Clementine Music Player - en to lv translation catalogue (798 entries)

en:  pt
lv:  punkti

en:  seconds
lv:  sekundes

en:  songs
lv:  dziesmas

en: %1 albums
lv: %1 albumi

en: %1 days
lv: %1 dienas

en: %1 days ago
lv: pirms %1 dienas

en: %1 playlists (%2)
lv: %1 atskaņošanas saraksti (%2)

en: %1 song
lv: %1 dziesma

en: %1 songs
lv: %1 dziesmas

en: %1 songs found
lv: atrastas %1 dziesmas

en: %1 songs found (showing %2)
lv: atrastas %1 dziesmas (redzamas %2)

en: %1 tracks
lv: %1 dziesmas

en: %1 transferred
lv: %1 pārvietotas

en: %1: Wiimotedev module
lv: %1: Wiimotedev modulis

en: %L1 other listeners
lv: %L1 citu klausītāju

en: %L1 total plays
lv: %L1 atskaņošanas reizes

en: %n failed
lv: %n neizdevās

en: %n finished
lv: %n pabeigti

en: %n remaining
lv: %n atlicis

en: &Align text
lv: &līdzināt tekstu

en: &Center
lv: &Centrs

en: &Custom
lv: &Pielāgots

en: &Help
lv: &Palīdzība

en: &Hide %1
lv: &Paslēpt %1

en: &Hide...
lv: %Paslēpt...

en: &Left
lv: Pa &kreisi

en: &None
lv: &Nav

en: &Quit
lv: &Iziet

en: &Right
lv: &Pa labi

en: &Stretch columns to fit window
lv: &izstiept kolonnas, lai pielāgotu loga izmēram

en: &Tools
lv: &Rīki

en: (different across multiple songs)
lv: (dažādām dziesmām atšķiras)

en: ...and all the Amarok contributors
lv: ... un visiem Amarok atbalstītājiem

en: 1 day
lv: 1 diena

en: 1 track
lv: 1 dziesma

en: 50 random tracks
lv: 50 nejaušas dziesmas

en: <p>Tokens start with %, for example: %artist %album %title </p>
    
    <p>If you surround sections of text that contain a token with curly-braces, that section will be hidden if the token is empty.</p>
lv: <p>Elementi sākas ar %, piemēram: %artist %album %title </p>
    
    <p> Ja jūs teksta daļas iekļausiet figūriekavās, tās tiks paslēptas, ja elementi būs tukši.</p>

en: A smart playlist is a dynamic list of songs that come from your library.  There are different types of smart playlist that offer different ways of selecting songs.
lv: Gudrais atskaņošanas saraksts ir dinamisks dziesmu saraksts no jūsu bibliotēkas. Ir dažādi gudro atskaņošanas rakstu veidi, kas piedāvā dažādus veidus, kā izvēlēties dziesmas.

en: A song will be included in the playlist if it matches these conditions.
lv: Dziesma tiks iekļauta atskaņošanas sarakstā, ja tā atbildīs šiem nosacījumiem.

en: ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD
lv: Hypnotoad krupis no Futurama

en: About %1
lv: Par %1

en: About Clementine...
lv: Par Clementine...

en: About Qt...
lv: Par Qt...

en: Account details
lv: Konta informācija

en: Account details (Premium)
lv: Konta detaļas (Premium)

en: Action
lv: Darbība

en: Add Stream
lv: Pievienot straumi

en: Add action
lv: Pievienot darbību

en: Add another stream...
lv: Pievienot citu straumi...

en: Add directory...
lv: Pievienot mapi...

en: Add file...
lv: Pievienot failu...

en: Add files to transcode
lv: Pievienot failus pārkodēšanai

en: Add folder
lv: Pievienot mapi

en: Add folder...
lv: Pievienot mapi...

en: Add new folder...
lv: Pievienot jaunu mapi...

en: Add search term
lv: Pievienot meklēšanas vienumu

en: Add song album tag
lv: Pievienot dziesmas albuma birku

en: Add song albumartist tag
lv: Pievienot dziesmas albuma mākslinieka birku

en: Add song artist tag
lv: Pievienot dziesmas mākslinieka birku

en: Add song composer tag
lv: Pievienot dziesmas komponista birku

en: Add song disc tag
lv: Pievienot dziesmas diska birku

en: Add song genre tag
lv: Pievienot dziesmas žanra birku

en: Add song length tag
lv: Pievienot dziesmas ilguma birku

en: Add song play count
lv: Pievienot dziesmas atskaņošanas reižu skaitu

en: Add song skip count
lv: Pievienot dziesmu izlaišanas skaitu

en: Add song title tag
lv: Pievienot dziesmas nosaukumu birku

en: Add song track tag
lv: Pievienot dziesmas numura birku

en: Add song year tag
lv: Pievienot dziesmas gada birku

en: Add stream...
lv: Pievienot straumi...

en: Add to another playlist
lv: Pievienot citam atskaņošanas sarakstam

en: Add to playlist
lv: Pievienot atskaņošanas sarakstam

en: Add to the queue
lv: Pievienot rindai

en: Add wiimotedev action
lv: Pievienot wiimotedev darbību

en: Added this month
lv: Pievienots šomēnes

en: Added this week
lv: Pievienots šonedēļ

en: Added this year
lv: Pievienots šogad

en: Added today
lv: Pievienots šodien

en: Added within three months
lv: Pievienots pēdējos 3 mēnešos

en: Advanced grouping...
lv: Advancēta grupēšana...

en: After copying...
lv: Pēc kopēšanas...

en: Album
lv: Albums

en: Album (ideal loudness for all tracks)
lv: Albums (ideāls skaļums visiem celiņiem)

en: Album artist
lv: Albuma izpildītājs

en: Album info on jamendo.com...
lv: Albuma info vientē jamendo.com...

en: Albums with covers
lv: Albumi ar vāka attēlu

en: Albums without covers
lv: Albumi bez vāka attēla

en: All Files (*)
lv: Visi faili (*)

en: All albums
lv: Visi albumi

en: All artists
lv: Visi izpildītāji

en: All files (*)
lv: Visi faili (*)

en: All playlists (%1)
lv: Visi atskaņošanas saraksti (%1)

en: All the translators
lv: Visi tulkotāji

en: All tracks
lv: Visas dziesmas

en: Allow mid/side encoding
lv: Atļaut centrs/sāni kodēšanu

en: Alongside the originals
lv: Blakus oriģināliem

en: Always start playing
lv: Vienmēr sākt atskaņošanu

en: An error occurred loading the iTunes database
lv: Kļūda ielādējot iTunes datubāzi

en: An error occurred writing metadata to '%1'
lv: Kļūda ievadot metadatus '%1'

en: And:
lv: Un:

en: Appearance
lv: Izskats

en: Append files/URLs to the playlist
lv: Pievienot failus/saites atskaņošanas sarakstam

en: Append to current playlist
lv: Papildināt pašreizējo atskaņošanas sarakstu

en: Append to the playlist
lv: Papildināt atskaņošanas sarakstu

en: Apply compression to prevent clipping
lv: Saspiest, lai izvairītos no izgriešanas

en: Are you sure you want to delete the "%1" preset?
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties izdzēst "%1"?

