Clementine Music Player - en to uk translation catalogue (1003 entries)

en:  kbps
uk:  кб/с

en:  ms
uk:  мс

en:  pt
uk:  тчк

en:  seconds
uk:  секунд

en:  songs
uk:  композицій

en: %1 albums
uk: %1 альбом(ів)

en: %1 days
uk: %1 д.

en: %1 days ago
uk: %1 день тому

en: %1 playlists (%2)
uk: %1 списків відтворення (%2)

en: %1 selected of
uk: обрано %1 з

en: %1 song
uk: %1 композиція

en: %1 songs
uk: %1 пісень

en: %1 songs found
uk: Знайдено %1 пісень

en: %1 songs found (showing %2)
uk: Знайдено %1 пісень (показано %2)

en: %1 tracks
uk: %1 композицій

en: %1 transferred
uk: %1 передано

en: %1: Wiimotedev module
uk: %1: Модуль Wiimotedev

en: %L1 other listeners
uk: %L1 інших слухачів

en: %L1 total plays
uk: %L1 відтворень в цілому

en: %n failed
uk: %n з помилкою

en: %n finished
uk: %n завершено

en: %n remaining
uk: %n залишилось

en: &Align text
uk: &Вирівняти текст

en: &Center
uk: По &центру

en: &Custom
uk: &Нетипово

en: &Help
uk: &Довідка

en: &Hide %1
uk: Приховати %1

en: &Hide...
uk: Приховати…

en: &Left
uk: &Ліворуч

en: &None
uk: &Немає

en: &Quit
uk: Ви&йти

en: &Right
uk: &Праворуч

en: &Stretch columns to fit window
uk: Розтягнути стовпчики відповідно вмісту вікна

en: &Tools
uk: &Інструменти

en: (different across multiple songs)
uk: (відрізняється поміж багатьма піснями)

en: ...
uk: …

en: ...and all the Amarok contributors
uk: …та всім розробникам Amarok

en: 1 day
uk: 1 день

en: 1 track
uk: 1 композиція

en: 50 random tracks
uk: 50 випадкових композиційдоріжок

en: <a href="http://www.di.fm/premium/">Upgrade to Premium now</a>
uk: <a href="http://www.di.fm/premium/">Оновитися до Premium зараз</a>

en: <p>Tokens start with %, for example: %artist %album %title </p>
    
    <p>If you surround sections of text that contain a token with curly-braces, that section will be hidden if the token is empty.</p>
uk: <p>Мітки починаються з %, наприклад: %artist %album %title </p>
    
    <p>Якщо ви берете частину тексту з міткою у фігурні дужки, ця частина буде приховуватись, якщо мітка порожня.</p>

en: A Grooveshark Anywhere account is required.
uk: Потрібен обліковий запис Grooveshark Anywhere.

en: A Spotify Premium account is required.
uk: Потрібен обліковий запис Spotify Premium.

en: A smart playlist is a dynamic list of songs that come from your library.  There are different types of smart playlist that offer different ways of selecting songs.
uk: «Розумний» список відтворення — це динамічний список композицій з вашої фонотеки. Існують різні типи таких списків з різними способами вибору композицій.

en: A song will be included in the playlist if it matches these conditions.
uk: Пісню буде включено до списку відтворення якщо вона відповідає наступним умовам.

en: AAC 128k (Premium only)
uk: AAC 128k (лише Premium)

en: AAC 32k
uk: AAC, 32 кб

en: AAC 64k (Premium only)
uk: AAC 64k (лише Premium)

en: ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD
uk: ВСЯ СЛАВА ГІПНОЖАБІ

en: About %1
uk: Про %1

en: About Clementine...
uk: Про Clementine…

en: About Qt...
uk: Про Qt…

en: Account details
uk: Параметри облікового запису

en: Account details (Premium)
uk: Параметри облікового запису (Premium)

en: Action
uk: Дія

en: Active/deactive Wiiremote
uk: Активувати/деактивувати Wiiremote

en: Add Stream
uk: Додати потік

en: Add a new line if supported by the notification type
uk: Додати новий рядок, якщо підтримується типом сповіщення

en: Add action
uk: Додати дію

en: Add and play now
uk: Додати і відтворити зараз

en: Add another stream...
uk: Додати інший потік…

en: Add directory...
uk: Додати теку…

en: Add file...
uk: Додати файл…

en: Add files to transcode
uk: Додати файли для перекодування

en: Add folder
uk: Додати теку

en: Add folder...
uk: Додати теку…

en: Add media
uk: Додати носій

en: Add new folder...
uk: Додати нову теку…

en: Add search term
uk: Додати критерій пошуку

en: Add song album tag
uk: Додати мітку альбому пісні

en: Add song albumartist tag
uk: Додати мітку виконавця альбому

en: Add song artist tag
uk: Додати мітку виконавця пісні

en: Add song composer tag
uk: Додати мітку композитора пізні

en: Add song disc tag
uk: Додати мітку диску пісні

en: Add song genre tag
uk: Додати мітку жанру пісні

en: Add song length tag
uk: Додати мітку тривалості пісні

en: Add song play count
uk: Додати мітку кількості відтворень

en: Add song skip count
uk: Додати мітку кількості пропусків

en: Add song title tag
uk: Додати мітку назви пісні

en: Add song track tag
uk: Додати мітку номера композиції

en: Add song year tag
uk: Додати мітку року пісні

en: Add stream...
uk: Додати потік…

en: Add to another playlist
uk: Додати до іншого списку відтворення

en: Add to playlist
uk: Додати до списку відтворення

en: Add to the queue
uk: Додати до черги

en: Add wiimotedev action
uk: Додати дію wiimotedev

en: Add...
uk: Додати…

en: Added this month
uk: Додано у цьому місяці

en: Added this week
uk: Додано цього тижня

en: Added this year
uk: Додано цього року

en: Added today
uk: Додано сьогодні

en: Added within three months
uk: Додано за три місяці

en: Advanced grouping...
uk: Розширене групування…

en: After copying...
uk: Після копіювання…

en: Album
uk: Альбом

en: Album (ideal loudness for all tracks)
uk: Альбом (ідеальна гучність для всіх композицій)

en: Album artist
uk: Виконавець альбому

en: Album info on jamendo.com...
uk: Дані про альбом на jamendo.com…

en: Albumartist
uk: Виконавець альбому

en: Albums with covers
uk: Альбоми з обкладинками

en: Albums without covers
uk: Альбоми без обкладинок

en: All Files (*)
uk: Всі файли (*)

en: All Glory to the Hypnotoad!
uk: Вся слава Гіпножабі!

en: All albums
uk: Всі альбоми

en: All artists
uk: Всі виконавці

en: All files (*)
uk: Всі файли (*)

en: All playlists (%1)
uk: Всі списки відтворення (%1)

en: All the translators
uk: Всім перекладачам

en: All tracks
uk: Всі композиції

en: Allow mid/side encoding
uk: Дозволити mid/side кодування

en: Alongside the originals
uk: Разом з оригіналами

en: Always hide the main window
uk: Завжди приховувати головне вікно

en: Always show the main window
uk: Завжди показувати головне вікно

en: Always start playing
uk: Завжди починати відтворення

en: An additional plugin is required to use Spotify in Clementine.  Would you like to download and install it now?
uk: Для користування Spotify в Clementine, потрібний додатковий модуль. Завантажити і встановити його зараз?

en: An error occurred copying the iTunes database from the device
uk: Виникла помилка копіювання бази даних iTunes з пристрою

en: An error occurred copying the iTunes database onto the device
uk: Сталася помилка копіювання бази даних iTunes на пристрій

en: An error occurred loading the iTunes database
uk: Виникла помилка завантаження бази даних iTunes

en: An error occurred writing metadata to '%1'
uk: Трапилася помилка під час запису метаданих до '%1'

en: An unknown last.fm error occurred: %1
uk: Сталася невідома помилка last.fm: %1

en: And:
uk: А також:

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Append files/URLs to the playlist
uk: Додати файли/адреси до списку відтворення

en: Append to current playlist
uk: Додати до списку відтворення

en: Append to the playlist
uk: Додати  до списку відтворення

en: Apply compression to prevent clipping
uk: Застосувати стиснення для запобігання зрізанню

en: Are you sure you want to delete the "%1" preset?
uk: Ви дійсно хочете вилучити задане "%1"?

