ClipIt - en to hr translation catalogue (77 entries)

en: Clipboard Manager
hr: Upravitelj međuspremnika

en: Lightweight GTK+ clipboard manager.
hr: Jednostavan GTK+ upravitelj međuspremnika.

note: Actions using:
en: Actions using:
hr: Radnje koriste:

note: Create menu item for empty clipboard contents
en: None
hr: Nepoznato

en: <b>None</b>
hr: <b>Nepoznato</b>

note: File contained no actions so adding empty File did not open so adding empty Nothing in history so adding empty
en: Empty
hr: Isprazni

note: Append "Remove all" item
en: Remove all
hr: Ukloni sve

note: Edit actions
en: _Edit actions
hr: _Uredi radnje

note: Offline mode checkbox
en: _Offline mode
hr: _Izvanmrežni način rada

note: Manage history
en: _Manage history
hr: _Povijest međuspremnika

note: Create the dialog
en: Editing Clipboard
hr: Uređivanje međuspremnika

en: _Static item
hr: _Nepromjenjiva stavka

en: Clear the history?
hr: Želite li obrisati povijest?

en: Clear history
hr: Obriši povijest

en: Manage History
hr: Povijest međuspremnika

en:  (Offline mode)
hr:  (Izvanmrežni način rada)

en: Results
hr: Rezultati

en: Edit
hr: Uredi

en: Remove
hr: Ukloni

en: Close
hr: Zatvori

en: Save history
hr: Spremi povijest

en: Remove history file
hr: Ukloni datoteku povijesti

note: Create the dialog
en: Preferences
hr: Osobitosti

en: Settings
hr: Postavke

en: <b>Clipboards</b>
hr: <b>Međuspremnici</b>

en: Use _Copy (Ctrl-C)
hr: Koristi _kopiranje (Ctrl-C)

en: Use _Primary (Selection)
hr: Koristi _osnovni (odabir)

en: S_ynchronize clipboards
hr: U_skladi međuspremnike

en: _Automatically paste selected item
hr: _Automatski zalijepi odabrane stavke

en: <b>Miscellaneous</b>
hr: <b>Ostalo</b>

en: Show _indexes in history menu
hr: Prikaži _redne brojeve u izborniku povijesti

en: S_ave URIs
hr: S_premi URI-e

en: Capture _hyperlinks only
hr: Obuhvati _samo hiperpoveznice

en: C_onfirm before clearing history
hr: P_otvrdi prije brisanja povijesti

en: _Use right-click menu
hr: _Koristi izbornik desnog-klika

en: History
hr: Povijest

en: <b>History</b>
hr: <b>Povijest</b>

en: Save _history
hr: Spremi _povijest

en: Save and restore history between sessions
hr: Spremi i vrati povijest između sesija

en: Items in history:
hr: Stavke u povijesti:

en: Items in menu:
hr: Stavke u izborniku:

en: Show _static items in menu
hr: Prikaži _nepromjenjive stavke u izborniku

en: Static items in menu:
hr: Nepromjenjive stavke u izborniku:

en: Purge history after _timeout
hr: Ukloni povijest nakon isteka _vremena

en: Timeout seconds
hr: Istek vremena u sekundama

en: <b>Items</b>
hr: <b>Stavke</b>

en: Show in a single _line
hr: Prikaži u jednom _redku

en: Show in _reverse order
hr: Prikaži u _obrnutom redosljedu

en: Character length of items:
hr: Duljina stavki u znakovima:

en: Omit items in the:
hr: Izostavi stavke na:

en: Beginning
hr: Početku

en: Middle
hr: Sredini

en: End
hr: Kraju

en: Actions
hr: Radnje

note: Build the actions label
en: Control-click ClipIt's tray icon to use actions
hr: Control-klik na ClipItovu ikonu obavijesnog područja za korištenje radnje

en: Action
hr: Radnja

en: Command
hr: Naredba

en: Add...
hr: Dodaj...

en: Exclude
hr: Izostavljanje

note: Build the exclude label
en: Regex list of items that should not be inserted into the history (passwords/sites that you don't need in history, etc).
hr: Popis izostavljenih stavki koje ne bi trebale biti uključene u povijest (lozinke/stranice koje ne trebate u povijesti, itd.)

en: Regex
hr: Izostavljene stavke

note: Build the exclude windows section
en: Exclude clipboard content from windows:
hr: Izostavi sadržaj međuspremnika iz prozora:

en: Regular expression to match against window name. For example
    ^(keepass)|(lastpass)
    Will cause all windows starting with either 'keepass' or 'lastpass' to be ignored.
    The match is case insensitive.
hr: Izostavljena stavka koja se podudara s nazivom prozora. Na primjer
    ^(prvalozinka)|(posljednjalozinka)
    Omogućuje da svi prozori koji započinju s 'prvalozinka' ili 'posljednjalozinka' budu zanemareni.
    Podudaranje je osjetljivo na mala i velika slova.

en: Hotkeys
hr: Prečaci tipkovnice

en: <b>Hotkeys</b>
hr: <b>Prečaci tipkovnice</b>

en: History hotkey:
hr: Tipka prečaca povijesti:

en: Actions hotkey:
hr: Tipka prečaca radnje:

en: Menu hotkey:
hr: Tipka prečaca izbornika:

en: Manage hotkey:
hr: Tipka prečaca povijesti međuspremnika:

en: Offline mode hotkey:
hr: Tipka prečaca izvanmrežnog načina rada:

en: Couldn't create directory: %s
hr: Nemoguće stvaranje direktorija: %s

en: Run as daemon
hr: Pokreni kao pozadinski program

en: Do not use status icon (Ctrl-Alt-P for menu)
hr: Ne koristi nepromjenjivu ikonu (Ctrl-Alt-P za izbornik)

en: Print clipboard contents
hr: Prikaži sadržaj međuspremnika

en: Print primary contents
hr: Prikaži glavni sadržaj

en: Clipboard CLI usage examples:
    
      echo "copied to clipboard" | clipit
      clipit "copied to clipboard"
      echo "copied to clipboard" | clipit -c
hr: Primjeri korištenja naredbenog redka:
    
      echo "kopirano u međuspremnik" | clipit
      clipit "kopirano u međuspremnik"
      echo "kopirano u međuspremnik" | clipit -c

en: Written by Cristian Henzel.
    Report bugs to <oss@rspwn.com>.
hr: Autor Cristian Henzel.
    Prijavite greške na:
      https://github.com/CristianHenzel/ClipIt/issues
