Clementine Music Player - en to kk translation catalogue (238 entries)

en:  days
kk:  күн

en:  ms
kk:  мсек

en:  seconds
kk:  сек

en: %1 days
kk: %1 күн

en: %n failed
kk: %n сәтсіз

en: %n finished
kk: %n аяқталған

en: %n remaining
kk: %n қалды

en: &Align text
kk: Мә&тін туралануы

en: &Center
kk: Ор&тасы

en: &Custom
kk: Таң&дауыңызша

en: &Help
kk: &Көмек

en: &Hide %1
kk: %1 жасыру

en: &Hide...
kk: Жа&сыру...

en: &Left
kk: &Сол жақ

en: &Music
kk: Му&зыка

en: &None
kk: &Ешнәрсе

en: &Quit
kk: &Шығу

en: &Right
kk: &Оң жақ

en: &Tools
kk: Са&ймандар

en: 1 day
kk: 1 күн

en: 1 track
kk: 1 трек

en: About %1
kk: %1 туралы

en: About Qt...
kk: Qt туралы...

en: Action
kk: Әрекет

en: Add file
kk: Файлды қосу

en: Add file...
kk: Файлды қосу...

en: Add folder
kk: Буманы қосу

en: Add folder...
kk: Буманы қосу...

en: After
kk: Кейін

en: Album
kk: Альбом

en: Album artist
kk: Альбом әртісі

en: All Files (*)
kk: Барлық файлдар (*)

en: All files (*)
kk: Барлық файлдар (*)

en: And:
kk: Және:

en: Angry
kk: Ашулы

en: Appearance
kk: Сыртқы түрі

en: Artist
kk: Орындайтын

en: Authentication failed
kk: Аутентификация сәтсіз

en: Author
kk: Авторы

en: Authors
kk: Авторлары

en: Auto
kk: Авто

en: Available
kk: Қолжетерлік

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Background image
kk: Фон суреті

en: Behavior
kk: Мінез-құлығы

en: Browse...
kk: Шолу...

en: Buttons
kk: Батырмалар

en: Change font size...
kk: Қарiп өлшемiн өзгерту...

en: Check for new episodes
kk: Жаңа эпизодтарға тексеру

en: Check for updates...
kk: Жаңартуларға тексеру...

en: Choose font...
kk: Қаріпті таңдау...

en: Classical
kk: Классикалық

en: Clear
kk: Тазарту

en: Close
kk: Жабу

en: Club
kk: Клубтық

en: Colors
kk: Түстер

en: Comment
kk: Түсіндірме

en: Composer
kk: Композитор

en: Configure %1...
kk: %1 баптау...

en: Configure...
kk: Баптау...

en: Copy to clipboard
kk: Алмасу буферіне көшіру

en: Custom
kk: Таңдауыңызша

en: Custom...
kk: Таңдауыңызша...

en: Dance
kk: Билеу

en: Date created
kk: Жасалған күні

en: Date modified
kk: Түзетілген күні

en: Days
kk: Күн

en: De&fault
kk: Ба&стапқы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Delete files
kk: Файлдарды өшіру

en: Delete played episodes
kk: Ойналған эпизодтарды өшіру

en: Deleting files
kk: Файлдарды өшіру

en: Destination
kk: Мақсаты

en: Details...
kk: Көбірек...

en: Device
kk: Құрылғы

en: Device name
kk: Құрылғы аты

en: Devices
kk: Құрылғылар

en: Direct internet connection
kk: Тікелей интернет байланысы

en: Directory
kk: Бума

en: Disc
kk: Диск

en: Download %n episodes
kk: %n эпизодты жүктеп алу

en: Downloading (%1%)...
kk: Жүктелуде (%1%)...

en: Edit...
kk: Түзету...

en: Equalizer
kk: Эквалайзер

en: Error
kk: Қате

en: Expand
kk: Жаю

en: Fast
kk: Жылдам

en: File extension
kk: Файл кеңейтілуі

en: File name
kk: Файл аты

en: File size
kk: Файл өлшемі

en: File type
kk: Файл түрі

en: Filename
kk: Файл аты

en: Files
kk: Файлдар

en: Finish
kk: Аяқтау

en: First level
kk: Бiрiншi деңгей

en: Font size
kk: Қаріп өлшемі

en: Form
kk: Форма

en: Format
kk: Пішімі

en: General
kk: Жалпы

en: General settings
kk: Жалпы баптаулары

en: Genre
kk: Жанры

en: Go
kk: Өту

en: Group by
kk: Қалайша топтау

en: Happy
kk: Бақытты

en: High
kk: Жоғары

en: Hours
kk: Сағат

en: Icon
kk: Таңбаша

en: Information
kk: Ақпарат

en: Insert...
kk: Кірістіру...

en: Internet
kk: Интернет

en: Invalid format
kk: Пішімі қате

en: Language
kk: Тіл

en: Length
kk: Ұзындығы

en: Library
kk: Жинақ

en: Load
kk: Жүктеу

en: Load playlist
kk: Ойнату тізімін жүктеу

en: Load playlist...
kk: Ойнату тізімін жүктеу...

en: Loading...
kk: Жүктелуде...

