Clementine Music Player - en to uz translation catalogue (421 entries)

en:  kbps
uz: kb/s

en:  pt
uz:  punkt

en:  seconds
uz: soniya

en:  songs
uz: qo'shiq

en: %1 albums
uz: %1 albom

en: %1 days
uz: %1 kun

en: %1 days ago
uz: %1 kun oldin

en: %1 playlists (%2)
uz: %1 pleylist (%2)

en: %1 song
uz: %1 qo'shiq

en: %1 songs
uz: %1 qo'shiq

en: %1 songs found
uz: %1 qo'shiq topildi

en: %1 songs found (showing %2)
uz: %1 qo'shiq topildi (ko'rsatildi %2)

en: %1 tracks
uz: %1 trek

en: %1 transferred
uz: %1 ko'chirildi

en: %1: Wiimotedev module
uz: %1: Wiimotedev moduli

en: %L1 other listeners
uz: %L1 boshqa eshituvchilar

en: %L1 total plays
uz: %L1 jami eshitildi

en: %n failed
uz: %n muvaffaqiyatsiz tugadi

en: %n finished
uz: %n tugadi

en: %n remaining
uz: %n qoldi

en: &Align text
uz: Matnni &tekislash

en: &Center
uz: &Markaz

en: &Custom
uz: &Boshqa

en: &Help
uz: &Yordam

en: &Hide %1
uz: %1 &Yashirish

en: &Hide...
uz: &Yashirish...

en: &Left
uz: &Chap

en: &None
uz: &Yo'q

en: &Quit
uz: &Chiqish

en: &Right
uz: &O'ng

en: &Stretch columns to fit window
uz: &Ustunlarni oynaga moslash

en: &Tools
uz: &Vositalar

en: (different across multiple songs)
uz: (har xil bir nechta qo'shiqlar orqali)

en: ...and all the Amarok contributors
uz: ...va barcha Amarok tuzuvchilariga

en: 1 day
uz: 1 kun

en: 1 track
uz: 1 trek

en: 50 random tracks
uz: 50 tasodifiy trek

en: <a href="http://www.di.fm/premium/">Upgrade to Premium now</a>
uz: <a href="http://www.di.fm/premium/">Premium versiyagacha yangilash</a>

en: A song will be included in the playlist if it matches these conditions.
uz: Agar qo'shiq shartlarga mos kelsa, u pleylistga qo'shiladi.

en: About %1
uz: %1 haqida

en: About Clementine...
uz: Clementine haqida...

en: About Qt...
uz: Qt haqida...

en: Account details
uz: Hisob tafsilotlari

en: Account details (Premium)
uz: Hisob tafsilotlari (Premium)

en: Action
uz: Amal

en: Add Stream
uz: To'lqinni qo'shish

en: Add a new line if supported by the notification type
uz: Eslatma turi tomonidan qo'llansa yangi satr qo'shish

en: Add action
uz: Amal qo'shish

en: Add another stream...
uz: Boshqa to'lqinni qo'shish...

en: Add directory...
uz: Jild qo'shish...

en: Add file...
uz: Fayl qo'shish...

en: Add files to transcode
uz: Transkodlash uchun fayllar qo'shish

en: Add folder
uz: Jild qo'shish

en: Add folder...
uz: Jild qo'shish...

en: Add new folder...
uz: Yangi jild qo'shish...

en: Add search term
uz: Qidirish shartini qo'shish

en: Add song album tag
uz: Qo'shiq albomi tegini qo'shish

en: Add song albumartist tag
uz: Qo'shiq albomi artisti tegini qo'shish

en: Add song artist tag
uz: Qo'shiq artisti tegini qo'shish

en: Add song composer tag
uz: Qo'shiq bastakori tegini qo'shish

en: Add song disc tag
uz: Qo'shiq diski tegini qo'shish

en: Add song genre tag
uz: Qo'shiq janri tegini qo'shish

en: Add song length tag
uz: Qo'shiq uzunligi tegini qo'shish

en: Add song play count
uz: Qo'shiq ijro ettirish soni tegini qo'shish

en: Add song skip count
uz: Qo'shiq o'tkazib yuborishlar soni tegini qo'shish

en: Add song title tag
uz: Qo'shiq nomi tegini qo'shish

en: Add song track tag
uz: Qo'shiq treki tegini qo'shish

en: Add song year tag
uz: Qo'shiq yili tegini qo'shish

en: Add stream...
uz: To'lqinni qo'shish...

