-benn mirout ouzh an troc'hadennoù

en: Are you sure you want to delete the "%1" preset?
br: Ha sur oc'h da gaout c'hoant diverkañ an talvoud raktermenet « %1 »

en: Are you sure you want to reset this song's statistics?
br: Ha sur oc'h da gaout c'hoant da adderaouekaat statistikoù an ton-mañ ?

en: Are you sure you want to write song's statistics into song's file for all the songs of your library?
br: Ha sur oc'h da gaout c'hoant enrollañ an stadegoù an ton e-barzh restr an ton evit kement ton en ho sonaoueg ?

en: Artist
br: Arzour

en: Artist info
br: Arzour

en: Artist's initial
br: Lizherennoù-tal an arzour

en: Audio format
br: Mentrezh Aodio

en: Audio output
br: Ezkas son

en: Authentication failed
br: Dilesadur sac'het

en: Author
br: Aozer

en: Authors
br: Aozerien

en: Auto
br: Emgefreek

en: Automatic
br: Ent emgefreek

en: Automatic updating
br: Hzivadurioù ent emgefreek

en: Automatically open single categories in the library tree
br: Digeriñ ent emgefreek ar rummadoù o-unan e gwez ar sonaoueg

en: Available
br: Hegerz

en: Average bitrate
br: Fonnder keidennek

en: Average image size
br: Ment keidennek ar skeudenn

en: BBC Podcasts
br: Podkastoù BBC

en: Background Streams
br: Lanvioù drekleur

en: Background color
br: Liv an drekleur

en: Background image
br: Skeudenn drekleur

en: Background opacity
br: Divoullder drekleur

en: Backing up database
br: Enrolladenn ar stlennvon

en: Balance
br: Kempouez ar son

en: Ban (Last.fm scrobbling)
br: Forbannañ (scrobbling Last.fm)

en: Bar analyzer
br: Spektrogram dre varennoù

en: Basic Blue
br: Glas boutin

en: Basic audio type
br: Stumm audio boaz

en: Behavior
br: Emzalc'h

en: Best
br: Gwell

en: Biography
br: Buhezskrid

en: Bit rate
br: Fonnder

[ctx: Refers to bitrate in file organise dialog.]
en: Bitrate
br: Fonnder bit

en: Block analyzer
br: Spektogram dre vloc'hoù

en: Block type
br: Doare bloc'hoù

en: Blur amount
br: Kementad a ruzed

en: Body
br: Korf

en: Boom analyzer
br: Spektogram boom

en: Browse...
br: Furchal...

en: Buffer duration
br: Padelezh ar stoker

en: Buffering
br: O lakaat er memor skurzer

en: Building Seafile index...
br: O sevel menegva Seafile...

en: But these sources are disabled:
br: Ar mamennoù-se a zo diweredekaet :

en: Buttons
br: Boutonoù

en: CUE sheet support
br: Kemer e kont ar CUE sheet

en: Cancel download
br: Nullañ ar pellgargadur

en: Change cover art
br: Kemmañ golo an albom

en: Change font size...
br: Kemmañ ment ar font...

en: Change repeat mode
br: Cheñch an doare adlenn

en: Change shortcut...
br: Kemmañ ar berradenn

en: Change shuffle mode
br: Cheñch an doare meskañ

en: Change the currently playing song
br: O kemmañ an ton o vezañ lennet

en: Change the language
br: Kemmañ ar yezh

en: Changes will take place when the next song starts playing
br: Arloet e vo ar c'hemmadennoù pa vo kroget da lenn an ton o tont

en: Changing mono playback preference will be effective for the next playing songs
br: Cheñchamantoù an doare lenn mono a vo gweredekaet evit an tonioù a zeu.

en: Check for new episodes
br: Klask pennadoù nevez

en: Check for updates
br: Gwiriekaat an hizivadennoù

en: Check for updates...
br: Klask hizivadurioù...

en: Choose a name for your smart playlist
br: Choazit un anv evit ho roll seniñ spredek

en: Choose automatically
br: Choaz ent emgefreek

en: Choose color...
br: Choaz ul liv...

en: Choose font...
br: Choaz ur font...

en: Choose from the list
br: Choaz el listenn

en: Choose how the playlist is sorted and how many songs it will contain.
br: Choazit penaos emañ urzhiet ar roll seniñ hag an niver a donioù a zo e-barzh.

en: Choose podcast download directory
br: Choaz an teuliad pellgargañ podkastoù

en: Choose the internet services you want to show.
br: Dibabit ar servjioù internet ho 'peus c'hoant gwelet

en: Choose the websites you want Clementine to use when searching for lyrics.
br: Lec'hiennoù web ho peus c'hoant implij evit klask komzoù

en: Classical
br: Klasel

en: Cleaning up
br: O naetaat

en: Clear
br: Goullonderiñ

en: Clear playlist
br: Skarzhañ ar roll seniñ

en: Clementine Error
br: Kudenn gant Clementine

en: Clementine Orange
br: Oranjez Clementine

en: Clementine Visualization
br: Skrammañ Clementine

en: Clementine can automatically convert the music you copy to this device into a format that it can play.
br: Clementine a c'hell amdreiñ ar sonerezh eilet ganeoc'h war an drobarzhell-mañ d'ur mentrezh a c'hell lenn.

en: Clementine can play music that you have uploaded to Box
br: Clementine a zo gouest da seniñ sonerezh bet karget war Box

en: Clementine can play music that you have uploaded to Dropbox
br: Clementine a zo gouest da seniñ sonerezh bet karget war Dropbox

en: Clementine can play music that you have uploaded to Google Drive
br: Gouest eo Clementine da lenn sonerezh bet lakaet war Google Drive.

en: Clementine can play music that you have uploaded to OneDrive
br: Gellout a ra Clementine seniñ sonerezh bet karget war OneDrive

en: Clementine can show a message when the track changes.
br: Clementine a c'hell diskouez ur gemennadenn pa gemm ar roud.

en: Clementine can synchronize your subscription list with your other computers and podcast applications.  <a href="https://gpodder.net/register/">Create an account</a>.
br: Clementine a c'hell gourbediñ ho koumanantoù podkastoù gant urzhiataerioù ha poelladoù all. <a href="https://gpodder.net/register/">Krouiñ ur gont</a>.

en: Clementine could not load any projectM visualisations.  Check that you have installed Clementine properly.
br: N'eo ket bet gouest Clementine da gargañ diskwel projectM. Gwiriekait ez eo staliet mat Clementine.

en: Clementine image viewer
br: Gweler skeudennoù Clementine

en: Clementine was unable to find results for this file
br: N'eo ket bet gouest Clementine da gavout disoc'hoù evit ar restr-mañ

en: Clementine will find music in:
br: Clementine a gavo ar sonerezh e :

en: Click here to add some music
br: Klikit evit ouzhpennañ sonerezh

en: Click here to favorite this playlist so it will be saved and remain accessible through the "Playlists" panel on the left side bar
br: Klikit aze evit merkañ ar roll seniñ-mañ evit ma vefe enrollet hag e vefe tu deoc'h adkavout anezhañ er rann "Rolloù seniñ" er varenn a-gleiz

en: Click to toggle between remaining time and total time
br: Klikit evit kemmañ etre an amzer a chom hag an amzer total

en: Clicking the Login button will open a web browser.  You should return to Clementine after you have logged in.
br: Pouezhit war ar bouton Login evit digeriñ ur merdeer web. Ret e vo deoc'h distreiñ war Clementine ur wech kenasket.

en: Close
br: Serriñ

en: Close playlist
br: Serriñ ar roll seniñ

en: Close visualization
br: Serriñ an hewelaat

en: Closing this window will cancel the download.
br: Serrin ar prenestr-mañ a paouezo ar pellgargadenn

en: Closing this window will stop searching for album covers.
br: Ma serrit ar prenestr-mañ e vo paouezet gant an enklask golo albom.

en: Club
br: Klub

en: Colors
br: Livioù

en: Comma separated list of class:level, level is 0-3
br: Listenn dispartiet gant ur virgulenn eus klas:live, live etre 0 ha 3

en: Comment
br: Evezhiadenn

en: Complete tags automatically
br: Leuniañ ar c'hlavioù ent emgefreek

en: Complete tags automatically...
br: Leuniañ ar c'hlavioù ent emgefreek...

en: Composer
br: Aozer

en: Configure %1...
br: Kefluniañ %1...

en: Configure Magnatune...
br: KefluniañMagnatune...

en: Configure Shortcuts
br: Kefluniañ ar Berradennoù

en: Configure Subsonic...
br: Kefluniañ Subsonic...

en: Configure global search...
br: Kefluniañ an enklsak hollek...

en: Configure library...
br: Kefluniañ ar sonaoueg...

en: Configure podcasts...
br: Kefluniañ ar podkastoù

en: Configure...
br: Kefluniañ...

en: Connect Wii Remotes using active/deactive action
br: Kennaskañ Wii Remote en ur implij an oberenn gweredekaat/diweredekaat

en: Connect device
br: An drobarzhell a zo o kennaskañ

en: Connection refused by server, check server URL. Example: http://localhost:4040/
br: Kennask nac'het gant an dafariad, gwiriekait URL an dafariad. Skouer : http://localhost:4040/

en: Connection timed out, check server URL. Example: http://localhost:4040/
br: Ar c'hennask a lak re a amzer, gwiriekait URL an dafariad. Skouer : http://localhost:4040/

en: Console
br: Letrin

en: Constant bitrate
br: CBR

en: Convert all music
br: Treuzkemm an holl sonerezh

en: Convert any music that the device can't play
br: Treuzkemm ar sonerezh ne c'hell ket an drobarzhell lenn

en: Convert lossless audiofiles before sending them to the remote.
br: Treuzkemm ar restroù son lossless a-raok kas anezhe d'ar pellurzhier.

