Clementine Music Player - en to et translation catalogue (1300 entries)

en: 
    
    You can favorite playlists by clicking the star icon next to a playlist name
    
    Favorited playlists will be saved here
et: 
    
    Kui klõpsid tähe ikooni esitusloendi ees, siis sa võid märkida selle esitusloendi oma lemmikuks.
    
    Lemmikuks märgitud esitusloendid salvestatakse siia.

en:  ANMR method (experimental)
et: ANMR meetod (katseline)

en:  days
et: päeva

en:  ms
et:  msek

en:  pt
et:  punkti

en:  seconds
et:  sekundit

en:  songs
et:  laulu

en: %1 albums
et: %1 albumit

en: %1 days
et: %1 päeva

en: %1 days ago
et: %1 päeva tagasi

en: %1 on %2
et: %1 arvutis %2

en: %1 playlists (%2)
et: %1 lugude nimekirja (%2)

en: %1 request failed:
    %2
et: %1 päring ei õnnestunud:
    %2

en: %1 song
et: %1 lugu

en: %1 songs
et: %1 lugu

en: %1 songs found
et: Leidsime %1 lugu

en: %1 songs found (showing %2)
et: Leidsime %1 lugu (näitasime %2)

en: %1 tracks
et: %1 pala

en: %1 transferred
et: %1 kopeeritud

en: %1: Wiimotedev module
et: %1: moodul Wiimotedev

en: %L1 other listeners
et: %L1 muud kuulajat

en: %L1 selected of
et: Valitud %L1  /

en: %L1 total plays
et: Kokku %L1 esituskorda

en: %L1 tracks
et: %L1 pala

en: %filename%
et: %failinimi%

en: %n failed
et: %n ebaõnnestus

en: %n finished
et: %n lõpetatud

en: %n remaining
et: jäänud %n

en: &Align text
et: &Joonda tekst

en: &Center
et: &Keskele

en: &Custom
et: &Kohandatud

en: &Extras
et: Lisad

en: &Grouping
et: &Rühmitamine

en: &Help
et: Abi

en: &Hide %1
et: Peida %1

en: &Hide...
et: Peida...

en: &Left
et: &Vasakule

en: &Lock Rating
et: &Lukusta hinnang

en: &Lyrics
et: &Laulusõnad

en: &Music
et: Muusika

en: &None
et: &Puudub

en: &Playlist
et: Esitusloend

en: &Quit
et: &Välju

en: &Repeat mode
et: Kordav režiim

en: &Right
et: &Paremale

en: &Shuffle mode
et: Segatud režiim

en: &Stretch columns to fit window
et: Venita veerud akna laiuse järgi

en: &Tools
et: Töövahendid

en: &Year
et: &Aasta

en: (different across multiple songs)
et: (erinev erinevatel lugudel)

en: ...and all the Amarok contributors
et: ..ja kõik Amaroki toetajad

en: 1 day
et: 1 päev

en: 1 track
et: 1 lugu

en: 50 random tracks
et: 50 juhuslikku lugu

en: <a href="http://www.di.fm/premium/">Upgrade to Premium now</a>
et: <a href="http://www.di.fm/premium/">Osta Premium-toode</a>

en: <html><head/><body><p>If not checked, Clementine will  try to save your ratings and other statistics only in a separate database and don't modify your files.</p><p>If checked, it will save statistics both in database and directly into the file each time they changed.</p><p>Please note it might not work for every format and, as there is no standard for doing so, other music players might not be able to read them.</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>Kui see valik pole aktiivne, siis Clementine püüab salvestada sinu antud lugude hindeid ja muud statistikat eraldi andmebaasi ning ei muuda sinu faile.</p><p>Kui see valik on aktiivne, siis ta salvestab statistikat nii andmebaasi kui faili niipea, kui selles osas on muutusi.</p><p>Aga palun arvesta et selline funktsionaalsus ei pruugi toimida kõikide failivormingutega ning kuna puuduvad vastavad avalikud standardid, siis muud meediamängijad ei pruugi osata seda infot lugeda ja kasutada.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Prefix a word with a field name to limit the search to that field, e.g. <span style=" font-weight:600;">artist:</span><span style=" font-style:italic;">Bode</span> searches the library for all artists that contain the word Bode, <span style=" font-weight:600;">playcount:</span><span style=" font-style:italic;">&gt;=2</span> searches the library for songs played at least twice, <span style=" font-weight:600;">lastplayed:</span>&lt;<span style=" font-style:italic;">1h30m</span> searches the library for songs played in the last 180 minutes.</p><p><span style=" font-weight:600;">Available fields: </span><span style=" font-style:italic;">%1</span>.</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>Kui soovid otsingut piirata konkreetse väljaga, siis sisesta see otsingusõna prefiksina, näiteks <span style=" font-weight:600;">artist:</span><span style=" font-style:italic;">Kuld</span> otsib muusikakogust esitajaid, kelle nimes leidub Kuld ning <span style=" font-weight:600;">playcount:</span><span style=" font-style:italic;">&gt;=2</span> otsib muusikakogust lugusid, mida on esitatud vähemalt kaks korda või <span style=" font-weight:600;">lastplayed:</span>&lt;<span style=" font-style:italic;">1h30m</span> otsib lugusid, mida on esitatud viimase 180 minuti jooksul.</p><p><span style=" font-weight:600;">Kasutatavad väljad: </span> <span style=" font-style:italic;">%1</span>.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>This will write songs' ratings and statistics into files tags for all your library's songs.</p><p>This is not needed if the &quot;Save ratings and statistics in file tags&quot; option has always been activated.</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>Sellele nupule vajutades kirjutatakse hinnangud ja statistika kõikide sinu muusikakogu failide andmeväljadesse.</p><p>Selle nupu klõpsimine ei  ole vajalik, kui &quot;Kui võimalik, siis salvesta statistika faili siltidena&quot; valik on pidevalt aktiivne.</p></body></html>

en: <p>This article uses material from the Wikipedia article <a href="%1">%2</a>, which is released under the <a href="https://clementine-player.org/licenses/by-sa/3.0/legalcode.txt">Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0</a>.</p>
et: <p>Selles tekstis kasutatakse Wikipedia artiklit <a href="%1">%2</a>, mis on avaldatud <a href="https://clementine-player.org/licenses/by-sa/3.0/legalcode.txt">reative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0</a> litsentsi alusel.</p>

en: A client can connect only, if the correct code was entered.
et: Kliendi ühendus on lubatud peale õige koodi sisestamist.

en: A premium account is required
et: Premium-konto on vajalik

en: A smart playlist is a dynamic list of songs that come from your library.  There are different types of smart playlist that offer different ways of selecting songs.
et: Nutikas esitusloend ehk lugude nimekiri on dünaamiline loend,  mis põhineb sinu muusikakataloogil. On olemas mitu erinevat tüüpi nutikat esitusloendist, ning neil on erinevad aluspõhimõtted.

en: A song will be included in the playlist if it matches these conditions.
et: Lugu lisatakse sellesse nimekirja kui ta vastab nendele tingimustele.

en: A&utomatic
et: A&utomaatne

en: ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD
et: KOGU AU UNISELE KÄRNKONNALE

en: Abort
et: Katkesta

en: About %1
et: %1 info

en: About Clementine...
et: Clementine info...

en: About Qt...
et: Qt info...

en: Absolute
et: Absoluutsed

en: Account details
et: Konto üksikasjad

en: Account details (Premium)
et: Pangarekvisiidid (Premium toote seadistamiseks)

en: Action
et: Toiming

[ctx: Category label]
en: Action
et: Tegevus

en: Activate/Deactivate Wii Remote
et: Aktiveeri/deaktiveeri Wii pult

en: Add Podcast
et: Lisa taskuhääling

en: Add Stream
et: Raadiovoo lisamine

en: Add a new line if supported by the notification type
et: Lisa uus rida kui teadete tüüp seda võimaldab

en: Add action
et: Lisa tegevus

en: Add all tracks from a directory and all its subdirectories
et: Lisa kõik lood sellest kaustast ja tema alamkaustadest

en: Add another stream...
et: Lisa veel üks raadiovoog...

en: Add directory...
et: Lisa kaust...

en: Add file
et: Lisa fail

en: Add file to transcoder
et: Lisa fail transkodeerimiseks

en: Add file(s) to transcoder
et: Lisa fail(id) transkodeerimiseks

en: Add file...
et: Lisa fail...

en: Add files to transcode
et: Lisa failid transkodeerimiseks

en: Add folder
et: Lisa kaust

en: Add folder...
et: Lisa kaust...

en: Add new folder...
et: Lisa uus kaust...

en: Add podcast
et: Lisa taskuhääling

en: Add podcast...
et: Lisa taskuhääling...

en: Add search term
et: Lisa otsingusõna

en: Add song album tag
et: Lisa loole albumi silt

en: Add song albumartist tag
et: Lisa loole albumi esitaja silt

en: Add song artist tag
et: Lisa loole esitaja silt

en: Add song auto score
et: Lisa loole automaatse hinnangu silt

en: Add song composer tag
et: Lisa loole helilooja silt

en: Add song disc tag
et: Lisa loole plaadi numbri silt

en: Add song filename
et: Lisa loo failinimi

en: Add song genre tag
et: LIsa loo žanri silt

en: Add song grouping tag
et: Lisa loole rühmitamise silt

en: Add song length tag
et: Lisa loo pikkuse silt

en: Add song performer tag
et: Lisa loo esineja silt

en: Add song play count
et: Lisa loo esituskorrad

en: Add song rating
et: Lisa loo hinnang

en: Add song skip count
et: Lisa loo vahelejätmiskorrad

en: Add song title tag
et: Lisa loole pealkirja silt

en: Add song track tag
et: Lisa loole plaadijärjekorra silt

en: Add song year tag
et: Lisa loole aasta silt

en: Add stream...
et: Lisa raadiovoog...

en: Add to another playlist
et: Lisa teise esitusloendisse

en: Add to playlist
et: Lisa esitusloendisse

en: Add to the queue
et: Lisa esitusjärjekorda

en: Add to your radio streams
et: Lisa oma veebiraadiote sekka

en: Add wiimotedev action
et: Lisa wiimotedev tegevus

en: Added this month
et: Lisatud sel kuul

en: Added this week
et: Lisatud sel nädalal

en: Added this year
et: Lisatud sel aastal

en: Added today
et: Lisatud täna

en: Added within three months
et: Lisatud kolme kuu jooksul

en: Advanced grouping...
et: Täpsem rühmitus...

en: After
et: Pärast

en: After copying...
et: Pärast kopeerimist...

en: Album (ideal loudness for all tracks)
et: Album (kõigil radadel ideaalne valjus)

en: Album artist
et: Albumi esitaja

en: Album cover
et: Albumi kaanepilt

en: Album info on jamendo.com...
et: Albumi teave jamendo.com saidis...

en: Albums with covers
et: Album koos kaanega

en: Albums without covers
et: Kaanepildita albumid

en: All
et: Kõik

en: All Files (*)
et: Kõik failid (*)

[ctx: Label for button to enable/disable Hypnotoad background sound.]
en: All Glory to the Hypnotoad!
et: Kogu au unisele kärnkonnale!

en: All albums
et: Kõik albumid

en: All artists
et: Kõik esitajad

en: All files (*)
et: Kõik failid (*)

en: All playlists (%1)
et: Kõik esitusloendid (%1)

en: All the translators
et: Kõik tõlkijad

en: All tracks
et: Kõik lood

en: Allow a client to download music from this computer.
et: Luba kliendil laadida muusikat siit arvutist.

