Clementine Music Player - en to ga translation catalogue (520 entries)

en: 
    
    You can favorite playlists by clicking the star icon next to a playlist name
    
    Favorited playlists will be saved here
ga: 
    Is féidir leat seinmliostaí is fearr leat trí chliceáil ar an deilbhín réalta in aice le hainm seinnliosta
    Sábhálfar seinmliostaí is fearr leat anseo

en:  days
ga: lá

en:  seconds
ga: soicindí

en:  songs
ga: amhráin

en: %1 albums
ga: %1 albaim

en: %1 days
ga: %1 lá

en: %1 days ago
ga: %1 lá ó shin

en: %1 on %2
ga: %1 ar %2

en: %1 playlists (%2)
ga: %1 seinmliostaí (%2)

en: %1 song
ga: %1 amhrán

en: %1 songs
ga: %1 amhráin

en: %1 songs found
ga: %1 amhráin aimsithe

en: %1 songs found (showing %2)
ga: %1 amhráin aimsithe (ag taispeáint %2)

en: %1 tracks
ga: %1 rianta

en: %1 transferred
ga: %1 aistrithe

en: %L1 other listeners
ga: %L1 éisteoirí eile

en: %filename%
ga: %comhadainm%

en: %n failed
ga: %n teipthe

en: %n finished
ga: %n críochnaithe

en: %n remaining
ga: %n fágtha

en: &Align text
ga: &Ailínigh téacs

en: &Center
ga: &Lár

en: &Custom
ga: &Saincheaptha

en: &Extras
ga: &Breiseáin

en: &Grouping
ga: &Grúpáil

en: &Help
ga: &Cabhair

en: &Hide %1
ga: &Folaigh %1

en: &Hide...
ga: &Folaigh...

en: &Left
ga: &Clé

en: &Lock Rating
ga: &Rátáil Glasáil

en: &Lyrics
ga: &Liricí

en: &Music
ga: &Ceol

en: &None
ga: &Dada

en: &Quit
ga: &Scoir

en: &Right
ga: &Deas

en: &Stretch columns to fit window
ga: &Sín colúin chun an fhuinneog a líonadh

en: &Tools
ga: &Uirlisí

en: (different across multiple songs)
ga: (éagsúil trasna iliomad amhráin)

en: 1 day
ga: 1 lá

en: 1 track
ga: 1 rian

en: 50 random tracks
ga: 50 rianta fánacha

en: About %1
ga: Maidir le %1

en: About Clementine...
ga: Maidir le Clementine...

en: About Qt...
ga: Maidir le Qt...

en: Account details
ga: Sonraí an chuntais

en: Account details (Premium)
ga: Sonraí an chuntais (Premium)

en: Action
ga: Gníomh

en: Add Podcast
ga: Cuir podchraoladh leis

en: Add Stream
ga: Cuir sruth leis

en: Add action
ga: Cuir gníomh leis

en: Add another stream...
ga: Cuir sruth eile leis...

en: Add directory...
ga: Cuir comhadlann leis...

en: Add file
ga: Cuir comhad leis

en: Add file...
ga: Cuir comhad leis...

en: Add folder
ga: Cuir fillteán leis

en: Add folder...
ga: Cuir fillteán leis...

en: Add new folder...
ga: Cuir fillteán nua leis...

en: Add podcast
ga: Cuir podchraoladh leis

en: Add podcast...
ga: Cuir podchraoladh leis...

en: Add search term
ga: Cuir ní cuardaigh leis

en: Add stream...
ga: Cuir sruth leis...

en: Add to the queue
ga: Cuir leis an scuaine

en: Added this month
ga: Curtha leis an mhí seo

en: Added this week
ga: Curtha leis an tseachtain seo

en: Added this year
ga: Curtha leis i mbliana

en: Added today
ga: Curtha leis inniu

en: Added within three months
ga: Curtha leis laistigh de trí mhí

en: After
ga: I ndiaidh

en: After copying...
ga: I ndiaidh macasamhlú...

en: Album
ga: Albam

en: Album artist
ga: Ealaíontóir an albaim

en: Album cover
ga: Clúdach an Albaim

en: Album info on jamendo.com...
ga: Faisnéis an albaim ar jamendo.com...

