Clementine Music Player - en to nl translation catalogue (1246 entries)

en: 
    
    You can favorite playlists by clicking the star icon next to a playlist name
    
    Favorited playlists will be saved here
nl: 
    
    U kunt afspeellijsten aan uw favorieten toevoegen door op het stericoon naast de naam van de afspeellijst te klikken.
    
    Favoriete afspeellijsten zullen hier opgeslagen worden.

en:  ANMR method (experimental)
nl: ANMR-methode (experimenteel)

en:  days
nl:  dagen

en:  ms
nl:  msec

en:  seconds
nl:  seconden

en:  songs
nl:  nummers

en: %1 days
nl: %1 dagen

en: %1 days ago
nl: %1 dagen geleden

en: %1 on %2
nl: %1 op %2

en: %1 playlists (%2)
nl: %1 afspeellijsten (%2)

en: %1 request failed:
    %2
nl: Verzoek %1 mislukt:
    %2

en: %1 song
nl: %1 nummer

en: %1 songs
nl: %1 nummers

en: %1 songs found
nl: %1 nummers gevonden

en: %1 songs found (showing %2)
nl: %1 nummers gevonden (%2 worden weergegeven)

en: %1 tracks
nl: %1 nummers

en: %1 transferred
nl: %1 overgezet

en: %1: Wiimotedev module
nl: %1: Wiimotedev-module

en: %L1 other listeners
nl: %L1 andere luisteraars

en: %L1 selected of
nl: %L1 geselecteerd van

en: %L1 total plays
nl: In totaal %L1 keer afgespeeld

en: %L1 tracks
nl: %L1 nummers

en: %n failed
nl: %n mislukt

en: %n finished
nl: %n voltooid

en: %n remaining
nl: %n resterend

en: &Align text
nl: Tekst &uitlijnen

en: &Center
nl: &Centreren

en: &Custom
nl: Aan&gepast

en: &Extras
nl: &Extra’s

en: &Grouping
nl: &Groepering

en: &Help
nl: &Hulp

en: &Hide %1
nl: %1 &verbergen

en: &Hide...
nl: &Verbergen…

en: &Left
nl: &Links

en: &Lock Rating
nl: Waardering vergrendelen

en: &Lyrics
nl: Songteksten

en: &Music
nl: &Muziek

en: &None
nl: Gee&n

en: &Playlist
nl: &Afspeellijst

en: &Quit
nl: &Afsluiten

en: &Repeat mode
nl: &Herhaalmodus

en: &Right
nl: &Rechts

en: &Shuffle mode
nl: &Willekeurige modus

en: &Stretch columns to fit window
nl: Kolommen &uitstrekken totdat ze het venster vullen

en: &Tools
nl: &Hulpmiddelen

en: &Year
nl: Jaar

en: (different across multiple songs)
nl: (niet bij alle nummers hetzelfde)

en: ...and all the Amarok contributors
nl: … en allen die aan Amarok hebben bijgedragen

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 1 track
nl: 1 nummer

en: 192,000Hz
nl: 192.000Hz

en: 44,100Hz
nl: 44.100Hz

en: 48,000Hz
nl: 48.000Hz

en: 50 random tracks
nl: 50 willekeurige nummers

en: 96,000Hz
nl: 96.000Hz

en: <a href="http://www.di.fm/premium/">Upgrade to Premium now</a>
nl: <a href="http://www.di.fm/premium/">Nu opwaarderen naar Premium</a>

en: <html><head/><body><p>If not checked, Clementine will  try to save your ratings and other statistics only in a separate database and don't modify your files.</p><p>If checked, it will save statistics both in database and directly into the file each time they changed.</p><p>Please note it might not work for every format and, as there is no standard for doing so, other music players might not be able to read them.</p></body></html>
nl: <html><head/><body><p>Wanneer niet aangevinkt, zal Clementine uw waarderingen en andere statistieken opslaan in de clementine-database en uw bestanden niet bewerken.</p><p>Wanneer aangevinkt, zal Clementine waarderingen en andere statistieken opslaan in de database en ook in uw bestanden.</p><p>Het opslaan in bestanden zal niet voor alle bestandsformaten correct werken omdat hiervoor geen standaardmethode bestaat en niet alle programma’s het lezen van deze statistieken ondersteunen.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>Prefix a word with a field name to limit the search to that field, e.g. <span style=" font-weight:600;">artist:</span><span style=" font-style:italic;">Bode</span> searches the library for all artists that contain the word Bode, <span style=" font-weight:600;">playcount:</span><span style=" font-style:italic;">&gt;=2</span> searches the library for songs played at least twice, <span style=" font-weight:600;">lastplayed:</span>&lt;<span style=" font-style:italic;">1h30m</span> searches the library for songs played in the last 180 minutes.</p><p><span style=" font-weight:600;">Available fields: </span><span style=" font-style:italic;">%1</span>.</p></body></html>
nl: <html><head/><body><p>Zet een veldnaam voor een woord om de zoekopdracht tot dat veld te beperken, b.v. <span style=" font-weight:600;">artist:</span><span style=" font-style:italic;">Bode</span> zoekt in de bibliotheek naar alle artiesten die het woord Bode bevatten,<span style=" font-weight:600;">playcount:</span><span style=" font-style:italic;">&gt;=2</span> zoekt in de bibliotheek naar nummers die minstens twee keer zijn gespeeld, <span style=" font-weight:600;">lastplayed:</span>&lt; <span style=" font-style:italic;">1u30m</span>zoekt in de bibliotheek naar nummers die de laatste 90 minuten zijn afgespeeld.</p><p><span style=" font-weight:600;">Beschikbare velden:</span> <span style=" font-style:italic;">%1</span>.</p></body></html>

en: <html><head/><body><p>This will write songs' ratings and statistics into files tags for all your library's songs.</p><p>This is not needed if the &quot;Save ratings and statistics in file tags&quot; option has always been activated.</p></body></html>
nl: <html><head/><body><p>Dit zal alle waarderingen en statistiek wegschrijven in de bestanden van uw muziekbibliotheek.</p><p>Dit is niet nodig als de optie &quot;Sla waarderingen op in bestand, indien mogellijk&quot; altijd aan gestaan heeft.</p></body></html>

en: <p>This article uses material from the Wikipedia article <a href="%1">%2</a>, which is released under the <a href="https://clementine-player.org/licenses/by-sa/3.0/legalcode.txt">Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0</a>.</p>
nl: <p>Dit artikel gebruikt materiaal van het Wikipedia-artikel <a href="%1">%2</a>, dat is uitgebracht onder de <a href="https://clementine-player.org/licenses/by-sa/3.0/legalcode.txt">Creative Commons Attribution-Share-Alike License 3.0</a>.</p>

en: <p>Tokens start with %, for example: %artist %album %title </p>
    
    <p>If you surround sections of text that contain a token with curly-braces, that section will be hidden if the token is empty.</p>
nl: <p>Tokens beginnen met  %, Bijvoorbeeld: %artist %album %title </p>
    
    <p>Als u tekstgedeelten die tokens bevatten tussen accolades zet, zal dat gedeelte verborgen worden als het token leeg is.</p>

en: A client can connect only, if the correct code was entered.
nl: Een apparaat kan alleen verbinden als de juiste code ingevoerd is.

en: A premium account is required
nl: Een premium account is vereist

en: A smart playlist is a dynamic list of songs that come from your library.  There are different types of smart playlist that offer different ways of selecting songs.
nl: Een slimme afspeellijst is een dynamische lijst van nummers uit uw bibliotheek. Er zijn verschillende types, die elk op een andere manier nummers selecteren.

en: A song will be included in the playlist if it matches these conditions.
nl: Een nummer wordt in de afspeellijst opgenomen als het aan deze voorwaarden voldoet.

en: A&utomatic
nl: A&utomatisch

en: AAC 128k
nl: AAC 128K

en: AAC 64k
nl: AAC 64K

en: Abort
nl: Afbreken

en: About %1
nl: Over %1

en: About Clementine...
nl: Over Clementine…

en: About Qt...
nl: Over Qt…

en: Absolute
nl: Absoluut

en: Account details
nl: Account gegevens

en: Account details (Premium)
nl: Account gegevens (Premium)

en: Action
nl: Actie

[ctx: Category label]
en: Action
nl: Actie

en: Activate/Deactivate Wii Remote
nl: Wii-afstandsbediening Activeren/Deactiveren

en: Add Podcast
nl: Voeg podcast toe

en: Add Stream
nl: Radiostream toevoegen

en: Add a new line if supported by the notification type
nl: Een nieuwe regel toevoegen, als dit door het notificatie-type ondersteund wordt

en: Add action
nl: Actie toevoegen

en: Add all tracks from a directory and all its subdirectories
nl: Voeg alle nummers van een pad en alle onderliggende paden toe

en: Add another stream...
nl: Nog een radiostream toevoegen…

en: Add directory...
nl: Map toevoegen…

en: Add file
nl: Bestand toevoegen

en: Add file to transcoder
nl: Bestand toevoegen voor conversie.

en: Add file(s) to transcoder
nl: Bestand(en) toevoegen voor conversie.

en: Add file...
nl: Bestand toevoegen…

en: Add files to transcode
nl: Te converteren bestanden toevoegen

en: Add folder
nl: Map toevoegen

en: Add folder...
nl: Map toevoegen…

en: Add new folder...
nl: Nieuwe map toevoegen…

en: Add podcast
nl: Voeg podcast toe

en: Add podcast...
nl: Podcast toevoegen…

en: Add search term
nl: Zoekterm toevoegen

en: Add song album tag
nl: Album-label toevoegen

en: Add song albumartist tag
nl: Albumartiest-label toevoegen

en: Add song artist tag
nl: Artiest-label toevoegen

en: Add song auto score
nl: Score toevoegen

en: Add song composer tag
nl: Componist-label toevoegen

en: Add song disc tag
nl: Schijf-label toevoegen

en: Add song filename
nl: Bestandsnaam toevoegen

en: Add song genre tag
nl: Genre-label toevoegen

en: Add song grouping tag
nl: Groepering-label toevoegen

en: Add song length tag
nl: Lengte toevoegen

en: Add song performer tag
nl: Uitvoerend artiest-label toevoegen

en: Add song play count
nl: Aantal maal afgespeeld toevoegen

en: Add song rating
nl: Waardering toevoegen

en: Add song skip count
nl: Aantal maal overgeslagen toevoegen

en: Add song title tag
nl: Titel-label toevoegen

en: Add song track tag
nl: Nummer-label toevoegen

en: Add song year tag
nl: Jaar-label toevoegen

en: Add stream...
nl: Radiostream toevoegen…

en: Add to another playlist
nl: Aan een andere afspeellijst toevoegen

en: Add to playlist
nl: Aan afspeellijst toevoegen

en: Add to the queue
nl: Aan de wachtrij toevoegen

en: Add to your radio streams
nl: Aan je radiostreams toevoegen

en: Add wiimotedev action
nl: Wiimotedev-actie toevoegen

en: Added this month
nl: Deze maand toegevoegd

en: Added this week
nl: Deze week toegevoegd

en: Added this year
nl: Dit jaar toegevoegd

en: Added today
nl: Vandaag toegevoegd

en: Added within three months
nl: Afgelopen drie maanden toegevoegd

en: Advanced grouping...
nl: Geavanceerd groeperen…

en: After
nl: Na

en: After copying...
nl: Na het kopiëren…

en: Album (ideal loudness for all tracks)
nl: Album (ideaal volume voor alle nummers)

en: Album artist
nl: Albumartiest

en: Album cover
nl: Albumhoes

en: Album info on jamendo.com...
nl: Albuminfo op jamendo.com…

en: Albums with covers
nl: Albums met albumhoes

en: Albums without covers
nl: Albums zonder albumhoes

en: All
nl: Alle

en: All Files (*)
nl: Alle bestanden (*)

en: All albums
nl: Alle albums

en: All artists
nl: Alle artiesten

en: All files (*)
nl: Alle bestanden (*)

en: All playlists (%1)
nl: Alle afspeellijsten (%1)

en: All the translators
nl: Alle vertalers

en: All tracks
nl: Alle nummers

en: Allow a client to download music from this computer.
nl: Sta een client toe om muziek van deze computer te downloaden.