en: Convert lossless files
br: Treuzkemm ar restroù lossless

en: Copy to clipboard
br: Kopiañ d'ar golver

en: Copy to device...
br: Kopiañ war an drobarzhell

en: Copy to library...
br: Eilañ er sonaoueg...

en: Copyright
br: Gwirioù arzour

en: Could not connect to Subsonic, check server URL. Example: http://localhost:4040/
br: Dibosupl kennaskañ ouzh Subsonic, gwiriekait URL an dafariad. Skouer : http://localhost:4040/

en: Could not create the GStreamer element "%1" - make sure you have all the required GStreamer plugins installed
br: Dibosubl eo krouiñ an elfenn GStreamer "%1" - gwiriekait ez eo staliet an enlugadelloù GStreamer diavaez

en: Couldn't create playlist
br: N'eus ket bet tu krouiñ ar roll-seniñ

en: Couldn't find a muxer for %1, check you have the correct GStreamer plugins installed
br: Dibosupl eo kavout ur multiplekser evit %1, gwiriekait ez eo staliet an enlugelladoù a-zere evit GStreamer

en: Couldn't find an encoder for %1, check you have the correct GStreamer plugins installed
br: Dibosupl eo kavout un enkoder evit %1, gwiriekait ez eo staliet ar enlugelladoù mat evit GStreamer

en: Couldn't open output file %1
br: Dibosubl eo digeriñ ar restr ec'hankañ %1

en: Cover Manager
br: Merour ar godeligoù

en: Cover art from embedded image
br: Golo diwar ur skeudenn enframmet

en: Cover art loaded automatically from %1
br: Golo karget ent emgefreek adalek %1

en: Cover art manually unset
br: Golo diweredekaet gant an dorn

en: Cover art not set
br: Golo nann diuzet

en: Cover art set from %1
br: Golo diuzet adalek %1

en: Covers from %1
br: Goloioù adalek %1

en: Cross-fade when changing tracks automatically
br: Lakaat un treveuz pa vez kemmet ar roud ent emgefreek

en: Cross-fade when changing tracks manually
br: Lakaat un treveuz pa vez kemmet ar roudoù gant an dorn

en: Custom
br: Personalaat

en: Custom image:
br: Skeudenn personelaet :

en: Custom message settings
br: Kemennadenn arventennoù personelaet

en: Custom...
br: Personelaat...

en: Dance
br: Dañs

en: Database corruption detected. Please read https://github.com/clementine-player/Clementine/wiki/Database-Corruption for instructions on how to recover your database
br: Stlennvon kontronet dinoet. Lennit https://github.com/clementine-player/Clementine/wiki/Database-Corruption evit kaout titouroù a-benn atoriñ ho stlennvon

en: Date created
br: Deizad krouadur

en: Date modified
br: Deizad kemmadur

en: Days
br: Deizioù

en: De&fault
br: Dre &ziouer

en: Decrease the volume by <value> percent
br: Digreskiñ an ampled eus <value> dre gant.

en: Decrease volume
br: Digreskiñ an ampled

en: Default background image
br: Skeudenn drekleur dre ziouer

en: Default device on %1
br: Trobarzhell dre ziouer war %1

en: Defaults
br: Dre ziouer

en: Delay between visualizations
br: Amzer etre ar heweladurioù

en: Delete
br: Diverkañ

en: Delete downloaded data
br: Diverkañ ar roadennoù pellgarget

en: Delete files
br: Diverkañ restroù

en: Delete from device...
br: Diverkañ eus an drobarzhell

en: Delete from disk...
br: Diverkañ eus ar bladenn

en: Delete played episodes
br: Diverkañ ar pennadoù lennet

en: Delete preset
br: Diverkañ ar ragarventennoù

en: Delete smart playlist
br: Diverkañ ar roll seniñ speredek

en: Delete the original files
br: Diverkañ ar restroù orin

en: Deleting files
br: O tiverkañ restroù

en: Dequeue selected tracks
br: Dilemel ar roudoù diuzet diwar al listenn c'hortoz

en: Dequeue track
br: Dilemel ar roud-mañ diwar al listenn c'hortoz

en: Destination
br: Pal

en: Details...
br: Munudoù...

en: Device
br: Trobarzhell

en: Device Properties
br: Perzhioù an drobarzhell

en: Device name
br: Anv an drobarzhell

en: Device properties...
br: Oerzhioù an drobarzhell...

en: Devices
br: Trevnadoù

en: Dialog
br: Kendiviz

en: Did you mean
br: C'hoant ho poa lavar

en: Digitally Imported password
br: Ger-tremen Digitally Imported

en: Digitally Imported username
br: Anv implijer Digitally Imported

en: Direct internet connection
br: Kennaskañ eeun da Internet

en: Directory
br: Teuliad

en: Disable duration
br: Diweredekaat ar padelezh

en: Disable moodbar generation
br: Diweredekaat ar varenn-imor

[ctx: Refers to a disabled notification type in Notification settings.]
en: Disabled
br: Diwederakaet

[ctx: Refers to search provider's status.]
en: Disabled
br: Diwederakaet

en: Disc
br: Pladenn

en: Discontinuous transmission
br: Treuzkas digendalc'hus

en: Display options
br: Dibarzhioù ar skrammañ

en: Display the on-screen-display
br: Diskouez ar roll war ar skramm

en: Do a full library rescan
br: Ober un adc'hwilervadur eus ar sonaoueg a-bezh

en: Do a full rescan
br: Ober un adc'hwilervadur a-bezh

en: Do a full rescan...
br: Ober un adc'hwilervadur a-bezh...

en: Do not convert any music
br: Chom hep treuzkemm ar sonerezh

en: Do not overwrite
br: Chom hep skrivañ war-c'horre

en: Don't repeat
br: Chom hep adlenn

en: Don't show in various artists
br: Chom hep diskouez el lodenn "arzourien liesseurt"

en: Don't show listened episodes
br: Chom hep diskouez ar rannoù selaouet

en: Don't shuffle
br: Chom hep meskañ

en: Don't stop!
br: Chom hep paouez!

en: Donate
br: Reiñ arc'hant

en: Double click to open
br: Daouglikañ evit digeriñ

en: Double clicking a song in the playlist will...
br: Daou-glikañ un ton er roll seniñ a...

en: Double clicking a song will...
br: Daouglikañ war un ton...

en: Download %n episodes
br: Pellgargañ %n pennad

en: Download directory
br: Teuliad pellgargañ

en: Download episodes to
br: Pellgargañ ar pennadoù davet

en: Download membership
br: Kevreañ d'ar pellgargadenn

en: Download new episodes automatically
br: Pellgargañ pennadoù nevez ent emgefreek

en: Download queued
br: Pellgargadur e steuad

en: Download settings
br: Arventennoù pellgargañ

en: Download this album
br: Pellgargañ an albom

en: Download this album...
br: Pellgargañ an albom...

en: Download this episode
br: Pellgargañ ar pennad-mañ

en: Downloading (%1%)...
br: O pellgargañ (%1%)...

en: Downloading Icecast directory
br: O pellgargañ katalog Icecast

en: Downloading Jamendo catalogue
br: O pellgargañ katalog Jamendo

en: Downloading Magnatune catalogue
br: O pellgargañ katalog Magnatune

en: Downloading metadata
br: O pellgargañ metadaveennoù

en: Drag to reposition
br: Lakait da riklan avit adlakaat

en: Duration
br: Padelezh

en: Dynamic mode is on
br: Gweredekaet eo ar mod dialuskel

en: Dynamic random mix
br: Meskaj dargouezhek dialuskel

en: Edit smart playlist...
br: Kemmañ ar roll seniñ speredek...

en: Edit tag "%1"...
br: Cheñch an tag "%1"...

en: Edit tag...
br: Cheñch ar c'hlav...

en: Edit tags
br: Cheñch ar c'hlavioù

en: Edit track information
br: Cheñch deskrivadur ar roud

en: Edit track information...
br: Cheñch deskrivadur ar roud...

en: Edit tracks information...
br: Cheñch deskrivadur ar roudoù...

en: Edit...
br: Embann...

en: Email
br: Postel

en: Enable Wii Remote support
br: Aktivañ Wii Remote

en: Enable equalizer
br: Aktivañ ar c'hevataler

en: Enable shortcuts only when Clementine is focused
br: Aotren ar beradennoù pa vez enaouet prenestr Clementine nemetken

en: Enable song metadata inline edition with click
br: Gweredekaat an embann meta-roadennoù eeun gant ur c'hlik

en: Enable sources below to include them in search results.  Results will be displayed in this order.
br: Gweredekaat ar mammennoù dindan evit lakaat anezho e disoc'h an enklask. An disoc'h a vo diskouezet en urzh-mañ.