en: Allow downloads
et: Luba allalaadimine

en: Alongside the originals
et: Lähtefailide kõrval

en: Alwa&ys hide the main window
et: Alati p&eida põhiaken

en: Always show &the main window
et: Alati näi&ta põhiakent

en: Always start playing
et: Alati alusta esitust

en: An error occurred loading the iTunes database
et: iTunes'i andmebaasi laadimisel tekkis viga

en: An error occurred writing metadata to '%1'
et: Tekkis viga metaandmete salvestamisel siia '%1'

en: An unspecified error occurred.
et: Määratlemata viga.

en: And:
et: Ja:

en: Angry
et: Vihane

en: Appearance
et: Väljanägemine

en: Append files/URLs to the playlist
et: Lisa faile/urle oma esitusloendisse

en: Append to current playlist
et: Lisa käesolevasse esitusloendisse

en: Append to the playlist
et: Lisa esitusloendisse

en: Apply compression to prevent clipping
et: Ülevõimenduse vältimiseks kasuta kompressorit

en: Are you sure you want to delete the "%1" preset?
et: Kas sa kindlasti soovid kustutada "%1" eelseadistust?

en: Are you sure you want to reset this song's statistics?
et: Kas sa kindlasti soovid nullida selle loo statistika?

en: Are you sure you want to write song's statistics into song's file for all the songs of your library?
et: Kas sa oled kindel, et soovid kõikidesse muusikakogu lugude failidesse salvestada lugude statistikat?

en: Artist
et: Esitaja

en: Artist info
et: Esitaja info

en: Artist's initial
et: Esitaja initsiaalid

en: As&k when saving
et: &Küsi salvestamisel

en: Audio format
et: Heli vorming

en: Audio output
et: Heliväljund

en: Authentication failed
et: Autentimine ebaõnnestus

en: Author
et: Autor

en: Authors
et: Autorid

en: Automatic
et: Määratud automaatselt

en: Automatic updating
et: Automaatne uuendamine

en: Automatically determine based on sample rate.
et: Otsusta automaatselt diskreetimissageduse põhjal.

en: Automatically open single categories in the library tree
et: Automaatselt ava üksikkategooriad muusikakogu puus

en: Available
et: Saadaval

en: Average bitrate
et: Keskmine bitikiirus

en: Average image size
et: Keskmine pildisuurus

en: BBC Podcasts
et: BBC taskuhäälingud

en: Background Streams
et: Taustahelid

en: Background color
et: Taustavärv

en: Background image
et: Taustapilt

en: Background opacity
et: Tausta läbipaistvus

en: Backing up database
et: Varundan andmebaasi

en: Balance
et: Keskel

en: Ban (Last.fm scrobbling)
et: Ei meeldi (Last.fm kraasimine)

en: Bar analyzer
et: Riba-analüsaator

en: Basic Blue
et: Tavaline sinine

en: Basic audio type
et: Tavakonto helivormingud

en: Behavior
et: Käitumine

en: Best
et: Parim

en: Biography
et: Biograafia

en: Bit rate
et: Bitikiirus

en: Bitrate
et: Bitikiirus

[ctx: Refers to bitrate in file organise dialog.]
en: Bitrate
et: Bitikiirus

en: Block analyzer
et: Blokk-analüsaator

en: Block type
et: Blokitüüp

en: Blur amount
et: Hägususe määr

en: Body
et: Sisu

en: Boom analyzer
et: Kõmisev analüsaator

en: Browse...
et: Sirvi...

en: Buffer duration
et: Puhvri kestus

en: Buffering
et: Puhvedamine

en: Building Seafile index...
et: Loon indeksit Seafile lugudest...

en: But these sources are disabled:
et: Aga need allikad on välja lülitatud:

en: Buttons
et: Nupud

en: CBC Podcasts
et: CBC taskuhäälingud

en: CD Drive
et: CD-mängija

en: CUE sheet support
et: Asukohatabeli tugi

en: Cancel download
et: Tühista allalaadimine

en: Change cover art
et: Muuda kaanepilti

en: Change font size...
et: Muuda kirja suurust...

en: Change repeat mode
et: Muuda kordavat režiimi

en: Change shortcut...
et: Muuda kiirklahvi...

en: Change shuffle mode
et: Muuda segamise viisi

en: Change the currently playing song
et: Vaheta hetkel esitatavat lugu

en: Change the language
et: Muuda keelt

en: Changes will take place when the next song starts playing
et: Muutused jõustuvad kui järgmise loo esitamine algab

en: Changing mono playback preference will be effective for the next playing songs
et: Mono taasesituse seadistuse muutmine jõustub alates järgmisest esitatavast loost

en: Channels
et: Kanalid

en: Check for new episodes
et: Kontrolli kas on uusi episoode

en: Check for updates
et: Kontrolli uuendusi

en: Check for updates...
et: Kontrolli uuendusi...

en: Choose a name for your smart playlist
et: Vali nimi oma nutika esitusloendi jaoks

en: Choose automatically
et: Vali automaatselt

en: Choose color...
et: Vali värv...

en: Choose font...
et: Vali kirjastiil...

en: Choose from the list
et: Vali nimekirjast

en: Choose how the playlist is sorted and how many songs it will contain.
et: Vali kuidas esitusloend on sorteeritud ja mitu lugu seal peaks sisalduma.

en: Choose podcast download directory
et: Muuda taskuhäälingu allalaadimise kausta

en: Choose the internet services you want to show.
et: Vali need internetipõhised teenused, mida sa tahad kuvada.

en: Choose the websites you want Clementine to use when searching for lyrics.
et: Vali veebisaidid, kust Clementine võiks laulusõnu otsida.

en: Classical
et: Klassikaline

en: Cleaning up
et: Tühjendamine

en: Clear
et: Tühjenda

en: Clear playlist
et: Tühjenda esitusloend

en: Clementine Error
et: Clementine viga

en: Clementine Orange
et: Clementine'i oranž

en: Clementine Visualization
et: Clementine visualiseeringud

en: Clementine can automatically convert the music you copy to this device into a format that it can play.
et: Clementine võib automaatselt teisendada kopeeritava muusika vormingu selliseks, mida see seade suudab esitada.

en: Clementine can play music that you have uploaded to Box
et: Clementine võib esitada lugusid, mida sa oled tõstnud oma Box'i

en: Clementine can play music that you have uploaded to Dropbox
et: Clementine võib esitada lugusid, mida sa oled tõstnud oma Dropbox'i

en: Clementine can play music that you have uploaded to Google Drive
et: Clementine võib esitada lugusid, mida sa oled tõstnud oma Google Drive'i

en: Clementine can play music that you have uploaded to OneDrive
et: Clementine võib esitada lugusid, mida sa oled tõstnud oma OneDrive'i

en: Clementine can show a message when the track changes.
et: Clementine võib näidata loo vahetumisel teavet uue loo kohta.

en: Clementine can synchronize your subscription list with your other computers and podcast applications.  <a href="https://gpodder.net/register/">Create an account</a>.
et: Clementine võib sünkroniseerida sinu tellimuste loendit sinu teiste arvutitega ja taskuhäälingu rakendustega. <a href="https://gpodder.net/register/">Loo oma konto siin</a>.

en: Clementine could not load any projectM visualisations.  Check that you have installed Clementine properly.
et: Clementine ei suutnud laadida mitte ühtegi projectM visualiseerimist. Palun kontrolli et oleksid Clementine'i paigaldanud korrektselt.

en: Clementine image viewer
et: Clementine pildivaatur

en: Clementine was unable to find results for this file
et: Clementine ei leidnud selle faili kohta teavet

en: Clementine will find music in:
et: Clementine leiab muusikat siit:

en: Click here to add some music
et: Klikka siin et lisada muusikat

en: Click here to favorite this playlist so it will be saved and remain accessible through the "Playlists" panel on the left side bar
et: Selle esitusloendi märkimiseks oma lemmikuks klõpsi siin täheikooni. Niisugusel juhul on ta hiljemgi leitav vasakul asuva külgriba "Esitusloendid" nupu alt.

en: Click to toggle between remaining time and total time
et: Kuva kas järelejäänud aega või koguaega

en: Clicking the Login button will open a web browser.  You should return to Clementine after you have logged in.
et: Klõpsides sisselogimisnuppu avatakse veebibrauser. Peale sisselogimist peaksid tagasi tulema Clementine programmi juurde.

en: Close
et: Sulge

en: Close playlist
et: Sulge esitusloend

en: Close visualization
et: Sulge visualiseerimine

en: Closing this window will cancel the download.
et: Selle akna sulgemine tühistab allalaadimise.

en: Closing this window will stop searching for album covers.
et: Sulgedes selle akna lõpetad albumite kaanepiltide otsingu.

en: Club
et: Klubi

en: Co&mposer
et: He&lilooja

en: Colors
et: Värvid

en: Comma separated list of class:level, level is 0-3
et: Komadega eraldatud loend klass:tase, kus tase võib olla 0-3

en: Comma separated list of prefix words to ignore when sorting
et: Komadega eraldatud loend sõnadest, mida ei kasutata sortimisel

en: Command
et: Käsk

en: Comment
et: Märkus

en: Complete tags automatically
et: Täida sildid automaatselt

en: Complete tags automatically...
et: Täida sildid automaatselt...

en: Composer
et: Helilooja

en: Configure %1...
et: Seadista %1...

en: Configure Magnatune...
et: Magnatune seadistamine...

en: Configure Shortcuts
et: Kiirklahvid

en: Configure Subsonic...
et: Subsonicu seadistamine...

en: Configure global search...
et: Üldotsingu seadistamine...

en: Configure library...
et: Kogu seadistamine...

en: Configure podcasts...
et: Taskuhäälingute seadistamine...

en: Configure...
et: Seadista...

en: Connect Wii Remotes using active/deactive action
et: Ühenda Wii pult kasutades aktiveeri/deaktiveeri tegevust

en: Connect device
et: Ühenda seade

en: Connection refused by server, check server URL. Example: http://localhost:4040/
et: Server keelus ühendusest, kontrolli serveri URL'i. Näiteks: http://localhost:4040/

en: Connection timed out
et: Ühendus aegus

en: Connection timed out, check server URL. Example: http://localhost:4040/
et: Ühendus aegus, kontrolli serveri URL'i. Näiteks: http://localhost:4040/

en: Console
et: Konsool

en: Constant bitrate
et: Ühtlane bitikiirus

en: Convert all music
et: Konverteeri kõik failid

en: Convert any music that the device can't play
et: Konverteeri kõik muusika, mida see seade ei suuda esitada

en: Convert lossless audiofiles before sending them to the remote.
et: Konverteeri kadudeta helifailid enne välisseadmesse saatmist.

en: Convert lossless files
et: Konverteeri kadudeta helifailid

en: Copy to clipboard
et: Kopeeri lõikelauale

en: Copy to device...
et: Kopeeri seadmesse...

en: Copy to library...
et: Kopeeri kogusse...

en: Copyright
et: Autoriõigused

en: Could not connect to Subsonic, check server URL. Example: http://localhost:4040/
et: Ei saanud ühendust Subsonic'u serveriga. Kontrolli serveri URL'i. Näiteks http://localhost:4040/

en: Could not create the GStreamer element "%1" - make sure you have all the required GStreamer plugins installed
et: Ei suutnud luua GStreamer'i elementi "%1" - palun kontrolli, et arvutis oleks paigaldatud kõik vajalikud GStreamer'i pistikprogrammid

en: Could not detect an audio stream in %1
et: Ei suutnud tuvastada audiovoogu %1's

en: Could not find Google Drive file.
et: Ei leidnud Google Drive'st faili.

en: Could not find a suitable encoder element for <b>%1</b>.
et: Ei leidnud sobilikku kodeerija komponenti <b>%1</b> jaoks.

en: Could not get details
et: Ei õnnestunud leida detailset teavet

en: Could not log in to Last.fm. Please try again.
et: Last.fm teenusesse sisselogimine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti.