en: Are you sure you want to reset this song's statistics?
uk: Впевнені, що бажаєте скинути статистику цієї композиції?

en: Artist
uk: Виконавець

en: Artist info
uk: Виконавець

en: Artist radio
uk: Радіо виконавця

en: Artist tags
uk: Мітки виконавця

en: Artist's initial
uk: Ініціали виконавця

en: Audio format
uk: Аудіо-формат

en: Audio type
uk: Тип звукових даних

en: Authenticating...
uk: Розпізнавання…

en: Authentication failed
uk: Помилка автентификації

en: Authors
uk: Автори

en: Auto
uk: Автоматично

en: Automatic updating
uk: Автоматичне оновлення

en: Automatically open single categories in the library tree
uk: Автоматично відкривати одиночні категорії в дереві фонотеки

en: Available
uk: Доступне

en: Average bitrate
uk: Середня бітова швидкість

en: Average image size
uk: Середній розмір малюнку

en: BPM
uk: Бітів за хвилину

en: Background Streams
uk: Фонові Потоки

en: Background color
uk: Колір фону

en: Background opacity
uk: Прозорість фону

en: Ban
uk: Додати до заборонених

en: Bar analyzer
uk: Смужка аналізатора

en: Basic Blue
uk: Стандартний синій

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Best
uk: Найкраще

en: Biography from %1
uk: Біографія з %1

en: Bit rate
uk: Бітова швидкість

en: Bitrate
uk: Бітова швидкість

en: Block analyzer
uk: Блок аналізатора

en: Block type
uk: Тип блоку

en: Bluetooth MAC Address
uk: Адреса Bluetooth MAC

en: Body
uk: Текст

en: Boom analyzer
uk: Плаваючий аналізатор

en: Browse...
uk: Огляд…

en: Buffer duration
uk: Місткість буфера

en: Buttons
uk: Кнопки

en: CUE sheet support
uk: Підтримка листів CUE

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Change cover art
uk: Змінити обкладинку

en: Change font size...
uk: Змінити розмір шрифту…

en: Change repeat mode
uk: Змінити режим повторення

en: Change shortcut...
uk: Змінити комбінацію клавіш…

en: Change shuffle mode
uk: Змінити режим перемішування

en: Change the language
uk: Змінити мову

en: Check for updates...
uk: Перевірити оновлення…

en: Choose a name for your smart playlist
uk: Оберіть ім’я для вашого розумного списку відтворення

en: Choose automatically
uk: Вибрати автоматично

en: Choose color...
uk: Вибрати колір…

en: Choose font...
uk: Вибрати шрифт…

en: Choose from the list
uk: Вибрати зі списку

en: Choose how the playlist is sorted and how many songs it will contain.
uk: Вибрати спосіб сортування списку та кількість композицій в ньому.

en: Choose manual cover
uk: Виберіть обкладинку вручну

en: Choose the websites you want Clementine to use when searching for lyrics.
uk: Оберіть веб-сайти, які Clementine має використати для пошуку текстів пісень.

en: Classical
uk: Класична

en: Clear
uk: Очистити

en: Clear playlist
uk: Очистити список відтворення

en: Clementine Error
uk: Помилка Clementine

en: Clementine Orange
uk: Помаранчевий Clementine

en: Clementine Visualization
uk: Візуалізація Clementine

en: Clementine can automatically convert the music you copy to this device into a format that it can play.
uk: Clementine може автоматично конвертувати скопійовану до цього пристрою музику в потрібний формат.

en: Clementine can be controlled remotely by an Android phone.  To enable this feature log in with the same Google account that is configured on your phone.
uk: Clemenine можна керувати віддалено, за допомогою смартфону з Android. Для увімкнення цієї можливості увійдіть до вашого Google рахунку, що вже використовується на вашому смартфоні.

en: Clementine can show a message when the track changes.
uk: Clementine може показувати повідомлення під час зміни композиції.

en: Clementine could not load any projectM visualisations.  Check that you have installed Clementine properly.
uk: Clementine не вдалось завантажити візуалізації projectM.  Перевірте чи ви правильно встановили Clementine.

en: Clementine couldn't fetch your subscription status since there are problems with your connection. Played tracks will be cached and sent later to Last.fm.
uk: Clementine не вдається отримати стан вашої передплати через проблеми зі зв'язком. Відтворювані доріжки буде кешовано і надіслано до Last.fm пізніше.

en: Clementine image viewer
uk: Переглядач зображень Clementine

en: Clementine was unable to find results for this file
uk: Clementine не зміг здобути результатів для цього файлу

en: Click here to add some music
uk: Клацніть тут, щоб додати музику

en: Click to toggle between remaining time and total time
uk: Клацніть аби перемкнутися між часом, що залишився, та загальним

en: Close
uk: Закрити

en: Close visualization
uk: Закрити візуалізацію

en: Closing this window will cancel the download.
uk: Закриття цього вікна скасує завантаження.

en: Closing this window will stop searching for album covers.
uk: Закриття цього вікна зупинить пошук обкладинок альбомів.

en: Club
uk: Клубна

en: Color
uk: Колір

en: Comma separated list of class:level, level is 0-3
uk: Список, розділений комами, виду клас:рівень, рівень може бути від 0 до 3

en: Comment
uk: Коментар

en: Complete tags automatically
uk: Заповнити мітки автоматично

en: Complete tags automatically...
uk: Заповнити мітки автоматично…

en: Composer
uk: Композитор

en: Configure Grooveshark...
uk: Налаштувати Grooveshark…

en: Configure Last.fm...
uk: Налаштування Last.fm…

en: Configure Magnatune...
uk: Налаштувати Magnatune…

en: Configure Shortcuts
uk: Налаштування комбінацій клавіш

en: Configure Spotify...
uk: Налаштування Spotify…

en: Configure library...
uk: Налаштувати фонотеку

en: Configure...
uk: Налаштувати…

en: Connect Wii Remotes using active/deactive action
uk: Під’єднати Wii Remotes через дію активувати/деактивувати

en: Connect device
uk: З’єднати пристрій

en: Connecting to Spotify
uk: З'єднання зі Spotify

en: Constant bitrate
uk: Стала бітова швидкість

en: Convert all music
uk: Конвертувати всю музику

en: Convert any music that the device can't play
uk: Конвертувати всю музику, яку не може відтворити пристрій

en: Copy to device...
uk: Копіювати до пристрою…

en: Copy to library...
uk: Скопіювати до фонотеки…

en: Copying iPod database
uk: Копіювання бази даних iPod

en: Could not create the GStreamer element "%1" - make sure you have all the required GStreamer plugins installed
uk: Не вдалось створити елемент GStreamer "%1" - переконайтесь, що всі потрібні для GStreamer модулі встановлені

en: Couldn't find a muxer for %1, check you have the correct GStreamer plugins installed
uk: Не вдалось знайти ущільнювач для %1, перевірте чи правильно встановлений модуль GStreamer

en: Couldn't find an encoder for %1, check you have the correct GStreamer plugins installed
uk: Не вдалось знайти кодер для %1, перевірте чи правильно встановлений модуль GStreamer

en: Couldn't load the last.fm radio station
uk: Не вдалося завантажити радіостанцію last.fm

en: Couldn't open output file %1
uk: Не вдалось відкрити вихідний файл %1

en: Cover Manager
uk: Менеджер обкладинок

en: Cover art from embedded image
uk: Обкладинка з вбудованого малюнка

en: Cover art loaded automatically from %1
uk: Обкладинку завантажено з %1

en: Cover art manually unset
uk: Обкладинку прибрано вручну

en: Cover art not set
uk: Обкладинку не встановлено

en: Cover art set from %1
uk: Обкладинку встановлено з %1

en: Covers from %1
uk: Обкладинки з %1

en: Cross-fade when changing tracks automatically
uk: Перехресне згасання під час автоматичної зміни композицій

en: Cross-fade when changing tracks manually
uk: Перехресне згасання під час ручної зміни композицій