en: Enable/disable Last.fm scrobbling
br: (Di)gweredekaat scrobbling Last.fm

en: Encoding complexity
br: Kemplezh enkodiñ

en: Encoding engine quality
br: Perzhded al lusker enkodiñ

en: Encoding mode
br: Doare enkodiñ

en: Enter a URL
br: Lakait un URL

en: Enter a URL to download a cover from the Internet:
br: Lakait un URL evit pellgargañ ur golo adalek internet

en: Enter a filename for exported covers (no extension):
br: Lakait anv ur restr evit ar goloioù ezporzhiet (askouezhadenn ebet) :

en: Enter a new name for this playlist
br: Lakait un anv evit ar roll seniñ

en: Enter search terms above to find music on your computer and on the internet
br: Skrivit gêrioù ho enklask aze evit kavout sonerezh war ho urzhiataer pe war an Internet.

en: Enter search terms below to find podcasts in the iTunes Store
br: Lakait gerioù enklask dindan evit kavout podkastoù war an iTunes Store

en: Enter search terms below to find podcasts on gpodder.net
br: Lakait gerioù enklask dindan evit kavout podkastoù war gpodder.net

en: Enter search terms here
br: Lakait amañ gerioù ho enklask

en: Enter the URL of an internet radio stream:
br: Lakait chomlec'h red ur skingomz internet

en: Enter the name of the folder
br: Skrivit anv an teuliad

en: Enter this IP in the App to connect to Clementine.
br: Lakait an IP-mañ er poellad evit kennaskañ da Clementine

en: Entire collection
br: Dastumadeg hollek

en: Equalizer
br: Kevataler

en: Equivalent to --log-levels *:1
br: Kenkoulz a --log-levels *:1

en: Equivalent to --log-levels *:3
br: Kenkoulz a --log-levels *:3

en: Error
br: Fazi

en: Error connecting MTP device
br: Ur gudenn a zo zo savet e-kerzh ar c'hennask gant an drobarzhell MTP

en: Error copying songs
br: Ur gudenn a zo savet e-kerzh kopiadur an tonioù

en: Error deleting songs
br: Ur gudenn a zo savet e-kerzh dilamidigezh an tonioù

en: Error loading %1
br: Ur gudenn a zo savet e-pad kargadur %1

en: Error loading di.fm playlist
br: Kudenn o kargañ roll seniñ di.fm

en: Error processing %1: %2
br: Ur gudenn a zo savet e-pad treterezh %1 : %2

en: Error while loading audio CD
br: Kudenn e-pad kargadenn ar CD audio

en: Ever played
br: Bet lennet dija

en: Every 10 minutes
br: Bep 10 munutenn

en: Every 12 hours
br: Bep 12 eurvezh

en: Every 2 hours
br: Bep 2 eurvezh

en: Every 20 minutes
br: Bep 20 munutenn

en: Every 30 minutes
br: Bep 30 munutenn

en: Every 6 hours
br: Bep 6 eurvezh

en: Every hour
br: Bep eurvezh

en: Except between tracks on the same album or in the same CUE sheet
br: War-bouezh etre ar roudoù eus ar memes albom pe eus ar memes follenn CUE

en: Existing covers
br: Goloioù a zo aze

en: Expand
br: Brasaat

en: Expires on %1
br: Ne vo ket mat ken d'an %1

en: Export Covers
br: Ezporzhiañ ar goloioù

en: Export covers
br: Ezporzhiañ ar goloioù

en: Export downloaded covers
br: Ezporzhiañ ar goloioù pellgarget

en: Export embedded covers
br: Ezporzhiañ ar goloioù enlakaet

en: Export finished
br: Ezporzhiadur echuet

en: Exported %1 covers out of %2 (%3 skipped)
br: Ezporzhiet %1 golo war %2 (%3 tremenet)

en: Fade out on pause / fade in on resume
br: Izelaat ar son tamm-ha-tamm evit an ehan / Uhelat evit adkregiñ

en: Fade out when stopping a track
br: Echuiñ gant un treveuz pa vez paouezet ur roud

en: Fading
br: Arveuz

en: Fading duration
br: Padelezh an arveuz

en: Failed reading CD drive
br: Kudenn en ul lenn ar CD

en: Failed to fetch directory
br: C'hwited eo bet adtapadenn an teuliad

en: Failed to fetch podcasts
br: C'hwitet eo bet gant tapadenn ar podkastoù

en: Failed to load podcast
br: C'hwitet e bet gant kargadenn ar podkastoù

en: Failed to parse the XML for this RSS feed
br: C'hwitet eo bet o lenn al lanv RSS

en: Failed to write new auto-tags to '%1'
br: C'hwitadenn war skrivañ klavioù emgefreek nevez da '%1'

en: Fast
br: Trumm

en: Favourite tracks
br: Roudoù karetañ

en: Fetch Missing Covers
br: Tapout ar goloioù a vank

en: Fetch automatically
br: Kerc'hat ent emgefreek

en: Fetch completed
br: Pellgargadur echu

en: Fetching Subsonic library
br: O tapout sonaoueg Subsonic

en: Fetching cover error
br: Ur gudenn a zo savet e-pad pellgargadur ar golo

en: File extension
br: Askouzehadenn ar restr

en: File formats
br: Mentrezhoù restroù

en: File name
br: Anv ar restr

en: File name (without path)
br: Anv ar restr (hep an hent)

en: File paths
br: Treugoù ar restr

en: File size
br: Ment ar restr

en: File type
br: Stumm ar restr

en: Filename
br: Anv ar restr

en: Files
br: Restroù

en: Files to transcode
br: Restroù da treuzkemmañ

en: Find songs in your library that match the criteria you specify.
br: Kavout an tonioù e-barzh ho sonaoueg a glot gant an dezverkoù bet meneget ganeoc'h.

en: Fingerprinting song
br: O genel ar roud audio

en: Finish
br: Echuiñ

en: First level
br: Live kentañ

en: Fit cover to width
br: Klotañ ar golo gant al ledander

en: Font size
br: Ment an nodrezh

en: Force mono encoding
br: Forsiñ an enkodiñ mono

en: Forget device
br: Disonjal an drobarzhell

en: Forgetting a device will remove it from this list and Clementine will have to rescan all the songs again next time you connect it.
br: Disoñjal un drobarzhell a denn anezhi eus al listenn-mañ ha rediet e vo Clementine da adklask an holl donioù a zo enni ar wech a zeu ma vo kennasket.

en: Format
br: Mentrezh

en: Framerate
br: Skeudennoù dre eilenn

en: Frames per buffer
br: Skeudennoù dre buffer

en: Frozen
br: Skornet

en: Full Bass + Treble
br: Fumm Bass + Treble

en: General
br: Hollek

en: General settings
br: Arventennoù hollek

en: Genre
br: Doare

en: Getting channels
br: O taspugn ar c'hanolioù

en: Getting streams
br: O tegemer al lanvioù

en: Give it a name:
br: Reiñ un anv:

en: Go to next playlist tab
br: Mont d'ar roll seniñ o tont

en: Go to previous playlist tab
br: Mont d'ar roll seniñ a-raok

en: Got %1 covers out of %2 (%3 failed)
br: Kavet %1 golo diwar %2 (%3 c'hwitet)

en: Grey out non existent songs in my playlists
br: Grisaat an tonioù n'int ket mui em roll seniñ

en: Group Library by...
br: Strollañ al sonaoueg dre...

en: Group by
br: Strollad dre

en: Group by Album
br: Strollañ dre Albom

en: Group by Artist
br: Strollañ dre Arzour

en: Group by Artist/Album
br: Strollañ dre Arzour/Albom

en: Group by Artist/Year - Album
br: Strollañ dre Arzour/Bloaz - Albom

en: Group by Genre/Album
br: Strollañ dre Zoare/Albom

en: Group by Genre/Artist/Album
br: Strollañ dre Zoare/Arzour/Albom

en: Grouping
br: Strolladenn

en: Grouping Name
br: Anv strolladiñ

en: Grouping name:
br: Anv strolladiñ :

en: HTML page did not contain any RSS feeds
br: Ar pajenn HTML a oa hep lanv RSS ebet.

en: HTTP 3xx status code received without URL, verify server configuration.
br: Boneg Statud HTTP 3xx resevet hep URL, gwiriekait kefluniadur an dafariad.

en: HTTP proxy
br: Proksi HTTP

en: Happy
br: Laouen

en: Hardware information
br: Titouroù war an dafar

en: Hardware information is only available while the device is connected.
br: Tu zo gwelout an titouroù war an dafar nemet ma 'z eo kennasket an drobarzhell.

en: High
br: Uhel

en: High (%1 fps)
br: Uhel (%1 fps)

en: High (1024x1024)
br: Uhel (1024x1024)

en: Host not found, check server URL. Example: http://localhost:4040/
br: N'eo ket bet kavet an herberc'hier, gwiriekait URL an dafariad. Skouer : http://localhost:4040/

en: Hours
br: Eurioù

en: I don't have a Magnatune account
br: N'am eus kont Magnatune ebet

en: Icon
br: Arlun

en: Icons on top
br: Arlunioù en uhelañ

en: Identifying song
br: Anaoudadur an ton

en: If activated, clicking a selected song in the playlist view will let you edit the tag value directly
br: M'eo gweredekaet e vo tu deoc'h embann klavioù an tonioù er roll-seniñ war-eeun

en: If you continue, this device will work slowly and songs copied to it may not work.
br: Ma gendalc'hit, an drobarzhell a vo gorek hag an tonioù kopiet a c'hello chom hep mont en-dro.

en: If you know the URL of a podcast, enter it below and press Go.
br: Ma anavezit URL ur podkast, lakait anezhañ dindan ha pouezit war Go.