en: Couldn't create playlist
et: Ei suutnud luua esitusloendit

en: Couldn't find a muxer for %1, check you have the correct GStreamer plugins installed
et: Ei leidnud mukserit %1 jaoks, palun kontrolli et arvutis oleks paigaldatud õiged GStreamer'i pistikprogrammid

en: Couldn't find an encoder for %1, check you have the correct GStreamer plugins installed
et: Ei leidnud kodeerijat %1 jaoks, palun kontrolli et arvutis oleks paigaldatud õiged GStreamer'i pistikprogrammid

en: Couldn't open output file %1
et: Ei suuda avada väljund faili %1

en: Cover Manager
et: Kaanepiltide haldur

en: Cover art from embedded image
et: Kaanepilt põimitud pildi alusel

en: Cover art loaded automatically from %1
et: Kaanepilt on automaatselt laaditud asukohast %1

en: Cover art manually unset
et: Kaanepilt on käsitsi eemaldatud

en: Cover art not set
et: Kaanepilt on määramata

en: Cover art set from %1
et: Kaanepilt on määratud %1'st

en: Covers from %1
et: Kaanepildid %1'st

en: Create a new playlist with files/URLs
et: Loo failidest/urlidest uus esitusloend

en: Cross-fade when changing tracks automatically
et: Lugude automaatsel vahetamisel ristsulata heli

en: Cross-fade when changing tracks manually
et: Lugude käsitsi vahetamisel ristsulata heli

en: Custom
et: Kohanda

en: Custom image:
et: Kohandatud pilt:

en: Custom message settings
et: Kohandatud teadete seaded

en: Custom...
et: Kohandatud...

en: D-Bus path
et: D-Bus'i otsitee

en: Dance
et: Tantsumuusika

en: Database
et: Andmebaas

en: Database corruption detected. Please read https://github.com/clementine-player/Clementine/wiki/Database-Corruption for instructions on how to recover your database
et: Tuvastasime et andmebaas on vigane. Meie juhend andmebaasi parandamiseks asub https://github.com/clementine-player/Clementine/wiki/Database-Corruption lehel.

en: Date
et: Kuupäev

en: Date created
et: Loomise aeg

en: Date modified
et: Muutmise aeg

en: Days
et: päeva

en: De&fault
et: &Vaikeväärtus

en: Decrease the volume by 4 percent
et: Vähenda helitugevust 4 protsenti

en: Decrease the volume by <value> percent
et: Vähenda helitugevust <value> protsenti

en: Decrease volume
et: Heli vaiksemaks

en: Default background image
et: Vaikimisi taustapilt

en: Default device on %1
et: Vaikimisi seade asukohas %1

en: Defaults
et: Vaikeväärtused

en: Delay between visualizations
et: Viivitus visualiseerimiste vahel

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete downloaded data
et: Kustuta allalaaditud andmed

en: Delete files
et: Kustuta failid

en: Delete from device...
et: Kustuta seadmest...

en: Delete from disk...
et: Kustuta kettalt...

en: Delete played episodes
et: Kustuta esitatud episoodid

en: Delete preset
et: Kustuta valmisseadistus.

en: Delete smart playlist
et: Kustuta nutikas esitusloend

en: Delete the currently playing song
et: Kustuta parasjagu esitamisel olev lugu

en: Delete the original files
et: Kustuta algsed failid

en: Deleting files
et: Failide kustutamine

en: Depth
et: Sügavus

en: Dequeue selected tracks
et: Eemalda valitud lood järjekorrast

en: Dequeue track
et: Eemalda järjekorrast

en: Destination
et: Sihtkoht

en: Details...
et: Üksikasjad...

en: Detect
et: Tuvasta

en: Device
et: Seade

en: Device Properties
et: Seadme seadistus

en: Device name
et: Seadme nimi

en: Device properties...
et: Seadme omadused...

en: Devices
et: Seadmed

en: Dialog
et: Dialoog

en: Did you mean
et: Kas sa mõtlesid

en: Digitally Imported password
et: Salasõna Digitally Imported jaoks

en: Digitally Imported username
et: Kasutajanimi Digitally Imported jaoks

en: Direct internet connection
et: Ühendu internetti otse

en: Directory
et: Kataloog

en: Disable duration
et: Ära näita kestust

en: Disable moodbar generation
et: Lülita välja meeleoluribade loomine

[ctx: Refers to a disabled notification type in Notification settings.]
en: Disabled
et: Välja lülitatud

[ctx: Refers to search provider's status.]
en: Disabled
et: Välja lülitatud

en: Disc
et: Plaat

en: Discontinuous transmission
et: Katkestustega edastamine

en: Display options
et: Kuvamise valikud

en: Display the on-screen-display
et: Luba ekraanimenüü

en: Do a full library rescan
et: Tee uus helikogu täisanalüüs

en: Do a full rescan
et: Tee täisanalüüs

en: Do a full rescan...
et: Tee täisanalüüs...

en: Do not convert any music
et: Ära konverteeri mitte midagi

en: Do not overwrite
et: Ära kirjuta üle

en: Doing a full rescan will lose any metadata you've saved in Clementine such as cover art, play counts and ratings.  Clementine will rescan all your music in %1 which may take some time.
et: Uue täisanalüüsi tegemisel läheb kaotsi kogu metainfo, mida sa oled Clementine abil lisaks salvestanud - kaanepildid, esitusete arv ja hinnangud. Clementine sirvib uuesti läbi kõik helifailid %1's ning selleks võib kuluda üsna palju aega.

en: Don't repeat
et: Ära korda

en: Don't show in various artists
et: Ära näita erinevate esitajate all

en: Don't show listened episodes
et: Ära näita kuulatud episoode

en: Don't shuffle
et: Ära sega

en: Don't stop!
et: Ära peata!

en: Donate
et: Anneta

en: Double click to open
et: Avamiseks tee topeltklikk

en: Double clicking a song in the playlist will...
et: Topeltklõps esitusloendis loo peal...

en: Double clicking a song will...
et: Topeltklõps loo peal...

en: Download %n episodes
et: Laadi alla %nepisoodi

en: Download directory
et: Laadi kaust alla

en: Download episodes to
et: Allalaaditud episoodid lähevad siia:

en: Download membership
et: Laadi liikmelisuse andmed

en: Download new episodes automatically
et: Laadi uued episoodid alla automaatselt

en: Download queued
et: Laadi alla esitusjärjekorras olevad lood

en: Download settings
et: Allalaadimise seadistused

en: Download the original Android app
et: Laadi alla meie õige Androidi rakendus

en: Download the remote for Desktops, Android and iOS
et: Laadi alla kaughaldusliides töölauarakenduse, Androidi ja iOS jaoks

en: Download this album
et: Laadi see album alla

en: Download this album...
et: Laadi see album...

en: Download this episode
et: Laadi see osa alla

en: Downloading (%1%)...
et: Laadin alla (%1%)...

en: Downloading Icecast directory
et: Laadin alla Icecasti kataloogi

en: Downloading Jamendo catalogue
et: Laadin alla Jamendo kataloogi

en: Downloading Magnatune catalogue
et: Laadin alla Magnatune kataloogi

en: Downloading metadata
et: Laadin alla metainfot

en: Drag to reposition
et: Lohista asukoha muutmiseks

en: Dump To Logs
et: Tõmmista logidesse

en: Duration
et: Kestus

en: Dynamic mode is on
et: Kasutusel on dünaamiline režiim

en: Dynamic random mix
et: Dünaamiline juhuslik valik

en: Edit smart playlist...
et: Muuda nutikat esitusloendit...

en: Edit tag "%1"...
et: Muuda silti "%1"...

en: Edit tag...
et: Muuda silti...

en: Edit tags
et: Muuda silte

en: Edit track information
et: Muuda loo infot

en: Edit track information...
et: Muuda loo infot...

en: Edit tracks information...
et: Muuda lugude infot

en: Edit...
et: Muuda...

en: Email
et: E-post

en: Enable Wii Remote support
et: Luba Wii kaugjuhtimine

en: Enable equalizer
et: Luba ekvalaiser

en: Enable shortcuts only when Clementine is focused
et: Kasuta kiirklahve vaid siis kui Clementine on fookuses

en: Enable song metadata inline edition with click
et: Võimalda loo metainfo muutmist klõpsuga

en: Enable sources below to include them in search results.  Results will be displayed in this order.
et: Vali alljärgnevate allikate hulgast need, mida otsingutulemustes arvestame. Tulemusi kuvatakse samas järjekorras.

en: Enable/disable Last.fm scrobbling
et: Lülita kraasimine sisse või välja

en: Encoder
et: Kodeerija

en: Encoding complexity
et: Kodeerimise keerukus

en: Encoding engine quality
et: Kodeerimismootori kvaliteet

en: Encoding mode
et: Kodeerimisrežiim

en: Enter a URL
et: Sisesta URL

en: Enter a URL to download a cover from the Internet:
et: Kaanepiltide laadimiseks internetist sisesta aadress:

en: Enter a filename for exported covers (no extension):
et: Kaanepiltide ekspordiks sisesta faili nimi (ilma faililaiendita):

en: Enter a new name for this playlist
et: Sisesta uus nimi selle esitusloendi jaoks

en: Enter search terms above to find music on your computer and on the internet
et: Muusika otsimiseks sinu arvutist või internetist sisesta siia ülale otsingusõna

en: Enter search terms below to find podcasts in the iTunes Store
et: Taskuhäälingute otsimiseks iTunes Store'st sisesta otsingusõnad

en: Enter search terms below to find podcasts on gpodder.net
et: Taskuhäälingute otsimiseks gpodder.net'ist sisesta otsingusõnad

en: Enter search terms here
et: Sisesta siia otsingusõnad

en: Enter the URL of an internet radio stream:
et: Sisesta veebiraadio URL:

en: Enter the name of the folder
et: Sisesta kausta nimi

en: Enter this IP in the App to connect to Clementine.
et: Clementine'ga ühenduse loomiseks sisesta see IP-aadress oma välisesse rakenduse.

en: Entire collection
et: Terve helikogu

en: Episode information
et: Andmed episoodi kohta

en: Equalizer
et: Ekvalaiser

en: Equivalent to --log-levels *:1
et: Võrdne käivitusvõtmega --log-levels *:1

en: Equivalent to --log-levels *:3
et: Võrdne käivitusvõtmega --log-levels *:3

en: Error
et: Viga

en: Error connecting MTP device
et: Viga MTP-seadme ühendamisel

en: Error copying songs
et: Viga lugude kopeerimisel

en: Error deleting songs
et: Viga lugude kustutamisel

en: Error discovering %1: %2
et: Viga tuvastamisel %1: %2

en: Error loading %1
et: Viga %1 laadimisel

en: Error loading di.fm playlist
et: Viga di.fm esitusloendi laadimisel

en: Error processing %1: %2
et: Viga %1 töötlemisel: %2

en: Error while loading audio CD
et: Viga audio CD laadimisel

en: Ever played
et: Läbi aegade esitatud

en: Every 10 minutes
et: Iga 10 minuti järel

en: Every 12 hours
et: Iga 12 tunni järel

en: Every 2 hours
et: Iga 2 tunni järel

en: Every 20 minutes
et: Iga 20 minuti järel

en: Every 30 minutes
et: Iga 30 minuti järel

en: Every 6 hours
et: Iga 6 tunni järel

en: Every hour
et: Kord tunnis

en: Except between tracks on the same album or in the same CUE sheet
et: Välja arvatud samal albumil või samas asukohatabelis asuvate lugude vahel

en: Existing covers
et: Olemasolevad kaanepildid

en: Expand
et: Laienda

en: Expires on %1
et: Aegumistähtaeg: %1

en: Export Covers
et: Ekspordi kaanepildid

en: Export covers
et: Ekspordi kaanepildid

en: Export downloaded covers
et: Ekspordi allalaaditud kaanepildid

en: Export embedded covers
et: Ekspordi põimitud kaanepildid

en: Export finished
et: Eksport on valmis

en: Exported %1 covers out of %2 (%3 skipped)
et: Eksportisin %1 kaanepilti %2'st (%3 jäi vahele)

