ClipIt - en to nl_NL translation catalogue (77 entries)

en: ClipIt
nl_NL: ClipIT

en: Clipboard Manager
nl_NL: Klembordbeheerder

en: Lightweight GTK+ clipboard manager.
nl_NL: Lichtgewicht-klembordbeheerder voor GTK+.

note: Actions using:
en: Actions using:
nl_NL: Acties met gebruikmaking van:

note: Create menu item for empty clipboard contents
en: None
nl_NL: Geen

en: <b>None</b>
nl_NL: <b>Geen</b>

note: File contained no actions so adding empty File did not open so adding empty Nothing in history so adding empty
en: Empty
nl_NL: Leeg

note: Append "Remove all" item
en: Remove all
nl_NL: Alles verwijderen

note: Edit actions
en: _Edit actions
nl_NL: Acties _bewerken

note: Offline mode checkbox
en: _Offline mode
nl_NL: _Internetloze modus

note: Manage history
en: _Manage history
nl_NL: _Geschiedenis beheren

note: Create the dialog
en: Editing Clipboard
nl_NL: Klembord bewerken

en: _Static item
nl_NL: _Statisch element

en: Clear the history?
nl_NL: Geschiedenis verwijderen?

en: Clear history
nl_NL: Geschiedenis verwijderen

en: Manage History
nl_NL: Geschiedenis beheren

en:  (Offline mode)
nl_NL: (Internetloze modus)

en: Results
nl_NL: Resultaten

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Save history
nl_NL: Geschiedenis opslaan

en: Remove history file
nl_NL: Geschiedenisbestand verwijderen

note: Create the dialog
en: Preferences
nl_NL: Voorkeuren

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: <b>Clipboards</b>
nl_NL: <b>Klemborden</b>

en: Use _Copy (Ctrl-C)
nl_NL: Gebruik _kopiëren ('Ctrl k')

en: Use _Primary (Selection)
nl_NL: Gebruik _primaire (selectie)

en: S_ynchronize clipboards
nl_NL: Klemborden s_ynchroniseren

en: _Automatically paste selected item
nl_NL: Gekozen element _automatisch plakken

en: <b>Miscellaneous</b>
nl_NL: <b>Divers</b>

en: Show _indexes in history menu
nl_NL: Toon _indices in geschiedenismenu

en: S_ave URIs
nl_NL: URI's opslaan

en: Capture _hyperlinks only
nl_NL: Alleen _webkoppelingen vastleggen

en: C_onfirm before clearing history
nl_NL: Bevestigen alvorens geschiedenis te wissen

en: _Use right-click menu
nl_NL: Rechtsklikmenu gebruiken

en: History
nl_NL: Geschiedenis

en: <b>History</b>
nl_NL: <b>Geschiedenis</b>

en: Save _history
nl_NL: Geschiedenis opslaan

en: Save and restore history between sessions
nl_NL: Geschiedenis opslaan en herstellen tussen sessies

en: Items in history:
nl_NL: Elementen in geschiedenis:

en: Items in menu:
nl_NL: Elementen in menu

en: Show _static items in menu
nl_NL: Toon statische elementen in menu

en: Static items in menu:
nl_NL: Statische elementen in menu:

en: Purge history after _timeout
nl_NL: Geschiedenis wissen na pauzering

en: Timeout seconds
nl_NL: Pauzering in seconden

en: <b>Items</b>
nl_NL: <b>Elementen</b>

en: Show in a single _line
nl_NL: Toon in één regel

en: Show in _reverse order
nl_NL: Toon in omgekeerde volgorde

en: Character length of items:
nl_NL: Tekenlengte van elementen:

en: Omit items in the:
nl_NL: Sla elementen over in het:

en: Beginning
nl_NL: Begin

en: Middle
nl_NL: Midden

en: End
nl_NL: Einde

en: Actions
nl_NL: Acties

note: Build the actions label
en: Control-click ClipIt's tray icon to use actions
nl_NL: Doe 'Ctrl klik' op het systeemvakpictogram van ClipIT om acties te gebruiken

en: Action
nl_NL: Actie

en: Command
nl_NL: Opdracht

en: Add...
nl_NL: Toevoegen...

en: Exclude
nl_NL: Uitsluiten

note: Build the exclude label
en: Regex list of items that should not be inserted into the history (passwords/sites that you don't need in history, etc).
nl_NL: Regex-lijst van elementen die niet zouden moeten worden toegevoegd aan de geschiedenis (wachtwoorden, websites, enz.).

note: Build the exclude windows section
en: Exclude clipboard content from windows:
nl_NL: Sluit klembordinhoud uit van vensters:

en: Regular expression to match against window name. For example
    ^(keepass)|(lastpass)
    Will cause all windows starting with either 'keepass' or 'lastpass' to be ignored.
    The match is case insensitive.
nl_NL: Reguliere uitdrukking om te vergelijken met vensternaam. Bijv.
    ^(keepass)|(lastpass)
    zal alle vensters waarvan de naam begint met 'keepass' of 'lastpass' doen negeren.
    Dit is hoofdletteronafhankelijk.

en: Hotkeys
nl_NL: Sneltoetsen

en: <b>Hotkeys</b>
nl_NL: <b>Sneltoetsen</b>

en: History hotkey:
nl_NL: Sneltoets voor geschiedenis:

en: Actions hotkey:
nl_NL: Sneltoets voor acties:

en: Menu hotkey:
nl_NL: Sneltoets voor menu:

en: Manage hotkey:
nl_NL: Sneltoets voor beheren:

en: Offline mode hotkey:
nl_NL: Sneltoets voor internetloze modus:

en: Couldn't create directory: %s
nl_NL: Kon map niet maken: %s

en: Run as daemon
nl_NL: Draai als achtergronddienst

en: Do not use status icon (Ctrl-Alt-P for menu)
nl_NL: Gebruik geen statuspictogram ('Ctrl Alt p' voor menu)

en: Print clipboard contents
nl_NL: Druk inhoud van klembord af

en: Print primary contents
nl_NL: Druk primaire inhoud af

en: Clipboard CLI usage examples:
    
      echo "copied to clipboard" | clipit
      clipit "copied to clipboard"
      echo "copied to clipboard" | clipit -c
nl_NL: Clipboard-gebruiksvoorbeelden voor terminal:
    
      echo "gekopieerd naar klembord" | clipit
      clipit "gekopieerd naar klembord"
      echo "gekopieerd naar klembord" | clipit -c

en: Written by Cristian Henzel.
    Report bugs to <oss@rspwn.com>.
nl_NL: Geschreven door Cristian Henzel.
    Meld fouten a.u.b. via <oss@rspwn.com>.