en: Albums with covers
ga: Albaim le clúdaigh

en: Albums without covers
ga: Albaim gan clúdaigh

en: All Files (*)
ga: Gach Comhad (*)

en: All albums
ga: Gach albam

en: All artists
ga: Gach ealaíontóir

en: All files (*)
ga: Gach comhad (*)

en: All the translators
ga: Na haistritheoirí uile

en: All tracks
ga: Gach rian

en: Always start playing
ga: Tosaigh ag seinm i gcónaí

en: And:
ga: Agus:

en: Appearance
ga: Cuma

en: Artist
ga: Ealaíontóir

en: Authentication failed
ga: Theip ar an bhfíordheimhniú

en: Author
ga: Údar

en: Authors
ga: Údair

en: Auto
ga: Uathoibríoch

en: Automatic updating
ga: Nuashonrúchán uaithoibríoch

en: Available
ga: Ar fáil

en: BBC Podcasts
ga: Podchraoltaí an BBC

en: Background Streams
ga: Sruthanna sa chúlra

en: Background color
ga: Dath an chúlra

en: Background image
ga: Íomhá an chúlra

en: Background opacity
ga: Teimhneacht an chúlra

en: Behavior
ga: Iompar

en: Best
ga: Is Fearr

en: Body
ga: Corp

en: Browse...
ga: Siortaigh...

en: Buttons
ga: Cnaipí

en: Change cover art
ga: Athraigh ealaíon an chlúdaigh

en: Change font size...
ga: Athraigh méid na clófhoirne

en: Change shortcut...
ga: Athraigh an t-aicearra

en: Change the language
ga: Athraigh an teanga

en: Check for new episodes
ga: Lorg cláir nua

en: Check for updates...
ga: Lorg nuashonruithe...

en: Choose automatically
ga: Roghnaigh go huathoibríoch

en: Choose color...
ga: Roghnaigh dath...

en: Choose font...
ga: Roghnaigh clófhoireann...

en: Cleaning up
ga: Ag glanadh

en: Clear
ga: Glan

en: Clementine Error
ga: Botún Clementine

en: Clementine Visualization
ga: Amharcléiriú Clementine

en: Clementine can show a message when the track changes.
ga: Tig le Clementine teachtaireacht a thaispeáint nuair a athraítear an rian.

en: Clementine image viewer
ga: Amharcóir íomhánna Clementine

en: Clementine was unable to find results for this file
ga: Níor éirigh le Clementine torthaí a aimsiú don gcomhad seo

en: Click here to add some music
ga: Brúigh anseo chun ceol a chuir leis

en: Close
ga: Dún

en: Closing this window will cancel the download.
ga: Cealófar an t-íosluchtú má dhúntar an fhuinneog seo

en: Colors
ga: Dathanna

en: Comment
ga: Trácht

en: Complete tags automatically
ga: Críochnaigh clibeanna go huathoibríoch

en: Complete tags automatically...
ga: Críochnaigh clibeanna go huathoibríoch

en: Composer
ga: Cumadóir

en: Configure Magnatune...
ga: Cumraigh Magnatune...

en: Configure Shortcuts
ga: Cumraigh Aicearraí

en: Configure library...
ga: Cumraigh leabharlann...

en: Configure podcasts...
ga: Cumraigh podchraoltaí...

en: Configure...
ga: Cumraigh...

en: Connect device
ga: Nasc gléas

en: Convert all music
ga: Tiontaigh gach ceol

en: Convert any music that the device can't play
ga: Tiontaigh ceol ar bith nach féidir leis an ngléas a sheinm

en: Copy to clipboard
ga: Macasamhlaigh go dtí an ngearrthaisce

en: Copy to device...
ga: Macasamhlaigh go gléas...

en: Copy to library...
ga: Macasamhlaigh go leabharlann...

en: Copyright
ga: Cóipcheart

en: Covers from %1
ga: Clúdaithe ó %1

en: Custom
ga: Saincheaptha

en: Custom image:
ga: Íomhá shaincheaptha:

en: Custom...
ga: Saincheaptha...

en: Dance
ga: Damhsa

en: Date created
ga: Dáta ar a chruthaíodh é

en: Date modified
ga: Dáta ar a athraíodh é

en: Days
ga: Lá

en: De&fault
ga: Réamhshocrú

en: Decrease volume
ga: Laghdaigh an airde

en: Default background image
ga: Íomhá réamhshocraithe an chúlra

en: Defaults
ga: Réamhshocruithe

en: Delete downloaded data
ga: Scrios sonraí íosluchtaithe

en: Delete files
ga: Scrios comhaid

en: Delete from device...
ga: Scrios ón ngléas...

