Clementine Music Player - en to lt translation catalogue (1279 entries)

en: 
    
    You can favorite playlists by clicking the star icon next to a playlist name
    
    Favorited playlists will be saved here
lt: 
    
    Galite įvertinti grojaraščius spaudžiant žvaigždės piktogramą šalia pavadinimo
    
    Įvertinti grojaraščiai bus įrašyti čia

en:  ANMR method (experimental)
lt:  ANMR metodas (eksperimentinis)

en:  days
lt: dienos

en:  seconds
lt:  sek.

en:  songs
lt:  dainos

en: %1 albums
lt: %1 albumų

en: %1 days
lt: %1 dienų

en: %1 days ago
lt: prieš %1 dienų

en: %1 on %2
lt: %1 šaltinyje %2

en: %1 playlists (%2)
lt: %1 grojaraščiai (%2)

en: %1 request failed:
    %2
lt: Užklausa %1 nepavyko:
    %2

en: %1 song
lt: %1 daina

en: %1 songs
lt: %1 dainos

en: %1 songs found
lt: %1 rasta dainų

en: %1 songs found (showing %2)
lt: %1 rasta dainų (rodoma %2)

en: %1 tracks
lt: %1 takeliai

en: %1 transferred
lt: %1 perkelta

en: %1: Wiimotedev module
lt: %1: Wii pulto modulis

en: %L1 other listeners
lt: %L1 kitų klausytojų

en: %L1 selected of
lt: %L1 pažymėta iš

en: %L1 total plays
lt: %L1 viso perklausymų

en: %L1 tracks
lt: %L1 takeliai

en: %filename%
lt: %failovardas%

en: %n failed
lt: %n nepavyko

en: %n finished
lt: %n baigta

en: %n remaining
lt: %n pervadinama

en: &Align text
lt: &Lygiuoti tekstą

en: &Center
lt: &Centras

en: &Custom
lt: &Pasirinktinas

en: &Extras
lt: P&apildomai

en: &Grouping
lt: &Grupavimas

en: &Help
lt: &Pagalba

en: &Hide %1
lt: &Slėpti %1

en: &Hide...
lt: &Paslėpti...

en: &Left
lt: &Kairė

en: &Lock Rating
lt: &Užrakinti įvertinimą

en: &Lyrics
lt: &Dainų žodžiai

en: &Music
lt: &Muzika

en: &None
lt: &Nieko

en: &Playlist
lt: &Grojaraštis

en: &Quit
lt: &Baigti

en: &Repeat mode
lt: &Kartojimo režimas

en: &Right
lt: &Dešinė

en: &Shuffle mode
lt: &Maišymo veiksena

en: &Stretch columns to fit window
lt: &Ištempti stulpelius, kad užpildytų langą

en: &Tools
lt: Į&rankiai

en: &Year
lt: &Metai

en: (different across multiple songs)
lt: (skirtinga daugelyje dainų)

en: ...and all the Amarok contributors
lt: ...ir visiems prisidėjusiems prie Amarok

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 track
lt: 1 daina

en: 50 random tracks
lt: 50 atsitiktinių dainų

en: <a href="http://www.di.fm/premium/">Upgrade to Premium now</a>
lt: <a href="http://www.di.fm/premium/">Naujinti į Premium dabar</a>

en: <html><head/><body><p>If not checked, Clementine will  try to save your ratings and other statistics only in a separate database and don't modify your files.</p><p>If checked, it will save statistics both in database and directly into the file each time they changed.</p><p>Please note it might not work for every format and, as there is no standard for doing so, other music players might not be able to read them.</p></body></html>
lt: <html><head/><body><p>Jei nepažymėta, Clementine bandys įrašyti jūsų vertinimus ir statistiką kitoje duomenų bazėje ir nekeis jūsų failų.</p><p>Jei pažymėta, statistika bus įrašoma duomenų bazėje ir pačiame faile.</p><p>Turėkite omenyje, jog tai gali neveikti su kai kuriais formatais, kadangi nėra standarto kaip tai daryti, kiti grotuvai gali nesugebėti perskaityti tų duomenų.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Prefix a word with a field name to limit the search to that field, e.g. <span style=" font-weight:600;">artist:</span><span style=" font-style:italic;">Bode</span> searches the library for all artists that contain the word Bode, <span style=" font-weight:600;">playcount:</span><span style=" font-style:italic;">&gt;=2</span> searches the library for songs played at least twice, <span style=" font-weight:600;">lastplayed:</span>&lt;<span style=" font-style:italic;">1h30m</span> searches the library for songs played in the last 180 minutes.</p><p><span style=" font-weight:600;">Available fields: </span><span style=" font-style:italic;">%1</span>.</p></body></html>
lt: <html><head/><body><p>Naudokite lauko pavadinimą kaip priešdelį, norėdami apriboti paiešką to lauko reikšme, pvz., <span style=" font-weight:600;">artist:</span><span style=" font-style:italic;">Rytis</span> ieškos fonotekoje visų atlikėjų su žodžiu Rytis, <span style=" font-weight:600;">playcount:</span><span style=" font-style:italic;">&gt;=2</span> ieškos fonotekoje visų dainų, kurios buvo atkurtos bent 2 kartus, <span style=" font-weight:600;">lastplayed:</span>&lt;<span style=" font-style:italic;">1h30m</span> ieškos fonotekoje per paskutinių 180 minučių atkurtų dainų.</p><p><span style=" font-weight:600;">Prieinami laukai: </span><span style=" font-style:italic;">%1</span>.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>This will write songs' ratings and statistics into files tags for all your library's songs.</p><p>This is not needed if the &quot;Save ratings and statistics in file tags&quot; option has always been activated.</p></body></html>
lt: <html><head/><body><p>Tai įrašys dainos įvertinimą ir statistiką į failo žymes visoms jūsų fonotekos dainoms.</p><p>Tai nereikalinga jei &quot;Įrašyti įvertinimus ir statistiką į failo žymes&quot; parinktis visada buvo įjungta.</p></body></html>

en: <p>This article uses material from the Wikipedia article <a href="%1">%2</a>, which is released under the <a href="https://clementine-player.org/licenses/by-sa/3.0/legalcode.txt">Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0</a>.</p>
lt: <p>Šiame straipsnyje yra naudojama medžiaga iš Vikipedijos straipsnio <a href="%1">%2</a>, kuris yra išleistas pagal <a href="https://clementine-player.org/licenses/by-sa/3.0/legalcode.txt">Creative Commons priskyrimo-analogiško platinimo licenciją 3.0</a>.</p>

en: <p>Tokens start with %, for example: %artist %album %title </p>
    
    <p>If you surround sections of text that contain a token with curly-braces, that section will be hidden if the token is empty.</p>
lt: <p>Atpažinimo ženklas prasideda iš %, pav.: %albumas %pavadinimas </p>
    
    <p>Jei bus teksto skyriai, kurie turi atpažinimo ženklą su riestiniais skliausteliais, tas skyrius bus paslėptas, jei atpažinimo ženklas yra tuščias.</p>

en: A client can connect only, if the correct code was entered.
lt: Klientas gali prisijungti tik tada jei įvestas teisingas kodas.

en: A premium account is required
lt: Reikalinga mokama paskyra

en: A smart playlist is a dynamic list of songs that come from your library.  There are different types of smart playlist that offer different ways of selecting songs.
lt: Išmanusis grojaraštis yra dinaminis sąrašas sudaromas iš jūsų fonotekos. Išmaniųjų grojaraščių yra keli tipai kurie siūlo skirtingai atrinkti dainas.

en: A song will be included in the playlist if it matches these conditions.
lt: Daina bus įtraukta į grojaraštį jei atitiks šias sąlygas

en: A&utomatic
lt: A&utomatiškai

en: ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD
lt: Šlovė HYPNOTOAD'ui

en: Abort
lt: Nutraukti

en: About %1
lt: Apie %1

en: About Clementine...
lt: Apie Clementine...

en: About Qt...
lt: Apie Qt...

en: Absolute
lt: Absoliutūs

en: Account details
lt: Paskyros informacija

en: Account details (Premium)
lt: Paskyros informacija (Premium)

en: Action
lt: Veiksmas

[ctx: Category label]
en: Action
lt: Veiksmas

en: Activate/Deactivate Wii Remote
lt: Aktyvuoti/Pasyvinti Wii pultą

en: Add Podcast
lt: Pridėti tinklalaidę

en: Add Stream
lt: Pridėti srautą

en: Add a new line if supported by the notification type
lt: Jeigu pranešimo tipas palaiko, tai pridedama nauja eilutė

en: Add action
lt: Pridėti veiksmą

en: Add all tracks from a directory and all its subdirectories
lt: Pridėti visus takelius iš katalogo ir visų jo vidinių katalogų

en: Add another stream...
lt: Pridėti kitą srautą...

en: Add directory...
lt: Pridėti nuorodą...

en: Add file
lt: Pridėti  failą

en: Add file to transcoder
lt: Pridėti failą perkodavimui

en: Add file(s) to transcoder
lt: Pridėti failus perkodavimui

en: Add file...
lt: Pridėti failą...

en: Add files to transcode
lt: Pridėti failus perkodavimui

en: Add folder
lt: Pridėti aplanką

en: Add folder...
lt: Pridėti aplanką...

en: Add new folder...
lt: Pridėti naują aplanką...

en: Add podcast
lt: Pridėti tinklalaidę

en: Add podcast...
lt: Pridėti tinklalaidę...

en: Add search term
lt: Pridėti paieškos frazę

en: Add song album tag
lt: Pridėti žymę kūrinio albumui

en: Add song albumartist tag
lt: Pridėti žymę kūrinio albumui

en: Add song artist tag
lt: Pridėti žymę kūrinio atlikėjui

en: Add song auto score
lt: Pridėti dainai automatinį įvertinimą

en: Add song composer tag
lt: Pridėti žymę kūrinio kompozitoriui

en: Add song disc tag
lt: Pridėti žymę kūrinio diskui

en: Add song filename
lt: Pridėti dainai failo vardą

en: Add song genre tag
lt: Pridėti žymę kūrinio žanrui

en: Add song grouping tag
lt: Pridėti dainos grupavimo žymę

en: Add song length tag
lt: Pridėti žymę kūrinio ilgiui

en: Add song performer tag
lt: Pridėti dainos atlikėjo žymę

en: Add song play count
lt: Nustatyti kūrinio perklausų skaičių

en: Add song rating
lt: Pridėti dainos vertinimą

en: Add song skip count
lt: Nustatyti kūrinio prametimų skaičių

en: Add song title tag
lt: Pridėti žymę kūrinio pavadinimui

en: Add song track tag
lt: Pridėti žymę kūrinio numeriui

en: Add song year tag
lt: Pridėti žymę kūrionio metams

en: Add stream...
lt: Pridėti srautą...

en: Add to another playlist
lt: Pridėti prie kito grojaraščio

en: Add to playlist
lt: Įdėti į grojaraštį

en: Add to the queue
lt: Įdėti į eilę

en: Add wiimotedev action
lt: Pridėti Wii pulto veiksmą

en: Added this month
lt: Pridėta šį mėnesį

en: Added this week
lt: Pridėta šią savaitę

en: Added this year
lt: Pridėta šiais metais

en: Added today
lt: Pridėta šiandien

en: Added within three months
lt: Pridėta tryjų mėnesių tarpe

en: Advanced grouping...
lt: Platesnis grupavimas...

en: After
lt: Po

en: After copying...
lt: Po kopijavimo...

en: Album
lt: Albumas

en: Album (ideal loudness for all tracks)
lt: Albumas (idealus garsumas visoms dainoms)

en: Album artist
lt: Albumo atlikėjas

en: Album cover
lt: Albumo viršelis

en: Album info on jamendo.com...
lt: Albumo info iš jamendo.com...

en: Albums with covers
lt: Albumai su viršeliais

en: Albums without covers
lt: Albumai be viršelių

en: All
lt: Visi

en: All Files (*)
lt: Visi Failai (*)