en: Allow downloads
nl: Downloads toestaan

en: Allow mid/side encoding
nl: Sta mid/side-encoding toe

en: Alongside the originals
nl: Bij het origineel

en: Alwa&ys hide the main window
nl: Altijd het hoofdvenster verbe&rgen

en: Always show &the main window
nl: Altijd &het hoofdvenster tonen

en: Always start playing
nl: Altijd afspelen

en: An error occurred loading the iTunes database
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het laden van de iTunes-database

en: An error occurred writing metadata to '%1'
nl: Er is een fout opgetreden bij het wegschrijven van metadata naar ‘%1’

en: An unspecified error occurred.
nl: Er deed zich een onbekende fout voor

en: And:
nl: En:

en: Angry
nl: Boos

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Append files/URLs to the playlist
nl: Bestanden/URLs aan afspeellijst toevoegen

en: Append to current playlist
nl: Aan huidige afspeellijst toevoegen

en: Append to the playlist
nl: Aan de afspeellijst toevoegen

en: Apply compression to prevent clipping
nl: Compressie toepassen om vervorming te voorkomen

en: Are you sure you want to delete the "%1" preset?
nl: Weet u zeker dat u voorinstelling ‘%1’ wilt wissen?

en: Are you sure you want to reset this song's statistics?
nl: Weet u zeker dat u de statistieken van dit nummer wilt wissen?

en: Are you sure you want to write song's statistics into song's file for all the songs of your library?
nl: Weet u zeker dat u de waarderingen en statistieken in alle bestanden van uw muziekbibliotheek wilt opslaan?

en: Artist
nl: Artiest

en: Artist info
nl: Artiestinfo

en: Artist's initial
nl: Initiaal van artiest

en: As&k when saving
nl: Vraag bij opslaan

en: Audio format
nl: Audioformaat

en: Audio output
nl: Audiouitvoer

en: Authentication failed
nl: Aanmelden mislukt

en: Author
nl: Auteur

en: Authors
nl: Auteurs

en: Auto
nl: Automatisch

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Automatic updating
nl: Automatisch updaten

en: Automatically determine based on sample rate.
nl: Automatisch bepalen op basis van de sample rate.

en: Automatically open single categories in the library tree
nl: Automatisch enkelvoudige categorieën in bibliotheekboom openen

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Average bitrate
nl: Gemiddelde bitrate

en: Average image size
nl: Gemiddelde afbeeldinggrootte

en: Background Streams
nl: Achtergrondstreams

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Background image
nl: Achtergrondafbeelding

en: Background opacity
nl: Achtergrond-doorzichtigheid

en: Backing up database
nl: Bezig met het maken van een backup van de database

en: Balance
nl: Balans

en: Ban (Last.fm scrobbling)
nl: Ban (Last.fm scrobblen)

en: Bar analyzer
nl: Balkweergave

en: Basic audio type
nl: Standaard audio formaat

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Best
nl: Beste

en: Biography
nl: Biografie

en: Bit rate
nl: Bitrate

en: Block analyzer
nl: Blokweergave

en: Block type
nl: Bloktype

en: Blur amount
nl: Vervagen

en: Boom analyzer
nl: Boomweergave

en: Browse...
nl: Bladeren…

en: Buffer duration
nl: Buffer duur

en: Buffering
nl: Bufferen

en: Building Seafile index...
nl: Seafile-indexering bouwen…

en: But these sources are disabled:
nl: Maar deze bronnen zijn uitgeschakeld:

en: Buttons
nl: Knoppen

en: CBC Podcasts
nl: CBC-Podcasts

en: CD Drive
nl: CD-lezer

en: CUE sheet support
nl: CUE-sheet ondersteuning

en: Cancel download
nl: Download annuleren

en: Change cover art
nl: Albumhoes wijzigen

en: Change font size...
nl: Lettergrootte wijzigen…

en: Change repeat mode
nl: Herhaalmodus wijzigen

en: Change shortcut...
nl: Sneltoets wijzigen…

en: Change shuffle mode
nl: Shuffle-modus wijzigen

en: Change the currently playing song
nl: Het huidige nummer veranderen

en: Change the language
nl: De taal wijzigen

en: Changes will take place when the next song starts playing
nl: Veranderingen worden doorgevoerd als het volgende nummer begint te spelen

en: Changing mono playback preference will be effective for the next playing songs
nl: Het aanpassen naar mono afspelen zal actief worden bij het afspelen van het volgende nummer

en: Channels
nl: Kanalen

en: Check for new episodes
nl: Zoek naar nieuwe afleveringen

en: Check for updates
nl: Zoek naar updates

en: Check for updates...
nl: Naar updates zoeken…

en: Choose a name for your smart playlist
nl: Kies een naam voor uw slimme-afspeellijst

en: Choose automatically
nl: Automatisch kiezen

en: Choose color...
nl: Kleur kiezen…

en: Choose font...
nl: Lettertype kiezen…

en: Choose from the list
nl: Kies uit de lijst

en: Choose how the playlist is sorted and how many songs it will contain.
nl: Kies hoe de afspeellijst gesorteerd wordt en hoeveel nummers de afspeellijst mag bevatten.

en: Choose podcast download directory
nl: Kies map waarnaar podcasts gedownload worden

en: Choose the internet services you want to show.
nl: Kies de internet-diensten, die je wilt tonen

en: Choose the websites you want Clementine to use when searching for lyrics.
nl: Kies de websites die Clementine mag gebruiken om songteksten op te zoeken.

en: Classical
nl: Klassiek

en: Cleaning up
nl: Bezig met opschonen

en: Clear
nl: Wissen

en: Clear playlist
nl: Afspeellijst wissen

en: Clementine Error
nl: Clementine fout

en: Clementine Orange
nl: Clementine oranje

en: Clementine Visualization
nl: Clementine visualisatie

en: Clementine can automatically convert the music you copy to this device into a format that it can play.
nl: Clementine kan de muziek die u naar dit apparaat kopieert automatisch converteren zodat het apparaat het af kan spelen.

en: Clementine can play music that you have uploaded to Box
nl: Clementine kan muziek afspelen die u op Box opgeslagen hebt

en: Clementine can play music that you have uploaded to Dropbox
nl: Clementine kan muziek afspelen die u op Dropbox opgeslagen hebt

en: Clementine can play music that you have uploaded to Google Drive
nl: Clementine kan muziek afspelen die u op Google Drive opgeslagen hebt

en: Clementine can play music that you have uploaded to OneDrive
nl: Clementine kan muziek afspelen die u op OneDrive opgeslagen hebt

en: Clementine can show a message when the track changes.
nl: Clementine kan een bericht weergeven zodra het nummer wijzigt.

en: Clementine can synchronize your subscription list with your other computers and podcast applications.  <a href="https://gpodder.net/register/">Create an account</a>.
nl: Clementine kan uw abonnementen synchroniseren met andere computers en podcast-programma’s. <a href="https://gpodder.net/register/">Een account aanmaken</a>.

en: Clementine could not load any projectM visualisations.  Check that you have installed Clementine properly.
nl: Clementine kon geen projectM visualisaties laden.  Controleer of u Clementine correct hebt geïnstalleerd.

en: Clementine image viewer
nl: Clementine afbeeldingen weergeven

en: Clementine was unable to find results for this file
nl: Clementine heeft geen resultaten voor dit bestand gevonden

en: Clementine will find music in:
nl: Clementine zal zoeken in:

en: Click here to add some music
nl: Klik hier om muziek toe te voegen

en: Click here to favorite this playlist so it will be saved and remain accessible through the "Playlists" panel on the left side bar
nl: Klik hier om een afspeellijst aan uw favorieten toe te voegen, hierdoor worden ze bewaard en getoond in het paneel “Afspeellijsten” in de linkerzijbalk.

en: Click to toggle between remaining time and total time
nl: Klik om te schakelen tussen resterende duur en totale duur

en: Clicking the Login button will open a web browser.  You should return to Clementine after you have logged in.
nl: Door te klikken op de Inloggen knop opent er een nieuw venster in een webbrowser. Als u ingelogd bent komt u automatisch terug in Clementine

en: Close
nl: Sluiten

en: Close playlist
nl: Afspeellijst sluiten

en: Close visualization
nl: Visualisatie sluiten

en: Closing this window will cancel the download.
nl: De download wordt afgebroken als u dit venster sluit.

en: Closing this window will stop searching for album covers.
nl: Het zoeken naar albumhoezen wordt afgebroken als u dit venster sluit.

en: Co&mposer
nl: Componist

en: Colors
nl: Kleuren

en: Comma separated list of class:level, level is 0-3
nl: Door komma’s gescheiden lijst van klasse:niveau, het niveau is 0-3

en: Comma separated list of prefix words to ignore when sorting
nl: Door komma's gescheiden lijst met voorvoegselwoorden om te negeren bij het sorteren

en: Command
nl: Opdracht

en: Comment
nl: Opmerking

en: Complete tags automatically
nl: Labels automatisch voltooien

en: Complete tags automatically...
nl: Labels automatisch voltooien…

en: Composer
nl: Componist

en: Configure %1...
nl: Configureren %1

en: Configure Magnatune...
nl: Magnatune configureren…

en: Configure Shortcuts
nl: Sneltoetsen instellen

en: Configure Subsonic...
nl: Subsonic configureren…

en: Configure global search...
nl: Globaal zoeken instellen…

en: Configure library...
nl: Bibliotheek configureren…

en: Configure podcasts...
nl: Podcasts configureren

en: Configure...
nl: Configureren…

en: Connect Wii Remotes using active/deactive action
nl: Wii Remotes met activeer/deactiveer-actie verbinden

en: Connect device
nl: Apparaat verbinden

en: Connection refused by server, check server URL. Example: http://localhost:4040/
nl: Verbinding geweigerd door server, controleer de URL van de server. Bijvoorbeeld: http://localhost:4040/

en: Connection timed out
nl: Verbinding time-out

en: Connection timed out, check server URL. Example: http://localhost:4040/
nl: Time-out van verbinding, controleer de URL van de server. Bijvoorbeeld: http://localhost:4040/

en: Constant bitrate
nl: Constante bitrate

en: Convert all music
nl: Alle muziek converteren

en: Convert any music that the device can't play
nl: Alle muziek die het apparaat niet kan afspelen converteren

en: Convert lossless audiofiles before sending them to the remote.
nl: Converteer audiobestanden gecomprimeerd zonder kwaliteitsverlies voor ze naar de Remote te sturen.