en: Ctrl+Down
uk: Ctrl+↓

en: Ctrl+Up
uk: Ctrl+↑

en: Custom
uk: Інша

en: Custom message settings
uk: Власні налаштування повідомлень

en: Custom radio
uk: Інша радіостанція

en: Custom...
uk: Нетиповий…

en: DBus path
uk: Шлях DBus

en: Dance
uk: Танцювальна

en: Date created
uk: Дата створення

en: Date modified
uk: Дата зміни

en: Days
uk: Днів

en: De&fault
uk: Ти&пово

en: Decrease the volume by 4%
uk: Зменшити гучність на 4%

en: Decrease volume
uk: Зменшити гучність

en: Defaults
uk: Типові значення

en: Delay between visualizations
uk: Затримка між візуалізаціями

en: Delete files
uk: Вилучити файли

en: Delete from device...
uk: Вилучити з пристрою…

en: Delete from disk...
uk: Вилучити з диска…

en: Delete preset
uk: Скинути налаштування

en: Delete smart playlist
uk: Видалити розумний список відтворення

en: Delete the original files
uk: Вилучити оригінальні файли

en: Deleting files
uk: Вилучення файлів

en: Dequeue selected tracks
uk: Вилучити з черги вибрані композиції

en: Dequeue track
uk: Вилучити композицію з черги

en: Destination
uk: Призначення

en: Details...
uk: Детальніше…

en: Device
uk: Пристрій

en: Device Properties
uk: Налаштування пристрою

en: Device name
uk: Назва пристрою

en: Device properties...
uk: Налаштування пристрою…

en: Devices
uk: Пристрої

en: Dialog
uk: Діалогове вікно

en: Did you mean
uk: Може ви мали на увазі

en: Digitally Imported password
uk: Пароль Digitally Imported

en: Digitally Imported username
uk: Ім’я користувача Digitally Imported

en: Direct internet connection
uk: Пряме з'єднання з Інтернет

en: Directory
uk: Тека

en: Disable duration
uk: Вимкнути тривалість

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Disc
uk: Диск

en: Discontinuous transmission
uk: Переривчаста передача

en: Display options
uk: Налаштування відображення

en: Display the global search popup
uk: Показувати підказку загального пошуку

en: Display the on-screen-display
uk: Показувати екранні повідомлення

en: Do a full library rescan
uk: Повторити повне сканування фонотеки

en: Do not convert any music
uk: Не конвертувати ніяку музику

en: Don't repeat
uk: Не повторювати

en: Don't show in various artists
uk: Не показувати в «різних виконавцях»

en: Don't shuffle
uk: Не перемішувати

en: Don't stop!
uk: Не зупиняти!

en: Double click to open
uk: Подвійне клацання, щоб відкрити

en: Double clicking a song will...
uk: Подвійне клацання на пісні:

en: Download directory
uk: Тека завантаження

en: Download membership
uk: Завантажити членство

en: Download this album
uk: Завантажити цей альбом

en: Download this album...
uk: Завантажити цей альбом…

en: Download...
uk: Отримати…

en: Downloading Icecast directory
uk: Завантажую каталог Icecast

en: Downloading Jamendo catalogue
uk: Завантажую каталог Jamendo

en: Downloading Magnatune catalogue
uk: Завантаження каталогу Magnatune

en: Downloading Spotify plugin
uk: Отримання додатка Spotify

en: Downloading metadata
uk: Завантажую метадані

en: Drag to reposition
uk: Перетягніть, щоб змінити розташування

en: Drive letter
uk: Літера диска

en: Dynamic mode is on
uk: Динамічний режим увімкнено

en: Dynamic random mix
uk: Динамічний випадковий мікс

en: Edit smart playlist...
uk: Редагувати розумний список відтворення…

en: Edit tag "%1"...
uk: Змінити «%1»…

en: Edit tag...
uk: Редагувати мітку…

en: Edit tags
uk: Редагувати мітки

en: Edit track information
uk: Редагувати дані композиції

en: Edit track information...
uk: Редагувати дані щодо композиції…

en: Edit tracks information...
uk: Редагувати дані щодо композиції…

en: Edit...
uk: Змінити…

en: Enable Wii Remote support
uk: Увімкнути підтримку Wii Remote

en: Enable equalizer
uk: Увімкнути еквалайзер

en: Enable playlist background image
uk: Встановити фоновий малюнок для списку відтворення

en: Enable shortcuts only when Clementine is focused
uk: Використовувати глобальні скорочення лише коли Clementine у фокусі

en: Enable/disable Last.fm scrobbling
uk: Увімкнути/вимкнути скроблінг в Last.fm

en: Encoding complexity
uk: Складність кодування

en: Encoding engine quality
uk: Якість кодування

en: Encoding mode
uk: Режим кодування

en: Enter a URL to download a cover from the Internet:
uk: Введіть посилання для завантаження обкладинки з нетрів:

en: Enter a new name for this playlist
uk: Введіть нову назву для цього списку відтворення

en: Enter an <b>artist</b> or <b>tag</b> to start listening to Last.fm radio.
uk: Вкажіть <b>виконавця</b> або <b>мітку</b>, щоб слухати радіо Last.fm.

en: Enter search terms here
uk: Введіть сюди критерії пошуку

en: Enter the URL of an internet radio stream:
uk: Введіть адресу радіо-потоку:

en: Entire collection
uk: Вся фонотека

en: Equalizer
uk: Еквалайзер

en: Equivalent to --log-levels *:1
uk: Відповідає --log-levels *:1

en: Equivalent to --log-levels *:3
uk: Відповідає --log-levels *:3

en: Error
uk: Помилка

en: Error connecting MTP device
uk: Помилка з’єднання з пристроєм MTP

en: Error copying songs
uk: Помилка копіювання композицій

en: Error deleting songs
uk: Помилка вилучення композицій

en: Error downloading Spotify plugin
uk: Помилка під час отримання додатка Spotify

en: Error loading %1
uk: Помилка завантаження %1

en: Error loading di.fm playlist
uk: Помилка завантаження списку відтворення di.fm

en: Error processing %1: %2
uk: Помилка обробляння %1: %2

en: Error while loading audio CD
uk: Помилка завантаження аудіо CD

en: Ever played
uk: Будь-коли відтворений

en: Except between tracks on the same album or in the same CUE sheet
uk: Крім як між треками на одному альбомі, або в тому ж CUE листі

en: &Extras
uk: Додатково

en: Fade out when stopping a track
uk: Згасання під час зупинки відтворення

en: Fading
uk: Згасання

en: Fading duration
uk: Тривалість згасання

en: Fast
uk: Швидко

en: Favourite tracks
uk: Улюблені композиції

en: Fetch Missing Covers
uk: Отримати обкладинки, котрих бракує

en: Fetch automatically
uk: Отримувати автоматично

en: Fetch completed
uk: Отримання завершено

en: Fetching cover error
uk: Не вдалося отримати обкладинку

en: File extension
uk: Розширення файлу

en: File formats
uk: Формати файлів

en: File name
uk: Назва файлу

en: File name (without path)
uk: Назва файлу (без шляху)

en: File size
uk: Розмір файлу

en: File type
uk: Тип файлу

en: Filename
uk: Назва файлу

en: Files
uk: Файли

en: Files to transcode
uk: Файли для перекодування

en: Filesystem name
uk: Назва файлової системи

en: Filesystem serial number
uk: Серійний номер файлової системи

en: Filesystem type
uk: Тип файлової системи

en: Find songs in your library that match the criteria you specify.
uk: Знайти композиції у фонотеці, що відповідають вказаним вами критеріям.

en: Fingerprinting song
uk: Роблю відбиток пісні

en: Finish
uk: Готово

en: First level
uk: Перший рівень

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: For licensing reasons Spotify support is in a separate plugin.
uk: З підстав ліцензування, для підтримки Spotify потрібен спеціальний модуль.

en: Force mono encoding
uk: Примусове моно-кодування

en: Forget device
uk: Забути пристрій

en: Forgetting a device will remove it from this list and Clementine will have to rescan all the songs again next time you connect it.
uk: Забування пристрою вилучає його з цього списку. Clementine знову доведеться шукати композиції на ньому під час наступного з’єднання.

