Clementine Music Player - en to ka translation catalogue (323 entries)

en:  kbps
ka:  კბ/წმ

en:  ms
ka:  მწმ

en:  pt
ka:  წრტ

en:  seconds
ka:  წამი

en:  songs
ka:  სიმღერები

en: %1 albums
ka: %1 ალბომი

en: %1 days
ka: %1 დღე

en: %1 days ago
ka: %1 დღის წინ

en: %1 playlists (%2)
ka: %1 დასაკრავი სია (%2)

en: %1 song
ka: %1 სიმღერა

en: %1 songs
ka: %1 სიმღერა

en: %1 songs found
ka: ნაპოვნია %1 სიმღერა

en: %1 songs found (showing %2)
ka: ნაპოვნია %1 სიმღერა (ნაჩვენებია %2)

en: %1 tracks
ka: %1 ტრეკი

en: %1: Wiimotedev module
ka: %1: Wiimotedev მოდული

en: %n remaining
ka: დარჩა %n

en: &Center
ka: &ცენტრირება

en: &Custom
ka: &ხელით

en: &Help
ka: &დახმარება

en: &Hide %1
ka: %1-ის &დამალვა

en: &Hide...
ka: &დამალვა...

en: &Left
ka: მარ&ცხენა

en: &None
ka: &არცერთი

en: &Quit
ka: &გასვლა

en: &Right
ka: &მარჯვენა

en: &Tools
ka: &ხელსაწყოები

en: 1 day
ka: 1 დღე

en: 1 track
ka: 1 ტრეკი

en: 50 random tracks
ka: 50 შემთხვევითი ჩანაწერი

en: ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD
ka: დიდება ჰიპნოგომბეშოს

en: About %1
ka: %1-ის შესახებ

en: About Clementine...
ka: Clementine-ის შესახებ...

en: About Qt...
ka: Qt-ის შესახებ...

en: Account details
ka: ანგარიშის დეტალები

en: Action
ka: ქმედება

en: Add Stream
ka: ნაკადის დამატება

en: Add action
ka: ქმედების დამატება

en: Add another stream...
ka: სხვა ნაკადის დამატება...

en: Add directory...
ka: საქაღალდის დამატება…

en: Add file...
ka: ფაილის დამატება...

en: Add files to transcode
ka: გადასაკოდირებელი ფაილების დამატება

en: Add folder
ka: საქაღალდის დამატება

en: Add folder...
ka: საქაღალდის დამატება…

en: Add new folder...
ka: ახალი დასტის დამატება...

en: Add stream...
ka: ნაკადის დამატება...

en: Add to another playlist
ka: სხვა დასაკრავ სიაში ჩამატება

en: Add to playlist
ka: დასაკრავ სიაში დამატება

en: Add to the queue
ka: რიგში დამატება

en: Added this month
ka: ამ თვეში დამატებული

en: Added this week
ka: ამ კვირაში დამატებული

en: Added this year
ka: დაემატა ამ წელს

en: Added today
ka: დღეს დამატებული

en: Added within three months
ka: დამატებულია სამი თვის განმავლობაში

en: After copying...
ka: კოპირების შემდეგ...

en: Album
ka: ალბომი

en: Album (ideal loudness for all tracks)
ka: ალბომი (იდეალური ხმის სიმაღლე ყველა ჩანაწერისთვის)

en: Album artist
ka: ალბომის შემსრულებელი

en: Album info on jamendo.com...
ka: ინფორმაცია ალბომის შესახებ jamendo.com-ზე...

en: Albums with covers
ka: ალბომები ყდებით

en: Albums without covers
ka: ალბომები ყდების გარეშე

en: All Files (*)
ka: ყველა ფაილი (*)

en: All albums
ka: ყველა ალბომი

en: All artists
ka: ყველა შემსრულებელი

en: All files (*)
ka: ყველა ფაილი (*)

en: All playlists (%1)
ka: ყველა დასაკრავი სია (%1)

en: All the translators
ka: ყველა თარჯიმანი

en: All tracks
ka: ყველა ტრეკი

en: Always start playing
ka: ყოველთვის დაიწყე დაკვრა

en: And:
ka: და:

en: Appearance
ka: გარეგნობა

en: Artist
ka: შემსრულებელი

en: Artist info
ka: შემსრულებლის შესახებ

en: Artist's initial
ka: შემსრულებლის ინიციალი

en: Audio format
ka: აუდიო ფორმატი

en: Authentication failed
ka: ავთენტიფიკაცია ვერ მოხერდა

en: Authors
ka: ავტორები

en: Auto
ka: ავტომატური

en: Automatic updating
ka: ავტომატური განახლება

en: Available
ka: ხელმისაწვდომი

en: Average bitrate
ka: საშუალო ბიტური სიჩქარე

en: Background Streams
ka: ფონური ნაკადები

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Background opacity
ka: ფონის გაუმჭვირვალობა

en: Behavior
ka: ქცევა

en: Best
ka: საუკეთესო

en: Bit rate
ka: ბიტური სიჩქარე

en: Bitrate
ka: ბიტური სიჩქარე

en: Block type
ka: ბლოკის ტიპი

en: Body
ka: სხეული

en: Browse...
ka: მოძებნა...

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: CUE sheet support
ka: CUE sheet-ის მხარდაჭერა

en: Change cover art
ka: ალბომის ყდის შეცვლა

en: Change font size...
ka: ფონტის ზომის შეცვლა...

en: Change repeat mode
ka: გამეორების რეჟიმის შეცვლა

en: Change shortcut...
ka: მალსახმობის შეცვლა...

en: Change shuffle mode
ka: შემთხვევითი რეჟიმის შეცვლა

en: Change the language
ka: ენის შეცვლა

en: Check for updates...
ka: განახლებების შემოწმება...

en: Choose automatically
ka: ავტომატური არჩევა

en: Choose color...
ka: აირჩიეთ ფერი...

en: Choose font...
ka: აირჩიეთ ფონტი...

en: Choose from the list
ka: აირჩიეთ სიიდან

en: Classical
ka: კლასიკური

en: Clear
ka: გასუფთავება

en: Clear playlist
ka: დასაკრავი სიის გასუფთავება

en: Clementine Error
ka: Clementine-ის შეცდომა

en: Clementine Orange
ka: Clementine-ის ფორთოხალი

en: Clementine Visualization
ka: Clementine-ის ვიზუალიზაცია

en: Close
ka: დაკეტვა

en: Close visualization
ka: ვიზუალიზაციის დახურვა

en: Club
ka: კლუბი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Complete tags automatically
ka: ჭდეების ავტომატური შევსება

en: Complete tags automatically...
ka: ჭდეების ავტომატური შევსება...

en: Composer
ka: კომპოზიტორი

en: Configure Magnatune...
ka: Magnatune-ის გამართვა...

en: Configure Shortcuts
ka: მალსახმობების მორგება

en: Configure library...
ka: ბიბლიოთეკის მორგება...

en: Configure...
ka: გამართვა...

en: Constant bitrate
ka: მუდმივი ბიტური სიჩქარე

en: Cover Manager
ka: ყდის მმართველი

en: Custom
ka: სხვა

en: Custom...
ka: ხელით...

en: Dance
ka: ცეკვა

en: Date created
ka: შექმნის თარიღი

en: Date modified
ka: ცვლილების თარიღი

en: Days
ka: დღე

en: De&fault
ka: &ნაგულისხმები

en: Decrease volume
ka: ხმის შემცირება

en: Defaults
ka: ნაგულისხმები

en: Delay between visualizations
ka: დაყოვნება ვიზუალიზაციებს შორის

en: Delete files
ka: ფაილების წაშლა

en: Delete from device...
ka: მოწყობილობიდან წაშლა...

en: Delete from disk...
ka: დისკიდან წაშლა...

en: Delete preset
ka: პრესეტის წაშლა

en: Delete the original files
ka: ორიგინალი ფაილების წაშლა

en: Deleting files
ka: ფაილების წაშლა

en: Destination
ka: დანიშნულება

en: Details...
ka: დეტალები...

en: Device
ka: მოწყობილობა

en: Device Properties
ka: მოწყობილობის თვისებები

en: Device name
ka: მოწყობილობის სახელი

en: Device properties...
ka: მოწყობილობის თვისებები...

en: Devices
ka: მოწყობილობები

en: Dialog
ka: ფანჯარა

en: Did you mean
ka: თქვენ გულისხმობდით

en: Digitally Imported
ka: ციფრულად შემოტანილი

en: Digitally Imported password
ka: ციფრულად შემოტანილი პაროლი

en: Direct internet connection
ka: პირდაპირი ინტერნეტკავშირი

en: Directory
ka: საქაღალდე

en: Disable duration
ka: ხანგრძლივობის გათიშვა

en: Disc
ka: დისკი

en: Display options
ka: პარამეტრების ჩვენება

en: Don't repeat
ka: არ გაიმეორო

en: Don't shuffle
ka: არ შეურიო

en: Don't stop!
ka: არ გაჩერდე!