en: Are you sure you want to reset this song's statistics?
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties no jauna uzsākt dziesmas statistiku?

en: Artist
lv: Izpildītājs

en: Artist info
lv: Informācija par izpildītāju

en: Artist's initial
lv: Izpildītājā iciāļi

en: Audio format
lv: Audio formāts

en: Authentication failed
lv: Autentifikācija neizdevās

en: Authors
lv: Autori

en: Auto
lv: Automātiski

en: Automatic updating
lv: Automātiskā atjaunināšana

en: Automatically open single categories in the library tree
lv: Meklējot automātiski atvērt kategorijas biblotēkas sarakstā

en: Available
lv: Pieejams

en: Average bitrate
lv: Vidējais bitu pārraides ātrums

en: Average image size
lv: Vidējais attēlu izmērs

en: BPM
lv: Sitieni minūtē

en: Background Streams
lv: Fona Straumes

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Background opacity
lv: Fona caurlaidība

en: Bar analyzer
lv: Gabalveida analizators

en: Basic Blue
lv: Pamata zils

en: Behavior
lv: Uzvedība

en: Best
lv: Labākais

en: Bit rate
lv: Bitreits

en: Bitrate
lv: Bitreits

en: Block analyzer
lv: Bloku analizators

en: Block type
lv: Bloku tips

en: Body
lv: Struktūra

en: Browse...
lv: Pārlūkot...

en: Buttons
lv: Pogas

en: Change cover art
lv: Mainīt vāka attēlu

en: Change font size...
lv: Mainīt fontu izmēru...

en: Change repeat mode
lv: Mainīt atkārtošanas režīmu

en: Change shortcut...
lv: Mainīt īsceļu...

en: Change shuffle mode
lv: Mainīt jaukšanas režīmu

en: Change the language
lv: Mainīt valodu

en: Check for updates...
lv: Pārbaudīt atjauninājumus...

en: Choose a name for your smart playlist
lv: Izvēlieties nosaukumu gudrajam atskaņošanas sarakstam

en: Choose automatically
lv: Izvēlēties automātiski

en: Choose color...
lv: Izvēlēties krāsu...

en: Choose font...
lv: Izvēlēties fontu...

en: Choose from the list
lv: Izvēlēties no saraksta

en: Choose how the playlist is sorted and how many songs it will contain.
lv: Izvēlies, kādā veidā kārtot atskaņošanas sarakstu un no cik daudz dziesmām tas sastāvēs.

en: Choose the websites you want Clementine to use when searching for lyrics.
lv: Izvēlies mājas lapas, ko izmantot dziesmu vārdu meklēšanai.

en: Classical
lv: Klasisks

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Clear playlist
lv: Notīrīt atskaņošanas sarakstu

en: Clementine Error
lv: Clementine Kļūda

en: Clementine Orange
lv: Oranžs Clementine

en: Clementine Visualization
lv: Clementine vizualizācija

en: Clementine can automatically convert the music you copy to this device into a format that it can play.
lv: Clementine spēj automātiski konvertēt kopējamo mūziku formātā, ko ierīce var atskaņot.

en: Clementine can show a message when the track changes.
lv: Clementine var rādīt paziņojumu, kad mainās dziesma.

en: Clementine could not load any projectM visualisations.  Check that you have installed Clementine properly.
lv: Clementine nespēj ielādēt projectM vizualizācijas. Pārbaudiet, vai Clementine ir pareizi uzstādīts.

en: Clementine image viewer
lv: Clementine attēlu atveidotājs

en: Clementine was unable to find results for this file
lv: Clementine nespēja atrast rezultātus šim failam

en: Click here to add some music
lv: Spiediet šeit, lai pievienotu mūziku

en: Click to toggle between remaining time and total time
lv: Spiediet, lai pārslēgtos no atlikušā uz pilno garumu

en: Close
lv: Aizvērt

en: Close visualization
lv: Aizvērt vizualizāciju

en: Closing this window will cancel the download.
lv: Aizverot programmu, tiks atcelta failu lejupielāde.

en: Closing this window will stop searching for album covers.
lv: Aizverot programu, tiks apturēta albumu vāku meklēšana.

en: Club
lv: Klubu mūzika

en: Comment
lv: Piezīmes

en: Complete tags automatically
lv: Noformēt tagus automātiski

en: Complete tags automatically...
lv: Noformēt tagus automātiski...

en: Composer
lv: Komponists

en: Configure Magnatune...
lv: Konfigurēt Magnatune

en: Configure Shortcuts
lv: Konfigurēt īsceļus

en: Configure library...
lv: Konfigurēt bibliotēku...

en: Configure...
lv: Konfigurēt

en: Connect Wii Remotes using active/deactive action
lv: Pieslēdziet Wii tālvadību izmantojot aktivizēt/deaktivizēt

en: Connect device
lv: Pieslēgt ierīci

en: Constant bitrate
lv: Konstants bitreits

en: Convert all music
lv: Konvertēt visu mūziku

en: Convert any music that the device can't play
lv: Konvertēt mūziku, ko ierīce nespēj atskaņot

en: Copy to device...
lv: Kopēt uz ierīci...

en: Copy to library...
lv: Kopēt uz bibliotēku...

en: Could not create the GStreamer element "%1" - make sure you have all the required GStreamer plugins installed
lv: Nespēj izveidot GStreamer elementu "%1" - pārbaudiet, vai ir uzstādīti visi nepieciešami GStreamer spraudņi

en: Couldn't find a muxer for %1, check you have the correct GStreamer plugins installed
lv: Nevar atrast jaucēju priekš %1, pārbaudiet vai jums ir uzstādīti pareizi GStreamer spraudņi

en: Couldn't find an encoder for %1, check you have the correct GStreamer plugins installed
lv: Nevar atrast kodeku priekš %1, pārbaudiet vai jums ir uzstādīti pareizi GStreamer spraudņi

en: Couldn't open output file %1
lv: Nevar atvērt izejas failu %1

en: Cover Manager
lv: Vāka attēlu pārvaldnieks

en: Cover art from embedded image
lv: Vāka attēls no iekļautā attēla

en: Cover art loaded automatically from %1
lv: Vāka attēls ielādēts automātiski no %1

en: Cover art manually unset
lv: Vāka attēls manuāli noņemts

en: Cover art not set
lv: Vāka attēls nav uzstādīts

en: Cover art set from %1
lv: Vāka attēls uzstādīts no %1

en: Covers from %1
lv: Vāciņi no %1

en: Cross-fade when changing tracks automatically
lv: Izmantot laidenu pāreju, kad dziesmas pārslēdzas automātiski

en: Cross-fade when changing tracks manually
lv: Izmantot laidenu pāreju, kad dziesmas pārslēdz lietotājs