en: Convert lossless files
nl: Converteer bestanden gecomprimeerd zonder kwaliteitsverlies

en: Copy to clipboard
nl: Kopieer naar klembord

en: Copy to device...
nl: Naar apparaat kopiëren…

en: Copy to library...
nl: Naar bibliotheek kopiëren…

en: Could not connect to Subsonic, check server URL. Example: http://localhost:4040/
nl: Kon niet verbinden met Subsonic, controleer de URL van de server. Bijvoorbeeld: http://localhost:4040/

en: Could not create the GStreamer element "%1" - make sure you have all the required GStreamer plugins installed
nl: Kan GStreamer element ‘%1’ niet aanmaken - zorg ervoor dat u alle vereiste GStreamer plug-ins geïnstalleerd heeft

en: Could not detect an audio stream in %1
nl: Kon geen audio stream vinden in %1

en: Could not find Google Drive file.
nl: Kon geen Google Drive-bestand vinden.

en: Could not find a suitable encoder element for <b>%1</b>.
nl: Kon geen passend codeerelement vinden voor <b>%1</b>.

en: Could not get details
nl: Kon geen details ophalen

en: Could not log in to Last.fm. Please try again.
nl: Kon niet inloggen bij last.fm. Probeer het nog eens.

en: Couldn't create playlist
nl: Kon afspeellijst niet maken

en: Couldn't find a muxer for %1, check you have the correct GStreamer plugins installed
nl: Kan muxer voor %1 niet vinden, controleer of u de juiste GStreamer plug-ins geïnstalleerd heeft

en: Couldn't find an encoder for %1, check you have the correct GStreamer plugins installed
nl: Kan geen encoder voor %1 vinden, controleer of u de juiste GStreamer plug-ins geïnstalleerd heeft

en: Couldn't open output file %1
nl: Kan uitvoerbestand %1 niet openen

en: Cover Manager
nl: Albumhoesbeheerder

en: Cover art from embedded image
nl: Albumhoes van toegevoegde afbeelding

en: Cover art loaded automatically from %1
nl: Albumhoes automatisch van %1 geladen

en: Cover art manually unset
nl: Albumhoes handmatig teruggezet

en: Cover art not set
nl: Albumhoes niet ingesteld

en: Cover art set from %1
nl: Albumhoes ingesteld van %1

en: Covers from %1
nl: Albumhoes van %1

en: Create a new playlist with files/URLs
nl: Creëer een nieuwe afspeellijst aan de hand van bestanden en/of URLS

en: Cross-fade when changing tracks automatically
nl: Cross-fade wanneer automatisch van nummer veranderd wordt

en: Cross-fade when changing tracks manually
nl: Cross-fade wanneer handmatig van nummer veranderd wordt

en: Ctrl+Down
nl: Ctrl+Omlaag

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom image:
nl: Aangepaste afbeelding:

en: Custom message settings
nl: Instellingen voor aangepaste berichten

en: Custom...
nl: Aangepast…

en: D-Bus path
nl: DBus-pad

en: Database
nl: Gegevensbank

en: Database corruption detected. Please read https://github.com/clementine-player/Clementine/wiki/Database-Corruption for instructions on how to recover your database
nl: De database lijkt corrupt. Instructies om de database te herstellen staan op: https://github.com/clementine-player/Clementine/wiki/Database-Corruption

en: Date
nl: Datum

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: Date modified
nl: Wijzigingsdatum

en: Days
nl: Dagen

en: De&fault
nl: Stan&daard

en: Decrease the volume by 4 percent
nl: Verlaag het volume met 4 procent

en: Decrease the volume by <value> percent
nl: Verlaag het volume met <value> procent

en: Decrease volume
nl: Volume verlagen

en: Default background image
nl: Standaard achtergrondafbeelding

en: Default device on %1
nl: Standaard apparaat op %1

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Delay between visualizations
nl: Vertraging tussen visualisaties

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete downloaded data
nl: Verwijder gedownloadde gegevens

en: Delete files
nl: Bestanden verwijderen

en: Delete from device...
nl: Van apparaat verwijderen…

en: Delete from disk...
nl: Van schijf verwijderen…

en: Delete played episodes
nl: Verwijder afgespeelde afleveringen

en: Delete preset
nl: Voorinstelling verwijderen

en: Delete smart playlist
nl: Slimme-afspeellijst verwijderen

en: Delete the currently playing song
nl: Verwijder het lied dat momenteel wordt afgespeeld

en: Delete the original files
nl: Oorspronkelijke bestanden verwijderen

en: Deleting files
nl: Bestanden worden verwijderd

en: Depth
nl: Diepte

en: Dequeue selected tracks
nl: Geselecteerde nummers uit wachtrij verwijderen

en: Dequeue track
nl: Nummer uit wachtrij verwijderen

en: Destination
nl: Bestemming

en: Details...
nl: Details…

en: Detect
nl: Detecteren

en: Device
nl: Apparaat

en: Device Properties
nl: Apparaateigenschappen

en: Device name
nl: Apparaatnaam

en: Device properties...
nl: Apparaateigenschappen…

en: Devices
nl: Apparaten

en: Dialog
nl: Dialoog

en: Did you mean
nl: Bedoelde u

en: Digitally Imported password
nl: Digitally Imported wachtwoord

en: Digitally Imported username
nl: Digitally Imported gebruikersnaam

en: Direct internet connection
nl: Directe internetverbinding

en: Directory
nl: Map

en: Disable duration
nl: Notificatie permanent weergeven

en: Disable moodbar generation
nl: Schakel het aanmaken van de stemmingsbalk uit

[ctx: Refers to a disabled notification type in Notification settings.]
en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

[ctx: Refers to search provider's status.]
en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disc
nl: Schijf

en: Discontinuous transmission
nl: Overdracht onderbreken

en: Display options
nl: Weergaveopties

en: Display the on-screen-display
nl: Infoschermvenster weergeven

en: Do a full library rescan
nl: De volledige database opnieuw scannen

en: Do a full rescan
nl: Opnieuw volledig scannen

en: Do a full rescan...
nl: Volledig opnieuw scannen…

en: Do not convert any music
nl: Geen muziek converteren

en: Do not overwrite
nl: Niet overschrijven

en: Doing a full rescan will lose any metadata you've saved in Clementine such as cover art, play counts and ratings.  Clementine will rescan all your music in %1 which may take some time.
nl: Volledig opnieuw scannen zal alle metagegevens verliezen die je in Clementine hebt opgeslagen zoals albumhoezen, afspeelstatistieken en waarderingen.  Clementine zal al je muziek in %1 opnieuw scannen, wat enige tijd kan vergen.

en: Don't repeat
nl: Niet herhalen

en: Don't show in various artists
nl: Niet in diverse artiesten weergeven

en: Don't show listened episodes
nl: Beluisterde afleveringen niet tonen

en: Don't shuffle
nl: Niet willekeurig afspelen

en: Don't stop!
nl: Niet stoppen!

en: Donate
nl: Doneer

en: Double click to open
nl: Dubbeklik om te openen

en: Double clicking a song in the playlist will...
nl: Dubbelklikken op een afspeellijst zal …

en: Double clicking a song will...
nl: Dubbelklikken op een nummer zal…

en: Download %n episodes
nl: Download %n afleveringen

en: Download directory
nl: Download map

en: Download episodes to
nl: Download afbeeldingen naar

en: Download membership
nl: Lidmaatschap downloaden

en: Download new episodes automatically
nl: Download nieuwe afleveringen automatisch

en: Download queued
nl: Download in wachtrij gezet

en: Download settings
nl: Download instellingen

en: Download the original Android app
nl: De originele Android-app downloaden

en: Download the remote for Desktops, Android and iOS
nl: De afstandsbediening voor desktops, Android en iOS downloaden

en: Download this album
nl: Dit album downloaden

en: Download this album...
nl: Dit album downloaden…

en: Download this episode
nl: Download deze aflevering

en: Downloading (%1%)...
nl: Bezig met downloaden (%1%)…

en: Downloading Icecast directory
nl: Icecast-map aan het downloaden

en: Downloading Jamendo catalogue
nl: Jamendo-catalogus downloaden

en: Downloading Magnatune catalogue
nl: Magnatune-catalogus downloaden

en: Downloading metadata
nl: Metadata ophalen

en: Drag to reposition
nl: Sleep om te verplaatsen

en: Dump Graph
nl: Graaf dumpen

en: Dump Pipeline Graph
nl: Pipeline-graaf dumpen

en: Dump To Logs
nl: Naar logs dumpen

en: Duration
nl: Duur

en: Dynamic mode is on
nl: Dynamische modus ingeschakeld

en: Dynamic random mix
nl: Dynamische random mix

en: Edit smart playlist...
nl: Slimme-afspeellijst bewerken…

en: Edit tag "%1"...
nl: Label ‘%1’ bewerken…

en: Edit tag...
nl: Label bewerken…

en: Edit tags
nl: Labels bewerken

en: Edit track information
nl: Nummerinformatie bewerken

en: Edit track information...
nl: Nummerinformatie bewerken…

en: Edit tracks information...
nl: Nummerinformatie bewerken…

en: Edit...
nl: Bewerken…

en: Email
nl: E-mail

en: Enable Wii Remote support
nl: Ondersteuning voor Wii Remote inschakelen

en: Enable equalizer
nl: Equalizer inschakelen

en: Enable shortcuts only when Clementine is focused
nl: Sneltoetsen alleen inschakelen wanneer Clementine de focus heeft

en: Enable song metadata inline edition with click
nl: Schakel direct bewerken van metadata in bij klik

en: Enable sources below to include them in search results.  Results will be displayed in this order.
nl: Activeer de onderstaande bronnen om ze te tonen in de zoekresultaten.  De resultaten worden weergegeven in deze volgorde.