en: Download this album
ka: ამ ალბომის გადმოწერა

en: Download this album...
ka: ამ ალბომის გადმოწერა...

en: Downloading metadata
ka: მეტამონაცემების გადმოწერა

en: Edit tag...
ka: ჭდის რედაქტირება...

en: Edit tags
ka: ჭდეების რედაქტირება

en: Edit...
ka: რედაქტირება...

en: Enable equalizer
ka: ეკვალაიზერის ჩართვა

en: Encoding engine quality
ka: კოდირების ძრავის ხარისხი

en: Encoding mode
ka: კოდირების რეჟიმი

en: Enter search terms here
ka: შეიყვანეთ საძებნი სტრიქონი

en: Entire collection
ka: მთელი კოლექცია

en: Equalizer
ka: ეკვალაიზერი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Error copying songs
ka: შეცდომა სიმღერების კოპირებისას

en: Error deleting songs
ka: შეცდომა სიმღერების წაშლისას

en: &Extras
ka: დამა&ტებითი

en: Fading
ka: მინავლება

en: Fast
ka: სწრაფი

en: Fetch Missing Covers
ka: ნაკლული ყდების გამოთხოვა

en: Fetch completed
ka: გამოთხოვა დასრულდა

en: File size
ka: ფაილის ზომა

en: File type
ka: ფაილის ტიპი

en: Files
ka: ფაილები

en: Finish
ka: დასრულება

en: Font size
ka: ფონტის ზომა

en: Form
ka: ფორმა

en: Framerate
ka: კადრების სიჩქარე

en: Full Bass
ka: ბასის გაძლიერება

en: Full Treble
ka: მაღალი სიხშირეების გაძლიერება

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Genre
ka: ჟანრი

en: HTTP proxy
ka: HTTP პროქსი

en: Hardware information
ka: ინფორმაცია აპარატურის შესახებ

en: High
ka: მაღალი

en: Hours
ka: საათი

en: Icon
ka: _ხატულა

en: Increase volume
ka: დაკვრის ხმის გაზრდა

en: Information
ka: ინფორმაცია

en: Internet
ka: ინტერნეტი

en: Invalid API key
ka: არასწორი API გასაღები

en: Invalid format
ka: არასწორი ფორმატი

en: Invalid method
ka: არასწორი მეთოდი

en: Invalid parameters
ka: არასწორი პარამეტრები

en: Invalid session key
ka: სესიის არასწორი გასაღები

en: Last played
ka: ბოლოს დაკვრის დრო

en: Length
ka: სიგრძე

en: Library
ka: ბიბლიოთეკა

en: Limits
ka: ლიმიტები

en: Live
ka: მიმდინარე

en: Load
ka: ჩატვირთვა

en: Love
ka: მიყვარს

en: Lyrics
ka: ლირიკა

en: Malformed response
ka: არასწორი პასუხი

en: Manufacturer
ka: მწარმოებელი

en: Model
ka: მოდელი

en: Months
ka: თვე

en: Most played
ka: ხშირად დაკრულები

en: Mount point
ka: მიმაგრების წერტილი

en: Move down
ka: ქვემოთ ჩამოწევა

en: Move up
ka: აწევა

en: &Music
ka: &მუსიკა

en: Mute
ka: დადუმება

en: Network Proxy
ka: ქსელის პროქსი

en: Never
ka: არასოდეს

en: New playlist
ka: ახალი დასაკრავი სია

en: Next
ka: შემდეგი

en: Next track
ka: შემდეგი ჩანაწერი

en: Not connected
ka: დაკავშირებული არაა

en: Notifications
ka: გაფრთხილებები

en: Now Playing
ka: მიმდინარეობს დაკვრა

en: Open &audio CD...
ka: &აუდიო CD-ის გახსნა...

en: Operation failed
ka: ოპერაციის შეცდომა

en: Organise Files
ka: ფაილების ორგანიზება

en: Organise files...
ka: ფაილების ორგანიზება...