en: F32LE (32-bit)
et: F32LE (32-bitine)

en: Fade out on pause / fade in on resume
et: Summuta heli pausi puhul ja valjenda jätkamisel

en: Fade out when stopping a track
et: Loo peatamisel summuta heli

en: Fading
et: Hajumine

en: Fading duration
et: Hajumise kestus

en: Failed reading CD drive
et: Ei õnnestunud lugeda andmeid CD-seadmest

en: Failed to fetch directory
et: Kataoogi laadimine ebaõnnestus

en: Failed to fetch podcasts
et: Taskuhäälingu kohale sikutamine ei õnnestunud

en: Failed to get channel list:
    %1
et: Kanalite loendi laadimine ei õnnestunud:
    %1

en: Failed to load podcast
et: Taskuhäälingu laadimine ei õnnestunud

en: Failed to parse %1 response:
    %2
et: %1 vastuse töötlemine ei õnnestunud:
    %2

en: Failed to parse the XML for this RSS feed
et: Ei õnnestunud selle uudisvoo XML'i lugeda

en: Failed to update icecast directory:
    %1
et: Icecast'i kataloogi uuendamine ei õnnestunud:
    %1

en: Failed to write new auto-tags to '%1'
et: Ei õnnestunud salvestada automaatselt koostatud silte siia '%1'

en: Fast
et: Kiire

en: Fast search
et: Kiirotsing

en: Favourite tracks
et: Lemmiklood

en: Fetch Missing Covers
et: Tõmba puuduvad kaanepildid

en: Fetch automatically
et: Laadi võrgust automaatselt

en: Fetch completed
et: Võrgust laadimine on valmis

en: Fetching Subsonic library
et: Laadin alla Subsonic'u kataloogi

en: Fetching cover error
et: Viga kaanepildi laadimisel

en: Fetching playlist items
et: Laadin esitusloendi kirjeid

en: File extension
et: Faililaiend

en: File formats
et: Faili vormingud

en: File name
et: Faili nimi

en: File name (without path)
et: Failinimi (ilma rajata)

en: File paths
et: Failide asukohad

en: File size
et: Faili suurus

en: File type
et: Faili tüüp

en: Filename
et: Faili nimi

en: Filename Preview
et: Failinime eelvaade

en: Files
et: Failid

en: Files root folder
et: Juurkaust failide jaoks

en: Files to transcode
et: Failid, mille kodeeringut me muudame

en: Find songs in your library that match the criteria you specify.
et: Otsi lugusid oma helikogust, mis vastavad sinu valitud tingimustele.

en: Fingerprinting song
et: Teen loost sõrmejälje

en: Finish
et: Lõpeta

en: First level
et: Esimene tase

en: Fit cover to width
et: Sobita kaanepilt laiusele

en: Font size
et: Kirja suurus

en: Force mono encoding
et: Määra monoheli

en: Forget device
et: Unusta seade

en: Forgetting a device will remove it from this list and Clementine will have to rescan all the songs again next time you connect it.
et: Seadme unustamine eemaldab selle siit loendist, mistõttu Clementine'il tuleb järgmisel ühendamisel kõik lood uuesti sirvida.

en: Form
et: Vorm

en: Format
et: Vorming

en: Framerate
et: Kaadrisagedus

en: Frames per buffer
et: Kaadreid puhvri kohta

en: Frequently Played Albums
et: Tihtilugu esitatud albumid

en: Frozen
et: Jäätunud

en: Full Bass
et: Täisbass

en: Full Bass + Treble
et: Täisbass + täiskõrged

en: Full Treble
et: Täiskõrged

en: Ge&nre
et: Ža&nr

en: General
et: Üldine

en: General settings
et: Üldised seadistused

en: Genre
et: Žanr

en: Getting channels
et: Laadin kanaleid

en: Getting station
et: Laadin veebiraadiot

en: Getting streams
et: Laadin voogusid

en: Give it a name:
et: Anna talle nimi:

en: Go
et: Mine

en: Go to next playlist tab
et: Mine järgmise esitusloendi kaardi juurde

en: Go to previous playlist tab
et: Mine eelmise esitusloendi kaardi juurde

en: Got %1 covers out of %2 (%3 failed)
et: Laadisin %1 kaanepilti %2'st (%3 ebaõnnestus)

en: Grey out non existent songs in my playlists
et: Märgi esitusloendis need lood halliks, mida enam ei leidu

en: Group Library by...
et: Rühmita helikogu järgnevalt...

en: Group by
et: Rühmitamise alus

en: Group by Album
et: Rühmita albumite järgi

en: Group by Album artist/Album
et: Rühmita albumi esitaja/albumi järgi

en: Group by Artist
et: Rühmita esitajate järgi

en: Group by Artist/Album
et: Rühmita esitaja/albumi järgi

en: Group by Artist/Year - Album
et: Rühmita esitaja/aasta albumi järgi

en: Group by Genre/Album
et: Rühmita žanri/albumi järgi

en: Group by Genre/Artist/Album
et: Rühmita žanri/esitaja/albumi järgi

en: Grouping
et: Rühmitamine

en: Grouping Name
et: Rühmitamise nimetus

en: Grouping name:
et: Rühmitamise nimetus:

en: HTML page did not contain any RSS feeds
et: HTML lehel ei leidunud ühtegi RSS uudisvoogu

en: HTTP 3xx status code received without URL, verify server configuration.
et: Sain vastuseks HTTP staatusekoodi 3xx ilma uue URL'ita, kontrolli serveri seadistusi.

en: HTTP proxy
et: HTTP-puhverserver

en: Happy
et: Rõõmus

en: Hardware information
et: Riistvara info

en: Hardware information is only available while the device is connected.
et: Riistvara info on ainult siis saadaval, kui seade on ühendatud.

en: Hide playlist filter toolbar
et: Peida esitusloendi filtririba

en: High
et: Kõrge

en: High (%1 fps)
et: Kõrge (%1 fps)

en: High (1024x1024)
et: Kõrge (1024x1024)

en: Host not found, check server URL. Example: http://localhost:4040/
et: Hosti ei leitud, kontrolli serveri URL'i. Näiteks: http://localhost:4040/

en: Hours
et: tundi

en: Hypnotoad
et: Unine kärnkonn

en: I don't have a Magnatune account
et: Mul pole Magnatune kontot

en: Icon
et: Ikoon

en: Icons on top
et: Ikoonid üleval

en: Identifying song
et: Identifitseerin lugu

en: If activated, clicking a selected song in the playlist view will let you edit the tag value directly
et: Kui see seadistus on aktiivne, siis esitusloendis mõnele loo sildile klõpsides on võimalik seda silti muuta

en: If enabled the original files will be removed. If transcoded files have the same file extension and the destination is the same directory as the original files, the original files will be replaced.
et: Kui seadistus on kasutusel, siis lähtefailid kustutatakse. Kui kodeeritud faildel on lähtefailiga võrreldes sama nimi, laiend ja asukoht, siis lähtefail kirjutatakse üle.

en: If you continue, this device will work slowly and songs copied to it may not work.
et: Kui sa jätkad, siis seade hakkab toimima aeglaselt ja kõik sinna kopeeritud lood ei pruugi olla esitamiskõlblikud

en: If you know the URL of a podcast, enter it below and press Go.
et: Kui sa tead taskuhäälingu URL'i, siis lisa ta siia ning vajuta Valmis nuppu.

en: Ignore "The" in artist names
et: "The" ignoreerimine esitajate nimedes

en: Ignore prefix word(s)
et: Eira eesliiteid

en: Images (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.gif *.xpm *.pbm *.pgm *.ppm *.xbm)
et: Pildifailid (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.gif *.xpm *.pbm *.pgm *.ppm *.xbm)

en: Images (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.xpm *.pbm *.ppm *.xbm)
et: Pildifailid (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.xpm *.pbm *.ppm *.xbm)

en: In %1 days
et: %1 päeva pärast

en: In %1 weeks
et: %1 nädala pärast

en: In dynamic mode new tracks will be chosen and added to the playlist every time a song finishes.
et: Peale iga loo esituse lõppu valitakse ja lisatakse dünaamilise režiimi puhul esitusloendisse uusi lugusid

en: Include album art in the notification
et: Näita teavituses albumi kaanepilti

en: Include all songs
et: Kaasa kõik lood

en: Incompatible Subsonic REST protocol version. Client must upgrade.
et: Mitteühilduv Subsonic'u REST protokolli versioon. Klient vajab uuendust.

en: Incompatible Subsonic REST protocol version. Server must upgrade.
et: Mitteühilduv Subsonic'u REST protokolli versioon. Server vajab uuendust.

en: Incomplete configuration, please ensure all fields are populated.
et: Seadistus on poolik. Palun kontrolli, et kõik väljad oleksid täidetud.

en: Increase the volume by 4 percent
et: Suurenda helitugevust 4 protsenti

en: Increase the volume by <value> percent
et: Suurenda helitugevust <value> protsenti

en: Increase volume
et: Heli valjemaks

en: Indexing %1
et: Indekseerin %1

en: Information
et: Informatsioon

en: Input options
et: Sisestusvalikud

en: Insert...
et: Lisa...

en: Integrity check
et: Terviklikkuse kontroll

[ctx: Global search settings dialog title.]
en: Internet services
et: Teenused internetis

en: Intro tracks
et: Lugude sissejuhatused

en: Invalid API key
et: Vigane API võti

en: Invalid URL
et: Vigane URL

en: Invalid format
et: Sobimatu formaat

en: Invalid method
et: Vigane meetod

en: Invalid parameters
et: Vigased parameetrid

en: Invalid resource specified
et: Määratud on sobimatu ressurss

en: Invalid service
et: Vigane teenus

en: Invalid session key
et: Vigane sessiooni võti

en: Invert Selection
et: Pööra valik teistpidi

en: Jamendo Most Listened Tracks
et: Jamendo kuulatumad lood

en: Jamendo Top Tracks
et: Jamendo populaarsemad lood

en: Jamendo Top Tracks of the Month
et: Jamendo selle kuu populaarsemad lood

en: Jamendo Top Tracks of the Week
et: Jamendo selle nädala populaarsemad lood

en: Jamendo database
et: Jamendo andmebaas

en: Jump to previous song right away
et: Liigu kohe eelmise loo juurde

en: Jump to the currently playing track
et: Mine hetkel esitatava loo juurde

en: Keep buttons for %1 second...
et: Kuva nuppe %1 sekundi jooksul...

en: Keep buttons for %1 seconds...
et: Kuva nuppe %1 sekundi jooksul...

en: Keep running in the background when the window is closed
et: Jäta taustal tööle ka siis, kui programmiaken on suletud

en: Keep the original files
et: Säilita algsed failid

[ctx: Label for buton to enable/disable kittens in the now playing widget]
en: Kittens
et: Kassipojad

en: Language
et: Keel

en: Laptop/Headphones
et: Rüperaal/Kõrvaklapid

en: Large Hall
et: Suur ruum

en: Large album cover
et: Albumi suur kaanepilt

en: Large album cover (details below)
et: Albumi suur kaanepilt (lisateabega)

en: Large album cover (no details)
et: Albumi suur kaanepilt (ilma lisateabeta)

en: Large sidebar
et: Suur külgriba

en: Last played
et: Viimati esitatud

[ctx: A playlist's tag.]
en: Last played
et: Viimati esitatud

en: Last.fm Authentication
et: Last.fm'i autentimine

en: Last.fm is currently busy, please try again in a few minutes
et: Last.fm on hetkel hõivatud, palun proovi mõne minuti pärast uuesti

en: Last.fm play counts
et: Esituskordi Last.fm saidis

en: Last.fm tags
et: Last.fm sildipilv

en: Least favourite tracks
et: Vähim kuulatud lood

en: Left
et: Vasakul

en: Length
et: Kestus

en: Library
et: Helikogu

en: Library advanced grouping
et: Helikogu täpsem rühmitamine

en: Library rescan notice
et: Helikogu täisanalüüsi teade

en: Library search
et: Otsing helikogust

en: Limits
et: Rajad

en: Live
et: Kontsert

en: Load
et: Laadi

en: Load cover from URL
et: Laadi kaanepilt võrguaadressilt

en: Load cover from URL...
et: Laadi kaanepilt võrguaadressilt...