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Custom message settings
lv: Pielagoti ziņu iestatījumi

en: Custom...
lv: Pielāgots...

en: Date created
lv: Izveides datums

en: Date modified
lv: Pārveides datums

en: Days
lv: Dienas

en: De&fault
lv: Nok&lusējums

en: Decrease volume
lv: Samazināt skaļumu

en: Defaults
lv: Noklusētie

en: Delay between visualizations
lv: Aizture starp vizualizācijām

en: Delete files
lv: Dzēst failus

en: Delete from device...
lv: Dzēst no ierīces...

en: Delete from disk...
lv: Dzēst no diska...

en: Delete preset
lv: Dzēst uzstādījumu

en: Delete smart playlist
lv: Dzēst gudro atskaņošanas sarakstu

en: Delete the original files
lv: Dzēst oriģinālos failus

en: Deleting files
lv: Dzēš failus

en: Dequeue selected tracks
lv: Izņemt dziesmas no rindas

en: Dequeue track
lv: Izņemt dziesmu no rindas

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Details...
lv: Detaļas...

en: Device
lv: Ierīce

en: Device Properties
lv: Ierīces īpašības

en: Device name
lv: Ierīces nosaukums

en: Device properties...
lv: Ierīces īpašības...

en: Devices
lv: Ierīces

en: Did you mean
lv: Vai jūs domājāt

en: Digitally Imported password
lv: Digitally Imported parole

en: Direct internet connection
lv: Tiešs interneta pieslēgums

en: Directory
lv: Mape

en: Disc
lv: Disks

en: Display options
lv: Displeja opcijas

en: Display the on-screen-display
lv: Rādīt displeju-uz-ekrāna

en: Do a full library rescan
lv: Veikt pilnu bibliotēkas skenēšanu

en: Do not convert any music
lv: Nekonvertēt mūziku

en: Don't repeat
lv: Neatkārtot

en: Don't show in various artists
lv: Nerādīt pie dažādiem izpildītājiem

en: Don't shuffle
lv: Nejaukt

en: Don't stop!
lv: Neapstāties

en: Double click to open
lv: Dubultklikšķis lai atvērtu

en: Double clicking a song will...
lv: Dubultklikšķis uz dziesmas...

en: Download directory
lv: Lejupielādēt mapi

en: Download membership
lv: Lejupielādēt dalību

en: Download this album
lv: Lejupielādēt šo albumu

en: Download this album...
lv: Lejupielādēt šo albumu...

en: Downloading Icecast directory
lv: Lejupielādē Icecast mapi

en: Downloading Jamendo catalogue
lv: Lejupielādē Jamendo katalogu

en: Downloading Magnatune catalogue
lv: Lejupielādē Magnatude katalogu

en: Downloading metadata
lv: Lejupielādē metadatus

en: Drag to reposition
lv: Velciet, lai pārpozicionētu

en: Dynamic mode is on
lv: Dinamiskais režīms ieslēgts

en: Dynamic random mix
lv: Dinamisks nejaušs mikss

en: Edit smart playlist...
lv: Rediģēt gudro dziesmu listi...

en: Edit tag "%1"...
lv: Rediģēt birku "%1"...

en: Edit tag...
lv: Rediģēt birku

en: Edit tags
lv: Rediģēt birkas

en: Edit track information
lv: Rediģēt dziesmas informāciju

en: Edit track information...
lv: Rediģēt dziesmas informāciju...

en: Edit...
lv: Rediģēt...

en: Enable Wii Remote support
lv: Atļaut Wii tālvadības atbalstu

en: Enable equalizer
lv: Ieslēgt ekvalaizeru

en: Enable shortcuts only when Clementine is focused
lv: Lietot saīsnes tikai tad, kad izvēlēts Clementine

en: Enable/disable Last.fm scrobbling
lv: Ieslēgt/izslēgt Last.fm skroblēšanu

en: Encoding complexity
lv: Kodēšanas sarežģītība

en: Encoding engine quality
lv: Kodēšanas dzinēja kvalitāte

en: Encoding mode
lv: Kodēšanas režīms

en: Enter a new name for this playlist
lv: Ievadiet jaunu nosakumu šai dziesmu listei

en: Enter search terms here
lv: Ievadiet meklējamo tekstu šeit

en: Enter the URL of an internet radio stream:
lv: Ievadiet interneta radio straumes adresi (URL):

en: Entire collection
lv: Visa kolekcija

en: Equalizer
lv: Ekvalaizers

en: Equivalent to --log-levels *:1
lv: Vienāds ar --log-levels *:1

en: Equivalent to --log-levels *:3
lv: Vienāds ar --log-levels *:3

en: Error
lv: Kļūda

en: Error connecting MTP device
lv: Kļūda pieslēdzoties MTP ierīcei

en: Error copying songs
lv: Kļūda kopējot dziesmas

en: Error deleting songs
lv: Kļūda dzēšot dziesmas

en: Error loading %1
lv: Kļūda ielādējot %1

en: Error loading di.fm playlist
lv: Kļūda ielādējot di.fm atskaņošanas sarakstu

en: Error processing %1: %2
lv: Kļūda apstrādājot %1: %2

en: Error while loading audio CD
lv: Kļūda nolasot audio CD

en: Ever played
lv: Vispār atskaņots

en: &Extras
lv: Ekstras

en: Fade out when stopping a track
lv: Laideni noklusināt apturot dziesmu

en: Fading
lv: Pāreja

en: Fading duration
lv: Pārejas garums

en: Fast
lv: Ātri

en: Favourite tracks
lv: Mīļākās dziesmas

en: Fetch Missing Covers
lv: Meklēt trūkstošos vāku attēlus

en: Fetch automatically
lv: Piemeklēt automātiski

en: Fetching cover error
lv: Kļūda piemeklējot vāku attēlus

en: File extension
lv: Faila tips

en: File formats
lv: Failu formāti

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: File name (without path)
lv: Faila nosaukums (bez atrašanās vietas)

en: File size
lv: Faila izmērs

en: File type
lv: Faila tips

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Files
lv: Faili

en: Files to transcode
lv: Faili kodēšanai

en: Find songs in your library that match the criteria you specify.
lv: Meklējiet savā bibliotēkā dziesmas, kas atbilst jūsu meklēšanas kritērijiem

en: Fingerprinting song
lv: Meklēju dziesmas "pirkstu nospiedumus"

en: Finish
lv: Pabeigt

en: First level
lv: Pirmais līmenis

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Force mono encoding
lv: Forsēt mono kodēšanu