en: Enable/disable Last.fm scrobbling
nl: Last.fm scrobbling in-/uitschakelen

en: Encoder
nl: Codeerder

en: Encoding complexity
nl: Coderingscomplexiteit

en: Encoding engine quality
nl: Kwaliteit encoding-engine

en: Encoding mode
nl: Coderings-modus

en: Enter a URL
nl: Voer een URL in

en: Enter a URL to download a cover from the Internet:
nl: Voeg een URL toe om een albumhoes van het internet te downloaden:

en: Enter a filename for exported covers (no extension):
nl: Geef een bestandsnaam voor de geëxporteerde albumhoezen (geen extensie)

en: Enter a new name for this playlist
nl: Voer een nieuwe naam voor deze afspeellijst in

en: Enter search terms above to find music on your computer and on the internet
nl: Typ hierboven om muziek op uw computer en het internet te zoeken

en: Enter search terms below to find podcasts in the iTunes Store
nl: Voer hieronder uw zoektermen in om podcasts in de iTunes Store te vinden

en: Enter search terms below to find podcasts on gpodder.net
nl: Voer hieronder uw zoektermen in om podcasts op gpodder.net te vinden

en: Enter search terms here
nl: Voer hier een zoekterm in

en: Enter the URL of an internet radio stream:
nl: Voer de URL van een internetradios-tream in:

en: Enter the name of the folder
nl: Geef de naam van de map

en: Enter this IP in the App to connect to Clementine.
nl: Geef in de App dit IP-adres op om verbinding met Clementine te maken

en: Entire collection
nl: Gehele verzameling

en: Episode information
nl: Aflevering informatie

en: Equivalent to --log-levels *:1
nl: Gelijkwaardig aan --log-levels *:1

en: Equivalent to --log-levels *:3
nl: Gelijkwaardig aan --log-levels *:3

en: Error
nl: Fout

en: Error connecting MTP device
nl: Fout tijdens het verbinden met het MTP-apparaat

en: Error copying songs
nl: Fout tijdens het kopiëren van de nummers

en: Error deleting songs
nl: Fout tijdens het verwijderen van de nummers

en: Error discovering %1: %2
nl: Fout bij ontdekken van %1: %2

en: Error loading %1
nl: Fout bij laden van %1

en: Error loading di.fm playlist
nl: Fout bij laden di.fm afspeellijst

en: Error processing %1: %2
nl: Fout bij verwerken van %1: %2

en: Error while loading audio CD
nl: Fout bij het laden van audio-cd

en: Ever played
nl: Ooit afgespeeld

en: Every 10 minutes
nl: Elke 10 minuten

en: Every 12 hours
nl: Elke 12 uur

en: Every 2 hours
nl: Elke 2 uur

en: Every 20 minutes
nl: Elke 20 minuten

en: Every 30 minutes
nl: Elke 30 minuten

en: Every 6 hours
nl: Elke 6 uur

en: Every hour
nl: Elk uur

en: Except between tracks on the same album or in the same CUE sheet
nl: Behalve tussen nummers van hetzelfde album of in dezelfde CUE-sheet

en: Existing covers
nl: Bestaande albumhoezen

en: Expand
nl: Aanvullen

en: Expires on %1
nl: Verloopt op %1

en: Export Covers
nl: Albumhoezen Exporteren

en: Export covers
nl: Albumhoezen exporteren

en: Export downloaded covers
nl: Exporteer gedownloade albumhoezen

en: Export embedded covers
nl: Exporteer albumhoezen in mediabestanden

en: Export finished
nl: Klaar me exporteren

en: Exported %1 covers out of %2 (%3 skipped)
nl: %1 van %2 albumhoezen geëxporteerd (%3 overgeslagen)

en: Fade out on pause / fade in on resume
nl: Uitvagen bij pauze / Invagen bij hervatten

en: Fade out when stopping a track
nl: Uitvagen bij stoppen van een nummer

en: Fading
nl: Uitvagen

en: Fading duration
nl: Uitvaagduur

en: Failed reading CD drive
nl: CD-station lezen mislukt

en: Failed to fetch directory
nl: Ophalen van de map is mislukt

en: Failed to fetch podcasts
nl: Ophalen van podcasts mislukt

en: Failed to get channel list:
    %1
nl: Niet gelukt om kanaallijst te verkrijgen:
    %1

en: Failed to load podcast
nl: Laden van podcast mislukt

en: Failed to parse %1 response:
    %2
nl: Ontleden van %1-antwoord mislukt:
    %2

en: Failed to parse the XML for this RSS feed
nl: Het laden van het XML bestand voor deze RSS-feed is mislukt

en: Failed to update icecast directory:
    %1
nl: Bijwerken van icecast-map mislukt:
    %1

en: Failed to write new auto-tags to '%1'
nl: Wegschrijven van auto-labels naar ‘%1’ mislukt

en: Fast
nl: Snel

en: Fast search
nl: Snel zoeken

en: Favourite tracks
nl: Favoriete nummers

en: Fetch Missing Covers
nl: Ontbrekende albumhoezen ophalen

en: Fetch automatically
nl: Automatisch ophalen

en: Fetch completed
nl: Ophalen voltooid

en: Fetching Subsonic library
nl: Ophalen van Subsonic bibliotheek

en: Fetching cover error
nl: Fout bij ophalen albumhoes

en: Fetching playlist items
nl: Afspeellijstitems aan het ophalen

en: File extension
nl: Bestandsextensie

en: File formats
nl: Bestandsformaten

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File name (without path)
nl: Bestandsnaam (zonder pad)

en: File paths
nl: Bestandspaden

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: File type
nl: Bestandstype

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Filename Preview
nl: Voorvertoning bestandsnaam

en: Files
nl: Bestanden

en: Files to transcode
nl: Te converteren bestanden

en: Find songs in your library that match the criteria you specify.
nl: Vind nummers in uw bibliotheek die met de opgegeven criteria overeenkomen.

en: Fingerprinting song
nl: Uniek patroon uit nummer halen

en: Finish
nl: Voltooien

en: First level
nl: Eerste niveau

en: Fit cover to width
nl: Albumhoes aan breedte aanpassen

en: Font size
nl: Tekengrootte

en: Force mono encoding
nl: Mono-encodering forceren

en: Forget device
nl: Apparaat vergeten

en: Forgetting a device will remove it from this list and Clementine will have to rescan all the songs again next time you connect it.
nl: Het vergeten van een apparaat zal het uit deze lijst verwijderen en zodra u het de volgende keer aansluit, zal Clementine alle nummers opnieuw moeten inlezen.

en: Form
nl: Formulier

en: Format
nl: Formaat

en: Frequently Played Albums
nl: Vaak gespeelde albums

en: Frozen
nl: Bevroren

en: Full Bass
nl: Maximale bas

en: Full Bass + Treble
nl: Maximale bas + hoge tonen

en: Full Treble
nl: Maximale hoge tonen

en: General
nl: Algemeen

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Getting channels
nl: Kanalen ophalen

en: Getting station
nl: Station aan het verkrijgen

en: Getting streams
nl: Radiostream ophalen

en: Give it a name:
nl: Geef het een naam:

en: Go
nl: Ga

en: Go to next playlist tab
nl: Ga naar het volgende afspeellijst-tabblad

en: Go to previous playlist tab
nl: Ga naar het vorige afspeellijst-tabblad

en: Got %1 covers out of %2 (%3 failed)
nl: %1 van de %2 albumhoezen opgehaald (%3 mislukt)

en: Grey out non existent songs in my playlists
nl: Niet-bestaande nummer in de afspeellijst vervagen

en: Group Library by...
nl: Bibliotheek groeperen op…

en: Group by
nl: Groeperen op

en: Group by Album
nl: Groeperen op album

en: Group by Album artist/Album
nl: Groeperen op Album Artiest/Album

en: Group by Artist
nl: Groeperen op artiest

en: Group by Artist/Album
nl: Groeperen op artiest/album

en: Group by Artist/Year - Album
nl: Groeperen op artiest/jaar - album

en: Group by Genre/Album
nl: Groeperen op genre/album

en: Group by Genre/Artist/Album
nl: Groeperen op genre/artiest/album

en: Grouping
nl: Groepering

en: Grouping Name
nl: Naam Groepering

en: Grouping name:
nl: Naam groepering:

en: HTML page did not contain any RSS feeds
nl: HTML-pagina bevat geen RSS-feed

en: HTTP 3xx status code received without URL, verify server configuration.
nl: HTTP 3xx statuscode ontvangen zonder URL, controleer server configuratie.

en: HTTP proxy
nl: HTTP-proxy

en: Happy
nl: Blij

en: Hardware information
nl: Hardware-informatie

en: Hardware information is only available while the device is connected.
nl: Hardware-informatie is alleen beschikbaar wanneer het apparaat aangesloten is.

en: Hide playlist filter toolbar
nl: Werkbalk filterlijst verbergen

en: High
nl: Hoog

en: High (%1 fps)
nl: Hoog (%1 fps)

en: High (1024x1024)
nl: Hoog (1024x1024)

en: Host not found, check server URL. Example: http://localhost:4040/
nl: Host niet gevonden, controleer de URL van de server. Bijvoorbeeld: http://localhost:4040/

en: Hours
nl: Uur

en: I don't have a Magnatune account
nl: Ik heb geen Magnatune-account

en: Icon
nl: Pictogram

en: Icons on top
nl: Pictogrammen bovenaan

en: Identifying song
nl: Nummer identificeren

en: If activated, clicking a selected song in the playlist view will let you edit the tag value directly
nl: Indien geactiveerd, zal door het aanklikken van een geselecteerd nummer in de afspeellijst je de labelwaarde direct kunnen bewerken.

en: If enabled the original files will be removed. If transcoded files have the same file extension and the destination is the same directory as the original files, the original files will be replaced.
nl: Als dit is ingeschakeld zullen de originele bestanden worden verwijderd.  Als de omgezette bestanden dezelfde bestandsextensie hebben en de bestemming dezelfde map als de originele bestanden is, zullen de originele bestanden worden vervangen.

en: If you continue, this device will work slowly and songs copied to it may not work.
nl: Als u verder gaat zal dit apparaat traag zijn en de nummers die ernaar gekopieerd werden zullen mogelijk niet meer werken.

en: If you know the URL of a podcast, enter it below and press Go.
nl: Als u de URL van een podcast weet, typ deze hieronder en klik op Ga

en: Ignore "The" in artist names
nl: “The” in artiestennamen negeren

en: Ignore prefix word(s)
nl: Negeer voorvoegselwoord(en)

en: Images (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.gif *.xpm *.pbm *.pgm *.ppm *.xbm)
nl: Afbeeldingen (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.gif *.xpm *.pbm *.pgm *.ppm *.xbm)

en: Images (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.xpm *.pbm *.ppm *.xbm)
nl: Afbeeldingen (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.xpm *.pbm *.ppm *.xbm)

en: In %1 days
nl: In %1 dagen

en: In %1 weeks
nl: In %1 weken

en: In dynamic mode new tracks will be chosen and added to the playlist every time a song finishes.
nl: In ‘dynamische modus’ worden nieuwe nummers gekozen en aan de afspeellijst toegevoegd op het moment dat een nummer eindigt.

en: Include album art in the notification
nl: Albumhoes in de notificatie weergeven

en: Include all songs
nl: Voeg alles toe

en: Incompatible Subsonic REST protocol version. Client must upgrade.
nl: Incompatibele Subsonic REST protocol versie. Client moet upgraden.

en: Incompatible Subsonic REST protocol version. Server must upgrade.
nl: Incompatibele Subsonic REST protocol versie. Server moet upgraden.

en: Incomplete configuration, please ensure all fields are populated.
nl: Configuratie incompleet, controleer dat alle velden ingevuld zijn.