en: Add to another playlist
uz: Boshqa pleylistga qo'shish

en: Add to playlist
uz: Pleylistga qo'shish

en: Add to the queue
uz: Navbatga qo'shish

en: Add wiimotedev action
uz: Wiimotedev amalini qo'shish

en: Added this month
uz: Shu oy qo'shilgan

en: Added this week
uz: Shu hafta qo'shilgan

en: Added this year
uz: Shu yil qo'shilgan

en: Added today
uz: Bugun qo'shilgan

en: Added within three months
uz: Uch oy ichida qo'shilgan

en: Advanced grouping...
uz: Kengaytirilgan guruhlarga bo'lish...

en: After copying...
uz: Nusxa olgandan keyin...

en: Album
uz: Albom

en: Album (ideal loudness for all tracks)
uz: Albom (hamma treklar uchun ideal ovoz balandligi)

en: Album artist
uz: Albom artisti

en: Album info on jamendo.com...
uz: jamendo.com sahifasida albom haqida ma'lumot...

en: Albums with covers
uz: Rasmli albomlar

en: Albums without covers
uz: Rasmsiz albomlar

en: All Files (*)
uz: Hamma fayllar (*)

en: All albums
uz: Hamma albomlar

en: All artists
uz: Hamma artistlar

en: All files (*)
uz: Hamma fayllar (*)

en: All playlists (%1)
uz: Hamma pleylistlar (%1)

en: All the translators
uz: Hamma tarjimonlar

en: All tracks
uz: Hamma treklar

en: Allow mid/side encoding
uz: Mid/side kodlashga ruxsat berish

en: Alongside the originals
uz: Asl nusxalari bilan birga

en: Always start playing
uz: Hamisha ijro ettirish

en: An error occurred loading the iTunes database
uz: iTunes ma'lumot bazasini yuklaganda xato ro'y berdi

en: An error occurred writing metadata to '%1'
uz: '%1'ga meta-ma'lumot yozilganda xato ro'y berdi

en: And:
uz: Va:

en: Appearance
uz: Ko'rinish

en: Append files/URLs to the playlist
uz: Fayllarni/URL'larni pleylistga qo'shish

en: Append to current playlist
uz: Joriy pleylistga qo'shish

en: Append to the playlist
uz: Pleylistga qo'shish

en: Apply compression to prevent clipping
uz: Kesilmaslik uchun qisishni qo'llash

en: Are you sure you want to delete the "%1" preset?
uz: "%1" presetini o'chirishga ishonchingiz komilmi?

en: Are you sure you want to reset this song's statistics?
uz: Statistikani boshlang'ich holatga qaytarishga ishonchingiz komilmi?

en: Artist info
uz: Artist haqida ma'lumot

en: Artist's initial
uz: Artistning ismi-sharifi

en: Authentication failed
uz: Tasdiqlash muvaffaqiyatsiz tugadi

en: Authors
uz: Mualliflar

en: Auto
uz: Avto

en: Automatic updating
uz: Avomatik yangilash

en: Available
uz: Mavjud

en: Average bitrate
uz: O'rtacha bitreyt

en: Average image size
uz: O'rtacha rasm o'lchami

en: Background Streams
uz: Orqa fon to'lqinlari

en: Background color
uz: Orqa fon rangi

en: Background opacity
uz: Orqa fon tiniqligi

en: Bar analyzer
uz: Bar analizatori

en: Basic Blue
uz: Asosiy ko'k

en: Behavior
uz: Amal

en: Best
uz: Zo'r

en: Bit rate
uz: Bitreyt

en: Bitrate
uz: Bitreyt

en: Block analyzer
uz: Blok analizatori

en: Block type
uz: Blok turi

en: Boom analyzer
uz: Boom analizatori

en: Browse...
uz: Ko'rib chiqish...

en: Buttons
uz: Tugmalar

en: CUE sheet support
uz: CUE sheet qo'llash

en: Change cover art
uz: Albom rasmini o'zgartirish

en: Change font size...
uz: Shrift o'lchamini o'zgartirish...

en: Change repeat mode
uz: Takrorlash usulini o'zgartirish

en: Change shortcut...
uz: Tugmalar birikmasini o'zgartirish...

en: Change shuffle mode
uz: Tasodifiy usulini o'zgartirish

en: Change the language
uz: Tilni o'zgartirish

en: Check for updates...
uz: Yangilanishlarni tekshirish...

