Clementine Music Player - en to te translation catalogue (20 entries)

en:  seconds
te: సెకనులు

en:  songs
te: పాటలు

en: %1 albums
te: %1 గీతమాలికలు

en: %1 days
te: %1 రోజులు

en: %1 days ago
te: %1 రోజుల మునుపు

en: %1 playlists (%2)
te: %1 పాటలజాబితాలు (%2)

en: %1 song
te: %1 పాట

en: %1 songs
te: %1 పాటలు

en: %1 songs found
te: %1 పాటలు కనుగొన్నాము

en: %1 songs found (showing %2)
te: %1 పాటలు కనుగొన్నాము (%2 చూపిస్తున్నాము)

en: %1 tracks
te: %1 పాటలు

en: %1 transferred
te: %1 బదిలీ చేశాము

en: %L1 other listeners
te: %L1 మిగతా శ్రోతలు

en: %L1 total plays
te: మొత్తం‌ %L1 ఆటలు

en: %n failed
te: %n విఫలమయ్యాయి

en: %n finished
te: %n పూర్తయ్యాయి

en: %n remaining
te: %n మిగిలాయి

en: &Align text
te: &పాఠ్యాన్ని సమలేఖనం

en: &Center
te: &మధ్యస్థం

en: &Custom
te: &అనురూపితం