en: Increase the volume by 4 percent
nl: Verhoog het volume met 4 procent

en: Increase the volume by <value> percent
nl: Verhoog het volume met <value> procent

en: Increase volume
nl: Volume verhogen

en: Indexing %1
nl: Indexeren %1

en: Information
nl: Informatie

en: Input options
nl: Invoeropties

en: Insert...
nl: Invoegen…

en: Integrity check
nl: Integriteits check

[ctx: Global search settings dialog title.]
en: Internet services
nl: internet-diensten

en: Intro tracks
nl: Intro nummers

en: Invalid API key
nl: Ongeldige API-sleutel

en: Invalid URL
nl: Ongeldige URL

en: Invalid format
nl: Ongeldig formaat

en: Invalid method
nl: Ongeldige methode

en: Invalid parameters
nl: Ongeldige parameters

en: Invalid resource specified
nl: Ongeldige bron opgegeven

en: Invalid service
nl: Ongeldige service

en: Invalid session key
nl: Ongeldige sessiesleutel

en: Invert Selection
nl: Selectie omkeren

en: Jamendo Most Listened Tracks
nl: Jamendo, meestbeluisterde nummers

en: Jamendo Top Tracks
nl: Jamendo, beste nummers

en: Jamendo Top Tracks of the Month
nl: Jamendo, beste nummers van de maand

en: Jamendo Top Tracks of the Week
nl: Jamendo, beste nummers van de week

en: Jump to previous song right away
nl: Meteen naar vorige nummer springen

en: Jump to the currently playing track
nl: Spring naar het huidige nummer

en: Keep buttons for %1 second...
nl: Hou de toetsen voor %1 seconde ingedrukt…

en: Keep buttons for %1 seconds...
nl: Hou de toetsen voor %1 seconden ingedrukt…

en: Keep running in the background when the window is closed
nl: In de achtergrond laten draaien als het venster gesloten wordt

en: Keep the original files
nl: De originele bestanden behouden

[ctx: Label for buton to enable/disable kittens in the now playing widget]
en: Kittens
nl: Poesjes

en: Language
nl: Taal

en: Laptop/Headphones
nl: Laptop/koptelefoon

en: Large Hall
nl: Grote hal

en: Large album cover
nl: Grote albumhoes

en: Large album cover (details below)
nl: Grote albumhoes (details eronder)

en: Large album cover (no details)
nl: Grote albumhoes (geen details)

en: Large sidebar
nl: Grote zijbalk

en: Last played
nl: Laatst afgespeeld

[ctx: A playlist's tag.]
en: Last played
nl: Laatst afgespeeld

en: Last.fm Authentication
nl: Last.fm Authenticatie

en: Last.fm is currently busy, please try again in a few minutes
nl: Last.fm is momenteel bezet, probeer het over een paar minuten nogmaals

en: Last.fm play counts
nl: Last.fm statistieken

en: Last.fm tags
nl: Last.fm labels

en: Least favourite tracks
nl: Nummers met laagste waardering

en: Left
nl: Links

en: Length
nl: Duur

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Library advanced grouping
nl: Bibliotheek geavanceerd groeperen

en: Library rescan notice
nl: Database herscan-melding

en: Library search
nl: Database doorzoeken

en: Limits
nl: Grenzen

en: Load
nl: Laden

en: Load cover from URL
nl: Albumhoes van URL laden

en: Load cover from URL...
nl: Albumhoes van URL laden…

en: Load cover from disk
nl: Albumhoes van schijf laden

en: Load cover from disk...
nl: Albumhoes van schijf laden…

en: Load playlist
nl: Afspeellijst laden

en: Load playlist...
nl: Afspeellijst laden…

en: Loading MTP device
nl: MTP-apparaat laden

en: Loading iPod database
nl: iPod-database laden

en: Loading smart playlist
nl: Slimme afspeellijst laden

en: Loading songs
nl: Nummers laden

en: Loading stream
nl: Radiostream laden

en: Loading tracks
nl: Nummers laden

en: Loading tracks info
nl: Nummerinformatie laden

en: Loading...
nl: Laden…

en: Loads files/URLs, replacing current playlist
nl: Bestanden/URLs laden, en vervangt de huidige afspeellijst

en: Login
nl: Inloggen

en: Login failed
nl: Inloggen mislukt

en: Logs
nl: Logbestanden

en: Long term prediction profile (LTP)
nl: Lange termijn voorspellingsprofiel (LTP)

en: Love
nl: Mooi

en: Love (Last.fm scrobbling)
nl: Love (Last.fm scrobblen)

en: Low (%1 fps)
nl: Laag (%1 fps)

en: Low (256x256)
nl: Laag (256x256)

en: Low complexity profile (LC)
nl: Lage complexiteit profiel (LC)

en: Lyrics
nl: Songteksten

en: Lyrics from %1
nl: Songtekst van %1

en: Lyrics from the tag
nl: Songteksten van de tag

en: MP3 256k
nl: MP3 256K

en: Magnatune Download
nl: Magnatune-download

en: Magnatune download finished
nl: Magnatune-download voltooid

en: Main profile (MAIN)
nl: Normaal profiel (MAIN)

en: Make it so!
nl: Voer uit!

[ctx: Label for button to enable/disable Enterprise background sound.]
en: Make it so!
nl: Voer uit!

en: Malformed response
nl: Foutieve respons

en: Manage saved groupings
nl: Beheer opgeslagen groeperingen

en: Manual proxy configuration
nl: Handmatige proxyconfiguratie

en: Manually
nl: Handmatig

en: Manufacturer
nl: Fabrikant

en: Mark as listened
nl: Markeer als beluisterd

en: Mark as new
nl: Markeer als nieuw

en: Match every search term (AND)
nl: Match op alle zoektermen (EN)

en: Match one or more search terms (OR)
nl: Match op een of meer zoektermen (OF)

en: Maximum bitrate
nl: Maximale bitrate

en: Maximum number of child processes for tag handling (requires restart)
nl: Maximale aantal kindprocessen voor tagverwerking (vereist herstart)

en: Medium (%1 fps)
nl: Gemiddeld (%1 fps)

en: Medium (512x512)
nl: Gemiddeld (512x512)

en: Membership type
nl: Type lidmaatschap

en: Minimum bitrate
nl: Minimale bitrate

en: Minimum buffer fill
nl: Minimale buffervulling

en: Missing plugins
nl: Plugins ontbreken

en: Missing projectM presets
nl: Ontbrekende projectM voorinstellingen

en: Monitor the library for changes
nl: De bibliotheek op wijzigingen blijven controleren

en: Monkey's Audio
nl: De Audio van een Aap

en: Mono playback
nl: Mono afspelen

en: Months
nl: Maanden

en: Mood
nl: Stemming

en: Moodbar style
nl: Stemmingsbalkstijl

en: Moodbars
nl: Stemmingsbalken

en: Most played
nl: Meest afgespeeld

en: Mount point
nl: Koppelpunt

en: Mount points
nl: Koppelpunten

en: Move down
nl: Omlaag verplaatsen

en: Move to library...
nl: Naar bibliotheek verplaatsen…

en: Move up
nl: Omhoog verplaatsen

en: Music
nl: Muziek

en: Music Library
nl: Muziekbibliotheek

en: Music extensions remotely visible
nl: Muziekextensies op afstand zichtbaar

en: Mute
nl: Dempen

en: Name
nl: Naam

[ctx: Category label]
en: Name
nl: Naam

en: Naming options
nl: Benoemingsopties

en: Narrow band (NB)
nl: Langzaam internet

en: Network Proxy
nl: Netwerk Proxy

en: Network Remote
nl: Netwerk Remote

en: Never
nl: Nooit

en: Never played
nl: Nooit afgespeeld

en: Never start playing
nl: Nooit afspelen

en: New folder
nl: Nieuwe map

en: New playlist
nl: Nieuwe afspeellijst

en: New smart playlist...
nl: Nieuwe slimme afspeellijst…

en: New songs
nl: Nieuwe nummers

en: New tracks will be added automatically.
nl: Nieuwe nummers worden automatisch toegevoegd.

en: Newest Albums
nl: Nieuwste albums

en: Newest tracks
nl: Nieuwste nummers

en: Next
nl: Volgende

en: Next album
nl: Volgend album

en: Next track
nl: Volgend nummer

en: Next week
nl: Volgende week

en: No analyzer
nl: Geen weergave

en: No background image
nl: Geen achtergrondafbeelding

en: No covers to export.
nl: Geen albumhoezen om te exporteren.

en: No long blocks
nl: Geen lange blokken

en: No matches found.  Clear the search box to show the whole playlist again.
nl: Geen overeenkomsten gevonden. Maak het zoekveld leeg om de gehele lijst opnieuw weer te geven.

en: No settings available for this type.
nl: Geen instellingen beschikbaar voor dit type

en: No settings page available for encoder element <b>%1</b>. Please report this issue:<br><a href="%2">%2</a>
nl: Geen instellingen beschikbaar voor codeerelement <b>%1</b>. Gelieve dit probleem te rapporteren:<br><a href="%2">%2</a>

en: No short blocks
nl: Geen korte blokken

en: None
nl: Geen

en: None of the selected songs were suitable for copying to a device
nl: Geen van de geselecteerde nummers waren geschikt voor het kopiëren naar een apparaat

en: Normal
nl: Normaal

en: Normal block type
nl: Normaal blok type

en: Normal duration (at least 4 minutes or half the track length)
nl: Normale duur (minimaal 4 minuten of de helft van de tracklengte)

en: Not available while using a dynamic playlist
nl: Niet beschikbaar tijdens het gebruik van een dynamische afspeellijst

en: Not connected
nl: Niet verbonden

en: Not enough content
nl: Onvoldoende inhoud

en: Not enough fans
nl: Onvoldoende fans

en: Not enough members
nl: Onvoldoende leden

en: Not enough neighbors
nl: Onvoldoende buren

en: Not logged in
nl: Niet ingelogd

en: Not mounted - double click to mount
nl: Niet aangekoppeld - dubbelklik om aan te koppelen

en: Notification type
nl: Notificatietype

en: Notifications
nl: Notificaties

en: Now Playing
nl: Nu aan het afspelen

en: Number of episodes to show
nl: Aantal aflevering om te tonen

en: Number of processes:
nl: Aantal processen:

en: OSD Preview
nl: Voorbeeld infoschermvenster

en: Off
nl: Uit

en: Ogg FLAC
nl: Ogg Flac

en: On
nl: Aan

en: Only accept connections from clients within the ip ranges:
    10.x.x.x
    172.16.0.0 - 172.31.255.255
    192.168.x.x
nl: Alleen verbindingen accepteren van apparaten met ip-ranges:⏎
    10.x.x.x⏎
    172.16.0.0 - 172.31.255.255⏎
    192.168.x.x

en: Only allow connections from the local network
nl: Alleen verbindingen van het lokale netwerk toestaan

en: Only show the first
nl: Alleen de eerste tonen

en: Opacity
nl: Doorzichtigheid

en: Open %1 in browser
nl: %1 in de browser openen

en: Open &audio CD...
nl: &Audio-CD openen…

en: Open OPML file
nl: OML bestand openen

en: Open OPML file...
nl: OML-bestand openen…

en: Open a directory to import music from
nl: Open een pad om muziek uit te importeren

en: Open device
nl: Apparaat openen

en: Open file...
nl: Bestand openen…

en: Open in Google Drive
nl: In Google Drive openen

en: Open in new playlist
nl: In een nieuwe afspeellijst openen

[ctx: Refers to behavior settings in Clementine settings page.]
en: Open in new playlist
nl: Openen in een nieuwe afspeellijst

en: Open in your browser
nl: Open in je browser

en: Open...
nl: Openen…

en: Operation failed
nl: Bewerking is mislukt

en: Optimize for bitrate
nl: Optimaliseer voor bitrate

en: Optimize for quality
nl: Optimaliseer voor kwaliteit

en: Options...
nl: Opties…

en: Organise Files
nl: Bestanden sorteren

en: Organise files...
nl: Bestanden sorteren…

en: Organising files
nl: Bestanden sorteren

en: Original tags
nl: Originele labels

en: Original year
nl: Oorspronkelijk jaar

en: Original year - Album
nl: Oorspronkelijk jaar - Album

en: Original year tag support
nl: Tag ondersteuning oorspronkelijk jaar

en: Other
nl: Overig

en: Other options
nl: Overige opties

en: Output device
nl: Uitvoer apparaat

en: Output options
nl: Uitvoeropties

en: Overwrite all
nl: Alles overschrijven

en: Overwrite existing files
nl: Overschrijf bestaande bestanden

en: Overwrite smaller ones only
nl: Overschrijf alleen kleinere

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Parsing Jamendo catalogue
nl: Jamendo-catalogus verwerken