en: Ignore "The" in artist names
br: Ober hep ma vefe "The" e anvioù an arzourien

en: Images (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.gif *.xpm *.pbm *.pgm *.ppm *.xbm)
br: Skeudennoù (*.png, *.jpg, *.jpeg *.bmp *.gif *.xpm *.pbm *.pgm *.ppm *.xbm)

en: Images (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.xpm *.pbm *.ppm *.xbm)
br: Skeudennoù (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.xpm *.pbm *.ppm *.xbm)

en: In %1 days
br: A-benn %1 deizh

en: In %1 weeks
br: A-benn %1 sizhun

en: In dynamic mode new tracks will be chosen and added to the playlist every time a song finishes.
br: E stumm dinamek, roudoù nevez a vo choazet hag ouzhpennet e fin al roll seniñ bep taol ma vo echu gant un ton.

en: Include album art in the notification
br: Diskouez an albom er gemenadenn

en: Include all songs
br: Ouzhpennañ an holl tonioù

en: Incompatible Subsonic REST protocol version. Client must upgrade.
br: Handelv protokol REST Subsonic digenglotus. Hizivait an arval.

en: Incompatible Subsonic REST protocol version. Server must upgrade.
br: Handelv komenad REST Subsonic digeverlec'h. Ret eo d'an dafariad hizivaat.

en: Incomplete configuration, please ensure all fields are populated.
br: Kefluniadur diglok, bezit sur eo leuniet an holl maeziennoù.

en: Increase the volume by <value> percent
br: Kreskiñ an ampled eus <value> dre gant

en: Increase volume
br: Kreskiñ an ampled

en: Indexing %1
br: Menegeradur %1

en: Information
br: Titouroù

en: Input options
br: Dibaboù enkas

en: Insert...
br: Enlakaat...

en: Integrity check
br: O gwiriañ an anterinder

[ctx: Global search settings dialog title.]
en: Internet services
br: Servijoù internet

en: Intro tracks
br: Roudennoù digeriñ

en: Invalid API key
br: Alc'hwez API didalvoudek

en: Invalid format
br: Mentrezh didalvoudek

en: Invalid method
br: Hentenn didalvoudek

en: Invalid parameters
br: Arventennoù didalvoudek

en: Invalid resource specified
br: Loazioù erspizet didalvoudek

en: Invalid service
br: Servij didalvoudek

en: Invalid session key
br: Kudenn gant alc'hwez an dalc'h

en: Invert Selection
br: Tuginañ an diuzad

en: Jamendo Most Listened Tracks
br: Roudoù Jamendo Selaouet an aliesañ

en: Jamendo Top Tracks
br: Top roudoù Jamendo

en: Jamendo Top Tracks of the Month
br: Top ar miz roudoù Jamendo

en: Jamendo Top Tracks of the Week
br: Top ar sizhun roudoù Jamendo

en: Jamendo database
br: Stlennvon Jamendo

en: Jump to previous song right away
br: Lammat diouzhtu d'an ton a-raok

en: Jump to the currently playing track
br: Mont d'ar roud lennet bremañ

en: Keep buttons for %1 second...
br: Pouezhit war ar bouton e-pad %1 eilenn...

en: Keep buttons for %1 seconds...
br: Pouezhit war ar boutoñn e-pad %1 eilenn...

en: Keep running in the background when the window is closed
br: Leuskel da dreiñ pa 'z eo serret ar prenstr

en: Keep the original files
br: Dec'hel ar restroù orin

[ctx: Label for buton to enable/disable kittens in the now playing widget]
en: Kittens
br: Bisig

en: Language
br: Yezh

en: Laptop/Headphones
br: Hezoug/Selaouegoù

en: Large Hall
br: Sal bras

en: Large album cover
br: Golo albom tev

en: Large album cover (details below)
br: Golo albom ledan (munudoù dindan)

en: Large album cover (no details)
br: Golo albom ledan (munudoù ebet)

en: Large sidebar
br: Barenn gostez ledan

en: Last played
br: Selaouet e ziwezhañ

[ctx: A playlist's tag.]
en: Last played
br: Sonet e ziwezhañ

en: Last.fm is currently busy, please try again in a few minutes
br: Last.fm a zo ac'hubet, klaskit en-dro en un nebeut munutennoù

en: Last.fm play counts
br: Niver a selaouadennoù Last.fm

en: Last.fm tags
br: Klavioù Last.fm

en: Last.fm wiki
br: Wiki last.fm

en: Least favourite tracks
br: Roudoù an nebeutañ plijet

en: Left
br: Kleiz

en: Length
br: Padelezh

en: Library
br: Sonaoueg

en: Library advanced grouping
br: Strolladur ar sonaoueg kempleshoc'h

en: Library rescan notice
br: Kemenn hizivadur ar sonaoueg

en: Library search
br: Klask er sonaoueg

en: Limits
br: Bevennoù

en: Live
br: End-eeun

en: Load
br: Kargañ

en: Load cover from URL
br: Kargañ ar golo adalek un url

en: Load cover from URL...
br: Kargañ ar golo adalek un url...

en: Load cover from disk
br: Kargañ ur golo adalek ar bladenn

en: Load cover from disk...
br: Kargañ ar golo adalek ur bladenn...

en: Load playlist
br: Kargañ ar roll seniñ

en: Load playlist...
br: Kargañ ar roll seniñ...

en: Loading MTP device
br: O kargañ an drobarzhell MTP

en: Loading iPod database
br: O kargañ stlennvon iPod

en: Loading smart playlist
br: Kargañ ar roll seniñ speredek

en: Loading songs
br: O kargañ tonioù

en: Loading stream
br: O kargañ al lanv

en: Loading tracks
br: O kargan roudoù

en: Loading tracks info
br: O kargañ titouroù ar roud

en: Loading...
br: O kargañ...

en: Loads files/URLs, replacing current playlist
br: Kargañ restroù pe liammoù internet, hag eilec'hiañ ar roll seniñ

en: Login
br: Kennaskañ

en: Login failed
br: C'hwitet eo bet ar c'hennaskañ

en: Long term prediction profile (LTP)
br: Aelad Diougan Padus (ADP)

en: Love
br: Karout

en: Love (Last.fm scrobbling)
br: Karout (scrobbling Last.fm)

en: Low (%1 fps)
br: Izel (%1 fps)

en: Low (256x256)
br: Izel (256x256)

en: Low complexity profile (LC)
br: Aelad e Luzierezh Gwan (ALG)

en: Lyrics
br: Komzoù

en: Lyrics from %1
br: Komzoù eus %1

en: Magnatune Download
br: Pellgargañ Magnatune

en: Magnatune download finished
br: Pellgargadenn Magnatune echuet

en: Main profile (MAIN)
br: Aelad pennañ (MAIN)

en: Make it so!
br: Ober evel-se !

[ctx: Label for button to enable/disable Enterprise background sound.]
en: Make it so!
br: Gra an dra-mañ !

en: Malformed response
br: Respont stummet fall

en: Manage saved groupings
br: Merañ ar strolladoù enrollet

en: Manual proxy configuration
br: Kefluniadur dornel ar proksi

en: Manually
br: Gant an dorn

en: Manufacturer
br: Aozer

en: Mark as listened
br: Merkañ evel selaouet

en: Mark as new
br: Merkañ evel nevez

en: Match every search term (AND)
br: Implij an holl gerioù enklsask (HA)

en: Match one or more search terms (OR)
br: Implij unan pe meur a gerioù enklask (PE)

en: Maximum bitrate
br: Fonnder uhelañ

en: Medium (%1 fps)
br: Etre (%1 fps)

en: Medium (512x512)
br: Etre (512x512)

en: Membership type
br: Doare emezeladur

en: Minimum bitrate
br: Fonnder izelañ

en: Minimum buffer fill
br: Leuniadur minimum ar skurzer

en: Missing projectM presets
br: Ragarventennoù projectM a vank

en: Model
br: Patrom

en: Monitor the library for changes
br: Evezhiañ kemmadurioù ar sonaoueg

en: Mono playback
br: Lenn e mono

en: Months
br: Mizioù

en: Mood
br: Imor

en: Moodbar style
br: Doare ar varenn imor

en: Moodbars
br: Barenn imor

en: Most played
br: Lennet an aliesañ

en: Mount point
br: Poent staliañ

en: Mount points
br: Poentoù staliañ

en: Move down
br: Dindan

en: Move to library...
br: Dilec'hiañ davet ar sonaoueg...

en: Move up
br: A-us

en: Music
br: Sonerezh

en: Music Library
br: Sonaoueg

en: Mute
br: Mut

en: Name
br: Anv

[ctx: Category label]
en: Name
br: Anv

en: Naming options
br: Dibarzhioù anv

en: Narrow band (NB)
br: Bandenn strizh (NB)

en: Network Proxy
br: Proksi rouedad

en: Network Remote
br: Rouedad pell

en: Never
br: Morse

en: Never played
br: Morse sonet

en: Never start playing
br: Morse kregiñ da lenn

en: New folder
br: Teuliad nevez

en: New playlist
br: Roll seniñ nevez

en: New smart playlist...
br: Roll seniñ speredek nevez...

en: New songs
br: Tonioù nevez

en: New tracks will be added automatically.
br: Ar roudoù nevez a vo ouzhpennet ent emgefreek.