[ctx: Label for button to enable/disable Hypnotoad background sound.]
en: All Glory to the Hypnotoad!
lt: Visa šlovė Hypnotoad'ui!

en: All albums
lt: Visi albumai

en: All artists
lt: Visi atlikėjai

en: All files (*)
lt: Visi failai (*)

en: All playlists (%1)
lt: Visi grojaraščiai (%1)

en: All the translators
lt: Visi vertėjai

en: All tracks
lt: Visos dainos

en: Allow a client to download music from this computer.
lt: Leisti klientui atsisiųsti muziką iš šio kompiuterio.

en: Allow downloads
lt: Leisti atsiuntimus

en: Allow mid/side encoding
lt: Įgalinti vidurinį/šoninį kodavimą

en: Alongside the originals
lt: Kartu su originalais

en: Alwa&ys hide the main window
lt: Visa&da slėpti pagrindinį langą

en: Always show &the main window
lt: Visada rodyti &pagrindinį langą

en: Always start playing
lt: Visada pradėti grojant

en: An error occurred loading the iTunes database
lt: Iškilo klaida įkeliant iTunes duomenų bazę

en: An error occurred writing metadata to '%1'
lt: Klaida rašant meta duomenis į '%1'

en: An unspecified error occurred.
lt: Įvyko nežinoma klaida.

en: And:
lt: Ir:

en: Angry
lt: Piktas

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Append files/URLs to the playlist
lt: Įterpti failus/URL į grojaraštį

en: Append to current playlist
lt: Įterpti į esamą grojaraštį

en: Append to the playlist
lt: Įterpti į grojaraštį

en: Apply compression to prevent clipping
lt: Pritaikyti suspaudimą, kad išvengti nukirtimų

en: Are you sure you want to delete the "%1" preset?
lt: Ar tikrai norite ištrinti "%1" šabloną?

en: Are you sure you want to reset this song's statistics?
lt: Ar tikrai norite atstatyti šios dainos statistiką?

en: Are you sure you want to write song's statistics into song's file for all the songs of your library?
lt: Ar tikrai norite įrašyti dainos statistiką į dainos failą visoms dainoms Jūsų fonotekoje?

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Artist info
lt: Atlikėjo info

en: Artist's initial
lt: Atlikėjo inicialai

en: As&k when saving
lt: K&lausti įrašant

en: Audio format
lt: Garso formatas

en: Audio output
lt: Garso išvestis

en: Authentication failed
lt: Atpažinimas nepavyko

en: Author
lt: Autorius

en: Authors
lt: Autoriai

en: Auto
lt: Automatiškai

en: Automatic
lt: Automatiniai

en: Automatic updating
lt: Automatinis atnaujinimas

en: Automatically open single categories in the library tree
lt: Automatiškai atverti pavienias kategorijas fonotekos sąraše

en: Available
lt: Galimas

en: Average bitrate
lt: Vidutinis bitų dažnis

en: Average image size
lt: Vidutinis paveikslo dydis

en: BBC Podcasts
lt: BBC tinklalaidės

en: Background Streams
lt: Fono srautai

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Background image
lt: Fono pavaikslėlis

en: Background opacity
lt: Fono nepermatomumas

en: Backing up database
lt: Daroma duomenų bazės atsarginė kopija

en: Balance
lt: Balansas

en: Ban (Last.fm scrobbling)
lt: Drausti (Last.fm "scrobbling" paslauga)

en: Bar analyzer
lt: Barograma

en: Basic Blue
lt: Įprasta mėlyna

en: Basic audio type
lt: Paprastas garso tipas

en: Behavior
lt: Elgsena

en: Best
lt: Geriausias

en: Biography
lt: Biografija

en: Bit rate
lt: Bitų greitis

en: Bitrate
lt: Bitų dažnis

[ctx: Refers to bitrate in file organise dialog.]
en: Bitrate
lt: Pralaidumas

en: Block analyzer
lt: Blokograma

en: Block type
lt: Bloko tipas

en: Blur amount
lt: Suliejimo kiekis

en: Body
lt: Turinys

en: Boom analyzer
lt: Bumograma

en: Box
lt: „Box“

en: Browse...
lt: Naršyti...

en: Buffer duration
lt: Buferio trukmė

en: Buffering
lt: Kaupiamas buferis

en: Building Seafile index...
lt: Kuriamas Seafile indeksas...

en: But these sources are disabled:
lt: Bet šie šaltiniai yra išjungti

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: CBC Podcasts
lt: CBC tinklalaidės

en: CUE sheet support
lt: "CUE sheet" palaikymas

en: Cancel download
lt: Atšaukti atsiuntimą

en: Change cover art
lt: Keisti viršelio paveikslėlį

en: Change font size...
lt: Keisti šrifto dydį...

en: Change repeat mode
lt: Keisti kartojimo režimą

en: Change shortcut...
lt: Keisti greituką...

en: Change shuffle mode
lt: Keisti maišymo režimą

en: Change the currently playing song
lt: Keisti esamu metu grojamą dainą

en: Change the language
lt: Keisti kalbą

en: Changes will take place when the next song starts playing
lt: Pakeitimai įsigalios, pradėjus groti kitai dainai

en: Changing mono playback preference will be effective for the next playing songs
lt: Mono perklausos nuostatų keitimas suveiks kitoms grojamoms dainoms.

en: Channels
lt: Kanalai

en: Check for new episodes
lt: Tikrinti, ar nėra naujų epizodų

en: Check for updates
lt: Tikrinti ar yra atnaujinimų

en: Check for updates...
lt: Atnaujinimų tikrinimas...

en: Choose a name for your smart playlist
lt: Parinkite pavadinimą išmaniajam grojaraščiui

en: Choose automatically
lt: Automatiškai parinkti

en: Choose color...
lt: Parinkti spalvą...

en: Choose font...
lt: Pasirinkite šifrą...

en: Choose from the list
lt: Parinkti iš sąrašo

en: Choose how the playlist is sorted and how many songs it will contain.
lt: Pasirinkite kaip grojaraštis bus rikiuojamas ir kiek dainų turės

en: Choose podcast download directory
lt: Pasirinkite tinklalaidės atsiuntimo katalogą

en: Choose the internet services you want to show.
lt: Pasirinkite internetines paslaugas, kurias norite rodyti.

en: Choose the websites you want Clementine to use when searching for lyrics.
lt: Parinkite tinklapius, kuriuose „Clementine“ galėtų ieškoti lyrikos.

en: Classical
lt: Klasika

en: Cleaning up
lt: Valoma

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Clear playlist
lt: Išvalyti grojaraštį

en: Clementine
lt: „Clementine“

en: Clementine Error
lt: „Clementine“ klaida

en: Clementine Orange
lt: „Clementine“ Oranžinė

en: Clementine Visualization
lt: „Clementine“ vizualizacija

en: Clementine can automatically convert the music you copy to this device into a format that it can play.
lt: Į šį įrenginį „Clementine“ gali automatiškai konvertuoti kopijuojamą  muziką formatu, kurį įrenginys palaiko.

en: Clementine can play music that you have uploaded to Box
lt: Clementine gali groti muziką, kurią įkėlėte į „Box“

en: Clementine can play music that you have uploaded to Dropbox
lt: Clementine gali groti jūsų, į Dropbox įkeltą, muziką

en: Clementine can play music that you have uploaded to Google Drive
lt: Clementine gali groti jūsų, į Google diską įkeltą, muziką

en: Clementine can play music that you have uploaded to OneDrive
lt: Clementine gali groti muziką, kurią išsiuntėte į OneDrive

en: Clementine can show a message when the track changes.
lt: „Clementine“ gali rodyti pranešimą besikeičiant dainoms

en: Clementine can synchronize your subscription list with your other computers and podcast applications.  <a href="https://gpodder.net/register/">Create an account</a>.
lt: Clementine gali sinchronizuoti jūsų prenumeratų sąrašą su kitais jūsų kompiuteriais ir tinklalaidžių programomis. <a href="https://gpodder.net/register/">Sukurti paskyrą</a>.

en: Clementine could not load any projectM visualisations.  Check that you have installed Clementine properly.
lt: „Clementine“ negalėjo įkelti jokios „projectM“ vizualizacijos. Įsitikinkite ar tinkamai įdiegėte „Clementine“.

en: Clementine image viewer
lt: „Clementine“ nuotraukų peržiūra

en: Clementine was unable to find results for this file
lt: „Clementine“ nepavyko rasti rezultatų šiam failui

en: Clementine will find music in:
lt: Clementine ras muziką:

en: Click here to add some music
lt: Paspauskite čia, kad pridėti muziką

en: Click here to favorite this playlist so it will be saved and remain accessible through the "Playlists" panel on the left side bar
lt: Spauskite, kad pažymėtumėte šį grojaraštį, tam, kad jis būtų įrašytas ir pasiekiamas per „Grojaraščiai“ kortelę kairėje šoninėje juostoje

en: Click to toggle between remaining time and total time
lt: Spustelėkite, kad perjungti tarp likusio laiko ir viso laiko

en: Clicking the Login button will open a web browser.  You should return to Clementine after you have logged in.
lt: Spaudžiant prisijungimo mygtuką atsivers interneto naršyklė. Jūs turėtumėte grįžti į Clementine po prisijungimo.

en: Close
lt: Užverti

en: Close playlist
lt: Užverti grojaraštį

en: Close visualization
lt: Uždaryti vizualizacijas

en: Closing this window will cancel the download.
lt: Uždarant šį langą bus atšaukti atsisiuntimai.

en: Closing this window will stop searching for album covers.
lt: Uždarant šį langą bus sustabdyta albumo viršelių paieška.

en: Club
lt: Klubinė

en: Co&mposer
lt: Ko&mpozitorius

en: Colors
lt: Spalvos

en: Comma separated list of class:level, level is 0-3
lt: Kableliais išskirtas sąrašas iš klasės:lygio, lygis yra nuo 0 iki 3

en: Comma separated list of prefix words to ignore when sorting
lt: Kableliais atskirtų priešdelio žodžių, kurių rikiuojant bus nepaisoma, sąrašas

en: Command
lt: Komanda

en: Comment
lt: Komentaras

en: Complete tags automatically
lt: Užbaigti žymes automatiškai

en: Complete tags automatically...
lt: Pabaigti žymes automatiškai...

en: Composer
lt: Kompozitorius

en: Configure %1...
lt: Konfigūruoti %1...

en: Configure Magnatune...
lt: Konfigūruoti „Magnatune“...

en: Configure Shortcuts
lt: Konfigūruoti sparčiuosius klavišus

en: Configure Subsonic...
lt: Konfigūruoti subsonix

en: Configure global search...
lt: Nustatyti visuotinę paiešką...

en: Configure library...
lt: Konfigūruoti fonoteką...

en: Configure podcasts...
lt: Konfigūruoti tinklalaides...

en: Configure...
lt: Konfigūruoti...

en: Connect Wii Remotes using active/deactive action
lt: Prijungti Wii pultą naudojant aktyvuoti/deaktyvuoti veiksmą

en: Connect device
lt: Prijungti įrenginį

en: Connection refused by server, check server URL. Example: http://localhost:4040/
lt: Ryšį serveris atmetė, patikrinkite serverio URL. Pvz.: http://localhost:4040/

en: Connection timed out
lt: Baigėsi ryšiui skirtas laikas

en: Connection timed out, check server URL. Example: http://localhost:4040/
lt: Baigėsi prisijungimo laikas, patikrinkite serverio URL. Pavyzdys: http://localhost:4040/

en: Console
lt: Pultas

en: Constant bitrate
lt: Pastovus bitų dažnis

en: Convert all music
lt: Konvertuoti visą muziką

en: Convert any music that the device can't play
lt: Konvertuoti visą įrenginio nepalaikomą muziką

en: Convert lossless audiofiles before sending them to the remote.
lt: Konvertuoti nenuostolinguosius garso įrašų failus prieš išsiunčiant juos į nuotolinę vietą.