en: Delete from disk...
ga: Scrios ón ndiosca...

en: Delete played episodes
ga: Scrios eagráin a seinneadh

en: Delete the original files
ga: Scrios na comhaid bhunaidh

en: Deleting files
ga: Ag scriosadh comhaid

en: Dequeue track
ga: Bain an rian as an scuaine

en: Destination
ga: Sprioc

en: Details...
ga: Sonraí...

en: Device
ga: Gléas

en: Device Properties
ga: Airíonna an ghléis

en: Device name
ga: Ainm an ghléis

en: Device properties...
ga: Airíonna an ghléis...

en: Devices
ga: Gléasanna

en: Did you mean
ga: An é seo a bhí ar intinn agat

en: Directory
ga: Comhadlann

en: Disc
ga: Diosca

en: Display options
ga: Roghanna taispeána

en: Do not convert any music
ga: Ná tiontaigh ceol ar bith

en: Don't repeat
ga: Ná déan arís

en: Don't stop!
ga: Ná stad!

en: Double click to open
ga: Brúigh faoi dhó chun é a oscailt

en: Download %n episodes
ga: Íosluchtaigh %n eagráin

en: Download directory
ga: Íosluchtaigh an chomhadlann

en: Download episodes to
ga: Íosluchtaigh eagráin chuig

en: Download new episodes automatically
ga: Íosluchtaigh eagráin nua go huathoibríoch

en: Download queued
ga: Tá an t-íosluchtú i scuaine

en: Download this album
ga: Íosluchtaigh an t-albam seo

en: Download this album...
ga: Íosluchtaigh an t-albam seo...

en: Download this episode
ga: Íosluchtaigh an t-eagrán seo

en: Downloading (%1%)...
ga: Ag íosluchtú (%1%)...

en: Downloading metadata
ga: Ag íosluchtú meiteashonraí

en: Edit tag...
ga: Cuir clib in eagar...

en: Edit...
ga: Eagar...

en: Enable equalizer
ga: Cumasaigh cothromóir

en: Enter a URL
ga: Cuir isteach URL

en: Entire collection
ga: An cnuasach ar fad

en: Equalizer
ga: Cothromóir

en: Error
ga: Botún

en: Ever played
ga: A seinneadh riamh

en: Every 10 minutes
ga: Gach 10 nóiméid

en: Every 12 hours
ga: Gach 12 uair

en: Every 2 hours
ga: Gach 2 uaire

en: Every 20 minutes
ga: Gach 20 nóiméid

en: Every 30 minutes
ga: Gach 30 nóiméid

en: Every 6 hours
ga: Gach 6 uair

en: Every hour
ga: Gach uair

en: Expand
ga: Fairsingigh

en: Expires on %1
ga: Éagann sé ar an %1

en: Failed to load podcast
ga: Theip air an podchraoladh a luchtú

en: Fast
ga: Gasta

en: Favourite tracks
ga: Na rianta is fearr leat

en: File extension
ga: Iarmhír comhadainm

en: File name
ga: Comhadainm

en: File size
ga: Méid comhaid

en: File type
ga: Cineál comhad

en: Filename
ga: Comhadainm

en: Files
ga: Comhaid

en: Find songs in your library that match the criteria you specify.
ga: Aimsigh amhráin i do leabharlann a chomhoireann leis an slat tomhais a shonraíonn tú.

en: Finish
ga: Críochnaigh

en: First level
ga: An chéad airde

en: Font size
ga: Méid na clófhoirne

en: Forget device
ga: Déan dearmad faoin ngléas

en: Form
ga: Foirm

en: Format
ga: Formáid

en: Full Bass
ga: Dord iomlán

en: General
ga: Coiteann

en: General settings
ga: Socruithe coiteann

en: Getting channels
ga: Ag fáil bealaí

en: Getting streams
ga: Ag fáil sruthanna

en: Give it a name:
ga: Tabhair ainm dó:

en: Go
ga: Téigh

en: Group Library by...
ga: Aicmigh an leabharlann de réir...

