Clementine Music Player - en to hy translation catalogue (19 entries)

en:  seconds
hy:  վայրկյան

en:  songs
hy:  երգ

en: %1 albums
hy: %1 ալբոմ

en: %1 days
hy: %1 օր

en: %1 days ago
hy: %1 օր առաջ

en: %1 song
hy: %1 երգ

en: %1 songs
hy: %1 երգ

en: %1 songs found
hy: %1 երգ գտավ

en: %1 songs found (showing %2)
hy: %1 երգ գտավ (ցույց տրվում է %2)

en: %n finished
hy: %n ավարտված

en: %n remaining
hy: %n մնացած

en: &Center
hy: &Կենտրոն

en: &Help
hy: &Օգնություն

en: &Left
hy: &Ձախ

en: &Quit
hy: &Դուրս գալ

en: &Right
hy: &Աջ

en: 1 day
hy: 1 օր

en: ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD
hy: ՏՎԵՔ ԲՈԼՈՐ ՓԱՌՔ «ՀԻՊՆՈՍԻ ԵՆԹԱՐԿՎԱԾ ՄԱՐԴ ԴՈԴՈՇ»

en: Action
hy: Գործողություն