en: Choose a name for your smart playlist
uz: Aqlli pleylist nomini tanlang

en: Choose automatically
uz: Avtomatik ravishda tanlash

en: Choose color...
uz: Rang tanlash...

en: Choose font...
uz: Shrift tanlash...

en: Choose from the list
uz: Ro'yxatdan tanlash

en: Choose how the playlist is sorted and how many songs it will contain.
uz: Pleylist qanday saralashini va nechta qo'shiq borligini tanlash

en: Choose the websites you want Clementine to use when searching for lyrics.
uz: Clementine qo'shiq matnlarini qidirish uchun veb-sahifalarni tanlash

en: Clear
uz: Tozalash

en: Clear playlist
uz: Pleylistni tozalash

en: Clementine Error
uz: Clementine xatosi

en: Clementine Orange
uz: Apelsin Clementine

en: Clementine Visualization
uz: Clementine vizualizatsiyasi

en: Clementine can automatically convert the music you copy to this device into a format that it can play.
uz: Clementine ushbu uskunaga nusxa olinayotgan musiqan ui ijro etaoladigan formatga o'tkazishi mumkin.

en: Clementine can show a message when the track changes.
uz: Clementine trek o'zgarganda xabar ko'rsatishi mumkin.

en: Clementine image viewer
uz: Clementine rasm ko'ruvchisi

en: Click here to add some music
uz: Musiqani qo'shish uchun shu joyga bosing

en: Close
uz: Yopish

en: Close visualization
uz: Vizualizatsiyani yopish

en: Closing this window will cancel the download.
uz: Ushbu oynani yopganda yuklab olish bekor qilinadi.

en: Closing this window will stop searching for album covers.
uz: Ushbu oynani yopganda albom rasmlarini qidirish to'xtatiladi.

en: Comment
uz: Izoh

en: Complete tags automatically
uz: Teglarni avtomatik ravishda yakunlash

en: Complete tags automatically...
uz: Teglarni avtomatik ravishda yakunlash...

en: Composer
uz: Bastakor

en: Configure Magnatune...
uz: Magnatune moslash...

en: Configure Shortcuts
uz: Tugmalar birikmalarini moslash

en: Configure library...
uz: Kutubxonani sozlash...

en: Configure...
uz: Moslash...

en: Connect device
uz: Uskunaga ulanish

en: Constant bitrate
uz: O'zgarmas tezlik

en: Convert all music
uz: Hamma musiqani konvertasiya qilish

en: Copy to device...
uz: Uskunaga nusxa olish...

en: Copy to library...
uz: Kutubxonaga nusxa ko'chirish...

en: Cover Manager
uz: Albom rasmi boshqaruvchisi

en: Cover art loaded automatically from %1
uz: Albom rasmi avtomatik ravishda %1'dan yuklandi

en: Covers from %1
uz: %1'dan albom rasmlari

en: Custom
uz: Boshqa

en: Custom message settings
uz: Boshqa xabar moslamalari

en: Custom...
uz: Boshqa...

en: Date created
uz: Yaratilgan sanasi

en: Date modified
uz: O'zgartirilgan sanasi

en: Days
uz: Kun

en: De&fault
uz: &Andoza

en: Decrease volume
uz: Ovoz balandligini kamaytirish

en: Defaults
uz: Andoza

en: Delete files
uz: Fayllarni o'chirish

en: Delete from device...
uz: Uskunadan o'chirish...

en: Delete from disk...
uz: Diskdan o'chirish...

en: Delete preset
uz: Presetni o'chirish

en: Delete smart playlist
uz: Aqlli pleylistni o'chirish

en: Delete the original files
uz: Asl faylini o'chirish

en: Deleting files
uz: Fayllar o'chirilmoqda

en: Details...
uz: Tafsilotlar...

en: Device
uz: Uskuna

en: Device Properties
uz: Uskuna hossalari

en: Device name
uz: Uskuna nomi

en: Device properties...
uz: Uskuna hossalari...

en: Devices
uz: Uskunalar

en: Directory
uz: Direktoriya

en: Disc
uz: Disk

en: Display options
uz: Ko'rsatish parametrlari

en: Don't repeat
uz: Takrorlanmasin

en: Don't show in various artists
uz: Boshqa artistlarda ko'rsatilmasin

en: Don't stop!
uz: To'xtatilmasin!

en: Double click to open
uz: Ochish uchun ikki marta bosish

en: Double clicking a song will...
uz: Qo'shiqni ikki marta bosganda...