en: Partition label
nl: Partitielabel

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Pause
nl: Pauze

en: Pause playback
nl: Afspelen pauzeren

en: Paused
nl: Gepauzeerd

en: Performer
nl: Uitvoerend artiest

en: Pipeline
nl: Pijplijn

en: Pipelines
nl: Pijplijnen

en: Plain sidebar
nl: Normale zijbalk

en: Play
nl: Afspelen

en: Play count
nl: Aantal maal afgespeeld

en: Play given playlist
nl: Gegeven afspeellijst afspelen

en: Play if stopped, pause if playing
nl: Afspelen indien gestopt, pauzeren indien afgespeeld

en: Play if there is nothing already playing
nl: Afspelen wanneer niets aan het afspelen is

en: Play next
nl: Speel vervolgens

en: Play selected tracks next
nl: Speel geselecteerde nummers vervolgens af

en: Play the <n>th track in the playlist
nl: De <n>de/ste track in de afspeellijst afspelen

en: Play/Pause
nl: Afspelen/pauzeren

en: Playback
nl: Weergave

en: Player options
nl: Speler-opties

en: Playlist
nl: Afspeellijst

en: Playlist finished
nl: Afspeellijst voltooid

en: Playlist options
nl: Afspeellijst-opties

en: Playlist type
nl: Afspeellijst type

en: Playlists
nl: Afspeellijsten

en: Please close your browser and return to Clementine.
nl: Sluit uw browser en keer terug naar Clementine.

en: Please open this URL in your browser: <a href="%1">%1</a>
nl: Open deze URL in je browser: <a href="%1">%1</a>

en: Podcast Information
nl: Podcast-informatie

en: Podcast information
nl: Podcast-informatie

en: Popup duration
nl: Pop-up duur

en: Port
nl: Poort

en: Pre-amp
nl: Voorversterking

en: Preference
nl: Voorkeur

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Preferences...
nl: Voorkeuren…

en: Preferred album art filenames (comma separated)
nl: Voorkeur voor bestandsnamen van albumhoezen (gescheiden door komma’s)

en: Preferred audio format
nl: Audioformaat-voorkeur

en: Preferred format
nl: Voorkeursformaat

en: Premium audio type
nl: Premium audio formaat

en: Preset:
nl: Voorinstelling:

en: Press a button combination to use for
nl: Druk een toetstencombinatie om te gebruiken

en: Press a key
nl: Druk een toets

en: Press a key combination to use for %1...
nl: Kies een toetsencombinatie om voor %1 te gebruiken…

en: Pressing "Previous" in player will...
nl: Op “Vorige” drukken in de speler zal …

en: Pretty OSD options
nl: Opties mooi infoschermvenster

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Previous
nl: Vorige

en: Previous track
nl: Vorig nummer

en: Print out version information
nl: Versie-informatie uitprinten

en: Profile
nl: Profiel

en: Progress
nl: Voortgang

[ctx: Category label]
en: Progress
nl: Voortgang

en: Psychedelic
nl: Psychedelisch

en: Push Wii Remote button
nl: Druk de knop van de Wii-afstandsbediening

en: Push Wiiremote button
nl: Klik op Wiiremote-knop

en: Put songs in a random order
nl: Plaats nummers in willekeurige volgorde

[ctx: Sound quality]
en: Quality
nl: Kwaliteit

[ctx: Visualisation quality]
en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Querying device...
nl: Apparaat afzoeken…

en: Queue Manager
nl: Wachtrijbeheer

en: Queue selected tracks
nl: Geselecteerde nummers in de wachtrij plaatsen

en: Queue track
nl: Nummer in de wachtrij plaatsen

en: Quickly rate the playing track
nl: Het spelende bestand snel beoordelen

en: Radio (equal loudness for all tracks)
nl: Radio (gelijk volume voor alle nummers)

en: Rain
nl: Regen

[ctx: Label for button to enable/disable rain background sound.]
en: Rain
nl: Regen

en: Random Albums
nl: Willekeurige albums

en: Random Songs
nl: Willekeurige nummers

en: Random visualization
nl: Willekeurige visualisatie

en: Rate the current song 0 stars
nl: Waardeer huidig nummer met 0 sterren

en: Rate the current song 1 star
nl: Waardeer huidig nummer met 1 ster

en: Rate the current song 2 stars
nl: Waardeer huidig nummer met 2 sterren

en: Rate the current song 3 stars
nl: Waardeer huidig nummer met 3 sterren

en: Rate the current song 4 stars
nl: Waardeer huidig nummer met 4 sterren

en: Rate the current song 5 stars
nl: Waardeer huidig nummer met 5 sterren

en: Rating
nl: Waardering

en: Really cancel?
nl: Werkelijk annuleren?

en: Recently Played Albums
nl: Onlangs afgespeelde albums

en: Redirect limit exceeded, verify server configuration.
nl: Omleidingslimiet overschreden, controleer server configuratie.

en: Refresh catalogue
nl: Catalogus verversen

en: Refresh channels
nl: Kanalen verversen

en: Refresh station list
nl: Lijst met stations verversen

en: Refresh streams
nl: Lijst met radiostreams verversen

en: Relative
nl: Relatief

en: Remember Wii remote swing
nl: Onthou Wii remote zwaai

en: Remember from &last time
nl: Onthouden van de &vorige keer

en: Remember my choice
nl: Onthoud mijn keuze

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove action
nl: Actie verwijderen

en: Remove current song from playlist
nl: Verwijder huidig nummer van de afspeellijst

en: Remove duplicates from playlist
nl: Verwijder dubbelen uit afspeellijst

en: Remove folder
nl: Map verwijderen

en: Remove from playlist
nl: Uit afspeellijst verwijderen

en: Remove or replace original files
nl: Originele bestanden verwijderen of verplaatsen

en: Remove playlist
nl: Afspeellijst verwijderen

en: Remove playlists
nl: Afspeellijsten verwijderen

en: Remove unavailable tracks from playlist
nl: Verwijder niet beschikbare nummers van de afspeellijst

en: Rename playlist
nl: Afspeellijst hernoemen

en: Rename playlist...
nl: Afspeellijst hernoemen…

en: Renumber tracks in this order...
nl: Nummers in deze volgorde een nieuw nummer geven…

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Repeat album
nl: Album herhalen

en: Repeat playlist
nl: Afspeellijst herhalen

en: Repeat track
nl: Nummer herhalen

en: Replace current playlist
nl: Huidige afspeellijst vervangen

en: Replace the playlist
nl: Afspeellijst vervangen

en: Replaces spaces with underscores
nl: Vervangt spaties door underscores

en: Replay Gain mode
nl: Replay Gain modus

en: Repopulate
nl: Opnieuw vullen

en: Require authentication code
nl: Autorisatiecode vereist

en: Reset
nl: Herstel

en: Reset play counts
nl: Reset afspeelstatistieken

en: Restart song, then jump to previous if pressed again
nl: Nummer herstarten, daarna naar vorige springen bij weer indrukken

en: Restart the track, or play the previous track if within 8 seconds of start.
nl: Herstart het afspelen van track, of speel het vorige nummer af bij 8 seconden van start.

en: Restore Default Server
nl: Standaardserver terugzetten

en: Restrict to ASCII characters
nl: Beperken tot ASCII karakters

en: Resume playback on start
nl: Afspelen hervatten bij opstarten

en: Return to Clementine
nl: Keer terug naar Clementine

en: Right
nl: Rechts

en: Run
nl: Uitvoeren

en: SSL handshake error, verify server configuration. SSLv3 option below may workaround some issues.
nl: Foout bij SSL handshake, controleer server instellingen. De SSLv3 optie hieronder zou sommige problemen kunnen oplossen.

en: Safely remove device
nl: Apparaat veilig verwijderen

en: Safely remove the device after copying
nl: Apparaat veilig verwijderen na het kopiëren

en: Sample rate
nl: Samplerate

en: Save .mood files in your music library
nl: Bewaar .mood-bestanden in uw muziekbibliotheek

en: Save album cover
nl: Albumhoes opslaan

en: Save cover to disk...
nl: Albumhoes op schijf bewaren…

en: Save current grouping
nl: Huidige groepering opslaan

en: Save image
nl: plaatje opslaan

[ctx: Save playlist menu action.]
en: Save playlist
nl: Afspeellijst opslaan

[ctx: Title of the playlist save dialog.]
en: Save playlist
nl: Afspeellijst opslaan

en: Save playlist...
nl: Afspeellijst opslaan…

en: Save preset
nl: Voorinstelling opslaan

en: Save ratings in file tags when possible
nl: Sla waarderingen op in bestand, indien mogellijk

en: Save statistics in file tags when possible
nl: Sla statistieken op in bestand, indien mogellijk

en: Save this stream in the Internet tab
nl: Deze radiostream in het ‘Internet’-tabblad opslaan

en: Saved Grouping Manager
nl: Opgeslagen groeperingbeheerder

en: Saving songs statistics into songs files
nl: Opslaan van statistieken in muziekbestanden

en: Saving tracks
nl: Nummers opslaan

en: Scalable sampling rate profile (SSR)
nl: Schaalbare samplerateprofiel (SSR)

en: Scale size
nl: Groote schalen

en: Scrobble tracks that I listen to
nl: Scrobble de nummers waar ik naar luister

en: Scroll over icon to change track
nl: Scroll over het icoon om het nummer te veranderen

en: Search
nl: Zoeken

[ctx: Global search settings dialog title.]
en: Search
nl: Zoeken

en: Search Icecast stations
nl: Icecast stations doorzoeken

en: Search Jamendo
nl: Jamendo doorzoeken

en: Search Magnatune
nl: Zoeken op Magnatune

en: Search Subsonic
nl: Subsonic doorzoeken

en: Search automatically
nl: Automatisch zoeken

en: Search for album
nl: Zoek naar album

en: Search for album covers...
nl: Naar albumhoezen zoeken…

en: Search for anything
nl: Naar iets zoeken

en: Search for artist
nl: Zoek naar artiest

en: Search for this
nl: Zoek naar dit

en: Search gpodder.net
nl: Doorzoek gpodder.net

en: Search iTunes
nl: Doorzoek iTunes

en: Search mode
nl: Zoekmodus

en: Search options
nl: Zoekopties

en: Search terms
nl: Zoek voorwaarden

en: Second Level
nl: Tweede niveau

en: Second level
nl: Tweede niveau

en: Seek backward
nl: Achterwaarts zoeken

en: Seek forward
nl: Voorwaarts zoeken

en: Seek the currently playing track by a relative amount
nl: Spoel momenteel spelende nummer met een relatieve hoeveelheid door

en: Seek the currently playing track to an absolute position
nl: Spoel het momenteel spelende nummer naar een absolute positie door

en: Seeking using a keyboard shortcut or mouse wheel
nl: Zoeken met behulp van een toetsenbordsnelkoppeling of muiswiel

