Clementine Music Player - en to oc translation catalogue (121 entries)

en:  ms
oc:  mseg

en:  seconds
oc:  segondas

en: &Custom
oc: &Personalizat

en: &Help
oc: &Ajuda

en: &Hide %1
oc: Amagar « %1 »

en: &Hide...
oc: Amagar...

en: &Music
oc: Musica

en: &None
oc: &Pas cap

en: &Playlist
oc: Lista de lectura

en: &Quit
oc: &Quitar

en: &Repeat mode
oc: Lectura en bocla

en: &Shuffle mode
oc: Mòde aleatòri

en: &Tools
oc: Aisinas

en: About %1
oc: A prepaus de « %1 »

en: About Clementine...
oc: A prepaus de Clementine...

en: Add Stream
oc: Apondre un flux

en: Add file...
oc: Seleccionar un fichièr vidèo...

en: Add folder
oc: Apondre un dorsièr

en: Add stream...
oc: Apondre un flux...

en: Add to playlist
oc: Apondre a la lista de lecturas

en: All albums
oc: Totes los albums

en: All files (*)
oc: Totes los fichièrs (*)

en: Artist
oc: Artista

en: Authentication failed
oc: L'autentificacion a fracassat

en: Authors
oc: Autors

en: Background color
oc: Color del rèire plan

en: Bar analyzer
oc: Espectrograma de barras

en: Basic Blue
oc: Blau estandard

en: Behavior
oc: Compòrtament

en: Bit rate
oc: Debit binari

en: Choose automatically
oc: Causir automaticament

en: Classical
oc: Classic

en: Clear playlist
oc: Voidar la lista de lectura

en: Clementine Orange
oc: Irange Clementina

en: Comment
oc: Comentari

en: Composer
oc: Compositor

en: Configure Shortcuts
oc: Configurar los acorchis de clavièr

en: Cover Manager
oc: Gestionari de pochetas

en: Custom...
oc: Personalizat...

en: Date modified
oc: Data de modificacion

en: De&fault
oc: Per d&efaut

en: Decrease volume
oc: Reduire lo volum

en: Delete preset
oc: Escafar un prereglatge

en: Destination
oc: Destinacion

en: Details...
oc: Detalhs...

en: Directory
oc: Dorsièr

en: Equalizer
oc: Egalizador

en: Fading
oc: Fondut

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: File size
oc: Talha del fichièr

en: File type
oc: Tipe de fichièr

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Files
oc: Fichièrs

en: First level
oc: Primièr nivèl

en: Form
oc: Formulari

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Increase volume
oc: Augmentar lo volum

en: Internet
oc: Sus Internet

en: Invalid API key
oc: Clau API pas valabla

en: Invalid format
oc: Format incorrècte

en: Invalid parameters
oc: Paramètres invalids

en: Invalid session key
oc: Clau de sesilha invalida

en: Length
oc: Longor

en: Library
oc: Bibliotèca

en: Load
oc: Cargar

en: Loading stream
oc: Cargament del flux

en: Love
oc: M'agrada fòrça

en: Music Library
oc: Discotèca

en: Mute
oc: Mut

en: Name
oc: Nom

en: Next track
oc: Pista seguenta

en: No analyzer
oc: Desactivar l'espectrograma

en: None
oc: Pas cap

en: Notification type
oc: Notificacions

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Open...
oc: Dobrir...

en: Operation failed
oc: L'operacion a fracassat

en: Other options
oc: Autras opcions

en: Output options
oc: Opcions de creacion

en: Party
oc: Fèsta

en: Pause
oc: Pausa

en: Pause playback
oc: Metre en pausa la lectura

en: Paused
oc: En pausa

en: Play
oc: Lectura

en: Play/Pause
oc: Lectura / pausa

en: Playback
oc: Sortida

en: Player options
oc: Opcions del lector

en: Playlist
oc: Lista de lectura

en: Playlist finished
oc: Lista de lectura acabada

en: Preset:
oc: Prereglatge :

en: Previous track
oc: Pista precedenta

en: Progress
oc: Progression

en: Remove
oc: Suprimir

en: Repeat
oc: Repetir

en: Repeat playlist
oc: Repetir la lista de lectura

en: Save preset
oc: Enregistrar un prereglatge

en: Shortcut
oc: Acorchi

en: Show
oc: Afichar

en: Show tray icon
oc: Afichar l'icòna dins la bóstia de miniaturas

en: Shuffle
oc: Lectura aleatòria

en: Sonogram
oc: Sonograma

en: Stop
oc: Arrestar

en: Stop playback
oc: Arrestar la lectura

en: Stopped
oc: Arrestat

en: Stream
oc: Flux

en: Thanks to
oc: Mercés a

en: Title
oc: Títol

en: Track
oc: Pista

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Unknown error
oc: Error desconeguda

en: Usage
oc: Utilizacion

en: Version %1
oc: Version %1

en: View
oc: Afichatge

en: Volume %1%
oc: Volum %1%

en: When Clementine starts
oc: Quand Clementine avia

en: Year
oc: Annada

en: Year - Album
oc: Annada - Album

en: Zero
oc: Zèro

en: disc %1
oc: CD %1

en: options
oc: opcions

en: track %1
oc: pista %1