en: Group by
ga: Aicmigh de réir

en: Group by Album
ga: Aicmigh de réir albam

en: Group by Artist
ga: Aicmigh de réir ealaíontóir

en: Group by Artist/Album
ga: Aicmigh de réir ealaíontóir/albam

en: Group by Artist/Year - Album
ga: Aicmigh de réir ealaíontóir/bliain - albam

en: HTTP proxy
ga: Seachfhreastalaí HTTP

en: Hardware information
ga: Faisnéis an innealra

en: High
ga: Ard

en: High (%1 fps)
ga: Ard (%1 fps)

en: High (1024x1024)
ga: Ard (1024x1024)

en: Hours
ga: Uair

en: I don't have a Magnatune account
ga: Níl cuntas Magnatune agam

en: Icon
ga: Deilbhín

en: Icons on top
ga: Deilbhíní ar barr

en: Identifying song
ga: Ag aithint an t-amhrán

en: Images (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.gif *.xpm *.pbm *.pgm *.ppm *.xbm)
ga: Íomhánna (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.gif *.xpm *.pbm *.pgm *.ppm *.xbm)

en: Images (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.xpm *.pbm *.ppm *.xbm)
ga: Íomhánna (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.xpm *.pbm *.ppm *.xbm)

en: Include all songs
ga: Iniaigh gach amhrán

en: Increase volume
ga: Méadaigh an airde

en: Information
ga: Eolas

en: Insert...
ga: Ionsáigh...

en: Integrity check
ga: Dearbháil sláine

en: Internet
ga: Idirlíon

en: Jamendo database
ga: Bunachar sonraí Jamendo

en: Jump to the currently playing track
ga: Léim chuig an rian atá á seinm faoi láthair

en: Keep the original files
ga: Coinnigh na comhaid bhunaidh

en: Language
ga: Teanga

en: Laptop/Headphones
ga: Ríomhaire glúine/Cluasáin

en: Large Hall
ga: Halla mór

en: Large album cover
ga: Clúdach albaim mór

en: Last played
ga: An ceann deiridh a seinneadh

en: Last.fm tags
ga: Clibeanna Last.fm

en: Length
ga: Aga

en: Library
ga: Leabharlann

en: Library search
ga: Cuardach leabharlainne

en: Limits
ga: Teorainneacha

en: Live
ga: Beo

en: Load
ga: Luchtaigh

en: Load cover from URL
ga: Luchtaigh clúdach ó URL

en: Load cover from URL...
ga: Luchtaigh clúdach ó URL...

en: Loading MTP device
ga: Ag luchtú gléas MTP

en: Loading iPod database
ga: Ag luchtú bunachar sonraí iPod

en: Loading songs
ga: Ag luchtú amhráin

en: Loading stream
ga: Ag luchtú sruth

en: Loading tracks
ga: Ag luchtú rianta

en: Loading...
ga: Ag luchtú...

en: Login
ga: Síniú isteach

en: Love
ga: Grá

en: Low (256x256)
ga: Íseal (256x256)

en: Lyrics from %1
ga: Liricí ó %1

en: Magnatune Download
ga: Íosluchtú Magnatune

en: Magnatune download finished
ga: Chríochnaigh an t-íosluchtú Magnatune

en: Make it so!
ga: Bíodh sé mar sin!

en: Manually
ga: De láimh

en: Manufacturer
ga: Déantúsóir

en: Mark as listened
ga: Rianaigh mar éiste

en: Mark as new
ga: Rianaigh mar nua

en: Medium (512x512)
ga: Meánach (512x512)

en: Model
ga: Samhail

en: Months
ga: Míonna

en: Most played
ga: Na cinn is mó a seinneadh

en: Move down
ga: Bog síos

en: Move to library...
ga: Bog go dtí an leabharlann...