en: Newest tracks
br: Roudoù nevesañ

en: Next
br: Da-heul

en: Next track
br: Roud o tont

en: Next week
br: Ar sizhun a-zeu

en: No analyzer
br: Dezrannerez ebet

en: No background image
br: Skeudenn drekleur ebet

en: No covers to export.
br: Golo ebet da ezporzhiañ

en: No long blocks
br: Bloc'h hir ebet

en: No matches found.  Clear the search box to show the whole playlist again.
br: N'eo bet kavet netra. Diverkañ ar boest enklask evit diskouez ar roll seniñ en e-bezh.

en: No short blocks
br: Bloc'h berr ebet

en: None
br: Hini ebet

en: None of the selected songs were suitable for copying to a device
br: Ton ebet eus ar reoù diuzet a oa mat evit bezañ kopiet war an drobarzhell

en: Normal
br: Reizh

en: Normal block type
br: Rizh bloc'h skoueriek

en: Not available while using a dynamic playlist
br: N'eus ket tu implij pa vez implijet ur roll seniñ dinamek

en: Not connected
br: Digennasket

en: Not enough content
br: N'eus ket trawalc'h a endalc'h

en: Not enough fans
br: N'eus ket trawalc'h a fans

en: Not enough members
br: N'eus ket izili a-walc'h

en: Not enough neighbors
br: N'eus ket trawalc'h a amezeizen

en: Not logged in
br: N'eo ket kennasket

en: Not mounted - double click to mount
br: N'est ket savet - daouglikañ evit sevel

en: Notification type
br: Doare kemenn

en: Notifications
br: Kemenadennoù

en: Now Playing
br: O seniñ

en: Number of episodes to show
br: Niver a rannoù da ziskouez

en: OSD Preview
br: Rakwel an OSD

en: Only accept connections from clients within the ip ranges:
    10.x.x.x
    172.16.0.0 - 172.31.255.255
    192.168.x.x
br: Asantiñ kennaskadennoù o tont eus an arvalien er rummadoù IP-se hepken :⏎ 10.x.x.x⏎ 172.16.0.0 - 172.31.255.255⏎ 192.168.x.x

en: Only allow connections from the local network
br: Aotren ar c'hennaskoù eus ar rouedad lec'hel nemetken

en: Only show the first
br: Diskouez an hini kentañ nemetken

en: Opacity
br: Demerez

en: Open %1 in browser
br: Digeriñ %1 er merdeer

en: Open &audio CD...
br: Lenn ur CD &audio

en: Open OPML file
br: Digeriñ ur restr OPML

en: Open OPML file...
br: Digeriñ ur restr OPML...

en: Open a directory to import music from
br: Digeriñ ur c'havlec'h evit enporzhiañ ar sonerezh dioutañ

en: Open device
br: Digeriñ an drobarzhell

en: Open file...
br: Digeriñ ur restr...

en: Open in Google Drive
br: Digeriñ e-barzh Google Drive

en: Open in new playlist
br: Digerin en ur roll seniñ nevez

[ctx: Refers to behavior settings in Clementine settings page.]
en: Open in new playlist
br: Digeriñ en ur roll-seniñ nevez

en: Open in your browser
br: Digeriñ en ho merdeer

en: Open...
br: Digeriñ...

en: Operation failed
br: Oberiadenn c'hwitet

en: Optimize for bitrate
br: Gwelladenn ar fonnder

en: Optimize for quality
br: Gwelladenn ar perzhded

en: Options...
br: Dibarzhioù...

en: Organise Files
br: Aozañ ar restroù

en: Organise files...
br: Aozañ ar restroù...

en: Organising files
br: Oc'h aozañ ar restroù

en: Original tags
br: Klavioù orin

en: Original year
br: Bloavezh orin

en: Original year - Album
br: Bloavezh orin - albom

en: Original year tag support
br: Skor ar c'hlav "bloavezh orin"

en: Other options
br: Dibarzhioù all

en: Output
br: Ezkas

en: Output device
br: Trobarzhell ezkas

en: Output options
br: Dibarzhioù ezkas

en: Overwrite all
br: Skrivañ war pep tra

en: Overwrite existing files
br: Flastrañ ar restroù a vez diouto dija

en: Overwrite smaller ones only
br: Skrivañ war ar re bihanoc'h nemetken

en: Owner
br: Perc'henn

en: Parsing Jamendo catalogue
br: O tielfennañ katalog Jamendo

en: Partition label
br: Skritellig ar parzhad

en: Party
br: Fest

en: Password
br: Ger-tremen

en: Pause
br: Ehan

en: Pause playback
br: Ehan al lenn

en: Paused
br: Ehanet

en: Performer
br: Soner

en: Pixel
br: Piksel

en: Plain sidebar
br: Bareen gostez simpl

en: Play
br: Lenn

en: Play count
br: Konter selaouadennoù

en: Play if stopped, pause if playing
br: Lenn pe ehan, hervez ar stad

en: Play if there is nothing already playing
br: Lenn ma vez netra all o vezañ lennet

en: Play the <n>th track in the playlist
br: Seniñ an <n>vet roud eus ar roll seniñ

en: Play/Pause
br: Lenn/Ehan

en: Playback
br: Lenn sonerezh

en: Player options
br: Dibarzhioù al lenner

en: Playlist
br: Roll seniñ

en: Playlist finished
br: Roll seniñ echuet

en: Playlist options
br: Dibarzhioù ar roll seniñ

en: Playlist type
br: Doare ar roll seniñ

en: Playlists
br: Rolloù seniñ

en: Please close your browser and return to Clementine.
br: Klozit ho merdeer ha deuit en-dro war Clementine mar plij.

en: Podcasts
br: Podkastoù

en: Popup duration
br: Padelezh ar popup

en: Port
br: Porzh

en: Pre-amp
br: Rak-ampled

en: Preference
br: Gwellvezioù

en: Preferences
br: Gwellvezioù

en: Preferences...
br: Gwellvezioù...

en: Preferred album art filenames (comma separated)
br: Anv ar goloioù karetañ (dispartiet gant virgulennoù)

en: Preferred audio format
br: Mentrezh audio karetañ

en: Preferred format
br: Mentrezh karetañ

en: Premium audio type
br: Rizh audio premium

en: Preset:
br: Ragarventenn :

en: Press a button combination to use for
br: Pouezhit war ur c'henaozadur touchennoù evit implij

en: Press a key
br: Pouezit war un douchenn

en: Press a key combination to use for %1...
br: Pouezit war ur kombinadenn touchennoù evit implij %1

en: Pressing "Previous" in player will...
br: Pouezañ "A-raok' el lenner a...

en: Pretty OSD options
br: Dibarzhioù an OSD brav

en: Preview
br: Rakwel

en: Previous
br: A-raok

en: Previous track
br: Roud a-raok

en: Print out version information
br: Diskouez titouroù an handelv

en: Profile
br: Aelad

en: Progress
br: Enraog

[ctx: Category label]
en: Progress
br: Enraog

en: Psychedelic
br: Psykedelik

en: Push Wiiremote button
br: Pouezit war bouton ar Wiiremote

en: Put songs in a random order
br: Lakaat an tonioù en un urzh dre zegouezh

[ctx: Sound quality]
en: Quality
br: Perzhded

[ctx: Visualisation quality]
en: Quality
br: Perzhded

en: Querying device...
br: Goulennadeg trobarzhell

en: Queue Manager
br: Merour listenn c'hortoz

en: Queue selected tracks
br: Lakaat ar roudoù da heul

en: Queue track
br: Lakaat ar roud da heul

en: Radio (equal loudness for all tracks)
br: Skingomz (Ampled kevatal evit an holl roudoù)

en: Rain
br: Glav

[ctx: Label for button to enable/disable rain background sound.]
en: Rain
br: Glav

en: Random visualization
br: Heweladur dargouezhek

en: Rate the current song 0 stars
br: Lakaat 0 steredenn evit an ton lennet

en: Rate the current song 1 star
br: Lakaat 1 steredenn evit an ton lennet

en: Rate the current song 2 stars
br: Lakaat 2 steredenn evit an ton lennet

en: Rate the current song 3 stars
br: Lakaat 3 steredenn evit an ton lennet

en: Rate the current song 4 stars
br: Lakaat 4 steredenn evit an ton lennet

en: Rate the current song 5 stars
br: Lakaat 5 steredenn evit an ton lennet

en: Rating
br: Notenn

en: Really cancel?
br: Sur oc'h da gaout c'hoant da nullañ

en: Redirect limit exceeded, verify server configuration.
br: Aet dreist ar vevenn adkas, gwiriekait kefluniadur an dafariad.

en: Refresh catalogue
br: Hizivaat ar c'hatalog

en: Refresh channels
br: Hizivaat ar c'hanolioù

en: Refresh station list
br: Hizivat listenn ar savlec'hioù

en: Refresh streams
br: Hizivaat al lanvioù

en: Relative
br: Relativel

en: Remember Wii remote swing
br: Kaout soñj eus fiñv ar Wii remote

en: Remember my choice
br: Kaout soñj eus va dibab

en: Remove
br: Tennañ

en: Remove action
br: Tennañ an oberiadenn

en: Remove duplicates from playlist
br: Tennañ an tonioù doubl eus ar roll seniñ

en: Remove folder
br: Tennañ an teuliad

en: Remove from playlist
br: Tennañ kuit eus ar roll seniñ

en: Remove playlist
br: Tennañ ar roll seniñ

en: Remove playlists
br: Tennañ ar rolloù seniñ

en: Remove unavailable tracks from playlist
br: Tennañ an tonioù dihegerz eus ar roll-seniñ

en: Rename playlist
br: Adenvel ar roll seniñ

en: Rename playlist...
br: Adenvel ar roll seniñ...