en: Load cover from disk
et: Laadi kaanepilt kettalt

en: Load cover from disk...
et: Laadi kaanepilt kettalt...

en: Load playlist
et: Laadi esitusloend

en: Load playlist...
et: Laadi esitusloend...

en: Loading MTP device
et: Laadin teavet MTP seadmest

en: Loading iPod database
et: Laadin iPod'i andmebaasi

en: Loading smart playlist
et: Laadin nutikat esitusloendit

en: Loading songs
et: Laadin lugusid

en: Loading stream
et: Laadin voogedastust

en: Loading tracks
et: Laadin lugusid

en: Loading tracks info
et: Laadin lugude teavet

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Loads files/URLs, replacing current playlist
et: Laadib faile või URLe ning asendab kasutuseloleva esitusloendi

en: Login
et: Logi sisse

en: Login failed
et: Sisselogimine ebaõnnestus

en: Logs
et: Logid

en: Long term prediction profile (LTP)
et: Pikaajalisel ennustusel põhinev profiil (Long term prediction profile - LTP)

en: Love
et: Meeldib

en: Love (Last.fm scrobbling)
et: Meeldib (Last.fm kraasimine)

en: Low (%1 fps)
et: Madal (%1 fps)

en: Low (256x256)
et: Madal (256x256)

en: Low complexity profile (LC)
et: Vähese keerukusega profiil (Low complexity profile - LC)

en: Lyrics
et: Laulusõnad

en: Lyrics from %1
et: Laulusõnad saidilt %1

en: Lyrics from the tag
et: Helifaili salvestatud laulusõnad

en: Magnatune Download
et: Allalaadimine Magnatune'st

en: Magnatune download finished
et: Meedia on Magnatune'st alla laaditud

en: Main profile (MAIN)
et: Põhiprofiil (Main profile - MAIN)

en: Make it so!
et: Anna minna!

[ctx: Label for button to enable/disable Enterprise background sound.]
en: Make it so!
et: Anna minna!

en: Malformed response
et: Vigane vastus

en: Manage saved groupings
et: Halda salvestatud rühmitamisi

en: Manual proxy configuration
et: Seadista puhvrerserverit käsitsi

en: Manually
et: Käsitsi

en: Manufacturer
et: Tootja

en: Mark as listened
et: Märgi kuulatuks

en: Mark as new
et: Märgi uueks

en: Match every search term (AND)
et: Klapita iga otsingusõnaga (AND-loogika)

en: Match one or more search terms (OR)
et: Klapita ühe või enama otsingusõnaga (OR-loogika)

en: Maximum bitrate
et: Suurim bitikiirus

en: Maximum number of child processes for tag handling (requires restart)
et: Siltide töötlemisel kasutatavate järglasprotsesside arv (muutmine eeldab rakenduse uuesti käivitamist)

en: Medium (%1 fps)
et: Keskmine (%1 fps)

en: Medium (512x512)
et: Keskmine (512x512)

en: Membership type
et: Liikmelisuse tüüp

en: Minimum bitrate
et: Vähim bitikiirus

en: Minimum buffer fill
et: Puhvri täituvuse alampiir

en: Missing plugins
et: Puuduvad pistikprogrammid

en: Missing projectM presets
et: ProjectM eelseadistused puuduvad

en: Model
et: Mudel

en: Monitor the library for changes
et: Jälgi muutusi helikogus

en: Mono playback
et: Mono taasesitus

en: Months
et: kuud

en: Mood
et: Meeleolu

en: Moodbar style
et: Meeleoluribade stiil

en: Moodbars
et: Meeleoluribad

en: Most played
et: Enim esitatud

en: Mount point
et: Haakepunkt

en: Mount points
et: Haakepunktid

en: Move down
et: Liiguta alla

en: Move to library...
et: Tõsta helikogusse...

en: Move up
et: Liiguta üles

en: Music
et: Muusika

en: Music Library
et: Muusikakogu

en: Music extensions remotely visible
et: Kaughaldusliidesest nähtavad muusikafailid

en: Mute
et: Vaigista

en: Name
et: Nimi

[ctx: Category label]
en: Name
et: Nimi

en: Naming options
et: Nimetamise valikud

en: Narrow band (NB)
et: Kitsaribaühendus (Narrow band - NB)

en: Network Proxy
et: Võrguproksi

en: Network Remote
et: Võrgupõhine kaugjuhtimine

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Never played
et: Pole iialgi esitatud

en: Never start playing
et: Ära kunagi alusta esitust

en: New folder
et: Uus kaust

en: New playlist
et: Uus esitusloend

en: New smart playlist...
et: Uus nutikas esitusloend

en: New songs
et: Uued laulud

en: New tracks will be added automatically.
et: Uued lood lisatakse automaatselt

en: Newest Albums
et: Uusimad albumid

en: Newest tracks
et: Uusimad lood

en: Next
et: Järgmine

en: Next album
et: Järgmine album

en: Next track
et: Järgmine lugu

en: Next week
et: Järgmisel nädalal

en: No analyzer
et: Analüsaator puudub

en: No background image
et: Ilma taustapildita

en: No covers to export.
et: Kaanepilte ei leidunud eksportimiseks.

en: No long blocks
et: Ära kasuta pikki blokke

en: No matches found.  Clear the search box to show the whole playlist again.
et: Vasteid ei leitud. Tühjenda otsingukast, et näha kogu nimekirja.

en: No settings available for this type.
et: Selle tüübile seadistused puuduvad

en: No settings page available for encoder element <b>%1</b>. Please report this issue:<br><a href="%2">%2</a>
et: Kodeerija komponendi<b>%1</b> jaoks puudub seadistuste leht. Palun teata sellest veast <br><a href="%2">%2</a>

en: No short blocks
et: Ära kasuta lühikesi blokke

en: None
et: Puudub

en: None of the selected songs were suitable for copying to a device
et: Valitud lood ei olnud sobilikud seadmesse kopeerimiseks

en: Normal
et: Tavaline

en: Normal block type
et: Tavaline blokitüüp

en: Normal duration (at least 4 minutes or half the track length)
et: Tavalist kestust (vähemalt 4 minutit või pool loo pikkusest)

en: Not available while using a dynamic playlist
et: Dünaamilise esitusloendi kasutamisel ei ole see funktsionaalsus saadaval

en: Not connected
et: Pole ühendatud

en: Not enough content
et: Pole piisavalt sisu

en: Not enough fans
et: Pole piisavalt fänne

en: Not enough members
et: Pole piisavalt liikmeid

en: Not enough neighbors
et: Pole piisavalt naabreid

en: Not logged in
et: Sa pole sisse loginud

en: Not mounted - double click to mount
et: Haakimata - haakimiseks kasuta topeltklõpsu

en: Notification type
et: Teavituse tüüp

en: Notifications
et: Teavitused

en: Now Playing
et: Hetkel on esitamisel

en: Number of episodes to show
et: Kuvatavate episoodide arv

en: Number of processes:
et: Protsesside arv:

en: OSD Preview
et: Ekraanimenüü eelvaade

en: Off
et: Väljas

en: On
et: Sees

en: Only accept connections from clients within the ip ranges:
    10.x.x.x
    172.16.0.0 - 172.31.255.255
    192.168.x.x
et: Luba ühendusi vaid privaatvõrkudes asuvatest klientidest:
    10.x.x.x
    172.16.0.0 - 172.31.255.255
    192.168.x.x

en: Only allow connections from the local network
et: Luba ühendusi vaid kohalikust võrgust

en: Only show the first
et: Näita vaid esimest

en: Opacity
et: Läbipaistmatus

en: Open %1 in browser
et: Ava %1 brauseris

en: Open &audio CD...
et: Ava &audio CD...

en: Open OPML file
et: Ava OPML fail

en: Open OPML file...
et: Ava OPML fail...

en: Open a directory to import music from
et: Ava kaust kust importida muusikat

en: Open device
et: Ava seade

en: Open file...
et: Ava fail...

en: Open in Google Drive
et: Ava Google Drive's

en: Open in new playlist
et: Ava uues esitusloendis

[ctx: Refers to behavior settings in Clementine settings page.]
en: Open in new playlist
et: Ava uues esitusloendis

en: Open in your browser
et: Ava oma brauseris

en: Open...
et: Ava...

en: Operation failed
et: Operatsioon ebaõnnestus

en: Optimize for bitrate
et: Optimeeri bitikiiruse jaoks

en: Optimize for quality
et: Optimeeri kvaliteeti silmas pidades

en: Options...
et: Valikud...

en: Organise Files
et: Halda faile

en: Organise files...
et: Halda faile...

en: Organising files
et: Haldan faile

en: Original tags
et: Algsed sildid

en: Original year
et: Algne aasta

en: Original year - Album
et: Albumi algne aasta

en: Original year tag support
et: Algse aasta sildi tugi

en: Other
et: Muu

en: Other options
et: Muud valikud

en: Output
et: Väljund

en: Output device
et: Väljundseade

en: Output options
et: Väljundi valikud

en: Overwrite all
et: Kirjuta kõik üle

en: Overwrite existing files
et: Kirjuta olemasolev fail üle

en: Overwrite smaller ones only
et: Kirjuta vaid väiksemad failid üle

en: Owner
et: Omanik

en: Parsing Jamendo catalogue
et: Sirvin Jamendo kataloogi

en: Partition label
et: Partitsiooni silt

en: Party
et: Pidu

en: Password
et: Salasõna

en: Pause
et: Paus

en: Pause playback
et: Peata esitus

en: Paused
et: Peatatud

en: Performer
et: Esineja

en: Pixel
et: Piksel

en: Plain sidebar
et: Täielik külgriba

en: Play
et: Esita

en: Play count
et: Esitamisi

en: Play given playlist
et: Esita antud loendit

en: Play if stopped, pause if playing
et: Esita, kui on peatatud, pane pausile, kui esitamisel

en: Play if there is nothing already playing
et: Esita, kui hetkel juba pole midagi esitamisel

en: Play next
et: Esita järgmisena

en: Play selected tracks next
et: Esita valitud lood järgmisena

en: Play the <n>th track in the playlist
et: Esita nimekirjast lugu #<n>

en: Play/Pause
et: Esita/paus

en: Playback
et: Taasesitus

en: Player options
et: Esitaja valikud

en: Playlist
et: Esitusloend

en: Playlist finished
et: Esitusloend on läbi mängitud

en: Playlist options
et: Esitusnimekirja valikud

en: Playlist type
et: Esitusloendi tüüp

en: Playlists
et: Esitusloendid

en: Please close your browser and return to Clementine.
et: Palun sulge oma brauser ning mine tagasi Clementine juurde

en: Please open this URL in your browser: <a href="%1">%1</a>
et: Palun ava see URL oma brauseris: <a href="%1">%1</a>

en: Podcast Information
et: Teave taskuhäälingu kohta

en: Podcast information
et: Teave taskuhäälingu kohta

en: Podcasts
et: Taskuhäälingud

en: Popup duration
et: Hüpikakna kestus

en: Pre-amp
et: Eelmoonutus

en: Preference
et: Seadistus

en: Preferences
et: Seadistused

en: Preferences...
et: Seadistused...