en: Move up
ga: Bog suas

en: Music
ga: Ceol

en: Music Library
ga: Leabharlann cheoil

en: Mute
ga: Balbhaigh

en: Name
ga: Ainm

en: Naming options
ga: Roghanna aimniúcháin

en: Never
ga: Choíche

en: Never played
ga: Nár seinneadh riamh

en: Never start playing
ga: Ná tosaigh ag seinm riamh

en: New songs
ga: Amhráin nua

en: New tracks will be added automatically.
ga: Cuirfear rianta nua leis go huathoibríoch

en: Newest tracks
ga: Na rianta is nuaí

en: Next
ga: Ar aghaidh

en: Next track
ga: Rian ar aghaidh

en: No analyzer
ga: Gan anailíseoir

en: No background image
ga: Gan íomhá sa chúlra

en: None
ga: Dada

en: Not connected
ga: Gan cheangail

en: Not enough members
ga: Níl dóthain comhaltaí ann

en: Not logged in
ga: Níl tú sínithe isteach

en: Notification type
ga: Cineál fógra

en: Notifications
ga: Fógraí

en: Now Playing
ga: Ag seinm anois

en: Only show the first
ga: Taispeáin an chéad cheann amháin

en: Open %1 in browser
ga: Oscail %1 i líonléitheoir

en: Open device
ga: Oscail gléas

en: Open file...
ga: Oscail comhad...

en: Open...
ga: Oscail...

en: Operation failed
ga: Theip ar an oibríocht

en: Optimize for quality
ga: Barrfheabhsaigh i gcomhair caighdeán

en: Options...
ga: Roghanna

en: Organise Files
ga: Eagraigh comhaid

en: Organise files...
ga: Eagraigh comhaid...

en: Organising files
ga: Ag eagrú comhaid

en: Original tags
ga: Clibeanna bunaidh

en: Other options
ga: Roghanna eile

en: Output options
ga: Roghanna aschuir

en: Overwrite existing files
ga: Forscríobh ar chomhaid atá ann cheana

en: Owner
ga: Sealbhóir

en: Party
ga: Cóisir

en: Password
ga: Focal faire

en: Pause
ga: Cuir ar sos

en: Pause playback
ga: Cuir athsheinm ar sos

en: Paused
ga: Curtha ar sos

en: Play
ga: Seinn

en: Play if there is nothing already playing
ga: Seinn mura bhfuil aon rud eile ag seinm cheana féin

en: Play/Pause
ga: Seinn/Cuir ar sos

en: Playback
ga: Athsheinm

en: Player options
ga: Roghanna an tseinnteora

en: Podcasts
ga: Podchraoltaí

en: Preferences
ga: Sainroghanna

en: Preferences...
ga: Sainroghanna...

en: Preset:
ga: Réamhshocraithe:

en: Press a key
ga: Brúigh cnaipe

en: Preview
ga: Réamhamharc

en: Previous
ga: Roimhe

en: Previous track
ga: An rian roimhe

en: Print out version information
ga: Clóbhuail eolas an leagain

en: Progress
ga: Dul chun cinn

en: Put songs in a random order
ga: Cuir na hamhráin in eagar fánach

en: Queue Manager
ga: Bainisteoir na Scuaine

en: Queue selected tracks
ga: Cuir na rianta roghnaithe i scuaine

en: Queue track
ga: Cuir an rian i scuaine

en: Rain
ga: Báisteach

en: Random visualization
ga: Amharcléiriú fánach

en: Really cancel?
ga: Cealaigh i ndáiríre?

en: Refresh channels
ga: Athnuaigh na bealaí

en: Refresh streams
ga: Athnuaigh na sruthanna

en: Remove
ga: Bain

en: Remove action
ga: Bain gníomh

en: Remove folder
ga: Bain fillteán

en: Repeat
ga: Athsheinn

en: Repeat album
ga: Athsheinn an t-albam

en: Repeat track
ga: Athsheinn an rian

en: Reset
ga: Athshocraigh

en: Rock
ga: Rac

en: Safely remove device
ga: Bain an gléas go sábháilte

en: Save image
ga: Cuir an íomhá i dtaisce

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Search Jamendo
ga: Cuardaigh Jamendo

en: Search Magnatune
ga: Cuardaigh Magnatune

en: Search for anything
ga: Cuardaigh i gcomhair aon rud

en: Search gpodder.net
ga: Cuardaigh gpodder.net

en: Search iTunes
ga: Cuardaigh iTunes

en: Search options
ga: Roghanna cuardaithe

en: Second level
ga: An dara airde

en: Seek backward
ga: Aimsigh siar

en: Seek forward
ga: Aimsigh ar aghaidh

en: Select All
ga: Roghnaigh uile

en: Select None
ga: Ná roghnaigh ceann ar bith

en: Select background color:
ga: Roghnaigh dath an chúlra:

en: Select background image
ga: Roghnaigh íomhá don cúlra

en: Select foreground color:
ga: Roghnaigh dath an tulra:

en: Select visualizations
ga: Roghnaigh amharcléirithe

en: Select visualizations...
ga: Roghnaigh amharcléirithe...