en: Forget device
lv: Aizmirst ierīci

en: Form
lv: Forma

en: Format
lv: Formāts

en: Framerate
lv: Kadrātrums

en: Frames per buffer
lv: Kadri buferī

en: Full Bass
lv: Pilns bass

en: Full Bass + Treble
lv: Pilns bass un augšas

en: Full Treble
lv: Pilnas augšas

en: General settings
lv: Pamata iestatījumi

en: Genre
lv: Žanrs

en: Getting channels
lv: Ielādēju kanālus

en: Getting streams
lv: Iegūst plūsmas

en: Give it a name:
lv: Dodiet tam vārdu:

en: Go to next playlist tab
lv: Iet uz nākamās dziesmu listes cilni

en: Go to previous playlist tab
lv: Iet uz iepriekšējās dziesmu listes cilni

en: Got %1 covers out of %2 (%3 failed)
lv: Iegūti %1 vāku attēli no %2 (%3 neizdevās)

en: Grey out non existent songs in my playlists
lv: Padarīt pelēkas neeksistējošās dziesmas manās dziesmu listēs

en: Group Library by...
lv: Grupēt Bibliotēku pēc...

en: Group by
lv: Grupēt pēc

en: Group by Album
lv: Grupēt pēc Albumiem

en: Group by Artist
lv: Grupēt pēc Izpildītāja

en: Group by Artist/Album
lv: Grupēt pēc Izpildītāja/Albuma

en: Group by Artist/Year - Album
lv: Grupēt pēc Izpildītāja/Gada - Albuma

en: Group by Genre/Album
lv: Grupēt pēc Stils/Albums

en: Group by Genre/Artist/Album
lv: Grupēt pēc Stila/Izpildītāja/Albuma

en: HTTP proxy
lv: HTTP starpniekserveris

en: Hardware information
lv: "Dzelžu" informācija

en: Hardware information is only available while the device is connected.
lv: "Dzelžu" informācija ir pieejama tikai pieslēdzot ierīci.

en: High
lv: Augsts

en: High (%1 fps)
lv: Augsts (%1 kadri/s)

en: High (1024x1024)
lv: Augsta (1024x1024)

en: Hours
lv: Stundas

en: Hypnotoad
lv: Hypnotoad krupis

en: I don't have a Magnatune account
lv: Man nav Magnatune konta

en: Icon
lv: Ikona

en: Icons on top
lv: Ikonas pa virsu

en: Identifying song
lv: Identificēju dziesmu

en: If you continue, this device will work slowly and songs copied to it may not work.
lv: Ja jūs turpināsiet, šī ierīce var darboties lēni un dziesmu kopēšana var nedarboties.

en: Ignore "The" in artist names
lv: Ignorēt "The" izpildītāju nosaukumos

en: Images (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.gif *.xpm *.pbm *.pgm *.ppm *.xbm)
lv: Attēli (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.gif *.xpm *.pbm *.pgm *.ppm *.xbm)

en: Images (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.xpm *.pbm *.ppm *.xbm)
lv: Attēli (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.xpm *.pbm *.ppm *.xbm)

en: Include album art in the notification
lv: Iekļaut vāku attēlus paziņojumos

en: Include all songs
lv: Iekļaut visas dziesmas

en: Increase volume
lv: Palielināt skaļumu

en: Information
lv: Informācija

en: Insert...
lv: Ievietot...

en: Internet
lv: Internets

en: Invalid API key
lv: Nepareiza API atslēga

en: Invalid format
lv: Nepareizs formāts

en: Invalid method
lv: Nepareiza metode

en: Invalid parameters
lv: Nepareizi parametri

en: Invalid resource specified
lv: Norādīts nederīgs resurss

en: Invalid service
lv: Nepareizs serviss

en: Invalid session key
lv: Nepareiza sesijas atslēga

en: Jamendo Most Listened Tracks
lv: Jamendo klausītākās dziesmas

en: Jamendo Top Tracks
lv: Jamendo populārākās dziesmas

en: Jamendo Top Tracks of the Month
lv: Jamendo populārākās mēneša dziesmas

en: Jamendo Top Tracks of the Week
lv: Jamendo populārākās nedēļas dziesmas

en: Jamendo database
lv: Jamendo datubāze

en: Jump to the currently playing track
lv: Pārslēgties uz šobrīd skanošo dziesmu

en: Keep buttons for %1 second...
lv: Turiet pogas %1 sekundi...

en: Keep buttons for %1 seconds...
lv: Turiet pogas %1 sekundes...

en: Keep running in the background when the window is closed
lv: Darboties fonā, kad logs ir aizvērts

en: Keep the original files
lv: Atstāt oriģinālos failus

en: Language
lv: Valoda

en: Laptop/Headphones
lv: Laptops/Austiņas

en: Large Hall
lv: Liela zāle

en: Large album cover
lv: Liels vāka attēls

en: Large sidebar
lv: Liela sānjosla

en: Last played
lv: Pēdējo reizi atskaņots

en: Last.fm is currently busy, please try again in a few minutes
lv: Last.fm šobrīd nespēj apstrādāt pieprasīju, pēc brītiņa mēģiniet vēlreiz

en: Last.fm play counts
lv: Last.fm atskaņojumu skaits

en: Last.fm tags
lv: Last.fm birkas

en: Least favourite tracks
lv: Visnemīļākās dziesmas

en: Length
lv: Ilgums

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Library advanced grouping
lv: Advancēta Bibliotēkas grupēšana

en: Library rescan notice
lv: Bibliotēkās skenēšanas paziņojums

en: Library search
lv: Meklēt Bibliotēkā

en: Limits
lv: Limiti

en: Live
lv: Dzīvais

en: Load
lv: Ielādēt

en: Load cover from URL
lv: Ielādēt vāka attēlu no adreses

en: Load cover from URL...
lv: Ielādēt vāka attēlu no adreses...

en: Load cover from disk...
lv: Ielādēt vāka attēlu no diska...

en: Load playlist
lv: Ielādēt dziesmu listi

en: Load playlist...
lv: Ielādēt dziesmu listi...

en: Loading MTP device
lv: Ielādē MTP ierīci

en: Loading iPod database
lv: Ielādē iPod datubāzi

en: Loading smart playlist
lv: Ielādē gudro dziesmu listi

en: Loading songs
lv: Ielādē dziesmas

en: Loading stream
lv: Ielādē straumi

en: Loading tracks
lv: Ielādē dziesmas

en: Loading tracks info
lv: Ielādē dziesmas info

en: Loading...
lv: Ielādē...

en: Loads files/URLs, replacing current playlist
lv: Ielādē failus/adreses, aizstājot pašreizējo dziesmu listi