en: Renumber tracks in this order...
br: Adniverenniñ ar roudoù en urzh-mañ...

en: Repeat
br: Adlenn

en: Repeat album
br: Adlenn an albom

en: Repeat playlist
br: Adlenn ar roll seniñ

en: Repeat track
br: Adlenn an ton

en: Replace current playlist
br: Eillec'hiañ ar roll seniñ lennet

en: Replace the playlist
br: Eillec'hiañ ar roll seniñ

en: Replaces spaces with underscores
br: Eillec'hiañ esaoù gant is-linennoù

en: Replay Gain mode
br: Doare Replay Gain

en: Repopulate
br: Adpoblañ

en: Require authentication code
br: Ezhomm 'zo eus ur c'hod kennaskañ

en: Reset
br: Adderaouiñ

en: Reset play counts
br: Adderaouiñ ar konter lennadennoù

en: Restart song, then jump to previous if pressed again
br: Adlenn an ton, ha lammat d'an hini a-raok ma vez adpouezet

en: Restart the track, or play the previous track if within 8 seconds of start.
br: Adkregiñ ar roud, pe lenn ar roud a-raok m'eo kroget abaoe 8 eilenn pe nebeutoc'h.

en: Restrict to ASCII characters
br: Bevenniñ ouzh an arouezennoù ASCII

en: Resume playback on start
br: Kenderc'hel da seniñ pa grog ar poellad

en: Return to Clementine
br: Distreiñ war Clementine

en: Right
br: Dehou

en: Rip
br: Eztennañ

en: Rip CD
br: Eztennañ ar bladenn

en: Rip audio CD
br: Eztennañ ar bladenn aodio

en: Run
br: Seveniñ

en: SOCKS proxy
br: SOCKS proksi

en: SSL handshake error, verify server configuration. SSLv3 option below may workaround some issues.
br: Kudenn er c'hennask SSL, gwiriekait kefluniadur an dafariad. An arventenn SSLv3 dinan a c'hell reizhañ kudennoù 'zo.

en: Safely remove device
br: Tennañ an drobarzhell diarvar

en: Safely remove the device after copying
br: Tennañ an drobarzhell diarvar goude an eilañ

en: Sample rate
br: Standilhonañ

en: Samplerate
br: Standilhonañ

en: Save .mood files in your music library
br: Enrollit ho restroù .mood en ho sonaoueg

en: Save album cover
br: Enrollañ golo an albom

en: Save cover to disk...
br: Enrollan ar golo war ar bladenn...

en: Save current grouping
br: Enrollañ ar strollad bremanel

en: Save image
br: Enrollañ ar skeudenn

[ctx: Save playlist menu action.]
en: Save playlist
br: Enrollañ ar roll-seniñ

[ctx: Title of the playlist save dialog.]
en: Save playlist
br: Enrollañ ar roll seniñ

en: Save playlist...
br: Enrollañ ar roll seniñ...

en: Save preset
br: Enrollañ ar ragarventennoù

en: Save ratings in file tags when possible
br: Enrollañ an notennoù e klav ar restr pa 'z eo posupl

en: Save statistics in file tags when possible
br: Enrollañ ar stadegoù e klav ar restr pa 'z eo posupl

en: Save this stream in the Internet tab
br: Enrollañ al lanv-mañ en ivinell internet

en: Saved Grouping Manager
br: Merour strolladoù enrollet

en: Saving songs statistics into songs files
br: O enrollañ stadegoù an tonioù e restr an tonioù

en: Saving tracks
br: Enrolladur an tonioù

en: Scalable sampling rate profile (SSR)
br: Aelad ar feur standilhonañ (SSR)

en: Scale size
br: Cheñch ar ment

en: Score
br: Poentoù

en: Scrobble tracks that I listen to
br: Scrobble ar roudoù selaouet ganin

en: Scroll over icon to change track
br: Dibunit betek an arlun da gemmañ ar roud

en: Search
br: Klask

[ctx: Global search settings dialog title.]
en: Search
br: Klask

en: Search Icecast stations
br: Klask war savlec'hioù Icecast

en: Search Jamendo
br: Klask Jamendo

en: Search Magnatune
br: Klask Magnatune

en: Search Subsonic
br: Klask Subsonic

en: Search automatically
br: Klask ent emgefreek

en: Search for album covers...
br: Klask goloioù albom...

en: Search for anything
br: Klask pep tra

en: Search gpodder.net
br: Klask war gpodder.net

en: Search iTunes
br: Klask war iTunes

en: Search mode
br: Doare klask

en: Search options
br: Dibarzhioù klask

en: Search terms
br: Gerioù enklask

en: Second Level
br: Eil live

en: Second level
br: EIl live

en: Seek backward
br: Mont war gil

en: Seek forward
br: Mont war-raok

en: Seek the currently playing track by a relative amount
br: Klask ar roud lennet gant ur sammad relativel

en: Seek the currently playing track to an absolute position
br: Klask ar roud lennet gant ul lec'hiadur absolud

en: Seeking using a keyboard shortcut or mouse wheel
br: Klask gant berradennoù klavier pe rod al logodenn

en: Select All
br: Diuzañ an holl

en: Select None
br: Diuzañ hini ebet

en: Select background color:
br: Diuzañ liv an drekleur

en: Select background image
br: Choaz ar skeudenn drekleur

en: Select best possible match
br: Diuzañ an disoc'h gwellañ

en: Select foreground color:
br: Diuzañ liv ar c'hentañ renk

en: Select visualizations
br: Diuzañ heweladurioù

en: Select visualizations...
br: Diuzañ heweladurioù...

en: Select...
br: Diuzañ...

en: Serial number
br: Niver heuliad

en: Server
br: Dafariad

en: Server URL
br: URL an dafariad

en: Server details
br: Munudoù an dafariad

en: Service offline
br: Servij ezlinenn

en: Set %1 to "%2"...
br: Termeniñ %1 d'an talvoud %2...

en: Set the volume to <value> percent
br: Termeniñ an ampled da <value> dre gant

en: Set value for all selected tracks...
br: Lakaat un talvoud evit an holll roudoù diuzet

en: Settings
br: Arventennoù

en: Shortcut
br: Berradenn

en: Shortcut for %1
br: Berradenn evit %1

en: Shortcut for %1 already exists
br: Berradenn evit %1 a zo dija anezhañ

en: Show
br: Diskouez

en: Show OSD
br: Diskouez OSD

en: Show a glowing animation on the current track
br: Lugerniñ ar roud o vezañ lennet

en: Show a moodbar in the track progress bar
br: Diskouez ar varenn imor el lenner

en: Show a native desktop notification
br: Implij reizhad kemenadenn ar burev

en: Show a notification when I change the repeat/shuffle mode
br: Diskouez ur gemennadenn pa cheñchan an doare adlenn/meskañ

en: Show a notification when I change the volume
br: Diskouez ur gemennadenn pa cheñchan an ampled

en: Show a notification when I pause playback
br: Diskouez ur gemennadenn pa ehanan ar sonadenn

en: Show a popup from the system tray
br: Diskouez ur popup e-kichen ar zonenn kemenadennoù

en: Show a pretty OSD
br: Diskouez un OSD brav

en: Show above status bar
br: Diskouez a-us d'ar varenn stad

en: Show all songs
br: Diskouez an holl tonioù

en: Show all the songs
br: Diskouez an holl tonioù

en: Show cover art in library
br: Diskouez ar golo er sonaoueg

en: Show dividers
br: Diskouez an dispartierien

en: Show fullsize...
br: Diskouez er ment gwirion...

en: Show in file browser...
br: Diskouez er merdeer retroù

en: Show in library...
br: Diskouez er sonaoueg

en: Show in various artists
br: Diskouez e "Arzourien Liesseurt"

en: Show moodbar
br: Diskouez ar varenn imor

en: Show only duplicates
br: Diskouez an doublennoù nemetken

en: Show only untagged
br: Diskouez an tonioù hep klav nemetken

en: Show search suggestions
br: Diskouez alioù enklask.

en: Show the "love" button
br: Diskouez ar bouton "karout"

en: Show the scrobble button in the main window
br: Diskouez ar bouton scrobbling er prenestr pennañ

en: Show tray icon
br: Diskouez an ikon er zonenn kemenadennoù

en: Show which sources are enabled and disabled
br: Diskouez peseurt mamenn a zo gweredekaet ha pe re a zo diweredekaet.

en: Show/Hide
br: DIskouez/Kuzhañ

en: Shuffle
br: Meskañ

en: Shuffle albums
br: Meskañ an albomoù

en: Shuffle all
br: Meskañ an holl

en: Shuffle playlist
br: Meskañ ar roll seniñ

en: Shuffle tracks in this album
br: Meskañ an tonioù war an albom-mañ

en: Sign in
br: Kennaskañ

en: Sign out
br: Digennaskañ

en: Signing in...
br: O kennaskañ...