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select None
nl: Niets selecteren

en: Select background color:
nl: Selecteer achtergrondkleur

en: Select background image
nl: Kies achtergrondafbeelding

en: Select best possible match
nl: Selecteer best passende match

en: Select foreground color:
nl: Selecteer voorgrondkleur

en: Select visualizations
nl: Visualisaties kiezen

en: Select visualizations...
nl: Visualisaties kiezen…

en: Select...
nl: Selecteren…

en: Serial number
nl: Serienummer

en: Server details
nl: Server gegevens

en: Set %1 to "%2"...
nl: Stel %1 in op “%2”…

en: Set the volume to <value> percent
nl: Zet het volume op <value> procent

en: Set value for all selected tracks...
nl: Waarde voor alle geselecteerde nummers instellen…

en: Settings
nl: Instellingen

en: Short duration (at least 1 minute or half the track length)
nl: Korte duur (minimaal 1 minuut of de helft van de tracklengte)

en: Shortcut
nl: Sneltoets

en: Shortcut for %1
nl: Sneltoets voor %1

en: Shortcut for %1 already exists
nl: Sneltoets voor %1 bestaat reeds

en: Show
nl: Weergeven

en: Show OSD
nl: Infoschermvenster weergeven

en: Show a glowing animation on the current track
nl: Een oplichtende animatie weergeven op het huidige nummer

en: Show a moodbar in the track progress bar
nl: Toon een stemmingsbalk in de voortgangsbalk

en: Show a native desktop notification
nl: Standaardsysteemnotificatie tonen

en: Show a notification when I change the repeat/shuffle mode
nl: Toon een mededeling als ik de herhaal/shuffle modus wijzig

en: Show a notification when I change the volume
nl: Notificatie weergeven als ik het volume wijzig

en: Show a notification when I pause playback
nl: Notificatie weergeven wanneer ik het afspelen pauzeer

en: Show a popup from the system tray
nl: Pop-up van systeemvak weergeven

en: Show a pretty OSD
nl: Mooi infoschermvenster weergeven

en: Show above status bar
nl: Boven statusbalk weergeven

en: Show all songs
nl: Alle nummers weergeven

en: Show all the songs
nl: Alle nummers weergeven

en: Show cover art in library
nl: Albumhoezen in bibliotheek tonen

en: Show dividers
nl: Verdelers tonen

en: Show fullsize...
nl: Volledig weergeven…

en: Show in file browser...
nl: In bestandsbeheer tonen…

en: Show in library...
nl: In bibliotheek tonen…

en: Show in various artists
nl: In diverse artiesten weergeven

en: Show moodbar
nl: Toon stemmingsbalk

en: Show only duplicates
nl: Alleen dubbelen tonen

en: Show only untagged
nl: Nummers zonder labels tonen

en: Show or hide the sidebar
nl: Toon of verberg de zijbalk

en: Show search suggestions
nl: Toon zoeksuggesties

en: Show sidebar
nl: Toon zijbalk

en: Show the "love" button
nl: Knop “love” weergeven

en: Show the scrobble button in the main window
nl: De scrobble-knop in het hoofdvenster tonen

en: Show tray icon
nl: Systeemvakpictogram weergeven

en: Show which sources are enabled and disabled
nl: Toon welke bronnen wel en niet beschikbaar zijn

en: Show/Hide
nl: Tonen/verbergen

en: Shuffle
nl: Willekeurig

en: Shuffle albums
nl: Albums willekeurig afspelen

en: Shuffle all
nl: Alles willekeurig

en: Shuffle playlist
nl: Afspeellijst schudden

en: Shuffle tracks in this album
nl: Nummers van dit album willekeurig

en: Sign in
nl: Log in

en: Sign out
nl: Afmelden

en: Signing in...
nl: Bezig met inloggen…

en: Size
nl: Groote

en: Size:
nl: Groote:

en: Skip backwards in playlist
nl: Terug in afspeellijst

en: Skip count
nl: Aantal maal overgeslagen

en: Skip forwards in playlist
nl: Vooruit in afspeellijst

en: Skip selected tracks
nl: Geselecteerde nummers overslaan

en: Skip track
nl: Nummer overslaan

en: Small album cover
nl: Kleine albumhoes

en: Small sidebar
nl: Kleine zijbalk

en: Smart playlist
nl: Slimme afspeellijst

en: Smart playlists
nl: Slimme afspeellijsten

en: Soft
nl: Zacht

en: Song Information
nl: Nummerinformatie

en: Song info
nl: Nummerinfo

en: Sorry
nl: Helaas

en: Sort by genre (alphabetically)
nl: Sorteren op genre (alfabetisch)

en: Sort by genre (by popularity)
nl: Sorteren op genre (populariteit)

en: Sort by station name
nl: Sorteren op stationsnaam

en: Sort songs by
nl: Nummers sorteren op

en: Sorting
nl: Sorteren

en: Source
nl: Bron

en: Sources
nl: Bronnen

en: Standard
nl: Standaard

en: Start ripping
nl: Begin met rippen

en: Start the playlist currently playing
nl: Momenteel spelende afspeellijst starten

en: Start transcoding
nl: Converteren starten

en: Starting %1
nl: %1 wordt gestart

en: Starting...
nl: Starten…

en: Stop
nl: Stoppen

en: Stop after
nl: Stop na

en: Stop after each track
nl: Na ieder nummer stoppen

en: Stop after every track
nl: Na ieder nummer stoppen

en: Stop after this track
nl: Na dit nummer stoppen

en: Stop playback
nl: Afspelen stoppen

en: Stop playback after current track
nl: Afspelen stoppen na huidige nummer

en: Stop playback if song fails to play
nl: Stop het afspelen als het nummer niet kan worden afgespeeld

en: Stop playing after current track
nl: Na dit nummer stoppen met afspelen

en: Stop playing after track: %1
nl: Stoppen met afspelen na nummer: %1

en: Stopped
nl: Gestopt

en: Stream
nl: Radiostream

en: Streaming from a Subsonic server requires a valid server license after the 30-day trial period.
nl: Streamen vanaf een Subsonic server vereist een geldige licentie na de proefperiode van 30 dagen.

en: Streaming membership
nl: Streaming lidmaatschap

en: Subscribers
nl: Volgers

en: Success!
nl: Succes!

en: Successfully written %1
nl: %1 met succes weggeschreven

en: Suggested tags
nl: Gesuggereerde labels

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Super high (%1 fps)
nl: Superhoog (%1 fps)

en: Super high (2048x2048)
nl: Zeer hoog (2048x2048)

en: Supported formats
nl: Ondersteunde formaten

en: Synchronize statistics to files now
nl: Nu statistieken naar bestanden synchoriseren

en: System colors
nl: Systeemkleuren

en: Tabs on top
nl: Tabs bovenaan

en: Tag fetcher
nl: Labels ophalen

en: Target bitrate
nl: Doelbitrate

en: Text options
nl: Tekstopties

en: Thanks to
nl: Met dank aan

en: The "%1" command could not be started.
nl: Het commando “%1” kon niet worden gestart.

en: The album cover of the currently playing song
nl: Albumhoes van het momenteel spelende nummer

en: The directory %1 is not valid
nl: De map %1 is niet geldig

en: The discoverer is busy
nl: De ontdekker is bezig

en: The second value must be greater than the first one!
nl: De tweede waarde moet groter zijn dan de eerste!

en: The site you requested does not exist!
nl: De site die u aanvroeg bestaat niet!

en: The site you requested is not an image!
nl: De site die u aanvroeg is geen afbeelding!

en: The trial period for the Subsonic server is over. Please donate to get a license key. Visit subsonic.org for details.
nl: De proefperiode voor de Subsonic server is afgelopen. Doneer om een licentie sleutel te krijgen. Ga naar subsonic.org voor details.

en: The version of Clementine you've just updated to requires a full library rescan because of the new features listed below:
nl: De versie van Clementine die u zojuist heeft ge-updated vereist vanwege de nieuwe onderdelen die hieronder staan een volledige herscan van de database:

en: There are other songs in this album
nl: Er zijn andere nummers in dit album

en: There was a problem communicating with gpodder.net
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het communiceren met gpodder.net

en: There was a problem fetching the metadata from Magnatune
nl: Er is een probleem opgetreden bij het ophalen van de metadata van Magnatune

en: There was a problem parsing the response from the iTunes Store
nl: Er was een probleem met het het verwerken van het antwoord van de iTunes Store

en: There were problems copying some songs.  The following files could not be copied:
nl: Er waren problemen tijdens het kopiëren van bepaalde nummers. De volgende bestanden konden niet gekopieerd worden:

en: There were problems deleting some songs.  The following files could not be deleted:
nl: Er waren problemen tijdens het verwijderen van bepaalde nummers. De volgende bestanden konden niet verwijderd worden:

en: These files will be deleted from the device, are you sure you want to continue?
nl: Deze bestanden zullen definitief van het apparaat verwijderd worden. Weet u zeker dat u door wilt gaan?

en: These files will be permanently deleted from disk, are you sure you want to continue?
nl: Deze bestanden zullen definitief van de schijf verwijderd worden, weet u zeker dat u door wil gaan?

en: These folders will be scanned for music to make up your library
nl: Deze mappen zullen op muziek doorzocht worden om uw bibliotheek te vullen

en: These settings are used in the "Transcode Music" dialog, and when converting music before copying it to a device.
nl: Deze instellingen worden gebruikt in het dialoogvenster “Muziek converteren” en bij het converteren van muziek voor het kopiëren naar een apparaat.

en: Third Level
nl: Derde niveau

en: Third level
nl: Derde niveau

en: This action will create a database which could be as big as 150 MB.
    Do you want to continue anyway?
nl: Deze actie creëert een database die 150 MB groot kan worden.
    Wilt u toch doorgaan?

en: This album is not available in the requested format
nl: Dit album is niet in het gevraagde formaat beschikbaar

en: This can be changed later through the preferences
nl: Dit kan aangepast worden in de instellingen

en: This device must be connected and opened before Clementine can see what file formats it supports.
nl: Dit apparaat dient verbonden te zijn en geopend vooraleer Clementine kan zien welke bestandsformaten het ondersteunt.

en: This device supports the following file formats:
nl: Dit apparaat ondsteunt de volgende bestandsformaten:

en: This device will not work properly
nl: Dit apparaat zal niet correct werken

en: This is an MTP device, but you compiled Clementine without libmtp support.
nl: Dit is een MTP apparaat maar u hebt Clementine gecompileerd zonder libmtp ondersteuning.

en: This is an iPod, but you compiled Clementine without libgpod support.
nl: Dit is een iPod maar u hebt Clementine gecompileerd zonder libgpod ondersteuning.

en: This is the first time you have connected this device.  Clementine will now scan the device to find music files - this may take some time.
nl: Dit is de eerste keer dat u dit apparaat hebt verbonden. Clementine zal nu het apparaat op muziekbestanden doorzoeken - dit kan even duren.

