Clementine Music Player - en to ia translation catalogue (22 entries)

en:  days
ia:  dies

en:  seconds
ia:  secundas

en: %1 days
ia: %1 dies

en: %1 days ago
ia: %1 dies retro

en: &Help
ia: &Adjuta

en: &Music
ia: &Musica

en: &Tools
ia: Instrumen&tos

en: Preferences
ia: Preferentias

en: Preferences...
ia: Preferentias...

en: Song Information
ia: Information de canto

en: Unknown
ia: Incognite

en: Unknown error
ia: Error Incognite

en: Unsubscribe
ia: De-subscriber

en: Update all podcasts
ia: Actualisar omne podcasts

en: Update the library when Clementine starts
ia: Actualisar le bibliotheca quando initia Clementine

en: Update this podcast
ia: Actualisar iste podcast

en: Updating
ia: Actualisante

en: Use authentication
ia: Usar authentication

en: Used
ia: Usate

en: User interface
ia: Interfacie de usator

en: Username
ia: Nomine de usator

en: Various artists
ia: Varie artistas