en: Other options
ka: სხვა პარამეტრები

en: Output device
ka: გამოტანის მოწყობილობები

en: Output options
ka: გამოტანის პარამეტრები

en: Overwrite existing files
ka: არსებულ ფაილებზე გადაწერა

en: Party
ka: წვეულება

en: Pause
ka: გაჩერება

en: Pause playback
ka: დაკვრის შეჩერება

en: Paused
ka: შეჩერება

en: Play
ka: დაკვრა

en: Play count
ka: დაკვრების რაოდენობა

en: Play/Pause
ka: დაკვრა/პაუზა

en: Playback
ka: დაკვრა

en: &Playlist
ka: &დასაკრავი სია

en: Playlist finished
ka: დასაკრავი სია დასრულდა

en: Pop
ka: პოპი

en: Popup duration
ka: მხტუნარის ხანგრძლივობა

en: Preferences...
ka: მორგება...

en: Preset:
ka: პრესეტი:

en: Previous
ka: წინა

en: Previous track
ka: წინა ტრეკი

en: Profile
ka: პროფილი

en: Rain
ka: წვიმა

en: Rating
ka: რეიტინგი

en: Reggae
ka: რეგა

en: Remove from playlist
ka: დასაკრავი სიიდან წაშლა

en: Repeat
ka: გამეორება

en: &Repeat mode
ka: &გამეორების რეჟიმი

en: Repopulate
ka: თავიდან შევსება

en: Reset
ka: საწყის მნიშვნელობაზე დაბრუნება

en: Rock
ka: როკი

en: Sample rate
ka: სემპლის სიხშირე

en: Samplerate
ka: სემპლებისსიჩქარე

en: Score
ka: ქულები

en: Search
ka: ძებნა

en: Search mode
ka: ძებნის რეჟიმი

en: Search options
ka: ძებნის მორგება

en: Select None
ka: მონიშვნის მოხსნა

en: Serial number
ka: სერიული ნომერი

en: Shortcut
ka: მალსახმობი

en: Show
ka: ჩვენება

en: Show tray icon
ka: სისტემის კუთხეში ხატულის ჩვენება

en: Show/Hide
ka: ჩვენება / დამალვა

en: Shuffle
ka: შემთხვევით

en: &Shuffle mode
ka: &არევის რეჟიმი

en: Shuffle playlist
ka: დასაკრავი სიის შემთხვევითობა

en: Sign out
ka: გასვლა

en: Ska
ka: სკა

en: Soft
ka: რბილი

en: Soft Rock
ka: რბილი როკი

en: Song Information
ka: ინფორმაცია სიმღერაზე

en: Song info
ka: სიმღერის ინფორმაცია

en: Sorry
ka: უკაცრავად

en: Sorting
ka: დალაგება

en: Standard
ka: სტანდარტული

en: Starting...
ka: გაშვება...

en: Stop
ka: გაჩერება

en: Stop playback
ka: დაკვრის გაჩერება

en: Stopped
ka: გაჩერებულია

en: Stream
ka: ნაკადი

en: Summary
ka: შეჯამება

en: Techno
ka: რექნო

en: Third level
ka: მესამე დონე

en: Today
ka: დღეს

en: Toggle fullscreen
ka: მთელ ეკრანზე გატანის ჩართ/გამორთ

en: Track
ka: ბილიკი

en: Turn off
ka: გამორთვა

en: Unknown error
ka: უცნობი შეცდომა

en: Use authentication
ka: ავთენტიკაციის გამოყენება

en: Used
ka: გამოყენებულია

en: Version %1
ka: ვერსია %1

en: Weeks
ka: კვირა

en: Year
ka: წელი

en: Year - Album
ka: წელი - ალბომი

en: Years
ka: წელი

en: Yesterday
ka: გუშინ

en: Zero
ka: ნული

en: after
ka: მითითებულ დროის შემდეგ

en: ago
ka: წინ

en: automatic
ka: ავტომატური

en: before
ka: მითითებულ დრომდე

en: between
ka: მითითებულ დროის შუალედში

en: contains
ka: შეიცავს

en: disabled
ka: გამორთულია

en: does not contain
ka: არ შეიცავს

en: ends with
ka: მთავრდება

en: equals
ka: უდრის

en: greater than
ka: მეტი ვიდრე

en: kbps
ka: კბ/წმ

en: less than
ka: ნაკლები, ვიდრე

en: options
ka: ვარიანტები

en: starts with
ka: იწყება

en: stop
ka: გაჩერერება