en: This option can be changed in the "Behavior" preferences
nl: Deze optie kan aangepast worden bij de instellingen voor “Gedrag”

en: This stream is for paid subscribers only
nl: Deze stream is alleen voor betalende abonnees

en: This type of device is not supported: %1
nl: Dit type apparaat wordt niet ondersteund: %1

en: Time step
nl: TIjdstap

en: Title
nl: Titel

en: Today
nl: Vandaag

en: Toggle Pretty OSD
nl: Mooi infoschermvenster aan/uit

en: Toggle fullscreen
nl: Volledig scherm aan/uit

en: Toggle queue status
nl: Wachtrijstatus aan/uit

en: Toggle scrobbling
nl: Zet scrobbling aan/uit

en: Toggle visibility for the pretty on-screen-display
nl: Zichtbaarheid voor het mooie infoschermvenster aan/uit

en: Tomorrow
nl: Morgen

en: Too many redirects
nl: Te veel doorverwijzingen

en: Total albums:
nl: Totaal aantal albums:

en: Total bytes transferred
nl: Totaal aantal verzonden bytes

en: Total network requests made
nl: Totaal aantal netwerk-verzoeken

en: Trac&k
nl: Nummer

en: Track
nl: Nummer

en: Transcode Music
nl: Muziek converteren

en: Transcoding
nl: Converteren

en: Transcoding %1 files using %2 threads
nl: Converteren van %1 bestanden m.b.v. %2 threads

en: Transcoding options
nl: Conversieopties

en: Turn off
nl: Uitzetten

en: Ultra wide band (UWB)
nl: Zeer snel internet

en: Unable to connect
nl: Kan geen verbinding maken

en: Unable to download %1 (%2)
nl: Kan %1 niet downloaden (%2)

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown content-type
nl: Onbekend inhoudstype

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Unset cover
nl: Albumhoes wissen

en: Unskip selected tracks
nl: Geselecteerde nummers niet overslaan

en: Unskip track
nl: Nummer niet overslaan

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Upcoming Concerts
nl: Komende concerten

en: Update all podcasts
nl: Vernieuw alle podcasts

en: Update changed library folders
nl: Aangepaste databasemappen updaten

en: Update the library when Clementine starts
nl: Bibliotheek bijwerken zodra Clementine gestart wordt

en: Update this podcast
nl: Vernieuw deze podcast

en: Updating
nl: Bezig met bijwerken

en: Updating %1
nl: %1 bijwerken

en: Updating %1%...
nl: Bijwerken, %1%…

en: Updating library
nl: Bibliotheek wordt bijgewerkt

en: Usage
nl: Gebruik

en: Use Album Artist tag when available
nl: Gebruik Albumartiest label indien beschikbaar

en: Use Gnome's shortcut keys
nl: Gnome-sneltoetsen gebruiken

en: Use Psychedelic Colors
nl: Gebruik psychedelische kleuren

en: Use Replay Gain metadata if it is available
nl: Replay Gain-metadata gebruiken, als deze beschikbaar is

en: Use SSLv3
nl: Gebruik SSLv3

en: Use Wii Remote
nl: Wii Remote gebruiken

en: Use a custom color set
nl: Gebruik een aangepaste kleurenset

en: Use a custom message for notifications
nl: Een aangepast bericht voor notificaties gebruiken

en: Use a network remote control
nl: Gebruik een netwerkafstandsbediening

en: Use authentication
nl: Authenticatie gebruiken

en: Use bitrate management engine
nl: Bitrate management engine gebruiken

en: Use dynamic mode
nl: Dynamische modus gebruiken

en: Use notifications to report Wii Remote status
nl: Gebruik notificaties om de status van de Wii Remote weer te geven

en: Use system icons
nl: Gebruik systeempictogrammen

en: Use temporal noise shaping
nl: Gebruik tijdelijke ruisvervorming

en: Use the system default
nl: De systeemstandaard gebruiken

en: Use the system default color set
nl: Gebruik de standaard kleurenset

en: Use the system proxy settings
nl: Globale proxy-instellingen gebruiken

en: Used
nl: Gebruikt

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Using the menu to add a song will...
nl: Het menu gebruiken om een nummer toe te voegen zal…

en: VBR MP3
nl: MP3 (variabele bitrate)

en: Variable bit rate
nl: Variabele bitrate

en: Various artists
nl: Diverse artiesten

en: Verify Server certificate
nl: Controleer servercertificaat

en: Version %1
nl: Versie %1

en: View
nl: Weergave

en: View Stream Details
nl: Bekijk Stream Details

en: Visualization mode
nl: Visualisatiemodus

en: Visualizations
nl: Visualisaties

en: Visualizations Settings
nl: Visualisatie-instellingen

en: Warn me when closing a playlist tab
nl: Waarschuw mij wanneer een afspeellijst-tab wordt gesloten

en: Weeks
nl: Weken

en: When Clementine starts
nl: Zodra Clementine wordt gestart

en: When calculating play counts, use
nl: Bij het berekenen van het spel telt, gebruik

en: When looking for album art Clementine will first look for picture files that contain one of these words.
    If there are no matches then it will use the largest image in the directory.
nl: Bij het zoeken naar albumhoezen zoekt Clementine eerst naar bestandsnamen die een van de volgende woorden bevatten.
    Als er geen match is wordt de grootste afbeelding uit de map gebruikt.

en: When saving a playlist, file paths should be
nl: Wanneer een afspeellijst wordt opgeslagen, zijn de paden

en: When sorting artists, albums and titles
nl: Bij het sorteren van artiesten, albums en titels

en: When the list is empty...
nl: Als de lijst leeg is …

en: Why not try...
nl: Probeer eens …

en: Wide band (WB)
nl: Snel internet

en: Wii Remote %1: activated
nl: Wii-afstandbediening %1: geactiveerd

en: Wii Remote %1: connected
nl: Wii Remote %1: verbonden

en: Wii Remote %1: critical battery (%2%)
nl: Wii Remote %1: kritieke accuspanning (%2%)

en: Wii Remote %1: disactived
nl: Wii Remote %1: gedeactiveerd

en: Wii Remote %1: disconnected
nl: Wii Remote %1: verbinding verbroken

en: Wii Remote %1: low battery (%2%)
nl: Wii Remote %1: lage accuspanning (%2%)

en: Windows Media 128k
nl: Windows Media 128K

en: Windows Media 64k
nl: Windows Media 64K

en: Windows Media audio
nl: Windows Media-audio

en: Without cover:
nl: Zonder albumhoes:

en: Would you like to move the other songs in this album to Various Artists as well?
nl: Wilt u de andere nummers van dit album ook verplaatsen naar Diverse Artiesten?

en: Would you like to run a full rescan right now?
nl: Wilt u op dit moment een volledige herscan laten uitvoeren?

en: Write all songs statistics into songs' files
nl: Sla alle statistieken op in muziekbestanden

en: Write metadata
nl: Sla metadata op

en: Wrong username or password.
nl: Verkeerde gebruikersnaam of wachwoord.

en: Year
nl: Jaar

en: Year - Album
nl: Jaar - Album

en: Years
nl: Jaar

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: You are about to download the following albums
nl: U staat op het punt de volgende albums te downloaden

en: You are about to remove %1 playlists from your favorites, are you sure?
nl: U staat op het punt om %1 afspeellijsten uit uw favorieten te verwijderen, weet u het zeker?

en: You are about to remove a playlist which is not part of your favorite playlists: the playlist will be deleted (this action cannot be undone). 
    Are you sure you want to continue?
nl: Je staat op het punt een afspeellijst te verwijderen, die geen deel uitmaakt van je favoriete afspeellijsten: de afspeellijst zal worden verwijderd (dit kan niet ongedaan gemaakt worden).
    Weet je zeker dat je verder wilt gaan?

en: You are not signed in.
nl: U bent niet ingelogd.

en: You are signed in as %1.
nl: U bent ingelogd als %1.

en: You are signed in.
nl: U bent ingelogd.

en: You can change the way the songs in the library are organised.
nl: U kunt de manier waarop de nummers in de bibliotheek gesorteerd worden aanpassen.

en: You can listen to Magnatune songs for free without an account.  Purchasing a membership removes the messages at the end of each track.
nl: U kunt zonder account gratis naar Magnatunes nummers luisteren. Bij lidmaatschap worden de berichten aan aan het eind van elk nummer verwijderd.

en: You can listen to background streams at the same time as other music.
nl: U kunt achtergrondgeluiden tegelijk met andere muziek beluisteren.

en: You can use your Wii Remote as a remote control for Clementine.  <a href="http://www.clementine-player.org/wiimote">See the page on the Clementine wiki</a> for more information.
nl: U kunt uw Wii Remote als afstandsbediening voor Clementine gebruiken. <a href="http://www.clementine-player.org/wiimote">Neem een kijkje op de wikipagina van Clementine</a> (Engelstalig) voor meer informatie.

en: You do not have an active subscription
nl: U heeft geen actief abonnement

en: You love this track
nl: U vindt dit nummer mooi

en: You need to launch System Preferences and allow Clementine to "<span style="font-style:italic">control your computer</span>" to use global shortcuts in Clementine.
nl: U moet Systeemvoorkeuren openen en Clementine toestaan om "<span style="font-style:italic">uw computer te bedienen</span>” om globale sneltoetsen te gebruiken in Clementine.

en: You will need to restart Clementine if you change the language.
nl: Clementine moet herstart worden als u de taal verandert.

en: Your IP address:
nl: Uw IP-adres:

en: Your Magnatune credentials were incorrect
nl: Uw Magnatune inloggegevens zijn onjuist

en: Your library is empty!
nl: Uw bibliotheek is leeg!

en: Your radio streams
nl: Uw radiostreams

en: Your scrobbles: %1
nl: Uw scrobbles: %1

en: Your system is missing OpenGL support, visualizations are unavailable.
nl: Uw systeem heeft geen ondersteuning voor OpenGL, visualisaties kunnen niet weergegeven worden.

en: Zero
nl: Nul

en: add %n songs
nl: %n nummers toevoegen

en: after
nl: na

en: ago
nl: geleden

en: and
nl: en

en: automatic
nl: automatisch

en: before
nl: ervoor

en: between
nl: tussen

en: biggest first
nl: grootste eerst

en: contains
nl: bevat

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: disc %1
nl: schijf %1

en: does not contain
nl: bevat niet

en: empty
nl: leeg

en: ends with
nl: eindigt op

en: equals
nl: is gelijk aan

en: gpodder.net directory
nl: gpodder.net map

en: greater than
nl: is groter dan

en: iPods and USB devices currently don't work on Windows.  Sorry!
nl: iPods en USB apparaten werken momenteel niet in Windows. Sorry!

en: in the last
nl: in de laatste

en: less than
nl: minder dan

en: longest first
nl: langste eerst

en: move %n songs
nl: Verplaats %n nummers

en: newest first
nl: nieuwste eerst

en: not empty
nl: niet leeg

en: not equals
nl: niet gelijk

en: not in the last
nl: niet in de laatste

en: not on
nl: niet op

en: oldest first
nl: oudste eerst

en: on
nl: aan

en: options
nl: opties

en: press enter
nl: druk op enter

en: remove %n songs
nl: %n nummers verwijderen

en: shortest first
nl: kortste eerst

en: shuffle songs
nl: nummers schudden

en: smallest first
nl: kleinste eerst

en: sort songs
nl: nummers sorteren

en: starts with
nl: begint met

en: stop
nl: stoppen

en: track %1
nl: nummer %1