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Long term prediction profile (LTP)
lv: Ilga termiņa paredzēšanas profils (LTP)

en: Love
lv: Patīk

en: Low (%1 fps)
lv: Zems (%1 kadri/s)

en: Low (256x256)
lv: Zema (256x256)

en: Low complexity profile (LC)
lv: Zemas sarežģītības profils (LC)

en: Lyrics
lv: Dziesmas vārdi

en: Lyrics from %1
lv: Dziesmas vārdi no %1

en: Magnatune
lv: Magnatude

en: Magnatune Download
lv: Magnatude Lejupielāde

en: Magnatune download finished
lv: Magnatude lejupielāde pabeigta

en: Main profile (MAIN)
lv: Galvenais profils (MAIN)

en: Malformed response
lv: Izkropļota atbilde

en: Manual proxy configuration
lv: Manuāla starpniekservera konfigurācija

en: Manufacturer
lv: Ražotājs

en: Match every search term (AND)
lv: Atbilst visiem meklēšanas nosacījumiem (UN)

en: Match one or more search terms (OR)
lv: Atbilst vienam vai vairākiem meklēšanas nosacījumiem (VAI)

en: Maximum bitrate
lv: Maksimālais bitreits

en: Medium (%1 fps)
lv: Vidējs (%1 kadri/s)

en: Medium (512x512)
lv: Vidēja (512x512)

en: Membership type
lv: Dalības tips

en: Minimum bitrate
lv: Minimālais bitreits

en: Missing projectM presets
lv: Pazuduši projectM preseti

en: Model
lv: Modelis

en: Monitor the library for changes
lv: Pārlūkot izmaiņas bibliotēkā

en: Months
lv: Mēneši

en: Most played
lv: Visvairāk atskaņotie

en: Mount point
lv: Montēšanas punkts

en: Mount points
lv: Montēšanas punkti

en: Move down
lv: Pārvietot uz leju

en: Move to library...
lv: Pārvietot uz bibliotēku...

en: Move up
lv: Pārvietot uz augšu

en: &Music
lv: Mūzika

en: Music Library
lv: Mūzikas bibliotēka

en: Mute
lv: Klusums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Naming options
lv: Nosaukšanas opcijas

en: Narrow band (NB)
lv: Šaura josla (NB)

en: Network Proxy
lv: Tīkla starpniekserveris

en: Never
lv: Nekad

en: Never played
lv: Nekad nav atskaņotas

en: Never start playing
lv: Nekad Nesākt atskaņot

en: New playlist
lv: Jauna dziesmu liste

en: New smart playlist...
lv: Jauna gudrā dziesmu liste...

en: New songs
lv: Jaunas dziesmas

en: New tracks will be added automatically.
lv: Jaunas dziesmas tiks pievienotas automātiski

en: Newest tracks
lv: Jaunākās dziesmas

en: Next
lv: Uz priekšu

en: Next track
lv: Nākamā

en: No analyzer
lv: Bez analizatora

en: No long blocks
lv: Bez gariem blokiem

en: No matches found.  Clear the search box to show the whole playlist again.
lv: Nekas netika atrasts. Izdzēsiet meklēšanas aili, lai parādītu visu sarakstu.

en: No short blocks
lv: Bez īsiem blokiem

en: None
lv: Nekas

en: None of the selected songs were suitable for copying to a device
lv: Neviena no izvēlētajām dziesmām nav piemērota kopēšanai uz ierīci

en: Normal block type
lv: Normāls bloku tips

en: Not available while using a dynamic playlist
lv: Nav pieejams izmantojot dinamiskās dziesmu listes

en: Not connected
lv: Nav pieslēgts

en: Not enough content
lv: Nepietiekošs saturs

en: Not enough fans
lv: Nepietiek fanu

en: Not enough members
lv: Nepietiek dalībnieku

en: Not enough neighbors
lv: Nepietiek kaimiņu

en: Not mounted - double click to mount
lv: Nav uzmontēts - dubultklikšķis lai uzmontētu

en: Notification type
lv: Paziņojumu tips

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Now Playing
lv: Tagad atskaņo

en: OSD Preview
lv: Paziņojumu loga piemērs

en: Only show the first
lv: Rādīt tikai pirmo

en: Open %1 in browser
lv: Atvērt %1 pārlūkā

en: Open &audio CD...
lv: Atvērt &audio CD...

en: Open device
lv: Atvērt ierīci

en: Open in new playlist
lv: Atvērt jaunā skaņsarakstā

en: Open...
lv: Atvērt...

en: Operation failed
lv: Darbība neizdevās

en: Optimize for bitrate
lv: Optimizēts bitreitam

en: Optimize for quality
lv: Optimizēts kvalitātei

en: Options...
lv: Opcijas...

en: Organise Files
lv: Organizēt Failus

en: Organise files...
lv: Organizēt failus...

en: Organising files
lv: Kārtoju failus

en: Original tags
lv: Oriģinālās birkas

en: Other options
lv: Citas opcijas

en: Output options
lv: Atskaņošanas opcijas

en: Overwrite existing files
lv: Pārrakstīt esošos failus

en: Parsing Jamendo catalogue
lv: Pārsē Jamendo katalogu

en: Party
lv: Ballīte

en: Password
lv: Parole

en: Pause
lv: Pauze

en: Pause playback
lv: Pauzēt atskaņošanu

en: Paused
lv: Nopauzēts

en: Plain sidebar
lv: Parasta sānjosla

en: Play
lv: Atskaņot

en: Play count
lv: Atskaņošanu skaits

en: Play if stopped, pause if playing
lv: Atskaņot, ja apturēts, pauzēt, ja atskaņo

en: Play if there is nothing already playing
lv: Atskaņot, ja nekas netiek atskaņots

en: Play the <n>th track in the playlist
lv: Atskaņot <n> dziesmu no dziesmu listes

en: Play/Pause
lv: Atskaņot/Pauzēt

en: Playback
lv: Atskaņošana

en: Player options
lv: Atskaņotāja opcijas

en: &Playlist
lv: Atskaņošanas saraksts

en: Playlist finished
lv: Dziesmu liste beigusies

en: Playlist options
lv: Dziesmu listes opcijas

en: Playlist type
lv: Dziesmu listes tips

en: Pop
lv: Popmūzika

en: Popup duration
lv: Paziņojuma ilgums

en: Port
lv: Ports

en: Pre-amp
lv: Priekšpastiprinājums

en: Preferences
lv: Uzstādījumi

en: Preferences...
lv: Iestatījumi...

en: Preferred album art filenames (comma separated)
lv: Izvēlētie vāka attēlu failu nosaukumi (atdala ar komatu)

en: Preferred audio format
lv: Vēlamais audio formāts

en: Preferred format
lv: Vēlamais formāts

en: Preset:
lv: Presets:

en: Press a button combination to use for
lv: Nospiediet taustiņu kombināciju lai izmantotu par

en: Press a key
lv: Nospiediet taustiņu

en: Press a key combination to use for %1...
lv: Nospiediet taustiņu kombināciju lai izmantotu par %1...