en: Download directory
uz: Direktoriyani yuklab olish

en: Download membership
uz: A'zolikni yuklab olish

en: Download this album
uz: Ushbu albomni yuklab olish

en: Download this album...
uz: Ushbu albomni yuklab olish...

en: Downloading Icecast directory
uz: Icecast direktoriyasi yuklab olinmoqda

en: Downloading Jamendo catalogue
uz: Jamendo katalogi yuklab olinmoqda

en: Downloading Magnatune catalogue
uz: Magnatune katalogi yuklab olinmoqda

en: Downloading metadata
uz: Meta-ma'lumot yuklab olinmoqda

en: Edit smart playlist...
uz: Smart ijro ro'yxatini tahrirlash...

en: Edit tag...
uz: Tegni tahrirlash...

en: Edit tags
uz: Teglarni tahrirlash

en: Edit track information
uz: Trek ma'lumotini tahrirlash

en: Edit track information...
uz: Trek ma'lumotini tahrirlash...

en: Edit...
uz: Tahrirlash...

en: Enable Wii Remote support
uz: Wii Remote qo'llab-quvvatlashini yoqish

en: Enable equalizer
uz: Ekvalayzer yoqish

en: Enable shortcuts only when Clementine is focused
uz: Faqat Clementine fokusda bo'lganda yorliqlarni yoqish

en: Enable/disable Last.fm scrobbling
uz: Last.fm scrobblingni yoqish/o'chirish

en: Encoding mode
uz: Kodlash usuli

en: Enter a URL to download a cover from the Internet:
uz: Albom rasmini internetdan yuklab olish uchun URL kiriting:

en: Enter a new name for this playlist
uz: Ushbu pleylist uchun yangi nom kiriting

en: Enter search terms here
uz: Qidirish shartlarini kiriting

en: Enter the URL of an internet radio stream:
uz: Internet radio to'lqini uchun URL kiriting:

en: Equalizer
uz: Ekvalayzer

en: Error
uz: Xato

en: Error connecting MTP device
uz: MTP uskunasiga ulanganda xato ro'y berdi

en: Error copying songs
uz: Qo'shiqlar nusxa olinganda xato ro'y berdi

en: Error deleting songs
uz: Qo'shiqlarni o'chirganda xato ro'y berdi

en: Error loading %1
uz: %1'ni yuklaganda xato ro'y berdi

en: Error loading di.fm playlist
uz: di.fm pleylistini yuklaganda xato ro'y berdi

en: Error while loading audio CD
uz: Audio CD yuklanganda xato ro'y berdi

en: File formats
uz: Fayl formatlari

en: File name
uz: Fayl nomi

en: File size
uz: Fayl hajmi

en: File type
uz: Fayl turi

en: Filename
uz: Fayl nomi

en: Files
uz: Fayllar

en: Files to transcode
uz: Transkodlash uchun fayllar

en: Font size
uz: Shrift o'lchami

en: General settings
uz: Umumiy moslamalar

en: Genre
uz: Janr

en: Getting channels
uz: Kanallarni olish

en: Getting streams
uz: To'lqinlarni olish

en: HTTP proxy
uz: HTTP proksi

en: Hardware information
uz: Apparat ta'minoti haqida ma'lumot

en: High
uz: Yuqori

en: High (%1 fps)
uz: Yuqori (%1 fps)

en: High (1024x1024)
uz: Yuqori (1024x1024)

en: Hours
uz: Soat

en: I don't have a Magnatune account
uz: Mening Magnatune hisob qaydnomam yo'q

en: Icon
uz: Nishoncha

en: Ignore "The" in artist names
uz: Ijrochi nomlarida "The" artiklini e'tiborsiz qoldirish

en: Images (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.gif *.xpm *.pbm *.pgm *.ppm *.xbm)
uz: Rasmlar (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.gif *.xpm *.pbm *.pgm *.ppm *.xbm)

en: Images (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.xpm *.pbm *.ppm *.xbm)
uz: Rasmlar (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.xpm *.pbm *.ppm *.xbm)

en: Include album art in the notification
uz: Xabarnomaga albom bezagini qo'shish

en: Information
uz: Ma'lumot

en: Invalid API key
uz: API kaliti haqiqiy emas

en: Invalid format
uz: Format haqiqiy emas

en: Invalid method
uz: Usul haqiqiy emas

en: Invalid parameters
uz: Parametrlar haqiqiy emas

en: Invalid service
uz: Xizmat haqiqiy emas

en: Invalid session key
uz: Seans kaliti haqiqiy emas

en: Jamendo database
uz: Jamendo ma'lumot bazasi

en: Language
uz: Til

en: Last.fm tags
uz: Last.fm teglari

en: Length
uz: Uzunligi

en: Library
uz: Kutubxona

en: Load
uz: Yuklash

en: Load cover from URL
uz: Albom rasmini URL'dan yuklash

en: Load cover from URL...
uz: Albom rasmini URL'dan yuklash...