en: Convert lossless files
lt: Konvertuoti nenuostolingus failus

en: Copy to clipboard
lt: Kopijuoti į atmintinę

en: Copy to device...
lt: Kopijuoti į įrenginį...

en: Copy to library...
lt: Kopijuoti į fonoteką...

en: Copyright
lt: Teisės

en: Could not connect to Subsonic, check server URL. Example: http://localhost:4040/
lt: Prisijungti prie subsonic nepavyko, patikrinkite serverio URL. Pavyzdys: http://localhost:4040/

en: Could not create the GStreamer element "%1" - make sure you have all the required GStreamer plugins installed
lt: Nepavyko sukurti „GStreamer“ elemento "%1" - įsitikinkite ar įdiegti visi reikalingi „GStreamer“ plėtiniai

en: Could not detect an audio stream in %1
lt: Nepavyko aptikti garso srauto ties %1

en: Could not find Google Drive file.
lt: Nepavyko rasti Google disko failo.

en: Could not get details
lt: Nepavyko gauti išsamesnės informacijos

en: Could not log in to Last.fm. Please try again.
lt: Nepavyko prisijungti prie Last.fm. Bandykite dar kartą.

en: Couldn't create playlist
lt: Nepavyko sukurti grojaraščio

en: Couldn't find a muxer for %1, check you have the correct GStreamer plugins installed
lt: Nepavyko rasti maišytuvo %1, įsitikinkite ar įdiegti visi reikalingi „GStreamer“ plėtiniai

en: Couldn't find an encoder for %1, check you have the correct GStreamer plugins installed
lt: Nepavyko rasti koduotuvo %1, įsitikinkite ar įdiegti visi reikalingi „GStreamer“ plėtiniai

en: Couldn't open output file %1
lt: Nepavyko atverti išvesties failo %1

en: Cover Manager
lt: Viršelių tvarkytuvė

en: Cover art from embedded image
lt: Viršelio paveikslėlis iš įdėtos nuotraukos

en: Cover art loaded automatically from %1
lt: Viršelio paveikslėlis įkeltas automatiškai iš %1

en: Cover art manually unset
lt: Viršelio paveikslėlis savarankiškai pašalintas

en: Cover art not set
lt: Viršelio paveikslėlis nenustatytas

en: Cover art set from %1
lt: Viršelio paveikslėlis nustatytas iš %1

en: Covers from %1
lt: Viršeliai iš %1

en: Create a new playlist with files/URLs
lt: Sukurti naują grojaraštį su failais/URL

en: Cross-fade when changing tracks automatically
lt: Naudoti „Cross-fade“ funkciją kai takeliai keičiami automatiškai

en: Cross-fade when changing tracks manually
lt: Naudoti „Cross-fade“ funkciją kai takeliai keičiami savarankiškai

en: Custom
lt: Pasirinktinis

en: Custom image:
lt: Pasirinktinis paveikslėlis

en: Custom message settings
lt: Specifiniai žinutės nustatymai

en: Custom...
lt: Pasirinktinis...

en: D-Bus path
lt: „D-Bus“ kelias

en: Dance
lt: Šokių

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Database corruption detected. Please read https://github.com/clementine-player/Clementine/wiki/Database-Corruption for instructions on how to recover your database
lt: Aptiktas duomenų bazės pažeidimas. Norėdami gauti nurodymus kaip atkurti savo duomenų bazę, skaitykite https://github.com/clementine-player/Clementine/wiki/Database-Corruption

en: Date
lt: Data

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Date modified
lt: Pakeitimo data

en: Days
lt: Dienos

en: De&fault
lt: Numatytas

en: Decrease the volume by 4 percent
lt: Patildyti 4 procentais

en: Decrease the volume by <value> percent
lt: Patildyti <value> procentais

en: Decrease volume
lt: Sumažinti garsą

en: Default background image
lt: Numatytasis fono paveikslėlis

en: Default device on %1
lt: Numatytas įrenginys esantis %1

en: Defaults
lt: Numatyti

en: Delay between visualizations
lt: Delsa tarp vizualizacijų

en: Delete
lt: Trinti

en: Delete downloaded data
lt: Naikinti atsiųstus duomenis

en: Delete files
lt: Ištrinti failus

en: Delete from device...
lt: Ištrinti iš įrenginio...

en: Delete from disk...
lt: Ištrinti iš disko...

en: Delete played episodes
lt: Ištrinti atliktus epizodus

en: Delete preset
lt: Ištrinti šabloną

en: Delete smart playlist
lt: Ištrinti išmanųjį grojaraštį

en: Delete the currently playing song
lt: Ištrinti šiuo metu grojamą dainą

en: Delete the original files
lt: Ištrinti originalius failus

en: Deleting files
lt: Trinami failai

en: Depth
lt: Gylis

en: Dequeue selected tracks
lt: Iš eilės pažymėtus takelius

en: Dequeue track
lt: Iš eilės takelį

en: Destination
lt: Kopijuoti į aplanką

en: Details...
lt: Detalės...

en: Detect
lt: Aptikti

en: Device
lt: Įrenginys

en: Device Properties
lt: Įrenginio savybės

en: Device name
lt: Įrenginio pavadinimas

en: Device properties...
lt: Įrenginio savybės...

en: Devices
lt: Įrenginiai

en: Dialog
lt: Dialogas

en: Did you mean
lt: Ar turėjote omenyje

en: Digitally Imported password
lt: Digitally Imported slaptažodis

en: Digitally Imported username
lt: Digitally Imported naudotojo vardas

en: Direct internet connection
lt: Tiesioginis interneto ryšys

en: Directory
lt: Aplankas

en: Disable duration
lt: Išjungti trukmę

en: Disable moodbar generation
lt: Išjungti moodbar generavimą

[ctx: Refers to a disabled notification type in Notification settings.]
en: Disabled
lt: Išjungta

[ctx: Refers to search provider's status.]
en: Disabled
lt: Išjungta

en: Disc
lt: Diskas

en: Discontinuous transmission
lt: Nevientisa transliacija

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: Display the on-screen-display
lt: Rodyti OSD

en: Do a full library rescan
lt: Pilnai perskenuoti fonoteką

en: Do a full rescan
lt: Atlikti pilną perskenavimą

en: Do a full rescan...
lt: Atlikti pilną perskenavimą...

en: Do not convert any music
lt: Nekonvertuoti jokios muzikos

en: Do not overwrite
lt: Ne perrašyti

en: Don't repeat
lt: Nekartoti

en: Don't show in various artists
lt: Nerodyti įvairiuose atlikėjuose

en: Don't show listened episodes
lt: Nerodyti klausytų epizodų

en: Don't shuffle
lt: Nemaišyti

en: Don't stop!
lt: Nesustoti!

en: Donate
lt: Paremti pinigais

en: Double click to open
lt: Du kart spustelėkite norėdami atverti

en: Double clicking a song in the playlist will...
lt: Du kartus spustelėjus dainą grojaraštyje...

en: Double clicking a song will...
lt: Du kartus spūstelėjus dainą...

en: Download %n episodes
lt: Atsiųsti %n epizodus

en: Download directory
lt: Atsisiuntimų aplankas

en: Download episodes to
lt: Atsiųsti epizodus į

en: Download membership
lt: Atsiųsti narystę

en: Download new episodes automatically
lt: Atsisiųsti naujus epizodus automatiškai

en: Download queued
lt: Atsiuntimas eilėje

en: Download settings
lt: Atsisiųsti nustatymus

en: Download the original Android app
lt: Atsisiųsti originalią Android programėlę

en: Download this album
lt: Atsisiųsti šį albumą

en: Download this album...
lt: Atsisiunčiamas šis albumas

en: Download this episode
lt: Atsiųsti šį epizodą

en: Downloading (%1%)...
lt: Atsiunčiama (%1%)...

en: Downloading Icecast directory
lt: Atsiunčiamas Icecast aplankas

en: Downloading Jamendo catalogue
lt: Atsiunčiamas Jamendo katalogas

en: Downloading Magnatune catalogue
lt: Atsiunčiamas  Magnatune katalogas

en: Downloading metadata
lt: Atsiunčiami metaduomenys

en: Drag to reposition
lt: Temkite, kad pakeisti poziciją

en: Dump To Logs
lt: Iškloti į žurnalus

en: Duration
lt: Trukmė

en: Dynamic mode is on
lt: Dinaminė veiksena yra įjungta

en: Dynamic random mix
lt: Dinaminis atsitiktinis maišymas

en: Edit smart playlist...
lt: Taisyti išmanųjį grojaraštį...

en: Edit tag "%1"...
lt: Redaguoti žymę "%1"...

en: Edit tag...
lt: Taisyti žymę...

en: Edit tags
lt: Taisyti žymes

en: Edit track information
lt: Taisyti takelio informaciją

en: Edit track information...
lt: Taisyti takelio informaciją...

en: Edit tracks information...
lt: Taisyti takelių informaciją...

en: Edit...
lt: Keisti...

en: Email
lt: El. paštas

en: Enable Wii Remote support
lt: Įgalinti Wii nuotolinio pulto palaikymą

en: Enable equalizer
lt: Įjungti glodintuvą

en: Enable shortcuts only when Clementine is focused
lt: Įgalinti kombinacijas tik tada kai Clementine yra aktyvus

en: Enable song metadata inline edition with click
lt: Spustelėjimu įjungti tiesioginį dainos meta duomenų redagavimą

en: Enable sources below to include them in search results.  Results will be displayed in this order.
lt: Įjunkite žemiau esančius šaltinius, kad įtraukti juos į paieškos rezultatus. Rezultatai bus rodomi šia tvarka.

en: Enable/disable Last.fm scrobbling
lt: Įjungti/Išjungti „Last.fm scrobbling“

en: Encoder
lt: Koduotuvas

en: Encoding complexity
lt: Kodavimo sudėtingumas

en: Encoding engine quality
lt: Kodavimo varikliuko kokybė

en: Encoding mode
lt: Kodavimo režimas

en: Enter a URL
lt: Įrašykite URL

en: Enter a URL to download a cover from the Internet:
lt: Įveskite URL, kad atsisiųsti viršelį iš interneto:

en: Enter a filename for exported covers (no extension):
lt: Įrašykite failo vardą eksportuotiems viršeliams (be plėtinio):

en: Enter a new name for this playlist
lt: Įveskite naują pavadinimą šiam grojaraščiui

en: Enter search terms above to find music on your computer and on the internet
lt: Įrašykite paieškos kriterijus žemiau, kad rasti muziką kompiuteryje ar internete

en: Enter search terms below to find podcasts in the iTunes Store
lt: Įrašykite paieškos kriterijus žemiau, kad rastumėte tinklalaides iTunes parduotuvėje

en: Enter search terms below to find podcasts on gpodder.net
lt: Įrašykite paieškos kriterijus žemiau, kad rastumėte tinklalaides gpodder.net svetainėje

en: Enter search terms here
lt: Įveskite paieškos žodžius čia

en: Enter the URL of an internet radio stream:
lt: Įveskite internetinio radijo srauto URL:

en: Enter the name of the folder
lt: Įveskite naujo aplanko pavadinimą

en: Enter this IP in the App to connect to Clementine.
lt: Programoje įveskite šį adresą ir prisijungsite prie Clementine.