en: Serial number
ga: Sraithuimhir

en: Set %1 to "%2"...
ga: Socraigh %1 go "%2"...

en: Set the volume to <value> percent
ga: Socraigh an airde chuig <value> faoin gcéad

en: Set value for all selected tracks...
ga: Socraigh luach do gach rian roghnaithe...

en: Shortcut
ga: Aicearra

en: Shortcut for %1
ga: Aicearra do %1

en: Shortcut for %1 already exists
ga: Tá an t-aicearra do %1 ann cheana

en: Show
ga: Taispeáin

en: Show a notification when I change the volume
ga: Taispeáin fógra nuair a athraím an airde

en: Show all songs
ga: Taispeáin gach amhrán

en: Show all the songs
ga: Taispeáin na hamhráin ar fad

en: Show dividers
ga: Taispeáin roinnteoirí

en: Show fullsize...
ga: Taispeáin lánmhéid...

en: Show in file browser...
ga: Taispeáin i siortaitheoir na gcomhad...

en: Show only untagged
ga: Taispeáin na cinn nach bhfuil clib orthu amháin

en: Show tray icon
ga: Táispeáin deilbhín an tráidire

en: Show/Hide
ga: Taispeáin/Folaigh

en: Shuffle
ga: Seinn go fánach

en: Shuffle albums
ga: Seinn na halbaim go fánach

en: Shuffle all
ga: Seinn uile go fánach

en: Shuffle tracks in this album
ga: Seinn go fánach na rianta san albam seo

en: Sign in
ga: Sínigh isteach

en: Sign out
ga: Scoir

en: Signing in...
ga: Ag síniú isteach...

en: Small album cover
ga: Clúdach albaim beag

en: Soft
ga: Bog

en: Soft Rock
ga: Rac bog

en: Song Information
ga: Faisnéis an amhráin

en: Song info
ga: Faisnéis an amhráin

en: Sorry
ga: Is dona linn

en: Sort songs by
ga: Togh na hamhráin de réir

en: Source
ga: Foinse

en: Sources
ga: Foinsí

en: Standard
ga: Caighdeánach

en: Starting %1
ga: Ag tosú %1

en: Starting...
ga: Ag tosú...

en: Stop
ga: Stad

en: Stop after
ga: Stad i ndiaidh

en: Stop after this track
ga: Stad i ndiaidh an rian seo

en: Stop playback
ga: Stad an athsheinm

en: Stop playing after current track
ga: Stad ag seinm i ndiaidh an rian reatha

en: Stopped
ga: Stadtha

en: Stream
ga: Sruth

en: Suggested tags
ga: Clibeanna molta

en: Summary
ga: Achoimre

en: Super high (2048x2048)
ga: Sár-ard (2048x2048)

en: Tabs on top
ga: Clibeanna ar barr

en: Text options
ga: Roghanna téacs

en: Thanks to
ga: A bhuí le

en: The album cover of the currently playing song
ga: Clúdadh an albaim den amhrán atá á seinm faoi láthair

en: The directory %1 is not valid
ga: Ní comhadlann bailí í %1

en: The second value must be greater than the first one!
ga: Ní mór don dara luach a bheith níos mó ná an chéad cheann!

en: The site you requested does not exist!
ga: Níl an láithreán ar iarr tú air ann!

en: The site you requested is not an image!
ga: Ní íomhá é an láithreán a iarr tú air!

en: There are other songs in this album
ga: Tá amhráin san albam seo

en: There were problems deleting some songs.  The following files could not be deleted:
ga: Tharla fadhbanna ag scriosadh cuid de na hamhráin. Níorbh fhéidir na comhaid a leanas a scriosadh:

en: These files will be deleted from the device, are you sure you want to continue?
ga: Scriosfar na comhaid seo ón ngléas, an bhfuil tú cinnte gur mian leat leanúint ar aghaidh?

