Clementine Music Player - en to mr translation catalogue (10 entries)

en:  seconds
mr:  सेकंद

en:  songs
mr:  गाणी

en: %1 days
mr: %1 दिवस

en: %1 days ago
mr: %1 दिवसांपुर्वी

en: %1 song
mr: %1 गाणे

en: %1 songs found
mr: %1 गाणी सापडली

en: %1 songs found (showing %2)
mr: %1 गाणी सापडली (%2 दाखवत आहे )

en: %n remaining
mr: %n बाकी

en: &Hide %1
mr: %1 &लपवा

en: &Hide...
mr: &लपवा....