en: Entire collection
lt: Visa kolekcija

en: Episode information
lt: Epizodo informacija

en: Equalizer
lt: Glodintuvas

en: Equivalent to --log-levels *:1
lt: Tai atitinka --log-levels *:1

en: Equivalent to --log-levels *:3
lt: Tai atitinka --log-levels *:3

en: Error
lt: Klaida

en: Error connecting MTP device
lt: Klaida prijungiant MTP įrenginį

en: Error copying songs
lt: Klaida kopijuojant dainas

en: Error deleting songs
lt: Klaida trinant dainas

en: Error discovering %1: %2
lt: Klaida aptinkant %1: %2

en: Error loading %1
lt: Klaida įkeliant %1

en: Error loading di.fm playlist
lt: Klaida įkeliant di.fm grojaraštį

en: Error processing %1: %2
lt: Klaida apdorojant %1: %2

en: Error while loading audio CD
lt: Klaida įkeliant garso CD

en: Ever played
lt: Bet kada grota

en: Every 10 minutes
lt: Kas 10 minučių

en: Every 12 hours
lt: Kas 12 valandų

en: Every 2 hours
lt: Kas 2 valandas

en: Every 20 minutes
lt: Kas 20 minučių

en: Every 30 minutes
lt: Kas 30 minučių

en: Every 6 hours
lt: Kas 6 valandas

en: Every hour
lt: Kiekvieną valandą

en: Except between tracks on the same album or in the same CUE sheet
lt: Išskyrus tarp takelių tame pačiame albume arba tame pačiame CUE lape

en: Existing covers
lt: Esantys viršeliai

en: Expand
lt: Išplėsti

en: Expires on %1
lt: Baigsis galiojimas %1

en: Export Covers
lt: Eksportuoti viršelius

en: Export covers
lt: Eksportuoti viršelius

en: Export downloaded covers
lt: Eksportuoti atsisiųstus viršelius

en: Export embedded covers
lt: Eksportuoti įterptus viršelius

en: Export finished
lt: Eksportavimas baigtas

en: Exported %1 covers out of %2 (%3 skipped)
lt: Eksportuota %1 viršelių iš %2 (%3 praleista)

en: F32LE (32-bit)
lt: F32LE (32-bitų)

en: Fade out on pause / fade in on resume
lt: Laipsniškai tildyti pristabdant / garsinti tęsiant

en: Fade out when stopping a track
lt: Palaipsniui nutilti kai stabdomas takelis

en: Fading
lt: Pradingimas

en: Fading duration
lt: Suliejimo trukmė

en: Failed reading CD drive
lt: Nepavyko perskaityti CD disko

en: Failed to fetch directory
lt: Nepavyko atsiųsti direktorijos

en: Failed to fetch podcasts
lt: Nepavyko gauti tinklalaidžių

en: Failed to get channel list:
    %1
lt: Nepavyko gauti kanalų sąrašo:
    %1

en: Failed to load podcast
lt: Nepavyko įkelti tinklalaidės

en: Failed to parse %1 response:
    %2
lt: Nepavyko išnagrinėti %1 atsakymo:
    %2

en: Failed to parse the XML for this RSS feed
lt: Nepavyko apdoroti XML šiam RSS srautui

en: Failed to update icecast directory:
    %1
lt: Nepavyko atnaujinti Icecast katalogo:
    %1

en: Failed to write new auto-tags to '%1'
lt: Nepavyko įrašyti naujas automatines žymes į '%1'

en: Fast
lt: Greitai

en: Favourite tracks
lt: Megstami takeliai

en: Fetch Missing Covers
lt: Gauti trūkstamus albumų viršelius

en: Fetch automatically
lt: Gauti automatiškai

en: Fetch completed
lt: Parsiuntimas baigtas

en: Fetching Subsonic library
lt: Gaunama Subsonic biblioteka

en: Fetching cover error
lt: Viršelio atsiuntimo klaida

en: Fetching playlist items
lt: Gaunami grojaraščio elementai

en: File extension
lt: Failo plėtinys

en: File formats
lt: Failų formatai

en: File name
lt: Failo vardas

en: File name (without path)
lt: Failo vardas (be kelio)

en: File paths
lt: Failų keliai

en: File size
lt: Failo dydis

en: File type
lt: Failo tipas

en: Filename
lt: Failopavadinimas

en: Files
lt: Failai

en: Files root folder
lt: Failų šakninis aplankas

en: Files to transcode
lt: Failai perkodavimui

en: Find songs in your library that match the criteria you specify.
lt: Rasti fonotekoje dainas, kurios atitinka jūsų nurodytus kriterijus.

en: Fingerprinting song
lt: Skenuojama daina

en: Finish
lt: Baigti

en: First level
lt: Pirmas lygis

en: Fit cover to width
lt: Pritaikyti viršelį prie pločio

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Force mono encoding
lt: Įjungti tik mono kodavimą

en: Forget device
lt: Pamiršti įrenginį

en: Forgetting a device will remove it from this list and Clementine will have to rescan all the songs again next time you connect it.
lt: Pamirštant, įrenginys bus pašalintas iš šio sąrašo ir Clementine turės vėl  skenuoti visas dainas kai kitą kartą prijungsite šį įrenginį.

en: Form
lt: Forma

en: Format
lt: Formatas

en: Framerate
lt: Kadrų dažnis

en: Frames per buffer
lt: Kadrai per buferį

en: Frequently Played Albums
lt: Dažnai groti albumai

en: Frozen
lt: Užšaldyta

en: Full Bass
lt: Visi žemi tonai

en: Full Bass + Treble
lt: Visi žemi ir aukšti tonai

en: Full Treble
lt: Visi aukšti tonai

en: Ge&nre
lt: Ža&nras

en: General
lt: Bendri

en: General settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Genre
lt: Žanras

en: Getting channels
lt: gaunami kanalai

en: Getting streams
lt: Gaunami srautai

en: Give it a name:
lt: Suteikti pavadinimą

en: Go
lt: Eiti

en: Go to next playlist tab
lt: Eiti į sekančią grojaraščių kortelę

en: Go to previous playlist tab
lt: Eiti į praeitą grojarasčių kortelę

en: Google Drive
lt: Google diskas

en: Got %1 covers out of %2 (%3 failed)
lt: VaizdasGauta %1 viršelių iš %2 (%3 nepavyko)

en: Grey out non existent songs in my playlists
lt: Pažymėti pilkai neegzistuojančias dainas mano grojaraštyje

en: Group Library by...
lt: Grupuoti fonoteką pagal...

en: Group by
lt: Grupuoti pagal

en: Group by Album
lt: Grupuoti pagal Albumą

en: Group by Album artist/Album
lt: Grupuoti pagal Albumo atlikėją/Albumą

en: Group by Artist
lt: Grupuoti  pagal Atlikėją

en: Group by Artist/Album
lt: Grupuoti  pagal Atlikėją/Albumą

en: Group by Artist/Year - Album
lt: Grupuoti  pagal Atlikėją/Metus - Albumą

en: Group by Genre/Album
lt: Grupuoti pagal Žanrą/Albumą

en: Group by Genre/Artist/Album
lt: Grupuoti pagal Žanrą/Atlikėją/Albumą

en: Grouping
lt: Grupavimas

en: Grouping Name
lt: Grupavimo pavadinimas

en: Grouping name:
lt: Grupavimo pavadinimas:

en: HTML page did not contain any RSS feeds
lt: HTML puslapis neturėjo jokio RSS srauto

en: HTTP 3xx status code received without URL, verify server configuration.
lt: HTTP 3xx būsenos kodas gautas be URL, patikrinkite serverio konfigūraciją.

en: HTTP proxy
lt: HTTP įgaliotasis serveris

en: Happy
lt: Laimingas

en: Hardware information
lt: Įrangos informacija

en: Hardware information is only available while the device is connected.
lt: Aparatūros informacija prieinama tik kai įrenginys yra prijungtas.

en: Hide playlist filter toolbar
lt: Slėpti grojaraščio filtro įrankių juostą

en: High
lt: Aukšta

en: High (%1 fps)
lt: Aukšta (%1 kps)

en: High (1024x1024)
lt: Aukšta (1024x1024)

en: Hip Hop
lt: Hiphopas

en: Host not found, check server URL. Example: http://localhost:4040/
lt: Mazgas nerastas, patikrinkite serverio URL. Pavyzdys: http://localhost:4040/

en: Hours
lt: Valandos

en: Hypnotoad
lt: Hypnotoad'as

en: I don't have a Magnatune account
lt: Aš neturiu Magnatune paskyros

en: Icon
lt: Piktograma

en: Icons on top
lt: Piktogramos viršuje

en: Identifying song
lt: Nustatoma daina

en: If activated, clicking a selected song in the playlist view will let you edit the tag value directly
lt: Jei aktyvuota, spustelėjimas ant dainos grojarašyje, leis jums tiesiogiai redaguoti žymių reikšmes

en: If you continue, this device will work slowly and songs copied to it may not work.
lt: Jei tęsite, šis įrenginys dirbs lėtai ir nukopijuotos dainos gali nedirbti.

en: If you know the URL of a podcast, enter it below and press Go.
lt: Jei žinote tinklalaidės URL, įveskite jį ir spauskite „Eiti“.

en: Ignore "The" in artist names
lt: Nepaisyti "The" atlikėjų varduose

en: Ignore prefix word(s)
lt: Nepaisyti priešdelio žodį(-ius)

en: Images (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.gif *.xpm *.pbm *.pgm *.ppm *.xbm)
lt: Paveikslai (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.gif *.xpm *.pbm *.pgm *.ppm *.xbm)

en: Images (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.xpm *.pbm *.ppm *.xbm)
lt: Paveikslai (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.xpm *.pbm *.ppm *.xbm)

en: In %1 days
lt: Po %1 d.

en: In %1 weeks
lt: Po %1 sav.

en: In dynamic mode new tracks will be chosen and added to the playlist every time a song finishes.
lt: Dinamiškame režime nauji kūriniais bus parinkti ir pridėti į grojaraštį kaskart, kai dabar grojamas kūrinys baigsis.

en: Include album art in the notification
lt: Rodyti albumo paveikslus pranešime

en: Include all songs
lt: Įtraukti visas dainas

en: Incompatible Subsonic REST protocol version. Client must upgrade.
lt: Nesuderinama Subsonic REST protokolo versija. Reikia atnaujinti klientą.

en: Incompatible Subsonic REST protocol version. Server must upgrade.
lt: Nesuderinama Subsonic REST protokolo versija. Serveris turi atsinaujinti.

en: Incomplete configuration, please ensure all fields are populated.
lt: Nepilna konfigūracija, įsitikinkite kad visi laukai užpildyti.

en: Increase the volume by 4 percent
lt: Pagarsinti 4 procentais

en: Increase the volume by <value> percent
lt: Pagarsinti <value> procentais

en: Increase volume
lt: Pagarsinti

en: Indexing %1
lt: Indeksuojama %1

en: Information
lt: Informacija

en: Input options
lt: Įvesties parinktys

en: Insert...
lt: Įterpti...

en: Integrity check
lt: Vientisumo tikrinimas

en: Internet
lt: Internetas

[ctx: Global search settings dialog title.]
en: Internet services
lt: Internetinės paslaugos

en: Intro tracks
lt: Įžangos takeliai

en: Invalid API key
lt: Netinkamas API raktas

en: Invalid URL
lt: Netinkamas URL

en: Invalid format
lt: Netinkamas formatas

en: Invalid method
lt: Netinkamas metodas

en: Invalid parameters
lt: Netinkami parametrai

en: Invalid resource specified
lt: Nurodytas netinkamas šaltinis

en: Invalid service
lt: Netinkama paslauga

en: Invalid session key
lt: Netinkamas sesijos raktas

en: Invert Selection
lt: Invertuoti Pasirinkimą

en: Jamendo Most Listened Tracks
lt: Jamendo Daugiausia klausyti takeliai

en: Jamendo Top Tracks
lt: Jamendo Top takeliai

en: Jamendo Top Tracks of the Month
lt: Jamendo mėnesio Top takeliai

en: Jamendo Top Tracks of the Week
lt: Jamendo savaitės Top takelia

en: Jamendo database
lt: Jamendo duomenų bazė

en: Jump to previous song right away
lt: Iš karto perjungiama į ankstesnį takelį

en: Jump to the currently playing track
lt: Peršokti prie dabar grojamo takelio

en: Keep buttons for %1 second...
lt: Laikykite mygtukus %1 sek.