en: Form
uk: Форма

en: Format
uk: Формат

en: Framerate
uk: Частота кадрів

en: Frames per buffer
uk: Кадрів на буфер

en: Friends
uk: Друзі

en: Full Bass
uk: Повні баси

en: Full Bass + Treble
uk: Повні баси + верхи

en: Full Treble
uk: Повні верхи

en: GStreamer audio engine
uk: Звуковий рушій GStreamer

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Genre
uk: Жанр

en: Getting channels
uk: Отримання каналів

en: Getting streams
uk: Отримання потоків

en: Give it a name:
uk: Дати назву:

en: Global search
uk: Загальний пошук

en: Go to next playlist tab
uk: До наступної вкладки списку відтворення

en: Go to previous playlist tab
uk: До попередньої вкладки списку відтворення

en: Google password
uk: Пароль Google

en: Google username
uk: Ім’я користувача Google

en: Got %1 covers out of %2 (%3 failed)
uk: Отримано %1 обкладинок з %2 (%3 не вдалось)

en: Grey out non existent songs in my playlists
uk: Позначати сірим пісні у списках відтворення, що не існують

en: Grooveshark login error
uk: Помилка під час спроби увійти до Grooveshark

en: Group Library by...
uk: Групувати фонотеку за…

en: Group by
uk: Групувати за

en: Group by Album
uk: Групувати за альбомом

en: Group by Artist
uk: Групувати за виконавцем

en: Group by Artist/Album
uk: Групувати за виконавецем/альбомом

en: Group by Artist/Year - Album
uk: Групувати зак виконавцем/роком - альбомом

en: Group by Genre/Album
uk: Групувати за жанром/альбомом

en: Group by Genre/Artist/Album
uk: Групувати за жанром/Виконавцем/альбомом

en: HTTP proxy
uk: HTTP проксі

en: Hardware information
uk: Відомості про обладнання

en: Hardware information is only available while the device is connected.
uk: Відомості про обладнання доступні лише після під’єднання пристрою.

en: High
uk: Високий

en: High (%1 fps)
uk: Висока (%1 к/с)

en: High (1024x1024)
uk: Висока (1024x1024)

en: High (35 fps)
uk: Висока (35 кд/с)

en: Hours
uk: Годин

en: Hypnotoad
uk: Гіпножаба

en: I don't have a Magnatune account
uk: У мене немає облікового запису на Magnatune

en: Icon
uk: Значок

en: Icons on top
uk: Значки зверху

en: Identifying song
uk: Визначаю пісню

en: If you continue, this device will work slowly and songs copied to it may not work.
uk: Якщо продовжите, цей пристрій буде працювати повільно і скопійовані на нього композиції можуть не відтворюватись.

en: If you use the remote on more than one computer, this name will help you choose which one to connect to on your phone.
uk: Якщо ви використовуєте віддалене керування з більш ніж одним комп’ютером, це ім’я допоможе вам обрати який саме приєднати до вашого смартфону.

en: Ignore "The" in artist names
uk: Ігнорувати «The» в іменах виконавців

en: Images (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.gif *.xpm *.pbm *.pgm *.ppm *.xbm)
uk: Зображення (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.gif *.xpm *.pbm *.pgm *.ppm *.xbm)

en: Images (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.xpm *.pbm *.ppm *.xbm)
uk: Зображення (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.xpm *.pbm *.ppm *.xbm)

en: In dynamic mode new tracks will be chosen and added to the playlist every time a song finishes.
uk: У динамічному режимі нові композиції буде вибрано і додано до списку відтворення кожного разу псля завершення відтворення композиції.

en: Inbox
uk: Вхідні

en: Include album art in the notification
uk: Показувати обкладинку в повідомлені

en: Include all songs
uk: Включити всі композиції

en: Increase the volume by 4%
uk: Збільшити гучність на 4%

en: Increase volume
uk: Збільшити гучність

en: Information
uk: Інформація

en: Insert...
uk: Вставити…

en: Installed
uk: Встановлено

en: Internet
uk: Інтернет

en: Invalid API key
uk: Неправильний ключ API

en: Invalid SKY.fm username or password
uk: Некоректне ім’я користувача або пароль SKY.fm

en: Invalid di.fm username or password
uk: Некоректне ім’я користувача або пароль di.fm

en: Invalid format
uk: Не чинний формат

en: Invalid method
uk: Неправильний метод

en: Invalid parameters
uk: Неправильні параметри

en: Invalid resource specified
uk: Неправильно вказане джерело

en: Invalid service
uk: Нечинна служба

en: Invalid session key
uk: Неправильний ключ сеансу

en: Invalid username and/or password
uk: Некоректне ім’я користувача і/або пароль

en: Jamendo Most Listened Tracks
uk: Композиції Jamendo, що прослуховувалися найбільше

en: Jamendo Top Tracks
uk: Найпопулярніші композиції Jamendo

en: Jamendo Top Tracks of the Month
uk: Найпопулярніші композиції місяця в Jamendo

en: Jamendo Top Tracks of the Week
uk: Найпопулярніші композиції тижня в Jamendo

en: Jamendo database
uk: База даних Jamendo

en: Jump to the currently playing track
uk: Перейти до відтворюваної композиції

en: Keep buttons for %1 second...
uk: Тримати кнопки %1 секунду…

en: Keep buttons for %1 seconds...
uk: Тримати кнопки %1 секунд…

en: Keep running in the background when the window is closed
uk: Продовжувати виконання у фоні коли вікно зачинено

en: Keep the original files
uk: Зберегти оригінальні файли

en: Kittens
uk: Кошенята

en: Language
uk: Мова

en: Laptop/Headphones
uk: портативний комп’ютер/навушники

en: Large Hall
uk: Велика зала

en: Large album cover
uk: Велика обкладинка альбому

en: Large sidebar
uk: Велика бічна панель

en: Last played
uk: Востаннє відтворено

en: Last.fm Library - %1
uk: Збірка Last.fm - %1

en: Last.fm Neighbor Radio - %1
uk: Радіо сусідів Last.fm - %1

en: Last.fm Radio Station - %1
uk: Радіостанція Last.fm - %1

en: Last.fm Similar Artists to %1
uk: Подібні виконавці Last.fm на %1

en: Last.fm Tag Radio: %1
uk: Радіо мітки Last.fm: %1

en: Last.fm is currently busy, please try again in a few minutes
uk: На цей час Last.fm зайнятий, спробуйте через кілька хвилин

en: Last.fm password
uk: Пароль Last.fm

en: Last.fm play counts
uk: Статистика Last.fm

en: Last.fm tags
uk: Мітки Last.fm

en: Last.fm username
uk: Користувач Last.fm

en: Last.fm wiki
uk: Вікі Last.fm

en: Least favourite tracks
uk: Найменш улюблені композиції

en: Leave blank for the default.  Examples: "/dev/dsp", "front", etc.
uk: Типово, залишити порожнім.  Наприклад: "/dev/dsp", "front" тощо.

en: Length
uk: Тривалість

en: Library
uk: Фонотека

en: Library advanced grouping
uk: Розширене групування фонотеки

en: Library rescan notice
uk: Повідомлення про повторне сканування фонотеки

en: Library search
uk: Пошук у фонотеці

en: Limits
uk: Обмеження

en: Live
uk: Наживо

en: Load
uk: Завантажити

en: Load cover from URL
uk: Завантажити обкладинку з нетрів

en: Load cover from URL...
uk: Завантажити обкладинку з нетрів…

en: Load cover from disk...
uk: Завантажити обкладинку з диска

en: Load playlist
uk: Завантажити список відтворення

en: Load playlist...
uk: Завантажити список відтворення…

en: Loading Last.fm radio
uk: Завантаження радіо Last.fm

en: Loading MTP device
uk: Завантаження пристрою MTP

en: Loading Windows Media device
uk: Завантаження пристрою Windows Media

en: Loading iPod database
uk: Завантаження бази даних iPod

en: Loading smart playlist
uk: Завантаження «розумного» списку відтворення

en: Loading songs
uk: Завантаження пісень

en: Loading stream
uk: Завантаження потоку

en: Loading tracks
uk: Завантаження композицій

en: Loading tracks info
uk: Завантажую дані композицій

en: Loading...
uk: Завантаження…

en: Loads files/URLs, replacing current playlist
uk: Завантажити файли/адреси, замінюючи поточний список відтворення

en: Login
uk: Увійти

en: Long term prediction profile (LTP)
uk: Профіль довготривалого передбачення (LTP)

en: Love
uk: Додати до улюблених

en: Low (%1 fps)
uk: Низька  (%1 к/с)

en: Low (15 fps)
uk: Низька (15 кд/с)

en: Low (256x256)
uk: Низька (256x256)

en: Low complexity profile (LC)
uk: Профіль низької складності (LC)

en: Lyrics
uk: Тексти пісень

en: Lyrics from %1
uk: Текст пісні з %1

en: MP3 256k (Premium only)
uk: MP3 256k (лише Premium)