en: Load cover from disk...
uz: Albom rasmini diskdan yuklash...

en: Load playlist
uz: Pleylistni yuklash

en: Load playlist...
uz: Pleylistni yuklash...

en: Loading MTP device
uz: MTP uskunasi yuklanmoqda

en: Loading iPod database
uz: iPod ma'lumot bazasi yuklanmoqda

en: Loading smart playlist
uz: Aqlli pleylist yuklanmoqda

en: Loading songs
uz: Qo'shiqlar yuklanmoqda

en: Loading stream
uz: To'lqin yuklanmoqda

en: Loading tracks
uz: Treklar yuklanmoqda

en: Loading tracks info
uz: Treklar haqida ma'lumot yuklanmoqda

en: Loading...
uz: Yuklanmoqda...

en: Login
uz: Kirish

en: Low (%1 fps)
uz: Past (%1 fps)

en: Low (256x256)
uz: Past (256x256)

en: Lyrics
uz: Qo'shiq matnlari

en: Lyrics from %1
uz: %1'dan qo'shiq matnlari

en: &Music
uz: &Musiqa

en: Network Proxy
uz: Tarmoq proksi

en: Never
uz: Hech qachon

en: Never played
uz: Hech qachon ijro ettirilmagan

en: New playlist
uz: Yangi pleylist

en: New smart playlist...
uz: Yangi aqlli pleylist...

en: New songs
uz: Yangi qo'shiqlar

en: Next
uz: Keyingi

en: Next track
uz: Keyingi trek

en: None
uz: Yo'q

en: Not connected
uz: Ulanmagan

en: Not enough content
uz: Hajmi yetarli emas

en: Not mounted - double click to mount
uz: Ulanmagan - ulash uchun ikki marta bosing

en: Open %1 in browser
uz: %1 brauzerda ochish

en: Open &audio CD...
uz: &Audio CD ochish...

en: Open device
uz: Uskunani ochish

en: Open in new playlist
uz: Yangi pleylistda ochish

en: Open...
uz: Ochish...

en: Operation failed
uz: Jarayon muvaffaqiyatsiz tugadi

en: Options...
uz: Parametrlar...

en: Organise Files
uz: Fayllarni boshqarish

en: Organise files...
uz: Fayllarni boshqarish...

en: Organising files
uz: Fayllarni tashkillashtirish

en: Original tags
uz: Asl teglar

en: Other options
uz: Boshqa parametrlar

en: Output options
uz: Chiqarish parametrlari

en: Overwrite existing files
uz: Mavjud fayllarni almashtirish

en: Password
uz: Maxfiy so'z

en: Player options
uz: Pleyer parametrlari

en: &Playlist
uz: &Pleylist

en: Playlist options
uz: Pleylist parametrlari

en: Playlist type
uz: Pleylist turi

en: Preferences
uz: Moslamalar

en: Preferences...
uz: Moslamalar...

en: Preferred audio format
uz: Afzal audio formati

en: Press a key
uz: Tugmani bosing

en: Preview
uz: Ko'rib chiqish

en: Previous
uz: Oldingi

en: Previous track
uz: Oldingi trek

en: Rate the current song 0 stars
uz: Joriy qo'shiqni baholash 0 yulduz

en: Rate the current song 1 star
uz: Joriy qo'shiqni baholash 1 yulduz

en: Rate the current song 2 stars
uz: Joriy qo'shiqni baholash 2 yulduz

en: Rate the current song 3 stars
uz: Joriy qo'shiqni baholash 3 yulduz

en: Rate the current song 4 stars
uz: Joriy qo'shiqni baholash 4 yulduz

en: Rate the current song 5 stars
uz: Joriy qo'shiqni baholash 5 yulduz

en: Rating
uz: Baho

en: Really cancel?
uz: Rostdan bekor qilinsinmi?

en: &Repeat mode
uz: &Takrorlash

en: Save album cover
uz: Albom rasmini saqlash

en: Save cover to disk...
uz: Albom rasmini diskka saqlash...