en: Third level
ga: An triú airde

en: This device will not work properly
ga: Níl an gléas  ag feidhmiú i gceart

en: Title
ga: Teideal

en: Today
ga: Inniu

en: Toggle fullscreen
ga: Scoránaigh lánscáileán

en: Total bytes transferred
ga: Líon iomlán na bearta aistrithe

en: Track
ga: Rian

en: Turn off
ga: Múch

en: URL(s)
ga: URL(anna)

en: Unable to download %1 (%2)
ga: Níorbh fhéidir %1 a íosluchtú (%2)

en: Unknown
ga: Anaithnid

en: Unknown error
ga: Botún anaithnid

en: Unset cover
ga: Díshocraigh an clúdach

en: Update all podcasts
ga: Nuashonraigh gach podchraoladh

en: Update this podcast
ga: Nuashonraigh an podchraoladh seo

en: Updating
ga: Ag nuashonrú

en: Updating %1
ga: Ag nuashonrú %1

en: Updating %1%...
ga: Ag nuashonrú %1%...

en: Updating library
ga: Ag nuashonrú an leabharlann

en: Usage
ga: Úsáid

en: Use Wii Remote
ga: Bain feidhm as Wii Remote

en: Use a custom color set
ga: Bain feidhm as tacair dhathanna shaincheaptha

en: Use the system default
ga: Bain feidhm as réamhshocrú an chórais

en: Used
ga: Caite

en: User interface
ga: Comhéadan

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Various artists
ga: Ealaíontóirí éagsúla

en: Version %1
ga: Leagan %1

en: View
ga: Amharc

en: Visualizations
ga: Amharcléirithe

en: Visualizations Settings
ga: Socruithe amharcléirithe

en: Volume %1%
ga: Airde %1%

en: Website
ga: Láithreán gréasáin

en: Weeks
ga: Seachtainí

en: When Clementine starts
ga: Nuair a thosaíonn Clementine

en: Wii Remote %1: connected
ga: Wii Remote %1: nasctha

en: Wii Remote %1: disconnected
ga: Wii Remote %1: dínasctha

en: Wii Remote %1: low battery (%2%)
ga: Wii Remote %1: cadhnra íseal (%2%)

en: Windows Media audio
ga: Fuaim Windows Media

en: Year
ga: Bliain

en: Year - Album
ga: Bliain - Albam

en: Years
ga: Bliain

en: Yesterday
ga: Inné

en: You are about to download the following albums
ga: Tá tú ar tí na halbaim seo a leanas a íosluchtú

en: You are not signed in.
ga: Níl tú sínithe isteach.

en: You are signed in as %1.
ga: Tá tú sínithe isteach mar %1.

en: You are signed in.
ga: Tá tú sínithe isteach.

en: You can change the way the songs in the library are organised.
ga: Tig leat an dóigh a eagraítear na hamhráin sa leabharlann a athrú.

en: You love this track
ga: Is aoibhinn leat an rian seo

en: You will need to restart Clementine if you change the language.
ga: Caithfear Clementine a atosú chun an teanga a athrú.

en: Your library is empty!
ga: Níl faic i do leabharlann!

en: Zero
ga: A náid

en: add %n songs
ga: cuir %n amhráin leis

en: after
ga: i ndiaidh

en: ago
ga: ó shin

en: and
ga: agus

en: automatic
ga: uathoibríoch

en: before
ga: roimh

en: between
ga: idir

en: biggest first
ga: an ceann is mó ar dtús

en: contains
ga: ina bhfuil

en: disabled
ga: díchumasaithe

en: disc %1
ga: diosca %1

en: does not contain
ga: nach bhfuil ann

en: ends with
ga: a chríochnaíonn le

en: equals
ga: cothrom le

en: gpodder.net directory
ga: comhadlann gpodder.net

en: greater than
ga: níos mó ná

en: less than
ga: níos lú ná

en: longest first
ga: na cinn is faide ar dtús

en: newest first
ga: na cinn is nuaí ar dtús

en: not on
ga: ní ar an

en: oldest first
ga: na cinn is sine ar dtús

en: on
ga: ar

en: options
ga: roghanna

en: press enter
ga: brúigh enter

en: remove %n songs
ga: bain %n amhráin

en: shortest first
ga: na cinn is giorra ar dtús

en: smallest first
ga: na cinn is lú ar dtús

en: starts with
ga: a thosaíonn le

en: stop
ga: stad

en: track %1
ga: rian %1