en: Keep buttons for %1 seconds...
lt: Laikyti mygtukus %1 sekundžių...

en: Keep running in the background when the window is closed
lt: Veikti fone kai langas užveriamas

en: Keep the original files
lt: Palikti originialius failus

[ctx: Label for buton to enable/disable kittens in the now playing widget]
en: Kittens
lt: Kačiukai

en: Language
lt: Kalba

en: Laptop/Headphones
lt: Nešiojamojo kompiuterio kolonėlės/ausinės

en: Large Hall
lt: Didelė salė

en: Large album cover
lt: Didelis albumo viršelio paveikslėlis

en: Large album cover (details below)
lt: Dideli albumų viršeliai (išsamiau žr. žemiau)

en: Large album cover (no details)
lt: Didelis albumo viršelis (be detalių)

en: Large sidebar
lt: Didelė šoninė juosta

en: Last played
lt: Vėliausiai grota

[ctx: A playlist's tag.]
en: Last played
lt: Paskiausiai grota

en: Last.fm Authentication
lt: Last.fm atpažinimas

en: Last.fm is currently busy, please try again in a few minutes
lt: Last.fm šiuo metu užimtas, prašome pamėginti po kelių minučių

en: Last.fm play counts
lt: Last.fm perklausų skaičius

en: Last.fm tags
lt: Last.fm žymės

en: Least favourite tracks
lt: Mažiausiai populiarūs takeliai

en: Left
lt: Kairė

en: Length
lt: Trukmė

en: Library
lt: Fonoteka

en: Library advanced grouping
lt: Sudėtingesnis fonotekos grupavimas

en: Library rescan notice
lt: Fonotekos perskenavimo žinutė

en: Library search
lt: Fonotekos paieška

en: Limits
lt: Apribojimai

en: Live
lt: Gyvai

en: Load
lt: Įkelti

en: Load cover from URL
lt: Įkelti viršelį iš URL

en: Load cover from URL...
lt: Įkelti viršelį iš URL...

en: Load cover from disk
lt: Įkelti viršelį iš disko

en: Load cover from disk...
lt: Įkelti viršelį iš disko...

en: Load playlist
lt: Įkelti grojaraštį

en: Load playlist...
lt: Įkelti grojaraštį...

en: Loading MTP device
lt: Įkeliamas MTP įrenginys

en: Loading iPod database
lt: Įkeliama iPod duomenų bazė

en: Loading smart playlist
lt: Įkeliamas išmanusis grojaraštis

en: Loading songs
lt: Keliamos dainos

en: Loading stream
lt: Įkeliamas srautas

en: Loading tracks
lt: Įkeliami takeliai

en: Loading tracks info
lt: Įkeliama kūrinio informacija

en: Loading...
lt: Įkeliama...

en: Loads files/URLs, replacing current playlist
lt: Įkelia failus/URL, pakeičiant esamą sąrašą

en: Login
lt: Prisijungti

en: Login failed
lt: Prisijungimas nepavyko

en: Logs
lt: Žurnalai

en: Long term prediction profile (LTP)
lt: Ilgalaikio nuspėjimo profilis (LTP)

en: Love
lt: Patinka

en: Love (Last.fm scrobbling)
lt: Patinka (Last.fm "scrobbling" paslauga)

en: Low (%1 fps)
lt: Žema (%1 kps)

en: Low (256x256)
lt: Žema (256x256)

en: Low complexity profile (LC)
lt: Žemo sudėtingumo profilis (LC)

en: Lyrics
lt: Dainų žodžiai

en: Lyrics from %1
lt: Žodžiai iš %1

en: Lyrics from the tag
lt: Dainos žodžiai iš žymės

en: Magnatune Download
lt: Magnatune atsiuntimas

en: Magnatune download finished
lt: Magnatune  atsiuntimas baigtas

en: Main profile (MAIN)
lt: Pagrindinis profilis

en: Make it so!
lt: Padaryti tai taip!

[ctx: Label for button to enable/disable Enterprise background sound.]
en: Make it so!
lt: Padaryti tai taip!

en: Malformed response
lt: Netinkamas atsakymas

en: Manage saved groupings
lt: Tvarkyti įrašytus grupavimus

en: Manual proxy configuration
lt: Rankinis tarpinės stoties konfigūravimas

en: Manually
lt: Rankiniu būdu

en: Manufacturer
lt: Gamintojas

en: Mark as listened
lt: Pažymėti kaip klausytą

en: Mark as new
lt: Pažymėti kaip naują

en: Match every search term (AND)
lt: Atitikti kiekvieną paieškos frazę (IR)

en: Match one or more search terms (OR)
lt: Atitinka vieną ar daugiau paieškos frazių (ARBA)

en: Maximum bitrate
lt: Maksimalus bitrate

en: Maximum number of child processes for tag handling (requires restart)
lt: Didžiausias žymių apdorojimo vyksnių skaičius (reikia paleisti iš naujo)

en: Medium (%1 fps)
lt: Vidutinė (%1 kps)

en: Medium (512x512)
lt: Vidutinė (512x512)

en: Membership type
lt: Narystės tipas

en: Minimum bitrate
lt: Minimalus bitrate

en: Minimum buffer fill
lt: Minimalus buferio užpildas

en: Missing plugins
lt: Trūksta plėtinių

en: Missing projectM presets
lt: Trūksta projectM šablonų

en: Model
lt: Modelis

en: Monitor the library for changes
lt: Stebėti fonoteką dėl pasikeitimų

en: Monkey's Audio
lt: Monkey garsas

en: Mono playback
lt: Mono grojimas

en: Months
lt: Mėnesiai

en: Mood
lt: Nuotaika

en: Moodbar style
lt: Nuotaikos juostos stilius

en: Moodbars
lt: Nuotaikos juostos

en: Most played
lt: Dažniausiai grota

en: Mount point
lt: Prijungimo vieta

en: Mount points
lt: Prijungimo vietos

en: Move down
lt: Perkelti žemyn

en: Move to library...
lt: Perkelti į fonoteką

en: Move up
lt: Perkelti aukštyn

en: Music
lt: Muzika

en: Music Library
lt: Fonoteka

en: Mute
lt: Nutildyti

en: Name
lt: Veiksmas

[ctx: Category label]
en: Name
lt: Pavadinimas

en: Naming options
lt: Pavadinimų parinktys

en: Narrow band (NB)
lt: Siauras dažnis (NB)

en: Network Proxy
lt: Tinklo įgaliotasis serveris

en: Network Remote
lt: Nuotolinis tinklas

en: Never
lt: Naujesni

en: Never played
lt: Niekada negrota

en: Never start playing
lt: Niekada nepradėti groti

en: New folder
lt: Naujas aplankas

en: New playlist
lt: Naujas grojaraštis

en: New smart playlist...
lt: Naujas išmanusis grojaraštis...

en: New songs
lt: Naujos dainos

en: New tracks will be added automatically.
lt: Nauji takeliai bus pridėti automatiškai.

en: Newest Albums
lt: Naujausi albumai

en: Newest tracks
lt: Naujausi takeliai

en: Next
lt: Toliau

en: Next album
lt: Kitas albumas

en: Next track
lt: Kitas takelis

en: Next week
lt: Kitą savaitę

en: No analyzer
lt: Jokio analizatoriaus

en: No background image
lt: Išjungti fono paveikslėlį

en: No covers to export.
lt: Nėra eksportuotinų viršelių.

en: No long blocks
lt: Jokių ilgų blokų

en: No matches found.  Clear the search box to show the whole playlist again.
lt: Nieko nerasta. Norėdami vėl matyti visą sąrašą, išvalykite paieškos laukelį.

en: No settings available for this type.
lt: Šiam tipui nėra prieinamų nustatymų.

en: No short blocks
lt: Jokių trumpų blokų

en: None
lt: Nėra

en: None of the selected songs were suitable for copying to a device
lt: Nei viena iš pažymėtų dainų netinka kopijavimui į įrenginį

en: Normal
lt: Normalus

en: Normal block type
lt: Normalus bloko tipas

en: Normal duration (at least 4 minutes or half the track length)
lt: Normali trukmė (bent 4 minutės ar pusė takelio trukmės)

en: Not available while using a dynamic playlist
lt: Negalimas naudojant dinaminį grojaraštį

en: Not connected
lt: Neprisijungus

en: Not enough content
lt: Nepakanka turinio

en: Not enough fans
lt: Nepakanka gerbėjų

en: Not enough members
lt: Nepakanka narių

en: Not enough neighbors
lt: Nepakanka kaimynų

en: Not logged in
lt: Neprisijungęs

en: Not mounted - double click to mount
lt: Neprijungtas - du kartus spragtelėkite, kad prijungti

en: Notification type
lt: Pranešimo tipas

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Now Playing
lt: Dabar leidžiama

en: Number of episodes to show
lt: Rodytinų epizodų skaičius

en: Number of processes:
lt: Procesų skaičius:

en: OSD Preview
lt: OSD peržiūra

en: Off
lt: Išjungta

en: Ogg Opus
lt: Ogg opus

en: On
lt: Įjungta

en: Only accept connections from clients within the ip ranges:
    10.x.x.x
    172.16.0.0 - 172.31.255.255
    192.168.x.x
lt: Priimti tik klientus iš šio IP ruožo:
    10.x.x.x
    172.16.0.0 - 172.31.255.255
    192.168.x.x

en: Only allow connections from the local network
lt: Leisti tik ryšius iš vietinio tinklo

en: Only show the first
lt: Rodyti tik pirmą

en: Opacity
lt: Permatomumas

en: Open %1 in browser
lt: Atverti %1 naršyklėje

en: Open &audio CD...
lt: Atverti &garso CD...

en: Open OPML file
lt: Atverti OPML failą

en: Open OPML file...
lt: Atverti OPML failą...

en: Open a directory to import music from
lt: Atverti katalogą, iš kurio importuoti muziką

en: Open device
lt: Atverti įrenginį

en: Open file...
lt: Atverti failą...

en: Open in Google Drive
lt: Atverti Google diske

en: Open in new playlist
lt: Atverti naujame grojaraštyje

[ctx: Refers to behavior settings in Clementine settings page.]
en: Open in new playlist
lt: Atverti naujame grojaraštyje

en: Open in your browser
lt: Atverti naršyklėje

en: Open...
lt: Atverti...

en: Operation failed
lt: Operacija nepavyko

en: Optimize for bitrate
lt: Optimizuoti pralaidumui

en: Optimize for quality
lt: Optimizuoti kokybei

en: Options...
lt: Parinktys...

en: Organise Files
lt: Tvarkyti failus

en: Organise files...
lt: Tvarkyti failus...

en: Organising files
lt: Tvarkomi failai

en: Original tags
lt: Originalios žymės

en: Original year
lt: Pradiniai metai

en: Original year - Album
lt: Pradiniai metai - Albumas

en: Original year tag support
lt: Pradinių metų žymės palaikymas

en: Other
lt: Kita

en: Other options
lt: Kitos parinktys

en: Output
lt: Išvestis

en: Output device
lt: Išvesties įrenginys

en: Output options
lt: Išvesties parinktys

en: Overwrite all
lt: Perrašyti viską

en: Overwrite existing files
lt: Perrašyti egzistuojančius failus

en: Overwrite smaller ones only
lt: Perrašyti tik mažesnius

en: Owner
lt: Savininkas

en: Parsing Jamendo catalogue
lt: Apdorojamas Jamendo katalogas

en: Partition label
lt: Skaidinio etiketė

en: Party
lt: Vakarėlis

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: Pause playback
lt: Sulaikyti grojimą

en: Paused
lt: Pristabdyta

en: Performer
lt: Atlikėjas

en: Pixel
lt: Pikselis

en: Plain sidebar
lt: Paprasta šoninė juosta

en: Play
lt: Groti

en: Play count
lt: Perklausų skaičius

en: Play if stopped, pause if playing
lt: Groti jei sustabdyta, Pristabdyti jei grojama

en: Play if there is nothing already playing
lt: Groti jei jau kas nors negroja

en: Play next
lt: Groti kitą

en: Play selected tracks next
lt: Toliau groti pasirinktus takelius

en: Play the <n>th track in the playlist
lt: Groti <n> takelį grojaraštyje

en: Play/Pause
lt: Groti/Pristabdyti

en: Playback
lt: Grojimas

en: Player options
lt: Grotuvo parinktys

en: Playlist
lt: Grojaraštis

en: Playlist finished
lt: Grojaraštis baigtas

en: Playlist options
lt: Grojaraščio parinktys

en: Playlist type
lt: Grojaraščio tipas

en: Playlists
lt: Grojaraščiai

en: Please close your browser and return to Clementine.
lt: Prašome užverti savo naršyklę ir grįžti į Clementine.