en: Save image
uz: Rasmni saqlash

en: Save playlist...
uz: Pleylistni saqlash...

en: Saving tracks
uz: Treklar saqlanmoqda

en: Search
uz: Qidirish

en: Search Icecast stations
uz: Icecast stansiyalarni qidirish

en: Search Jamendo
uz: Jamendo qidirish

en: Search Magnatune
uz: Magnatune qidirish

en: Search mode
uz: Qidirish usuli

en: Search options
uz: Qidirish parametrlari

en: Search terms
uz: Qidirish shartlari

en: Select All
uz: Hammasini tanlash

en: Select None
uz: Hech qaysini tanlamaslik

en: Serial number
uz: Seriya raqami

en: Shortcut
uz: Tugmalar birikmasi

en: Shortcut for %1
uz: %1 uchun tugmalar birikmasi

en: Shortcut for %1 already exists
uz: %1 uchun tugmalar birikmasi mavjud

en: Show
uz: Ko'rsatish

en: Show OSD
uz: OSD ko'rsatish

en: Show all songs
uz: Hamma qo'shiqlarni ko'rsatish

en: Show all the songs
uz: Hamma qo'shiqlarni ko'rsatish

en: Show tray icon
uz: Trey nishonchasini ko'rsatish

en: Show/Hide
uz: Ko'rsatish/Yashirish

en: &Shuffle mode
uz: &Tasodifan

en: Song Information
uz: Qo'shiq haqida ma'lumot

en: Song info
uz: Qo'shiq haqida ma'lumot

en: Stream
uz: To'lqin

en: Successfully written %1
uz: Muvaffaqiyatli yozilgan %1

en: Thanks to
uz: Tashakkurlar

en: The directory %1 is not valid
uz: %1 direktoriyasi haqiqiy emas

en: Today
uz: Bugun

en: Track
uz: Trek

en: Transcode Music
uz: Musiqani transkodlash

en: Transcoding options
uz: Transkodlash parametrlari

en: URL(s)
uz: URL(lar)

en: Unable to download %1 (%2)
uz: %1 (%2) yuklab olib bo'lmadi

en: Unknown
uz: Noma'lum

en: Unknown error
uz: Noma'lum xato

en: Username
uz: Foydalanuvchi nomi

en: Version %1
uz: Versiya %1

en: View
uz: Ko'rish

en: Visualization mode
uz: Vizualizatsiya usuli

en: Visualizations
uz: Vizualizatsiyalar

en: Visualizations Settings
uz: Vizualizatsiya moslamalari

en: Weeks
uz: Hafta

en: When Clementine starts
uz: Clementine ishga tushganda

en: Wide band (WB)
uz: Keng band (WB)

en: Wii Remote %1: connected
uz: Wii Remote %1: ulangan

en: Wii Remote %1: disactived
uz: Wii Remote %1: o'chirilgan

en: Wii Remote %1: disconnected
uz: Wii Remote %1: ulanmagan

en: Year
uz: Yil

en: Year - Album
uz: Yil - Albom

en: Years
uz: Yillar

en: Yesterday
uz: Kecha

en: You love this track
uz: Usbu trek sizga yoqdi

en: You will need to restart Clementine if you change the language.
uz: Tilni o'zgartirganda Clementine'dan chiqib qaytadan kirish kerak.

en: Your radio streams
uz: Radio to'lqinlaringiz

en: Your scrobbles: %1
uz: Skrobbling: %1

en: Zero
uz: Andoza

en: add %n songs
uz: %n qo'shiqni qo'shish

en: after
uz: keyin

en: ago
uz: avval

en: and
uz: va

en: automatic
uz: avtomatik

en: before
uz: oldin

en: between
uz: orasida

en: biggest first
uz: kattasidan boshlab

en: disc %1
uz: disk %1

en: ends with
uz: tugaydi

en: equals
uz: teng

en: kbps
uz: kb/s

en: longest first
uz: uzunidan boshlab

en: newest first
uz: yangisidan boshlab

en: not equals
uz: teng emas

en: oldest first
uz: oldingisidan boshlab

en: options
uz: parametrlar

en: press enter
uz: Enter bosing

en: remove %n songs
uz: %n qo'shiqni o'chirish

en: shortest first
uz: qisqasidan boshlab

en: smallest first
uz: kichigidan boshlab

en: starts with
uz: boshlanadi

en: stop
uz: to'xtatish

en: track %1
uz: trek %1