en: Size
br: Ment

en: Size:
br: Ment:

en: Skip backwards in playlist
br: Mont a-drek er roll seniñ

en: Skip count
br: Konter tonioù lammet

en: Skip forwards in playlist
br: Mont dirak er roll seniñ

en: Skip selected tracks
br: Tremen ar roudoù diuzet

en: Skip track
br: Tremen ar roud

en: Small album cover
br: Golo album bihan

en: Small sidebar
br: Barenn gostez bihan

en: Smart playlist
br: Roll seniñ speredek

en: Smart playlists
br: Rolloù seniñ speredek

en: Song Information
br: Titouroù an ton

en: Song info
br: Ton

en: Sorry
br: Digarezit

en: Sort by genre (alphabetically)
br: Urzhiañ dre doare (urzh lizherennek)

en: Sort by genre (by popularity)
br: Urzhiañ dre doare (dre brud)

en: Sort by station name
br: Urzhian dre anv savlec'h

en: Sort songs by
br: Urzhiañ an tonioù gant

en: Sorting
br: Urzhiañ

en: Source
br: Mammenn

en: Sources
br: Mammennoù

en: Standard
br: Boaz

en: Start ripping
br: Kregiñ gant an eztennadenn

en: Start the playlist currently playing
br: Kregiñ ar roll seniñ

en: Start transcoding
br: Kregin an transkodiñ

en: Starting %1
br: O kregiñ %1

en: Starting...
br: O kregiñ...

en: Stop
br: Paouez

en: Stop after
br: Paouez goude

en: Stop after each track
br: Paouez goude pep roudenn

en: Stop after every track
br: Paouez goude pep roudenn

en: Stop after this track
br: Paouez goude ar roud-mañ

en: Stop playback
br: Paouez goude vefe lennet an ton

en: Stop playback after current track
br: Paouez gant al lenn goude ar roud bremanel

en: Stop playing after current track
br: Paouez goude ar roud lennet

en: Stop playing after track: %1
br: Paouez da lenn goude ar roud : %1

en: Stopped
br: Paouezet

en: Stream
br: Lanv

en: Streaming from a Subsonic server requires a valid server license after the 30-day trial period.
br: Evit implij ar streaming adalek un dafariad Subsonic goude an 30 devezh amprouiñ ho peus ezhomm eus ul lañvaz dafariad talvoudek.

en: Streaming membership
br: Izili streaming

en: Subscribers
br: Koumananterien

en: Success!
br: Berzh !

en: Successfully written %1
br: %1 skrivet

en: Suggested tags
br: Klavioù atizet

en: Summary
br: Taolenn

en: Super high (%1 fps)
br: Uhel tre (%1 fps)

en: Super high (2048x2048)
br: Bras-tre (2048x2048)

en: Supported formats
br: Mentrezhoù restr kemeret e kont

en: Synchronize statistics to files now
br: Gourbediñ bremañ ar stadegoù er restroù

en: System colors
br: Livioù ar reizhad

en: Tabs on top
br: Ivinelloù a-us

en: Tag fetcher
br: Leunier klav

en: Target bitrate
br: Fonnder tizhet

en: Techno
br: Tekno

en: Text options
br: Dibarzhioù an testenn

en: Thanks to
br: Trugarez da

en: The "%1" command could not be started.
br: An urzh "%1" ne c'hell ket bezañ kroget.

en: The album cover of the currently playing song
br: Golo an albom o vezañ lennet

en: The directory %1 is not valid
br: An teuliad %1 a zo direizh

en: The second value must be greater than the first one!
br: An eil talvoud a rank bezañ uheloc'h eget an hini kentañ

en: The site you requested does not exist!
br: Ar lec'hienn goulennet n'eus ket dioutañ

en: The site you requested is not an image!
br: Al lec'hienn goulennet n'eo ket ur skeudenn

en: The trial period for the Subsonic server is over. Please donate to get a license key. Visit subsonic.org for details.
br: Ar mare amprouiñ evit an dafariad Subsonic a zo echuet. Roit arc'hant evit kaout un alc'hwez lañvaz mar plij. Kit war subsonic.org evit ar munudoù.

en: The version of Clementine you've just updated to requires a full library rescan because of the new features listed below:
br: Handelv nevez Clementine a c'houlenn ma vefe hizivaet ho sonaoueg evit kemer e kont an arc'hweladurioù a-zeu :

en: There are other songs in this album
br: Tonioù all a zo en album-mañ

en: There was a problem communicating with gpodder.net
br: Ur gudenn a zo bet e-pad an eskemm gant gpodder.net

en: There was a problem fetching the metadata from Magnatune
br: Ur gudenn a zo savet evit kaout metaroadennoù adalek Magnatune

en: There was a problem parsing the response from the iTunes Store
br: Ur gudenn a zo bet o lenn respont ar servij iTunes

en: There were problems copying some songs.  The following files could not be copied:
br: Ur gudenn a zo evit kopian tonioù 'zo. Ar restroù-mañ n'int ket bet kopiet :

en: There were problems deleting some songs.  The following files could not be deleted:
br: Ur gudenn a zo evit diverkan tonioù 'zo. Ar restroù-mañ n'int ket bet diverket :

en: These files will be deleted from the device, are you sure you want to continue?
br: Ar restroù-mañ a vo diverket eus an drobarzhell, sur oc'h da gaout c'hoant kenderc'hel ?

en: These files will be permanently deleted from disk, are you sure you want to continue?
br: Ar restroù-mañ a vo diverket da vat eus ar bladenn, sur oc'h kaout c'hoant kenderc'hel ?

en: These folders will be scanned for music to make up your library
br: An teuliadoù-mañ a vo furchet enno evit klask sonerezh da lakaat e-barzh ho sonaoueg

en: These settings are used in the "Transcode Music" dialog, and when converting music before copying it to a device.
br: An arventennoù-se a zo implijet e "Transkodañ ar sonerezh", ha pa vez treuzkemmet sonerezh a-raok lakaat anezhi war un drobarzhell.

en: Third Level
br: Trede live

en: Third level
br: Trede live

en: This action will create a database which could be as big as 150 MB.
    Do you want to continue anyway?
br: Kement-se a krouo ur stlennvon 150Me tamm-pe-damm. Ha sur oc'h kenderc'hel ?

en: This album is not available in the requested format
br: N'ez eus ket eus an albom er mentrezh goulennet

en: This can be changed later through the preferences
br: Tu vo deoc'h kemmañ an dra-se dre ar gwellvezioù

en: This device must be connected and opened before Clementine can see what file formats it supports.
br: An drobarzhell-mañ a rank bezañ liammet ha digoret a-raok ma c'hallfe Clementine gwelet ar mentrezhoù restroù a c'hell lenn.

en: This device supports the following file formats:
br: An drobarzhell a c'hell lenn ar mentrezhoù restroù mañ :

en: This device will not work properly
br: An drobarzhell ne ze ket en-dro evel ma zere

en: This is an MTP device, but you compiled Clementine without libmtp support.
br: Un drobarzhell MTP eo, met komplet eo bet Clementine hep al levraoueg libmtp.

en: This is an iPod, but you compiled Clementine without libgpod support.
br: Un iPod eo, met komplet eo bet Clementine hep al levraoueg libgpod.

en: This is the first time you have connected this device.  Clementine will now scan the device to find music files - this may take some time.
br: Ar wech kentañ eo e liammit un drobarzhell-mañ. Clementine a skanno an drobarzhell a-benn kavout sonerezh - gellout a ra kemer amzer.

en: This option can be changed in the "Behavior" preferences
br: Ar arventenn-mañ a c'hell bezañ kemmet e rann "Emzalc'h" ar gwellvezioù

en: This stream is for paid subscribers only
br: Al lanv-mañ a zo evit an izili o deus paet.

en: This type of device is not supported: %1
br: An doare trobarzhell-mañ n'eo ket meret :%1

en: Time step
br: Paz amzer

en: Title
br: Titl

en: Today
br: Hiziv

en: Toggle Pretty OSD
br: Gweredekaat/Diweredekaat an OSD brav

en: Toggle fullscreen
br: Tremen e skramm leun

en: Toggle queue status
br: Cheñch stad al listenn c'hortoz

en: Toggle scrobbling
br: Cheñch ar scrobbling

en: Toggle visibility for the pretty on-screen-display
br: Gweredekaat/Diweredekaat an OSD brav

en: Tomorrow
br: Warc'hoaz

en: Too many redirects
br: Bet adkaset re a wech

en: Total albums:
br: Hollad an albomoù:

en: Total bytes transferred
br: Niver a eizhbit treuzkaset

en: Total network requests made
br: Niver a atersadennoù rouedad

en: Track
br: Roud

en: Transcode Music
br: Treuzkodañ Sonerezh

en: Transcoding
br: Transkodiñ

en: Transcoding %1 files using %2 threads
br: O transkodiñ %1 restr oc'h implij %2 threads

en: Transcoding options
br: Dibarzhioù transkodiñ

en: Turbine
br: Turbin

en: Turn off
br: Lazhañ

en: URL(s)
br: URL(où)

en: Ultra wide band (UWB)
br: Bandenn ledan tre (UWB)

en: Unable to connect
br: Dibosupl kennaskañ

en: Unable to download %1 (%2)
br: N'eus ket tu pellgargañ %1 (%2)

en: Unknown
br: Dianav

en: Unknown content-type
br: Doare endalc'h dianavezet

en: Unknown error
br: Kudenn dianav

en: Unset cover
br: Ar golo n'eo ket bet lakaet

en: Unskip selected tracks
br: Nullañ tremen ar roudoù diuzet

en: Unskip track
br: Nullañ tremen ar roud

en: Unsubscribe
br: Digoumanantiñ

en: Upcoming Concerts
br: Sonadegoù o-tont

en: Update all podcasts
br: Hizivaat ar podkastoù

en: Update changed library folders
br: Hizivaat teuliadoù kemmet ar sonaoueg

en: Update the library when Clementine starts
br: Hizivaat ar sonaoueg pa grog Clementine

en: Update this podcast
br: Hizivaat ar podkast-mañ

en: Updating
br: Hizivadur

en: Updating %1
br: Hizivadenn %1

en: Updating %1%...
br: Hizivadenn %1%...