en: Please open this URL in your browser: <a href="%1">%1</a>
lt: Atverkite savo naršyklėje šį url: <a href="%1">%1</a>

en: Podcast Information
lt: Tinklalaidės informacija

en: Podcast information
lt: Tinklalaidės informacija

en: Podcasts
lt: Tinklalaidės

en: Popup duration
lt: Iškylančiojo pranešimo rodymo trukmė

en: Port
lt: Prievadas

en: Pre-amp
lt: Sustiprinti

en: Preference
lt: Nuostata

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Preferences...
lt: Nuostatos...

en: Preferred album art filenames (comma separated)
lt: Pageidaujamas viršelio paveikslėlio failo pavadinimas (atskirta kableliais)

en: Preferred audio format
lt: Pageidaujamas garso formatas

en: Preferred format
lt: Pageidaujamas formatas

en: Premium audio type
lt: Premium garso tipas

en: Preset:
lt: Šablonas:

en: Press a button combination to use for
lt: Spauskite mygtukų kombinaciją panaudojimui

en: Press a key
lt: Paspauskite klavišą

en: Press a key combination to use for %1...
lt: Spauskite mygtukų kombinaciją panaudojimui  %1...

en: Pressing "Previous" in player will...
lt: Spaudžiant grotuve mygtuką "Ankstesnis Takelis" bus...

en: Pretty OSD options
lt: Gražaus OSD parinktys

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Previous
lt: Atgal

en: Previous track
lt: Ankstesnis takelis

en: Print out version information
lt: Išvesti versijos informaciją

en: Profile
lt: Profilis

en: Progress
lt: Progresas

[ctx: Category label]
en: Progress
lt: Eiga

en: Psychedelic
lt: Psichodelinis

en: Push Wii Remote button
lt: Paspauskite Wii pulto mygtuką

en: Push Wiiremote button
lt: Spauskite Wii pulto mygtuką

en: Put songs in a random order
lt: Dėti dainas atsitiktine tvarka

[ctx: Sound quality]
en: Quality
lt: Kokybė

[ctx: Visualisation quality]
en: Quality
lt: Kokybė

en: Querying device...
lt: Pateikiama užklausa įrenginiui...

en: Queue Manager
lt: Eilės tvarkytuvė

en: Queue selected tracks
lt: į eilę pažymėtus takelius

en: Queue track
lt: į eilę takelį

en: Radio (equal loudness for all tracks)
lt: Radijas (vienodas garsumas visiems takeliams)

en: Rain
lt: Lietus

[ctx: Label for button to enable/disable rain background sound.]
en: Rain
lt: Lietus

en: Random Albums
lt: Atsitiktiniai albumai

en: Random Songs
lt: Atsitiktinės dainos

en: Random visualization
lt: Atsitiktinis vaizdinys

en: Rate the current song 0 stars
lt: Įvertinti šią dainą 0 žvaigždžių

en: Rate the current song 1 star
lt: Įvertinti šią dainą 1 žvaigžde

en: Rate the current song 2 stars
lt: Įvertinti šią dainą 2 žvaigždėmis

en: Rate the current song 3 stars
lt: Įvertinti šią dainą 3 žvaigždėmis

en: Rate the current song 4 stars
lt: Įvertinti šią dainą 4 žvaigždėmis

en: Rate the current song 5 stars
lt: Įvertinti šią dainą 5 žvaigždėmis

en: Rating
lt: Įvertinimas

en: Really cancel?
lt: Tikrai atšaukti?

en: Recently Played Albums
lt: Paskiausiai groti albumai

en: Redirect limit exceeded, verify server configuration.
lt: Pasiekta nukreipimo riba, patikrinkite serverio konfigūraciją.

en: Refresh catalogue
lt: Atnaujinti katalogus

en: Refresh channels
lt: Atnaujinti kanalus

en: Refresh station list
lt: Atnaujinti stočių sąrašą

en: Refresh streams
lt: Atnaujinti srautus

en: Reggae
lt: Regis

en: Relative
lt: Susijęs

en: Remember Wii remote swing
lt: Prisiminti Wii pulto pasukimą

en: Remember from &last time
lt: Prisiminti iš paskutinio &karto

en: Remember my choice
lt: Įsiminti mano pasirinkimą

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove action
lt: Pašalinti veiksmą

en: Remove current song from playlist
lt: Šalinti esamą dainą iš grojaraščio

en: Remove duplicates from playlist
lt: Pašalinti dublikatus iš grojaraščio

en: Remove folder
lt: Pašalinti aplanką

en: Remove from playlist
lt: Ištrinti iš grojaraščio

en: Remove playlist
lt: Pašalinti grojaraštį

en: Remove playlists
lt: Pašalinti grojaraščius

en: Remove unavailable tracks from playlist
lt: Pašalinti neprieinamus takelius iš grojaraščio

en: Rename playlist
lt: Pervadinti grojaraštį

en: Rename playlist...
lt: Pervadinti grojaraštį...

en: Renumber tracks in this order...
lt: Pernumeruoti takelius šia tvarka...

en: Repeat
lt: Kartoti

en: Repeat album
lt: Kartoti albumą

en: Repeat playlist
lt: Kartoti grojaraštį

en: Repeat track
lt: Kartoti takelį

en: Replace current playlist
lt: Pakeisti esamą griojaraštį

en: Replace the playlist
lt: Pakeisti grojaraštį

en: Replaces spaces with underscores
lt: Pakeisti tarpus pabraukimo simboliais

en: Replay Gain
lt: Garsumo suvienodinimas

en: Replay Gain mode
lt: Garsumo suvienodinimo veiksena

en: Repopulate
lt: Užpildyti naujai

en: Require authentication code
lt: Reikalauti atpažinimo kodo

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Reset play counts
lt: Atstatyti perklausų skaičių

en: Restart song, then jump to previous if pressed again
lt: Iš naujo grojama daina, o jei nuspaudžiama dar kartą, perjungiama į ankstesnį takelį

en: Restart the track, or play the previous track if within 8 seconds of start.
lt: Paleisti takelį, arba groti ankstesnį per 8 sekundes po paleidimo.

en: Restrict to ASCII characters
lt: Naudoti tik SCII simbolius

en: Resume playback on start
lt: Paleidžiant pratęsti atkūrimą

en: Return to Clementine
lt: Grįžti į Clementine

en: Right
lt: Dešinė

en: Rip
lt: Perrašyti

en: Rip CD
lt: Perrašyti CD

en: Rip audio CD
lt: Perrašyti garso įrašų CD

en: Rock
lt: Rokas

en: Run
lt: Vykdyti

en: S16LE (16-bit)
lt: S16LE (16-bitų)

en: SOCKS proxy
lt: SOCKS įgaliotasis serveris

en: SSL handshake error, verify server configuration. SSLv3 option below may workaround some issues.
lt: SSL komunikacijos klaida, patikrinkite serverio konfigūraciją. SSLv3 parinktis žemiau gali padėti išspręsti kai kurias problemas.

en: Safely remove device
lt: Saugiai pašalinti įrenginį

en: Safely remove the device after copying
lt: Saugiai pašalinti įrenginį po kopijavimo

en: Sample rate
lt: Išrankos dažnis

en: Samplerate
lt: Išrankosdažnis

en: Save .mood files in your music library
lt: Įrašyti .mood failus jūsų fonotekoje

en: Save album cover
lt: Įrašyti albumo viršelį

en: Save cover to disk...
lt: Įrašyti albumo viršelį į diską...

en: Save current grouping
lt: Įrašyti esamą grupavimą

en: Save image
lt: Įrašyti paveikslėlį

[ctx: Save playlist menu action.]
en: Save playlist
lt: Įrašyti grojaraštį

[ctx: Title of the playlist save dialog.]
en: Save playlist
lt: Įrašyti grojaraštį

en: Save playlist...
lt: Įrašyti grojaraštį...

en: Save preset
lt: Įrašyti šabloną

en: Save ratings in file tags when possible
lt: Kai įmanoma, įrašyti įvertinimus į failo žymes

en: Save statistics in file tags when possible
lt: Kai įmanoma, įrašyti statistiką į failo žymes

en: Save this stream in the Internet tab
lt: Įrašyti šį srautą interneto kortelėje

en: Saved Grouping Manager
lt: Įrašytų grupavimų tvarkytuvė

en: Saving songs statistics into songs files
lt: Dainų statistika saugoma dainų failuose

en: Saving tracks
lt: Išsaugomi takeliai

en: Scalable sampling rate profile (SSR)
lt: Besikeičiantis kodavimo dažnio profilis (SSR)

en: Scale size
lt: Keisti dydį

en: Score
lt: Įvertinimas

en: Scrobble tracks that I listen to
lt: Pateikti klausomų takelių informaciją

en: Scroll over icon to change track
lt: Slinkti virš piktogramos, norint pakeisti takelį

en: Search
lt: Ieškoti

[ctx: Global search settings dialog title.]
en: Search
lt: Paieška

en: Search Icecast stations
lt: Ieškoti Icecast stočių

en: Search Jamendo
lt: Ieškoti Jamendo

en: Search Magnatune
lt: Ieškoti Magnatune

en: Search Subsonic
lt: Ieškoti subsonic

en: Search automatically
lt: Ieškoti automatiškai

en: Search for album
lt: Ieškoti albumo

en: Search for album covers...
lt: Ieškoti albumo viršelių...

en: Search for anything
lt: Ieškoti bet ko

en: Search for artist
lt: Ieškoti atlikėjo

en: Search for this
lt: Ieškoti šito

en: Search gpodder.net
lt: Ieškoti gpodder.net

en: Search iTunes
lt: Ieškoti iTunes

en: Search mode
lt: Paieškos veiksena

en: Search options
lt: Paieškos parinktys

en: Search terms
lt: Paieškos terminai

en: Second Level
lt: Antras lygis

en: Second level
lt: Antras lygis

en: Seek backward
lt: Sukti atgal

en: Seek forward
lt: Sukti į priekį

en: Seek the currently playing track by a relative amount
lt: Rasti dabar grojamą takelį pagal santykinį kiekį

en: Seek the currently playing track to an absolute position
lt: Rasti dabar grojamą takelį į absoliučiąją poziciją

en: Seeking using a keyboard shortcut or mouse wheel
lt: Persukimas, naudojant klaviatūros sparčiuosius klavišus ar pelės ratuką

en: Select All
lt: Pažymėti visus

en: Select None
lt: N

en: Select a directory
lt: Pasirinkti katalogą

en: Select a file
lt: Pasirinkti failą

en: Select background color:
lt: Pasirinkite fono spalvą:

en: Select background image
lt: Pasirinkti fono paveikslėlį

en: Select best possible match
lt: Pažymėti geriausią galimą atitikimą

en: Select foreground color:
lt: Pasirinkite priekinio plano spalvą:

en: Select visualizations
lt: Pasirinkti vaizdinius

en: Select visualizations...
lt: Parinkti vaizdinius

en: Select...
lt: Pasirinkti...

en: Serial number
lt: Serijos numeris

en: Server
lt: Serveris

en: Server URL
lt: Serverio URL

en: Server details
lt: Serverio detalės

en: Service offline
lt: Servisas nepasiekiamas

en: Set %1 to "%2"...
lt: Nustatyti %1 į "%2"...

en: Set the volume to <value> percent
lt: Nustatyti garsumą iki <value> procentų

en: Set value for all selected tracks...
lt: Nustatyti vertę visiems pažymėtiems takeliams...