en: MP3 96k
uk: MP3, 96 кб

en: Magnatune Download
uk: Завантаження з Magnatune

en: Magnatune download finished
uk: Завантаження з Magnatune завершено

en: Main profile (MAIN)
uk: Основний профіль (MAIN)

en: Make playlist available offline
uk: Зробити список відтворення доступним онлайн

en: Malformed response
uk: Спотворений відгук

en: Manual proxy configuration
uk: Ручне налаштування проксі

en: Manufacturer
uk: Виробник

en: Match every search term (AND)
uk: Враховувати кожний пошуковий термін (AND)

en: Match one or more search terms (OR)
uk: Враховувати один чи більше пошукових термінів (OR)

en: Maximum bitrate
uk: Найбільша бітова швидкість

en: Medium (%1 fps)
uk: Середня  (%1 к/с)

en: Medium (25 fps)
uk: Середня (25 кд/с)

en: Medium (512x512)
uk: Середня (512x512)

en: Membership type
uk: Тип членства

en: Minimum bitrate
uk: Найменша бітова швидкість

en: Missing projectM presets
uk: Відсутні типові налаштування projectM

en: Model
uk: Модель

en: Monitor the library for changes
uk: Стежити за змінами у фонотеці

en: Months
uk: Місяців

en: Most played
uk: Найчастіше відтворювані

en: Mount point
uk: Точка монтування

en: Mount points
uk: Точки монтування

en: Move down
uk: Перемістити вниз

en: Move to library...
uk: Перемістити до фонотеки…

en: Move up
uk: Перемістити вгору

en: &Music
uk: Музика

en: Music (*.mp3 *.ogg *.flac *.mpc *.m4a *.aac *.wma *.mp4 *.spx *.wav)
uk: Музика (*.mp3 *.ogg *.flac *.mpc *.m4a *.aac *.wma *.mp4 *.spx *.wav)

en: Music Library
uk: Фонотека

en: Mute
uk: Вимкнути звук

en: My Last.fm Library
uk: Моя бібліотека на Last.fm

en: My Last.fm Mix Radio
uk: Моє Mix Radio на Last.fm

en: My Last.fm Neighborhood
uk: Мої сусіди на Last.fm

en: My Last.fm Recommended Radio
uk: Моє Recommended Radio на Last.fm

en: My Mix Radio
uk: Моє Mix Radio

en: My Neighborhood
uk: Моє сусідство

en: My Radio Station
uk: Моя радіостанція

en: My Recommendations
uk: Мої рекомендації

en: Name
uk: Назва

en: Naming options
uk: Налаштування найменування

en: Narrow band (NB)
uk: Вузька смуга (NB)

en: Neighbors
uk: Сусіди

en: Network
uk: Мережа

en: Network Proxy
uk: Проксі мережі

en: Never
uk: Ніколи

en: Never played
uk: Ніколи не відтворені

en: Never start playing
uk: Ніколи не починати відтворення

en: New playlist
uk: Новий список відтворення

en: New smart playlist...
uk: Новий «розумний» список відтворення

en: New songs
uk: Нові композиції

en: New tracks will be added automatically.
uk: Нові композиції буде додано автоматично

en: Newest tracks
uk: Найновіші композиції

en: Next
uk: Наступна

en: Next track
uk: Наступна композиція

en: No analyzer
uk: Без аналізатора

en: No long blocks
uk: Без довгих блоків

en: No matches found.  Clear the search box to show the whole playlist again.
uk: Нічого не знайдено. Очистіть вікно пошуку, щоб знову показати весь список відтворення.

en: No short blocks
uk: Без коротких блоків

en: None
uk: Немає

en: None of the selected songs were suitable for copying to a device
uk: Жодна з вибраних композицій не придатна для копіювання на пристрій

en: Normal block type
uk: Нормальний тип блоку

en: Not available while using a dynamic playlist
uk: Недоступно при використанні динамічних списків відтворення

en: Not connected
uk: Не з’єднано

en: Not enough content
uk: Не достатньо вмісту

en: Not enough fans
uk: Недостатньо фанів

en: Not enough members
uk: Не достатньо учасників

en: Not enough neighbors
uk: Недостатньо сусідів

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Not mounted - double click to mount
uk: Не змонтовано — двічі клацніть, щоб змонтувати

en: Notification type
uk: Тип повідомлення

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Now Playing
uk: Зараз відтворюється

en: OSD Preview
uk: Повідомлення OSD

en: Only show the first
uk: Показувати лише перший

en: Open %1 in browser
uk: Відкрити %1 у переглядачі

en: Open &audio CD...
uk: Відкрити &аудіо CD…

en: Open device
uk: Відкрити пристрій

en: Open dir.xiph.org in browser
uk: Відкрити dir.xiph.org в оглядачі

en: Open in new playlist
uk: Відкрити у новому списку відтворення

en: Open jamendo.com in browser
uk: Відкрити jamendo.com в оглядачі

en: Open magnatune.com in browser
uk: Відкрити magnatune.com в браузері

en: Open media...
uk: Відкрити носій...

en: Open somafm.com in browser
uk: Відкрити somafm.com в браузері

en: Open intergalacticfm.com in browser
uk: Відкрити intergalacticfm.com в браузері

en: Open...
uk: Відкрити…

en: Operation failed
uk: Помилка виконання операції

en: Optimize for bitrate
uk: Оптимізувати для бітової швидкості

en: Optimize for quality
uk: Оптимізувати для якості

en: Options...
uk: Налаштування…

en: Organise Files
uk: Упорядкування файлів

en: Organise files...
uk: Упорядкування файлів…

en: Organising files
uk: Упорядкування файлів

en: Original tags
uk: Початкові мітки

en: Other options
uk: Інші налаштування

en: Output device
uk: Пристрій відтворення

en: Output options
uk: Налаштування виведення

en: Output plugin
uk: Додаток відтворення

en: Overwrite existing files
uk: Перезаписати існуючі файли

en: Parsing Jamendo catalogue
uk: Опрацьовую каталог Jamendo

en: Party
uk: Вечірка

en: Password
uk: Пароль

en: Password Protected
uk: Захищено паролем

en: Pause
uk: Призупинити

en: Pause playback
uk: Призупинити відтворення

en: Paused
uk: Призупинено

en: Plain sidebar
uk: Звичайна бічна панель

en: Play
uk: Відтворити

en: Play Artist or Tag
uk: Відтворити «Виконавця» або «Мітку»

en: Play artist radio...
uk: Відтворити радіо виконавця…

en: Play count
uk: Кількість відтворень

en: Play custom radio...
uk: Слухати іншу радіостанцію…

en: Play from my Library
uk: Грати з моєї фонотеки

en: Play if stopped, pause if playing
uk: Відтворити, якщо зупинено; призупинити, якщо відтворюється

en: Play if there is nothing already playing
uk: Відтворювати, якщо зараз нічого не відтворюється

en: Play last.fm artist radio
uk: Грати радіо виконавця з last.fm

en: Play last.fm tag radio
uk: Відтворити радіомітки з Last.fm

en: Play tag radio...
uk: Відтворювати радіо за міткою…

en: Play the <n>th track in the playlist
uk: Відтворити <n> композицію у списку відтворення

en: Play/Pause
uk: Відтворити/Призупинити

en: Playback
uk: Відтворення

en: Player name
uk: Назва програвача

en: Player options
uk: Налаштування програвача

en: &Playlist
uk: Список відтворення

en: Playlist finished
uk: Список відтворення завершився

en: Playlist options
uk: Налаштування списку відтворення

en: Playlist search
uk: Пошук у списку відтворення

en: Playlist type
uk: Тип списку відтворення

en: Plugin status:
uk: Стан додатка:

en: Pop
uk: Поп

en: Popup duration
uk: Тривалість виринаючого повідомлення

en: Port
uk: Порт

en: Pre-amp
uk: Підсилення

en: Preferences
uk: Параметри

en: Preferences...
uk: Параметри…

en: Preferred album art filenames (comma separated)
uk: Бажані імена файлів для обкладинок, розділені комами

en: Preferred audio format
uk: Бажаний аудіо формат

en: Preferred format
uk: Бажаний формат

en: Preset:
uk: Шаблон:

en: Press a button combination to use for
uk: Натисніть комбінацію кнопок для

en: Press a key
uk: Натисніть клавішу

en: Press a key combination to use for %1...
uk: Натисніть комбінацію клавіш для %1…