en: Updating library
br: O hizivaat ar sonaoueg

en: Usage
br: Implij

en: Use Album Artist tag when available
br: Implij klav arzour an albom pa vez tu

en: Use Gnome's shortcut keys
br: Implij berradennoù Gnome

en: Use Psychedelic Colors
br: Ober gant livioù psikedelek

en: Use Replay Gain metadata if it is available
br: Implij metaroadenn Replay Gain ma 'z eo posubl

en: Use SSLv3
br: Implijout SSLv3

en: Use Wii Remote
br: Implij ar Wii Remote

en: Use a custom color set
br: Implij ur roll livioù personelaet

en: Use a custom message for notifications
br: Implij ur kemenadennoù personelaet

en: Use a network remote control
br: Implijout ur pellurzhier rouedad

en: Use authentication
br: Implij ar c'jennaskañ

en: Use bitrate management engine
br: Implij al lusker managment dre bitrate

en: Use dynamic mode
br: Implij ar mod dialuskel

en: Use notifications to report Wii Remote status
br: Implij ar c'hemennadennoù evit embann stad ar wiimote

en: Use temporal noise shaping
br: Implij ar mod kemmañ ar sonioù evit ur mare

en: Use the system default
br: Implij yezh dre ziouer ar reizhad

en: Use the system default color set
br: Implij roll livioù dre ziouer ar reizhad

en: Use the system proxy settings
br: Implij arventenoù dre ziouer ar proksi

en: Used
br: Implijet

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Username
br: Lezanv

en: Using the menu to add a song will...
br: Implij ar roll evit ouzhpennañ un ton a...

en: Variable bit rate
br: Fonnder kemmus

en: Various artists
br: Arzourien Liesseurt

en: Version %1
br: Handelv %1

en: View
br: Gwelout

en: Visualization mode
br: Doare heweladur

en: Visualizations
br: Heweladurioù

en: Visualizations Settings
br: Arventennoù  heweladurioù

en: Voice activity detection
br: Dinoer aktivelezh mouezh

en: Volume %1%
br: Ampled %1%

en: Warn me when closing a playlist tab
br: Gervel ac'hanon pa vez serret un ivinell roll seniñ

en: Website
br: Lec'hienn web

en: Weeks
br: Sizhunvezhioù

en: When Clementine starts
br: Pa grog Clementine

en: When looking for album art Clementine will first look for picture files that contain one of these words.
    If there are no matches then it will use the largest image in the directory.
br: E-pad ma klask Clementine goloioù, implij a raio e penn kentañ ar restroù gant unan eus an anvioù-se. Ma n'eus ket diouto, Clementine a implijo skeudenn brasañ an teuliad.

en: When saving a playlist, file paths should be
br: Pa vez savetaet ur roll-seniñ, ar c'havlec'hioù a rank bezañ

en: When the list is empty...
br: Pa 'z eo goullo al listenn...

en: Why not try...
br: Tu zo deoc'h klask...

en: Wide band (WB)
br: Bandenn ledan (WB)

en: Wii Remote %1: connected
br: Wiimote %1: Kennasket

en: Wii Remote %1: critical battery (%2%)
br: Wiimote %1: energiezh kritikal (%2%)

en: Wii Remote %1: disactived
br: Wiimote %1: diweredekaet

en: Wii Remote %1: disconnected
br: Wiimote %1: Digennasket

en: Wii Remote %1: low battery (%2%)
br: Wiimote %1: energiezh izel (%2%)

en: Windows Media audio
br: ausio Windows Media

en: Without cover:
br: Hep golo:

en: Would you like to move the other songs in this album to Various Artists as well?
br: Ha c'hoant ho peus lakaat tonioù all an albom-mañ e Arzourien Liesseurt ?

en: Would you like to run a full rescan right now?
br: C'hoant ho peus d'ober ur c'hwilervadenn eus al levraoueg bremañ ?

en: Write all songs statistics into songs' files
br: Skrivañ stadegoù an holl tonioù e restroù an tonioù

en: Write metadata
br: Skrivañ ar meta-roadennoù

en: Wrong username or password.
br: Anv-implijer pe ger-tremen fall.

en: Year
br: Bloaz

en: Year - Album
br: Bloaz - Albom

en: Years
br: Bloaz

en: Yesterday
br: Dec'h

en: You are about to download the following albums
br: Emaoc'h o vont da pellgargañ an albomoù-mañ

en: You are about to remove %1 playlists from your favorites, are you sure?
br: Ha sur oc'h kaout c'hoant diverkañ %1 roll seniñ eus ho reoù karetañ ?

en: You are about to remove a playlist which is not part of your favorite playlists: the playlist will be deleted (this action cannot be undone). 
    Are you sure you want to continue?
br: Emaoc'h o vont da dennañ ur roll seniñ a n'eo ket e-touez ar re merket: ar roll seniñ a vo diverket da vat.
    Ha sur oc'h kaout c'hoant kenderc'hel ?

en: You are not signed in.
br: N'oc'h ket kennasket.

en: You are signed in as %1.
br: Kennasket oc'h evel %1.

en: You are signed in.
br: Kennasket oc'h.

en: You can change the way the songs in the library are organised.
br: Gallout a rit kemmañ an doare ma vo renket an tonioù er sonaoueg.

en: You can listen to Magnatune songs for free without an account.  Purchasing a membership removes the messages at the end of each track.
br: Tu zo deoc'h selaou digoust tonioù Magnatune hep kaout ur gont. Gant ur gont ez eus tu deoc'h tennañ  ar gemennadenn e fin pep ton.

en: You can listen to background streams at the same time as other music.
br: Tu zo deoc'h selaou al lanvioù drekleur d'ar memes koulz ha sonerezh all

en: You can use your Wii Remote as a remote control for Clementine.  <a href="http://www.clementine-player.org/wiimote">See the page on the Clementine wiki</a> for more information.
br: Tu zo deoc'h implijout ho Wii Remote evel ur pellurzhier evit Clementine, <a href="http://www.clementine-player.org/wiimote">Sellit ar bajenn war wiki Clementine</a> evit muioc'h a ditouroù.

en: You do not have an active subscription
br: N'ho peus ket a koumanant gweredekaet

en: You love this track
br: Karout a rit ar roud-mañ

en: You need to launch System Preferences and allow Clementine to "<span style="font-style:italic">control your computer</span>" to use global shortcuts in Clementine.
br: Ezhomm ho peus da lañsañ ar Gwellvezioù Reizhad ha aotren Clementine da "<span style="font-style:italic">kontroliñ ho urzhiataer</span>" evit implij berradennoù hollek e Clementine

en: You will need to restart Clementine if you change the language.
br: Ezhomm a vo adloc'hañ Clementine ma cheñchit ar yezh.

en: Your IP address:
br: Ho chomlec'h IP a zo :

en: Your Magnatune credentials were incorrect
br: Hoc'h aotreoù arveriad evit Magnatune a zo direizh.

en: Your library is empty!
br: Goullo eo ho sonaoueg!

en: Your radio streams
br: Ho lanvioù skingomz.

en: Your scrobbles: %1
br: Ho skroble : %1

en: Your system is missing OpenGL support, visualizations are unavailable.
br: N'emañ ket OpenGl war ho reizhad, n'eus ket tu deoc'h kaout an heweladurioù.

en: add %n songs
br: ouzhpennañ %n ton

en: after
br: goude

en: ago
br: 'zo

en: and
br: ha

en: automatic
br: ent emgefreek

en: before
br: araok

en: between
br: etre

en: biggest first
br: brasañ araok

en: bpm
br: bdm

en: contains
br: en deus

en: disabled
br: diweredekaet

en: disc %1
br: pladenn %1

en: does not contain
br: n'en deus ket

en: ends with
br: a echu gant

en: equals
br: zo kevatal da

en: gpodder.net directory
br: Teuliad gpodder.net

en: greater than
br: brasoc'h eget

en: iPods and USB devices currently don't work on Windows.  Sorry!
br: N'ez a ket en-dro an trobarzhelloù iPod hag USB war WIndows evit ar mare. Digarezit !

en: in the last
br: etrezek ar re ziwezhañ

en: kbps
br: kbde

en: less than
br: nebeutoc'h eget

en: longest first
br: hirañ araok

en: move %n songs
br: diblasañ %n ton

en: newest first
br: nevesañ araok

en: not equals
br: disheñvel diouzh

en: not in the last
br: a-raok ar re ziwezhañ

en: not on
br: ket war

en: oldest first
br: koshoc'h da gentañ

en: on
br: war

en: options
br: dibarzhioù

en: press enter
br: pouezit war Enankañ

en: remove %n songs
br: Tennañ %n ton

en: shortest first
br: berrañ araok

en: shuffle songs
br: Meskañ an tonioù

en: smallest first
br: bihanañ araok

en: sort songs
br: Urzhiañ an tonioù

en: starts with
br: a grog gant

en: stop
br: paouez

en: track %1
br: roud %1