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Short duration (at least 1 minute or half the track length)
lt: Trumpa trukmė (bent 1 minutė ar pusė takelio trukmės)

en: Shortcut
lt: Kombinacija

en: Shortcut for %1
lt: Kombinacija veiksmui: %1

en: Shortcut for %1 already exists
lt: Kombinacija veiksmui %1 jau egzistuoja

en: Show
lt: Rodyti

en: Show OSD
lt: Rodyti OSD

en: Show a glowing animation on the current track
lt: Švytėjimo efektas ant dabar grojamo takelio

en: Show a moodbar in the track progress bar
lt: Rodyti nuotaikos juostą progreso slankiklyje

en: Show a native desktop notification
lt: Rodyti numatytą darbalaukio pranešimą

en: Show a notification when I change the repeat/shuffle mode
lt: Rodyti pranešimą kai aš keičiu kartojimo/maišymo veikseną

en: Show a notification when I change the volume
lt: Rodyti pranešimą kai keičiu garsumą

en: Show a notification when I pause playback
lt: Rodyti pranešimą, kai aš pristabdau grojimą

en: Show a popup from the system tray
lt: Rodyti iššokantį langą iš sistemos dėklo

en: Show a pretty OSD
lt: Rodyti gražų OSD

en: Show above status bar
lt: Rodyti virš būsenos juostos

en: Show all songs
lt: Rodyti visas dainas

en: Show all the songs
lt: Rodyti visas dainas

en: Show cover art in library
lt: Rodyti albumo viršelius fonotekoje

en: Show dividers
lt: Rodyti skirtukus

en: Show fullsize...
lt: Rodyti viso dydžio...

en: Show in file browser...
lt: Rodyti failų naršyklėje...

en: Show in library...
lt: Rodyti fonotekoje...

en: Show in various artists
lt: Rodyti įvairiuose atlikėjuose

en: Show moodbar
lt: Rodyti nuotaikos juostą

en: Show only duplicates
lt: Rodyti tik duplikatus

en: Show only untagged
lt: Rodyti tik be žymių

en: Show or hide the sidebar
lt: Rodyti ar slėpti šoninę juostą

en: Show search suggestions
lt: Rodyti paieškos pasiūlymus

en: Show sidebar
lt: Rodyti šoninę juostą

en: Show the "love" button
lt: Rodyti mygtuką "patinka"

en: Show the scrobble button in the main window
lt: Rodyti „scrobble“ mygtuką pagrindiniame lange

en: Show tray icon
lt: Rodyti piktogramą sistemos dėkle

en: Show which sources are enabled and disabled
lt: Rodyti kurie šaltiniai yra įjungti ar išjungti

en: Show/Hide
lt: Rodyti/Slėpti

en: Shuffle
lt: Maišyti

en: Shuffle albums
lt: Maišyti albumus

en: Shuffle all
lt: Maišyti viską

en: Shuffle playlist
lt: Maišyti grojaraštį

en: Shuffle tracks in this album
lt: Maišyti takelius šiame albume

en: Sign in
lt: Prisijungti

en: Sign out
lt: Atsijungti

en: Signing in...
lt: Jungiamasi...

en: Size
lt: Dydis

en: Size:
lt: Dydis:

en: Skip backwards in playlist
lt: Ankstesnis kūrinys grojaraštyje

en: Skip count
lt: Praleisti skaičiavimą

en: Skip forwards in playlist
lt: Kitas grojaraščio kūrinys

en: Skip selected tracks
lt: Praleisti pasirinktus takelius

en: Skip to the next album
lt: Peršokti prie kito albumo

en: Skip track
lt: Praleisti takelį

en: Small album cover
lt: Mažas albumo viršelio paveikslėlis

en: Small sidebar
lt: Maža šoninė juosta

en: Smart playlist
lt: Išmanusis grojaraštis

en: Smart playlists
lt: Išmanūs grojaraščiai

en: Soft
lt: Rami

en: Soft Rock
lt: Ramus rokas

en: Song Information
lt: Dainos informacija

en: Song info
lt: Dainos info

en: Sonogram
lt: Sonograma

en: Sorry
lt: Atleiskite

en: Sort by genre (alphabetically)
lt: Rikiuoti pagal žanrą (alfabetiškai)

en: Sort by genre (by popularity)
lt: Rikiuoti pagal žanrą (pagal populiarumą)

en: Sort by station name
lt: Rikiuoti stoties pavadinimą

en: Sort songs by
lt: Rikiuoti dainas pagal

en: Sorting
lt: Rikiavimas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Sources
lt: Šaltiniai

en: Standard
lt: Standartinis

en: Starred Albums
lt: Albumai su žvaigždute

en: Start ripping
lt: Pradėti perrašymą

en: Start the playlist currently playing
lt: Pradėti grajaraštį nuo dabar grojančio

en: Start transcoding
lt: Perkoduoti

en: Starting %1
lt: Paleidžiama %1

en: Starting...
lt: Pradedama...

en: Stop
lt: Stabdyti

en: Stop after
lt: Stabdyti po

en: Stop after each track
lt: Stabdyti po kiekvieno takelio

en: Stop after every track
lt: Stabdyti po kiekvieno takelio

en: Stop after this track
lt: Stabdyti po šio takelio

en: Stop playback
lt: Stabdyti grojimą

en: Stop playback after current track
lt: Stabdyti atkūrimą po esamo takelio

en: Stop playback if song fails to play
lt: Stabdyti atkūrimą, jei nepavyksta groti dainos

en: Stop playing after current track
lt: Sustoti po grojamo takelio

en: Stop playing after track: %1
lt: Stabdyti grojimą po takelio: %1

en: Stopped
lt: Sustabdyta

en: Stream
lt: Srautas

en: Stream Details
lt: Išsamesnė srauto informacija

en: Streaming from a Subsonic server requires a valid server license after the 30-day trial period.
lt: Po 30 dienų bandomojo laikotarpio, transliuoti iš subsonic serverio reikia licencijos.

en: Streaming membership
lt: Transliavimo narystė

en: Subscribers
lt: Prenumeratoriai

en: Success!
lt: Pavyko!

en: Successfully written %1
lt: Sėkmingai įrašyta %1

en: Suggested tags
lt: Siūlomos žymės

en: Summary
lt: Santrauka

en: Super high (%1 fps)
lt: Super aukšta (%1 kps)

en: Super high (2048x2048)
lt: Super aukšta (2048x2048)

en: Supported formats
lt: Palaikomi formatai

en: Synchronize statistics to files now
lt: Sinchronizuoti statistiką į failus dabar

en: System colors
lt: Sistemos spalvos

en: Tabs on top
lt: Kortelės viršuje

en: Tag fetcher
lt: Žymių gavėjas

en: Target bitrate
lt: Numatomas bitrate

en: Text options
lt: Teksto parinktys

en: Thanks to
lt: Dėkojame

en: The "%1" command could not be started.
lt: Komanda "%1" negalėjo būti paleista.

en: The album cover of the currently playing song
lt: Viršelis iš šiuo metu atliekamos dainos albumo

en: The directory %1 is not valid
lt: Aplankas %1 yra netinkamas

en: The discoverer is busy
lt: Atradėjas užimtas

en: The second value must be greater than the first one!
lt: Antroji reikšmė turi būti didesnė nei pirmoji!

en: The site you requested does not exist!
lt: Puslapis, kurio prašėte neegzistuoja

en: The site you requested is not an image!
lt: Puslapis, kurio prašėte nėra paveikslas

en: The trial period for the Subsonic server is over. Please donate to get a license key. Visit subsonic.org for details.
lt: Bandomasis subsonic laikotarpis baigėsi. Paaukokite ir gaukite licenciją. Norėdami sužinoti daugiau aplankykite subsonic.org.

en: The version of Clementine you've just updated to requires a full library rescan because of the new features listed below:
lt: Clementine versija, į kurią atsinaujinote reikalauja pilno fonotekos perskenavimo dėl savybių išdėstytų žemiau:

en: There are other songs in this album
lt: Čia yra kitų dainų iš šio albumo

en: There was a problem communicating with gpodder.net
lt: Problema jungiantis su gpodder.net

en: There was a problem fetching the metadata from Magnatune
lt: Įvyko klaida gaunant meta duomenis iš Magnatune

en: There was a problem parsing the response from the iTunes Store
lt: Problema apdorojant iTunes parduotuvės atsakymą

en: There were problems copying some songs.  The following files could not be copied:
lt: Iškilo problemų kopijuojant failus. Šie failai negalėjo būti nukopijuoti:

en: There were problems deleting some songs.  The following files could not be deleted:
lt: Iškilo problemų trinant dainas. Šie failai negalėjo būti ištrinti:

en: These files will be deleted from the device, are you sure you want to continue?
lt: Šie failai bus ištrinti iš įrenginio, ar tikrai norite tęsti?

en: These files will be permanently deleted from disk, are you sure you want to continue?
lt: Šie failai bus ištrinti iš disko, ar tikrai norite tęsti?

en: These folders will be scanned for music to make up your library
lt: Šie aplankai bus skenuojami formuojant fonoteką

en: These settings are used in the "Transcode Music" dialog, and when converting music before copying it to a device.
lt: Šie nustatymai yra naudojami "Muzikos perkodavimas" lange, o taip pat konvertuojant muziką, prieš kopijuojant ją į įrenginį.

en: Third Level
lt: Trečias lygis

en: Third level
lt: Trečias lygis

en: This action will create a database which could be as big as 150 MB.
    Do you want to continue anyway?
lt: Šis veiksmas sukurs duomenų bazę, kuri gali būti 150 MB dydžio.
    Ar vistiek norite tęsti?

en: This album is not available in the requested format
lt: Albumas yra negalimas prašomu formatu

en: This can be changed later through the preferences
lt: Vėliau tai gali būti pakeista nuostatose

en: This device must be connected and opened before Clementine can see what file formats it supports.
lt: Įrenginys privalo būti prijungtas ir atvertas, kad Clementine matytų kokius formatus jis palaiko.

en: This device supports the following file formats:
lt: Šis įrenginys palaiko šiuos formatus:

en: This device will not work properly
lt: Šis įrenginys neveiks tinkamai

en: This is an MTP device, but you compiled Clementine without libmtp support.
lt: Tai yra MTP įrenginys, bet jūs sukompiliavę Clementine be libmtp palaikymo.

en: This is an iPod, but you compiled Clementine without libgpod support.
lt: Tai yra iPod įrenginys, bet jūs sukompiliavę Clementine be libgpod palaikymo.

en: This is the first time you have connected this device.  Clementine will now scan the device to find music files - this may take some time.
lt: Tai pirmas kartas kai prijungėte šį įrenginį. Clementine dabar nuskenuos įrenginį, kad rastų muzikinius failus - tai gali šiek tiek užtrukti.

en: This option can be changed in the "Behavior" preferences
lt: Ši parinktis gali būti pakeista „Elgsenos“ nuostatose

en: This stream is for paid subscribers only
lt: Šis srautas yra tik apmokamiems prenumeratoriams

en: This type of device is not supported: %1
lt: Šio tipo įrenginys yra nepalaikomas: %1

en: Time step
lt: Žingsnio trukmė

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Today
lt: Šiandien

en: Toggle Pretty OSD
lt: Išjungti gražų OSD

en: Toggle fullscreen
lt: Visame ekrane

en: Toggle queue status
lt: Perjungti eilės statusą

en: Toggle scrobbling
lt: Perjungti „scrobbling“ būseną

en: Toggle visibility for the pretty on-screen-display
lt: Keisti ekrano pranešimų (OSD) matomumą

en: Tomorrow
lt: Rytoj

en: Too many redirects
lt: Per daug peradresavimų.