en: Pretty OSD options
uk: Налаштування OSD

en: Preview
uk: Перегляд

en: Previous
uk: Попередня

en: Previous track
uk: Попередня композиція

en: Print out version information
uk: Відобразити дані про версію

en: Profile
uk: Профіль

en: Progress
uk: Поступ

en: Push Wiiremote button
uk: Натиснути кнопку Wiiremote

en: Put songs in a random order
uk: Виводити композиції у випадковому порядку

en: Quality
uk: Якість

en: Querying device...
uk: Опитування пристрою…

en: Queue Manager
uk: Керування чергою

en: Queue selected tracks
uk: Додати до черги позначені композиції

en: Queue track
uk: Додати композицію до черги

en: Radio (equal loudness for all tracks)
uk: Радіо (однакова гучність всіх композицій)

en: Rain
uk: Дощ

en: Random visualization
uk: Випадкова візуалізація

en: Rate the current song 0 stars
uk: Поставити поточній композиції нуль зірочок

en: Rate the current song 1 star
uk: Поставити поточній композиції одну зірочку

en: Rate the current song 2 stars
uk: Поставити поточній композиції дві зірочки

en: Rate the current song 3 stars
uk: Поставити поточній композиції три зірочки

en: Rate the current song 4 stars
uk: Поставити поточній композиції чотири зірочки

en: Rate the current song 5 stars
uk: Поставити поточній композиції п’ять зірочок

en: Rating
uk: Оцінка

en: Really cancel?
uk: Дійсно скасувати?

en: Refresh catalogue
uk: Оновити каталог

en: Refresh channels
uk: Оновити канали

en: Refresh friends list
uk: Оновити список друзів

en: Refresh station list
uk: Оновити список станцій

en: Refresh streams
uk: Оновити потоки

en: Reggae
uk: Реґґі

en: Remember Wii remote swing
uk: Пам’ятати рухи в Wii remote

en: Remember from last time
uk: Пам'ятати з минулого разу

en: Remote Control
uk: Дистанційне керування

en: Remove
uk: Вилучити

en: Remove action
uk: Вилучити дію

en: Remove folder
uk: Вилучити теку

en: Remove from playlist
uk: Вилучити зі списку відтворення

en: Remove playlist
uk: Вилучення списку відтворення

en: Rename playlist
uk: Перейменувати список відтворення

en: Rename playlist...
uk: Перейменувати список відтворення…

en: Renumber tracks in this order...
uk: Пронумерувати композиції у такому порядку…

en: Repeat
uk: Повторювати

en: Repeat album
uk: Повторювати альбом

en: &Repeat mode
uk: Режим повтору

en: Repeat playlist
uk: Повторювати список відтворення

en: Repeat track
uk: Повторювати композицію

en: Replace and play now
uk: Замінити і відтворити зараз

en: Replace current playlist
uk: Замінити список відтворення

en: Replace the playlist
uk: Замінити список відтворення

en: Replaces spaces with underscores
uk: Замінити пробіли підкресленнями

en: Replay Gain mode
uk: Режим вирівнювання гучності

en: Repopulate
uk: Знов наповнити

en: Reset
uk: Скинути

en: Reset play counts
uk: Скинути лічильник відтворень

en: Restrict to ASCII characters
uk: Обмежитись символами ASCII

en: Rock
uk: Рок

en: SOCKS proxy
uk: SOCKS проксі

en: Safely remove device
uk: Безпечно вилучити пристрій

en: Safely remove the device after copying
uk: Безпечне вилучення пристрою після копіювання

en: Sample rate
uk: Частота вибірки

en: Samplerate
uk: Частота вибірки

en: Save album cover
uk: Зберегти обкладинку

en: Save cover to disk...
uk: Зберегти обкладинку на диск…

en: Save image
uk: Зберегти зображення

en: Save playlist
uk: Зберегти список відтворення

en: Save playlist...
uk: Зберегти список відтворення…

en: Save preset
uk: Зберегти налаштування

en: Save this stream in the Internet tab
uk: Зберегти цей потік на вкладці «Інтернет»

en: Saving tracks
uk: Зберігаємо композиції

en: Scalable sampling rate profile (SSR)
uk: Профіль масштабованої частоти вибірки (SSR)

en: Score
uk: Рахунок

en: Scrobble tracks that I listen to
uk: Скробблити композиції, які я слухаю

en: Search
uk: Пошук

en: Search Grooveshark
uk: Шукати у Grooveshark

en: Search Grooveshark (opens a new tab)
uk: Шукати у Grooveshark (відкриває нову вкладку)

en: Search Icecast stations
uk: Шукати станції Icecast

en: Search Jamendo
uk: Шукати на Jamendo

en: Search Magnatune
uk: Пошук на Magnatune

en: Search Spotify
uk: Пошук в Spotify

en: Search Spotify (opens a new tab)
uk: Пошук в Spotify (у новій вкладці)

en: Search Spotify (opens a new tab)...
uk: Пошук в Spotify (у новій вкладці)…

en: Search for album covers...
uk: Пошук обкладинок альбомів…

en: Search mode
uk: Режим пошуку

en: Search options
uk: Налаштування пошуку

en: Search terms
uk: Умови пошуку

en: Second level
uk: Другий рівень

en: Seek backward
uk: Перемотати назад

en: Seek forward
uk: Перемотати вперед

en: Seek the currently playing track by a relative amount
uk: Трохи перемотати поточну композицію

en: Seek the currently playing track to an absolute position
uk: Перемотати поточну композицію на абсолютну позицію

en: Select All
uk: Вибрати все

en: Select None
uk: Скасувати вибір

en: Select best possible match
uk: Оберіть найкращий збіг

en: Select visualizations
uk: Вибрати візуалізації

en: Select visualizations...
uk: Вибрати візуалізації…

en: Serial number
uk: Серійний номер

en: Service offline
uk: Служба вимкнена

en: Set %1 to "%2"...
uk: Встановити %1 до "%2"…

en: Set the volume to <value> percent
uk: Встановити гучність до <value> відсотків

en: Set value for all selected tracks...
uk: Встановити значення для всіх вибраних композицій…

en: Settings
uk: Параметри

en: Shortcut
uk: Комбінація клавіш

en: Shortcut for %1
uk: Комбінація клавіш для %1

en: Shortcut for %1 already exists
uk: Комбінація клавіш для %1 вже є

en: Show
uk: Показати

en: Show Global Search Popup
uk: Показувати панель загального пошуку

en: Show OSD
uk: Показувати OSD

en: Show a glowing animation on the current track
uk: Показувати для поточної композиції блимаючу анімацію

en: Show a native desktop notification
uk: Показувати системні повідомлення

en: Show a notification when I change the repeat/shuffle mode
uk: Показувати сповіщення коли я змінюю режим повторення чи перемішування

en: Show a notification when I change the volume
uk: Показувати повідомлення, коли я змінюю гучність

en: Show a popup from the system tray
uk: Показувати підказки в системному лотку

en: Show a pretty OSD
uk: Показувати приємні повідомлення OSD

en: Show above status bar
uk: Показати вище, в рядку стану

en: Show all songs
uk: Показати всі композиції

en: Show all the songs
uk: Показати всі композиції

en: Show cover art in library
uk: Показувати обкладинки у фонотеці

en: Show dividers
uk: Показати розділювачі

en: Show fullsize...
uk: Показати на повний розмір…

en: Show in file browser...
uk: Показати в оглядачі файлів…

en: Show in various artists
uk: Показувати в різних виконавцях

en: Show only duplicates
uk: Показати тільки дублікати

en: Show only untagged
uk: Показати тільки без міток

en: Show results from %1
uk: Показати результати з %1

en: Show the "love" and "ban" buttons
uk: Показувати кнопки "Додати до улюблених" та "Додати до заборонених"

en: Show the scrobble button in the main window
uk: Показувати кнопку скроблінга в головному вікні