en: Preferred album art filenames (comma separated)
et: Eelistatud kaanepiltide failinimed (eralda komadega)

en: Preferred audio format
et: Eelistatud helivorming

en: Preferred format
et: Eelistatud vorming

en: Premium audio type
et: Premium-konto helivormingud

en: Preset:
et: Valmisvalik:

en: Press a button combination to use for
et: Vajuta nupukombinatsiooni järgneva valiku jaoks

en: Press a key
et: Vajuta klahvi

en: Press a key combination to use for %1...
et: Vajuta klahvikombinatsiooni %1 kasutamiseks...

en: Pressing "Previous" in player will...
et: Meediamängijas „Eelmise loo“ nupu vajutamisel...

en: Pretty OSD options
et: Ilusa ekraanimenüü seadistused

en: Preview
et: Eelvaade

en: Previous
et: Eelmine

en: Previous track
et: Eelmine lugu

en: Print out version information
et: Trüki teave käesoleva versiooni kohta

en: Profile
et: Profiil

en: Progress
et: Edenemine

[ctx: Category label]
en: Progress
et: Edenemine

en: Psychedelic
et: Psühhedeelne

en: Push Wii Remote button
et: Vajuta nuppu Wii puldil

en: Push Wiiremote button
et: Vajuta nuppu Wii puldil

en: Put songs in a random order
et: Pane lood juhuslikku järjekorda

[ctx: Sound quality]
en: Quality
et: Kvaliteet

[ctx: Visualisation quality]
en: Quality
et: Kvaliteet

en: Querying device...
et: Vaatan mis seadmes leidub

en: Queue Manager
et: Järjekorrahaldur

en: Queue selected tracks
et: Lisa valitud lood järjekorda

en: Queue track
et: Lisa järjekorda

en: Quickly rate the playing track
et: Anna kiiresti hinnang hetkel esitatavale palale

en: Radio (equal loudness for all tracks)
et: Raadio (kõigil paladel võrdne valjus)

en: RadioBrowser
et: Veebiraadiod

en: Rain
et: Vihm

[ctx: Label for button to enable/disable rain background sound.]
en: Rain
et: Vihm

en: Random Albums
et: Juhuslikud albumid

en: Random Songs
et: Juhuslikud lood

en: Random visualization
et: Juhuslik visualiseerimine

en: Rate the current song 0 stars
et: Hinda seda lugu 0 tärniga

en: Rate the current song 1 star
et: Hinda seda lugu 1 tärniga

en: Rate the current song 2 stars
et: Hinda seda lugu 2 tärniga

en: Rate the current song 3 stars
et: Hinda seda lugu 3 tärniga

en: Rate the current song 4 stars
et: Hinda seda lugu 4 tärniga

en: Rate the current song 5 stars
et: Hinda seda lugu 5 tärniga

en: Rating
et: Hinnang

en: Really cancel?
et: Kas tõesti tühistan?

en: Recently Played Albums
et: Hiljuti esitatud albumid

en: Redirect limit exceeded, verify server configuration.
et: Liiga palju ümbersuunamisi, kontrolli serveri seadistusi.

en: Refresh catalogue
et: Värskenda kataloogi

en: Refresh channels
et: Värskenda kanaleid

en: Refresh station list
et: Värskenda jaamade loendit

en: Refresh streams
et: Värskendan voogusid

en: Relative
et: Suhtelised

en: Remember Wii remote swing
et: Jäta meelde Wii puldi viibutus

en: Remember from &last time
et: Jäta meelde ee&lmisest korrast

en: Remember my choice
et: Jäta minu valik meelde

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove action
et: Eemalda toiming

en: Remove current song from playlist
et: Eemalda see lugu esitusloendist

en: Remove duplicates from playlist
et: Eemalda topeltlood esitusloendist

en: Remove folder
et: Eemalda kaust

en: Remove from playlist
et: Eemalda esitusloendist

en: Remove or replace original files
et: Kustuta või kirjuta üle algsed failid

en: Remove playlist
et: Eemalda esitusloend

en: Remove playlists
et: Eemalda esitusloendid

en: Remove unavailable tracks from playlist
et: Eemalda kadunud lood esitusloendist

en: Rename playlist
et: Nimeta esitusloend ümber

en: Rename playlist...
et: Nimeta esitusloend ümber...

en: Renumber tracks in this order...
et: Muuda lugude nummerdust selles järjekorras...

en: Repeat
et: Korda

en: Repeat album
et: Korda albumit

en: Repeat playlist
et: Korda esitusloendit

en: Repeat track
et: Korda lugu

en: Replace current playlist
et: Asenda praegune esitusloend

en: Replace the playlist
et: Asenda esitusloend

en: Replaces spaces with underscores
et: Asendab tühikud alakriipsuga

en: Replay Gain
et: Esitusvaljuse tundlikkus

en: Replay Gain mode
et: Esitusvaljuse tundlikkuse režiim

en: Repopulate
et: Täida uuesti andmetega

en: Require authentication code
et: Nõua autentimiskoodi

en: Reset
et: Algväärtusta

en: Reset play counts
et: Nulli esituskordade arv

en: Restart song, then jump to previous if pressed again
et: Alusta sama loo esitamist ja uuel vajutusel hüppa eelmise loo juurde

en: Restart the track, or play the previous track if within 8 seconds of start.
et: Alusta loo esitamist uuesti või alusta eelmise loo esitamist, kui algusest on möödunud kuni 8 sekundit.

en: Restore Default Server
et: Taasta vaikimisi server

en: Restrict to ASCII characters
et: Kasuta vaid ASCII tähemärke

en: Resume playback on start
et: Jätka loo esitamist programmi käivitusel

en: Return to Clementine
et: Pöördu tagasi Clementine juurde

en: Right
et: Paremal

en: Rip
et: Ripi

en: Rip CD
et: Ripi CD

en: Rip audio CD
et: Ripi audio-CD

en: Rock
et: Rokk

en: Root folder that will be browsable from the network remote
et: Juurkaust, alates millest on failid sirvitavad üle võrgu toimiva kaughaldusliidese abil.

en: Run
et: Käivita

en: S16LE (16-bit)
et: S16LE (16-bitine)

en: SOCKS proxy
et: SOCKS proksi

en: SSL handshake error, verify server configuration. SSLv3 option below may workaround some issues.
et: Viga SSL sessiooni alustamisel, kontrolli serveri seadistusi. SSLv3 kasutamisest võib mõnel juhul kasu olla, kuid peate arvestama et SSLv3 loetakse ebaturvaliseks protokolliks.

en: Safely remove device
et: Lahuta seade turvaliselt

en: Safely remove the device after copying
et: Peale kopeerimist lahuta seade turvaliselt

en: Sample rate
et: Diskreetimissagedus

en: Samplerate
et: Diskreetimissagedus

en: Save .mood files in your music library
et: Salvesta .mood failid oma helikogusse

en: Save album cover
et: Salvesta albumi kaanepilt

en: Save cover to disk...
et: Salvesta albumi kaanepilt kettale...

en: Save current grouping
et: Salvesta praegune rühmitamine

en: Save image
et: Pildi salvestamine

[ctx: Save playlist menu action.]
en: Save playlist
et: Salvesta esitusloend

[ctx: Title of the playlist save dialog.]
en: Save playlist
et: Salvesta esitusloend

en: Save playlist...
et: Salvesta esitusloend...

en: Save preset
et: Eelmääratluse salvestamine

en: Save ratings in file tags when possible
et: Kui võimalik, siis salvesta hinnangud faili siltidena

en: Save statistics in file tags when possible
et: Kui võimalik, siis salvesta statistika faili siltidena

en: Save this stream in the Internet tab
et: Salvesta see helivoog internetiallikate kaardile

en: Saved Grouping Manager
et: Salvestatud rühmituste haldur

en: Saving cue files is not yet supported.
et: Kavalehefailide salvestamine pole veel toetatud.

en: Saving songs statistics into songs files
et: Salvestad lugude statistikat lugude failidesse

en: Saving tracks
et: Salvestan lugusid

en: Scalable sampling rate profile (SSR)
et: Skaleeritava diskreetimissageduse profiil (Scalable sampling rate profile - SSR)

en: Scale size
et: Skaleeri suurust

en: Score
et: Skoor

en: Scrobble tracks that I listen to
et: Kraasi lugusid mida ma kuulan

en: Scroll over icon to change track
et: Pala vahetamiseks rulli üle ikooni

en: Search
et: Otsing

[ctx: Global search settings dialog title.]
en: Search
et: Otsing

en: Search Icecast stations
et: Otsi Icecast'i veebiraadiojaamu

en: Search Jamendo
et: Otsi Jamendo'st

en: Search Magnatune
et: Otsi Magnatune'st

en: Search Subsonic
et: Otsi Subsonic'ust

en: Search automatically
et: Otsi automaatselt

en: Search for album
et: Otsi albumit

en: Search for album covers...
et: Otsi albumi kaanepilte...

en: Search for anything
et: Otsi mida iganes vaja

en: Search for artist
et: Otsi esitajat

en: Search for this
et: Otsi seda

en: Search gpodder.net
et: Otsi gpodder.net'ist

en: Search iTunes
et: Otsi iTunes'ist

en: Search mode
et: Otsingurežiim

en: Search options
et: Otsingu valikud

en: Search terms
et: Otsisõnad

en: Second Level
et: Teine tase

en: Second level
et: Teine tase

en: Seek backward
et: Samm tagasi

en: Seek forward
et: Samm edasi

en: Seek the currently playing track by a relative amount
et: Jätka praeguse loo esitust uuest suhtelisest asukohast

en: Seek the currently playing track to an absolute position
et: Jätka praeguse loo esitust uuest absoluutsest asukohast

en: Seeking using a keyboard shortcut or mouse wheel
et: Otsing kasutades kiirklahvi või hiireratast

en: Select All
et: Vali kõik

en: Select None
et: Tühista valik.

en: Select a directory
et: Vali kaust

en: Select a file
et: Vali fail

en: Select background color:
et: Vali taustavärv:

en: Select background image
et: Vali taustapilt

en: Select best possible match
et: Vali parim võimalik vaste

en: Select foreground color:
et: Vali esiplaani värv:

en: Select visualizations
et: Vali visualiseerimisi

en: Select visualizations...
et: Vali visualiseerimisi...

en: Select...
et: Vali...

en: Serial number
et: Seerianumber

en: Server URL
et: Serveri aadress (URL)

en: Server details
et: Detailne teave serveri kohta

en: Service offline
et: Teenus on võrguühenduseta

en: Set %1 to "%2"...
et: Seadista %1 väärtuseks „%2“...

en: Set target rate
et: Seadista bitikiiruse eesmärki

en: Set the volume to <value> percent
et: Määra helivaljuseks <value> protsenti

en: Set value for all selected tracks...
et: Määra väärtus kõikidel valitud lugudel...

en: Settings
et: Sätted

en: Short duration (at least 1 minute or half the track length)
et: Lühikest kestust (vähemalt 1 minut või pool loo pikkusest)

en: Shortcut
et: Kiirklahv

en: Shortcut for %1
et: Kiirklahv „%1“ jaoks

en: Shortcut for %1 already exists
et: Kiirklahv „%1“ jaoks on juba olemas

en: Show
et: Näita

en: Show OSD
et: Näita ekraanimenüüd

en: Show a glowing animation on the current track
et: Näita hetkel esitatava pala kohal helendavat kuma

en: Show a moodbar in the track progress bar
et: Näita edenemisribal meeleolusid

en: Show a native desktop notification
et: Näita töölauakeskkonnale omaseid teavitusi

en: Show a notification when I change the repeat/shuffle mode
et: Näita teavitust kui ma muudan korduse või segamise viisi

en: Show a notification when I change the volume
et: Näita teavitust kui ma muudan heli tugevust

en: Show a notification when I pause playback
et: Näita teavitust kui ma peatan esitamise

en: Show a popup from the system tray
et: Näita süsteemisalvest hüpikaknaid

en: Show a pretty OSD
et: Näita ilusat ekraanimenüüd

en: Show above status bar
et: Näita olekuriba kohal

en: Show all songs
et: Näita kõiki lugusid

en: Show all the songs
et: Näita kõiki lugusid

en: Show cover art in library
et: Näita helikogus kaanepilte

en: Show dividers
et: Näita eraldajaid

en: Show fullsize...
et: Näita täissuuruses...

