ClipIt - en to bg_BG translation catalogue (73 entries)

en: ClipIt
bg_BG: Clipit

en: Clipboard Manager
bg_BG: Мениджър за клипборда

en: Lightweight GTK+ clipboard manager.
bg_BG: Лек GTK+ мениджър за клипборда.

note: Create menu item for empty clipboard contents
en: None
bg_BG: Нищо

en: <b>None</b>
bg_BG: <b>Няма</b>

note: File contained no actions so adding empty File did not open so adding empty Nothing in history so adding empty
en: Empty
bg_BG: Празно

note: Append "Remove all" item
en: Remove all
bg_BG: Премахни всичко

note: Edit actions
en: _Edit actions
bg_BG: _Действия за промяна

note: Offline mode checkbox
en: _Offline mode
bg_BG: _Режим извън линия

note: Manage history
en: _Manage history
bg_BG: _История

note: Create the dialog
en: Editing Clipboard
bg_BG: Промяна на клипборда

en: _Static item
bg_BG: _Статичен запис

en: Clear the history?
bg_BG: Изчистване на историята?

en: Clear history
bg_BG: Изчисти историята

en: Manage History
bg_BG: Управление на историята

en:  (Offline mode)
bg_BG: (Режим извън линия)

en: Results
bg_BG: Резултати

en: Edit
bg_BG: Редактирай

en: Remove
bg_BG: Премахни

en: Close
bg_BG: Затвори

en: Save history
bg_BG: Запиши историята

en: Remove history file
bg_BG: Премахване на файла с история

note: Create the dialog
en: Preferences
bg_BG: Настройки

en: Settings
bg_BG: Настройки

en: <b>Clipboards</b>
bg_BG: <b>Клипбордове</b>

en: Use _Copy (Ctrl-C)
bg_BG: Ползвай _Копиране (Ctrl+C)

en: Use _Primary (Selection)
bg_BG: Ползвай _Основен (Избор)

en: S_ynchronize clipboards
bg_BG: С_инхронизиране на клипбордовете

en: _Automatically paste selected item
bg_BG: _Автоматично вмъкване на избран запис

en: <b>Miscellaneous</b>
bg_BG: <b>Допълнителни</b>

en: Show _indexes in history menu
bg_BG: Показва _списъци в менюто за история

en: S_ave URIs
bg_BG: З_запис на адрес(и)

en: Capture _hyperlinks only
bg_BG: Прихваща само _адреси

en: C_onfirm before clearing history
bg_BG: П_отвърди преди изчистване на историята

en: _Use right-click menu
bg_BG: _Ползва меню с десен бутон

en: History
bg_BG: История

en: <b>History</b>
bg_BG: <b>История</b>

en: Save _history
bg_BG: Запис на _история

en: Save and restore history between sessions
bg_BG: Запис и възстановяване на историята между сесиите

en: Items in history:
bg_BG: Записи в историята:

en: Items in menu:
bg_BG: Записи в меню:

en: Show _static items in menu
bg_BG: Показва _статични записи в менюто

en: Static items in menu:
bg_BG: Статични записи в меню:

en: <b>Items</b>
bg_BG: <b>Записи</b>

en: Show in a single _line
bg_BG: Показва единична _линия

en: Show in _reverse order
bg_BG: Показва в _обратен ред

en: Character length of items:
bg_BG: Дължина на знаците за записите:

en: Omit items in the:
bg_BG: Ограничи записите в:

en: Beginning
bg_BG: Начало

en: Middle
bg_BG: Среда

en: End
bg_BG: Край

en: Actions
bg_BG: Действия

note: Build the actions label
en: Control-click ClipIt's tray icon to use actions
bg_BG: CTRL+Клик на ClipIt иконата, за да видите възможните действия

en: Action
bg_BG: Действие

en: Command
bg_BG: Команда

en: Add...
bg_BG: Добави...

en: Exclude
bg_BG: Изключва

note: Build the exclude label
en: Regex list of items that should not be inserted into the history (passwords/sites that you don't need in history, etc).
bg_BG: Списък на елементи, които не трябва да влизат в историята (пароли и сайтове, които не трябва да бъдат в историята, и т.н.).

en: Regex
bg_BG: Изключения

en: Hotkeys
bg_BG: Бързи клавиши

en: <b>Hotkeys</b>
bg_BG: <b>Бързи клавиши</b>

en: History hotkey:
bg_BG: История на бързи клавиши:

en: Actions hotkey:
bg_BG: Действия за бързи клавиши:

en: Menu hotkey:
bg_BG: Бърз клавиш за меню:

en: Manage hotkey:
bg_BG: Управление на бързите клавиши:

en: Offline mode hotkey:
bg_BG: Горещи клавиши в режим извън линия:

en: Couldn't create directory: %s
bg_BG: Невъзможно създаване на директория: %s

en: Run as daemon
bg_BG: Стартиране като демон

en: Do not use status icon (Ctrl-Alt-P for menu)
bg_BG: Да не ползва иконата за статус (Ctrl-Alt-P за меню)

en: Print clipboard contents
bg_BG: Отпечатване на съдържанието от клипборда

en: Print primary contents
bg_BG: Отпечатване на първото съдържание

en: Clipboard CLI usage examples:
    
      echo "copied to clipboard" | clipit
      clipit "copied to clipboard"
      echo "copied to clipboard" | clipit -c
bg_BG: Clipboard CLI примери:
    
      echo "copied to clipboard" | clipit
      clipit "copied to clipboard"
      echo "copied to clipboard" | clipit -c

en: Written by Cristian Henzel.
    Report bugs to <oss@rspwn.com>.
bg_BG: Създадено от Cristian Henzel.
    Съобщете за грешки на <oss@rspwn.com>.