en: Show tray icon
uk: Показувати значок в лотку

en: Show/Hide
uk: Показати/приховати

en: Shuffle
uk: Режим перемішування

en: Shuffle all
uk: Перемішати все

en: Shuffle by album
uk: Перемішати альбом

en: &Shuffle mode
uk: Режим перемішування

en: Shuffle playlist
uk: Перемішати список відтворення

en: Sign out
uk: Вийти

en: Signing in...
uk: Реєстрація…

en: Similar artists
uk: Подібні виконавці

en: Ska
uk: Ска

en: Skip backwards in playlist
uk: Перескочити назад в списку композицій

en: Skip count
uk: Кількість пропусків

en: Skip forwards in playlist
uk: Перескочити вперед у списку композицій

en: Small album cover
uk: Маленька обкладинка альбому

en: Small sidebar
uk: Маленька бічна панель

en: Smart playlist
uk: «Розумний» список відтворення

en: Smart playlists
uk: «Розумні» списки відтворення

en: Soft
uk: Легка

en: Soft Rock
uk: Легкий рок

en: Song Information
uk: Про композицію

en: Song info
uk: Композиція

en: Sonogram
uk: Сонограма

en: Sorry
uk: Вибачте

en: Sort by genre (alphabetically)
uk: Сортувати за жанром (за абеткою)

en: Sort by genre (by popularity)
uk: Сортувати за жанром (за популярністю)

en: Sort by station name
uk: Сортувати за назвою станції

en: Sort songs by
uk: Сортувати композиції за

en: Sorting
uk: Сортування

en: Spotify login error
uk: Помилка входу до Spotify

en: Spotify plugin
uk: Додаток Spotify

en: Spotify plugin not installed
uk: Модуль Spotify не встановлено

en: Standard
uk: Типово

en: Starred
uk: Оцінені

en: Start the playlist currently playing
uk: Запустити список відтворення, що відтворюється на цей час

en: Start transcoding
uk: Почати перекодування

en: Start typing in the search box above to find music on Grooveshark.
uk: Щоб знайти музику у Grooveshark, введіть запит в пошукове поле вище.

en: Start typing in the search box above to find music on Spotify.
uk: Щоб знайти музику в Spotify, введіть запит в пошукове поле вище.

en: Starting %1
uk: Запуск %1

en: Starting...
uk: Запуск…

en: Stop
uk: Зупинити

en: Stop after
uk: Зупинити після

en: Stop after this track
uk: Зупинити після цієї композиції

en: Stop playback
uk: Зупинити відтворення

en: Stop playing after current track
uk: Зупинити відтворення після цієї композиції

en: Stopped
uk: Зупинено

en: Stream
uk: Потік

en: Streaming membership
uk: Потокове членство

en: Successfully written %1
uk: Успішно записано %1

en: Suggested tags
uk: Пропоновані мітки

en: Summary
uk: Зведення

en: Super high (%1 fps)
uk: Найвища  (%1 к/с)

en: Super high (60 fps)
uk: Найвища (60 кд/с)

en: Supported formats
uk: Підтримувані формати

en: Switch provider
uk: Перемкнути джерело

en: Syncing Spotify inbox
uk: Синхронізація вхідних Spotify

en: Syncing Spotify playlist
uk: Синхронізація списку відтворення Spotify

en: Syncing Spotify starred tracks
uk: Синхронізація оцінених композицій Spotify

en: Tabs on top
uk: Вкладки зверху

en: Tag
uk: Мітка

en: Tag fetcher
uk: Упорядник міток

en: Tag radio
uk: Встановити мітку радіо

en: Target bitrate
uk: Цільова бітова швидкість

en: Techno
uk: Техно

en: Text options
uk: Налаштування тексту

en: Thanks to
uk: Подяки

en: The "%1" command could not be started.
uk: Команда "%1" не може бути виконана

en: The directory %1 is not valid
uk: Тека %1 не чинна

en: The playlist '%1' was empty or could not be loaded.
uk: Список відтворення «%1» порожній або не може бути завантажений.

en: The second value must be greater than the first one!
uk: Друге значення має бути більшим за перше!

en: The site you requested does not exist!
uk: Вказана вами адреса не існує!

en: The site you requested is not an image!
uk: Вказана вами адреса не є малюнком!

en: The version of Clementine you've just updated to requires a full library rescan because of the new features listed below:
uk: Версія Clementine, яку ви щойно встановили, вимагає повного сканування фонотеки задля використання наступних нових можливостей:

en: There was a problem fetching the metadata from Magnatune
uk: Не вдалося отримати метадані з Magnatune

en: There were problems copying some songs.  The following files could not be copied:
uk: Виникли проблеми копіювання деяких композицій.  Не вдалось скопіювати такі:

en: There were problems deleting some songs.  The following files could not be deleted:
uk: Виникли проблеми вилучення деяких композицій.  Не вдалось вилучити такі:

en: These files will be deleted from disk, are you sure you want to continue?
uk: Ці файли будуть вилучені з диска. Ви впевнені? Вилучити їх?

en: These files will be deleted from the device, are you sure you want to continue?
uk: Ці файли будуть вилучені з пристрою. Ви впевнені? Вилучити їх?

en: These folders will be scanned for music to make up your library
uk: В цих теках виконуватиметься пошук музики для створення фонотеки

en: These settings are used in the "Transcode Music" dialog, and when converting music before copying it to a device.
uk: Ці налаштування використовуються у діалозі «Перекодування музики» та при перетворенні музики перед її копіюванням на пристрій.

en: Third level
uk: Третій рівень

en: This action will create a database which could be as big as 150 MB.
    Do you want to continue anyway?
uk: Ця дія створить базу даних розміром у 150МБ
    Ви точно хочете продовжити?

en: This album is not available in the requested format
uk: Цей альбом не доступний в запитуваному форматі

en: This device must be connected and opened before Clementine can see what file formats it supports.
uk: Потрібно під’єднати та відкрити пристрій, щоб Clementine розпізнала, які формати файлів він підтримує.

en: This device supports the following file formats:
uk: Цей пристрій підтримує такі формати файлів:

en: This device will not work properly
uk: Цей пристрій не працюватиме як слід

en: This is an MTP device, but you compiled Clementine without libmtp support.
uk: Це пристрій MTP, але ви скомпілювали Clementine без підтримки libmtp.

en: This is an iPod, but you compiled Clementine without libgpod support.
uk: Це пристрій iPod, але ви скомпілювали Clementine без підтримки libgpod.

en: This is the first time you have connected this device.  Clementine will now scan the device to find music files - this may take some time.
uk: Під час першого під’єднання пристрою, Clementine скануватиме його, щоб знайти музичні файли — це може зайняти деякий час.

en: This playlist will be removed; the action can't be undone. Are you sure you want to continue?
uk: Цей список відтворення буде вилучено, цю дію не можна скасувати. Ви впевнені, що бажаєте продовжити?

en: This stream is for paid subscribers only
uk: Цей потік лише для платних передплатників

en: This type of device is not supported: %1
uk: Цей тип пристрою не підтримується: %1

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Title
uk: Назва

en: Today
uk: Сьогодні

en: Toggle Pretty OSD
uk: Змінити режим приємних OSD

en: Toggle fullscreen
uk: Повноекранний режим

en: Toggle queue status
uk: Перемикнути статус черги

en: Toggle scrobbling
uk: Змінити режим скроблінгу

en: Toggle visibility for the pretty on-screen-display
uk: Змінити режим видимості приємних OSD

en: Total bytes transferred
uk: Всього передано байтів

en: Total network requests made
uk: Всього зроблено запитів до мережі

en: Track
uk: Композиція

en: Transcode Music
uk: Перекодування музики

en: Transcoder Log
uk: Журнал перекодування

en: Transcoding
uk: Перекодування

en: Transcoding %1 files using %2 threads
uk: Перекодовано %1 файлів, використовуючи %2 гілки

en: Transcoding options
uk: Налаштування перекодування

en: Turbine
uk: Турбіна

en: Turn off
uk: Вимкнути

en: URI
uk: Адреса

en: URL(s)
uk: Адреса(и)

en: Ultra wide band (UWB)
uk: Надзвичайно широка смуга (UWB)

en: Unable to download %1 (%2)
uk: Не вдалось завантажити %1 (%2)