en: Show in file browser...
et: Näita failihalduris...

en: Show in library...
et: Näita helikogus...

en: Show in various artists
et: Näita erinevate esitajate all

en: Show moodbar
et: Näita meeleoluribasid

en: Show only duplicates
et: Näita vaid duplikaate

en: Show only untagged
et: Näita vaid sildistamata lugusid

en: Show or hide the sidebar
et: Kuva või peida külgriba

en: Show search suggestions
et: Näita otsingusoovitusi

en: Show sidebar
et: Kuva külgriba

en: Show the "love" button
et: Näita "Meeldib" nuppu

en: Show the scrobble button in the main window
et: Näita põhiaknas kraasimisnuppu

en: Show tray icon
et: Näita paneeliikooni

en: Show which sources are enabled and disabled
et: Näita missugused andmeallikad on kasutusel ja millised mitte

en: Show/Hide
et: Näita/peida

en: Shuffle
et: Sega

en: Shuffle albums
et: Sega kõik albumid

en: Shuffle all
et: Sega kõik

en: Shuffle playlist
et: Sega esitusloend

en: Shuffle tracks in this album
et: Sega kõik lood selles albumis

en: Sign in
et: Logi sisse

en: Sign out
et: Logi välja

en: Signing in...
et: Login sisse...

en: Size
et: Suurus

en: Size:
et: Suurus:

en: Skip backwards in playlist
et: Samm lugude nimekirjas tagasi

en: Skip count
et: Vahelejätmiskorrad

en: Skip files with these extensions (comma separated, case insensitive)
et: Jäta nende laienditega failid vahele (tõstutundetu komadega eraldatud loend)

en: Skip forwards in playlist
et: Samm lugude nimekirjas edasi

en: Skip selected tracks
et: Jäta valituid lood vahele

en: Skip to the next album
et: Hüppa järgmise albumi juurde

en: Skip track
et: Jäta lugu vahele

en: Small album cover
et: Albumi väike kaanepilt

en: Small sidebar
et: Väike külgriba

en: Smart playlist
et: Nutikas esitusloend

en: Smart playlists
et: Nutikad esitusloendid

en: Soft
et: Mahe

en: Song Information
et: Loo andmed

en: Song Metadata
et: Pala metainfo

en: Song info
et: Loo andmed

en: Sonogram
et: Sonogramm

en: Sorry
et: Vabandust

en: Sort by genre (alphabetically)
et: Sorteeri žanri järgi (tähestikuliselt)

en: Sort by genre (by popularity)
et: Sorteeri žanri järgi (populaarsuse alusel)

en: Sort by station name
et: Sorteeri jaama nime alusel

en: Sort songs by
et: Lugude sorteerimise alus

en: Sorting
et: Sorteerimine

en: Source
et: Andmeallikas

en: Sources
et: Andmeallikad

en: Standard
et: Standardne

en: Starred Albums
et: Tärniga märgitud albumid

en: Start ripping
et: Alusta rippimist

en: Start the playlist currently playing
et: Alusta hetkel esitatavat esitusloendit uuesti algusest

en: Start transcoding
et: Alusta kodeerimist

en: Starting %1
et: Käivitatakse %1

en: Starting...
et: Alustamine...

en: Stop
et: Peata

en: Stop after
et: Peata peale

en: Stop after each track
et: Peata pärast iga lugu

en: Stop after every track
et: Peata pärast iga lugu

en: Stop after this track
et: Peata pärast seda lugu

en: Stop playback
et: Lõpeta esitamine

en: Stop playback after current track
et: Peata esitamine peale käesolevat lugu

en: Stop playback if song fails to play
et: Peata esitamine kui lugu on katki või pole saadaval

en: Stop playing after current track
et: Peata pärast käesolevat lugu

en: Stop playing after track: %1
et: Peata pärast lugu: %1

en: Stopped
et: Peatatud

en: Stream
et: Voog

en: Stream Details
et: Detailne teave esitusvoo kohta

en: Streaming from a Subsonic server requires a valid server license after the 30-day trial period.
et: Voogedastus Subsonic'u serverist peale 30-päevase prooviperioodi lõppu eeldab kehtiva litsentsi olemasolu.

en: Streaming membership
et: Voogedastuse liikmelisus

en: Subscribers
et: Tellijad

en: Success!
et: Õnnestus edukalt!

en: Successfully written %1
et: Edukalt kirjutasin %1

en: Suggested tags
et: Soovituslikud sildid

en: Suitable element not found
et: Sobivat elementi ei leidunud

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Super high (%1 fps)
et: Ülikõrge (%1 fps)

en: Super high (2048x2048)
et: Ülikõrge (2048x2048)

en: Supported formats
et: Toetatud vormingud

en: Synchronize statistics to files now
et: Sünkroniseeri lugude statistika lugude failidesse nüüd kohe

en: System colors
et: Süsteemi värvid

en: Tabs on top
et: Kaardid üleval

en: Tag fetcher
et: Siltide laadija

en: Target bitrate
et: Bitikiiruse eesmärk

en: Techno
et: Tehno

en: Text options
et: Tekstivalikud

en: Thanks to
et: Tänud

en: The "%1" command could not be started.
et: "%1" käsu täitmist ei olnud võimalik alustada

en: The album cover of the currently playing song
et: Parasjagu esitatava loo albumi kaanepilt

en: The directory %1 is not valid
et: Kaust %1 ei ole korrektne

en: The discoverer is busy
et: Lugude otsija on hõivatud

en: The second value must be greater than the first one!
et: Teine väärtus peab olema suurem kui esimene!

en: The site you requested does not exist!
et: Sinu soovitud veebisaiti pole olemas!

en: The site you requested is not an image!
et: See url ei viita pildile!

en: The trial period for the Subsonic server is over. Please donate to get a license key. Visit subsonic.org for details.
et: Sunsonic'u serveri kasutamise prooviperiood on läbi. Litsentsivõtme saamiseks palun tee annetus. Täpsem teave leidub subsonic.org veebisaidis.

en: The version of Clementine you've just updated to requires a full library rescan because of the new features listed below:
et: See versioon, milleni hiljuti Clementine sai uuendatud, eeldab helikogu uut laadimist, sest lisandunud on sellised uued funktsionaalsused:

en: There are other songs in this album
et: Selles albumis on veel lugusid

en: There was a problem communicating with gpodder.net
et: Suhtlemisel gpodder.net'iga tekkis viga

en: There was a problem fetching the metadata from Magnatune
et: Metaandmete laadimisel Magnatune'st tekkis viga

en: There was a problem parsing the response from the iTunes Store
et: iTunes Store vastuse töötlemisel tekkis viga

en: There were problems copying some songs.  The following files could not be copied:
et: Tekkis probleeme lugude kopeerimisel. Järgnevad failid jäid kopeerimata:

en: There were problems deleting some songs.  The following files could not be deleted:
et: Tekkis probleeme lugude kustutamisel. Järgnevad failid jäid kustutamata:

en: These files will be deleted from the device, are you sure you want to continue?
et: Need failid kustutatakse seadmest. Kas sa kindlasti soovid jätkata?

en: These files will be permanently deleted from disk, are you sure you want to continue?
et: Need failid kustutatakse kettalt jäädavalt. Kas sa kindlasti soovid jätkata?

en: These folders will be scanned for music to make up your library
et: Nendest kaustadest otsime lugusid sinu helikogu jaoks

en: These settings are used in the "Transcode Music" dialog, and when converting music before copying it to a device.
et: Neid seadistusi kasutatakse "Muuda muusikafailide kodeeringut" dialoogiaknas ja lugude kodeki muutmisel enne välisesse seadmesse kopeerimist.

en: Third Level
et: Kolmas tase

en: Third level
et: Kolmas tase

en: This action will create a database which could be as big as 150 MB.
    Do you want to continue anyway?
et: See toiming loob andmebaasi, mis võib kasvada kuni 150 MB suuruseks. 
    Kas kindlasti soovid jätkata?

en: This album is not available in the requested format
et: Album ei ole saadaval soovitud vormingus

en: This can be changed later through the preferences
et: Seda on hiljem võimalik muuta seadistustest

en: This device must be connected and opened before Clementine can see what file formats it supports.
et: Selleks et Clementine saaks kindlaks teha, mis vorminguid ta toetab, peab seade olema ühendatud ja avatud

en: This device supports the following file formats:
et: Seade toetab järgnevaid vorminguid:

en: This device will not work properly
et: See seade ei tööta korralikult

en: This is an MTP device, but you compiled Clementine without libmtp support.
et: See seade kasutab MTP protokolli, kuid Clementine on kompileeritud ilma libmtp toeta.

en: This is an iPod, but you compiled Clementine without libgpod support.
et: See seade on iPod, aga Clementine on kompileeritud ilma libgpod toeta.

en: This is the first time you have connected this device.  Clementine will now scan the device to find music files - this may take some time.
et: Oled selle seadme ühendanud arvutiga esimest korda. Clementine sirvib ta läbi ja otsib faile sinu helikogu jaoks. Selleks võib kuluda natuke aega.

en: This option can be changed in the "Behavior" preferences
et: Seda seadistust saad hiljem muuta sätete alt valikust "Käitumine"

en: This stream is for paid subscribers only
et: See esitusvoog on vaid tasulise tellimuse omanikele

en: This type of device is not supported: %1
et: Seda tüüpi seade ei ole toetatud: %1

en: Time step
et: Ajasamm

en: Title
et: Pealkiri

en: Today
et: Täna

en: Toggle Pretty OSD
et: Lülita ilus ekraanimenüü sisse või välja

en: Toggle fullscreen
et: Lülita täisekraan sisse või välja

en: Toggle queue status
et: Vaheta staatus esitusjärjekorras

en: Toggle scrobbling
et: Lülita kraasimine sisse või välja

en: Toggle visibility for the pretty on-screen-display
et: Lülita ekraanimenüü nähtavust sisse või välja

en: Tomorrow
et: Homme

en: Too many redirects
et: Liiga palju ümbersuunamisi

en: Top Rated Albums
et: Parima hinnanguga albumid

en: Total albums:
et: Albumeid kokku:

en: Total bytes transferred
et: Edastatud baite kokku

en: Total network requests made
et: Võrgupäringuid kokku

en: Trac&k
et: Pala

en: Track
et: Lugu

en: Transcode Music
et: Muuda muusikafailide kodeeringut

en: Transcoder Details
et: Transkodeerimise teave

en: Transcoding
et: Kodeerimine

en: Transcoding %1 files using %2 threads
et: Kasutades %2 lõime transkodeerin %1 faili

en: Transcoding options
et: Transkodeerimise valikud

en: Transcoding options - %1
et: Transkodeerimise valikud - %1

en: Try to extract title, artist, and album from file path.
et: Proovi tuvastada faili asukohast loo pealkirja ning albumi ja esitaja nime.