en: Preview
lv: Priekšskatīt

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Previous track
lv: Iepriekšējā

en: Profile
lv: Profils

en: Progress
lv: Virzība

en: Push Wiiremote button
lv: Piespiediet Wiiremote pogu

en: Put songs in a random order
lv: Sakārtot dziesmas nejaušā secībā

en: Querying device...
lv: Ierindoju ierīci...

en: Queue Manager
lv: Rindas pārvaldnieks

en: Queue selected tracks
lv: Ierindot izvēlētās dziesmas

en: Queue track
lv: Ierindot dziesmu

en: Radio (equal loudness for all tracks)
lv: Radio (ekvivalents skaļums visiem celiņiem)

en: Rain
lv: Lietus

en: Random visualization
lv: Nejauša vizualizācija

en: Rate the current song 0 stars
lv: Novērtēt dziesmu ar 0 zvaigznēm

en: Rate the current song 1 star
lv: Novērtēt ar 1 zvaigzni

en: Rate the current song 2 stars
lv: Novērtēt ar 2 zvaigznēm

en: Rate the current song 3 stars
lv: Novērtēt ar 3 zvaigznēm

en: Rate the current song 4 stars
lv: Novērtēt ar 4 zvaigznēm

en: Rate the current song 5 stars
lv: Novērtēt ar 5 zvaigznēm

en: Rating
lv: Vērtējums

en: Really cancel?
lv: Tiešām atcelt?

en: Refresh catalogue
lv: Atjaunot katalogu

en: Refresh channels
lv: Atjaunot kanālus

en: Refresh station list
lv: Atjaunot staciu sarakstu

en: Refresh streams
lv: Atsvaidzināt plūsmas

en: Reggae
lv: Regejs

en: Remove
lv: Izņemt

en: Remove action
lv: Noņemt darbību

en: Remove folder
lv: Aizvākt mapi

en: Remove from playlist
lv: Azivākt no dziesmu listes

en: Remove playlist
lv: Dzēst atskaņošanas sarakstu

en: Rename playlist
lv: Pārdēvēt dziesmu listi

en: Rename playlist...
lv: Pārdēvēt dziesmu listi...

en: Renumber tracks in this order...
lv: Pārkārtot šādā secībā...

en: Repeat
lv: Atkartot

en: Repeat album
lv: Atkārtot albumu

en: &Repeat mode
lv: Atkārtošanas režīms

en: Repeat playlist
lv: Atkārtot dziesmu listi

en: Repeat track
lv: Atkārtot dziesmu

en: Replace current playlist
lv: Aizstāt pašreizējo dziesmu listi

en: Replace the playlist
lv: Aizstāt dziesmu listi

en: Replaces spaces with underscores
lv: Aizstāj atstarpes ar pasvītrojumiem

en: Replay Gain
lv: Atskaņošanas skaļums

en: Repopulate
lv: Atjaunot

en: Reset
lv: Atiestatīt

en: Reset play counts
lv: Atstatīt atskaņošanu skaitu

en: Restrict to ASCII characters
lv: Atļaut tikai ASCII simbolus

en: Rock
lv: Roks

en: SOCKS proxy
lv: SOCKS starpniekserveris

en: Safely remove device
lv: Saudzīgi atvienot ierīci

en: Safely remove the device after copying
lv: Saudzīgi atvienot ierīci pēc kopēšanas

en: Sample rate
lv: Nolašu ātrums

en: Samplerate
lv: Nolašu ātrums

en: Save album cover
lv: Saglabāt vāka attēlu

en: Save cover to disk...
lv: Saglabāt vāka attēlu uz disku...

en: Save image
lv: Salgabāt bildi

en: Save playlist...
lv: Saglabāt dziesmu listi...

en: Save preset
lv: Saglabāt presetu

en: Save this stream in the Internet tab
lv: Saglabāt šo straumi Interneta cilenē

en: Saving tracks
lv: Salgabā dziesmas

en: Scalable sampling rate profile (SSR)
lv: Maināms semplreita profils (SSR)

en: Score
lv: Vērtējums

en: Scrobble tracks that I listen to
lv: Skroblēt dziesmas, ko klausos

en: Search
lv: Meklēt

en: Search Icecast stations
lv: Meklēt Icecast stacijas

en: Search Jamendo
lv: Meklēt Jamendo

en: Search Magnatune
lv: Meklēt Magnatude

en: Search for album covers...
lv: Meklēt albumu vāciņus...

en: Search mode
lv: Meklēšanas režīms

en: Search options
lv: Meklēšanas opcijas

en: Search terms
lv: Meklēšanas nosacījumi

en: Second level
lv: Otrais līmenis

en: Seek backward
lv: Patīt atpakaļ

en: Seek forward
lv: Patīt uz priekšu

en: Seek the currently playing track by a relative amount
lv: Patīt skanošo dziesmu par relatīvu attālumu

en: Seek the currently playing track to an absolute position
lv: Patīt skanošo dziesmu par absolūtu attālumu

en: Select All
lv: Iezīmēt visu

en: Select None
lv: Neiezīmēt neko

en: Select best possible match
lv: Izvēlēties labāko atbilstību

en: Select visualizations
lv: Izvēlēties vizualizācijas

en: Select visualizations...
lv: Izvēlēties vizualizācijas...

en: Serial number
lv: Sērijas numurs

en: Service offline
lv: Serviss atslēgts

en: Set %1 to "%2"...
lv: Uzstādīt %1 uz "%2"...

en: Set the volume to <value> percent
lv: Uzstādīt skaļumu uz <value> procentiem

en: Set value for all selected tracks...
lv: Saglabāt vērtību izvēlētajām dziesmām...