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Unset cover
uk: Вилучити обкладинку

en: Update changed library folders
uk: Оновити змінені теки у фонотеці

en: Update the library when Clementine starts
uk: Оновлювати фонотеку під час запуску Clementine

en: Updating %1
uk: Оновлення %1

en: Updating %1%...
uk: Оновлення %1%…

en: Updating library
uk: Оновлення фонотеки

en: Usage
uk: Використання

en: Use Gnome's shortcut keys
uk: Використовувати комбінації клавіш Gnome

en: Use Replay Gain metadata if it is available
uk: Використовувати метадані Replay Gain, якщо такі є

en: Use Wii Remote
uk: Використовувати Wii Remote

en: Use a custom message for notifications
uk: Використати власне повідомлення для сповіщень

en: Use authentication
uk: Використовувати автентифікацію

en: Use bitrate management engine
uk: Використати двигун контролю бітової швидкості

en: Use dynamic mode
uk: Використовувати динамічний режим

en: Use notifications to report Wii Remote status
uk: Використовувати повідомлення для звітів про стан Wii Remote

en: Use temporal noise shaping
uk: Використати тимчасове формування шуму

en: Use the system default
uk: Використовувати системну

en: Use the system proxy settings
uk: Використовувати системні налаштування проксі

en: Used
uk: Використано

en: User %1 doesn't have a Grooveshark Anywhere account
uk: У користувача %1 немає облікового запису Grooveshark Anywhere

en: Username
uk: Користувач

en: Using the menu to add a song will...
uk: Використання меню для додавання композиції…

en: Variable bit rate
uk: Змінна бітова швидкість

en: Various Artists
uk: Різні виконавці

en: Various artists
uk: Різні виконавці

en: Version %1
uk: Версія %1

en: View
uk: Перегляд

en: Visualization mode
uk: Режим візуалізації

en: Visualizations
uk: Візуалізації

en: Visualizations Settings
uk: Налаштування візуалізацій

en: Voice activity detection
uk: Визначення голосової активності

en: Volume %1%
uk: Гучність %1%

en: Volume name
uk: Назва тому

en: Weeks
uk: Тижнів

en: When Clementine starts
uk: Під час запуску Clementine

en: When looking for album art Clementine will first look for picture files that contain one of these words.
    If there are no matches then it will use the largest image in the directory.
uk: Під час пошуку обкладинок, Clementine спочатку шукатиме файли зображень, що містять одне з цих слів.
    Якщо відповідників не буде, використовуватиметься найбільше зображення в каталозі.

en: WiFi MAC Address
uk: Адреса MAC WiFi

en: Wide band (WB)
uk: Широка смуга (WB)

en: Wii Remote %1: actived
uk: Wii Remote %1: активовано

en: Wii Remote %1: connected
uk: Wii Remote %1: під’єднано

en: Wii Remote %1: critical battery (%2%)
uk: Wii Remote %1:  критичний розряд батареї (%2%)

en: Wii Remote %1: disactived
uk: Wii Remote %1: деактивовано

en: Wii Remote %1: disconnected
uk: Wii Remote %1: від’єднано

en: Wii Remote %1: low battery (%2%)
uk: Wii Remote %1: низький заряд батареї (%2%)

en: Windows Media 128k (Premium only)
uk: Windows Media 128k (лише Premium)

en: Windows Media 40k
uk: Windows Media, 40 кб

en: Windows Media 64k (Premium only)
uk: Windows Media 64k (лише Premium)

en: Would you like to run a full rescan right now?
uk: Бажаєте зараз виконати повторне сканування фонотеки?

en: Year
uk: Рік

en: Year - Album
uk: Рік - Альбом

en: Years
uk: Років

en: Yesterday
uk: Вчора

en: You are about to download the following albums
uk: Ви збираєтеся завантажити такі альбоми

en: You are not signed in.
uk: Вас не зареєстровано.

en: You are signed in as %1.
uk: Вас зареєстровано як %1.

en: You are signed in.
uk: Вас зареєстровано.

en: You can change the way the songs in the library are organised.
uk: Ви можете змінити спосіб упорядкування композицій у фонотеці.

en: You can listen for free without an account, but Premium members can listen to higher quality streams without advertisements.
uk: Ви можете безкоштовно слухати будь-яку музику без облікового запису, але учасники з Premium мають змогу покращити якість звукового потоку та усунути рекламу.

en: You can listen to Magnatune songs for free without an account.  Purchasing a membership removes the messages at the end of each track.
uk: Ви можете прослухати композиції з Magnatune безкоштовно і без реєстрації. Набуття членства дає змогу вилучати повідомлення в кінці кожної композиції.

en: You can listen to background streams at the same time as other music.
uk: Ви можете чути фонові звуки разом з іншою музикою.

en: You can scrobble tracks for free, but only <span style=" font-weight:600;">paid subscribers</span> can stream Last.fm radio from Clementine.
uk: Ви можете вільно скробблити доріжки, але лише <span style=" font-weight:600;">платні передплатники</span> можуть слухати потокове радіо Last.fm з Clementine.

en: You can use your Wii Remote as a remote control for Clementine.  <a href="http://www.clementine-player.org/wiimote">See the page on the Clementine wiki</a> for more information.
uk: Можете використовувати Wii Remote для віддаленого керування Clementine.  <a href="http://www.clementine-player.org/wiimote">Детальніше, на сторінці вікі Clementine</a>.

en: You do not have a Grooveshark Anywhere account.
uk: У вас немає облікового запису Grooveshark Anywhere.

en: You do not have a Spotify Premium account.
uk: У вас немає облікового запису Spotify Premium.

en: You have selected a Premium-only audio type but do not have any account details entered
uk: Вами вибрано тип звукових даних, який доступний лише у Premium, але не вказали параметрів облікового запису

en: You have selected an invalid audio type setting
uk: Вами вибрано некоректні параметри типу звукових даних

en: You love this track
uk: Улюблена композиція

en: You need to launch System Preferences and turn on "<span style=" font-style:italic;">Enable access for assistive devices</span>" to use global shortcuts in Clementine.
uk: Потрібно запустити «Системні налаштування» та увімкнути параметр "<span style=" font-style:italic;">Увімкнути доступ для допоміжних пристроїв</span>", щоб використовувати глобальні скорочення в Clementine.

en: You will need to restart Clementine if you change the language.
uk: Потрібно перезапустити Clementine, щоб змінити мову.

en: You will not be able to play Last.fm radio stations as you are not a Last.fm subscriber.
uk: Ви не зможете прослуховувати радіостанції Last.fm, якщо ви не передплатник Last.fm.

en: You're logged in as <b>%1</b>
uk: Ви увійшли як <b>%1</b>

en: Your Google credentials were incorrect
uk: Вказані дані облікового запису Google помилкові

en: Your Last.fm credentials were incorrect
uk: Ваші облікові дані Last.fm неправильні

en: Your Magnatune credentials were incorrect
uk: Введені дані облікового запису Magnatune некоректні

en: Your gstreamer installation is missing the 'ofa' plugin.  This is required for automatic tag fetching.  Try installing the 'gstreamer-plugins-bad' package.
uk: У встановленому пакункові «gstreamer» бракує модуля «ofa». Він потрібен для автоматичного отримання міток. Спробуйте встановити пакунок «gstreamer-plugins-bad».

en: Your library is empty!
uk: Ваша фонотека порожня!

en: Your radio streams
uk: Ваші радіо-потоки

en: Your scrobbles: %1
uk: %1 відтворень у вас

en: Your username or password was incorrect.
uk: Вами вказано помилкове ім’я користувача або пароль.

en: add %n songs
uk: додати %n композицій

en: after
uk: після

en: ago
uk: тому

en: and
uk: та

en: automatic
uk: автоматично

en: before
uk: до

en: between
uk: між

en: biggest first
uk: спочатку найбільші

en: bpm
uk: такт/хв.

en: contains
uk: містить

en: disabled
uk: вимкнено

en: disc %1
uk: диск %1

en: does not contain
uk: не містить

en: ends with
uk: закінчується на

en: equals
uk: збігається з

en: greater than
uk: більше ніж

en: in the last
uk: за останні

en: kbps
uk: кбіт/с

en: less than
uk: менше ніж

en: longest first
uk: спочатку найдовші

en: move songs
uk: перемістити композиції

en: newest first
uk: спочатку найновіші

en: not equals
uk: не дорівнює

en: not in the last
uk: не за останні

en: not on
uk: не на

en: oldest first
uk: спочатку найстаріші

en: on
uk: на

en: options
uk: налаштування

en: press enter
uk: натисніть клавішу «enter»

en: remove %n songs
uk: вилучити %n композицій

en: shortest first
uk: спочатку найкоротші

en: smallest first
uk: спочатку найменші

en: starts with
uk: починається з

en: stop
uk: зупинити

en: track %1
uk: композиція %1