en: Try to guess missing metadata
et: Proovi ennustades tuvastada metainfot

en: Turbine
et: Turbiin

en: Turn off
et: Lülita välja

en: Two loop searching method
et: Kahe tsükliga otsing

en: URL of its Logo:
et: Logo asukoht võrgus:

en: URL(s)
et: URL(id)

en: Ultra wide band (UWB)
et: Ultralairibaühendus (Ultra wide band - UWB)

en: Unable to connect
et: Ühendust ei saa luua

en: Unable to download %1 (%2)
et: Ei õnnestu alla laadida %1 (%2)

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown content-type
et: Tundmatu sisutüüp

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: Unknown filetype: %1
et: Tundmatu failitüüp: %1

en: Unset cover
et: Määramata kaanepilt

en: Unskip selected tracks
et: Tühista valitud lugude vahelejätmine

en: Unskip track
et: Tühista loo vahelejätmine

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Upcoming Concerts
et: Tulevased kontserdid

en: Update all podcasts
et: Uuenda kõiki taskuhäälinguid

en: Update changed library folders
et: Uuenda helikogu kui kaustades on muutusi

en: Update the library when Clementine starts
et: Clementine käivitumisel täienda helikogu

en: Update this podcast
et: Uuenda seda taskuhäälingut

en: Updating
et: Uuendan

en: Updating %1
et: Uuendan %1

en: Updating %1%...
et: Uuendan %1%

en: Updating library
et: Uuendan helikogu

en: Usage
et: Kasutus

en: Use Album Artist tag when available
et: Kui võimalik, kasuta albumi esitaja silti

en: Use Gnome's shortcut keys
et: Kasuta Gnome kiirklahve

en: Use Psychedelic Colors
et: Kasuta psühhedeelseid värve

en: Use Replay Gain metadata if it is available
et: Kui esitusvaljuse tundlikkuse metainfo on failis olemas, siis kasuta seda

en: Use SSLv3
et: Kasuta SSLv3

en: Use Wii Remote
et: Kasuta Wii pulti

en: Use a custom color set
et: Kasuta kohandatud värvikomplekti

en: Use a custom message for notifications
et: Kasuta teavitustes kohandatud sõnumit

en: Use a network remote control
et: Kasuta võrgupõhist kaugjuhtimisrakendust

en: Use authentication
et: Kasuta autentimist

en: Use bitrate management engine
et: Kasuta bitikiiruse haldust

en: Use default bitrate
et: Kasuta vaikimisi bitikiirust

en: Use dynamic mode
et: Kasuta dünaamilist režiimi

en: Use notifications to report Wii Remote status
et: Kasuta teavitusi Wii Remote oleku kuvamiseks

en: Use system icons
et: Kasuta süsteemi ikoone

en: Use temporal noise shaping
et: Kasuta ajutist müravormimist (temporal noise shaping)

en: Use the system default
et: Kasuta süsteemi vaikeseadeid

en: Use the system default color set
et: Kasuta süsteemi vaikimisi värviseadeid

en: Use the system proxy settings
et: Kasuta süsteemset puhverserveri seadistust

en: Used
et: Kasutuses

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Using the menu to add a song will...
et: Menüüst loo lisamisel...

en: Variable bit rate
et: Varieeruv bitikiirus

en: Various artists
et: Erinevad esitajad

en: Verify Server certificate
et: Kontrolli serveri sertifikaati

en: Version %1
et: Versioon %1

en: View
et: Vaade

en: View Stream Details
et: Vaata detailset teavet esitusvoo kohta

en: Visualization mode
et: Visualiseerimise režiim

en: Visualizations
et: Visualiseeringud

en: Visualizations Settings
et: Virtualiseerimise seaded

en: Voice activity detection
et: Hääle aktiivsuse tuvastamine

en: Volume %1%
et: Helitugevus %1%

en: Warn me when closing a playlist tab
et: Kui peaksin esitusloendi kaardi sulgema, siis hoiata mind

en: Warning: This compression level is outside of the streamable subset. This means that a decoder may not be able to start playing it mid-stream. It may also affect the performance of hardware decoders.
et: Hoiatus: See pakkimistihedus ei ole voogedastuse jaoks sobilik. See tähendab, et dekodeerija ei pruugi suuta seda poole esituse pealt mängima hakata. Samuti ei pruugi see konkreetne variant olla toetatud raudvaralistes dekodeerijates - seal kas esitus ei toimi üldse või toimib vigaselt.

en: WavPack
et: WawPack

en: Website
et: Veebisait

en: Weeks
et: nädalat

en: When Clementine starts
et: Clementine käivitumisel

en: When calculating play counts, use
et: Kui arvutad esituskordi, siis kasuta

en: When looking for album art Clementine will first look for picture files that contain one of these words.
    If there are no matches then it will use the largest image in the directory.
et: Albumi kaanepildi tuvastamisel otsib Clementine alustuseks faile, kus leidub mõni järgnev sõna.
    Kui ühtegi sellist faili ei leidu, siis kasutab ta suurimat antud kaustas asuvat pildifaili.

en: When saving a playlist, file paths should be
et: Esitusloendi salvestamisel otsiteed peaksid olema

en: When sorting artists, albums and titles
et: Esitajate, albumite ja pealkirjade sortimisel

en: When the list is empty...
et: Kui loend on tühi...

en: Why not try...
et: Võid ka proovida...

en: Wide band (WB)
et: Lairibaühendus (Wide band - WB)

en: Wii Remote %1: activated
et: Wii pult %1: aktiveeritud

en: Wii Remote %1: connected
et: Wii pult %1: ühendatud

en: Wii Remote %1: critical battery (%2%)
et: Wii pult %1: aku on täiesti tühi (%2%)

en: Wii Remote %1: disactived
et: Wii pult %1: deaktiveeritud

en: Wii Remote %1: disconnected
et: Wii pult %1: lahti ühendatud

en: Wii Remote %1: low battery (%2%)
et: Wii pult %1: aku on peaaegu tühi (%2%)

en: Wiimotedev
et: Wii pult

en: Without cover:
et: Ilma kaanepildita:

en: Would you like to move the other songs in this album to Various Artists as well?
et: Kas sa soovid ka muud selle albumi lood liigitada erinevate esitajate alla

en: Would you like to run a full rescan right now?
et: Kas sa soovid teha uut helikogu täisanalüüsi?

en: Write all songs statistics into songs' files
et: Kirjuta lugude statistika nende failidesse

en: Write metadata
et: Kirjuta metateavet

en: Wrong username or password.
et: Vale kasutajanimi või salasõna.

en: Year
et: Aasta

en: Year - Album
et: Aasta - Album

en: Year - original
et: Algne aasta

en: Years
et: aastat

en: Yesterday
et: Eile

en: You are about to download the following albums
et: Sa laadid nüüd alla järgmisi albumeid

en: You are about to remove %1 playlists from your favorites, are you sure?
et: Sa eemaldad nüüd %1 esitusloendi(t) oma lemmikute hulgast. Kas kindlasti soovid seda teha?

en: You are about to remove a playlist which is not part of your favorite playlists: the playlist will be deleted (this action cannot be undone). 
    Are you sure you want to continue?
et: Sa kavatsed eemaldada esitusloendit, mis ei ole sinu lemmikute hulgas. See esitusloend nüüd kustutatakse (seda tegevust ei saa tagasi pöörata).
    Kas sa kindlasti soovid jätkata?

en: You are not signed in.
et: Sa ei ole sisse logitud.

en: You are signed in as %1.
et: Sa oled sisse logitud kui %1.

en: You are signed in.
et: Sa oled sisse logitud.

en: You can change the way the songs in the library are organised.
et: Sa võid muuta viisi kuidas lood on helikogus kuvatud.

en: You can find <a href="%1">here on GitHub</a> the new cross platform remote.<br/>It is available on <b>Linux</b>, <b>MacOS</b> and <b>Windows</b><br/>
et: <a href="%1">Siin GitHub'is</a> leidub meie uus kaughaldusliides.<br/> Ta on saadaval <b>Linuxi</b>, <b>MacOS</b> ja <b>Windowsi</b> jaoks.<br/>

en: You can listen to Magnatune songs for free without an account.  Purchasing a membership removes the messages at the end of each track.
et: Sa võid kuulata Magnatune lugusid ilma kasutajakontota. Liikmelisuse ostmisel eemaldatakse teated iga loo lõpust.

en: You can listen to background streams at the same time as other music.
et: Sa võid kuulata neid helivoogusid muu muusikaga samal ajal

en: You can use your Wii Remote as a remote control for Clementine.  <a href="http://www.clementine-player.org/wiimote">See the page on the Clementine wiki</a> for more information.
et: Sa võid kasutada oma Wii pulti Clementine kaugjuhtimispuldina. Täpsema teave leiad <a href="http://www.clementine-player.org/wiimote">sellelt Clementine wiki lehelt</a>.

en: You do not have an active subscription
et: Sul ei ole kehtivat tellimust

en: You love this track
et: Sulle meeldib see lugu

en: You need to launch System Preferences and allow Clementine to "<span style="font-style:italic">control your computer</span>" to use global shortcuts in Clementine.
et: Selleks et globaalsed kiirklahvid toimiks Clementine's pead sa avama süsteemi seadistused ja lubama Clementine'l <span style="font-style:italic">kontrollida sinu arvutit</span>.

en: You will need to restart Clementine if you change the language.
et: Keele vahetamiseks pead sa taaskäivitama Clementine.

en: Your IP address:
et: Sinu IP-aadress:

en: Your Magnatune credentials were incorrect
et: Sinu Magnatune kasutajaandmed polnud korrektsed

en: Your library is empty!
et: Sinu muusikakogu on tühi!

en: Your radio streams
et: Sinu veebiraadiod

en: Your scrobbles: %1
et: Sinu kraasmed: %1

en: Your system is missing OpenGL support, visualizations are unavailable.
et: Sinu arvutis puudub OpenGL tugi ja visualiseerimine pole kasutatav.

en: Zero
et: Null

en: add %n songs
et: lisa %n laulu

en: after
et: pärast

en: ago
et: tagasi

en: and
et: kuni

en: automatic
et: määratud automaatselt

en: before
et: enne

en: between
et: vahemikus

en: biggest first
et: suurim esimesena

en: comma-separated list of the allowed extensions that will be visible from the network remote (ex: m3u,mp3,flac,ogg,wav)
et: komadega eraldatud loend failidest (näiteks: m3u,mp3,flac,ogg,wav), mis on võrgupõhisest kaugjuhtimisrakendusest nähtavad

en: contains
et: sisaldab

en: disabled
et: keelatud

en: disc %1
et: %1. plaat

en: does not contain
et: ei sisalda

en: dump
et: tõmmista

en: empty
et: väärtus on puudu

en: ends with
et: lõpus on

en: equals
et: võrdub

en: gpodder.net directory
et: gpodder.net kataloog

en: greater than
et: on suurem kui

en: iPods and USB devices currently don't work on Windows.  Sorry!
et: Vabandust, aga iPod'e ja USB-seadmeid ei saa hetkel Windowsi keskonnas kasutada.

en: in the last
et: on vähem kui viimased

en: less than
et: on väiksem kui

en: longest first
et: pikim esimesena

en: move %n songs
et: tõsta %n lugu uude kohta

en: newest first
et: kõige uuem esimesena

en: not empty
et: väärtus ei ole puudu

en: not equals
et: ei võrdu

en: not in the last
et: on enam kui viimased

en: not on
et: ei ole kuupäeval

en: oldest first
et: kõige vanem esimesena

en: on
et: kuupäeval

en: options
et: valikud

en: or scan the QR code:
et: või skaneeri QR-kood:

en: press enter
et: vajuta sisestusklahvi

en: remove %n songs
et: eemalda %n laulu

en: shortest first
et: lühim esimesena

en: shuffle songs
et: sega lood

en: smallest first
et: väikseim esimesena

en: sort songs
et: sordi lood

en: starts with
et: alguses on

en: stop
et: peata

en: track %1
et: lugu %1