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Shortcut
lv: Īsceļš

en: Shortcut for %1
lv: Isceļš priekš %1

en: Shortcut for %1 already exists
lv: Īsceļš priekš %1 jau eksistē

en: Show
lv: Parādit

en: Show OSD
lv: Parādīt paziņojumu

en: Show a glowing animation on the current track
lv: Rādīt kvēlojošu animāciju pašreizējai dziesmai.

en: Show a native desktop notification
lv: Rādīt vienkāršu darbvirsmas paziņojumu

en: Show a notification when I change the repeat/shuffle mode
lv: Mainīt paziņojumu, kad es mainu atkārtošanas/jaukšanas režīmu

en: Show a notification when I change the volume
lv: Rādīt paziņojumu, kad es mainu skaļumu

en: Show a popup from the system tray
lv: Rādīt paziņojumu nu sistēmas joslas

en: Show a pretty OSD
lv: Rādīt skaistu paziņojumu logu

en: Show above status bar
lv: Rādīt virs statusa joslas

en: Show all songs
lv: Rādīt visas dziesmas

en: Show all the songs
lv: Rādīt visas dziesmas

en: Show cover art in library
lv: Rādīt vāka attēlus bibliotēkā

en: Show dividers
lv: Rādīt atdalītājus

en: Show fullsize...
lv: Radīt pa visu ekrānu...

en: Show in file browser...
lv: Rādīt failu pārlūkā...

en: Show in various artists
lv: Rādīt pie dažādiem izpildītājiem

en: Show only duplicates
lv: Rādīt tikai dublikātus

en: Show only untagged
lv: Rādīt tikai bez birkām

en: Show the scrobble button in the main window
lv: Rādīt skroblēšanas pogu galvenajā logā

en: Show tray icon
lv: Rādīt paneļa ikonu

en: Show/Hide
lv: Rādīt/slēpt

en: Shuffle
lv: Jaukt

en: Shuffle all
lv: Jaukt visu

en: &Shuffle mode
lv: Jaukšanas režīms

en: Shuffle playlist
lv: Jaukt dziesmu listi

en: Sign out
lv: Atslēgties

en: Signing in...
lv: Pieslēdzos...

en: Skip backwards in playlist
lv: Izlaist atpakaļejot dziesmu listē

en: Skip count
lv: Izlaista

en: Skip forwards in playlist
lv: Izlaist turpinot dziesmu listē

en: Small album cover
lv: Mazs vāka attēls

en: Small sidebar
lv: Maza sānjosla

en: Smart playlist
lv: Gudrā dziesmu liste

en: Smart playlists
lv: Gudrās dziesmu listes

en: Soft
lv: Viegla

en: Soft Rock
lv: Vieglais roks

en: Song Information
lv: Dziesmas informācija

en: Song info
lv: Dziesmas info

en: Sonogram
lv: Sonogramma

en: Sorry
lv: Atvainojiet

en: Sort by genre (alphabetically)
lv: Kārtot pēc stila (alfabētiski)

en: Sort by genre (by popularity)
lv: Kārtot pēc stila (pēc popularitātes)

en: Sort by station name
lv: Kārtot pēc staciju nosaukumiem

en: Sort songs by
lv: Kārtot pēc

en: Sorting
lv: Kārtošana

en: Standard
lv: Standarts

en: Start the playlist currently playing
lv: Sākt pašreiz atskaņoto dziesmu listi

en: Start transcoding
lv: Sākt kodēšanu

en: Starting %1
lv: Palaiž %1

en: Starting...
lv: Palaiž...

en: Stop
lv: Apturēt

en: Stop after
lv: Apturēt pēc

en: Stop after this track
lv: Apturēt pēc šīs dziesmas

en: Stop playback
lv: Apturēt atskaņošanu

en: Stop playing after current track
lv: Apturēt atskaņošanu pēc šīs dziesmas

en: Stopped
lv: Apturēts

en: Stream
lv: Straume

en: Streaming membership
lv: Straumējuma dalība

en: Successfully written %1
lv: Veiksmīgi ierakstīts %1

en: Suggested tags
lv: Ieteiktās birkas

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Super high (%1 fps)
lv: Ļoti augsts (%1 kadri/s)

en: Supported formats
lv: Atbalstītie formāti

en: Tabs on top
lv: Cilnes pa virsu

en: Tag fetcher
lv: Birku meklētājs

en: Target bitrate
lv: Mērķa bitreits

en: Techno
lv: Tehno

en: Text options
lv: Teksta opcijas

en: Thanks to
lv: Pateicoties

en: The "%1" command could not be started.
lv: Nevar startēt "%1" komandu

en: The directory %1 is not valid
lv: Nederīga mape %1

en: The second value must be greater than the first one!
lv: Otrajai vērtībai jābūt lielākai par pirmo!

en: The site you requested does not exist!
lv: Pieprasītā adrese neeksistē!

en: The site you requested is not an image!
lv: Pieprasītā adrese nav attēls!

en: The version of Clementine you've just updated to requires a full library rescan because of the new features listed below:
lv: Jaunā Clementine versija pieprasa pilnu bibliotēkas skenēšanu šādu funkciju dēļ:

en: There was a problem fetching the metadata from Magnatune
lv: Problēma meklējot metadatus iekš Magnatude

en: There were problems copying some songs.  The following files could not be copied:
lv: Kļuda kopējot dažas dziesmas. Nevar pārkopēt sekojošos failus:

en: There were problems deleting some songs.  The following files could not be deleted:
lv: Kļuda dzēšot dažas dziesmas. Nevar izdzēst sekojošos failus:

en: These files will be deleted from the device, are you sure you want to continue?
lv: Šie faili tiks dzēsti no ierīces. Vai jūs tiešām vēlaties turpināt?

en: These folders will be scanned for music to make up your library
lv: Šajās mapēs tiks meklēta mūzika tavai bibliotēkai

en: These settings are used in the "Transcode Music" dialog, and when converting music before copying it to a device.
lv: "Sie uzstādījumi tiek izmantoti iekš "Kodēt Mūziku" dialoga un tad, kad tiek konvertēta mūzika pirms kopēšanas uz ierīci.

en: Third level
lv: Trešais līmenis

en: This action will create a database which could be as big as 150 MB.
    Do you want to continue anyway?
lv: Šīs darbības rezultātā tiks izveidota datubāze, kas var būt līdz pat 150 MB liela.
    Vai jūs vēlaties turpināt?

en: This album is not available in the requested format
lv: Albums nav pieejams pieprasītajā formātā

en: This device must be connected and opened before Clementine can see what file formats it supports.
lv: Šai ierīcei jābūt pieslēgtai un atvērtai pirms Clementine var noteikt, kādus failu formātus tā atbalsta.

en: This device supports the following file formats:
lv: Ierīce atbalsta šādus failu formātus:

en: This device will not work properly
lv: Šī ierīce nedarbosies pareizi

en: This is an MTP device, but you compiled Clementine without libmtp support.
lv: Šī ir MTP ierīce, bet jūs esat nokompilējis Clementine bez libmtp atbalsta.

en: This is an iPod, but you compiled Clementine without libgpod support.
lv: Šis ir iPods, bet jūs esat nokompilējis Clementine bez libgpod atbalsta.

en: This is the first time you have connected this device.  Clementine will now scan the device to find music files - this may take some time.
lv: Šī ierīce ir pieslēgta pirmo reizi. Tagad Clementine tajā meklēs mūzikas failus. Tas var aizņemt kādu laiku.