en: Top Rated Albums
lt: Aukščiausiai įvertinti albumai

en: Total albums:
lt: Viso albumų:

en: Total bytes transferred
lt: Viso baitų perkelta

en: Total network requests made
lt: Viso tinklo užklausų padaryta

en: Trac&k
lt: Ta&kelis

en: Track
lt: Takelis

en: Transcode Music
lt: Perkoduoti muziką

en: Transcoding
lt: Perkoduojama

en: Transcoding %1 files using %2 threads
lt: Perkoduojami %1 failai naudojant %2 gijų

en: Transcoding options
lt: Perkodavimo parinktys

en: Turbine
lt: Turbina

en: Turn off
lt: Išjungti

en: URL(s)
lt: URL

en: Ultra wide band (UWB)
lt: Ultra platus dažnis (UWB)

en: Unable to connect
lt: Nepavyko prisijungti

en: Unable to download %1 (%2)
lt: Nepavyko atsiųsti %1 (%2)

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Unknown content-type
lt: Nežinomas turinio tipas

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Unknown filetype: %1
lt: Nežinomas failo tipas: %1

en: Unset cover
lt: Pašalinti viršelį

en: Unskip selected tracks
lt: Nepraleisti pasirinktų takelių

en: Unskip track
lt: Nepraleisti takelio

en: Unsubscribe
lt: Nebeprenumeruoti

en: Upcoming Concerts
lt: Artėjantys koncertai

en: Update all podcasts
lt: Atnaujinti visas tinklalaides

en: Update changed library folders
lt: Atnaujinti pakeistus fonotekos katalogus

en: Update the library when Clementine starts
lt: Atnaujinti fonoteką paleidžiant Clementine

en: Update this podcast
lt: Atnaujinti šią tinklalaidę

en: Updating
lt: Atnaujinama

en: Updating %1
lt: Atnaujinama %1

en: Updating %1%...
lt: Atnaujinama %1...

en: Updating library
lt: Atnaujinama biblioteka

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Use Album Artist tag when available
lt: Naudoti albumo artisto žymę, jei galima

en: Use Gnome's shortcut keys
lt: Naudoti Gnome klavišų kombinacijas

en: Use Psychedelic Colors
lt: Naudoti psichodelines spalvas

en: Use Replay Gain metadata if it is available
lt: Naudoti garsumo suvienodinimo meta duomenimis jei tai yra prieinama

en: Use SSLv3
lt: Naudoti SSLv3

en: Use Wii Remote
lt: Naudoti Wii valdymo pultą

en: Use a custom color set
lt: Naudoti pasirinktų spalvų rinkinį

en: Use a custom message for notifications
lt: Naudoti savo žinutę pranešimams

en: Use a network remote control
lt: Naudoti tinklo nuotolinį valdymą

en: Use authentication
lt: Naudoti atpažinimą

en: Use bitrate management engine
lt: Naudoti bitrate valdymo varikliuklą

en: Use dynamic mode
lt: Naudoti dinaminę veikseną

en: Use notifications to report Wii Remote status
lt: Naudoti pranešimus Wii pulto būsenos rodymui

en: Use system icons
lt: Naudoti sistemos piktogramas

en: Use temporal noise shaping
lt: Naudoti laikinąjį triukšmų formavimą

en: Use the system default
lt: Naudoti sistemos numatytus

en: Use the system default color set
lt: Naudoti sistemos numatytą spalvų rinkinį

en: Use the system proxy settings
lt: Naudoti sistemos tarpinio serverio nustatymus

en: Used
lt: Panaudota

en: User interface
lt: Naudotojo sąsaja

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Using the menu to add a song will...
lt: Naudojant meniu pridėti dainai...

en: Variable bit rate
lt: Kintamas bitrate

en: Various artists
lt: Įvairūs atlikėjai

en: Verify Server certificate
lt: Patvirtinti serverio liudijimą

en: Version %1
lt: Versija %1

en: View
lt: Rodymas

en: View Stream Details
lt: Rodyti išsamesnę srauto informaciją

en: Visualization mode
lt: Vaizdinio veiksena

en: Visualizations
lt: Vaizdiniai

en: Visualizations Settings
lt: Vizualizavimų nustatymai

en: Voice activity detection
lt: Balso aktyvumo aptikimas

en: Volume %1%
lt: Garsumas %1%

en: Warn me when closing a playlist tab
lt: Perspėti mane, kai uždaroma grojaraščio kortelė.

en: Website
lt: Svetainė

en: Weeks
lt: Savaitės

en: When Clementine starts
lt: Kai  Clementine paleidžiamas

en: When calculating play counts, use
lt: Apskaičiuojant perklausų skaičių, naudoti

en: When looking for album art Clementine will first look for picture files that contain one of these words.
    If there are no matches then it will use the largest image in the directory.
lt: Ieškant albumo viršelių Clementine pirmiausia ieško paveikslėlių failų, kuriuose yra vienas iš šių žodžių.
    Jei nėra atitikmens tada bus naudojamas didžiausias paveikslas kataloge.

en: When saving a playlist, file paths should be
lt: Išsaugant grojaraštį, failų keliai turėtų būti

en: When sorting artists, albums and titles
lt: Rikiuojant atlikėjus, albumus ir pavadinimus

en: When the list is empty...
lt: Kai sąrašas yra tuščias...

en: Why not try...
lt: Kodėl nepabandžius...

en: Wide band (WB)
lt: Platus dažnis (WB)

en: Wii Remote %1: activated
lt: Wii pultas %1: aktyvuotas

en: Wii Remote %1: connected
lt: Wii pultas %1: prijungtas

en: Wii Remote %1: critical battery (%2%)
lt: Wii pultas %1: kritinė baterija (%2%)

en: Wii Remote %1: disactived
lt: Wii pultas %1: dezaktyvuotas

en: Wii Remote %1: disconnected
lt: Wii pultas %1: atjungtas

en: Wii Remote %1: low battery (%2%)
lt: Wii pultas %1: išsekusi baterija (%2%)

en: Windows Media audio
lt: Windows Media Audio

en: Without cover:
lt: Be viršelių:

en: Would you like to move the other songs in this album to Various Artists as well?
lt: Ar norėtumėte perkelti kitas dainas į šio atlikėjo albumą?

en: Would you like to run a full rescan right now?
lt: Ar norite paleisti pilną perskenavimą dabar?

en: Write all songs statistics into songs' files
lt: Rašyti visą dainų statistiką į dainų failus

en: Write metadata
lt: Įrašyti meta duomenis

en: Wrong username or password.
lt: Netinkamas naudotojo vardas ar slaptažodis.

en: Year
lt: Metai

en: Year - Album
lt: Metai - Albumas

en: Year - original
lt: Metai - pradiniai

en: Years
lt: Metai

en: Yesterday
lt: Vakar

en: You are about to download the following albums
lt: Jūs ketinate atsisiųsti šiuos albumus

en: You are about to remove %1 playlists from your favorites, are you sure?
lt: Jūs ruošiatės pašalinti %1 grojaraščius iš savo mėgstamiausių, ar esate tikri?

en: You are about to remove a playlist which is not part of your favorite playlists: the playlist will be deleted (this action cannot be undone). 
    Are you sure you want to continue?
lt: Jūs ketinate pašalinti grojaraštį, kuris nėra jūsų mėgstamuose grojaraščiuose: grojaraštis bus pašalintas (šis veiksmas neatstatomas).
    Ar tikrai norite tęsti?

en: You are not signed in.
lt: Jūs nesate prisijungęs.

en: You are signed in as %1.
lt: Jūs esate prisijungęs kaip %1.

en: You are signed in.
lt: Jūs esate prisijungęs.

en: You can change the way the songs in the library are organised.
lt: Galite nustatyti kaip organizuoti dainas fonotekoje

en: You can listen to Magnatune songs for free without an account.  Purchasing a membership removes the messages at the end of each track.
lt: Galite klausyti Magnatune dainų nemokamai be abonento. Nupirkta narystė pašalina žinutes iš kiekvieno takelio pabaigos.

en: You can listen to background streams at the same time as other music.
lt: Galite klausyti foninių garsų kartu su kita muzika.

en: You can use your Wii Remote as a remote control for Clementine.  <a href="http://www.clementine-player.org/wiimote">See the page on the Clementine wiki</a> for more information.
lt: Galite naudoti Wii pultą nuotoliniam Clementine valdymui. Daugiau informacijos apie Wii pulto panaudojimą galite rasti <a href="http://www.clementine-player.org/wiimote">Clementine wiki puslapyje</a>.

en: You do not have an active subscription
lt: Jūs neturite aktyvios prenumeratos

en: You love this track
lt: Jums patinka šis takelis

en: You need to launch System Preferences and allow Clementine to "<span style="font-style:italic">control your computer</span>" to use global shortcuts in Clementine.
lt: Norėdami visuotinai naudoti Clementine sparčiuosius klavišus, privalote paleisti Sistemos nuostatas ir leisti Clementine "<span style="font-style:italic">valdyti jūsų kompiuterį</span>".

en: You will need to restart Clementine if you change the language.
lt: Reikės paleisti iš naujo Clementine, kad pasikeistų kalba.

en: Your IP address:
lt: Jūsų IP adresas:

en: Your Magnatune credentials were incorrect
lt: Jūsų Magnatune prisijungimo duomenys buvo neteisingi

en: Your library is empty!
lt: Jūsų fonoteka yra tuščia!

en: Your radio streams
lt: Tavo radijo srautai

en: Your scrobbles: %1
lt: Jūsų pateikta informacija: %1

en: Your system is missing OpenGL support, visualizations are unavailable.
lt: Jūsų sistemoje nėra OpenGL palaikymo, vizualizacijos negalimos.

en: Zero
lt: Nulis

en: add %n songs
lt: pridėti %n dainų

en: after
lt: po

en: ago
lt: prieš

en: and
lt: ir

en: automatic
lt: automatinis

en: before
lt: anksčiau

en: between
lt: tarp

en: biggest first
lt: Didžiausi pirmiausia

en: bpm
lt: dpm

en: contains
lt: susideda iš

en: disabled
lt: išjungta

en: disc %1
lt: diskas %1

en: does not contain
lt: neturi

en: dump
lt: išklotinė

en: empty
lt: tuščia

en: ends with
lt: baigiasi iš

en: equals
lt: lygus

en: gpodder.net directory
lt: gpodder.net direktorija

en: greater than
lt: daugiau nei

en: iPods and USB devices currently don't work on Windows.  Sorry!
lt: Šiuo metu iPod ir USB įrenginiai Windows operacinėje sistemoje neveikia. Atsiprašome!

en: in the last
lt: per paskutines

en: less than
lt: mažiau nei

en: longest first
lt: Ilgiausi pirmiausia

en: move %n songs
lt: perkelti %n dainų

en: newest first
lt: naujausi pirmiausia

en: not empty
lt: netuščia

en: not equals
lt: nelygu

en: not in the last
lt: ne per paskutines

en: not on
lt: ne esantis

en: oldest first
lt: seniausi pirmiausia

en: on
lt: iš

en: options
lt: parinktys

en: or scan the QR code:
lt: arba nuskenuokite QR kodą:

en: press enter
lt: paspauskite enter

en: remove %n songs
lt: pašalinti %n dainas

en: shortest first
lt: trumpiausi pirmiausia

en: shuffle songs
lt: Maišyti dainas

en: smallest first
lt: mažiausi pirmiausia

en: sort songs
lt: Rikiuoti dainas

en: starts with
lt: prasideda iš

en: stop
lt: stabdyti

en: track %1
lt: takelis %1