en: Login
kk: Кіру

en: Manually
kk: Қолмен

en: Manufacturer
kk: Шығарушы

en: Mark as new
kk: Жаңа етіп белгілеу

en: Model
kk: Модель

en: Mood
kk: Көңіл-күй

en: Mount point
kk: Тіркеу нүктесі

en: Move down
kk: Төмен жылжыту

en: Move up
kk: Жоғары жылжыту

en: Music
kk: Музыка

en: Mute
kk: Дыбысын басу

en: Name
kk: Аты

en: Never
kk: Ешқашан

en: Never played
kk: Бұрын ойналмаған

en: New folder
kk: Жаңа бума

en: New playlist
kk: Жаңа ойнату тізімі

en: Next
kk: Келесі

en: Next week
kk: Келесі аптада

en: None
kk: Жоқ

en: Normal
kk: Қалыпты

en: Notifications
kk: Хабарламалар

en: Now Playing
kk: Қазір ойналуда

en: Opacity
kk: Мөлдірсіздік

en: Open file...
kk: Файлды ашу...

en: Open...
kk: Ашу...

en: Operation failed
kk: Әрекет сәтсіз

en: Options...
kk: Опциялар...

en: Other options
kk: Басқа опциялар

en: Owner
kk: Иесі

en: Password
kk: Пароль

en: Pause
kk: Аялдату

en: Pause playback
kk: Ойнатуды аялдату

en: Paused
kk: Аялдатылған

en: Performer
kk: Орындайтын

en: Play
kk: Ойнату

en: Playback
kk: Ойнату үрдісі

en: Podcasts
kk: Подкасттар

en: Pop
kk: Поп

en: Port
kk: Порт

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Preferences...
kk: Баптаулар...

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Profile
kk: Профиль

en: Progress
kk: Барысы

en: Rating
kk: Рейтинг

en: Reggae
kk: Регги

en: Remove
kk: Өшіру

en: Remove folder
kk: Буманы өшіру

en: Rename playlist
kk: Ойнату тізімінің атын ауыстыру

en: Rename playlist...
kk: Ойнату тізімінің атын ауыстыру...

en: Repeat
kk: Қайталау

en: Reset
kk: Тастау

en: Rock
kk: Рок

en: Run
kk: Орындау

en: Samplerate
kk: Дискреттеу жиілігі

en: Save image
kk: Суретті сақтау

en: Save playlist...
kk: Ойнату тізімін сақтау...

en: Save preset
kk: Баптауды сақтау

en: Score
kk: Нәтиже

en: Search
kk: Іздеу

en: Select All
kk: Барлығын таңдау

en: Select None
kk: Ештеңе таңдамау

en: Select background image
kk: Фон суретін таңдаңыз

en: Shortcut
kk: Жарлық

en: Show
kk: Көрсету

en: Shuffle albums
kk: Альбомдарды араластыру

en: Sign in
kk: Кіру

en: Sign out
kk: Шығу

en: Ska
kk: Ска

en: Sorting
kk: Сұрыптау

en: Source
kk: Қайнар көзі

en: Sources
kk: Қайнар көздер

en: Standard
kk: Қалыпты

en: Starting %1
kk: %1 іске қосылу

en: Starting...
kk: Іске қосылу...

en: Stop
kk: Тоқтату

en: Stop playback
kk: Ойнатуды тоқтату

en: Stopped
kk: Тоқтатылған

en: Stream
kk: Ағындық

en: Success!
kk: Сәтті!

en: Summary
kk: Ақпарат

en: Techno
kk: Техно

en: Thanks to
kk: Алғыстар

en: Title
kk: Аталуы

en: Today
kk: Бүгін

en: Toggle fullscreen
kk: Толық экранға өту/шығу

en: Tomorrow
kk: Ертең

en: Track
kk: Трек

en: Turn off
kk: Сөндіру

en: Unable to download %1 (%2)
kk: %1 (%2) жүктеп алу мүмкін емес

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Unknown error
kk: Белгісіз қате

en: Unsubscribe
kk: Жазылудан бас тарту

en: Updating
kk: Жаңартуда

en: Updating %1
kk: %1 жаңарту

en: Updating %1%...
kk: %1% жаңарту...

en: Updating library
kk: Жинақты жаңарту

en: Usage
kk: Қолданылуы

en: Use authentication
kk: Аутентификацияны қолдану

en: Use the system default
kk: Жүйе негізгілерін қолдану

en: Used
kk: Қолдануда

en: User interface
kk: Пайдаланушы интерфейсі

en: Username
kk: Пайдаланушы аты

en: Version %1
kk: %1 нұсқасы

en: View
kk: Түрі

en: Volume %1%
kk: %1% бөлімі

en: Website
kk: Веб сайт

en: Year
kk: Шығ. жылы

en: Yesterday
kk: Кеше

en: Zero
kk: Нөл

en: after
kk: кейін

en: ago
kk: бұрын

en: and
kk: және

en: automatic
kk: автоматты түрде

en: before
kk: дейін

en: contains
kk: құрамында бар

en: disabled
kk: сөндірулі

en: disc %1
kk: диск %1

en: options
kk: опциялар