en: This stream is for paid subscribers only
lv: Šī straume ir pieejama tikai maksas lietotājiem

en: This type of device is not supported: %1
lv: Šī tipa ierīce netiek atbalstīta: %1

en: Title
lv: Nosaukums

en: Today
lv: Šodien

en: Toggle fullscreen
lv: Ieslēgt pilnu ekrānu

en: Toggle queue status
lv: Ieslēgt rindas statusu

en: Toggle scrobbling
lv: Ieslēgt skroblēšanu

en: Track
lv: Dziesma

en: Transcode Music
lv: Kodēt Mūziku

en: Transcoding
lv: Pārkodēšana

en: Transcoding options
lv: Kodēšanas opcijas

en: Turn off
lv: Izslēgt

en: URL(s)
lv: Adreses (URL)

en: Ultra wide band (UWB)
lv: Ultra plata josla (UWB)

en: Unable to download %1 (%2)
lv: Nevar lejupielādēt %1 (%2)

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Unset cover
lv: Noņemt vāka attēlu

en: Update changed library folders
lv: Atjaunot mainītās bibliotēkas mapes

en: Update the library when Clementine starts
lv: Atjaunot bibliotēku ieslēdzot Clementine

en: Updating %1
lv: Atjaunoju %1

en: Updating %1%...
lv: Atjaunoju %1%...

en: Updating library
lv: Atjaunoju bibliotēku

en: Usage
lv: Pielietojums

en: Use Gnome's shortcut keys
lv: Izmantot Gnome saīšņu taustiņus

en: Use Replay Gain metadata if it is available
lv: Izmantot atskaņošanas skaļuma datus, ja pieejami

en: Use Wii Remote
lv: Izmantot Wii Tālvadību

en: Use authentication
lv: Lietot autentifikāciju

en: Use dynamic mode
lv: Lietot dinamisko režīmu

en: Use notifications to report Wii Remote status
lv: Izmantot paziņojumus Wii Tālvadības statusa atskaitēm

en: Use the system default
lv: Lietotot sistēmas uzstādījumus

en: Use the system proxy settings
lv: Lietot sistēmas starpniekservera uzstādījumus

en: Used
lv: Izmantots

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Using the menu to add a song will...
lv: Izmantojot izvēlni lai pievienotu dziesmu...

en: Variable bit rate
lv: Mainīgs bitreits

en: Various artists
lv: Dažādi izpildītāji

en: Version %1
lv: Versija %1

en: View
lv: Skats

en: Visualization mode
lv: Vizualizāciju režīms

en: Visualizations
lv: Vizualizācijas

en: Visualizations Settings
lv: Vizualizāciju Iestatījumi

en: Voice activity detection
lv: Balss aktivitātes noteikšana

en: Volume %1%
lv: Skaļums %1%

en: Weeks
lv: Nedēļas

en: When Clementine starts
lv: Kad startējas Clementine

en: When looking for album art Clementine will first look for picture files that contain one of these words.
    If there are no matches then it will use the largest image in the directory.
lv: Meklējot vāka attēlu Clementine vispirms apskatīs failus, kas satur šos vārdus.
    Ja nekas netiks atrasts, tad tiks izmantots lielākais attēls mapē.

en: Wide band (WB)
lv: Plaša josla (WB)

en: Wii Remote %1: connected
lv: Wii Tālvadība %1: savienots

en: Wii Remote %1: critical battery (%2%)
lv: Wii Tālvadība %1: ļoti vāja baterija (%2%)

en: Wii Remote %1: disactived
lv: Wii Tālvadība %1: deaktivizēta

en: Wii Remote %1: disconnected
lv: Wii Tālvadība %1: atvienots

en: Wii Remote %1: low battery (%2%)
lv: Wii Tālvadība %1: vāja baterija (%2%)

en: Would you like to run a full rescan right now?
lv: Vai jūs vēlaties palaist pilnu skenēšanu?

en: Year
lv: Gads

en: Year - Album
lv: Gads - Albums

en: Years
lv: Gadi

en: Yesterday
lv: Vakar

en: You are about to download the following albums
lv: Jūs gatavojaties lejupielādēt sekojošus albumus

en: You are not signed in.
lv: Jūs neesat pierakstījies.

en: You are signed in.
lv: Jūs esat pierakstījies.

en: You can change the way the songs in the library are organised.
lv: Jūs varat mainīt veidu, kā dziesmas tiek izkārtotas bibliotēkā.

en: You can listen to Magnatune songs for free without an account.  Purchasing a membership removes the messages at the end of each track.
lv: Jūs varat klausīties Magnatude dziesmas par brīvu bez lietotāja konta. Apmāksājot dalību tiks novākti paziņojumi katras dziesmas beigās.

en: You can listen to background streams at the same time as other music.
lv: Papildus mūzikai, jūs varat ieslēgt arī kādu no fona skaņām.

en: You can use your Wii Remote as a remote control for Clementine.  <a href="http://www.clementine-player.org/wiimote">See the page on the Clementine wiki</a> for more information.
lv: Jūs varat izmantot Wii tālvadību lai kontrolētu Clementine.<a href="http://www.clementine-player.org/wiimote">Apskatīt Clementine wiki</a> lai uzzinātu vairāk.

en: You love this track
lv: Jūs mīlat šo dziesmu

en: You will need to restart Clementine if you change the language.
lv: Ja jūs mainīsiet valodu, jums nāksies restartēt Clementine.

en: Your Magnatune credentials were incorrect
lv: Jūsu Magnatude dati ir nepareizi

en: Your library is empty!
lv: Jūsu bibliotēka ir tukša!

en: Your radio streams
lv: Jūsu radio straumes

en: Your scrobbles: %1
lv: Jūsu skrobli: %1

en: Zero
lv: Nulle

en: add %n songs
lv: pievienot %n dziesmas

en: after
lv: pēc

en: ago
lv: atpakaļ

en: and
lv: un

en: automatic
lv: automātisks

en: before
lv: pirms

en: between
lv: starp

en: biggest first
lv: lielākais vispirms

en: bpm
lv: sitieni minūtē

en: contains
lv: satur

en: disabled
lv: izslēgts

en: disc %1
lv: disks %1

en: does not contain
lv: nesatur

en: ends with
lv: beidzas ar

en: equals
lv: vienāds

en: greater than
lv: lielāks par

en: in the last
lv: pēdējās

en: kbps
lv: kb/s

en: less than
lv: mazāks par

en: longest first
lv: garākais vispirms

en: newest first
lv: jaunākais vispirms

en: not equals
lv: nav vienāds

en: not in the last
lv: ne pēdējajā

en: not on
lv: nav uz

en: oldest first
lv: vecākais vispirms

en: on
lv: uz

en: options
lv: opcijas

en: press enter
lv: piespiediet enter

en: remove %n songs
lv: aizvākt %n dziesmas

en: shortest first
lv: īsākais vispirms

en: smallest first
lv: mazākais vispirms

en: starts with
lv: sākas ar

en: stop
lv: apturēt

en: track %1
lv: dziesma %1
