ClipIt - en to he translation catalogue (71 entries)

en: Clipboard Manager
he: מנהל לוח גזירה

en: Lightweight GTK+ clipboard manager.
he: מנהל לוח גזירים קל משקל מבוסס ‭GTK+‬.

note: Actions using:
en: Actions using:
he: פעולות שבשימוש:

note: Create menu item for empty clipboard contents
en: None
he: כלום

en: <b>None</b>
he: <b>כלום</b>

note: File contained no actions so adding empty File did not open so adding empty Nothing in history so adding empty
en: Empty
he: ריק

note: Append "Remove all" item
en: Remove all
he: טיהור

note: Edit actions
en: _Edit actions
he: _ערוך פעולות

note: Offline mode checkbox
en: _Offline mode
he: מצב לא _מקוון

note: Manage history
en: _Manage history
he: _נהל היסטוריה

note: Create the dialog
en: Editing Clipboard
he: עריכת לוח גזירה

en: _Static item
he: פריט _נייח

en: Clear the history?
he: לטהר היסטוריה?

en: Clear history
he: טהר היסטוריה

en: Manage History
he: ניהול היסטוריה

en:  (Offline mode)
he:  (מצב לא מקוון)

en: Results
he: תוצאות

en: Edit
he: עריכה

en: Remove
he: הסרה

en: Close
he: סגירה

en: Save history
he: שמור היסטוריה

en: Remove history file
he: הסר קובץ היסטוריה

note: Create the dialog
en: Preferences
he: העדפות

en: Settings
he: הגדרות

en: <b>Clipboards</b>
he: <b>לוחות גזירה</b>

en: Use _Copy (Ctrl-C)
he: השתמש בה_עתקה (Ctrl-C)

en: Use _Primary (Selection)
he: השתמש בעיק_רי (תמליל נבחר)

en: S_ynchronize clipboards
he: _סנכרן לוחות גזירה

en: _Automatically paste selected item
he: הדבק _אוטומטית של פריט נבחר

en: <b>Miscellaneous</b>
he: <b>שונות</b>

en: Show _indexes in history menu
he: הצג _מספרים בתפריט היסטוריה

en: S_ave URIs
he: שמור מחרוזות _URI

en: Capture _hyperlinks only
he: לכד _קישוריות בלבד

en: C_onfirm before clearing history
he: בצע וידוא לפני טיהור _היסטוריה

en: _Use right-click menu
he: _השתמש בתפריט קליק-ימני

en: History
he: היסטוריה

en: <b>History</b>
he: <b>היסטוריה</b>

en: Save _history
he: שמור _היסטוריה

en: Save and restore history between sessions
he: שמור ושחזר היסטוריה בין סשן אחד לאחר

en: Items in history:
he: פריטים בהיסטוריה:

en: Items in menu:
he: פריטים בתפריט:

en: Show _static items in menu
he: הצג פריטים _נייחים בתפריט

en: Static items in menu:
he: פריטים נייחים בתפריט:

en: <b>Items</b>
he: <b>פריטים</b>

en: Show in a single _line
he: הצג בשורה _בודדת

en: Show in _reverse order
he: הצג בסדר מהו_פך

en: Character length of items:
he: אורך התווים של פריטים:

en: Omit items in the:
he: השמט פריטים:

en: Beginning
he: בתחילה

en: Middle
he: באמצע

en: End
he: בסוף

en: Actions
he: פעולות

note: Build the actions label
en: Control-click ClipIt's tray icon to use actions
he: לחץ על צלמית המגש של ClipIt בשילוב עם המקש Ctrl בכדי להשתמש בפעולות

en: Action
he: פעולה

en: Command
he: פקודה

en: Add...
he: הוספה...

en: Exclude
he: הוצאה

note: Build the exclude label
en: Regex list of items that should not be inserted into the history (passwords/sites that you don't need in history, etc).
he: רשימת ביטויים רגולריים (RegEx) שלא צריכים להשתבץ אל תוך ההיסטוריה (סיסמאות/אתרים שאין לך צורך בהם בהיסטוריה וכו')

en: Hotkeys
he: מקשים חמים

en: <b>Hotkeys</b>
he: <b>מקשים חמים</b>

en: History hotkey:
he: מקשי היסטוריה:

en: Actions hotkey:
he: מקשי פעולות:

en: Menu hotkey:
he: מקשי תפריט:

en: Manage hotkey:
he: מקשי ניהול:

en: Offline mode hotkey:
he: מקשים חמים של מצב לא מקוון:

en: Couldn't create directory: %s
he: לא היה ניתן ליצור מדור: %s

en: Run as daemon
he: הרץ כשדון

en: Do not use status icon (Ctrl-Alt-P for menu)
he: אל תעשה שימוש בצלמית מצב (Ctrl-Alt-P עבור תפריט)

en: Print clipboard contents
he: הדפס תכולות לוח גזירה

en: Print primary contents
he: הדפס תכולות עיקריות

en: Written by Cristian Henzel.
    Report bugs to <oss@rspwn.com>.
he: נכתב על ידי Cristian Henzel.
    לדיווח על בעיות נא לפנות אל <oss@rspwn.com>.
