ClipIt - en to et_EE translation catalogue (70 entries)

en: Clipboard Manager
et_EE: Lõikepuhvrihaldur

en: Lightweight GTK+ clipboard manager.
et_EE: Kergekaaluline GTK+ lõikepuhvrihaldur

note: Actions using:
en: Actions using:
et_EE: Kasutades väljalõiget:

note: Create menu item for empty clipboard contents
en: None
et_EE: Puudub

en: <b>None</b>
et_EE: <b>Puudub</b>

note: File contained no actions so adding empty File did not open so adding empty Nothing in history so adding empty
en: Empty
et_EE: Tühi

note: Append "Remove all" item
en: Remove all
et_EE: Eemalda kõik

note: Edit actions
en: _Edit actions
et_EE: _Toimeta käsklusi

note: Manage history
en: _Manage history
et_EE: _Toimeta ajalugu

note: Create the dialog
en: Editing Clipboard
et_EE: Lõikepuhvri toimetamine

en: _Static item
et_EE: _Staatiline kirje

en: Clear the history?
et_EE: Kas tühjendada ajalugu?

en: Clear history
et_EE: Ajaloo tühjendamine

en: Manage History
et_EE: Ajaloo toimetamine

en: Results
et_EE: Tulemused

en: Edit
et_EE: Toimeta

en: Remove
et_EE: Eemalda

en: Close
et_EE: Sulge

en: Save history
et_EE: Ajaloo salvestamine

en: Remove history file
et_EE: Ajaloofaili eemaldamine

note: Create the dialog
en: Preferences
et_EE: Eelistused

en: Settings
et_EE: Seaded

en: <b>Clipboards</b>
et_EE: <b>Lõikepuhvrid</b>

en: Use _Copy (Ctrl-C)
et_EE: _Kopeerimispuhvri (Ctrl-C) kasutamine

en: Use _Primary (Selection)
et_EE: _Primaarpuhvri (valik) kasutamine

en: S_ynchronize clipboards
et_EE: _Lõikepuhvrite sünkimine

en: _Automatically paste selected item
et_EE: Valitud kirje _automaatne asetamine

en: <b>Miscellaneous</b>
et_EE: <b>Mitmesugust</b>

en: Show _indexes in history menu
et_EE: _Järjekorranumbrite näitamine ajaloomenüüs

en: S_ave URIs
et_EE: URI'de _salvestamine

en: Capture _hyperlinks only
et_EE: Ainult _hüperlinkide salvestamine

en: C_onfirm before clearing history
et_EE: Nõusoleku küsimine enne ajaloo _tühjendamist

en: _Use right-click menu
et_EE: Hiire _paremklõpsu menüü kasutamine

en: History
et_EE: Ajalugu

en: <b>History</b>
et_EE: <b>Ajalugu</b>

en: Save _history
et_EE: Ajaloo _salvestamine

en: Save and restore history between sessions
et_EE: Salvestab ajaloo ja taastab selle uues sessioonis

en: Items in history:
et_EE: Kirjeid ajaloos:

en: Items in menu:
et_EE: Kirjeid menüüs:

en: Show _static items in menu
et_EE: _Püsikirjete näitamine menüüs

en: Static items in menu:
et_EE: Püsikirjeid menüüs:

en: <b>Items</b>
et_EE: <b>Väljalõiked</b>

en: Show in a single _line
et_EE: Näitamine ühel _real

en: Show in _reverse order
et_EE: _Tagurpidijärjestus

en: Character length of items:
et_EE: Kirje pikkus tärkides:

en: Omit items in the:
et_EE: Väljalõiked kärbitakse:

en: Beginning
et_EE: Algusest

en: Middle
et_EE: Keskelt

en: End
et_EE: Lõpust

en: Actions
et_EE: Käsklused

note: Build the actions label
en: Control-click ClipIt's tray icon to use actions
et_EE: Käskluste kasutamiseks Ctrl-klõpsa ClipIt'i seisundiikoonil

en: Action
et_EE: Nimi

en: Command
et_EE: Käsk

en: Add...
et_EE: Lisa...

en: Exclude
et_EE: Välistamine

note: Build the exclude label
en: Regex list of items that should not be inserted into the history (passwords/sites that you don't need in history, etc).
et_EE: Regulaaravaldiste nimekiri, mille alusel välistada kirjeid ajaloost (nt paroolid/saidid, mida ajaloos ei tohiks olla jne).

en: Regex
et_EE: Avaldis

en: Hotkeys
et_EE: Välksõrmised

en: <b>Hotkeys</b>
et_EE: <b>Välksõrmised</b>

en: History hotkey:
et_EE: Ajaloo sõrmis:

en: Actions hotkey:
et_EE: Käskluste sõrmis:

en: Menu hotkey:
et_EE: Menüü sõrmis:

en: Manage hotkey:
et_EE: Toimetamise sõrmis:

en: Couldn't create directory: %s
et_EE: Kataloogi loomine ebaõnnestus: %s

en: Run as daemon
et_EE: Käivita ainult deemon

en: Do not use status icon (Ctrl-Alt-P for menu)
et_EE: Ära kasuta näidikuriba ikooni (Ctrl-Alt-P avab menüü)

en: Print clipboard contents
et_EE: Väljasta lõikepuhvri sisu

en: Print primary contents
et_EE: Väljasta primaarpuhvri sisu

en: Clipboard CLI usage examples:
    
      echo "copied to clipboard" | clipit
      clipit "copied to clipboard"
      echo "copied to clipboard" | clipit -c
et_EE: Lõikepuhvri CLI kasutusnäited:
    
      echo "copied to clipboard" | clipit
      clipit "copied to clipboard"
      echo "copied to clipboard" | clipit -c

en: Written by Cristian Henzel.
    Report bugs to <oss@rspwn.com>.
et_EE: Koodinud Cristian Henzel.
    Vearaportid aadressile <oss@rspwn.com>.
